Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lanyok!

Ollem!
Bogi nagyon szep es szerintem nagyon rad hasonlit. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kritta!
En nem vennem meg.
10 000-ert sokkal jobbakat lehet kapni a teszen es a vateran nem hasznaltat.

Hozok meg hasonlitos kepeket:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Magi
Vendég
 


Köszönjük a köszöntéseket :)

Daninak is boldog fél éves ünneplést :)

Rininek és Katicának pedig szintúgy tegnapra :)

MorciMarcinak pedig boldog hófordulót :) és minden babának, akinek mostanában van :)

Most ennyire tellett .. Szőlő írta az okot .. szenvedek ... de már javulgat talán.

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


Kisfruzsi!

Köszönöm a kép dicséretet!

És Magika tőled is köszönöm! Hát igen mindenki azt mondja, hogy tiszta anyja... :oops: De Bogi azért szebb mint az anyja!!! :D

jaj te hogy megtévesztettél ezekkel az utolsó képekkel....
Azt hittem mind Katica...
Aztán láttam a feliratot... :shock:
Hát nagyon egyformák voltak a három hónapos képig. persze onnan is van hasonlóság...de addig...hú döbbenet... :shock:
Nagyon szépek amúgy!!! :D :D :D
És Zoli milyen ügyin ült már 6 hónaposan. NAgyon profi! De Katicára se lehet egy szavad se, nagyon ügyes kislány.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

 
 

Jaj Bocsi Kisfruzsi!!! Nem neked szól.... :oops:
Hú nagyon este van...

Krittának köszi a képdicséretet! :oops: :oops: :oops: :oops:

Megyek aludni...

De előtte!

Szösszenet!

SZépek vagytok! Még egyszer Alíznak boldog fél éves szülinapot!

Neked meg mielőbbi gyógyulást!

Na jó éjt csajok... :oops:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Köszi lányok:)még nincs vége a lakásfelújításunknak. de sztem legkésőbb kedden már ott lakunk!
illetve előtte is, ha nem ragaszkodunk a meleg vízhez:)

és utána remélem annyira, de annyira ráérek veletek csevegni.:)

Képzeljétek, Marjannal tornázni megyünk valamikor:) van gyerekmegőrző állítólag szuper óvó nénivel, de van sokféle baba-mama torna is és biztosan szép vékonyak is leszünk:)

Celesztina, olvastam a privit, köszi, gyorsan fel is hívtam Orsit és már kész a majmosbambim, hamarosan postázza Edit. Így kb sztem 2 hét és megvan:)

textilt Orsitól vettem, BM, szeretem, de nézelődöm a külföldi honlapokon. Most fogok rendelni sokfélét Vardával.
Mert izgőmozgó gyereken nehéz kezelni a prefoldot sztem. De ez gyorsan szárad.

Boldog félévet Alíznak, Rininek és Daninak, Katicának!!!!

lolka_zs
 
 


jó reggelt

hát ugye tegnap éjszakánk elég szép volt.hát a mai :cry: :cry:
pedig ugyan annyit evett mint elötte este.akkor kelt 3.33kor.most meg 01.10kor.hiába adtam cumit neki nem kellett.most meg 5.20óta fent vagyunk.
nem is az a baj,hogy fáradtabb vagyok hanem este mire apa hazaér nincs semmi "erőm" hozzá-váltunk pár szót beszélgetünk.de már hozzábujni nem sok erőm van :( :(
jó nem teszi szóvá de azért hiányzik neki is.

nagyyon szép minden kisemberke :lol: :lol: Bogi,Aliz,Katica,Zolika,

Marci nagyon ügyi :lol: :lol:

Pár képet hoztam én is:
Kép Kép Kép Kép hurkák :)
Kép Kép Kép Kép Kép Levi szemek
Kép Kristóf szemek
Kép Kép

na lelövöm magam :lol: :lol: :oops:
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Magi: jók a fotók! Tök jók ezek az összehasonlítások!

Alíz képei is cukik, szép nagylány már! Jobbulást, Szösszenet!!!

Lolka: no, ez szuper :D örülök, hogy meglesz a majmos! Aztán gyúrhattok a köv gyerekre és a pötyire ;)
(A Bm kapcsán meg köszi az infokat, nekem is vennem kéne vmit de nemtom mit, nekünk gyorsabban kéne mint a külfi rendelés meg az sem hátrány ha gyorsan szárad, de mivel a kisebb is már forog miközben pelenkázni próbálom és eldobhatóssal sem könnyű....hááát...nemtom....még nézelődöm, meg hátha lesz vmi érdekes a klubban)
És tornázni merre mentek? Bár amilyen lusta vagyok a tornateremig se mennék el ha messzebb van innen :oops: Egy saroknyira van innen egy művház és ott is vannak tornaprogik, de még odáig se tudtam rávenni magam h elmenjek :oops:

És egy kérdés azokhoz akiknek már nagyobb gyermeke is van: Laun mostanában jön ki, hogy hiányolja az apját: nem akarja elengedni dolgozni, sír, vele akar menni. Van tippetek, mit tegyünk hogy könnyebb legyen neki? Hétvégén fognak apa-lánya dolgot csinálni vmit, meg azért nem vészes, hamar meg tudom nyugtatni, inkább páromnak rossz mert amúgy is nagyon hiányzunk neki és így még nehezebb :?

Kép Kép
celesztina
 
 


Lekri: nagyon jók a fotók! Azok a szemek :D
és: csak nem várod már a Karácsonyt? :P

Kép Kép
celesztina
 
 


Celesztina

de :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nálunk Levi nagyon apás.akkora szerelem van köztük oda-vissza hogy ilyet tán még nem is láttam. :shock:
ha apa itthon van akkor aztán más nem is létezik.ha el kell mennie itt is sirás van ugyhogy tanácsot nem tudok adni.
Vendég
 


A mai féléves topikbabának, Kiscica Mazstjának sok boldogságot!
Kép

Szössz! Jobbulást kívánok neked, remélem hamar rendbe fogsz jönni. Aliz még mindig nagyon aranyos, és ügyes, ahogy így egyedül ül.

Magika, Ollem, Lekri! Jó nézegetni ezeket a gyerkőcöket, mind nagyon aranyos.

Lolka! Elhiszem, hogy már nagyon várod a költözést, mindjárt itt a kedd. Biztos nagyon szép lett a lakás, pár képet esetleg...?

Marcianya! Na látom, hogy a távirányító meghozata a sikert! :lol: , nagyon ügyi Marci. És jobbulást nektek is. A Kriston féle intimtorna kellene neked is. Már akartam kérdezni én is a többieket, azt hiszem Bolygó írt róla, hogy csinálja a KIT-et.

Szerintetek könyvből is meg lehet tanulni, vagy ne is kisérletezzek, mert az nem az igazi. "Tanfolyamra" most nem tudok menni, pedig hosszú távon biztos megérné. Most még nincs gáz, de szülök még egy gyereket, aztán ki tudja? Egyébként meg úgy érzem, hogy minden szervem egy kicsit lejebb került. Gondolom az izmok nem tartják rendesen a méhet, petefészkeket. Mondjuk nem csodálom, mert nem véletlen mondják, hogy szülés után 6 hétig sokat kéne feküdni... Én meg ugye nem feküdtem...

Lituka! Biztos mi si fogunk üveges kaját enni, de amíg van gyümölcs a piacon, addig nem . Mi még nem főzelékezünk, de abból is az alap (krumpli, répa) dolgokat majd én főzőcskézem, viszont a változatosság kedvéért ott lesznek az üvegesek.

Akik textilpelust használtok, hányszor mostok egy héten? Naponta kell? (Bocs, csak eszembe jutott, ha vesszük a vizet, mosószert, áramot, akkor az sem annyira olcsó..., [size=7]meg még a környezetet is szennyezi.)[/size]

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok,

hát ez nem lehet igaz, már 2 hete beteg vagyok és amikor kezdek jobban lenni, másnap megint visszaesek... :( :( :(

Celesztina, a MÁK tartozása már 6jegyű összeg.. eddig azért nem hívtam őket, mert mindnenhonnan azt hallom, hogy nagy csúszásban vannak és eddig gondoltam nem zaklatom őket. (most már azért szeretném a saját bankszámlámon tudni az összeget)
Szegény Lau :) Nálunk most az a helyzet,h. Apa viszi Csengét bölcsibe és még nem zökkenőmentes az út

Kép
Kép
mango.
 
 


Ja, gyümölcs lesz télen is a piacon, csak nem biztos hogy érdemes a gyereknek adni. :oops:

Tegnap voltunk ortopédián kontrollon (Bal csípője enyhén kötött volt.) További tornáztatás, újabb kontroll, ha önállóan áll. :shock: Mondtam, hogy már most sem hagyja Emma, hogy tornáztassam. Doki válasza: "Tudom".
Egyébként meg az volt az érzésem, hogy idős dokibácsinak kell még ez a kis munka, de annyira nem érdekelte az egész, hogy csak na. Mindenki fél perc alatt végzett nála... És másnak is ugyan azt mondta, mint nekünk.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Mango, jobbulást!

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Lekri, nagyon szép szemű fiacskáid vannak!!!

Szösszenet, Nagyon csinik vagytok a képeken, csak nem esküvőre mentetek? Utólag is boldog félszülinapot Alíznak!!!

Zsu ha ilyen ügyesen tornázik már a lánykád, akkor állíthatjátok is a babaágyat.. Bence hogy van???

Kép
Kép
mango.
 
 


Atizka, köszi. Csak nem a Fehérváti úti rendelőben voltatok annál a másfél méteres bácsinál? Mi nála voltunk Csengével és azt mondta a kontrollon, hogy "Nézzük azokat a gyíklesőket" Hát én nem tartottam viccesnek....

Kép
Kép
mango.
 
 


sziasztok

gratula minden fordulósnak!!!!!!


Szerintem nálunk eljött a nap, hogy egy szinttel lejjebb.

Marjan

Kép
marjan78
 
 


Nem fejeztem be a mondatot:)))))
Tiszta gyagya vagyok, szóval az ágyat:)))

Kép
marjan78
 
 


Marjan :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
mango.
 
 


[quote="mango."][ írta:mango.b]Atizka, köszi. Csak nem a Fehérváti úti rendelőben voltatok annál a másfél méteres bácsinál?....


De,de, nála jártunk... :D És anno Csengénél mindent rendben talált?

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Először azt mondta,h. kötött az egyik oldalon, de a kontrollon már mindent rendben talált. Tornáztattuk rendszeresen. Kisatinál semmi gond nem volt

Kép
Kép
mango.
 
 


csajok

aki ad milupa vaniliás tejpépet, és vagy sinlacot azrt mikor adja??? most váltottam ki, de még nem adtam. a másik vettem almareszelőt, műanyagot kaptam, hát nem lett nagyon pürés az alma, ne is várjam ezt tőle?
Alma eddig üveges almát evett, az pürés és szerette, de ezt a kicsit darabosat, nem akarta megenni, ezért őszibacival turmixoltam, úgy szerette és megette.

KépKép
kisfruzsi
 
 


ja és képzeljétek el, tegnap este volt még 1 zacsi fagyasztott anyatej a mélyben. hát nem ette meg :shock:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kisfruzsi!

Én Milupa tejpépet adok Boginak időnként. Pl tegnap este fél adagot kaptt fél hétkor, hogy később kérjen vacsit...hátha így tovább alszik majd éjjel. Ja banánosat kap.

És képzeljétek lányok éjjel egyszer ébredt, vagyis nem is ébredt fel, csak sirdogált . kapott inni, cumit és már aludt is. reggel nyolc előtt 5 perccel kelt fel....hű ilyen már elég régen volt....
de nagyon örülök, lehet hogy a tejpép tette meg a hatását meg a bébikaja ebédre

Ja és Kisfruzsi!

Az almától ne várd, hogy pépes lesz reszelve....Bogi se eszi úgy meg. épp ma délelőtt adtam neki én is barackkal keverve, úgy megevett belőle valamennyit, a többi én.... :oops:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Boldog félévfordulót Maszatnak!!

Kép
emi29
 
 


köszi Mary

KépKép
kisfruzsi
 
 


Fruzsi,
én kb három napja adok Lilinek tejpépet (Vaníliás Milupa). Elsőre csak kb 3 kanállal fogadott el belőle, a következő alkalommal már 30 milit evett, aztán pedig majdnem normál adagot. Csak uzsira adok neki.

Az üvegreszelővel sem olyan lesz az alma, mint a bébikaja. Eleinte nekem sem nagyon fogadta el, de kb egy hét alatt megszokta az ízét és most már komoly adagokat eszik. Türelem játék ez :roll:
:roll:

Lekri,
gyönyörű kék szemű gyerekeid vannak! Nah lesz gondod neked is a nőkkel pár év múlva :lol: :lol:

Ollem,
gratula az éjszakához :)

Kép
emi29
 
 


Emi neked is köszi!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Bence jól van, kedden hazahoztam :) De írtam is hogyh azahozom. Csak rendszeresen gyógyszert kel lszednie.

Alma: Ha azt akarjátok, hogy olyan legyen mint a bébikaja, akkor meg kell főzni és úgy turmixolni :) Vagy üvegreszelőn reszelni és utána még turmixolni.

Minden félévesnek gratula!!!!

Marjan ti is??? :) Én még várok egy kicsit amíg fel nem ül pelenkában is...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Kisscica, MASZATNAK BOLDOG FÉLSZÜLINAPOT! Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Jó sokat kellett visszaolvasnom, de nem baj. :)

Köszönjük a hófordulós jókívánságokat. :)

Szőlő! Mazsi nagyon ügyes, megtanul majd kanállal is enni nagyon gyorsan. És nehogy magadat okold már! Hisz, amióta tudtad, hogy Ő létezik, nagyon vigyáztál rá.

Nici! Gratulálok az oda-vissza forgáshoz! :)

Kerekes! Gratulálok az első fogacskához!:)
Nagyon szép volt Bianka a fodros kis ruhájában a keresztelőn!:D És a tortája is finom lehetett. :)
És akkor még egyszer (múltkor csak ömlesztve írtam) BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!:) És BOLDOG NÉVNAPOT PETRÁNAK!:)

Mary! Bogi gyönyörű és ügyesen hasra fordult! :D
Sajnálom a hiteles gondot. :(
Nimród még mindig teljesen vízszintesen utazik a babakocsiban, mert akkor megyek ki vele, amikor már tudom, hogy tud aludni egy kicsit. Jókat alszik a levegőn, utána jövünk is be, mert az a min. 2 óra gyaloglás nekem is elég. :D

Zsu! Örülök, hogy jobban van Bence!:)
És Liza nagyon ügyes, meg persze aranyos is a képeken! :D

Kisscica! Mekkorát nőtt Maszat! Aranyos!:D
Gratulálok a fogacskához! :)
És utólag BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!:)

Lekri! Sajnálom, hogy ismét/még mindig betegek vagytok. :( Jobbulást! Vagy már jól vagytok? (mire befejezem a hsz-om, remélem)
Nagyon szépek a fiúk! Azok a szemek!:D

Kisfruzsi! Elhiszem, hogy örülsz az átaludt éjszakának. :)
És utána olvasom, hogy megint nem aludtatok. :(

Emi! Köszi. :)
És BOLDOG SZÜLINAPOT NEKED!
Ne szomorkodj a 30 miatt, még nem vagyunk öregek. Én legalábbis nem érzem magam annak és Te is csinos fiatal anyuka vagy a képeken. :)

Gabo! Remélem nem tart már sokáig és hamar kibújik a kis fogacska. Sajnálom a rossz éjjeleket. :(

Bolygó! Sajnálom a nehéz éjszakákat. :(

Klarka! Nagyon szépek a fiúk! :D

Téjé! Nimródnak is van már új haja, meg a régi is még megvan, nem hullik. Csak nekünk egyforma a színe. Egész világos szőke. :)

Magika! Nagyon jók a képek. Itt látszik igazán, mennyit nőtt Katica! :D Édesek! :D
És milyen ügyesen mászik! :D Emlékszem a múltkori videóra, amikor a lepedőbe kapaszkodva jutott előbbre, az sem volt semmi, de ez…:D

Mango! Még nem kaptál csp-ot? Ez tényleg felháborító! És ha még ezt is megadózzák, hát…:(
Jobbulást!

Szösszenet, jobbulást!:(
Aranyos a kis 6 hónapos Alíz!:D

Marcianya! :( Jobbulást!
De ügyesen forog Marci!:D

Pelus: mi Huggies 3-ast használunk már 3 hónapos korától. A libero nekem vastagnak tűnt, a pampers meg drágának ehhez képest.

Celesztina! Egyforma pelust viselnek a lányok? Az igen!:D

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Celesztina 700/alkalom, vagy 3000/5alkalom

Magika, nagyon jó ötlet ez a 0*6hós fotó. Klassz!

Szösszenet
jobbulást! És köszi a köszöntést!

[b]Lolka köszi

Kisfruzsi [/b] Sinlacot nem ette meg. 2x adtam és végigbőgte a kanalazást, úgyhogy elajándékoztam. Most muliupa vaníliásat kap, és általában az uzsonna időre, és utána még tápszert, ha még éhes marad. Egyébként szerintem bármikor adhatod. Nekem estére mondták, mert jobban alszik, de nálunk nincs jelentősége, mindig jól alszik (még!)


Tegnap vendégeink voltak. Barbi jött el hozzánk, és hozta az anyukáját is. Na nem váratlanul, hanem jól megszervezve (Nici talán 2hónapos? szervezkedés eredményeképpen) Jó, hogy itthon vagyok a babámmal, és több dolgom van, mintha dolgoznék. Szóval jól sikerült a randi. Nagyon édesek voltak a gyerekek. Rini kezdeményez a lányoknál egy kis kézfogással. (ugye Lilinél is így volt, csak aztán Lili havesebb lett és bekapta a kezét) no itt meg az én fiam ment csülökre. Barbi anyahiányos volt, és bizony el eltört a mécses, Rini meg olyan lelkis, hogy ő is vele sírt. Majd képes illusztráció is lesz.

Kép
téjé
 
 


muliupa=milupa

Kép
téjé
 
 


Judit: ez tényleg jó áron van :shock:

Milupás pépet Julinka is evett már, eleinte szerette de már csak a HA pépet hajlandó enni

Textilpelus kapcsán nekünk még csak pár darab van, szóval nem kizárólagos, így megvárom míg összegyűlnek és ha nem gázosak (azaz kakisak) akkor simán mosom a többi ruhával (hiszen mikor megtelik a pelus kimosom folyóvíz alatt és utána ecetes-teafaillóolajos vízben tárolom) De ezért is mondják, hogy ha vki moshatózni akar, akkor több pelusra kell beruházni, mert nemcsak hogy naponta kéne mosni, de mire megszáradnak! :shock: Szóval a moshatózás sem napi mosásos, ebben az időben egy nap altt meg sem száradnak! :x

Kép Kép
celesztina
 
 


Köszönjük a Köszöntéseket!
Abban a kiváltágos helyzetben vagyunk amúgy, h ezen a napon, itt a fórumon, csak Maszat ünnepli a félszülinapját!

Emi
Azt hiszem, h akkor inkább mi is veszünk pelust majd jöv.héten!!!

Gumimaci
Írjál MAgatokról is!!!

Szöszi
Jobbulást!

Mango
SZIA CSAJ!!! Még lógok Neked egy levélle, ne hari!!!! Csenge meg remélem hamar be fog szokni a bölcsibe, így Neked is könnyebb lesz már, h nincs otthon!!!!

Lolka
MAjd dobjál képeket a lakásról!!!

Most ennyi, bocsi mamik, Maszat rombol, de szó szerint. Lassan el kell pakolni a szekrény lennti részét, mert rámol. Most csak az erősítő madzagját rángatja.. :shock:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Sziasztok!

Emi, boldog szülinapot!!!!

Maszatnak pedig boldog féléveset! :wink:

Lekri, sajnélom az éjszakát :( Most a miénk is elég rossz volt.... Elaludt fél 9-kor, majd 11-kor úgy gondoltam hogy ő már nem álmos. Nem sírt meg semmi, csak nem vol álmos. Ilyenko betesszük magunk közé és általában egy fél óra dögönyözésbe kellőképpen kifárad az alváshoz, ez most is így volt, de nem lehetett a kiságyába betenni, mert ott meg felkelt, úgyhogy maradt köztünk. Viszont baromira vergődött. Na most ez nála már nem merül ki abban hogy a fejét dobálja, hanem forog álmában. Így aztán oda-vissza forgott fél éjszaka, hol az apját hol engem rugdosott és túrt ki. Jó volt...

Nekem nincs is egyáltalán reszelőm... Turmixolom. Igaz így egy egész almát/barackot bele kell tennem hogy normálisan összeturmixolja, de a maradékot mindig megesszük mi.
:lol:

Nagyon édesek a képek! :)

Gumimaci, köszi :) Most már kevésbé vagyok csüggedt a kanállal evéssel kapcsolatban, tegnp szépen megevett 20 gramm almát, igaz picit felment a nóziba, de nem fuldokolt csak tüsszögött kettőt-hármat. Már csak arra kéne rájönnöm hogy mikor adjam neki hogy még ne legyen nagyon éhes, mert olyankor nincs türelme a pici falatokhoz. Úgyhogy ma azt hiszem a kajája előtt fél rával már adom neki a gyümölcsöt, hátha gy türelmesebb lesz.

Ja, és ma dől a nyála egész nap..... Lehet a foga miatt volt rossz az éjszakánk is?

Kép Kép
szõlõ
 
 


Ja, csajok, akit esetleg érint, mi tegnapelőtt 3000ért vettünk nagy csomag (72 db-os) Pemperst az Auchanban. Szerintem jó áron van. (Mndjuk egy hónapja 2 nagy csomag volt 5000 az még olcsóbb volt)

Kép Kép
szõlõ
 
 


Sziasztok!

Csak egy percre jöttem... mindjárt indulunk Sopronba hétvégére!
Délelőtt végre sikerült felvennem egy Beni-forgást! :lol: Eddig mindig csak a végeredményt láttam, vagy mire előszedtem a fényképezőt már esze ágában sem volt megfordulni... Majd megpróbálom felrakni, csak most nincs nagyon időm...

Maszatnak nagyon Boldog 1/2. Szülinapot! :D 22-én mi is csak egyedül ünnepelünk...

Visszaolvastam, de nem sok minden maradt meg! A képek csodásak, Bogi, Alíz, Kristóf és Levi is nagyon-nagyon aranyosak!
Annyit sikerült még megjegyeznem, hogy Bence már otthon van szerencsére, meg hogy Mazsi ügyesen kanalazik! :D
Ja, meg láttam, hogy Bambi írt, annak nagyon örültem, hogy azért nem felejtett el minket... :wink:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Kiscica: Boldog féléves szülinapot kívánok Maszatnak!

Szösszenet: Boldog féléves szülinapot Alíznak!

Betegeknek jobbulást!

Kicsit én is meg vagyok fázva, de már kilábalóban. Bogi szerencsére csak kicsit taknyozik, nem vészes, elég 1x is kiszívni az orrát és akkor egész nap tiszta.

Csípő: Nekünk is kötött a jobb. Tornáztatni kell és terpeszpelenkát hordani (keveset hordja, mert elnyomja, olyan erős). A tornáztatással meg nekem is gondjaim vannak, mert nagyon akaratos a kiscsaj. Már voltunk kontrollon és javult a helyzet, jövő hét szerdán megyünk megint kontrollra, reménykedem...

Aki babájának belőtték a fülbevalót a fülébe, az talán tud válaszolni a kérdésemre: Hogyan kell a belőtt fülbevalcsit kiszedni! Már próbáluk csavargatni, tekergetni, húzni, vonni, de sehogy sem jön ki a füléből. :( Mert csak aranyozott és én már arany fülbevalót akarok a fülébe rakni, a füle már rég begyógyult, és nem akarom, hogy esetleg lekopjon az aranyozás és irritálja a fülét... (Talán meg tudtam fogalmazni. :oops: )

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Rólunk: itt van Anyukám, így nagytakarítunk. Pontosabban inkább ő csinálja, én segítek, mert Nimród ilyenkor nem nagyon alszik hosszan. Mintha tudná, hogy dolog van.
Az éjszakáink ugyanúgy telnek. De nem vagyok fáradt, mert mellettünk alszik, így az éjszakai etetések sem viselnek meg. Csak Nimródot sajnálom esténként, amikor mindent szét akar rágni. Nagyon fájhat már neki az ínye. :(
Megvettük az etetőszéket. :) Végül nem Peg Perego lett, de hasonló dolgokat "tud". Nem tudtunk most elutazni, így az itteni bababoltokban néztünk szét. Törpe kipróbált vagy 6 széket is, és végül e mellett döntöttünk:
http://www.minimano.hu/termekeink/babae ... d-kek.html
Nagyon szereti. Már nem volt el a hordozóban mikor ettünk, de most, hogy ugyanolyan magasságból szemlél minket, tudunk egyszerre enni. :D
Még nem kezdtük el a hozzátáplálást. Van elég tejcsi, csak szopizik. Úgy döntöttem, várunk még.

5 hónaposan mértük: 6850 gramm és 70 cm volt.:)

És ma majdnem kimászott a hordozóból. :shock: Arra mentem be, hogy a lába majdnem a földön volt, emelte a fenekét és a hátát, a feje volt majdnem ott, ahol a popója szokott lenni.:D :lol: Talán lassan nálunk is beindul a forgolódás, mászás. A hasamon már jól tud kúszni előre. :lol: :lol:

Szőlő! És az alma ízlik Mazsinak? Emlékszem milyen képeket tettél fel az első barackevésről. :D
Hátha ti nem szenvedtek sokat azokkal a fogacskákkal.

Zorroné! Jó hétvégét nektek! Jó már a kocsitok vagy ismét vonattal utaztok? Várjuk a videót.:)

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


Gumimaci, Szőlő, köszi :)

Gumimaci,
Annyira nem aggaszt a dolog, én sem érzem magam 30-nak. :) :)

Judit,
várjuk a fotókat a Barbi, Rini taliról.

Kép
emi29
 
 


Sziasztok!
Próbálok most már aktívabb lenni. Vissza olvastam, de semmi nem maradt meg a fejembe. (még mindíg csupa takony vagyok)
Azt tudom, hogy nagyon édes babaképeket láttam! És nem semmik a kúszások-mászások sem! Gratulálok minden ügyi babának.
Látom vannak rajtunk kívül még páran akik betegek jobbulást mindenkinek!!
Köszönjük az aggódást és a gratulációkat.
Minden hófordulós, fél éves prücsköt az Istenke éltessen!
Az én kis drágám azóta is próbálgatja a forgást. IMÁDOM!
Bocsi, de egyenlőre ennyire tellett tőlem, majd még jövök. Puszi

Kép
marcianya
 
 


[quote="ollem"]B írta:ollemolygó!

Még nyáron bográcsozni voltunk párom melóhelyén, Bogit ott etettem és hát közben jött rá a kakilhatnék és olyat csinált hogy kifolyt. persze az ölemben etettem és a nadrágom tiszta kakis lett....szóval vhogy rendbe tettem magamat, Boginak vittem váltás ruhát mindenre fel voltam készülve...de hogy én leszek lesz*rva.... :lol:
És az ott lévő kollegái páromnak milyen jót röhögtek az eseten....


Jujj, az kellemetlen lehetett, de elsőre lehet, hogy én is nevettem volna. :D

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Gumimaci, nekem nagyon tetszik az etetőszék.
Én is agylok már rajta, hogy milyet vegyünk. Ha msot vesszük meg, akkor mindenképpen dönthetős kéne, és azok ugye drágábbak. Ha csak később, akkor elég lesz a "sima", az viszont olcsóbb. De én is azt szeretném, ha közénk ülhatne amikor eszünk. Amikor etetem, akkor a pihenőszékben van a konyhapulton.
Emma is simán "kicsúszik" a székéből, a feneke följebb van, mint a feje. Mióta megláttam mire képes, azóta mindig bekötöm.

Most ébred...

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Virág: Nekem is a Libero vált be, vagy a Tesco színes is jó. Sajnos nem állunk jobban az éjszakákkal, tegnap is éjfélig szinte alig aludtam, mert alighogy elszundítottam volna, Bogi már fent volt és megint cici kellett neki (különben sírás, hiszti, végül ordítás, de sosem várom ki). De éjfél-1 órától már „csak” 3x kelt fel. Most alszik, de azért nappal élénk, fent van, szóval nem cserélte fel az éjszakát a nappallal, csak ilyen nyűgi, kell neki a biztonságérzet miatt vszínűleg és sztem azért is, mert nappal max 5-6x szopik nagyon keveseket és éjjel pótolja be. Sajnos.

Téjé: Nemsokára veszünk mi is gépet és lesz több fotó (ki van nézve a gép, pár hét kérdése). Most vannak itt anyukámék, ők is készítenek, ha eljut hozzám, felrakok belőle. Én csak telefonnal tudok készíteni, az meg nem minőség… 

Zsu: Ügyes nagyon Liza, már a négykézlábra állásban is, nemhogy az ülésben.

Bambi Danijának is boldog féléves szülinapot!!!

A Petráknak boldog névnapot kívánok!

Szössz: Jobbulást a derekadnak!

Maszatnak gratulálok a fogacskákhoz!

Magika: Édesek a gyermekeid! És milyen ügyes Katica! Látszik, hogy imádják egymást.

Textilpeluson én is gondolkodtam, de győzött a lustaság.

Marcianya: Láttam a videót, nagyon ügyi Marci, gratulálok!

Klarka: Nagyon édesek a fiaid!

Lituka: Hatalmas babád van! A nyűgösséget sajnálom (igaz, pár napja írtad).

Etetőszék: Nekünk is nemsokára esedékessé válik.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Atizka: Mi az autós hordozóba rakjuk, mikor eszünk, főzünk a konyhában, és úgy kidobja néha magát, teljesen nekifeszül, úgy, ahogy írod, hogy csinál Emma.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Bolygó! A fülbevaló végéről le kell húzni a "pöcköt". Eléggé nehéz, mert van egy kis vágat, amin akad, éppen azért, hogy ne essen le róla. egyiket könnyen ki tudtuk venni mi is, de a másikkal megszenvedtünk. A férjem már "célszerszámokat" akart hozni.
Egyébként Emma füle az aranytól gyulladt be egy kicsit (ez a védőnő szerint várható is szokott lenni), de hamar elmúlt, csak gyakran kell alkoholozni a fülét és benne a fülbevalót is. Állítólag amit belőnek orvosi fémből van, és arra nem érzékenyek annyira, mint az aranyra.

KépKép
KépKép
atizka
 
 


[quote="gumimaci_1"]
írta:
gumimaci_1
Szőlő! És az alma ízlik Mazsinak? Emlékszem milyen képeket tettél fel az első barackevésről. :D
Hátha ti nem szenvedtek sokat azokkal a fogacskákkal.



Igen, határozottan ízlik neki, bár akár barackot kap akár almát, az első falatot mindig jó nagy pofavágás kíséri :lol: Aztán rájön hogy annyira nem is rossz, aztán meg úgy falná hogy félek, egyszer a kanalat is lenyeli. :lol:

Mazsi a babakocsi sport részében akart eleinte forogni, úgyhogy én meg ott kötöm be mindig. A pihiszéket már meséltem, folyton a zebrát nézné ami a feje mögött van :lol:

De ez hogy már álmában is forog halálos :lol: :lol: Olyan pózokban képes ilyenkor elaludni hogy el nem hiszem hogy kényelmes :lol: Úgy lefotóznám de a vakura tuti felkelne.

Kép Kép
szõlõ
 
 


[quote="bolygó"] írta:bolygó
[quote="ollem"]B írta:ollemolygó!

Még nyáron bográcsozni voltunk párom melóhelyén, Bogit ott etettem és hát közben jött rá a kakilhatnék és olyat csinált hogy kifolyt. persze az ölemben etettem és a nadrágom tiszta kakis lett....szóval vhogy rendbe tettem magamat, Boginak vittem váltás ruhát mindenre fel voltam készülve...de hogy én leszek lesz*rva.... :lol:
És az ott lévő kollegái páromnak milyen jót röhögtek az eseten....


Jujj, az kellemetlen lehetett, de elsőre lehet, hogy én is nevettem volna. :D


Kellemetlen meg vicces egyben....
Ilyen már kétszer előfordult...

tegnap fürcsi előtt lepisilt.. :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


mi általában akkor esünk, amikor Bogi alszik. vagy ha nem akkor a játszós kiságyában van, vagy a nappaliban a szőnegen. ha nagyon nyügi akkor a babakocsiban...bár mostanába ugye állandóan hasra fordul, de a babakocsiban nem tud rendesen...így marad a szőnyeg. étkezőből látjuk is

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


esünk=eszünk

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?