Új privát üzeneted érkezett!

barbcsi: uhh városi túra :(
Korinna valamilyen vírust nyelt be, ami felülfertőződhetett. Mondták a nevét, de nem emlékszem rá.
bettinyo
 
 


Halihó
ki merre?

Barbcsi részvétem :(
Bence mellett nem lehet egyszerű a babavárás :)

Ircsi hogy vagytok???

Betti,hogy van Korinna?

Claire?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi: hú de eltűnt mindenki, napok óta Te vagy első fecske :)
Köszi jobban van a leányzó, túl vagyunk a nehezén...
bettinyo
 
 

 
 

Sziasztok!

Korinnának jobbulást!

Mi pár napot Nassau-ban töltöttünk. Együtt voltunk az idősebbik hugomékkal... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kerekedőőőőőőő :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!
Mi is vagyunk, csak kicsit "behavazva" ! Tényleg, a tegnapi vihart mindenki túlélte? Évi? Azt mondták, h Baranyában volt í legtöbb risztás :shock:. Nálunk csak annyi volt, h úgy idevágott az eső, h befolyt az erkélyajtón :shock:. Meg Eszter aggódott, h becsap hozzájuk a galériára a villám :lol: .
szóval nálunk nagyon tanév vége van: zeneiskolai vizsgák, a kisebbeknek zeneiskolai felvételik, sport bemutatók, és persze utolsó dolgozatok, javítások...tovább is van, mondjam még?

Betegeknek gyógyulást!

Kerekedő pocak szép!! : Találkozó jól sikerült?
Chloe nagyon szépi :D és ez a hajkorona :o :shock: ! Irigy, irigy :lol:

Claire
claire
 
 


Sziasztok!
Mi is vagyunk, csak kicsit "behavazva" ! Tényleg, a tegnapi vihart mindenki túlélte? Évi? Azt mondták, h Baranyában volt í legtöbb risztás :shock:. Nálunk csak annyi volt, h úgy idevágott az eső, h befolyt az erkélyajtón :shock:. Meg Eszter aggódott, h becsap hozzájuk a galériára a villám :lol: .
szóval nálunk nagyon tanév vége van: zeneiskolai vizsgák, a kisebbeknek zeneiskolai felvételik, sport bemutatók, és persze utolsó dolgozatok, javítások...tovább is van, mondjam még?

Betegeknek gyógyulást!

Kerekedő pocak szép!! : Találkozó jól sikerült?
Chloe nagyon szépi :D és ez a hajkorona :o :shock: ! Irigy, irigy :lol:

Claire
claire
 
 


Sziasztok,

Ircsi: szépen kerekedik a pocak :)

claire: vihar? Mi semmit sem érzékeltünk csak egy kis szelet...

Korinna hajnalra megint lázas lett, megyünk orvoshoz :(
bettinyo
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, csak épp állást keresek az összes szabadidőmben...

A helyi banda:
Kép

Kép
gtunde75
 
 


sziasztok

Claire,ohh ne is mondd,
Kép Kép Kép is így tovább....ősrégi épület,repedésekkel...várjuk a biztosítót,festhetünk...

Betti,jobbulást,visszaesett a vírusba?

Tündi,ez igen :) ismerjük őket,vagy a helyiek? Örülök h van társaság.Zoé szobáját mikor láthatjuk?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Oóó kcisit szétcsúszott az aláírásom na majd orvoslom

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Betti
Korinnának jobbulást!

Claire
Kitartást neked!

Tünde
Jó, hogy van társaságotok!
Drukkolok, hogy minél előbb összejöjjön valami jó állás!

Évi
Beázás :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


jaaaaj, Évi!!! ez nem néz ki túl jól!!!! :( :( :( :(
ezek a babák a szomszédaink! mind egy utcában lakunk! :) és ez még nem is az összes gyerkőc és az egész utca áll vagy 10 házból... szóval úgy tűnik jó lesz itt felnőni! pajtás lesz bőven! és a szülők is jófejek! :D

Betti jobbulást a pici lánynak! szegény megint belenyúlt rendesen... :(

Kép
gtunde75
 
 


Ircsi: csodaszép helyen voltatok :)

Évi: beázás :evil:

Korinna: tegnap mellkas rtg kellett a zörejek miatt, de szerencsére negatív lett. Kapott még erősebb antibio- t és fülcseppet (mert a fülére is ráhúzódott a gyulladás). Nagyon benyelte ezeket a bacikat és vírusokat.

Tünde: álláskereséshez drukkolok :wink: Jó kis társaságotok van :)
bettinyo
 
 


Évi más lakásokban is van ilyen beázás? Biztosító mire ad pénzt? Mert gondolom ablakcsere és redönycsere lenne a minimum. Hogy néz ki a ház kivülröl?
Festeni addig mindenesetre nem érdemes, amíg nincs a gond forrása orvosolva, nem?

Ircsi szépen növögetnek az ikrek. De jó neked! Én is úgy szerettem volna mindig ikreket.
Na de majd a következö életemben!

Claire adós vagy még mindig a képekkel a lakásról. :)

Barbi
maass
 
 


Tünde
Az nagyon jó, hogy a szülők is normálisak, akkor neked is van társaságod! :lol: :wink:

Korinnának jobbulást!

Barbi
Nálunk sokszor volt esély az ikerterhességre... most össze is jött... :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Tündi a társaság szupi!! De mi hiányolunk! Szülinapot már körvonalazzuk Limoval!

Ircsi és hogy vagy??? Még nem tudni a nemeket?
Nyaralásért irigy!

Bmaas,az egész falszomszédság beázott :(
Régi szigetelés nélküli ház.Frankó nem?
Biztosító,ma hívtuk őket,kárszakértő jelentkezik 5 napon belül,ha tudjuk addigra gondolkodjunk mennyi a javítás,hátha telefonban is meg tudunk egyezni - na jó duma,2 éve ilyesmire majdnem 80-ezret kaptunk. De,az a baj hogy az egyik ablak is megszivta magát vízzel,pont a gyerekszoba,nem is csukódik rendesen.Azonban kb 60 éves kétszárnyú üveg-ablak,lepotyogva,odavan nagyon,félek arra azt mondanák h hát szar az ablak...de a főbérlő bizti nem akar cserélni szóval ezt mi szívjuk...

Filmet azóta megnézte valaki? (A legszebb dolog)
Most megy a Várandósok a moziban,tervezzük Mikivel :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!
Barbi! Bocs, még a februári képek sincsenek letöltve a gépről :( :oops: Talán ha elkezdődik a szünet, bár ez hiú ábránd. de igyekszem, ígérem.

Évi! Tényleg gázos! És aszerződés alapján mire kötelezhető a főbérlő? mellesleg ő is marha rosszul jár, ilyen szintű állag romlással!

Betti! Jobbulást, mi még mindig adjuk tovább a szzem izét, most anyósomnál tart :roll: !
Itt volt vihar, befolyt az erkélyajtón a víz :roll:
Ilyen messze lakunk!
Nem is tudom, h a legutolsó prividre írtam-e választ, de szomorú voltam az egésztől.

Ircsi! Nálunk nem tudom, h hányszor volt esély :lol: de h 2x összejött, az tuti! :lol: :lol:

Tünde! Jó egy ilyen csapat, később is jól jöhet, hozni -vinni oviból, suliból, stb. Te megh legalább tudod majd, ha nagyobb lesz, h végig kell járni az utcát, és vhonnan előkerül a lány :lol: .
Mi csak házon belül + a kertben keresgélünk , és az csak 3 lakás, de néha így sem egyszerű összevadászni őket :lol:

No, mi túl vagyunk újabb zeneiskolai felvételiken, ügyesek voltak, most már csak drukkolunk, h legyen helye a tanároknak, tegnap Eszterék aerobic bemutatója volt, hát büszke voltam, tényleg ügyik voltak, sőt, egy rövid egyéni száma is volt!
Holnap, h ne unatkozzak, a középsők osztályával megyünk kirándulni, besegítek ilyen erdőpedagógiával. A nagymamák kivételesen nem bevethetők, egyik ugye beteg, másiknál nyílászáró csere van, így visszük a kicsiket kirándulnni. Egyiket én, másikat a nagyfiam, és az eggyel kisebb is jön, osztály progi helyett, ő majd hozza a hátizsákot! Szóval ott lesz mind a 6 kölyköm, + 30 db elsős..... :roll: Pihentető! :lol:
Megyek is, össze kell állítanom néhány anyagot, játékot, feladatlapot! :D

Claire
claire
 
 


Betti!.....Gyors baci és vírusűzést nektek!

Ircsi!.....Szépek vagytok! és gömbölyödik :)

Tündi!.....Igen, innen hiányoztok!...és bár utólag, de nagyon boldog névnapot kívánok!!

Barbcsi!.....Városi túra :arrow: túlélőtúra

Évi!....beázás nem semmi....tavaly anyósom is telefonon egyezett meg a biztosítóval :) ...a kárfelmérésről ennyi!

Én pont szülőiről mentem haza amikor eleredt az eső, vagy inkább leszakadt az ég. Még jó, hogy a ház előtt áll meg a busz. Előttünk a járdán bokáig érően hömpölygött a víz.

limo73
 
 


Köszönjük mindenkinek a jókívánságokat!

claire: már én sem emlékszem. Van fejlemény is, majd megírom priviben.

Szép napot mindenkinek!
bettinyo
 
 


Sziasztok!

Ket 2 utan vegre ide is eljutok,neha telefonrol kicsit olvasgattam, de az nem olyan jo, meg a kepeket se lattam rendesen.
Koszonom a tippeket mindenkinek, vegul csak fajdalom csillapitot adtunk Botikamnak, de azt is csak azert hogy igyon egy kicsit, 4 napig szinte semmit nem evett, inni is csak alig, nagyon aggodtam, de szerencsere nem lett semmi gond. Az 5.nap az ehseg gyozott. Bar meg jo par napig lattam, hogy fajt neki, meg csipte minden, de ugyes volt. En nagyon aggodtam,mert mindenhol azt olvastam hogy akar 2 hetig is eltarthat, ugy sajnaltam szegenykemet. :cry:

Most mi is hasonlo gonddal kuzdunk, mint anno Eviek, hogy a betegseg alatt szinte semmi mast nem akart csak meset nezni, mi meg hat engedtunk neki, na de azota is naponta tobbszor keri, ennek nem orulok, mert en nagyon nem vagyok tv parti. :( az ido meg vacak, esik az eso folyamatosan,igy meg lemenni se nagyon tudunk, csak rovid idore.
De van jo hir is,mostmar tutira megyunk haza julius kozepen 4 hetre. :lol: :lol: :lol: tavaly nyar ota nem voltunk otthon, alig varom.

Barbi,
utolag is nagyon boldog szulinapot kivanok! Azt hiszem nem is lehetne ennel szebb ajandek mint egy babuci. :D (jo,tudom,nem most derult ki,de akkor is)
Varosi tura :( Bence sem szereti a babakocsit? Boti szinte sose ul bele, setalni akar, ha meg elfarad vagy megunja, cipelteti a feneket...

Betti,
szegeny kis Korinna is beteg volt. :( remelem mar teljesen meggyogyult.

Ircsi,
kepek szuperek. Hogy szokul Chloe a napon,nagyon szep. :D Es a pocakod is. Hogy vagy? Nincs semmi rosszullet?

Evi,
ez a beazas tenyleg nagyon rosszul nez ki. :( karszakerto, nem semmi, hogy lehe ezt telefonba felmerni???
En megneztem a filmet es nekem tetszett. Erdekes volt, mast vartam, foleg a vegere,de tetszett. (viszont azon sokaig spekulaltam magamban,hogy hogy tudta otthagyni a kislanyat,en nem lennek ra kepes. Most hogy dolgozok, neha napi 10 orat, rohanok haza hogy meg egy kicsit megpuszilgathassam lefekves elott Botit)

Claire,
nem semmi, ti sosem unatkoztok. :) Gratula Eszternek, biztos ugyes volt.

Tunde,
jo kis csapat. :D szuper helyre koltoztetek. Zoe nagyon csini a topodban,igazi kiscsaj. Allaskereseshez drukk-drukk!!!

Van egy video Botirol, csajozik, de nekem sajnos nincs meg, az ismerosom csinalta, megprobalom beszurni a faces linket:

http://www.facebook.com/photo.php?v=4266786594400

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


Oh, ez igy nem lesz jo,pedig olyan aranyosak. :) Ha valaki meg akarja nezni, Klara Nemeth,Bristol neven megtalal a facebookon es ott tutira mukodik.

Jo ejszakat!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


sziasztok
Nklári,ne aggódj majd elmúlik neki,Tomi most kapott sok új játékot(építő,autók,ceruzák)csak legvégső esetben kéri a mesét,vagy este alvás előtt.

Film:na ez az,ott húzta ki a gyufát végképp ez a hisztérika :(

Biztosító járt nálunk,110e ft-ot kapunk a kárra.Ablakot sajna nem fizet,ezt ki kell sakkozzuk a főbérlővel,hogy valahogy az albérletből vonjuk le vagy ilyesmi,nagyon kéne az új ablak de nem igazán venném meg neki,ki tudja meddig lakunk itt...

22 hónapos Golyófejűm :) (hajnyírás volt,itthon)
Kép

Ádámka aktív,sokat bukfencezik,este doki,kiváncsi vagyok hogy fekszik.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Halihó!
Évi!....akkor mégis jobb volt, hogy kiment a biztosító :) Tomi nagyon aranyos, ügyes, hogy engedi a hajvágást.

Klari!....az éhség nagy úr!!! biztos fájt neki, de nagyfiúsan legyőzte!!!

Berci is szeret tévézni, reggel az egyik első dolog: tévé :arrow: felkeléstől bölcsibe indulásig megy a mese, amit kb. 10 percig néz, aztán elmegy játszani....du. ritkábban jut eszébe, hogy mesét nézzen....olyankor már rosszalkodik :)

limo73
 
 


Sziasztok,

nklári: örülök hogy Boti is átvészelte a betegséget. Korinna még erősen köhög és folyik az orra is szombat óta, de láztalan és ez a fő :)

Évi: tervezitek a költözést? Vagy csak én sejtettem többet a soraid mögé?

TV: itt is van :? Idő vacak, játszótérre így nem viszem, a lakás meg kicsi :(
bettinyo
 
 


Kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi!!! Csak neeeeeeeeeeeeem? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: csodálatos!!!Gratula :)

Betti,hát bármikor benne lehet a pakliban,Igazából,ha idén emelni akarna az albérleti díjon akkor vszinű megmondjuk neki hogy akkor nem tudjuk tovább vállalni az itt lakást/a lakás fenntartását,olyan szinten emelkedtek a rezsi költségek is,most is a közös költség,stb.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi, gratula!

Évi, nálatok akkor tuti Ádám?

bekri
 
 


sziasztok

Bekri,igen,ez tuti!

Tegnap voltam dokinál, minden rendben,a heg-nyilallásomra(ami ahogy nő a pocakom,gyakoribb...) azt mondta h nem a legjobb,a sima szülésre való tekintettel...baba fejvégű,BPD 55 mm.Méhszáj zárt.
Beszéltünk szülésről,meg hegszétválásról,mondta hogy a 36.hét körül nézik majd,ha 4 mm alatt lenne az gáz. Kérdeztem hogy de ugye előbb nem nyílik szét,hááát,de igen,előfordulhat,na minek kérdezek ilyent,elmondta h mivel jár stb... ha megreped,elfolyik a víz,a baba kinyomódik a hasüregbe,hahh.

Meg azt is mondta,és nem esett olyan jól,hogy ha fájogat a heg meg ilyesmi,az nem jó,mert akkor a sima szülés esélyei jelentősen lecsökkennek,és ugyan több is veszett Mohácsnál de ezt mindig olyan kudarcként kezelik ha nem simán születik egy baba.Hát köszi
Nekem csomószor elmarad a sok tabi,egyszerűen nem vagyok elég figyelmes,reggel beveszem a Letroxít,aztán rapszodikus az egész :( ugye vasat külön,jódot külön,és akkor még 2x Mg-t,áhhh,muszáj lesz rendszert vegyek be,tegnap pl egyszerűen nem emlékeztem hogy vettem e be jódot délelőtt vagy sem,igy nem mertem még egyszer...)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi!..... :D :D :D :D ....ideális, gratulálok!! Kisherceg és hercegnők!!!!

Évi!.....Lehet hülyeség, de nem segítene valamennyit a hastartó pánt? Talán csökkentené a hegre nehezedő súlyt. Anno én is mindig elfelejtettem, hogy bevettem-e bogyókat, csak ugye a Mg-ból nem olyan nagy gond volt, ha vettem még be.

Tegnap az eső után muszáj volt lemennünk pocsolyázni, sétáltunk kicsit, majd találkoztunk a szomszéd kissráccal.....majd' fél órán keresztül álltak egy pocsolya mellett, és bottal birizgáltak benne egy kavicsot....kevés kell a boldogsághoz!

limo73
 
 


reggel nagywc-ztem de semmi erőlködés,törlés,élénkpiros sok vér...először reménykedtem hátha aranyér de egyértelmű hogy hüvelyből jött...folyamatosan szivárog..telefon ide oda,férj haza,ügyelet,az én dokim volt megvizsgált,baba rendben,viz rendben,lepény mélyen tapad talán ez okozhatja de nem látott vérzésforrást,méhszáj zárt,vizsgálattal se volt épp...hazaengedett,szigorú pihenés...erre most megint vérzek,mintha menstruálnék...nagyon félek..

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi ne ijesztegess te! Görcsölsz is vagy csak simán vérzel? Élénk piros még mindig? Nagyon szurkolok. Sajna nem mutatja az aláírásod, hogy hol tartotok, így azt se tudom beértetek-e már az életképes korosztályba, ha minden kötél szakad. Aggódom értetek, gyomorgörcsöm van, de bizakodjunk együtt!

Barbi
maass
 
 


Csak vérzek,menstruáció szerűen. 22 hetet töltöttem vasárnap :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


húúú Évi, én biztos nem maradnék otthon... tuti mennék a szülészetre és legalább egy másik dokival is megnézetném...

Kép
gtunde75
 
 


Felhívtam,azt mondta ha nincs görcs vagy erősödő vérzés,akkor nyugi,pihi...na de na... meg hogy ugye nem vizes/magzatvíz/ hát mondom én ezt tudom ám.(meg hogy ki kell ürüljön,na de mi,amikor nem látott vérzésforrást..?)
Lehet ha nem szünik meg,este ügyelet lesz...egyenlőre a betéten csak cseppek,de a papir mindig véres lesz...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Baba szépen mozog...görcs nincs.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi, lélekben nagyon veled vagyok!

És kórházpárti vagyok én is. Több szem többet lát.

A pár csepp vér azért még nem menstruációszerű, ez tuti. Nem lehet egy ér?
Lehet butaság, vannak okosabbak, akik majd megszakértik.

bekri
 
 


én egy kicsit szkeptikus vagyok vele... hisz tudod, engem a szülés előtt 1 héttel uh-on igencsak félrediagnosztizált, ezzel a frászt hozva rám...

Kép
gtunde75
 
 


Hát,igen,engem még nem diagnosztizált félre,bár tény hogy most se látták ezt a mélyebb lepény csak Mohácson..a haematomámat se vette senki komolyan,bár persze,első trimeszter,dönt a természet...

azért irom hogy menstruáció szerű,mert nekem max 1.nap volt erős vérzés,és most ami van,wc-n mindig barnás-véres a papír,betéten pár csepp,de szivárog.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok,

rég voltam felétek, ezer bocs, de számtalan dolog van, volt!

Évi,
nagyon szurkolok, de ne aggódj, nekem is volt pár napos vérzésem a 20. hét körül. Ha mostanában voltál dokinál, a vizsgálat miatt is lehet a vérzés. Ha még holnap is vérzel, akkor menjetek vissza, de kérlek próbálj megnyugodni!
Jó lett Tomi sérőja tegnapelőtt én is megnyírtam Olivért, 6mm-es lett a haja, igazi kis kopi :lol: Beázást sajnálom :( .

Ircsi,
nagyon édes Chloé a tengeri csillaggal! Szépen kerekednek a picikéitek odabent! Édesek a csemeték bodyjai :wink: .

Tündi,
jó az új lakás, házikó, Zoé meg nagyon szépséges! Vmikor találkozhatnánk, ha már ilyen közel vagyunk, nem? :wink:

Barbcsi,
gratula az új otthonhoz, nagyon szép lett, érezzétek benne magatokat nagyon jól! Vigyázz a picipocira!

Mares,
hogy vagytok? Sikerült minden vizsgád? Pocak?

Bettinyó,
Korinna meggyógyult?

Clárika,
mi lett Rékussal? Kijött a csatt?

Bocs, hogy csak ilyen távirati stílusban, de Olivér felébredt mennem kell.

Mi már jól vagyunk, volt sok betegség, de remélem egy időre vége. Pénteken vége a sulinak, lesznek táborok, aztán indul nálunk a házfelújítás projekt.

Puszi mindenkinek!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Köszönöm! :lol: :lol: :lol: :lol:

Évi
Nem kudarc a császár!!!! Ne így gondolj rá, hanem az életetteket, az egészségeteket menti meg!
Vérzés :cry: :cry: :cry: Mindenképpen ORVOS!

Limo
Pocsolyázás nagy élvezet! :lol: :lol: :lol: :lol:
Meg minden, ami VÍZ!!!!!

Sucer
Jó téged is látni!!!!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Folyamatosan barnázok,nem vagyok nyugodt...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
ORVOS!
Keress egy doktort, aki tényleg komolyan vesz! Hormonok?????
Legalább egy kis Rutascorbint, vagy végső soron C-vitamint egyél!!!!
A mohácsi doktort nem tudod felkeresni?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hát,az pár napba beletelne

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, csak olvasó üzemmódban max, marha sűrű így a tanév vége!

Évi!
Drukkolok nagyon!
Addig keress orvost, amíg tényleg megnyugtató, elfogadható választ nem kapsz, és olyat, aki segít.
Én csak 1x dobtam be ilyet, az előző ikrekkel, de persze a leghülyébb időpontban, dec 30án :roll: de a dokim fogadott a magán rendelőjében este (hozzá teszem, h akkor tudtam meg, h van neki magán rendelője), megnézett, megnyugtatott, egy fillért el nem fogadott, aztán szerencsére rendeződött is! De ehhez sztem egyik legfontosabb a megnyugtatás volt, és hogy komolyan vett!

Ircsi!
Szuper! Nagyon jó kis felállás az, hehe, a tapasztalat beszél belőlem, hehehe! :D

Sucer! Gyere gyakrabban!

Claire
claire
 
 


sziasztok
hát reggel felkelve távozott egy adag barnás cucc,törlésnél is olyan a papír megint.

Eléggé kétségbe vagyok esve.

Persze lehet hogy csak ahogy felkeltem fekvésből,de...

Majd hivom a dokit,csak attól is rettegek h hetekre befektetnek,Tomi nélkül,Tomi anya nélkül...

de még jobban attól h baj lesz a kicsivel.Egyszerűen nem értem honnan jöhet ez a vér.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Csak pár mondat rólunk, majd később írok még:

ELKÖLTÖZTÜNK! :)
Rékus szobatiszta nappal! Sima bugyiba mászkálunk, szól ha wc-zni kell, s képes visszatartani is! :) nagyon ügyes, büszke vagyok rá! :)

A költözés felújítás miatt sokat volt anyuval, vitte magával az oviba, gond nélkül alkalmazkodott, még alszik is ebéd után. Nem kell neki a bölibe majd beszoktatás :)


Na megyek dolgomra, majd jelentkezem! ;)
clarika
 
 


Sziasztok!

Évi! ORVOS, kórház most szerintem!!! Megértem, hogy nem akarsz hetekig Tomi nélkül lenni, és a picit is félted, de most rá kell gondolnod, jobb lenne, ha még egy doki megnézne, hogy honnan jön az a vér, nehogy baj legyen! Ha nincs nagy baj (ami remélem így van!), akkor nem kell befeküdnöd, saját felelősségre hazamehetsz, legalábbis nálunk így van, mikor Bence a 35. héten nem mozgott egész nap, és bementünk a szülészetre, ott lemozogta 1 óra alatt, amit kellett, és saját felelősségre nem kellett bent maradnom. De Te is nyugodtabb lennél, ha valaki rendesen megvizsgálna, hogy honnan is jön az a vér, nincs-e baj, nem?
Beázást nagyon sajnálom! :( Viszont jó hír, hogy fizetett a biztosító, ablak gond is remélem megoldódik. És ha emel az albérleti díjon, akkor hová mennétek, vannak már tervek? Nálunk ezért szerencse, hogy nincs közös költség, ha meglesz a kazán, akkor a fűtésköltség is ténylegesen annyi lesz, amennyit használunk...
Császár: én is úgy gondolom, nem kudarcként kell megélni, mert életet ment! Én csak azon vagyok felháborodva, mikor azért akar valaki császárt, hogy egy adott napon szülessen a baba, vagy mert az "kényelmesebb"... :? Hegszétválás: nem fog előbb szétnyílni, gondolj erre, nem lesz semmi gond! Tudom, mondani könnyű, de hessegesd el a negatív gondolatokat!
Film: én is gondolkodtam a Várandósokon. 8)
Tomi nagyon nagyfiús ezzel a frizurával, mi szombaton megyünk fodrászhoz!

Ircsi! De jó, hogy vegyespáros! :wink: Szeretettel gratulálok, nagyon szép nevek!!! :) Mi még nem tudjuk, de már kíváncsi vagyok! :roll: Jól vagytok? Bodyk nagyon édesek! :D

Mi hétfőn voltunk uh-n, Tomin nélkül (dolgozott) :(, hát előtte éjjel rémálmaim voltak, reggel mondtam is neki, először megyek nélküled uh-ra, remélem nem hoz balszerencsét. Hál' Istennek minden a legnagyobb rendben, úgy tökéletes kistesó, ahogy van, 48,5 mm, napra pontosan megfelelnek a méretei (van olyan, ami nagyobb is), láttam a kezeit, lábait, köldökzsinórt, megszámoltuk az ujjait, nyaki redő, orrcsont rendben van, 1-2x mocorgott, de amúgy végigaludta az uh-t, az ujjai úgy álltak közben, hogy minden szuper :lol: :D (hüvelykujja nyitva, többi csukva). Kaptam képet is, megvizsgált, levette a citológiát. Vérképem is szuper, jó a vasam, cukrom, vizeletem is. :) Annyira furcsa, mert az álmosságon kívül minden rosszullétem elmúlt (előbb, mint Bencénél), folyamatosan eszem, úgyhogy az uh-n gördült le a kő a szívemről, hogy jól van, szépen nő a Pocaklakónk.

Azt kérdezni akartam, Évi, Mares, Ircsi, hogyan számoljátok a kiírás időpontját? Mert ha utolsó menzesz első napjától számolom, akkor dec. 24., és sok netes kalkulátor is így számol, ha pedig úgy számolok, ahogyan a védőnő (utolsó menzesz hónapjából 3-at levonunk, naphoz 7-et hozzáadunk), akkor dec. 26. (és ennek felel meg a mérete), védőnő ez alapján mondta, hogy kérjem az időpontokat is, ezért jövő hétfőn megyek genetikai uh-ra.

Betti! Korinna hogy van?

Sucer! Jó olvasni rólatok! Köszönjük szépen! Házfelújításhoz sok erőt, biztosan szép lesz! :) És milyen lesz Ilang bizonyítványa, milyen táborba megy?

Limo! Pocsolya :D :D, Bence is odáig van a vízért, legyen az pocsolya, ő is szeret eső után lemenni! Hát igen, túlélőtúra volt az a városi túra, az biztos. Ilyenkor lenne jó, ha lenne jogsim, meg autónk, vagy Bence megülne a babakocsiban, lenne egy hátizsákom a cuccoknak... :roll:

Tündi! Remélem gyorsan sikerül jó állást találni! :wink: Helyi banda: :D, az jó, hogy sok kisgyerek van, nálunk a házban csak nekünk van, a környéken meg sokan elég maguknak valók, még visszaköszönni is luxus néha. :? Na mindegy, amúgy is nehezen barátkozom, a lányokkal meg összejárunk, akikkel eddig is. :wink: Még úgy is, hogy nemrég megszülettek náluk a kistesók, tanulunk tőlük, Bence is szokja. :wink:

Claire! Te aztán nem pihensz! :schock: :D Milyen volt a kirándulás?

Klári! Örülök, hogy jobban van Boti! Tv, mese: én sem vagyok ez párti, de ő is szereti. Megvannak a kedvenc meséi, azokat szoktuk megnézni, és ennyi. De sokszor ő maga kapcsolja ki a tv-t, ha már nem érdekli. :roll: Viszont most a foci eb miatt este mindig megy, Tomi is, én is imádjuk, Bence is rákapott. :D Szülinapi köszöntést köszönöm! Hát én így is szülinapi ajándéknak számítom Pocaklakót. Bence az elejétől kezdve nem szereti a babakocsit, bár volt időszak, mikor szépen elüldögélt benne, de sokkal jobb sétálni, motorozni, csak megunja egy idő után, és cipelteti a popóját.

Bence is jól van, napról napra változik, már mondatokat mond! Múlt héten voltunk a vérvételeken, mindig mondtam anyósomnak köszönöm a segítséget, ő meg, hogy majd találkozunk. Erre egyik nap Bence fogta a játéktelefont, mondta, hogy hello mami, tévét, mesét, jó, fogadj szót, köszönöm a segítséget, amjd találkozunk! :lol: :lol: :lol: Mondókából is egyre többet tud, általában 2x elmondom, harmadszorra ő is tudja már, egy rövidebb mesének is rengeteg szavát tudja, Öreg néne őzikéből is tud szavakat, mondatokat. :wink: Mindig töri valami rosszaságon a fejét, tegnap bebújt az etetőszék aljába. :D Egyre önállóbb, sokszor elcsodálkozom ezen, hogy már nem kisbaba. A boltban mindenkivel dumál, mosolyog. :) És imádja a buszt, egész nap azt lesné. Tesós képet ha meglátja, mutogatja mindenkinek, hogy tesó tesó. :D Minden vizsgálatra, vérvételre jött velem (nem is tudnám hová tenni), de tudja, hova megyünk, mondja is, anya, doktorbácsi szuri, vagy tesót megnézzük. :)

Itt bújt be az etetőszék aljába:
Kép

És a legújabb kép Pocaklakóról:
Kép

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Clárika! Gratulálok a költözéshez!!! És ahhoz is, hogy Rékus szobatiszta, ügyes kislány vagyis nagylány! :wink: Kép esetleg az új otthonotokról? :)

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: