Új privát üzeneted érkezett!

Hol van mindenki???? :( Tényleg kihalóban vagyunk :(
Vendég
 


Sziasztok!

Niki gratula az elinduláshoz! :D Szép nevet kap a kitesó! :D

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!!!

Anikó....köszönöm szépen a gratulációt.....de nem azért írtam áááámmm :wink:
Annyira szeretem olvasni hogy melyik gyerkőc mit csinál....hány foga van...kinek hogy telnek a napjai....de úgy néz ki nagyon belassultunk sajna :(
Pedig emlékszem még azokra a pörgős időkre amikor bármelyik percben mehettünk már szülni :) Hmmmm......nosztalgia..... :) Képzeljétek ma már Kornélom a köldököm felett rugdosódott :roll:

Na jó éjt mindenkinek!!!!

Puszi
Niki, Réka baba és a pocakban figyelő Kornél béjbiiiiii
Vendég
 

 
 

Nicolet, Réka nagyon ügyes baba!!!!!!!!!!!!!4Gratulálok!Kornél meg édes név!!!!!!!!!!!!!

Hát az én gyerekem lemaradva kissé, de azért kedves, aranyos, szép, okos, ügyes, szóval na, imádom :lol:

tanulok, de már "csak" 22 nap vizsgáig :shock: nem is tudom, jó vgy nem, de fa..om kivan már, fáradt vagyok, meg minden, de kevés az idő, sok az anyag, de már túúúúúúúúl akarok lenni rajta.

igyekszem többször jönni :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem sajnos semmi erőm nem marad ilyenkorra. Mostanában minden nap dolgozom, hétvégén is, olyankor jön velem Panka és kitalálunk neki valami szórakozást. Vasárnap pl állt a az üzlet kirakatában és minden járókelőnek kopogott és integetett, a nyelvét, vagy az orrát nyomta az üveghez. Már majdnem egy tömeg állt ott.. :lol: :lol:
Kénytelen vagyok jelenleg ennyit dolgozni. Saját üzlet, nincs beosztás, vannak viszont időszakok mikor szabadságra megy valaki, na ilyenkor vetünk be engem többet.. :roll:

Kornél szép név! Kérünk pocakfotót.

Igen én is sajnálom, hogy sokan nem írnak, pedig biztos olvasnak. Nekik üzenem, hogy össze lehet szedni magukat és írni pár sort, nem megbújni. Ugye Cicus? :) Minden nap beírja, hogy majd jön.. :lol:
Anna, Linus, Anikó, Nyafi, Zsuzsi, mindenki :?: :?:

Panka fogatlan, mindenhol áll, szépen leül már, megy a szekrény, kanapé mellett, folyton magyaráz, de leginkább azt amit ő akar, utánam nem mond semmit (vagy nagyon ritkán).

Gyertek elő a barlangból és írjatok!!! :!: :!: :lol: :lol: :wink:

dhbetty
 
 


Sziasztok! 4 topicba írok, abból 3 le van lassulva. Azért, sztem, mert a gyerekeknél már nem kell "annyi" tanács, mint mikor megszülettek, de már nagyon halad, ki ki a maga tempójában, emiatt rájuk is jobban kell figyelni.
Mi tegnap babatalin voltunk a novemberiekkel. Nagyon jó volt, a lurdy ház játszóházában találkoztunk. Nekünk is érdemes lenne, mert egy éves korig ingyenes és nem egymás lakását szedjük szét. Egy barinőm volt a Pólusban is a pocokkal, azt mondta egész jó az is, de ehhez képest egy szxr, mert semmi bébijáték nem volt ez meg tele van! Kinek van hozzá kedve????

Kép
nyafi
 
 


Szisztok!

Annyira de annyira irigyellek Niki, ( ha vannak fotók kérünk) én is nagyon várom már hogy újra legyen pocaklakóm. De nem szabad sietetni, apa sokat dolgozik plusz az építkezés ami nagyon lassan megy. Hihetetlen ez az építőipar, de legalább jól dolgoznak. Idén már úgysem tudunk beköltözni, de cserébe megyünk síelni, már alig várom. kíváncsi vagyok Levi babának hogy fog tetszeni?

Annyira jó hogy ilyen jó idő van, minden nap vagy 2 órát a játszótérren vagyunk, már egyre több mindent kipróbáltunk.:-)

Minden baba nagyon ügyes, és karira már mindenki járni is fog. Levi még csak 3-4 lépést tesz meg egyedül, de megígérte hogy szülinapomra bemutatja a kis járó tudományát.

Betty, Panka nagyon cuki lehet a kirakatba.:-)

Nyafi nekünk lenne kedvünk a játszóházhoz, a Lurdy nekünk sincs messze. Nekünk akár holnap vagy pénteken.!?
Puszilunk Mindenkit!
Anna, Levi baby
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Sziasztok!

Niki: nagyon szép neve van az öcsikének :D már hallom is, amikor Réka az édes kis lányos hangján előszőr kimondja, hogy Kojnél :lol: :lol: :lol:
Annával egyetemben már én is nagyon várom a kistesót! Remélem apa ügyes lesz és hugit sikerül összehozni :)

Betty: Panka fergeteges lehetett a kirakatnál. Nekünk üveg asztalunk van, Patrik ott szokott bohóckodni. Van, hogy csinálok alulról képeket amint épp a nyelvét öltögeti, vagy próbálja bekapni az egész üveglapot. Hát nagyon édes arcokat tud vágni :lol: vicces lehetett Panka is! Csinálja a forgalmat nektek :D :D :D

Hunci: Kitartás! Hamar elmegy az a 22 nap túl leszel rajta és sikerülni fog a vizsgád! Amúgy Hunor nincs lemaradva. Minden babának megvan a saját fejlődési ritmusa. Patrik sem megy még egyedül. Néha már megláll pár másodpercig egyedül, de aztán eldől mint egy krumpis zsák :lol:

Nyafi: nekem lenne kedvem a talihoz

Anna: nagyon örülök, hogy írtál te is :) és jól vagytok, igazán találkozhatnánk már....

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztoooookkk!!!

Jajjj de jóóóó hogy van aki bejelentkezett....azért vannak még hiányzók....őket is várjuk!!!

Hunci kitartás a vizsgáig!!!

Betty tényleg cuki lehetett Panna a kirakatban...csak aztán vigyázzatok nehogy valaki bemenjen az üzletbe és azt mondja azt a kis aranyos babát kérném a kirakatból :wink:

Anna ami késik nem múlik eljön az az idő is amikor már beköltöztök...és...már pocakosodhatsz újra!!! :)

Zuzmara...de jó ahogy leírtad hogy Réka hogy fogja hívni az öcsikéjét....én is elképzeltem és olyan jó volt...kössziiiii :D Kojnééééllll......Jééékkkaaaaaa...... :lol:

Ma voltunk tanácsadáson és megkapta Réka az első Prevenárt.....hááát volt sziréna az biztos...hiszti ezerrel....feszítette magát.....húúúúú....megint leizzadtam pedig apa is ott volt :roll: És Rékuci meg3-szorozta a súlyát....éppen 9 kg :D Most éppen kidőlt és csucsant :)

Na gyorsan dobok pocakfotót....az első az Rékával kb. ennyi idősen talán 1-2 hét eltérés lehet.
Vendég
 


Kép Rékával....:)
Vendég
 


Kép Ezt ma gyorsan csináltam csak most csak nektek...:)

Kép És még egy...:)


Szerintem van különbség....:)

Na puszi

Niki, Réka baba és Kornél béjbiii
Vendég
 


Nikiiii!
Szuprek a pocakfotók!És nagyon csinos vagy!!!!!!

Kép
aniko...
 
 


Sziasztok!

Niki!!! Nagyon aranyos pocakod van :D És szupercsinos kismama vagy :lol:
Gratulálok!!!

Kép
zuzmara08
 
 


csak nagyon gyors bekukk hogy elmondjam igazoltan hiányzom, mert nagytakarítás van és ma gyakorlatilag nem is ettem....

mindenképpen jövök majd :D

Niki nagyon csini vagy :D :!:

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Niki, aztaaaa nagyon szép kismami vagy!
Vendég
 


Gratu Niki, az előttem szólók mindent elmondtak. :)

Kis kikapcs:

http://img220.imageshack.us/my.php?image=instructionstohandlebablz0.jpg&%3Bs=1

dhbetty
 
 


Niki nagyon szép kismami, és persze anyuka vagy!!!! Gratulálok!!!! :D :lol: :) :wink:
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Köszönöm szépen a dícséreteket!!!Nagyon aranyosak vagytok!!!
Tegnap ugye írtam hogy megkaptuk a Prevenar-t...hát cica reggelre be is lázasodott pedig eddigi oltásainál csak egyetlen egyszer lázasodott be....de kapott Panadolt az le is vitte....viszont étvágya alig volt még eddig ma....ez tuti az oltás.....jaaaa és reggelre kibújt az 5.fogacskája a kisasszonynak :) Meg se éreztük(kopp-kopp-kopp) Azt vettem észre hogy őt akkor kínozza meg amikor elindul mármint a fogacska :) De azt is érzem hogy a párja is nagyon be van duzzadva ill. alul is az egyik oldalon :roll: Kíváncsi vagyok meddig kell rá várnunk!!!

Kingii-vel mizu?
Vendég
 


Sziasztok! Niki sztem nagyobb most sokkal a hasad! Emlékszem a régebbi képre...elábrándoztam. mindenesetre akkor se lesz gyerek még legalább 3 évig.
Betti aranyos amit küldtél, de én egy két dolgot így csinálok...pl ennyire nincs tele a bevásárlókocsi, de azért inkább ott szeret csücsülni egy idő után.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok Csajok!

Búcsúzni jöttem Tőletek.mindenkinek küldök egy üzenetet!
Vigyázzatok Magatokra+Babócákra is!

Puszi:Kingii+Flóri
Vendég
 


Olvastam az üzeneted.....:(

Nagyon sajnálom de megértem!!!!Hmmmm.....majdnem mondtam valamit...vagyis írtam.... :evil: :( :( :( :( :(

Valahogy orvosolni kéne a dolgot!!!!

Csajok, ötletek ?

Mindenesetre csak szépet és jót kívánok a kis családotoknak!!!

Puszi
Niki, Réka baba és Kojnél béjbiiii
Vendég
 


Nicolete, írtam Kingiinek, hogy én ezt a problémát hogyan oldom meg minden 3. hónapban :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Rég voltam...

Boldog Hófordulót Hunornak - utólag!

Nagyon édes Panna a pizsiben.

Gratula a lépegető babáknak és az anyukájuknak (Abigél, Réka).
Levi még csak 1 lépést tett meg magától. Állt a szekrény előtt,
leültem mellé - hívtam - és jött :lol:
Ő még csak áll egyedül.. állandóan gyakorol.
Még nem beszél érthetően (kivétel néhány szó - mama, apa, baba...), csak babanyelven
- de így rengeteget :lol:

Hunci
Nem irigyellek. A kicsi mellett nem lehet könnyű tanulni.

Nyafi
....még 3 évig nem lesz kistesó... lehet együtt pocakosodunk majd :?: :P

Kingii
Sajnálom, hogy nem jössz....
Hunci
Neked is ilyen gond van?! :?

Niki
Réka tényleg nagyon ügyes lányka!
Májusban lesz kész a ház? Lehet nekünk is...

Most, hogy otthon voltunk megbeszéltük Anyósékkal a dolgot.
Ők is al akarják adni a házat...
A héten feladjuk a hírdetéseket (csak legyen aki megveszi)..
Veszünk egy nagyobb telket, elfelezzük és lesz mindenkinek új háza :lol:
Így nekünk alig kell majd hitelt felvenni :P

Tegnap tudtuk meg, hogy jan. 1-től biztosan Nyíregyházán fog dolgozni Apa.
Dec. végén költözés.... :D

Tegnap voltunk a nődokihoz.. elbúcsúztunk... és kaptam egy nevet, akit ajánlott.

Ismered Angyal Gézát?
Neked ki a dokid?

A Kornél név szép! ...na és a pocakfotók.... nagyon csinos vagy.
Tényleg nagyobb, mint az első babánál :lol:

Levi néha ilyen dolgokat művel - s nekem kell megmentenem :lol:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kingi sajnálom, remélem Hunci adott jó tippet.
Nem örülnék neki ha nem számolnál be a szülinapi buliról :(

Kia!
Örülök, hogy sikerült!! Hát nem irigyellek költözés miatt, utálok költözni, dehát erre vártatok már mióta.. :wink:
Anyósékkal együtt? Ezt jól átgondoltátok..na én tuti nem tenném. Pedig jóban vagyunk, de akkor is.. :oops:

dhbetty
 
 


Betty ez teljesen igaz, mi jelenleg az én szüleimnél lakunk május óta, és tényleg nem könnyű. Annyira hiányzik nekünk a mi kis magánéletünk, a mi kis kuckónk, ezért is szar hogy még mindig nincs kész a házunk. :cry: :cry: :x :oops:

Kép[/quote]
boganna07
 
 


Mi úgy lakunk, hogy társasházban, felettünk pont olyan lakásban anyós. Jó így, külön rezsi, külön hűtő, de ha kellünk egymásnak, akkor ott vagyunk és minden nap együtt ebédelek vele.

Kép
nyafi
 
 


ja és meg van osztva a net, meg a kábeltv

Kép
nyafi
 
 


Anyóssal - hasonló lesz, mint Nyafiéknál...
Kerítés a telken, külön ház :wink:
Csak így tudjuk megoldani , hogy ne kelljen min. 10 millió hitelt felvenni :oops:
Az első néhány hónapot pedig ki kell bírni együtt - egy házban :?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


a cél szentesíti az eszközt, legalább lesz saját házatok!!!!!!

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Teljesen egyet értek Bettyvel és Annával együtt élés szülőkkel való témában....mi is ugye 2 hét múlva költözünk anyáékhoz...és ....megmondom őszintén én is félek tőle...de nagyon....tényleg nuku magánélet....bár nálunk még jobb a helyzet mert a tetőtér szinte csak a miénk lesz...persze az öcsém még otthon lakik de ő bevonul a szobájába és annyi....viszont akkor is egy légtér....és mindent lehet hallani :? Ráadásul most élen a terhességi érzékeny periódusom és szinte mindenen tudok bőgni ...apró-cseprő dolgokon...tegnap is Réka olyan szinten belemarkolt a mellembe....hogy csillagokat láttam....mondjuk én voltam a hibás mert fürdés után nem vettem fel már melltartót(úúútálom) de muszály mert Réka belekap :? Na olyan sírás jött rám...a fájdalomtól....pedig nem szoktam ilyen miatt sírni de most nem tudtam visszatartani.....vagy pl. az urammal kicsit összeszólalkozunk....ami még vitának sem nevezhető de anyukám majd biztos jön ezerrel hogy jajjj-jaaajj pedig semmi jelentősége! Szóval nem lesz könnyű ilyen szempontból de mindennek ára van!! És még így is tegyük össze a kezünket hogy meg tudjuk oldani!Jaaaa és persze mindannyian más életritmusban élünk...anyáék olyan olaszosak.....hangosak....na mi ennek pont az ellenkezője vagyunk....Réka ezt szokta meg...hát kíváncsi leszek!!!!

De azért Kia örülök hogy jól alakulnak a dolgaitok.....!!!!! :) Akkor most nagy a boldogság otthon!!!Nemsokára ti is pakolhattok össze :wink:

Na jövök még csak megyek megétetem a lyányt mert már itt nyafog!!!Amúgy szegénykém betaknyosodott hétvégére de azért hála az égnek más baja nincs csak egy kis nátha!

Pussza
Niki,Réka és Kornél béjbiiii
Vendég
 


Bocsi az elírásokért siettem!
Vendég
 


Sziasztok!

Niki látom tá már előre látod mi lesz. Tényleg nem panaszkodom, mert tényleg össze tehetjük a két kezünket hogy itt lakhatunk külön szint van neünk is a tetőtér, Levikének külön szoba meg minden, csak ahogy te is írtad mi is csendesebbek vagyunk mint a szüleim. Mi hárman vagyunk tesók, a bátyám a feleségével külön él öcsém meg még itthon. Szóval anyuék sem csendesek, és ez az esti altatásnál nem ki probléma, csak addig van gond míg elalszik utána már mehet a dajdaj. Persze azért jó itt csak néha vannak viták, már lassan fél éve itt lakunk, ez elkerülhetetlen. Ja és Niki ha összevitatkozom a férjemmel, abba nem engedem hogy anyuék beleszóljanak, erre előre megkértem anyut, mert apu amúgy sem folyna bele. De nagyon sok jó oldala van a dolognak pl. ha egyik este hirtelen kedvetek támad elmenni vacsizni vagy moziba, nincs görcsölés hogy kire hagyd a picúrt. :wink: :wink: :wink:

Valaki már beadatta a pneomococust? Mi holnap reggel megyünk, és bevallom egy kicsit tartok tőle. Hova adják? (izomba vagy csak bőr alá). És milyen mellékhatásai lehetnek a hőemelkedésen kívül?
A bcg oltásunk is még mindig piros pedig már lassan egy éve kapta.

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Szia Anna!!!

Igen készülök az együttélésre :wink:

Réka megkapta múlhéten ezt az oltást....szerdán.....Ő nem szokott belázasodni de most másnap délelőttre sikerült neki :? Amikor felkelt de-i alvásból akkor melegebb volt de csak 38-ig ment....adtam neki Panadolt az szépen levitte!Mi eddig minden szurit popóba kaptunk na ezt most comba és szerintem izomba....mert picit kék lett a helye de nem vészesen.....nem is fájt neki!Legalábbis nem kapkodott oda!Viszont szerintem emiatt lett náthás.....eléggé legyengítette az immunrendszerét.....mert már csüt. este horkolt a lelkem...péntekre meg tiszta takony lett!De semmi extra csak folyt a nózija....ma már teljesen jól van....folyik még egy picit neki de ennyi...szerintem holnapra kutya baja!

Puszi
Vendég
 


Niki
(ha most ünneplitek :oops: )Rékának Boldog Névnapot !!

Kép
aniko...
 
 


Anikó...köszönjük szépen igen most tartjuk :)
Vendég
 


Boldog névnapot Rékucinak!!!!!!!!!!!!

dhbetty
 
 


Niki, Réka babának NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk!

Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Boldog Névnapot Rékának!!!
...és jobbulást!!!

Levinek Drukk a szurihoz! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Boldog névnapot Réka babának!
Vendég
 


Sziasztok!

Rékának Nagyon Boldog Névnapot Kívánunk! :)

Anna, én is már beadattam több mint 2 hete a Pneomococust, eddig Patrik minden szurit a combjába kapott.Nálunk nem lett semmi mellékhatás. Sem láz, sem levertség, semmi az ég világon...
A másodikat 2 hét múlva kapja...
Picikét talán jobban nyekergett mint szokott, de kapott egy tollat és már nem is volt semmi baja :lol:
Szorítok, hogy minden OKé legyen :)

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a sok drukkot. :D :)
Most értünk haza, nagyon jól viselkedett, amikor kihúzták egy picúrkát sírt de nálam rögtön megnyugodott, miután megmutattam a LÁMPÁT. Nálunk ez most a kedvenc, akár hova megyünk mindig meg kell nézni az összes lámpát. Most éppen elaludt, azért kiütötte ez az oltás.

Nemsokára elkezdődnek a szülinapok ünneplése. Ki mit vesz a Picúrnak? Én először a járás segítőre gondoltam, de addigra már szerintem menni fog, szóval ki kéne találni valami mást. Ötletek??

Szép napot Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Én vettem neki 50 db-os labdaszettet amit bele lehet tenni a járókába (mint a játszóházakban) meg hát a járássegítő de azt hamarabb kapta meg, meg vaterán vettem kukacot ami csörög bár ezt télapóra kapja egy télapós zokniban,. mivel éreztetni akarom vele hogy van egy télapó és van a szülinap, nem egyben ünneplünk hanem külön-külön.

karácsonyra kap egy telefont, ezt vaterán vettem ami meg pittyeg meg ilyesmi így is már őrületbe kerget a sok pittyegőivel, de ő meg ezeket szereti.Illetve kap egy zenélő könyvet, ami ha ezt nyomod meg ezt zenél ha lapozol azt zenél és tanítja a számokat és szavakat, angolul.Ezt is vaterán vettem.
Anyutól kap dömpert meg vödröt játékdobálásra, meg ásót, kapát, locsolót, szitát, ilyesmit, anyóstül meg pelikánt amibe tárolhatók a játékok.

Ez most a pneumo oltás volt?én még nem adattambe, csak 1 éves kor után, elég 1x bökni, hisz úgyis 1 hónap sincs az egy éves korig.
Vendég
 


Sziasztok!

Anna, örülök, hogy minden rendben volt, remélem nem fog Levi belázasodni...

Mi Télapóra egy fajátékot néztünk, a múltkor az IKEA-ban voltunk és megtetszett Patriknak egy kiállított játék, azt megvesszük.
Születésnapjára egy oroszlános minimotort kap, ami járássegítő is egyben (ua. mint amit Hunciék vettek Hunornak)
Karácsonyra már egy ajándék megvan, de annyak annyira nem fog örülni, mert egy adidas melegítő :D és még azt kicsit sem értékeli... néztünk már nagy méretű legot, építőkockát, könyvet (nagyon szereti lapozgaztni a könyveket, tőlem örökölte a könyvszeretetet szerencsére :) ) szóval valami fejlesztő játékot szeretnénk leginkább...

Kép
zuzmara08
 
 


szülinap: járássegítő már van, így nyuszis kismotort kap, mert már megy és csattogós lepkét.
télapó: alma, virgács
kari: pennyben vettem tegnap duplo szerű bazi sok építőkockát 3490ért.

Kép
nyafi
 
 


Az építőkockára már én is gondoltam, az biztos is nagyon fogják most értékelni. Köszi Nyafi az ötletet.

Nem tudom mi volt ebben az oltásban, de Levi megindult, segítség nélkül feláll, guggolásból, és már indul is. Hihetetlen hogy egyik napról a másikra megindulnak, az állam leesett. És még be sem lázasodott. És szerencsére az oltás nem okozott még lázast sem. Megnyugodtam. :o
Puszi Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Vihirgács... :lol: :lol: :lol:

dhbetty
 
 


Nálunk az a szar, hogfy egy nap a télapóval a szülinap és annyira félek hogy azt hiszi nincs télapója...Jó tudom, Betty, nektek meg ugyanez a karácsonnyal, ez sem jobb.Sajnálom őket komolyan, én annyira utáltam, hogy hülye időpontban születtem,de mi ez a télapóhoz meg a karácsonyhoz képest.

kép:

Kép
Vendég
 


Nagyon édes Hunor!! :P

Az építőkockára én is gondoltam már..
...én is a k.fejlesztő játékokat kedvelem inkább. :P

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok!

én 3 kerekű triciklit, fakopáncs játékokat és lego primot veszek.

Hunor nagyot sokat változott..tiszta pasi :D
Rékának boldog névnapot!

puszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!!!

Köszönjük mégegyszer a névnapi köszöntéseket...átadtam Rékának és örült nagyon :wink:

Ajándék....szülinapjára tanulókutyusra gondoltam mert imádja a kutyákat....most ez a kedvenc állat :) Kap keresztszülőktől bébitaxit.....a többit nem tudom....mikulásra valamilyen játék a fürdőkádba....és....Hunci tök jó ötletet adtál....ezekkel a labdákkal....szerintem majd ezt kérjük valamelyik nagyitól :)
Amúgy én is dec.6.-án születtem...és....szerintem nem gáááázzz.....mindig megünnepeltük a szülinapomat is és a Mikut is külön!És tényleg nagyon pasis már Hunor :D

Anna örülök hogy nem viselte meg Levit az oltás!!!

Réka tiszta nyügi volt tegnap....össz-vissz 1 órát aludt egész nap....ahhoz képest hogy máskor 3 órát alszik :shock: Én teljesen levoltam fáradva estére....már 18.30 kor fürcsi volt.....19.30 kor már aludt és reggel 7.15-ig nyomta :)
Ma már jobb passzban volt de nagyon jön a 6. foga mert keze a szájában csak most a másik oldalon lóg!

Én is dobok 2 képet ma csináltam:

Kép Vigyori....:)

Kép Ilyen csigagöndör a haja.... :) Olyan mint az apjáééééé.....olyan jóóóó... :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?