Új privát üzeneted érkezett!

Bari, én sajnos Annának adok igazat. Az a baj, hogy hiába van meg a jó szándék több emberben is, már senki nem hisz senkinek :cry: Az meg, hogy mindkét topicot megszüntetni és létrehozni egyet, nem fog sikerülni. Nem is tartom jó ötletnek. Nem véletlen, hogy szétszakadt a társaság, és az okok nem szűntek meg. Újra csak konfliktusok lennének, akkor meg mindenki maradjon a jól megszokott, összeszokott társainál.

Az lenne jó, ha ITT tudnánk emberi hangon beszélni. De már feladtam, látom a mostani hsz-eket, hogy nem megy...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.19 16:43-kor.
barika2008
 
 


Bari, ha itt nem tudunk normális beszélgetni, akkor szted máshol menne?

Anna: Igen! Én pl hétvégén nem vagyok itthon, de a gépem megy, mert töltögetek. Olyan is volt, hogy reggel bejelentkeztem, olvastam, de írni már nem volt időm. Annyit én nem teszek, hogy beírom, hogy sziasztok és már ott sem vagyok. Vagy írok, reagálok normálisan vagy meg sem szólalok. Ritkán van, hogy ha baj van, segítség kell, akkor beírom, hogy ez van, ötletet kérek és bocs, hogy nem reagálok. Szóval én ezért értem meg Rencsit, mert van, hogy én is így járok...

Mind1, mert sztem már nem is ez a lényeg. Mi lenne, ha a 2 topik tégla keresés nélkül menne a maga útján és nem csesztetnénk egymást. Itt lehet érdeklődni a többiek iránt és kész. Sztem nem kell ezt sokáig ragozni, hagyni kell a fenébe az egészet. Ez én vagyok, én így gondolom. Ezt már párszor leírtam, voltak elvetélt kísérletek a végrehajtására, de vhogy mindig jött vki, aki felborzolta a kedélyeket. Ha ezek a vkik hajlandóak arra, hogy pusztán a többiek érdeklődésére reagál, akkor meg lenne oldva a probléma.

Kép

Kép
bettica
 
 

 
 

Én azt gondolom, hogy ez az a fórum, ahol a két csapat tudna egymással beszélgetni. Nem "titkos" dolgokról. Egyszerűen csak arról, hogy ki hogy van, kinek mit csinál a gyereke, ki merre járt, ilyenek. És aki nem tud normálisan szólni a másikhoz, inkább maradjon csendben. Tényleg nincs értelme az állandó vitáknak. Aki morog a másikra, írjon a saját zárt topicjába, dühöngjön ott, felesleges itt szítani a feszültséget. De engem pl érdekelne, hogy ki hogy tervezi az első szülinapot, hogy kinek hogy fejlődik a fia/lánya, Mert valaha egy csapat voltunk. Még ha én el is mentem, mert nem volt időm fórumozgatni, ezer oldalakat visszaolvasni...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.19 16:44-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.19 16:44-kor.
barika2008
 
 


Szerintem hékásnak igaza van Bari!

Maradjon meg ez a topic arra, ha valaki a "másik" csapatra is kiváncsi, mint pl. én is.

Ezzel senkinek nem ártunk.

Na megyek játszóra manóval.

Szép napot!

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Bocs Hékás a kisbetűért, véletlen volt!!

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Igazad van Bari. A 3. topikkal is az lenne a baj, hogy ha ti nem akartok velünk beszélni, akkor ott sem fogtok akarni. Így meg minek hozzunk össze egy újabb topikot?
Sajnálom, hogy benneteket nem érdekel, hogy velünk mi történt. Mi pont azért kezdtünk el megint írni ide, mert érdekelt, hogy hogy vannak a mási8k topikba írók gyerekei...

Kár, hogy ezért csak mi próbáltunk meg tenni és tényleg csak időpazarlás volt :(

Kép

Kép
bettica
 
 


Szia Bogi!

Dorina hogy van? Hogy készültök a szülinapra?
Ki milyen tortát vesz, csinál a picinek? Engem most ez nagyon foglalkoztat. Lehet sablonos kérdésnek venni, de én most mindenkitől ezt kérdezem :D Ötleteket szeretnék kapni ;)

(Enyém fiam ma nem evett, lehet megint fogzik, már kezd elegem lenni, gondolom neki is tele a hócipője...)

Kép

Kép
bettica
 
 


sziasztok!
BOgi!tehetnél képet Dorináról, olyan régen láttam

Kép
Kép
eyi
 
 


HA NEM NEM :?
barika2008
 
 


Piri Piri jelenkezz!Irtam privit mi van??? :lol:
Vendég
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:37-kor.
Vendég
 


krisztike: én nem fenyegetőztem. írtam valamit, és ha nem tartod magad hozzá, akkor meg is írhatod a címed! :wink: :wink: :wink: :wink:
mert akkor tuti, hogy a füledbe is súgom a magamét!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:43-kor.
bszilvi25
 
 


Szilvike!

Mi értelme ennek a fenyegetőzésnek? Nem értelek.
renci75
 
 


TE nem is kell, hogy értsd! Elég, ha az érti akinek szól!!!!!!!!
bszilvi25
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
Köszönjük a köszöntéseket!
mia,Milánjának is kívánunk boldog első névnapot!!!! :D





Ne csináljátok ezt kérlek szépen titeket!!!!
Itt eszitek meg egymást,lassan.
Legyetek ti egy kis család itt,meg mi is leszünk ott. És készz.
Nincs ebbe semmi. Nők vagyunk és nem egyformák ennyi van csak.
De azért ne menjetek egymásnak késsel.
Nagyon durva amit csináltok!
Álljatok le kérlek!!!!!!!!!!!!! :x :x :shock: :shock: :shock: :shock:



Nem értem azt sem hogy aki ír mindig más névvel,mért nem vállalja magát.?

Másik megjegyzésem,(inkább észrevétel)bármit írhattok engem nem igazán izgat. Szemet hunytam a felett is hogy az a valaki aki kimásolta a topikunkból a hsz-ket nem is jól vágta össze az írásokat,mert amit bari írt Kata&Milán van alá írva.
Rosszul lett kimásolva. De nem baj én ezeken nem rágódom,nem is érdekel.


Mindenki álljon le,és legyen ott abba a topikba vagy társaságba ahol jól érzi magát. :D
Kérlek gondolkozzatok!!!!!!!!!!!!!!!



Kata&Milán


oszman777
 
 


Sziasztok!

Fejezzük be a háborút és foglalkozzunk sokkal fontosabb dolgokkal: a GYEREKEKKEL!!!!!

Csiri: BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK ZOÉNAK!

Kép

Gigi: BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK TOMINAK!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Csatlakozom Andócához:


Csiri és Gigi:

Gyermekeiteknek nagyon-nagyon boldog első születésnapot kívánok!

Kép

Kép
bettica
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:38-kor.
Vendég
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.29 13:04-kor.
Vendég
 


CSIRI,GIGI!-BOLDOG 1. SZÜLINAPOT ZOÉNAK ÉS TOMINAK!!

Kép
Kép
eyi
 
 


Sziasztok!

A torta dolog engem is nagyon érdekel. Nem tudom, hogy sima torta legyen vagy spéci tojás- és tejnélküli. (nem mmintha olyat tudnék :))

Eyi, szívesen teszek képet Dorináról.

Kép

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Zoé, Tomi boldog első szülinapot Nektek!!

Bogi, de jóóó, hogy raktál képet! Nagyon nagy már Dorina, nagyon aranyos. Látom élvezi a hintát!

Nekünk torta nem lesz :oops: Nem is leszünk itthon a szülinapon. Ha lenne, akkor joghurtos-ribizlis torta lenne. Az könnyű, és nem túl nagy gond, ha akár apa, akár én befalatozunk belőle :lol: Egyébként rendelni akarjátok a tortát vagy házi készítésű lesz?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


de cuki, nagyot nőtt!!
én is néztem tojás és tejmenteset, a neten találsz.lehet, h. én is olyat készítek neki. valszeg kettő is lesz(egy nem elég terjedelmes családomnak :lol: )

Kép
Kép
eyi
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:38-kor.
Vendég
 


Köszi a dícséreteket!

Hát, én nem nagyon tudok jól sütni, szal lehet hogy marad a cukrászati, végülis picit ehet azért a piskótájából, nem?

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:39-kor.
Vendég
 


jkriszta írta:Anna, én téged komolyan bírtalak, és álmomban nem gondoltam volna, hogy ekkora szarkeverő, alattomos "áspis kígyó"(ala barika) vagy! Neked sem kell a kocsishoz menned trágár szókincsért.


jkriszta írta:anna, Te is ezzel a hülye szöveggel jössz, hogy nem bántottál engem......ja igazad van, a szembe nem mondtad, de a zártotokon ócsárolsz ezerrel.
tegnap megbeszélhettük volna, ha beengedtek, de volt mit titkolnotok az már kiderült.



Sziasztok!

Bocsánat a zavarásért, de nem hagy nyugodni a dolog és elég makacs típus vagyok, meg kell védjem magam az utolsó szó jogán, mert nem szeretem ha igazságtalanul bántanak. Én mindig megpróbálom mindenkivel megtalálni a közös nevezőt, úgyhogy átnéztem a tanyán 1014 darab hozzászólásomat, hol irthattam csúnya dolgokat bárkiről! Nem csak rólad Kriszta hanem BÁRKIRŐL személy szerint! Hát nem csalódtam magamban, mert soha senkit nem ócsároltam sem egyel, sem ezerrel, úgyhogy nagyon nem érdemeltem meg ezeket a szavakat!
Az meg hogy néha csúnyát írok, az nem hiszem hogy akkora nagy bűn lenne, hogy ilyen szavakkal illessetek! Hogy azt írom szar éjszakám volt, vagy hogy felbaszom magam azon hogy nők a vécébe szülnek, meg a fagyóba rakják a gyerekeiket, vagy hogy a kurva életbe ez és az! De ha úgy gondoljátok oké, legyen, akkor hibás vagyok!
Vagy elhiszitek nekem vagy nem, nem akarok már kapálózni ezen a témán, de ha nagyon érdekel valakit kimásolhatom valahogy az összes hozzászólásom. Baromira kemény nőnek tartom magam, de ugyanekkor baromira érzékeny is vagyok arra ha bántanak, és most néz rám nagy szemekkel a lányom hogy miért bőgők itt! Hát ez jutott.....

Minden babának boldog szülinapot, nektek további jó beszélgetést, boldog babavárást vidám nyarat kívánok!

Sziasztok!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:59-kor.
pironya
 
 


Kedves Piri!

A gondolatok csak a mieink azzal nem hiszem hogy bárkit is megbántanék hogy mit gondolok róla!

Cselekedeteim annyiban nyilvánulnak meg hogy esetleg elmondtam a véleményem, vagy szavaztam! Ez azt hiszem jogom. Amikor éppen Te estél ki, pont nem voltam gépnél, de talán még a házban sem, tehát a Te esetedben még csak a gondolataimat sem tudtam elmondani! Úgyhogy ez is egy rossz információ de már nem csodálkozom! A kizárásodnak nemhogy részese nem voltam, de még csak nem is tudtam róla!! A lelkiismeretem tiszta! De ha ez kell Bocsánatot kérek, Te nem bántottál engem soha, Én sem Téged!!!

Neked is minden jót!
Üdv!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:59-kor.
pironya
 
 


Köszönöm, de nincs szükség rá! Tényleg! :oops:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Anna, neked legalább megadatott az utolsó szó joga.

Nem mindenkivel van ez így.
renci75
 
 


Köszönöm Zoé nevében a születésnapi köszöntéseket és mi is kívánunk mindennkinek BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!
A mi tortánk ilyen volt:
Kép
Vendég
 


Kedves Rencsi!

Dehogynem adatik meg szerintem ezt a fórumot mindenki olvassa még, hiába is tagadja bárki!

Mondd el az utolsó szó jogán hogy ki törte fel a kódod, ki írogat a nevedben, ki törölgeti ki a hozzászólásaid és miért?? Írtál valakinek ez ügyben hogy kiderítse?? Segítek ha kell.
Sajnos ezek a dolgok éppen elegek a bizalmatlanságra bárkinek! Hát állj ki Te is az igazadért és védd meg magad, főleg ha csalás áldozata lettél!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Sziasztok!
Látom nem ir senki!
Szomorú vagyok!
Igy jártam!
Jol lerázott mindenki!
Mindenkinek minden jot!És egészséget Boldogságot!
Csalódtam az egész csapatban!!!!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.21 17:51-kor.
barika2008
 
 


csak egy gyors bekukkra jöttem, ezer a dolgom.

nagyon boldog első születésnapot kívánok minden régi és új, ismert és ismeretlen babának. :)

nálunk nincs nagy szervezés, ki tudja itthon leszünk-e vagy épp a szülőszobán? :D bár amióta tudjuk hogy Szofi Milán szülinapja körül fog születni, én 1 dolgot hajtogatok neki: május 30-án vagy még, vagy már legyünk itthon. :D na de nagy szervezés nincs. apa csinál neki homokozót, egyik mamától hintát, másiktól kismotort (tudjátok az a műanyag izé amivel minden gyerek seder az utcán :D), sógornőmtől kismedencét kap. tortát én sütök neki, valamilyen gyümölcsös-túróst szeretnék, kevert tésztás alappal. olyat, amivel jóóól össze tudja maszatolni magát. mivel már mindent eszik, baja nem lehet tőle... illetve tejet még nem kapott konkrétan, de tejtermékeket már igen, így nem lesz gond pl a túró. tojásfehérjét is kerültük eddig, de ha kevert tésztás alapja lesz, abban 1 max 2 tojás van az egész tortalapban, és ahogy már írtátok fentebb, nem az egész tortát fogja megenni. :)

mia_snow
 
 


Mia: Az a torta engem is érdekel... Én is a túrós mellett vagyok egyenlőre vagy max vmi joghurtos gyümis...

Kép

Kép
bettica
 
 


ja, még nincs konkrét terv, csak nagyjából. van horváth ilona szakácskönyved? abban van egy kakaós lepény nevű recept, azt megcsinálom kakaó nélkül (kicsit több liszttel), ez lesz az alap. aztán rá túró + joghurt vagy tejszín vagy nemtom... reszelt citromhéj, cukor.. ilyesmi. meg lehet hogy zselatinnal vagy habfixálóval kéne kicsit stabilabbá tenni hogy a marcipándísz meg a gyertya ne vesszen el benne, meg a gyümi is megálljon a tetején. de túl merev meg nem lehet mert akkor hogy pacsál bele? :D

mia_snow
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.24 20:29-kor.
barika2008
 
 


Na kiderült már ki a tégla?? :lol:
Vendég
 


Márti: BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK KRISTÓFNAK!

Dana: BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK SIMONNAK!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 10:00-kor.
pironya
 
 


Ancsika: BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK MARCINAK!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


BOldog első szülinapot a szülinaposoknak!!

Kép
Kép
eyi
 
 


Minden mostanában ünneplő kicsinek nagyon sok boldogságot kívánunk!

Kép

Kép
bettica
 
 


Nem leszünk itthon hétvégén, ezért:

Mia, Stella: MILÁNNAK ÉS BONINAK BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: