Új privát üzeneted érkezett!

Aida!
Szegénykém, akkor nem csoda, hogy lefogytál, de ezek szerint azóta már rendeződött.Jönni fognak azok a kilók fölfelé :lol:

Kata!
Jobbulást Kevinnek, nyugi a szájsebek nyomtalanul gyógyulnak pár nap alatt.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Kata: Remélem Kevinnek nem lett komolyabb baja.. Dodim is egész nap rohan, minden nap van baleset, egy zöld folt itt egy piros púp ott...

L.Kata: Hogy vagy? Eltűntél, aggódom. Nem írtál a másikba se, mondjuk oda én se írtam, mert hirtelen annyian lettek, nem vagyok alkalmas arra hogy folyamatosan kövessem a topicot és mindenhez hozzászóljak.

Mi jól vagyunk. Nekem folyamatosan ég a gyomrom, de már étvágyam sincs, úgyhogy fogytam kicsit. Meghúztam a derekam mert Dórit óvatosan próbáltam emelni, ebből persze az lett, hogy nem egész testből, hanem derékból emeltem meg többször és most úgy fáj a hátam, itt ülni is nehézkes..
Más nincs.. tanulok nagyon, mert belevágtam a jogsiba, csütörtökön lesz a kresz vizsgám.

Reni: Mit fogsz dolgozni? Vagy már el is kezdted, Krisz hogy viseli?
Vendég
 


Sziasztok!

Beagle...köszi az aggódást, jól esik, hogy figyelsz rám.Nincs semmi baj, csak keveset jutok a géphez, ablakot pucoltam tegnap is , ma is.
A decemberieket én se tudom követni, olyan rossz. Persze jó is hogy sokan vannak, de szerintem így senki nem tud figyelni a másikra, én nem elég belsőséges, nem? :roll:
Vigyázz az emelgetéssel, próbálj többet pihenni.
Húúú, neked már lehet dobog a pici szíve. :D Belegondoltál?

Norbi ma kapta meg az oltásait, szegény olyan nyűgös.Lehet lázas lesz, pedig nem szokott. :( Még 7 óra sincs, de már fürdött, lehet le kell tennem aludni hamarabb. :?
Úgy sírt, feszített oltás közben, 3-man alig tudtuk lefogni. :roll: :(

Többiek?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 

 
 

L.Kata: Szegény Norbi... Nekünk 2 hét múlva esedékes az oltás, gondolom nálunk is hasonló lesz, a kórház óta Dóri amúgy se viseli el a fehér köpenyt.

Igen, pont tegnap gondoltam arra hogy lassan már lesz szívhang, engem meg május 20-ra rendelt csak vissza a doki, úgyhogy lehet előbb elugrom egy uh-ra.

Örülök hogy te is jól vagy, olvastam hogy volt róka... remélem nem lesz több, az szörnyű lehet, nekem még sose volt terhesség alatt, nem is bánom.

A másik topiccal tényleg az a baj, hogy rengeteg a kismama, és követhetetlen. Én minden topicból emiatt esek ki, de ebből a mostaniból rekord idő alatt sikerült :D
Vendég
 


Kata: több oltást kapott?
te beadattad a meningot?

Beagle:sajnálom a gyomorégést :?

000kata
 
 


Bekukk! Sziasztok!

Ma megjártuk az állatkertet, nagyon jó volt!
Holnap hozok képeket, ha gép elé jutok.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Kata...meningo-t nem adattam be csak a kullancsa elleni védőoltást még multkor meg most bárányhímlő 2. részét és a kötelezőt.

De ne tudjátok meg milyen lázas volt Norbi 2 napig. most éjjel volt a legdurvább, közel 40 fokos láza volt. Éjjel hűtőfürdőztük őt, mert a nurofen nem hatott. :cry:
Nagyon szörnyű volt, reszketett a láztól.Alig aludtunk 2-3 órát.
Hajnalig sírdogált mint akinek féj valamije, olyan rossz hogy nem tudja mondani mi a baja. :cry:
Ma nem is tudunk menni sehová egész család virrasztott, totál fáradtak vagyunk. :?

Aida...várjuk a képet! :wink:

Beagle...nagyon vigyázz magadra te is.Én most inkább szédülök nagyon, főleg hajnalban voltam rosszul ma is mikor a kicsit vígasztaltuk.Még jó hogy apa toppon volt, úgy tudta mit kell tenni, ő is fürdette meg.Ilyenkor olyan büszke vagyok a férjemre. :D

Szép hétvégét, BOLDOG ANYÁK napját!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata:juj szegény,nagyon rossz lehetett.És végül lement a fürdötöl?
Hogy vagytok?

000kata
 
 


Kata: orvoshoz nem vittétek?

000kata
 
 


Sziasztok!

Jöttem életjelet adni magunkról.

L.Kata:Szegény Norbika :cry: Hogy van most?

beagle:Hogy vagy?

Kata:Ti,hogy vagytok?

Mindenkinek Boldog anyáknapját kívánunk!!!!!

Nálunk is vannak történések és sajnos nem jók :cry: Csütörtökön közölte velünk mami háziorvosa,hogy nagyon rosszak lettek a leletei.A vese,máj leállóban van és lehet művese kezelést fog kapni,de beküldte a Jahnba,hogy ott jobban kiviszgálják,hogy mi a helyzet.Nagyon aggasztó a helyzet :cry: :cry: Mami nem akart bemenni,de mondta a doki,hogy muszály lessz,mert ha nem megy be nem tudja mennyi idő múlva,de nemsokára elvesztené az eszméletét és soha nem térne már magához :cry: :cry: Most nagyon elvagyunk keseredve főleg mami,mert azt hajtogatja sírva,hogy lehet már soha többé nem jön haza.Ráadásul éjszaka azt álmodtam,hogy haldoklik :cry: :cry: :cry: És,hogy kihullott a fogam :cry: :cry: Ezek sajnos nem jó jelek,de reméljük,hogy nem kerűl erre sor még.

Vidámabb:tegnap voltunk gyermekvasutazni Krisztián nagyon élvezte anyuékkal voltunk nagyon jó volt.Sokat sétáltunk jó sokat :lol: :lol: Meg leváttam Krisz haját.Már nagyon hosszú volt és lánynak nézték :shock: Eléggé sírt,de muszály volt.Kisfiúsabb lett tőle szerintem.

Bocsi,hogy most csak ennyi,de Krisz ma nagyon nyűgös.Majd rakok fel képeket :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


LKata, sajnálom a fiad! Remélem már minden oké!

Reni, sajnálom a rossz híreket! Szorítok, hogy ne legyen az álmaidnak még beteljesülése!

És amit ígértem!
Állatkerti fotók:

Simogató
Kép

Ketten kellenek még ehhez is :lol:
Kép

Elefántok előtt
Kép

Sógorommal
Kép

Apuval
Kép

Lovashintón
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida:Köszi aranyos vagy.Jók a képek :D

Pár kép:
Kép :lol: Csillebércen

Kép

Kép Gyermekvasúton :D

Kép Apával várjuk a vonatot :D

Kép
Nagyobbik hugommal :)

Kép Hazafelé :lol:

Kép :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép kishugom és Krisz :D

Kép pancsi :)

Többiek???

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Köszönöm lányok, már jól vagyunk, csak szombatig volt láz, semmi gond már. Háziorvost nem hívtam, mert ez az oltástól lehetett. :roll: azért ha legközelebb megyek megemlítem neki.
Kicsit mi is csavarogtunk vasárnap, az is szupi volt!

Reni..nagyon ckui a kicsi fiad az új séróval! :lol: Szupi lehetett a kirándulás.
Nagyon sajnálom a nagymamát, most hogy van??? :( Nem lehet megfűzni hogy menjen kórházba?

Aida....nagyon aranyosak a ti képeitek is, irigykedem jó kis programok ezek! :lol: Olyan jó vékony vagy! :shock: :D

Beagle hogy vagy???Mikor is mész te dokihoz?Védőnőnél voltál már?

Csajok, Ancsa nagyon eltünt. :( Mi lehet vele???
ANCSA HA OLVASOL? JELENTKEZZ!!!!!!!

Én elvagyok, fáradékonyság és hányinger van, de próbálok pihenni. :wink: Május 2.hetében megyek Uh-ra, nagyon várom már.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Reni:nagyon édes Krisz,jó az uj frizurája.Sajnálom mamit :cry: Ilyen nagy már hugod? :shock: :lol:

Aida.jok nagyon a képek,szépek vagytok :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

L.Kata:Köszike :D Hát szerintem is jól áll neki az új séró :lol: A kirándulás nagyon jó volt :D Kellett már nekünk nagyon.Hát mami már kórházban van.Tegnap vitték be reggel.Most várják a vérkép eredményt meg ilyesmit.Bővebbet még mi sem tudunk egyenlőre.Tegnap 20perc várakozás alatt rosszul lett,de semmi komoly.Pihizz amennyit tudsz.Norbika tudja már a kistesót? :D Vagy majd később :D

Beagle:Te,hogy vagy?

Ancsa:Légyszi írj magatokról!!!

Ancsa bejelölt engem iwiwen,de nem írt :cry: Ráadásul nekem az iwiw nem akar nagyon működni és nem tudok ott neki írni sem :cry:

Kata:Köszike.Sajnos már idős és a sok gyógyszer tönkre tette :cry: Már mint melyik hugomra gondolsz? :lol: A kicsi már ilyen nagy már elsős :D Mikor érsz rá?Jó lenne talizni már.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni:azt hittem kisebb hugod,és milyen nagy lány már :lol: Mikor szeretnél talizni én ráérek álltalában.

000kata
 
 


Kata:Hát végül is amikor Laci itthon van akkor eltudnánk menni hozzátok :D Pl.most itthon lessz péntek,szombat.Gondolom a szombat nem jó nektek vagy igen? :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


A hétvége nem jó mert akkor álltalába nem vagyunk itthon.
Jövöhét esetleg?

000kata
 
 


Sziasztok!

Jöttem életjelet adni magunkról. Derekam továbbra is nagyon fáj, Dórit is alig tudom ellátni, a homeopátiás kenőcs nem használ, csak a pihenés segít. most hétvégén végig feküdni fogok, lesz segítségem, bízom benne hogy jövőhétre végre elmúlik.

Viszont, voltunk tegnap uh-án, és már 3centi a petezsák, és 1,5cm a baba. Kaptunk ingyen ajándékba egy 4D-s fotót, olyan kis emberke formája van már. Ja és ver szépen a szíve. Aggódtam miatta, mert féltem hogy a derékfájásom őt is befolyásolja, de úgy tűnik nem.

L.Kata: hogy vagy?
Vendég
 


Beagle:sajnálom a derékfájást :cry: Örülök hogy minden rendben.Megmutatod a képet???

000kata
 
 


Sziasztok!

Beagle....ez csodálatok hír! :D Nagyon gratulálok a szívhanghoz!
Vigyázz magadra. Én jövőhéten megyek.
Lejelentkezhetnél a decemberiek között, hogy jól vagy, mert többen kerestek még napokkal ezelött. :wink:
most én is néha írok oda, mindenhez nem tudok hozzászólni, de nem is baj.

Norbinak volt hasmenése, de már jobban van, ma már nem volt és tegnap is csak egyszer. :roll: Adom a normaflort neki és az aloe homeopátiás bogyót. Eddig diétázott kicsit, ma már adtam neki kicsi marhapörit tésztával, úgy falta hogy csak lestem! :D

Tegnap kicsit fájt a pocakom alul, pedig én nem is emelgettem(csak Norbit néha :? ) így le kellett feküdnöm és ittam a dupla magnézium pezsitablettát. Ma jobb.

Mindenkinek további szép hétvégét.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Jöttem életjelet adni magunkról.Mi jól vagyunk.Krisztián kicsit hisztis van,hogy nagyon.Képzeljétek úgy döntöttünk,hogy építettünk ide magunknak tetőteret.Már el is kezdtük az érdeklődést a következő fokozat a statikus.Ha minden jól megy szerintem jövőre el is kezdjük.Én mondjuk az idén szerettem volna,de mondták,hogy ez nem megy olyan gyorsan :shock: Krisz egyre több szót mond már pl.enni,inni,víz,menjünk stb.. :D

Kata:Ne hari,hogy csak most reagálok hát a hét nekünk nem bizti,hogy jó.Akkor nektek csak a hétköznapok a jók?Hogy vagytok?

beagle:Grat a szivecskéhez :D Sajnálom a derekadat együtt érzek veled nekem is nagyon sokat fáj a derekam :cry: Reméljük hamar elmúlik.Pihizz sokat!!

L.Kata:Hogy van Norbika?És te,hogy vagy?Régebben említetted,hogy nektek is tetőtér van.Légyszi írd meg nekem priviben,hogy mennyiért csináltattátok,ha nem titok persze? :oops: Jó lenne tudni,hogy mire számítsunk.És nektek külön bejáratú?Hány nm?Előre is köszi a válaszokat :)

keny:Hogy vagy?Remélem minden rendben van.

Aida:Ti,hogy vagytok?

Ancsáról hír írt nekem myvipen annyit írt,hogy meg vannak és lassan elveszik a házát :cry: :cry: :cry: Ha olvasol minket légyszi írj!!!

Most mennem kell,mert Krisz már álmos.

Kép
Kép
reni_24
 
 


sziasztok!

Van szabályos szívhang! :D Kicsi keze és kicsi lába, és olyan 8 hetesnek megfelelő, elég jól látszott minden,14,3mm-es :D Úgy megnyugodtam.
Jövőhéten megyek a laborokba, mert most herpesz lett a számon,így nem ajánlatos.
Úgy meglepődtem hogy ilyen sok mindent néznek :shock:
Beagle.....neked miket néztek a vérvételen?
Ajánlották neked is az integrált tesztet? :roll: Olyan drága, nem?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok Csajok!

Életjel a kórházból, ma vagyok itt pont 5 hete.
És a 30. hétbe léptem :lol: , babukámat tegnap mérték uh-on: 1400gramm.A múlt 7 végén megkaptuk a második kör tüdöérlelöt is.Méhszájam kicsit nyílt, a belső 21mm-rre tágult, a külső bő 1 ujjnyi :shock: , már az ágyam lába is fel van pócolva, nehogy kiessen belőlem a gyerek :wink:,Nagyon szeretnék még minimum 3 hetet húzni :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


sziasztok 8/9 heti terhes gondozáson nekem ez az érték került be a kis könyvembe c2100.az orvos nem mondott semmit azon kívül,hogy aki többször szült annál ez elő fordul nem mondta mit szabad mit nem.3*1 magneb6 és 2*1 no-spa.védőnőtől rákérdeztem mi van ha tovább nyílok azt mondta csinálnak méhszáj záró műtétet.esetleg itt közületek volt már valakinek ilyen műtétje?vagy szerintetek mennyi esélyem van .hogy így is kitudom hordani a babát?köszönöm szépen ha válaszoltok
mollymano5
 
 


Sziasztok!

L.Kata: Jaj de jó, nálatok is minden ok. Nekem tegnap volt laborom, ugyanannyi mindent kértek mint múltkor, a vér és pisis leletem lesz majd egy A/4es oldal. Én a kombinált tesztet fogom csináltatni, az a mi kórházunkban 9.000,-Ft, az Istenhegyi úton meg 28.000,-. Mivel én most leszek 28, nekem elég a kombinált azt mondta a doki. Dórinál nem csináltunk ilyet se.

Reni: Neked mitől jött helyre a derekad??? Nekem most egész jól rendeződött Flector tapasz volt rajta éjjel nappal 3 napig, csodákat tesz nálam.

Keny: Tudom hogy nem mulatságos, de olyan jót mosolyogtam ezen hogy felpocolták a lábad ki ne essen a gyerek. Biztos nagyon rossz benn a kórházban, lassan telik az idő, de szépen haladtok előre, drukkolok hogy benn maradjon még a 36.hétig a baba.
Viszont a szülésed szerintem gyors lesz és viszonylag könnyű, hiszen megspórolsz így egy csomó időt és fájdalmat ha ennyire nyitva vagy, tudom inkább a másik alternatívát választanád persze..

Mollymano: én sajnos nem tudok ebben segíteni. Esetleg beszélj az orvosoddal a félelmeidről és érdeklődj hogy mi lesz ha tovább nyílsz.

Kicsit magunkról:
Érdekes én mostanában este vagyok rosszul. Van olyan hogy egyszerre ég a gyomrom, farkas éhes vagyok, és még émelygek is. A cicim is olyan mintha 2 tégla lenne. Rókáig még nem jutottam el, remélem már nem is fogok. Egyébként jól vagyok, főleg hogy már tudok menni meg ülni, mert a derekam miatt majdnem egy hétig csak feküdtem.
Vendég
 


Beagle!

De néha vicces már ez az egész, muszáj poénkodni mert különben bekattanok.Azért most már jobb mint a 24.héten :shock:
Neked gratu a kisbabádhoz :lol:

Molly!
Én nem értek igazán a Te esetedhez, de ez a nyílás azért elég korai :shock: Zárást ilyen kicsi terhességben még asszem csinálnak, de a dokitól kéne érdeklődni, és ez nem vicc ne hagyd magad lerázni!Fertőzést kizártátok?Volt hüvelyváladék tenyésztés?

KépKép

Kép
keny
 
 


szia köszönöm a válaszod.nem nem csináltak semmit meg kérdezte ez hányadik terhességem és,hogy mikor szültem utoljára.vizsgálat után eredményre annyit mondott aki többször szült annál elfogadható ez az érték.holnap után töltöm a 12 hete.
mollymano5
 
 


Sziasztok!

L.Kata:Gratulálok!!!!! :D Örülök,hogy minden rendben van :D

keny:Örülök,hogy aránylag minden rendben van Kitartás!!!!Meg lessz az a 3hét :) Sőt szerintem túl is szárnyaljátok :)

molly:Én is azt tudom neked ajánlani,hogy mindenképp beszélj a dokiddal a félelmeidről.És ne hagyd magad lerázni!!!Ha jól emlékszem volt itt olyan akinek csináltak méhszájzáró műtétet.Ha jól tudom gröninek volt ilyen.Ha van időd nézz vissza kicsit a hsz-ben,mert sajnos ő már nem ír ide :cry: Eltűnt :cry:

beagle:Jártam fizikoterápiára meg gyógytornára attól jobb lett,de nem múlt el sajnos :cry: Mostanában megint sokat fáj :cry: De nekem porckorong elmozdulásom van arra szerintem nem jó a tapasz :cry: Örülök,hogy neked már helyre jött :D Krisszel én mindig estére voltam rosszul :) Reméljük rókakoma már nem látogat akkor meg :)

Most megyek,mert Krisz nyüglődik :cry:

Kép
Kép
reni_24
 
 


mollymano...Sajnálom a korai problámádat. :( Bocsi hogy beleszólok, de meglepődve olvastam mit írtál.Ki volt az az elmebeteg aki nos-pat írt fel neked??? :evil:
Igaz hogy görcsoldó de nem ajánlott a terhesség korai szakaszában hiszet méhszájpuhító hatása van, többet ért mint használ!!!!
Azonnal hagyd abba szerintem.Menj el más orvoshoz kérj szakvéleményt ha nekem nem hiszel!
Én is Panangint szedtem annó 4x1 -et (vény nélkül kapható)és még néha ittam magnézium pezsgótablettát 2x250mg-osat is! A magne B6 nem elég erre.
Pihengess sokat és nehogy emelj! :) Remélem a babád maragni akar!Drukkolok!
A méhszáj záró műtétet én megúsztam, de az ismerősömnek volt, a 20.hétig lehet megcsinálni, 5 perces műtét veszélytelen és nem fáj! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Keny....neked meg drukkolok és örülök hogy még egyben vagy!szép nagy már a babád, jól fejlődik. biztos nem lesz már gond.De bírd még ki egy kicsit!!!! :D
gondolom milyen rossz lehet a kórházban, kitartás! :?

Én jól vagyok, Norbi is :D Néha van hányinger, hányás, szédülés, de elvagyok.
Remélem ez a terhességem könnyebb lesz! :D

Mindenkinek puszi!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Norbiról: :D
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

L.Kata:Örülök,hogy jól vagy :D Drukkolok,hogy könnyebb legyen!!!Mindenkinek!!!! :D Milyen nagy fiú nagyon aranyos a képen :D :D

Rólunk:Ma voltak Krisz unokatesói.Így volt ma tombolás 3 fiú képzelhetitek miket műveltek :lol: Visítottak, ugráltak,szaladgáltak :lol: Csak ez a rossz idő ne lenne :cry:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Csajok merre vagytok?????Hogy vagytok????

Mi jól vagyunk.Ma volt nálunk az építész és mondta,hogy bizti lehet emeletet építeni.Majd jön a statikus is,de mondta,hogy bizti menni fog a dolog szerinte is.Képzeljétek Kriszem 6 nap alatt 40db pelenkát használt el :shock: :? Annyit iszik :shock: Ma már csak 5db pelus fogyott,mert eldugom előle a cumisüveget.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Jöttem életjelet adni magunkról. Voltam dokinál minden ok babával. 3 centi már és járt keze lába.
Viszont mostmár tényleg ebbe a topicba tartozom, mert a méhszájam 2100 lett. Doki szerint nem kell izgulni, mert ez az előző szülés hagyatéka, de ne emeljek és nem lesz baj, nem is aggódom.

Reni: jó hogy haladtok a házzal. Én úgy örülnék ha Dóri is sokat inna.. nálunk ez mindig mumus.... szerintem ő 8decit iszik egy nap levessel joghurttal mindennel együtt, kevés, de nem kér többet. Nem erőltetem, mert abból cska baj lett múltkor, mert még ennyit se ivott meg.

L.Kata: írd meg légyszi hogy neked mit írtak a méhszájra. köszi.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Huuuu, de régen nem voltam már itt nálatok :( Bocsika mindenkitől.

Minden ujdonsült kismamának gratulálok!!!!! :lol: :lol: :lol: http://kepfeltoltes.hu/100523/Liza_15_h ... es.hu_.jpg

Nos, nekem lassan 2-3 hónap max mire elveszik a lakásom.
Volt párom tavaly December óta ugye nem ad haza pénzt, stb, egyedül meg nem bírom a terheket, így ez a szomorú helyzet sajnos.
Kiköltözni a lakásból nem hajlandó, fizetni nem fizet semmit, ugyhogy meg vagyok vele áldva :(

Éppen azon kínlódom hogy a Lizát betegyem a bölcsibe, hogy tudjak menni dolgozni.
Közben már járok suliba is :lol: Kéz és Lábápoló Műkörömépítő.
Minden Szombaton suliba vagyok. Rengeteg a tanulni való, no és nem győzöm szedegetne a modelleket,akiken tudok gyakorolni :shock:

Közben megismerkedtem életem nagy szerelmével. :lol: :lol: :lol:
És büszkén jelentem hogy boldog vagyok. És szerelemes.
Sőt......... menyasszony is lettem. Jövőre tervezzük az esküvőt .
Február környékén pedig Pécsre költözünk . Akkor fogunk összeköltözni és ott kezdjük el a közös életünket.

Nagy vonalakban ennyit most.
Lányok MSN hamarabb elérhető vagyok. Aki gondolja, írjon, és elküldöm az MSN címemet priviben.

Pár kép, bocs ha nagyok, de most nem volt időm kicsinyíteni

Kép

Kép

Kép

Kép

Itt pedig én voltam 3 évesen
Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Nahááááát, Ancsa! :D De jó hogy jöttél! Tudod mennyire sokat emlegettünk, ejnye-bejnye, rossz kislány, már aggódtunk nagyon! :( A lakást sajnálom, az ex párod egy szemét :evil: mi az hogy nem ad pénz és nem költözik?!De ezt már írtam korábban.Most ott van a nyakatokon, éltek mint a kutya meg a macska??? :shock: :roll: Azt hogy tudod elviselni?
Vagy az új párodnál laksz a gyerekekkel? Írhatnál még róla!Nagyon örülök hogy boldog vagy! :D Ő dolgozik, remélem ő becsületesebb és dolgosabb férfi?
Kívánom hogy szeressétek egymást és legyél boldog a gyerekekkel együtt! :D
Szép a kis Izád! Nagyon hasonlít rád.

Beagle...nekem most nem néztek méhszájat! :shock: Nem is szoktak ilyenkor az elején még úgy tudom.Meglepő hogy neked 2100 már most! :( Húúú, vigyázz magadra. De nem görcsöltél vagy ilyesmi? Csak úgy rutinvizsgálat volt , nem?
Nem tudom nekem milyen, én császárral szültem lehet az is számít, nem hinném hogy rövidebb vagy nyitottabb lenne. :roll: Remélem.

Reni...köszi az érdeklődést, jól vagyok, kis hányingert leszámítva! :wink:
Örülök hogynincs akladálya az építkezésnek, majd hozz ám képeket, ha már látszik valami!Mikor kezditek?
Nem baj ha sokat iszik Krisz, csak ne igyon sok édeset, ha vizet issza az csak jó! De azért ha túlzásnak tartod érdemes orvosnak mondani, lehet mögötte cukorbetegség gyanúja is! :? Bár nem akarlak ijesztgetni, remélem nem ilyesmiről van szó.
De egy ismerősömnek így másfél évesen is cukros lett a kicsije, bár az övének az ivás mellett más tünet is volt. Nem akart hízni. :roll:

Kata, Aida...hogy vagytok???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Most csak L.Katának gyorsan. Hogyhogy nem néznek neked méhszájat? Nálam minden hónapban jelenés a dokinál. Először vérnyomás és súlymérés, utána vizsgálat, hogy milyen a méhszáj, utána uh.
Érdekes hogy mennyire másképp működnek a dolgok...
Dórinál is így volt, ha nem nézné a méhszájat honnan tudná hogy mikor nyílik...

Ancsa: Örülök Neked. Később jövök.
Vendég
 


Mint a kutya meg a macska úgy vagyunk kb .
Utálom, de nagyon.

A mostani párom teljesen más. Rendes, dolgos,becsületes.
Nem élünk még együtt,majd Pécsen fogunk összeköltözni , ha befejeztem a sulimat idén év végén.
És munkát kell találnunk,mert ő Siófokon lakik jelenleg.
Ugyhogy valószínüleg jövő év eleje lesz belőle. Bár nem szeretné a drágám. Én sem,de reménykedünk hogy hamar sikerül lakást is meg munkát is találnunk ott.
Velem egyidős, nincs gyereke. Dolgozik meg főiskolára jár közben.
Jövő februárban végez. Teljesen más mint a régi párom. Imádja a gyerekeimet, engem is. Remélem hogy életem végéig ő marad a párom,mert IMÁDOM.

Vigyázzatok magatokra! Nagyon örülök a baba áldásnak
:lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok Csajok!

Hejzetjelentés:Kornél még benn van és UH szerint 1800gramm lehet :lol: , nagyon beindult a hasam is nagy bödön lett :P , ficánkol egyre nagyobbakat rúg.Még a 33.héten kapok 2 tüdőérlelöt, és talán onnantól nem lesz nagy baj, de szeretném 36-ig húzni az még 5 hét.Unom a kórházat de nagyon, viszont mindent a babáért :!:

Beagle!
Upppppsz C2100 a 10.héten :shock: , remélem okés leszel!Nem varrnak össze?

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny: Nem mondták hogy varrnának, sőt azt sem hogy nagyon kímélnem kellene magam, csak annyit hogy ne emeljek. Én nem érzek semmi különöset, se görcsöt se semmit, ezért nem is parázok rá erre a dologra. Minden alkalommal nézi a méhszájat, ha tovább nyílik biztos tesz majd vmit.

Keny sztem simán kihúzzátok, sőt még lehet tovább is benn marad a baba. Valamiért így érzem.
Vendég
 


Sziasztok bocsi hogy csak most jövök de elromlott a laptop és nem volt gépem.
Jó sokat kellett visszaolvasnom,ne haragudjatok de nincs idöm most mindenkinek irni,majd csatlakozok.
Mi jol vagyunk,tegnap megkaptuk a 2 szurit ( 18 hós+ memingo) mindkettöt karba.
Reggel höemelkedée volt Kevinnek meg kicsit nyügös de semmi több remélem nem is lesz.
Ma jó idö van kint vagyunk ,maradhatna is ilyen ,
Sok puszi mindenkinek

000kata
 
 


Sziasztok!

Ancsa:Annyira örülök,hogy ide is írtál nekünk végre :D Akkor a választ itt meg is kaptam a kérdésemre amit iwiwen írtam :D :lol: Örülök,hogy végre boldog vagy megérdemled!!!!Nagyon szurkolok nektek,hogy örökre így maradjon!!!Gratulálok az eljegyzéshez :D Szomorú,hogy az exed ennyire szemét :evil: Nem szeretem az ingyen élőket :evil: És hova költöztök addig?Már mint februárig??Gyerkőcök nagyon édesek!! :D Te is aranyos voltál :D

L.Kata:Megkérdeztem a dokit az ivással kapcsolatban és azt mondta,hogy a 2-3 liter nagyon sok egy ekkora gyereknek főleg egy vesével.Így majd amikor megyünk júni.1-jén vese uh-ra akkor feltétlenűl szóljak erről a dologról.Vizet iszik azzal baj nincs csak a mennyiség a sok.Okés majd hozok képeket :) Bár még mi sem tudjuk,hogy mikor kezdhetjük el,mert egyenlőre az építészre várunk meg a statikusra,hogy vissza jelezzenek vállalják-e a dolgot.De idén szeretnénk elkezdeni.Bár szerintem várhatnánk vele tavaszig,de férjem hajthatatlan,hogy idén kezdjük el legalább a falak álljanak és a tető legyen meg ő ezt szeretné.Hát majd meglátjuk.Ha a héten nem hívnak akkor felhívom én őket,mert ha nem vállalják akkor keresünk mást.Hát én fiam se sokat hízott az elmúlt 3 hónapban,de enni se eszik valami sokat.Most 10880gramm.És 3 hónappal ezelőtt volt 10500gramm.A doki nem erre gyanakodik egyenlőre.Remélem nem lessz semmi baj.Mert Krisz vizelete nem lett fényes a második már jobb lett,de én azért aggódom. :cry:

beagle:A 8 deci szerintem elég neki.A túlzásba vitt ivás sem jó.Örülök,hogy minden oké veletek.Vigyázz azért magatokra!!!!

keny:Örülök,hogy babó még bent van :D Hát szerintem is kihúzzátok lehet a végéig :D Drukkolok!!!

Most mennem kell.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!
Remélem az eső ellenére mindenkinek jól telt a gyereknap! :D

Reni...ma vagytok vese Uh-on???Kíváncsi vagyok.Mert tényleg nagyon sokat iszik a fiad és tényleg nem túl nagy a súlya. :( Ne is hagyd annyiban. vérvétel nem lesz?Drukkolok!

Sok időm nincs, csak röviden írok.Várom a labor eredményeim aztán megyek a dokihoz Uh-re, remélem minden oké lesz!

Sajnos a hányinger nagyobb lett, sokszor kihányom a gravidát, és fáradékony is vagyok! :roll: :(

Beagle...te hogy vagy???Remélem pihengetsz mikor van rá lehetőséged?Majd megkérdezem a dokit erről a méhszájvizsgálatról :roll: van egy kis ságrás folyásom is :( lehet vesz tenyésztésre is cuccot.

Norbi aktív, kis rosszcsont! Picit talán jobban eszik, most betiltottam a délelötti túrórudit, pudingot, nasikat, és csak akkor kaphat ha szépen eszik ebédet, és uzsit, így vacsi elött jár egy kis nass! :wink:
Persze így is finnyás, de azért ha éhes eszik .Tudom gonosz vagyok, de muszály volt, eröltetni nem eröltetem amit nem szeret, de ha nem eszik akkor még 1 valami más főttétellel megkínálom vagy vajaskenyérrel, ha az se kell így járt, akkor nem eszik... :roll: semmikép nem adok joghurtot vagy pudingot csak hogy egyen valamit, és ez bevállt. :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

L.Kata: Ma voltam uh-án és kombinált teszten. Babóca szépen izgett mozgott, minden rendben vele. Dokihoz felszaladtam a szülőszobára megnézte megint a méhszájam 2100-es, de azt mondta semmi izgulni valóm nincs. Csak annyit csinálok hogy nem emelem Dórit, egyébként teszem a dolgom minden nap, mert se görcseim se vérzéseim nincs hála az égnek.

Az én tüneteim múlóban vannak, néha már tiszta fittnek érzem magam. Remélem nálad is elmarad már a rosszullét. Vizsgálathoz drukkolok.

Reni: Voltatok vese ultrahangon?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy így eltűntem, összejött minden, vizsgaidőszak volt meg Nolka is beteges volt most és én sem voltam olyan fényesen, állandóan fejgörcsöm van. :( Amúgy nincs semmi különös, most már jobban lesz időm és igyekszem visszaolvasni.
Remélem mindenki jól van!

Egy friss fotó az uborkaevő Nolkáról :lol:
Kép

Itt pedig ketten egy kosárban :D
Kép

Visszaolvasok.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!
Beagle...örülök hogy minden oké, gondolom mért tarkóredőt is.Kombinált teszt mennyi idő? Az olcsóbb mint az integrált gondolom.
Nekem az integrált tesztet javasolta a doki, bár "csak" 29 vagyok, de gondolom a dokim csak túl alapos :roll:
jövő héten megyek Pestre integráltra.Csak azért jó mert az ottani Uh-on megtudják mondani a baba nemét! :D
Hát én is voltam Uh-on a dokimnál, minden oké, kistesó nagyon ficánkolt!arányos, és formás a doki szerint! Nagyobb is kicsit, így átírtak dec.19-ére! :D
Kérdeztem a méhszájvizsgálatot, ő azt mondta hogy nem, piszkál meg ha nincs görcsöm, panaszom :shock: :? szerinte nem tenne jót, biztos minden oké.... :wink: Hát, remélem is.

Aida...és jó lett a vizsgád?Sajnálom a rosszulléteket! :(
A képek szupik!

Reni????Mizu veletek???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Most csak magunkról írok ne haragudjatok meg érte.

Kedden elvittem Kriszt vese UH-ra minden rendben van a veséjével szépen fejlődik,de mivel iszonyat sokat iszik vettek tőle vért és megnézik a vese működést.Szerdára meg is lett az eredmény amit sajnos nem tudtam meg a mai napig,mert közben aznap hajnalban nagyon rosszul lettem és bementünk a sűrgősségire.Aztán felkerűltem a sebészetre vakbél gyanuval,mert nagyon fájt a jobb oldalon a hasam.Vagy 10 doki vizsgálgatott mire kiderűlt,hogy nem az a baj.Persze másnap reggel megint megvizsgáltak.Közben nagyon görcsölt a hasam és véreztem is,de lese tojták.Haza engedtek tegnap,de elkell mennem a gasztroenterológiára vagy mire.Meg képzeljétek kiderűlt,hogy velem született szív betegségem is van amivel már 13 éve rosszul vagyok.És a legnagyobb az egészben az,hogy már rég észrevették és írtak rá nekem gyógyszert amit a házi orvosom nem írt fel.Nekem a mai napig azt állítja,hogy nem derűlt ki mi a bajom.Pedig ez nem igaz!!!!! Így házi orvost válltottam.A sűrgősségin tudtam meg ezeket,mert az EKG kimutatta.El is vittem ma a dokimnak és mondta,hogy valóban igaz,hogy ez a bajom és elkűldött kardiológushoz,hogy ő is nézzen meg és írjon fel gyógyszert. De,hogy a vérzésem mitől van azt nem tudom. Nemrég volt mensim 7 nappal ezelőtt múlt el és most meg szinte ömlik belőlem. És görcsölgetek is meg fáj a hasam,ha emelek. Ha hétfőig nem múlik akkor elmegyek nőgyógyászhoz is.

L.Kata és beagle:Örülök,hogy minden rendben van veletek :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reni_24 2010.06.04 16:12-kor.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Ja és néztek Krisznek vércukrot ott rögtön és nem cukros hál istennek.A vérkép eredményét így csak hétfőn tudom meg talán mert ma hívtam őket egész délelőtt,de nem vették fel :evil: :evil:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Pár rosszalkodós kép :lol: Apa aludt amikor kinyomta majdnem az egész testápolómat alig maradt valami benne :lol: :lol: Persze mindezt reggel csinálta és nem nagyon díjaztam akkor.Ő jót nevetett rajta.

:lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
reni_24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: