Új privát üzeneted érkezett!

----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:56-kor.
pironya
 
 


mostmivan: én már párszor kifejtettem a véleményem erről. :)

egyébként vicces, hogy amióta különvált a csapat és tönkrement a topic, talán több újonnan regisztrált tagunk lett mint ahányan indultunk. :D

mia_snow
 
 


Hát én ezt már nem bírom ki szó nélkül.
Hagyjátok már ezt abba! Én még soha, sehol nem olvastam ilyeneket, mint itt. Nincs más, ahol embereket, anyákat bánthattok? Felháborító! Én sem értek egyet azzal, ha valaki cigizik, de ez az ő dolga. Valószínű Szilvi sem boldogabb ettől. Nem értelek benneteket, komolyan. Annyi babás blog van, ahol kedvesen, aranyosan írnak a babák mindennapjairől, nemhogy örülnétek, hogy szép és egészséges gyerekeitek vannak, de tényleg. Miért bántjátok egymást? Igazából én egyik felet sem értem. De azt a legkevésbé, aki ide másolgat dolgokat. Hogy lehet valaki ilyen rosszindulatú?

Kép
tamaraildi
 
 

 
 

mia_snow írta:szilvi ezt neked kellett volna tudnod amikor rágyújtottál. érdekesebb? na mesélj! egy kis pia? zöld? :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hát nem erre gondoltam!
mindenki magából indul ki!?!?! :wink: :wink: :wink: :wink:
bszilvi25
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:40-kor.
Vendég
 


tamaraildi: sokan sajnáljuk hogy idáig fajultaka dolgok, hidd el. de amikor x hónap "béke" (békés hallgatás) után egyszercsak megtalálnak ilyen-olyan megjegyzésekkel, alaptalan hülyeségekkel, rágalmazó privikkel... lehet hogy én vagyok túlérzékeny mostanság, de nem tudom szó nélkül hagyni. :(

szilvi: jaaa én konkrétan azokra a dolgokra gondoltam amikről még anno te meséltél... 8)

mia_snow
 
 


bszilvike.látod te kavarod a szart és szítod a tűzet!jól írta móni.
szegény Móni és Rencsi.kidobtátok ok nélkül...
Anna.sül már a palacsinta?Levezetted az idegedet?
öszinte2
 
 


Inkább te szítod!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:42-kor.
bszilvi25
 
 


Ez az üzi azt hiszem eltévedt, ez a ti topicotokba akart menni:

"kriszta te most jelentkeztél oda??ki íírt bari nevében, te??vagy már írtátok, csak átfutottam?hú már nekem is kusza a dolog, nem olyannak aki pl. most lépett be, szly."

Mindenesetre eléggé egyformán ír az illető őszintével.

Köszi, sül! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek további szép napot!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


anna palacsintát süt????
reni ki lett dobva??...na jó ehez már tényleg lassú vagyok!!

reni és móni nem!!!én tudom!!!ők jófejek!!
barika2008
 
 


Már megint kidobtatok!IDIOTÁk!
Bari téged még mindig birlak!
Hát akko irogatok ide bassszus!
Vendég
 


Anna te meg irogass a tanyára a barátaidnak!
Vendég
 


Bari, úgy látom, ez kevés...

Egyébként tényleg nagyon gyerekes, amit itt folyik. És ha rágyújt néha Szilvi? Mi köze hozzá bárkinek? Ő tudja, mit vállal be, és ha emiatt kockáztatja Mercike egészségét, hát tegye.

De a másik irányban is ez az állandó fenyegetőzés... Semmire nem jó.

Téglát kell keresni???? Mert miről folyik a beszélgetés? A relativitás elmélet cáfolatáról??? Mert ott tényleg lenne értelme téglát keresni. De miért titok az, ha valaki leírja, mi van a gyerekkel, vagy saját magával???

Bari talán tegnap írta, hogy legyen szent a béke. Egyenlőre egyik társaság sem errefelé hajlik :cry: Pont most, amikor közösen ünnepelhetnénk a gyerkőcök szülinapját...

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Az öszintéket pedig kifejezetten imádom!
Na léptem!Majd még jövök!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:57-kor.
pironya
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.19 15:46-kor.
barika2008
 
 


Móni azt majd Én tudom hogy hova írogatok és kinek, oké???

Ne mond már hogy ma 2 órán keresztül a nevünkben gyönyörködtél szó nélkül, hát összesen nem voltál eddig annyit a tanyán mint ma! Aztán odalöktél a majd 3 óra alatt 3 hszt. Lehet hogy ez véletlen, akkor elnézésedet kérem, de ennyi véletlen nem tudom hogy lehet. Tudod mit már nem is érdekel! Én sem ezért jöttem ide!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Bari, ha valaki dohányzik, hát tegye. Nekem csak az nem szimpatikus, ha valaki terhesen illetve szoptatás alatt dohányzik. Mert a gyerek még nem tud tenni ellene semmit, de az ő egészségét rombolja az anyuka. Merthogy az anyatejjel együtt a káros cuccokat is megkapja a pici, nem csak a jókat. De ezt mindenki felmérte előtte, senkinek nincs joga beleszólni. Max a gyerekorvosnak vagy a védőnőnek :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Anna!

Én ennél korrektebbnek hittelek. Priviben azt írod, hogy kedveltél, itt meg célozgatsz, hogy a hozzászólásom xy-ra hasonlít.
Nem tűnt fel, hogy soha nem írok csupa kisbetűvel?
Sajnálom, hogy azért tettetek ki, mert INAKTÍV voltam. Bocsánat, mostanában ennyire futotta. A téglát pedig nyomozzátok tovább, mert NEM ÉN VOLTAM!!!
renci75
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:41-kor.
Vendég
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:57-kor.
pironya
 
 


mondjuk ez teljesen más téma de én pl van hogy reggel megnyitom a tanyát amikor Milán még alszik, és majd' egésznap úgymarad a gép, merthogy szgépről szól a zene. így egész nap online vagyok (msn-en is), de ez nem jelenti azt hogy olvasok is. gondolom mással is előfordult már ilyesmi...

a kizárogatás meg a ti dolgotok, de azért mert valaki régen volt, vagy nem írt mostanában, vagy csak olvas, vagy mert feltehetőleg (!!!) hozzánk is regelt, vagy mittomén.... ez nálatok mind indok a kizárásra? nem semmi...

mia_snow
 
 


Bari, ne haragudj, de a te szádból a béke ezen a topikon nem hihető már. Eddig mikor előadtad, hogy legyen béke és beszélgessünk rendesen, akkor mindig előjöttél egyszercsak vmivel, hogy másokat kritizálj.

Anna: Lehet, hogy Móni szeretett volna képben lenni a történésekkel és ezért írt annyiszor.

Ma én is aktívabb vagyok a szokottnál is jobban és sztem ezzel még elég sokan vannak így ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Bari itt nem arról van szó hogy egy anya ne dohányozzon, hanem arról hogy terhesség és szoptatás alatt káros. ha jól emlékszem te nem cigiztél terhesség vagy szoptatás alatt, szóval más kategória.

mia_snow
 
 


Bocsánat Reni, a levelem még az előtt íródott hogy ezt az írásod feldolgoztam volna. Én tényleg kedveltelek. Ez nem hazugság.

Amikor tegnap ezt írtad rákérdezett Márti hogy mit jelent mert nem érti! Válaszoltál neki? Mindenesetre nem nekünk szántad azt a hülye is látja hát még én. :lol:

Vagy akkor a te kódodat is feltörték?? Ez a kisbetűs írás a te írásod a tanyáról! Nem te írtad??

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Anna!

Persze hogy nem én írtam. De már úgyis mindegy.
renci75
 
 


Kriszti: én sosem bántottalak Téged, nem is szóltam hozzád, sőt nem is ismerlek tehát hagyjuk. Miért kötsz belém??

Mia: Én is így vagyok, nálunk a munka miatt egész nap megy a gép, és be vagyok jelentkezve, ha nem is érek rá odalökök egy Jó Reggelt, vagy valamit és kész! De azért azt észre lehet venni hogy valaki 3 hónap alatt 5x lépett be, egyenként 2 percre, aztán egy nap meg bent van 3 órát. Ő még csak olvasni sem volt bent soha!

Mondom ha ez véletlen van így bocsánatot kérek Mónitól, hirtelen haragú vagyok az tény, de aztán lenyugszom, és nem Én tettem ki Mónit, igaz ha megtehettem volna lehet megteszem. Sajnálom!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


ááá tehát aki kisbetűkkel ír, az is gyanús?
hűű lassan ott tartunk mint réges régen a szociban....

mia_snow
 
 


Nem, nem mindegy Reni! Ki tudhatja a jelszavad akkor??? Vagy feltörték? Kérd meg Mardort nyomozza ki!! Vagy téged ez nem érdekel?? Visszaéltek a neveddel és hagyod??!!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:58-kor.
pironya
 
 


Mia: most mondja Reni hogy soha nem ír kisbetűvel!

Ezt pedig az Ő nickje alatt írta tegnap hozzánk valaki, ezekszerint nem ő:

"kriszta te most jelentkeztél oda??ki íírt bari nevében, te??vagy már írtátok, csak átfutottam?hú már nekem is kusza a dolog, nem olyannak aki pl. most lépett be, szly"

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:58-kor.
pironya
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:42-kor.
Vendég
 


hupsz lehet hogy én voltam? én pl mindig kisbetűvel írok... :oops: :lol: ... jó mondjuk a neveket többnyire nagybetűvel azért, már annak a nevét aki eleve nagybetűvel regel. aki kisbetűvel regel annak kisbetűvel írom a nevét én is.

jó tudom, ez nem vicces, de már vicces. mert eddig is beszéltetek vmi tégláról, eddig is voltak kizárt tagjaitok, és akkor még nem volt téma a kisbetű-nagybetű dolog.

mia_snow
 
 


Ja és az nem tűnt fel hogy kisbetűvel írsz vagy naggyal de az igen hogy kitörölgetted a hsz-eidet!????????? Most nézem! Miért????? Reni miért????

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:42-kor.
Vendég
 


Piri: ne keverjük már, arról tudtuk hogy kiadta és beléptek! De Reniét nem. Vagy Ti tudtátok??

Kriszta: nem tudom mit ócsároltalak, egyszerűen csak nem tetszik ami itt megy, ezenkívül semmi bajom senkivel!

Nem azért nem engedtünk be mert titkolnivalónk van, hanem azért mert úgysem azért jöttél volna hogy békét kössünk és beszélgessünk, hanem csak tovább feszíteni a húrt. Azt már nem kell, az éppen elég feszes már!

Mia: már nem nagyon értem mit akarsz. :lol: :lol: Felejtsük el....

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Ja és bemásolhatná a tag amit én ócsároltam, mert szerintem 1 kezemen meg tudnám számolni hányszor írtam le a neved!!

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


Anna!

Szilvivel már ezt is megbeszéltem. Sem törölgetni, sem írogatni nem volt időm az utóbbi napokban. Csak egyszerűen be voltam jelentkezve. Ez volt a bűnöm.
Arra még senki nem gondolt, hogy hetek óta vírusok tömkelege közlekedik a tanyán, és kavarja a dolgokat. Rosszul emlékszem, hogy Katának egy tök idegen gyerek fotóját töltötte fel?
Nem azonnal bűnöst kell keresni!

Ja, Domi egyébként jól van. Van 2 foga, elindult önállóan, utaztunk mostanában többször is. Kezd már érthető lenni, miért nem érek rá?
renci75
 
 


Reni: örülök Dominak, grat a járáshoz!

Ugye ezt te sem gondolod komolyan hogy a falovak csak a te hsz-eidet törölgetik ki, senki másét???!! És ha utaztatok akkor pláne hogy lehettél online?? Keressük már meg az okát?? Ki tudhatja a jelszavad?? Ha senki akkor feltörték?? Írjunk már a Mardornak, vagy valami moderátornak! Engem nem hagyna nyugodni az tuti!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vikianyuja 2009.05.19 14:56-kor.

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.19 15:27-kor.
barika2008
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.19 15:26-kor.
barika2008
 
 


Bari: Nekem elég a másik topik, én nem szeretnék újabb topikba belépni. Ma is már kezd lelkiismeret furdalásom lenni, hogy ilyen sokat ültem a gép előtt. Arról nem is beszélve, hogy ha ennyire mennek a kizárások, ha vki nem ír, egész nap bent van, akkor tuti én lennék a következő, hiszen folyamatosan on-line vagyok itt is és az AT-n is.

Kép

Kép
bettica
 
 


Betti: egész nap be vagy jelentkezve és nem írsz napokig, de online vagy?? Annyit sem hogy sziasztok! Szó szerint semmit!!!!!

Mert aki Reni neve alatt volt nálunk az nem írt annyit sem hogy mukk! Szó szerint vedd hogy semmit! Csak reggel belépett, este meg ki! Még a privikre sem válaszolt! Arra sem reagálsz??
Szerintem te nem ilyen vagy! :wink: :wink:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.19 15:44-kor.
barika2008
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.19 15:45-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.19 15:45-kor.
barika2008
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.19 15:45-kor.
barika2008
 
 


Bari: te még hiszel a mesékben???? :lol: :lol: :lol: Ébredj fel királylány! :lol: :lol: Ez a csapat már soha a büdös életben nem lesz olyan mint az elején. Pont ma olvasgattuk Mártival a szüléseket, a drukkokat, tényleg tök jó volt nosztalgiázni, pedig én még akkor nem is voltam sajnos. (gondolom kinek meg hál istennek:lol: :lol: :lol: :lol:)

Pl:Márti pont ma egy éve feküdt be a kórházba!!! :roll: :idea:

Anna

Kép

Kép
vikianyuja
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.19 15:47-kor.
barika2008
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: