Új privát üzeneted érkezett!

Andi: Kittinek is nagyon boldogat így előre ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Az nem lehet hogy megszünik a topik mindenki azt akarta :):) ugyhogy gondoltam irok egyet!:):):)
Vendég
 


Mia_Snow! Jelentkezz!
túlságosan rég jöttél infókkal az aktuális pocaklakódról a 2009 júniusi topikba.
Még közénk tartozol, vagy már rég elfelejtetteél?

Kép
kissmanó
 
 

 
 

Sziasztok!

Hátha vkit érdekel:

Megszületett Mia kislánya, Szofi 3400 grammal, 53 centivel. Anya és kislánya egészséges.

Tiszta szívből gratulálok a kis jövevényhez!

Kép

Kép
bettica
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:32-kor.
Vendég
 


MIA: Itt is Őszintén Gratulálok Szofihoz!

Betti: BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT BENCÉNEK!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Nagyon szépen köszönjük ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok !

Engedjétek meg, hogy kicsit reklámozzam a családi vállalkozásunk keretében megalapított Tárnoky Fodrásziskolát, melynek 12 hónapos OKJ tanfolyamára szeretettel várunk minden jelentkezőt.

Az év tanulója 100.000 forint jutalomban részesül !

Tárnoky László minden idők legeredményesebb magyar fodrászmestere, számtalan nemzetközi és magyar verseny nyertese. A Magyar Állam által fodrászként elsőként a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjével kitüntetett szakembere több évtizedes oktatói múlttal a mai élvonalbeli sztárfodrászok
( Hajas László,Gellei András, Zsidró Tamás ) generációinak kinevelése után saját fodrász akadémiát alapított Tárnoky Fodrásziskola néven.

Vidékieknek elméleti oktatás távoktatásos rendszerben is.

www.tarnokyfodrasziskola.hu Kép
Vendég
 


jjjjj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.08.30 19:22-kor.
Vendég
 



Remélem jol megy az anya tanya!
Azé megköszönném ha valaki irna hogy ki volt a besugó aki miatt kizártatok mert még mindig bassza a csőröm!
Mia!
Gratulálok nagyon!
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ezzel zavarok, de gyermekeim kinőtt ruháit szeretném eladni. A ruhákat az alábbi linkre kattintva találjátok meg:

http://indafoto.hu/fruzsinap/collections

Kérésre természetesen mérek.
Ahogy időm engedi folyamatosan töltöm fel a ruhákat.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, illetve el tudom küldeni postán is a vásárolt ruhát, a postaköltség a vevőt terheli.

email címem: fruzsinap@freemail.hu
fruzsinapp
 
 


Anyatanya eltűnt!!! Mikor lesz megint jó? Tud valaki valamit?

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


Kedves Kismamik!

gremese vagyok a "2007 szeptemberi babák" topikból.
Szeretnék nektek bemutatni pár saját készítésű MEI TAI-t, amelyet meg is vásárolhattok tőlem.

A MEI TAI egy ősi ázsiai babahordozó eszköz. 3-4 hónapos kortól (de azért egészen piciket is (1 hónaptól) lehet) 15 kg-ig (vagy ameddig a mama elbírja) használható.

Pár fontos információ a megkötésről:

A MEI TAI pántokat mindig csomóra kössük.
A baba hasa simuljon hozzánk, akkor elég szoros a hordozó.
Még nem ülő babáknak a háta mögött kössük a vállpántot.
Már ülő babáknak a feneke alatt köthetjük a vállpántot.
MEI TAI háti hordozást először másik felnőtt jelenlétében gyakoroljunk, ágy mellett.
A pántok a vállunk közepén menjenek, ne a nyakunknál.

Elöl hordozásnál az ajánlott kor: 1-6 hónap, csípőhordozásnál: 3-10 hónap, háti hordozásnál: 3-24 hónap, vagy ameddig elbírjuk csemeténket.

Az általam készített MEI TAI kétoldalasan hordható, megerősített varratokkal készül, bélelt derék- és vállpántokkal, bélelt combrésszel, és a vállpántokon akasztó fülecskékkel ("színén és fonákján" is), jó minőségű anyagokból!

Ára: 5300 Ft helyett Babanetes kismamiknak: 4700 Ft!

Amennyiben felkeltettem valakinek az érdeklődését, több képet szeretne látni a hordozókról, az kérem írjon privit.

További kellemes babázást!
:D :D :D

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Sziasztok Kismamik!

Ismét "zavarlak" benneteket. :D
Elkészültek az új mei tai-ok, amiket megnézhettek a teszveszen. (Teszvesz/keresés/felhasználó keresése: gremese).

Ha valamelyik megtetszik, írjatok privit, és elkészítjük babanetes áron! (Sima, galléros: 4700 Ft, alvócsuklyás: 5300 Ft).

Folyamatosan lesznek mei tai-ok, a legegyszerűbb az, ha a teszveszen követitek nyomon. (Már akit érdekel). :)

További kellemes babázást és szép napot!

gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
kaqk
 
 


Hello!
Csak beköszöntem!
Mia miujság veletek?????JOl vagytok?
Vendég
 


Bari!

Köszönjük szépen a felajánlott lehetőséget, de mindannyiunk nevében mondhatom, hogy nem élünk vele. Igazán rendes vagy, de tudod, akik számunkra fontosak, azokkal mi napi szinten tartjuk a kapcsolatot, együtt fórumozgatunk. Akinek a másik topicból mesélhetnékje van, az tudja, hogy kit hol lehet megtalálni, a kukkolás nem a kedvenc időtöltésünk.

De azért tényleg köszi :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:35-kor.
barika2008
 
 


barika2008 írta:SZIA!

hát nagyon szivesen!!azért ha van kedved gondold meg magad!
de lécci máskor inkább ott válaszolj ahova én írtam neked,ne itt a nagyvilág elött!ok?
iwiwre,vagy priviben írtam...fenébe!!!kút fejem...nem is emlékszem :oops:

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:34-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Móni: Amíg Mia nem jön: Jól vannak, Szofi és Milán nő ezerrel, és igazi kisangyal a két gyerkőc :D
Nálatok minden rendben? Mirkó hogy van?

Én nem tudom, hogy ki kit akar szivatni, de sztem annak az illetőnek feltűnési viszketegsége van. Nálunk kevésbé érdekes ez az egész "gyere, kukkolj" dolog... Mondhatni foglalkozunk a saját topik tagjainkkal és nem akarunk kukkolni.
Ezt mindenki nevében mondhatom, így kérjük hogy a későbbiekben mellőze az illető az ilyen jellegű beszólogatásokat.

Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
bettica
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:36-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:37-kor.
barika2008
 
 


Sziasztok!

Én meg úgy gondolom, hogy közel sem biztos, hogy a bemásolt rendszer üzenetet Bari írta!
Valahogy nem rá vall.

És a mi csapatunkban senki nem használ ilyet:D
(de köztetek annál inkább) :wink:


Csak meg kell kavarni az állóvizet, nehogy ne gondoljunk egymásra?

Bemásoljak 1-2 hsz-t tegnapról? Nem mi vagyunk elfoglalva veletek! Amit én is mindenki nevében mondhatok! De úgyis olvastatok, biztos láttátok!

Foglalkozzon már mindenki a saját topicjával! LÉGYSZI!
bszilvi25
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:37-kor.
barika2008
 
 


bszilvi25 írta:Bemásoljak 1-2 hsz-t tegnapról?


IGENIGENIGENIGEN :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:45-kor.
bszilvi25
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.29 09:45-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:38-kor.
barika2008
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:01-kor.
pironya
 
 


:cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:34-kor.
Vendég
 


Kriszta: Miért? Jó volt nézni őket! Sajnálom, hogy levetted :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Kedves Kismamik!

Újra zavarnálak Benneteket egy picikét. :) Utoljára nyáron írtam a topikba saját készítésű MEI TAI-jokkal kapcsolatban. Azóta sok víz lefolyt a Dunán, gyártóvá léptünk elő és eljutottunk idáig: www.mei-tai.hu .
Ezt az oldalt szeretném Nektek bemutatni. :)
Amennyiben valamelyikőtöket komolyabban érdekelné eme babahordozó, az kérem írjon nekem privit!

További kellemes babázást és/vagy pocakosodást! :D

Gremese

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


...
pironya
 
 


Sziasztok Mindenki!

Nem szeretnék újabb tüzet szítani, illetve felborzolni a múltat, de megosztanám Veletek amit megtudtam, mert nem teljesen világos számomra hogy Ti mennyire vagytok képben egy bizonyos emberkével kapcsolatban.

Tehát aki eléggé megkeverte a dolgokat az Kasmír, vagy Búrner, vagy Rencsi75 vagy nem tudom még minek lehet Őt szólítani.
Felesleges tagadni mert mardor kiderített mindent! Hogy Ő adta ki a jelszavát privát üzentben hogy jöjjön a tag (az most mindegy hogy ki-kik) kukkolni, és hogy Ő írogatott barika2008 nickje alatt.

Ha Ti mindenről tudtatok és egyetértettetek a viselkedésével és kémkedésével akkor elnézést az írásomért, de ha esetleg már nektek is terhes volt ez a dolog akkor most tudjátok kit melengettek! Ha jól sejtem Titeket is megvezetett azzal hogy a ti szemetekben is Barit tüntette fel árulónak amikor Búrner néven jelentkezett. Innentől kezdve a Ti dolgotok.

Reninek írnék pár szót, de inkább nem teszem, felesleges lenne. Sok boldogságot neki a továbbiakban.


Üdv:Anna
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vikianyuja 2009.11.17 08:14-kor.

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:38-kor.
barika2008
 
 


A kötelesség, az kötelesség.......
Én is bocsánatot kérek Mónitól:(:(:(
Álmomban nem gondoltam volna, hogy egy épeszű ember, ilyenkere képes...........
És még gyereke is van:(:(:( Jézusom:(:(:( Nagyon el lehetett keseredve, ha ilyeneket csinált:( sajnálom...................

bluebox
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:39-kor.
barika2008
 
 


ja és mielött valakinek mosolyra állna a szája.....nem éledezik a topik és nem "babázunk" :wink:

itt nem!! 8)
barika2008
 
 


Na ja :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Szomorú, hogy vannak ilyen emberek. De biztos nincs/nem volt jobb dolga.....
bszilvi25
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:39-kor.
barika2008
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:36-kor.
Vendég
 


jkriszta írta:nem szeretném ha lezáratnátok a topicot!
biztos vagyok benne, h vagyunk páran, akiknek szép emlékeik is vannak a topicból!


Egy zárt topik hsz-ei ugyanúgy olvashatók maradnak. :D
Tehát a "szép" emlékek sem vesznek el.
bszilvi25
 
 


és a AT-re is igen gyakran bepillantottak nosztalgiázni hozzánk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
még jelszót is feltörtek a nosztalgiáért :lol: :lol:
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:39-kor.
barika2008
 
 


.....

Kép

Kép
bettica
 
 


azért még mielőtt elkezdődne a szardobálás:
egyetlenegy dologra derült fény: van egy olyan ip cím, amin Bari is és Kasmír is HOZZÁSZÓLÁST írt. tehát egyáltalán nem biztos, hogy Rencsi a hunyó, akár Bari is lehet, vagy tulajdonképpen bárki, aki mindkét fórumtag jelszavát ismeri vagy feltörte.

szóval még mielőtt bárki vádolna bárkit, érdemes lenne belegondolni, hogy fontos-e egyáltalán annyira, hogy akár alaptalanul bemocskoljunk másokat (mint pl anno Mónit, ugye), és hogy ilyenre vesztegessük a szabadidőnket.

mia_snow
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.11.26 11:40-kor.
barika2008
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: