Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi, ha sok leszek...
Kép felállok, csak anya nem kapta el a pillanatot Kép huncut Kép én is szeretni mosógép Kép kukucs Kép térdel Kép járássegítő 1 Kép beszorultam Kép tadaaaam Kép vigyor Kép járássegítő 2 Kép járássegítő 2 Kép járássegítő 3

Kép
nyafi
 
 


Abigél milyen nagylány már. És a haja !!! :D :D
Édes

Nem gondoltam eleinte, hogy a pöttyök is azért vannak, azt hittem, hogy kicsípte a kaki/pisi.. De sudoizé sem javított a helyzeten..

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Nyafi
Nem volt sok a kép :wink:
Abigél nagyon édes :P
Szép kis szöszi.

A könyveket szereti pakolni?

Betty
Mielőbbi jobbulást Pannának!!

Manó tegnap már nem volt lázas.
A dokinő azt mondta, hogy vírusos torokgyuszi :?
(de kitől kaphatta el :roll: )
A "horkolás" pedig azért van, mert az orrmandulája is... :(

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Kia:gyógypuszikat küldünk Levinek! :)

Ma beadattam magamnak az influenza elleni védőoltást és azóta olyan 'semmilyennek' érzem magam.... :(
Vendég
 


Hunci:mi van veled?olyan ritkán írsz ide... :( :( :(
Vendég
 


Flórikának boldog hófordulót!(már csak egy hónap :shock: ...)

Gigi de aranyos:))))))))))))))))))))))))))

Kingii, nem történek semmi, minden nap ugyanolyan, tanulok, tanulok és tanulok, közben gyereket "nevelek" :lol: Megvettük a szülinapi ajándékot, igaz előre megkapta :oops: de hát most kell neki, a vaterán vadásztam végül házhozszállítással 7000ért, lábbal hajtható és ha felhajtjuk, akkor járássegítő:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Hasonlít Gigiéjéhez, de mégsem az (jól megaszontam :oops: )

FEláll, már csak egy kézzel kaapszkodik, néha el is engedi, turbóteknésként mászik, megvan, elvan, de hálistennek tudja, mit jelent a NEM, így már nem pakol :lol: , a hisztik még nem jelentkeztek 8) , még, de remélem, nem is fognak jelentkezni
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarok, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy barátnőm honlapját, aki szopopárnákat készít:
http://www.szoptatosparna.atw.hu/

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hunci
az nagyon jó ár! :wink:

Kingii
Az egyik ismerősöm adatta be magának - legyengült , pár napig nagyon beteg volt :?
Jobbulást! :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia köszi már jobban vagyok.

Hunci:ha tanulás és gyerek engedi gyere sűrűbben!!! :)

Köszi a köszöntéseket...

Hát igen,már csak 29 nap van hátra az első szülinapjáig.Nagy buli lesz(szűk család ami így is kb 30 embert jelent)ugyhogy lassan szervezzük a bulit.
Számomra még mindig hietetlen,hogy 'múltkor' még alig mertem a kezembe fogni,mert féltem,hogy eltöröm valamilyét olyan picike volt,és most ott tartunk,hogy 10 kg marha nehéz cipelni a seggét,alig várom hogy letegyem,de ugyanakkor az is nagyon jól esik,hogy állandóan rajtam lóg és én kellek neki.
Olyan jó érzés....
Vendég
 


Sziasztok!

Hunci! Mi is ezt néztük ki Patriknak születésnapjára :lol: Mikor előszőr megláttam tudtam, hogy ezt fogja kapni... :) de mi nem vagyunk ilyen jó fejek mint Ti :) mi nem adjuk neki oda hamarabb, bár igazából jó lenne ha már most tudná használni, de ez van. Még várnia kell rá kicsit...

Levikének jobbulást!

Szerencsére már Patrik teljesen jól van, tombol 1000-el! Visszamentem edzeni, viszem magammal Manót, hát minden porcikám és izmom fáj, de nagyon jó érzés. Szerencsére vigyáznak rá amíg én "szenvedek". Van egy járóka is amibe be lehet tenni, ha éppen más dolga van az edzőnek.

Gigi nagyon aranyos :)

Megyek mert Mini alkotott és tisztában kell tennem :)

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi ez milyen edzés és hova jársz?

Később még írok...

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Cicus! A Nagy Lajos Király útján van egy női konditerem. Nagyon közel van hozzánk, kocsival 2 perc. Oda jártam már évek óta, aztán a terhesség és a szoptatás miatt szüneteltettem a mozgást, de már nagyon hiányzott. Szeretek oda járni, mert nagyon hangulatos, családias és értenek ahhoz amit csinálnak. Tanácsod adnak, segítenek... Szóval nagyon lekiismeretesek az edzők :) és nincsenek pláza macák :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi ez a fila fitness?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Levi már elég jól van... alig horkol....

Panna, Kristóf és Csabi babák - BOLDOG Hófordulót!!!

A hétvége..
Apa melózott 23-án - éjjel jött haza, s ma is meló :(

Hetente lehet szavazni:

http://www.gportal.hu/picview.php?prt=5 ... &index=270
és
http://www.szemem-fenye.gportal.hu/picv ... 0&index=56

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! csak azért nem jövök, mert Bencus megint beteg...jön a foga a felsö két 2ese, folyik az orra és köhög.

Szóval porszívózással telnek napjaink.

A hófordulós babáknak sok boldogságot.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!!!

Mi jól vagyunk....csak nekünk is jön az 5. és 6. fogunk fent....és....nyügi van....szegénykém.....keze állandóan a szájában....és nappal....nyügizik....néha sírdogál...hisztizik....de ez tuti a foga miatt van :( Amúgy nagyon ügyi mert már néha pár lépést megy kapaszkodás nélkül.....bútortól-bútorig....vagy anyáig apáig :)

1 hónap múlva már nem itt lakunk.....és...Réka nem is fog rá emlékezni :(

Gigi nagyon édes és tényleg mennyit nőtt a haja :shock: Rékának is növesztjük....már csatolni kell elöl mert a szemébe lóg......nagyon édi :)

Betegeknek jobbulást!!!

Jó éjt!!!

Niki és Réka baba
Vendég
 


Kép Cica-mica....Imádom...:)
Vendég
 


Sziasztok!

Nyafi! Nem, nem a Fila... A hely neve Csúcsforma! A Nagy Lajoson van a Szugló és az Egressy utca között.

Patriknak is jönnek a felső kettes fogak. Hihetetlenül nyálzik szegénykém, folyton harapdál és fel-fel sír ha valami olyat kezd el rágni ami jobban irritálja az igyét.
Úgy szeretném ha már kibújnának azok a fránya kis fogacskák. Olyan rossz szenvedni látni...
Remélem minden babának hamar kibújnak a fogai.

Niki: Nagyon édes Réka. Annyira szép lányzó.... Neki is nagyon kis huncut szemei vannak :)

Kép
zuzmara08
 
 


Abigélnek is jön, de nálunk királyság a borostyánlánc...

Kép
nyafi
 
 


zUZI, AZÉRT ADTUK ODA HAMARABB (bocsi, Huni nyomkodja a capslockot) mert most Kell neki, vettem neki azért 800 pézért a vaterán egy kukacot ami dalol ha megnyomkodom a gombokat.

Nyafi, nálunk is totál jó a lánc, örülök, hogy nektek is.

Nicolete, Rékuci nagyon édes és mennyi haj!

Zsuzsi, gyógyulgassatok.

kia, Levi meggyógyult teljesen?Hű hallod, apa jó sokat van bent/kint, sokat dolgozik :cry:

Nálunk:semmi különös, van 7 fog, jön a nyolcadik, jó gyerek, nem pakol, elvan egyedül, sokat játszunk, tanítgatom, meg én is tanulok, még egy hónap és vége...a fogait meg sem érzi szerencsére és imádja a paraddicsomos cuccokat, most ez a menő :lol:
Vendég
 


Pankának még egy foga sincs... :|

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Hunci, 7 fog??? És jön a nyolcadik :lol: nemsemmi :lol:
Borostyánlánc nálunk is van, a felső 2 fognál nagyon bejött, azóta le sem vettük (bár előtte sem), de most valahogy jobban megviseli szegényt. Épp tegnap nézegettem, ha minden jól megy akkor napok kérdése és kibújik...

Vettünk Patriknak egy nagy dömpert :) nagyon aranyos... abban vannak a játékai és tologatja is kicsit, de még olyan kis bénácska a drágám :lol: :lol: :lol: bár ahogy nézem pár nap és belejön... Kicsit meglöki az ember és gurul 1000-el, és szegény nem bír lépést tartani vele :D Ezzel már kihúzzuk a születésnapjáig aztán jön az orosználos minimotor :)
Tegnap kapott májkrémes kenyeret! Nagyon imádta... pedig előtte kapott kaját, de kinézte a kezemből. Adtam neki kicsit és úgy nyelte, hogy nem győztem a szájába pakolni a falatkákat. 2 falat között meg akkorákat cuppogott :lol: azt hittem megzabálom!!!
Már várom, hogy nálunk is legyen tesó :)

Kép
zuzmara08
 
 


Jó reggelt!!!

Nálunk is napok kérdése és kibújik a fogacska....és....követi rögtön a következő is....éjszaka is 4-szer felsírt....de hála az égnek felsír szinte fel sem ébred cumi be és alszik is tovább!Én azt vettem észre hogy igazán teljesen mind1 hogy rajta van-e a b.lánc mert ugyanígy viseli :| Viszont ezt az óraátállítást megszenvedtük....sajna tegnap így elég nyügi napunk volt....de ma már teljesen időben kelt :)

Viszont ma lesz 2 hete hogy gyakoroljuk a kanapéról való lemászászást és ez nehezen megy ....vagyis megy csak ugye mielőtt lemászna meg kell fordulnia ....na és ezt nem igazán tudja megérteni hogy miért is kell..... :roll: tolat hátrafelé ....pedig mindig elmagyrázzuk neki....na de egyszer csak sikerül :)

Hajráááá KisTesó Project!!!!!

Én meg már túlvagyok a félidőn :shock: Annyira gyorsan repül az idő.....Mindjárt itt a március :D

Na megyek lerakom csicsikálni a kiscsajt mert már álmos!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Csak gyors vagyok, majd még írok, mert persze nálunk is vannak tapasztalatok és hírek no meg kérdések bőven...

A lényeg:

OKTÓBER 29-TŐL NOVEMBER 6-IG AZ AUCHANBAN A KECSKEMÉTI BABAKAJÁT (kaja és gyümi is) 159 FORINT LESZ!!!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Cicus
Veszünk :wink:
(ennyiért szoktuk - akciósan)

Niki
Gratula a lépegetéshez!
Réka nagyon édes - huncut a képen :lol:
Költözés.. Hová is?

Apával eldöntöttük, hogy nem veszünk fel hitelt ebben a válságban....
Tegnapig régi házakat és lakásokat keresgéltünk a neten, de tegnap
találtunk új lakásokat (most épül a leendő munkahelytől sétálva 15 percre)...
Ma kiderült, hogy ami(ke)t kinéztünk - arra már megvan a vevő
ÁÁÁÁ

Hunci
Már meggyógyultunk... :P

Van más fogcsikorgatós baba is - Levi soxor csinálja :?


Képek:
Kép
Mai:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia!

Köszi a köszöntést! :)

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Cicus, köszi az infot... Én is feltankolok majd :)

Kia, Levike még mindíg nagyon édes :lol: nagyon gyönyörűek a szemei... :lol:

Kicsit más: eddig nem néztem, de kezdek rákattanni a Szívek szállodájára. Úgy emékszem, hogy egyszer valaki írta, hogy letöltötte a részeket. Csak arra lennék kíváncsi, hogy összejön-e valaha Lorelai és Luke? Remélem nem néztek hülyének :D :D :D

Kép
zuzmara08
 
 


Kia:Levi változatlanul édes...

Zuzi:dehogy nézünk hülyének!
Én is imádom ezt a sorozatot!Hogy összejönnek-e?Nézd végig és megtudod! :D :D :D

Én meg nagy Vészhelyzet rajongó vagyok.IMÁDOM-IMÁDOM-IMÁDOM.A viasaton mindig ismétlik.

Beteg gyerekek meggyógyultak már?Találkával mi a helyzet?
Vendég
 


Én vagyok a rajongó!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Hát öööööö izéé szóval.... :lol: Én nem mondom meg! Érdemes végignézni az összes összes részt! Nade mikor van időd nézni??? :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok a zavarásért, egy programot szeretnék a figyelmetekbe ajánlani. :)

November 12-18 között a mamami lelkes csapata megrendezi első Nemzetközi Babahordozó Hetet, melynek keretein belül hordozós tanácsadás, fotókiállítás a babahordozásról, divatbemutató és érdekes előadások, beszélgetések várnak, babahordozásról, testközelségről, szoptatásról, a kisbaba valódi igényeiről.

Részletes program itt:

http://hordozas.hu/hordozashete/index.html

Szép napot!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Kingii, Cicus! Nem lehettek ilyenek :D Naaaa!!! Légyszi, légyszi, légysziiiii! Akkor is nézem ha tudom, hogy összejönnek :)
Cicus, az a helyzet, hogy délután 3 óra után van a viasaton és Patrik szinte mindíg akkor alszik. Így meg tudom nézni, és nagyon szeretem. A barátnőm már régóta mondta, hogy milyen jó, még a férje is nézi, pedig ő nagyon nem tv-s, és ez nagy szó :lol:

Talinak már örülnénk :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!!!

Na van egy szösszenetnyi időm...csajom még alszik(ki tudja meddig?) :?

Kia költözünk bizony mert építkezünk.....a házunk csak május környékén lesz kész remélhetőleg...addig anyáékhoz költözünk.

Húúúú lányok....segítség....ti mivel kötitek le a gyerkőcöket....mert Rékucit egyre nehezebb.....sőtt egyedül már nem is hajlandó játszani :roll: .... alig marad időm valamire....ha 1 kicsit leülök a kanapéra pihizni akkor ő is rögtön felmászik és szaladgál fel-alá...de már úgyhogy nem is kapaszkodik....a szívroham kerülget ilyenkor...ráadásul ugye pocakban ott a kis tökös...szóval rá is kell vigyáznom...mert cica meg szalad és élvezi hogy teljes erőből belém csapódik....Őrület....amúgy nagyon édi és imádom.....és tök jó ez a játék csak nekem ez már sok :roll:
Apja ha hazajön akkor vele egyfolytában bírkózik....de velem ezt nem lehet....
Amúgy őrület milyen kis okos...mindent megjegyez....pl.ha megyünk a wc-re modtuk neki hogy most anya vagy apa éppen mit csinál....(pisil, kakil) Azóta ha bemegyünk Réka leül a wc elé...és egyfolytában ezt mondja "kakál" :lol: Húúúú és rengeteg mindent mond....Tyéta(séta)...Ana(anya)...apa....puszi...(már cuppanósat is tud adni)...kutya...cica...kocka....sőtt van egy könyvünk amiben van kukorica és azt is szoktam neki mutogatni...na az meg kukojica....béka....ják(rák)....őrület milyen ütemben fejlődnek :shock: Ha megkérdezem hogy hol a kaka akkor mutogat a nadrágjára.....tudja hol az orra,füle,szája,szeme stb.Sőtt anya cicijét is előszeretettel nézegeti.....húzza le a pólómat.....aztán mutatja hogy neki is van...és...húzza le a sajátját is :lol: Jaaa és ma kaptam a cicimre is csak úgy.....pocakra is puszit....imádnivaló :) Mindig mondom neki hogy ott van benn kistesó...és őt csak simizni szabad .... na akkor megsimogatja...amúgy meg simán mászik bele a hasamba :lol: Jaaaa és nagyon kis bújós lett...olyan kis édes amikor jön és bújik hozzám.......imádom!

Szóval kíváncsi lennék ti mivel foglalkoztatjátok a manókat!!!

Előre is köszi!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Sziasztok!

Niki, döbbenetes, hogy Réka milyen ügyes, okos baba! Máris ilyen sok szót tud.... :lol: nagyon okos...

Nem tudom mit csinálok rosszul, Patriknál megmaradt nyár óta a mama, baba és ennyi. Pedig olyan sokat dumálok neki... néha már úgy érzem magam mint egy papagály :)
Olyan jó lenne már, ha visszaszólna... nem lenne olyan egyoldalú a társalgás. Nagyon várom már, hogy úgy beszéljen mint Réka.
Lehet abban valami, hogy a fiúk mindent később csinálnak mint a lányok. Hiába, mégiscsak mi vagyunk a tökéletesebbek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzi,ez itt is így,sztem fiúk lustibbak ilyen téren (is) Huni még pápát tudja mondani, baba,mama,jajajaj

Nicolet,Réka ügyi!Mi labdázunk és kismotorozunk...
Vendég
 


Én csak két kép erejéig most. :oops:
Pizsi
Kép Kép

dhbetty
 
 


én formakirakással, dalokkal, négykézláb kergetőzéssel kötöm le.

Kép
nyafi
 
 


nálunk is vannak szavak:természetesen a legelső szó a nem,aztán jött a -kaka -hinta -kacs(kacsa) tess(tessék) kuta(kutya) -ha! -jaj stb...

Betty:pizsi :D
Vendég
 


Nicolete van egy könyv
Deákné Anya taníts engem!!!

ebben vannak játékok, ebből játszunk
Vendég
 


Sziasztok!!!

Köszi hogy leírtátok!!!

Hunci, neked is köszi a könyvet, már vagy 1 hónapja megvettem és használjuk is(szerintem nagyon jóóóó)...csak az én csajom.....most nehogy azt higgyétek nagyképűsködöm de már mindent tud...ami ebbe a könyvben van és persze életkorának megfelel....persze azért minden nap végig játszuk ugyanazt....de az már kicsit uncsi...sőtt már néha előre is haladunk.....nagyon szívja magába a tudományt :lol:

Nyafi, fogócskázni annyira szeretne meg én is csak hát itt a pocak ami nem enged....ez az apa része :D

Megmondom őszintén nálunk amit én tudok vele igazán játszani az a könyvekben való molyolás....értem ezt azon hogy mutogatom neki az állatokat és hozzá milyen hangot adnak.....és.....képzeljétek tegnap apával lehidaltunk....múlthéten vettem egy kis csomag állatos kártyát(imádja).Azóta mutogatjuk neki....melyik milyen állat stb. Tegnap az apja összekeverte a kártyákat, kiterítette és mondta neki szépen hogy mit is keressen meg.....ez kiscsaj.....mindet megtalálta az összes kártyát....persze azért volt tévesztés is mert van olyan állat amiből több van mint pl. majom....és akkor azt mutatta amit már megtalált de amikor az apja mondta neki hogy van másik is akkor elkezdte keresni és megtalálta :shock: Iszonyat milyen szivacs agyuk van....mi meg csak ámultunk....próbáljátok ki, megéri....le fog esni az állatok :!:

Amúgy ma pl.voltunk sógornőméknél....ott 2 hónappal fiatalabb kisfiú van.....+...egy 5 éves....na az én nagyszájú csajom....meg se nyikkant...szégyelősködött....valamint....kis hisztike volt...mert nem kapta meg azt amit szeretett volna...szó se róla ráfér már 1 kistesó.... :D

És megmértem magam....katasztrófa.....hízok mint a kismalac....58 kg vagyok....már 5 kg felcuppant :shock: 3 hete voltam védőnőnél akkor voltam 55 kg....3 hét alatt 3 kg...az iszinyat sokkkkkkk :shock: És még hátra van a fele!!!!!És persze mit kívánok....hát persze hogy az édességet :twisted:
Jaaa és Rékával....59 kg-val mentem be szülni!!!!Szó se róla minden terhesség mááááásss!!!!

Na megyek is nem fárasztalak benneteket!!!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


SZiasztok!

Sajnos nálunk már ott elbukik a dolog, hogy 3 percnél tovább kéne Patriknak nyugton maradni... Ő gyakorlatilag csak akkor képes az ölemben ülni, ha már álmos... akkor pedig nem érdeklik a játékok :(
A kártya meg addig maradna ép, amíg ki nem csomagolom... Mindent azonnal a szájábavesz, széttépi, gyűri és otthagyja ha már körömnyi darabokra tépte! Ehhez pl. hihetetlen türelme van :lol: :lol: Én sokkal nyugisabb gyerek voltam. Ha leraktak 1 játékkal képes voltam órákon kereszül azzal játszani nyugodtan, csendben :)
Hát a fiam nem rám hasonlít... egész egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy lelassítsam, így már nem is erőlködöm :lol:
Így mesekönyvezni is csak akkor tudok vele ha épp készül bekómázni :lol: :lol: :lol:

De a könyvet megveszem!!!

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Zuzi Bence ugyanilyen, én sem tudok vele könyvezni...ha egy könyvet végig nézünk már az utolsó oldalaknál pattan ki az ölemből és megy a borzasztóan sürgős dolgára...ja és mindent megeszik így papír alapú dolgokat veszélyes a kezébe adni...azért most én is vettem pl. fakopáncs játékokat hátha ez majd leköti.

Egyébként ha jó kedve van ő elfoglalja magát, mindent megvizsgál és alternatív módon felhasznál.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Alapjában véve Patrik is elvan egyedül, néha egyáltalán nem igényli, hogy játszak vele. Sokszor elvan egy ásványvizes üveggel. Képes az egész lakáson át kergetni, ütögetni és persze közben jókat nevet :lol:
Amúgy mindent rettentő tudományosan megvizsgál, percekig forgatja a kezében a dolgokat mielőtt megkóstolja. Néha az az érzésem, hogy próbálja megfejteni, hogy miből, hogyan és miként készült az a valami.... annyira édes... meg tudnám zabálni :D :D :D
Azért jó lenne kicsit többet "babázni", de mindíg ilyen eleven rosszcsontot szerettem volna :lol: :lol: :lol:
Az az álmom, hogy a 2. baba lány lesz és azon kiélhetem ezt a fajta vágyamat.... a fiú meg legyen ilyen mint Patrik :D :D

Kép
zuzmara08
 
 


Nehogy azt hidd, hogy az én kúszókommandómmal annyit lehet babázni.. :lol: :lol:
Oké, amikor reggel magam mellé veszem, hogy megetessem (ilyenkor még összebújunk, azaz míg eszik én odabújok) akkor néha evés előtt/után odamászik hozzám az ágyban, az arcomra teszi az arcát, vagy nyom egy nyálas puszik és megy tovább dolgozni.
Ne ezek után egész nap a puszit kunyizom tőle és néha megszán, egyébként nagyon elfoglalt. Lépcsőt mászik, fiókokat húzogat (amit rá is tol az ujjaira néha :shock: ) stb..

dhbetty
 
 



Köszönöm Betti! :oops:


Vigyázat, holna írok! :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Zuzi milyen igaz! Gigi is nagy papírevő! De majd megpróbálom. Most már teljes 5 perce a formakirakóval molyol és az apja épp látta, hogy egyet pont jó helyre tett. De ez még azért picit véletlen. Zuzi nem lehet, hogy megszépítette anyukádnak az évek azt, hogy órákon át egy dologgal játszottál? :lol:
Ki az aki még kiskádban fürdet? Mi már három hónapja nem, nagyon jó, még vizet is spórolunk, mert mikor kijött a csaj én mászok bele a vizébe és addig pancsolok, míg apája lerendezi!!!Csajok a lányom tegnap megtett egy lépést. Felállt magától, ezt már profin műveli, mellette az asztal, lépett egyet, majd megfogta az asztalt! Én olyan büszke voltam!!!! Hiszen még csak 11 hós.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Nagyon ügyes Gigi :lol: Patrik is elszántan próbálkozik, de rendszerint a fenekére pottyan jobb esetben, ha elfelejt kapaszkodni :lol: :lol: :lol: Már nagyon vagánynak érzi magát, és ez párszor síráshoz vezet...
Amúgy én tényleg nagyon nyugis gyerek voltam... csak ez első 3 hónapot bőgtem végig, de azután egy angyal voltam állítólag :wink:

Betty: biztos babája válogatja, hogy milyenek. Láttam már én is kislányt, aki ilyan eleven volt mint 5 fiú :lol: :lol: :lol:
Igazából nem is baj, mert akkor tuti, hogy egészségesek. Amikor Patrik beteg volt... Istenem, alig vártam már, hogy újra tomboljon. Annyira rossz volt, hogy folyton csak fekszik, bújik, semmihez nincs kedve!
Így jó ez ahogy van :D csak néha jó lenne kicsit élvezni, hogy ilyen picik, úgy is olyan hamar megnőnek :cry:

Kép
zuzmara08
 
 


Cicus!
Utólag is, tegnapra Nagyon boldog születésnapot kívánok!!!!

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Cicus
Én is
Kép

Tegnap hazajöttünk vidékről...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!

Akkor megragadom az alkalmat én is Cicc,Boldogságos szülinapot!!!

Erről jut eszembe ma voltam háziorvosnál és kérdezte hány éves vagyok ...annyira béna vagyok hiretelen eszembe sem jutott...kicsit haboztam...aztán kimondtam....hogy.....30....leszek jövő hónapban :shock: Rékucival együtt ünnepelünk :)

És a nagy hír.....mostmár állíthatom hogy a kiscsajom ELINDULT!!!
Már 5-6 lépést megy egyedül.....és meg meg áll közben ha meginog...nagyon cukiiiiiii :) Koncentráló fej....és.....teli vigyor ha megdícsérjük :D
Jövőhéten megyek újra nődokihoz megkukkantani a kistököst :) És most csatlakozik végre apa is...eddig nem tudott...és...már úgy várja....mindig emlegeti hogy Rékával mindenhová együtt mentünk :) Jaaajjjj és megvan kistökös neve is........dobpergés.....KORNÉL.....:) Csak úgy beugrott....illik a vezetéknévhez is és....apának is teccik :lol:

Na megyek is mert lassan ébred a lyányom!!!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?