Új privát üzeneted érkezett!

Az utolsó előtti kép a megbános kép :lol: Mert nagyon nevetett és kértem legalább kicsit bánja meg amit csinált és akkor készűlt ez a kép :lol: :lol:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Reni: Örülök hogy Krisznek semmi baja, édes ahogy rosszalkodott a testápolóval. Dóri is csinált iylet, amikor az olajat és az ecetet kiborította és belelépett és még bele is ült. Persze nagyon tetszett neki.
Sajnálom, hogy nálad találtak megint valamit. Múltkor is sürgősségin voltál, csak akkor a derekaddal ha jól emékszem. Remélem nincs komoly baj, és a szívedre kapsz gyógyszert, mi a gond egyébként ritmus zavar, vagy gyorsan ver nagyon a szíved?

L.Kata: Tarkóredőt mértek persze 2mm lett. KOmbináltnak hétfőn tudom meg este az eredményét.Nekem a doki azt mondta ez bőven elég csak 28 vagyok, ha vmi gáz van ez is mutatja és akkor mindenképp vetetnék magzatvíz mintát.
Ja és a kórházban 9ezret kellett érte fizetnem.
Érdekes hogy írod hogy alapos a dokid ezért küld az integrálra, de ha nincs görcs meg panasz akkor csak havonta néz uh-val téged meg babát, de kézzel sose vizsgál???? Ezt nem értem mert sokszor minden előjel és görcs nélkül nyílik a méhszáj, pont ezért jó havonta megnézni hogy időben észrevegyék. Emlékszel Ancsának is már a 13.héten 2100 volt nekem is annyi, és nekem semmi görcsöm és panaszom nincs. Nem megijeszteni akarlak, de fájdalommentes 10 másodperces vizsgálat, nem értem miért nem nézi.

Egyébként velünk minden ok. Csinálom a vezetést, 15-én lesz a rutinvizsgám. Nagyon szeretnék augusztus körül jogsit. Nagyon tetszik a vezetés. Pocaklakó jól van, ja és tegnap átadták a helyet a buszon.. ennyire látszik már :D

Ja Reni még egy kérdés, ti a 4d genesisben voltatok uh-án annó Krisszel, mikor még pocakodban volt, nem emlékszel hogy a Mártánál vagy a CSillánál voltatok?
Vendég
 


beagle:Igen a 4d genesisben voltunk anno.Én a Csillánál voltam.Úgy néz ki,hogy szívritmuszavar,de az a változat ami tüneteket okoz tegnap este is nagyon rosszul voltam :cry: Igen a derekammal is baj volt meg fertőzésem is volt akkor :cry: Engem még az ág is húz :cry: De a szivemmel már 13 éve rosszul vagyok és már rég tudta a dokim mi bajom mégsem írt fel rá semmit :evil: A mostani dokim normálisabb e téren és ő mondta,hogy erre gyógyszer kell amit a kardiológus fog majd nekem felírni.

Kép
Kép
reni_24
 
 

 
 

Reni: borzasztó milyen az egészségügy és hogy 13 éves korod óta nem tudtak rájönni a ritmuszavarodra és nem adtak gyógyszert. Remélem mostmár kikeveredsz eezekből a bajokból és minden ok lesz. Gondolom lehet még második babátok attól hogy a szívedre szedni fogsz gyóygszert. Azért gondolom, mert bnőm is szed ilyet és gondtalan terhessége volt és szülése.
Vendég
 


sziasztok!

Reni....jaj szörnyen sajnálom hogy baj van a szíveddel! :( Tényleg rátok jár a rúd.Most már valami jónak kell történni! :wink:
most kapsz a szívedre gyógyszert?Gondolom a frontok is megviselnek!Apunak szívizomgyengesége van, szedi a Béres antifront nevű gyógyszert(vény nélküli) azóta jobban viseli a frontokat és tud aludni is.
Csak azt nem értem ha ez 13 éve van hogy-hogy nem szűrték ki, és kezelték a terhességed alatt. :evil: Felelőtlen orvosok, ez felháborító!
De annak örülök hogy Krisz veséje és vércukra normális! :D
Látom ő is tud rosszalkodni, kis huncut! :roll: Gondolom hogy örültél ennek a testápolós bulinak! :? :lol:

Norbi is nagyon eleven, és irigy! :( Mostanában nem engedi a játékait senkinek, még a kis Mira unokatesónkkal is durváskodik!
Elkeserítő néha! :roll:
Most volt a névnapja,volt itt nagy evés-ivás, el is fáradtam.Norbi szép kis ajándékokat kapott, de pont aznap nagyon csúnyán eleset, felrepedt az ínye, szerencsére cumi megvédte kicsit, így a foga nem tört ki, de nagyon vérzett! :cry:

Beagle...gratulálok a jó eredményhez! Már nincs hányigered?Híztál már?
Én sajna már híztam :cry: most már nem hányok 5-6 napja és egyből felszedtem 1,5kg-ot :oops: :(
De még néha rosszul vagyok, de fáradékonyság múlik talán.
Holnap megyünk integrált tesztre, úgy várom már hogy lássam olyan szupi Uh-on a kicsit! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: Hát olyan fél kilót híztam, de hétvégi nagyobb kajálás után inkább egy kilónak mondanám, de hétköznap visszamegy.
Drukkolok neked a teszthez, te is szoríts, mert ma este tudom meg az eredményt.

Én nagyon jól vagyok már, úgy érzem megint van energiám mindenre. Te is hamar túl leszel ezen a rosszullétes időszakon.

Norbikának sok boldog névnapot utólag is. Dóri is néha irígy, de én kitartok és nem engedek, mert meg kell tanulnia osztozni. Nálunk egyébként most nagy nevelés van, mert a kiscsaj picit elkanászodott, úgyhogy most nagyon határozottak vagyunk.

Tényleg kislányt szeretnétek most? Én Dórinál annyira kislányt akartam, hogy már apát néha megőrítettem vele, de most mindkét "verziónak" nagyon fogunk örülni. Alig várom hogy kiderüljön a neme.
Szerintem nekem a 18.heti genetikai uh-án lesz először erre esélyem, mert a doki uh gépe nem olyan modern.

Ja és már sokat gondolok a szülésre, de most inkább azért aggódok, hogy Dórival mi lesz 4 napig nélkülem. Sokszor nyomaszt ez a dolog, mert annyira félek, hogy majd rossz gondolatai lesznek, hogy elhagytam nem jövök vissza stb... sztem még nem tudjuk velük megértetni 2 évesen ezt. Te mit gondolsz erről?
É
Vendég
 


Beagle, köszi! :D
Na megvan a teszt eredmény????Remélem minden oké!
Nem mondták mitek lesz, nem sejthető még?

Nekem mondtak már tippet.....kisfiú!
Azért annyira nem felhőtlen az öröm.Hála a profi Uh gépnek időben kiderült figyelni kell a kis magzatom szívműködését, áramlását, mert ott volt némi negatív szakasz! :roll: :( Bevallom aggódom.
A doki vígasztalt hogy azért nem kell rosszra gondolni , lehet kinövi, lehet legközelebb minden rendben lesz, nem tudjuk még milyen jellegű a szívprobléma :( Beszéltem a saját orvosommal is.
A 18.hétig nem lehet tenni semmit, utánna elmegyek egy komoly szívultrahangra, ahová majd a dokim beutal.Reménykedni kell hogy nem komoly!
Az hogy fiúcska, hááát, bevallom csalódott voltam először. :oops: :( Probálok megbékélni a gondolattal, de úgy vágytam egy kislányra. Copfokkal, fodros ruhában...jaaaj, de jó lett volna!

Már én is jobban vagyok kicsit, nem hánytam egy hete, és ma semmi hányinger :D
Hasam beindult a növekedésben, már semmi nem jön rám.
Multkor hogy fogytam kicsit, így csak +1kg-nál tartok szerencsére! :)

Kata...hol vagy????Reni?Aida? :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Most csak rólunk.Képzeljétek mamikánk június.9.én éjjel meghalt Itthon Mi vettük észre,hogy valami nem stimmel vele,de sajnos már nem tudták vissza hozni Nagyon rosszul viseljük a dolgot.Én teljesen kivagyok.Ma még a gasztrósnál is elbőgtem magam így nem mentem be,mert itthon felejtettem a papíromat és a csaj bunkó volt én meg elbőgtem magam és haza jöttünk apával.Mostanában anyukám vigyáz Kriszre,mert intézzük a temetést Most egy darabig nem jövök majd,ha már kicsit össze szedem magam.Amúgy hál istennek Krisszel minden rendben van minden jó.Csak rossz szokás a sok ivás.

L.Kata:Sajnos nem jó dolog történt :cry: :cry: Majd júliusban megyek kardiológushoz és ő ír majd fel nekem rá gyógyszert.

beagle:Majd szólok a dokinak,hogy babát szeretnénk és olyan gyógyszert írjon fel.De most egy időre fel függesztjük a tesó projektet.

Vigyázzatok nagyon magatokra!!!!!!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


L.Kata:Remélem semmi komoly baj nincs!!!!Nagyon szurkolok nektek!!!!!Azért majd néha bekukkantok,hogy mi van veletek,mert aggódom nagyon!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni...Őszinte részvétem, nagyon sajnálom. :( Sok erőt neked és a családnak, kívánom hamar enyhüljön a fájdalmatok!
Te meg vigyázz magadra!
Köszi a kedves szavakat, remélem nem lesz velünk gond. :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


A nagyfiam!
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lovaszkata, köszönöm a kérdést, a vizsgák sikerültek és elég jók is lettek! :) Biztosan nincsen semmi komoly a csöppséggel! Főleg, ha a doki is vígasztalt.
Nagyfiad milyen helyes! ;)

Reni, egészségügy.. no komment. Kész.
A "rosszalkodós" képek nagyon édesek! A megbánós meg haláli! :D
Mami miatt részvétem! :(

Beagle, most olvasom, hamarosan rutinvizsga!! Szurkolok nagyon!

Mi jól vagyunk, csak nagyon meleg van sajna. A lakásban simán 27 fok, állandóan megy a mobil klíma.

Ja és bejutottunk egy "esküvős" játékba:
http://www.eskuvonklesz.hu/ingyeneskuvo
45 párra lehet majd szavazni, az nyeri majd meg az "álomesküvőt", aki a legtöbb szavazót maga mellé állítja 07.02-08.01 időtartamban. Remélem számíthatunk majd rátok! :wink:

Készült "kampányfilm" is:
http://www.youtube.com/watch?v=-_MZuRo_imE
:)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Egy kérdést kéne eldönteni:
melyik fotó legyen a "fő" fotónk az alábbiak közül?
Előre is köszönöm szépen annak, aki segít választani!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


El kellett küldenem, sajnálom, hogy senki nem segített. :( Végülis az elsőre esett a választás...

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Csajok:Köszönjük szépen.

Aida:Bármelyiket küldhetted volna mindegyik képen aranyosak vagytok :) Látszik,hogy mennyire szeretitek egymást.Rám számíthatsz.

L.Kata:Vigyázok ahogy tudok.Nagyon drukkolok nektek,hogy minden rendben legyen!!!!!

beagle,Kata:Hogy vagytok?

keny:Veletek mi újság?Ha tudsz írj!!

Ancsa:Merre vagy???

Kép
Kép
reni_24
 
 


Na irtam és eltünt az egész :?

Aida: nagyon jok a képek én is az elsöre szavaztam volna de mind nagyon jo lett.Noelröl nem kapunk képet?mesélj magatokról hogy vagytok?

L.Kata: ne szomorkodj szoritok hogy ne legyen semmi baj,és nem is lesz majd meglátod.nNagyon édes a fiacskád milyen nagyfiú lett :lol: Mit szol a kistesohoz?gratulálok a fiacskához :lol:

Reni: sajnálom a mamidat :cry:

Dobok én is képet,mi jol vagyunk sokat vagyunk kint és pancsizunk a medencénkbe nagyon élvezi Kevin.Mondja már hogy anya :lol:

Kép

Kép

000kata
 
 


Sziasztok Csajok!

Aida!
Nekem a 3.kép tetszik!

Gyerkőcök gyönyörűek!

Helyzetjelentés:
Minden okés még mindig itt dekkolok a kórházban 10.hete :shock: Kisfiam szépen gyarapszik pénteken volt súlybecslés:2080gramm.Az ucsó tüdőérlelőt is megkaptam, ez már kitart a 35.hétig :wink: az már csak 12 nap, onnan meg már nem lehet baj :!: persze jobban hangzik a 37.hét de nem vagyok telhetetlen, olyan jó, hogy eddig is eljutottam.A méhszájam gondolom nem változott, bár nem vizsgálgatnak, nehogy beinduljon a szülés.Néha érzem a furcsa szúrásokat ott alul, és fáj a szeméremcsontom, de ez már a baba feje lehet.
Mindenkit puszilok!

KépKép

Kép
keny
 
 


Kenny:örülök hogy jelentkeztél.És hogy minden rendben.Megy a szoritás és jelentekezz :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Régen nem voltam, nem volt pár napig netünk.

Aida: Én se tudnék könnyen dönteni a képek közül, de ha muszáj választani, akkor nekem a téli sapkás tetszik legjobban. Fejgörcsöt sajnálom.

Reni: részvétem a mamád miatt. Kicsit meg vagyok kavarodva, ő az a mamád volt akivel együtt laktatok, és aki megengedte hogy tetőteret csináljatok?

Kata: Jó naygfiú lett Krisztián is :D és már buszt vezet... :D

Kenny: mennek a drukkok, biztos már minden oké kesz veletek.

L.Kata: Először is gratulálok a kisfiúhoz, olyan csodálatos hogy már tudjátok a nemét. Látom még emészted hogy fiúcska, de biztos vagyok benne, hogy imádni fogog egyébként meg sose tudhatod mit hoz az élet, lehet hogy lesz később egy kislányod is.
Bár mi most mereven 2 gyerkőcben gondolkodunk apával.
A szívén látott pöttyön pedig szerintem ne rágódj, ahogy olvastam a doki is nyugtatott, én is hallottam több esetet hogy a baba szépen kinőtte. Tudom nehéz nem agyalni ezen, de ha komoly baj lenne rögtön küldtek volna speciálisan szív ultrahangra. Mennek a drukkok de minden ok lesz, nyugi.
Neveken gondolkoztatok?

Velünk minden ok. Kombinált teszt negatív. Csütörtökön megyek uhra a dokimhoz, aztán afp, aztán lesz a 18.héten egy 4d-s genetikia uh. Azt már nagyon várom, mert alig várom h kiderüljön a neme. Én most kislányt érzek, és imádnám ha 2 lányom lehetne. De a fiúnál is boldog leszek.
Tünetek elmúltak, most egészen jól vagyok. Holnap reggel rutin vizsgám lesz, drukkoljatok!
Vendég
 


beagle: Krisztián Reninek van , Ö Kevin :lol: :lol: :lol:
Örülök h minden rendben kiváncs vagyok ki van bent :lol: Dórika jol van?mesélj róla,képet kapunk?

000kata
 
 


Keny, nagyon örülök, hogy jelentkeztél, annak meg még inkább, hogy minden rendben van veletek! Kitartás nincs már sok és akkor már mosolyogva gondolsz vissza majd erre! :D

Kata, nagyon nagy fiú már Kevin! Milyen hamar vezeti a buszt! Párom jut róla eszébe, ő is így kezdte, mert édesapja buszsofőr volt. :lol:
Mi jól vagyunk, a héten kaptuk meg a 1.5 éves oltást. Noel nem nagyon beszél, inkább cumizik megint mostanában. :? Ennek nem örülök, de nem kényszerítem másra, hátha a foga miatt kell neki. Csak utcán nem szoktam odaadni neki a cumit. Fotót mindjárt teszek frisset Noliról! :D

LKata, gratulálok a kisfiúhoz!

Beagle, örülök, hogy minden rendben veletek és pocaklakóval is! :wink:

És akkor friss képek Noelről:
Kép Játszón

Kép Szintén játszón

Kép Velencei tónál múlthéten

Kép Apu-Noli-Nagybácsi

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Két ráadás fotó, ezt csak azért mert megint sikerült felszednem 1-2 kilót és nagyon örülök, hogy már kezdek formában lenni! :D

Kép Pózolok Velencei tónál :)

Kép "Rombolok" befele

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Aida...hűűű, de csinos vagy! :shock: :D Irigy-irigy!
Én majd el folyok a hájtól, főleg most hogy beindul a hsam növekedése. :roll:
Nagyon édi noel, igazi nagy gyerek már! Helyes a homokozós kép!

Keny...jaj de örülök hogy még egyben vagy! Hipp-hopp 35 hetes leszel és akkor már nem lehet gond.De szerintem kihordod smián 37-38 hétig is! :wink:
Apa otthon csinálgatja már a gyerekszobát?Megvettetek mindent??

Kata....nagyon helyes nagyfiad van neked is! Hogy vagytok???

Én jól vagyok, csak Norbi miatt bosszankodom, nagyon eleven és szófogadatlan! :cry: El vagyok keseredve.
Minden szétdobál és nem szedi össze, nekem meg egyre nehezebb mindent pakolgatni utánna.Meg se hallja ha rászólok! :roll: :(
Irigy is, nem ad oda más gyereknek semmi játékot és ha itt van egy kisgyerek vagy baba annak is kivesz mindent a kezéből! :oops: :roll: :( Ti hogy kezelitek ezt???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


LKata, köszönöm a dicséretet! :D Biztos vagyok benne, hogy Te is nagyon csini kismama vagy! :wink:
Sajnálom, hogy nagyfiad ilyen most, de szerintem ez is csak egy korszak. Nekünk még nem jött el, Noel nem irigykedős fajta, így nem kell lekezelnem ezt, hál'Istennek. Rossz ő is tud lenni, múltkor Rossmann-ban pakolni akart, nem engedtem és iszonyatos hisztit levágott, ki kellett mennem vele a boltból és még kint is 5 percig üvöltött. Na én meg az ilyen helyzetekkel nem nagyon tudok mit kezdeni. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida:örülök hogy jelenkeztél,nagyon csini vagy én adok még pár kgot :lol: :lol: :lol: Noel is nagyon szép és milyen kis vagány :lol:
Hiszti:nekünk is volt ilyen csak a játékboltba mi is kijötünk és utánna is orditot vagy 10percig.Nehezek ezek a helyzetek de nem lehet mit tenni :? :lol:

L.Kata: szerintem ezek a dolgok korral jár,probáld elmagyarázni hogy nem szabad irigynek lenni,kevin is néh ailyen hogy elveszi és gyorsan adja oda nekem.Kitartás.A kistesot mondjátok már Norbikának?

Mi jol vagyunk.Rakok én is kééepet. :lol:

Kép

Kép

Kép

000kata
 
 


Kata, milyen szépek vagytok és milyen nagyfiú már Kevin! Az utolsó képen is ő van!? Nagyon sötét lett a haja! Édes! :lol: Te meg ne adj nekem kilókat, mert nagyon csini vagy! Meg ne halljam még1szer! :wink:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


_Aida: köszi szépen :oops: igen az utolsó képen is ö van :lol: Ezen a képen olyan nagyfiú :)

000kata
 
 


Helló!

Kata...Valóban az uccsó képen nagyon nagyfiús! :D Helyes!

Hát igen a hisztis korszak inkább a 18.hónap után jön, de valakinél csak 2 évesen.
Mi már nagyon benne vagyunk. :roll: Most én is bújom a szakírodalmat hogy kezeljem ezeket a helyzeteket.
Ő nagyon türelmetlen és akartos gyerek, ha bedühödik dobl is. :shock: :? Persze nem hagyom annyiban, próbálok türelmesen a fejére olvasni és megfogom a kezét, ha elkapom a lendületet. :wink: Van hogy le kell vízzel mosni az arcát úgy hiszizik!
Én már nem is merek játékboltba menni Norbival :(

Most hogy esik az eső(megint) nagyon nehéz vele, mert nem szeret bennt játszani.Ki akar menni!

Mennem is kell, mert jön már ide nem hagyírni, keresünk valami játékot.
Minden jót, pussz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Aida:Nagyon jók a képek :D

keny:Örülök,hogy minden oké veletek. :D Kitartás!!!Lehet tényleg kihúzzátok végig :)

L.Kata:Ne aggódj nekem Krisz ugyan ilyen.Ő is nagyon akaratos és nem fogad szót.Most próbálgatják mit lehet és mit nem.Pl.kishugomat rendszeresen megveri :oops: :cry: Meg megtépi :oops: :cry: Persze rá szólunk,de hiába.Remélem bölcsibe ilyet nem fog csinálni.Kap ezekért a dolgokért,de nem sokat ér és nem is szeretem bántani.Hogy vagytok?

beagle:Köszi.A férjem nagymamája volt és igen nála laktunk.Ő volt aki mondta,hogy nyugodtan csináljunk tetőteret.De sajnos erre már nem lessz szükség :cry: :cry: Örülök,hogy minden oké.Rutin vizsga,hogy sikerűlt?

Kata:Nagyon aranyosak vagytok a képeken :D Remélem egyszer eljutunk már hozzátok.Vagy jársz majd valamikor Pesten?Sajnos a talira nem tudunk menni :cry:

Képzeljétek,ha minden jól megy átvesszük egy ismerősünk zöldségesét.Jó lenne,mert nem találok semmi melót.Légyszi drukkoljatok nekünk,hogy sikerűljön ebben van minden bizadalmunk.

Ancsa:Merre vagy????Hogy vagytok???

Kép
Kép
reni_24
 
 


Kata, azon a képen valóban nagyfiús Kevin! :) Meg tényleg sötét a haja. Neki világosabb volt, nem? Vagy rosszul emlékszem?

LKata, nyugi, nálunk is van egy kis hisztibajnok és vigyázni kell vele nagyon, könnyen borul a bili. Ez van, majd megszokja, hogy nem mindig minden van úgy, ahogy ő szeretné. :D

Reni, megy a drukk, jó lenne tényleg, ha átvehetnétek azt a boltot!

Ancsa, adsz hírt magadról? Néztem a fotókat iwiw-en, olyan szépek vagytok és olyan jó látni, hogy boldog vagy! :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Reni jo lenne talizni sajna nem nagyon járok pesten,talira is nemtudom elmenjek e mert nagyon messze van. :cry:

Aida: ilyen volt kevin haja talán még sötétebb is volt.

L.Kata:hiszti ,akaratosság nállunk is van szerintem majd kinövik addig is kitartás.Mi is unatkozunk bent milyen ez a nyár :? :cry:

000kata
 
 


Sziasztok Csajok!

Aida!
Szép a kisfiad, és Te nagyon csinos anyuka vagy!!!!Nem kell híznod nyugi :wink:

Kata!
A Te fiad is nagyon cukker :P

Lovaszkata!
Én is rosszcsont kiskölyköt szeretnék ne bánd Te se :wink:

Nálunk minden okés, képzeljétek 7végén kimenőt kaptam, és végre haza mentem, 10hét után, nagyon jóóóóóóó volt!!!!!Össze raktuk a kiságyat, mostunk 3 gép baba ruhát, megnéztem végre a babakocsit meg mindent amit innen a kórházból rendeltem :lol:
Amúgy jól vagyok már csak 9 NAP és betöltöm a 36.hetet :P és akkor végleg haza mehetek, majd csak szülni jövök vissza!

dobok egy képet a nagy bödönömről :P

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Kenny: d e jóóó hogy hazamehettél kicsit, lesz babaszoba?vagy veletek lesz?Kornél lesz?nagyon szép név.Kitartás még :lol:

000kata
 
 


Kennyi nagyon csini kismama van,arcod miért tugtad el?

000kata
 
 


Kata!
Köszi aranyos vagy! :oops: de szeretném megőrizni az inkognitóm :wink: .
A baba velünk lesz, nincs külön baba szoba.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, hűű, de csini kismami vagy! :D A kimenő biztos szupi volt, olyan jó látni, hogy végül úgy fest, minden rendben van/lesz veletek! ;)

Kata, de pl. a vonalzódon is világosabb volt még a haja meg a születésekkor készült képeken is az a csepp haja, tuti nem fekete volt. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

keny:Jajjj,de jó :D :D Örülök,hogy minden rendben van veletek és,hogy haza mehettél :D Mondtam ám,hogy tuti kihúzzátok ameddig kell :D 8) Nagyon csinos kismama vagy :D

Aida:Köszi szépen aranyos vagy :) Képzeld jövőhétvégétől miénk a zöldséges :D Hogy vagytok?

Kata:Értem.Hát talira sajnos én nem tudok menni az tuti :cry: :cry:Majd megoldjuk valahogy.Remélem már jó idő lessz végre.Elmúlhatna már ez az eső.Hugodék,hogy vannak?

L.Kata:Hogy vagytok?Remélem minden rendben van veletek.

beagle:Hogy vagytok?Remélem ott is minden oké

:)

Krisz hál istennek már jobban van.Ma voltunk fülészeten és mondta a doki,hogy már szép a füle,de még adjam neki a gyógyszert.Meg meleg sót teszek rá neki meg aloés cuccot is fújok neki.

Most mennem kell,mert Krisz már megmászik :lol:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni, örülök, hogy jobban van Krisz! Gratulálok a zöldségeshez!!
Mi is jól vagyunk, köszönjük.

Az esküvői oldalra felkerült a bemutatkozásunk:
http://www.eskuvonklesz.hu/trendek_es_o ... a_es_sanyi

07.05-én indult a szavazás!! Remélem mindenkire számíthatunk majd!

Még blogbejegyzést is írtam:
http://szaida.blog.hu/2010/06/24/hogy_e ... _valhasson

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Nem túl nagy az élet erre fele. Ilyenkor HOL VAN MINDENKI? :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, de inkább csak olvastam eddig.
Köszönöm mi jól vagyunk.Pocakom növöget, a jövőhéten már AFP-re megyek. :D
Kicsit dicsekedni jöttem! :lol: 8)
Ma voltunk Zene bölcsiben, 1 hónapja nyílt itt Lábatlanon! Már voltunk egyszer , de az kínkeserves lett, nem volt aktív résztvevő Norbi,ott ült minden kicsi éneketünk, mondókáztunk, tornáztunk de az én fiam mindíg elrohant!Keresett valami játékot, elbújt...stb.
De ma már üghyesen csinálta ő is a programot, és olyan jó gyerek volt!Tapsolt, mutogatott ő is, én meg énekeltem... :lol:
Utánna még előkerültek a játékok, és szabadfoglalkozás volt, játszott még fél órát! Nagyon tetszett neki!Én is örülök hogy van már ilyen felénk is!

Beagle...hogy vagy???
Reni...Krisz meggyógyult már???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Köszi a kérdést, jól vagyunk. Vezetek egy héten 3x, amúgy meg mindig rohanunk valahova. Most sajnos az egész család taknyol, nekem nagyon fáj a torkom, Dóri is tiszta nátha.
Voltam tegnap afp-n, kiváncsi leszek az eredményre, mert azt hallottam ha 1 alatt van vagy kicsivel fölötte akkor esélyes a lány, amúgy fiú. Dórival mondjuk bevált.

L.KAta: Olyan jó, hogy te már tudod a baba nemét. Alig várom hogy én is megtudjam. Mondjuk most lányt érzek, és annyira de annyira örülnék ha kiderülne hogy kiscsaj. VAlamiért nem tudok fiút képzelni magunknak.

Egyébként minden ok, Méhszájam ugyanolyan de egy görcsöm sincs, doki szerint nem most nyílt ki, hanem szülés után nem záródott vissza, úgyhogy nem kell aggódni.

Képzeljétek én is elkezdtem blogot írni amgunkról, asszem Aida is ír.. és olyan jó, mert hetente párszor írok, de megörökítek olyan apróságokat amiket 10 év múlva már biztos elfelejtenénk. Remélem fogom tudni írni viszonylag folyamatosan.

Zenebölcsi is biztos szuper, mi a csiri biri tornára jártunk.

Reni: zöldséges standotok lesz? Bérlitek? Piacon? Jó korán kell majd kelni, nem? DE akkor lesz végre munkád, tök jó.
Vendég
 


J és még L,katának:
Te nem érzed még a babót? Képzeld én kb egy hete érzek vmit, de nem voltam eddig benne biztos. Tegnap kavargott vmit megint belülről ami erősebb volt, sztem ez már tényleg ő. Bár védőnő és doki szerint 18-20.hét között, de sztem én már őt érzem.
Vendég
 


Beagle...háát, a második babaát hamarabb megérzik az anyukák azt mondják.Lehet hogy őt érezted :D .Én még nem éreztem, de én Norbit is későn a 20.héten éreztrem meg.
Örülök hogy minden ok, de a torokfájást sajnálom, jobbulást!
Holnap délután megyek a dokimhoz, megírja az Afp-s beutalókat, gondolom megnézi a multkori integrált tesztes papírjaimat, lehet csinál Uh-ot is. :) Kíváncsi vagyok!
Én örültem volna ha egy fiam és egy lányom van, de már belenyugodtam hogy fiaim lesznek! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Nem nagyon jött rá múltkor reakció, nem tudom, hogy számíthatok-e rátok, de azért megpróbálom. Az esküvős szavazós játékról van szó.

Hétfőn kezdődik a szavazás.
A szavazás szabályai azt fektetik le, hogy egy nap egy párra egy email címről egyszer lehet szavazni. Azaz nem IP alapján, hanem email cím alapján. Ha tehát van több email címetek (vagy vannak családtagok, kollégák külön email címmel), akkor mindegyikkel tudtok majd szavazni. A szavazáshoz regisztrálni kell, egy egyszerű név-email-jelszó hármassal, amit az alábbi oldalon tehettek meg, a "regisztrációhoz kattints ide" linknél, ami a bejelentkező felület alatt van (ha nincs meg, írj és segítek):

http://www.eskuvonklesz.hu/szavazas/oss ... sszeadjunk

A regisztrációt meg kell erősíteni és utána már minden szavazatot simán leadhattok, nem kell mindegyik előtt megerősíteni azt.

Ugyanezen az oldalon lehet majd szavazni már hétfőn, beléptek és utána ránk kerestek. Aida csak egy van, így könnyen megtaláltok és ott lesz a Szavazok linkecske a nevünknél. :)

Előre is köszönjük szépen!!

Én holnap el nyaralni, nem biztos, hogy tudok még addig szólni, kérlek hétfőn ne felejtsétek el leadni az első szavazatokat ránk!

Köszönjük szépen mindenkinek!
Aida és Sanyi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aida 2010.07.01 22:04-kor.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


NAGYON SZÉPEN KÉRLEK SEGÍTSETEK!
Úgy kibuktam már ezen az egészen, azt hiszem sokkal fontosabb ez számomra, mintsem gondoltam volna... :oops:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Itt a direkt link a regisztrációhoz:
http://www.eskuvonklesz.hu/szavazas/regisztracio

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida szavazok :lol:

000kata
 
 


Aida:nem sikerül szavazni :cry:

000kata
 
 


nem találom sehol ha bejön a képetek ott nincs az hogy szavazni lehet.Segits

000kata
 
 


Na megvan sikerült szavaztam :lol: :lol: :lol: :lol:

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: