Új privát üzeneted érkezett!

...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:17-kor.
Vendég
 


fronell:
En benne vagyok a halasztasban, nekunk a heten minden nap jo. :) A szerda talan a legkevesbe, de az is megoldhato, ha masoknak az a legjobb.
A halasztast azert is partolom, mert penteken este kiderult, hogy nincsen meg felrakva a teli gumi a kocsinkra. :shock: Szoval jobb lenne, ha avval vagnek neki a havas utcatoknak. Ha lenne teli gumim nem erdekelne a havas utca, de igy azert plane, hogy meg Te is neheznek tartod. :roll: :wink:

szonibaba:
Azert usziba menjunk kedden, ha mar meggyogyultal... Mewg jelezzel evvel kapcsolatban!

zetus:
Bercel hogy van? Mi a baja a gepednek?

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:17-kor.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!


Egy csomót írtam, erre Marci idejött és egy gombnyomással kitörölt mindent :evil:
Most nincs kedvem újra leírni, a lényeg, hogy csütörtök nekünk o.k.

Ildi!
Holnapi uszit nem tudom mi legyen, mert bár nem vészes, de Marci még mindig taknyoz.
Szted?

Ja! és a legédesebb, hogy ma reggel arra mentünk be az oviba, hogy ki van írva, hogy bárányhimlő megbetegedés történt múlthéten a csoportban. Gyorsan hívtam anyóst, hogy benthagyjam-e v. vigyem haza Szonjit, de kiolvasta a könyvből, hogy már mindegy. Így most 2 hétig várunk, hogy elkaptuk-e? Mivel a csoporttárs még szerdán bent volt és pénteken jöttek ki rajta a pöttyök, elvileg már fertőzött szerdán.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Hat nem tudom en nem mennek, ha Timi taknyos lenne... O nem is az, de bennem bujkalni kezd valami, mert nekem ejjel eldugult a nozim... Mondjuk nem veszesen, en meg ettol siman mennek usziba, de ha Timi lenne ugyanigy mas lenne a helyzet. Mindenesetre jelezzel ha megis mennenk, akar meg holnap reggel is eleg eldonteni. Meg mehetunk akar penteken is. :wink: Nem kell a keddhez ragaszkodni, ez a jo nem fix idopontban. :lol:
Baranyhimlo. :evil: Hat oviban elofordul sajnos... Be fogjatok Szonit oltatni?

fronell:
Ok, akkor csutortok legyen, bar mintha Szoninak lenne az oviban valami akkor. :roll:

baratodildi
 
 


Ildi!
Megoldódott a holnapi uszi, mert ma amikor hazajöttünk az oviból, már beparkolni alig bírtam, akkora a hó az utcánkban, most jöttünk be, a szomszéddal egy akkora bazinagy hóembert építettek a gyerekek...
Szóval akkor csúsztassuk az uszit is.

Bárányhimlős oltást nem adatjujk be, mert a dokink és az oltóközpont szerint nem érdemes, csak kitolja a megbetegedést.

Dokiddal beszéltem telefonon, nem vállalt el, azt mondta, hogy már nem fogad új pácienseket. Újra a kályhánál vagyok.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Ok, bar itt most eppen az eso esik, nem a ho. :shock: Mindenesetre jol kihasznaltak a gyerekek a rovid ideig tarto havacskat, ha hoembert is epitettek. En epp tornazni voltam, amikor esett. amikoir mentem meg semmi nem volt, mire jottem, mar az utcan sem olvadt el... Pentek jo neked ezen a heten uszira vagy van sulid?
Sajnalom a doki dolgot, hogy nem jott ossze. Most akkor merre probalod tovabb?

zetus:
Mi van Bercellel?

baratodildi
 
 


Ildi!
Sulim már nincs ebben a félévben, már csak a vizsgákra kéne készülnöm. Péntek asszem jó, de még beszéljünk róla az orrszívás függvényében.
Doki dolgot nem tudom mi legyen, kissé csalódtam a tiédben őszintén szólva, mert bár hozzá ne menjek, de amikor kérdeztem, hogy tud-e mást ajánlani, aki hasonló szemléletű mint ő, akkor elzárkózott. Jó fej, sorsolással döntsek v. mi? Lehet, hogy Kútvölgyi lesz belőle mégiscsak, mert a 200 az iszonyat sok, "sarlatánhoz" meg nem akarok menni csak azért, hogy maradjunk az Imrében.
Neked ötlet?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Hat a BB nagybatyjat is esetleg megkerdezheted, o tuti jo... de majd gondolkozom hatha jut eszembe valami, meg megkerdezhetem esetleg a K. Katat is hatha neki van tippje. Csutortokon megbeszeljuk, addig kitalalok valamit.
A penteket is megbeszeljuk csutortokon. Csutortokon akkor 10-kor Etusnal, ok?

mano:
Ti jottok?

fronell:
Mar nagyon rakeszultel a rakottasra? Csak azert kerdezem, mert nekem szenhidrat napom van es inkabb olaszos tesztat kene ennem. :oops: Persze ha mar mindent megvettel, megfoztel, akkor nem okvetlenkedek, meg termeszetesen dieta ide vagy oda azt is szivesen megeszem. :oops:

baratodildi
 
 


Ildi!
Tök jól elcsevegünk :)
Igen, a csütörtök 10 Etuséknál o.k.

Sztem Vera megérti, hogy milyen egy diéta, biztos megoldható a tétta is. Ugye Froni?

Megyek, kimentem a kölkeket a kádból.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok, 3 percet kaptam a gep elott, Oliver dolgozik rajta...

A laptopomban a videokartya halt meg, es kb. 70 ezer forintert csinalnak meg (mert alaplapra integralt a kartya, igy az egeszet cserelni kell...), annyink meg nagyon nincs ra :( Szoval nem tudom mikor lesz gepem :( De talan nemsokara tudok szerezni egy regi gepet egy ismerosomtol... meglatjuk... mar elvonasi tuneteim vannak, hogy nincs netem... :roll: :oops:

Csak akartam irni, hogy Bercel sajnos nincs jol, egyre rosszabb az allapota, pentektol 3 napig ugye magas laza volt, de egyeb tunetek nelkul. Hetfo reggeltol viszont borzasztoan kohog, hurutosan, es az orra is folyik. De a kohogese a gaz, nem tud tole aludni, oklendezik, folyik a konnye, ugy kohog, es ma este 2szer is hanyt, ugy kohogott...
Es nem eszik semmit 3 napja. De tenyleg SEMMIT. A mai napi adagja 180 ml tapszer volt, es 2 szal ropi. Meg egy fel pohar tea. Ennyi.

Bekonyorogtem magam holnapra dokihoz, rendeles elott 10 perccel mehetunk (mert mar nincs hely, idopontot kell kerni nalunk, es sokan betegek). Szoval holnap delutan kiderul mi van, de en nagyon ugy latom, hogy sajnos nem fogunk tudni menni csutortokon... :(

Pedig mar nagyon keszultunk, kis ajandekot is keszitettunk a gyerkocoknek Bercellel meg minden... :(

Szurkoljatok, hogy ne legyen rosszabbul...
pussz

zetus8
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:17-kor.
Vendég
 


zetus:
Huha!!! :cry: ez elegge borzalmasan hangzik. A jo resz, hogy nincsen laz, igy a kohoges is biztos el fog hamar mulni. Nem lesz gond. Szerintem adjal neki nurofent vagy valami hasonlot, mert biztosan azert nem eszik, mert a torka is faj. Az pedig fajdalmat csillapit. De ez csak tipp... Timinek pont most a legutobbi kohogesenel is fajt a torka es evvel tudott enni-inni, addig semmit nem volt hajlando.
Megertem, hogy igy holnapig nehez eljonni.
Gondoltam tarthatnank valami mikulas partyt a gyerkeknek? Addigra biztosan meggyogyul mar Bercel. :wink: reszleteket majd holnap megbeszeljuk a tobbiekkel.

fronell:
Tesztara minden jo holnap :) Meg kakao is :wink: Semmi extra nem kell.
Mar nagyon nagyon varom. Az utvonalat is varom. :)

szonibaba:
Akkor mi legyen a talalkozassal??? Uj otlet, hogy hol?

Nekunk eszmeletlenul pocsek ejszakank volt. Efjeltol 3-ig Timi nem akart aludni, hogy mit lerendezett kozben az ha nem lettem volna almos meg vicces is lett volna. Tepte a hajam, vert, nevetett, beszelgetett, fetrengett, odabujt... Szornyu... Aztan persze 10-ig aludt, igy ma nem mentunk tornazni, ferjecskem meg mosott rongykent ment a 3. munkanapjan... Na mindegy, holnapra jol leszunk mar :lol:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Etus!
Szegény Bercus :( Gyógyuljon meg minél hamarabb!!!
Te, hogy vagy?

Fronell!
Jaj, de drága vagy, hogy így előkészíted a terepet nekünk :wink:

Ildi!
Ha Etusék nem jönnek, akkor felesleges lekanyarodni hozzájuk, esetleg Auschan parkolóban (ott van a Szentendrei úton). Úgyis gondoltam, hogy beugrok és ott veszek pár dolgot a bulira.
9.45-kor? Hmm?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:18-kor.
Vendég
 


szonibaba:
Ha annyira nagy forgalom nincsen, akkor oda fogunk erni remelem. Mi 9 fele indulunk akkor, igyekszunk majd!

fronell:
Koszi megkaptam! Nem is annyira komplikalt! :)

zetus:
Innen is javulast! Remelem segit a hazipatika kicsit. :(

mano:
Nem is irtad, hogy most akkor mi van... Jossz, nem jossz... Ilyen ritkan van idod olvasni. :(

baratodildi
 
 


Fronell!
Köszi, mi is megkaptuk, oviból startolunk.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


fronell:
Nagyon nagyon koszi!!! Irto jol ereztem magam. Timi meg surun bologatott, amikor apukam megkerdezte, hoyg jol erezte -e magat, ugyhogy o is jol. :lol: 1 ora volt hazafele pont az ut, gyorsan ment, csak egy ici-pici torlodas volt egy savlezaras miatt. Amugy szinte vegig zoldhullamban jottem. :)

szonibaba:
Odaertel idoben? Neztem a kocsiban az orat, hogy a vegen 20 perccel kesobb indultunk majdnem, mint terveztuk. :(
Akkor holnapi uszi helyett majd megnezzuk a jovo heten meggyogyultatok -e teljesen.

zetus:
Hianyoztal, de remelem hamar meggyogyultok.

Jovo heten december 7-en vasarnap 10 oratol 16.30-ig mikulas bulit tartunk a gyerkocoknek nalunk. :)

Remelem el tudtok jonni es nem jon kozbe semmi. Mano, balwin, bobita, skat, junius, vagy barki aki meg olvas minket es ismerjuk es szeretne jonni szerdaig jelezzen vissza legkesobb nekem, hogy a mikulas az ajandekokat ugy tudja tervezni a manoinknak, na meg felkeszulhessen a gyerekek jo es rossz tulajdonsagaibol. :) Szoval jelentkezzetek, hogy ok- e! Ha van barmilyen jo otletetek a lebonyolitassal kapcsolatban, mindenre nyitott vagyok, mert en is csak most kezdem kitalalni, hogy mi es hogyan legyen.

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:20-kor.
Vendég
 


fronell:
Annyira, de annyira klasszak ezek a kepek!!! :) Hihetetlenul cuki a ket cumis a fuggony mogott :lol: Alma szinte, mint akit rajtakaptak valamin. :P

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Fronell!
Mi is nagyon jól éreztük magunkat és köszi a fini ebédet is.
Képek ééédesek, de hát jó alanyokból könnyű dolgozni.

Odaértem Szonjiért, de kb. pont annyival később, mint amennyivel később indultunk el (de 5-ig kellett elhozni őket, úgyhogy bőven időben voltam így is).

Még este elmentünk a Decathlonba (Feleslegesen, ami a hótaposót illeti, uis, elég gagyin van összevarrva, így nem vettük meg Szonjinak. Pedig a tavalyi szériával nem volt semmi baj). Én viszont kaptam egy csini kis hótaposót.

Ildi!
Mi megyünk a bulira, hacsak nem jön addig közbe vmi durvább dögrovás.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Hat nekem bedolt ma a dietam. :oops: Egyszeruen nem birom tovabb csinalni. Ma megbeszeltem magammal, hogy nem is kell nekem az a dieta, ami miatt ennyi lemondas kell, ugyhogy uj dietat keresek magamnak, de ezt a mai nappal 2 het utan lezartam. Ezekutan eg az arcom, hogy fronell kulon kajat fozettem veled. :oops. Komolyan nagyon ego... :oops:

A mikulassal kapcsolatban meg nem sok elorelepes van (csak nehany dekoracioval bovultem eddig), de hivtam 2 baratnom kislanyat meg, akik kb. velunk egykoruak. Mikulas keri, hogy pü-ben legyen leirva nehany kedves szo a gyerkochoz. Mit mondjon neki, milyen jo es rossz dolgokat emeljen ki. Ugyhogy varom ezugyben a pu-t szonibaba, fronell... Holnap megyek vasarolni ajandekotleteket, madj aztan megirom mire jutottam :lol:

baratodildi
 
 


Keszen van a mikulascsomag :) Ma nagyon hatekony volt a mikulas :D :wink:

baratodildi
 
 


Ildi!
Nagyon ügyi vagy :wink:
Diéta: sebaj, majd találsz egyet, ami jó lesz, de sztem már csak Karácsony után kezdj bele!

Én ma vacsi előtt legyártottam az adventi koszorúnkat (Peti is lelkesen nyomkodta a ragasztót a termésekre), így gyertyafényes vacsorában volt részünk. Majd teszek fel róla képet (vagy majd megnézitek élőben).
Ma éjjel még adventi kalendáriumot kell készítenem, de azt csak azután tudom, hogy a kölkek elmentek aludni (a lufik helyére fogok lógatni kis batyukat, apró ajcsikkal), mivel holnap már bontani kell.

Kiabálnak a fürdőből, hogy "édesanya", aki ugye én lennék, úgyhogy megyek...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Holnap megyunk uszodaba?

baratodildi
 
 


Hol vagytok lanyok? Mar jo regen nem irtatok. Mano? Zetus? Balwin? Bobita? Ennyire elhavaz a karacsony Titeket is? Mi mar teljesen felporogtunk, elkezdtuk a sutik suteset is...

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:20-kor.
Vendég
 


Ildi!
Szövegen még én is gondolkozom.
Szonjinak is?

Fronell!
Hát nem merek semmit mondani a hótaposóra, amikor mi voltunk ott, akkor mind gagyesznek tűnt, ezért hanyagoltuk.
Viszont azóta is vadászom Szonjinak a csimmát és sehol nem kapok. Szóval lehet, hogy visszanézünk, hátha egy másik futószalagon jobbam szorgoskodtak a kis kezecskék.
De bkitől én is várom a hótaposólelőhely javaslatot.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Igen, persze, hogy Szoninak is. Neki a legnehezebb mindent hihetoen csinalni majd :) O a legkritikusabb mikulast varo gyerek... Mar ha Manoek ma nem jeleznek vissza, hogy jonnek. :wink: Mano? wink:
Mar jobban vagy?

fronell:
Igazabol szivesen dietaznek veled februartol en is, de annyira remelem titkon, hogy mar nem kell, mert terhes leszek. :roll: Annyira, de annyira szeretnek mar vegre terhes lenni es nem csak keszulni ra...
Hotaposoban nulla vagyok, nem tudom nekunk lesz e egyaltalan. :roll: Van egy elegge klassz nem beazos csizmank, ami most jo meg, ho meg sehol. :roll:
Varja Almat is a mikulas es kiserete! :wink:

zetus:
Hogy vagytok? Meggoygultatok?

baratodildi
 
 


Akkor ugy tunik, hogy zetus, szonibaba es fronell jonnek a mikulas bulira. NAgyon nagyon sajnalom, hogy tobben nem jottok. :(
Amit tudni kell rola meg, hogy a mikulas szemelyesen kb 1-1/2 2 korul jon, addig jo lenne a gyerkocoket vagy mar altatni, vagy meg eletben tartani valahogyan. Ideerni meg vegkepp jo lenne :wink:
A mikulas tovabbra is varja az anyukaktol a fontosabb sarokpontokat, amit kiemeljen, ha jon.
Remelem a gyerekek jok lesznek addig, szot fogadnak es megerdemlik azt a kis ajandekot, amit szan nekik.
Üdv: Télapó helyettese :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

baratodildi
 
 


Jaj, ez az időpont pont a legrosszabbkor van, már ami az enyém két gyermek alvását illeti :(
Na mindegy, kibírják egyszer-egyszer.
Viszont mi nem tudunk majd sokáig maradni Mikibácsi után, mert hétfőn vizsgám lesz, tanulnom kell, plusz bejelentkezett a dédi is.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Mi lenne ha kesobb jonnetek inkabb es tanulnal reggel???

baratodildi
 
 


Akkor Marci alvása teljesen felborulna. Így még Miki után a kocsiban be fog ájulni, nálatok meg úgysem aludna el, tudod milyen?!
Megyünk mondjuk 11 körül, az jó?
Meg a dédi a fél 2-es busszal jön. Amíg ő babázik majd, én tudok tanulni.
De most megyek is és gyártom a puskát...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ildi!
Köszi a bulit, ismét jól éreztük magunkat. És a fasírt milyen fincsi volt...
Kérdeztem Szonjitól, hogy jól érezte-e magát és persze igen.

Etus!
Átjöttek a képek, köszi.
Mindig rá kell jöjjek, hogy milyen zabálnivaló gyerekeink vannak :)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Ferjecskem es Szoni nagyon jol eljatszottak. :) Meg utana meselte, hogy igazi krokodilvadaszaton voltak a haloszobaban. :lol: :lol:

zetus:
Azota is simizzuk a mikulast! :)
Meg lehet az Ikeaba elmegyunk, szoljatok elotte, hatha jo lesz az idopont nekunk is.

fronell:
Almarol milyen klassz kepek keszultek!!! Timi felismeri ot a kepeken es mindig mondta, hogy Alma. :lol:

manoci:
Most mar legkozelebb hozzatok megyunk, akkor nem tudtok kimaradni a jo bulibol :wink: Hogy allnak a vizsgak?

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:21-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:20-kor.
Vendég
 


szoni:
Csatlakozom... Eljen, eljen, eljen!!! :P

fronell:
Javulast! Nagyon orulok, hogy a fasirt ennyire jol sikerult. Igazabol melegen meg jobb volt, ugy 10 korul, de ugye kesobb jott mindenki es hat addig kihult. A Timi tejtesoja szulei nagyon belakmaroztak a meleg fasirtbol mar elottetek.

baratodildi
 
 


Na szép, én meg elintéztem itt a fasírtot egy fincsi volt-al. Pedig tényleg nagyon szuper volt. Az utóbbi kb. két hétben nem ettem ennyit együltő helyemben. Nekem bejött így hidegen is (sztem így még többet lehetett belőle benyomni :oops: )

Elvileg holnap megyek vérvételre, de most mondta anyósom, hogy vmi kalici v. milyen zárlat van. Remélem nem az lesz, hogy elszenvedem magam éhesen és hazaküldenek.

Fronell!
Jobbulást, ha még mindig taknyozol.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Hol a vervetel? Mit neznek?
Azert nem kell ezt a fasirt dolgot tulragozni :) Nalatok is jokat ettem :D

fronell:
Van mar hotaposotok? Valaki mondta, hogy a Premier outletben Budaörsön latott jot. De semmit nem tudok konkretabban.

zetus:
Olvasni sem tudsz minket vagy csak irni nem?

baratodildi
 
 


Ildi!
Kútvölgyiben. Egy egész hosszú lista volt a beutalón, plusz vércsoport, ellenanyag. Volt ekg is. Már azt hittem kipurcanok éhen.
Vizsgámat nem tudom, hogy milyen lett, mert nem vártam emg az eredményt, ami este 7-re lett volna meg. Karikázós 40 kérdés volt. Reménykedek.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Hogy van az emelyges? Rendezodik mar?
Fogunk meg usziba menni iden? Szerintem mar csak januarban... Mondjuk megcelozzuk a januar 6-ot? :lol: Vagy Te nem is akarsz terhesen usziba menni?

Lanyok ha karacsony elott meg ossze szeretnenk futni, akkor azt gyorsan el kene donteni, mert kezdenek a programjaink besurusodni... :oops:

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:21-kor.
Vendég
 


fronell:
Ok, akkor majd januarban. :) Elegge nehez mar nekem is idot szoritani, mert millio sutit kene megsutni, a nagy csaladban mindenkinek venni valami ajandekot, ami mar onmagaban katasztrofalisan nehez feladat. Mindehhez hozzajon, hogy egesz nap faj a hasam, emelygek. Ma megjott a keddi vervetel eredmenye, ugyhogy verbol mar egyertelmuen kimutathato a Bhcg, vagyis tuti terhes vagyok, tuti nem ikrek, de meg az uh nem mutat semmit. Csak bizakodom, hogy jo helyen tapadt meg a kis babucika, picit parazom a hasfajas miatt a mehenkivulitol :oops: A progeszteronom katasztrofalisan alacsony, mar kedd ota hormonokat dugdosok fel, hatha sikerul a helyzetet ugy, mint Timinel kulso segitseggel iranyitani. Elegge kivagyok.
Mindennek a tetejebe kitalaltak, hogy 5 kilonal ne emeljek nehezebbet, ami egy 12 kilos 1,5 eves gyereknel elegge nehez mutatvany. :shock: Mostanaban, amikor lehet fekszem, nem cipelem a gyerkocot, relaxalok es probalok mindemellett meg a karacsony kihivasainak is megfeleleni.
Jovo heten hetfon reggel vervetel, kedden az egyik nogyogyi, szerdan a masik... Kesz vagyont hagyok dokiknal es a gyogyszertarban igy az unnepek elott. Bar soha semmire nem koltok ilyen szivesen, mint egy uj babucira :) Meg mindig jobb, mintha azert koltenek, hogy essek mar teherbe. Azert jobb igy kuzdeni, hogy megmaradjon, mintha nem is lenne. :roll: Szoval vannak kihivasok boven.
Huuu a 18 honapos oltast en el is felejtettem. :oops: Nekem arra januarra kell idopontot kernem... Annyira jo, hogy irtad!!!
Ja, es tiszta ideg vagyok a lakasbiztositasunk miatt, mert a süket biztosito 1 eve elirta a kotvenyunket, rossz cimet irt ra... Most meg kérné a bank, aki a hitelt adta, de 2 hete nem kepesek kikuszobolni a hibat, a bank meg jogosan mar elegge ideges ... Ezen is elegge ki vagyok bukva. Hulye ugyintezokkel vitatkozom minden nap mar 1 hete.
A hab a tortan, hogy a nagymamam nagyon rossz allapotban van. Ez nem ujdonsag, mert szegeny mar 5 eve nagyon rossz allapotban van, azota a vegelgyengules fele halad, de most mar tenyleg a folyamat vegen van es ez eppen elegge megviseli a csaladot. Az unnepekre elmennek a nok, akik vigyazni szoktak ra, Anyukam lesz vele majdnem 2,5 hetig. Szegenynek nem lenne jo, ha pont akkor halna meg. Szegeny nagyimak mar nagy megkonnyebbules lenne a halal, de igy az unnepek alatt ez meg ranyomja a belyeget a hangulatunkra.
Na ennyi diohelyban.
Alma is lehet a horkolast hallja ejjel, nem? Timi is rosszul alszik mostanaban, bar lekopogom 2 napja jobb. Neki a foga szivat engem. 2 napja ejjel leesett az agyrol mellolem, ahova ejjel atkoltoztette magat. Ott is fetrengett szegenyke, aztan egyszer kopp es lent is volt a foldon. Szerencsere nem lett semmi baj, hamar vissza is aludt.
En a hormonok miatt es a hasfajas miatt elegge rosszul alszom. Avval vigasztalom magam, hogy majd alszom eleget, ha mar mind a 3 gyerekem ferjhez ment. :wink:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Még január 9-én vizsgázom, de utána mehetünk uszizni (ill. ha minden jól megy és mindenből átmegyek elsőre).

(Ezzel kapcs. a Kalovitsék még mindig nem akarják visszafizetni, amit befizettünk, rohadékok, pedig nem is a kezelések árát kérjük, cssk azt, amit befizettünk. Úgyhogy lszi terjesszétek, hogy senki ne menjen hozzájuk babaúszásra!)

Nagyidat sajnálom, de ahogy írtad neki már tényleg jobb lenne, caskhát az ittmaradottaknak szar ilyenkor mindig. Főleg az ünnepek alatt (ha még lehet fokozni) :(

Hasfájás nekem mostanában már csak akkor van, ha sokat állok v. egész nap nem tudok ledőlni egy kicsit.
Emelgetést tényleg gáz megoldani, Marci tegnap is kéreckedett, de mondtam, hogy inkább maradjon a papánál, mert magamat alig bírom el.
Pihizz amennyit tudzs, aztán számolj be a fejleményekről.
(Jaj, a sütit megint elfelejtetem gondozásba venni :oops: )

Ja, képzeljétek, tegnap volt az Öcsém szalagavató bálja. Azóta is a hatása alatt vagyok, biztos a hormonok v. nem tudom, de végigbőgtem a táncukat (nem azért mert rossz volt), meg most is kivagyok teljesen, ha eszembe jut. Még cska nemrég született, volt ovis, mostmegmár olyan csinos, öltönyös, keringőzős. Brühühühüh

Fronell!
Apócátoknak jobbulást, neked meg horkolásmentes éjszakákat.
Öltözködés Marcinak is nehezen megy, pedig a kimenetelért reklamál. Állandóan hozza csizmáját v. Szonji papucsát, de amikor a beöltözés következik, akkor megy a műsor.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szoni:
Drukkolok a vizsgakhoz! A hetfoinek mar tudod az eredmenyet?
Szalagavato... regi szep idok!!!Imadtam a mieinket. Mi meg az utanunk kovetkezo ket evfolyam baljara is elmentunk nosztalgiazni. :)
En az unokatesommal vagyok hasonloan. nemreg meg etettem cumisuvegbol, most meg nemsokara lediplomazik... Nagyon rohan az ido!
Ma ejjel nem fajt a hasam. Szombat ota most eloszor. :) Ma is sokkal kevesebbet, ugy tunik jovok kifele belole... Kivancsi leszek hetfon mit hoz a vervetel. kezdek mehenkivulivel kapcsolatban megnyugodni :D Ugy tunik 12 ora fajdalommentesseg mar elegge megnyugtato volt! :D

baratodildi
 
 


Ildi!
Köszi. Igen a hétfői megvan (3). Ez most lendületet adott a keddihez (csendben jegyzem meg, egész tanulható tárgy).
Örülök, hogy a pocó rendeződik, mondtam én. A méhenívülitől tuti fetrengenél, ne izgulj!
(Már megint csak mi levelezünk :) )

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok,

Ezer éve.................. :oops: Betegek voltunk, Hanni még kicsit most is.Hányás - hasmenés + én is ágynak estem olyan rosszul voltam :( Most meg takony, köhögéssel.
Amúgy minden ok.
Karácsonyi elhavazódásról ne is beszéljünk.Én ma voltam egy körön, de még lesz min. 1 kör, hogy végezzek mindenkivel.Gyerekek nagy része lerendezve, a felnőttek még kínlódnak.

Vizsgák vannak, nekem is, többek közt azért nem tudok jönni.Ha gép elé kerülök, beadandót írok, vagy tanulok :? Az egész januárom is vizsgákkal telik majd.Még most 20.-án van egy, aztán kis szün, és jan 10-től folyt.
Úgyhogy igyekszem azért ennél sürübben néha benézni, de kicsit kivagyok, most sok lett egyszerre a teendőm.

[size=18]Szona, miket látok itt, nagyon , nagy gratula a harmadik babácskához!!!!![/size]
Nem semmi azért, hogy be mered vállalni, le a kalappal!Én már nem bírnám az tuti! :oops: :P

Na, mennem kéne aludni, holnap utolsó sulinap!

Pussz mindenkinek,kismamák vigyázzanak magukra :)
manóci
 
 


Manó!
Szia, tényleg jó rég nem voltál.
Remélem azért már alakultok és az ünnepekre teljesen jól lesztek .

Babóval kapcs.: így alakult, nem bátorság kérdése. Nem terveztük, de jött a kicsike és mostmár örülünk neki nagyon.

Vizygák nekem is vannak, még idén kettő, aztán januárban egy szigorlat, ami ráadásul elég húzos lesz.

Na megyünk, nekiindulunk egy kis körútnak mi is.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:21-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: