Új privát üzeneted érkezett!

Szia Monti!

Akkor itt is: Nagyon boldog első szülinapot Marcinak!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Monti: Marcinak sok boldogságot! Mesélj majd, hogy hogy telt a szülinap, mit kapott, kik voltak a vendégek ;)

Sorra jönnek a lányaink-fiaink :) Egy évesek (lesznek) a csöppök :lol:

Kép

Kép
bettica
 
 


Monti: Marcinak Boldog Szülinapot!

Kép

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 

 
 

:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:55-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.18 12:01-kor.
barika2008
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.18 12:01-kor.
barika2008
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.18 12:02-kor.
barika2008
 
 


Monti: Marcinak Boldog Elsőszülinapot! :)

mia_snow
 
 


képzeljétek, Milánnak kibújt a 7. foga! :D

és a héten megvesszük a marcipánt meg a gyertyát a tortájára. aztán jövő szombaton buliiiii! lehet hogy 2 fájás közt vágjuk a tortát, de mostmár addig csak kihúzzuk. vagy ha nem akkor meg MÁR itthon leszünk. :)

húúvcsajok milyen jó hogy nálunk nem megy ilyen hülyeségekre az idő meg főleg a hangulat... besúgó keresése, stb... :D

mia_snow
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.18 12:03-kor.
barika2008
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:56-kor.
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.18 12:03-kor.
barika2008
 
 


Barika az a vicces hogy elvileg te most épp egész nap csavarogsz, ugye. mégis írsz ide. ahogy simán kinézem belőled azt is, hogy a saját neveddel írsz úgy, mintha más lennél, csak hogy ne unatkozz és a szokott módon keltsd a feszkót. mind1, én itt be is fejeztem a babanetezést, tényleg szánalmas ami itt folyik. a best of topicban legalább értelmes beszélgetés folyik. :roll:

mia_snow
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.18 12:04-kor.
barika2008
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:30-kor.
bszilvi25
 
 


Sziasztok!
Irok ide mert ide tudok!

Tök jo hogy itt szapuljátok egymást de én még mindig nem tudom mit tettem!!!!!!!!!???????????????

VALAKI ÁRULJA MÁR EL???????????
Vendég
 


mia_snow írta: én itt be is fejeztem a babanetezést, tényleg szánalmas ami itt folyik. a best of topicban legalább értelmes beszélgetés folyik. :roll:



kérlek mia ezuttal ne csinálj segget a szádból!!!

szünjön már meg ez a topik.már a tanyára is beengedtelek titeket mi kellmég?de kimolyan?
barika2008
 
 


Szilvi!!!
Irtam iwiwen!
A lényeg ugyanaz volt mint az elöző hozzászolásom!
:roll:
Vendég
 


Szia Mindenki!

Úgy érzem, nekem is van annyi jogom és okom ideírni, mint bárki másnak.

Iszonyúan rossz látni, olvasni, hogy anyukák, akik egykor együtt izgultak egymásért és egymás babájáért, mára odajutottak, hogy ilyen hangon beszélnek és fenyegetőznek egymással.

Sajnálom, hogy iefajultak a dolgok. Én nekem személy szerint senkivel semmi bajom és ezúton kívánok boldog első születésnapot a topic régi összes babájának!

Remélem, nem csak erre az időre emlékszünk majd vissza, hanem arra is majd, hogy egykor ha valamelyikünk UH-ra ment, akkor a többiek együtt izgultak érte, stb.

Szép napot Mindenkinek!

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Bogi: Totál egyetértek veled!

Én is MINDEN topik babának szeretnék nagyon-nagyon boldog első születésnapot kívánni!

Kép

Kép
bettica
 
 


igen a kezdetekkor nagyon jó kis csapat volt!!
főleg az első oldalakon :wink:
barika2008
 
 


Na hát köszi hogy nem válaszoltatok!!!!!
Szilvi neked külön!
Mennyire hülyék voltunk mikor bevettük ezeket a marhákat mondom ezt annak a pár embernek aki az elején volt tagja a topiknak!
Nekem senkivel nem volt bajom!Nagyon ritkán jöttem de rohadt sokat olvastam mert érdekeltetek!
Nem értem az egészet!Én vagyok a legfiatalabb köztetek és mégis gyerekes,nagyon gáz amit csináltok!
Vendég
 


Barika minden indulat nélkül kérdezem, hogy ki is csinál segget a szájából? amikor megsértődsz, törlöd a hozzáaszólásaidat, majd végül a regisztrációdat is, majd időről időre visszatérsz mint régi jóbarát, új névvel. aztán ez is csak egy ideig tart...

és miért kéne, hogy megszűnjön ez a topic? tudod vannak akik mindenféle ellenségeskedés nélkül tényleg szeretnének a gyerkőcökről itt beszélgetni, ahogy ezt már pár oldallal ezelőtt is kifejtettük egy páran. bennem még mindig van egy kis "remény", hogy békésen elcseverésszünk amikor időnk engedi, mindenféle gyanúsítgatás és egymás bírálása nélkül. ha van időm jönni, én erre fogok törekedni. az olyan infók megosztására, amit nem tárnánk a nagy nyilvánosság elé (anyós-témák, költözködős-házépítős-pénzügyekkel kapcsolatos dolgok, betegségek amiket nem kürtölünk szét, vagy olyan örömhírek, amikről esetleg nem szeretnénk hogy bárki idő előtt tudjon), arra meg ott vannak a zárt fórumok.

mia_snow
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.18 19:35-kor.
barika2008
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.18 21:24-kor.
barika2008
 
 


no szavazás állása 5:1 jöhettek ha akartok!!
barika2008
 
 


mia_snow írta:sziasztok,

viszont... én is úgy érzem hgoy halódik ez a topic, ráadásul mindig olyankor sikerül betoppannom amikor vmi forradalom van... így hát azt hiszem én is kivonom magam az aktív (?) tagok csoportjából. aki gondolja és kíváncsi ránk, a www-re kattintva a blogomból olvashat rólunk, illetve az email címemet is tudjátok. párótokkal msn-en is diskurálunk...

további szép babanetes napokat kívánok a nálam kitartóbbaknak.


mia_snow írta:Barika minden indulat nélkül kérdezem, hogy ki is csinál segget a szájából? amikor megsértődsz, törlöd a hozzáaszólásaidat, majd végül a regisztrációdat is, majd időről időre visszatérsz mint régi jóbarát, új névvel. aztán ez is csak egy ideig tart...



mia_snow írta:és miért kéne, hogy megszűnjön ez a topic? tudod vannak akik mindenféle ellenségeskedés nélkül tényleg szeretnének a gyerkőcökről itt beszélgetni, ahogy ezt már pár oldallal ezelőtt is kifejtettük egy páran. bennem még mindig van egy kis "remény", hogy békésen elcseverésszünk amikor időnk engedi, mindenféle gyanúsítgatás és egymás bírálása nélkül. ha van időm jönni, én erre fogok törekedni. az olyan infók megosztására, amit nem tárnánk a nagy nyilvánosság elé (anyós-témák, költözködős-házépítős-pénzügyekkel kapcsolatos dolgok, betegségek amiket nem kürtölünk szét, vagy olyan örömhírek, amikről esetleg nem szeretnénk hogy bárki idő előtt tudjon), arra meg ott vannak a zárt fórumok.




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bagoly mondja verébnek hogy nagyfejű! :lol: :lol: :lol: :lol: Jó a buli!
hmmmmmm
 
 


NEM ÉN VOLTAM NEM ÉN VOLTAM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
az más kérdés,hoghy elég jól összeszedte a dolgokat "hmmmmmm"
DE NEM ÉN VOLTAM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
barika2008
 
 


OK FUTRINKA SZÓLOK VALAKINEK AKINEK VAN KULCSA
barika2008
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:31-kor.
bszilvi25
 
 


bszilvi25 én egy zugolvasó anyuka vagyok, és annyira jókat mulatok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


jkriszta írta:
Búcsúzom Tőletek!
Nem voltam aktív tag, de TAG voltam! :D

Olvastalak Benneteket, de már az sem megy ezek után.



jkriszta írta:Sziasztok!

Létszámellenőrzés! :lol:
Kérlek benneteket legalább pár szót pötyögjetek be. Nem lenne jó, ha megszűnne a topic!

pussz
Kriszta



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hmmmmmm
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:57-kor.
Vendég
 


hmmmmmmm :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hát ez tök jó :wink:
barika2008
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.18 21:24-kor.
barika2008
 
 


Köszönöm hogy aggódsz kedves, de eléggé képben vagyok nem kell nagyon lapozgatnom! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem kell Neked sem találgatnod, ne törd magad, nem ismertek!
hmmmmmm
 
 


............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:50-kor.
pironya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:31-kor.
bszilvi25
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:58-kor.
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:31-kor.
bszilvi25
 
 


Pironya szia! Téged csíptelek! :wink:
hmmmmmm
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:51-kor.
pironya
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.18 21:23-kor.
barika2008
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:51-kor.
pironya
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:58-kor.
Vendég
 


bari... egy pár hsz erejéig beregelő ismeretlen semmivel nem rosszabb annál, mint aki egy pár perc erejéig vállalja csak a hozzászólását. ;)

szóval ki mivel és hogyan készül a szülinapra? csak hogy legyen vmi TÉMA is, ne csak a fröcsögés.

mia_snow
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 19:59-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.18 21:26-kor.
barika2008
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:52-kor.
pironya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:32-kor.
bszilvi25
 
 


......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:52-kor.
pironya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: