Új privát üzeneted érkezett!

-----------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:47-kor.
pironya
 
 


sziasztok!!

drukkolok Csonginak!!
nagyon édesek a fiúk a képeken és jó a talis kép is!

MOst már én is eléggé besózódtam a képeken,úgyhogy persze Csiri következőn tuti ott leszünk!!

Móni-MIrkó nagyon édi nagyfiú lett, annyit változott!de abból a koromfekete hajból hogy lett szőke??cukipofa

Kép
Kép
eyi
 
 


SZIASZTOK!

Remélem sokan olvassák majd a hozzászólásomat! Remélem mindenki!!!!!!!!!!!!

Ez amit műveltek, vicc a köbön. Megsértődtök, szét megy a csapat, és az egyik fele teszi a szépet mintha nem történt volna semmi!
Pont az a fele, aki egy hazug társaság. Miért nem oda írtok, ahova eddig is?
Találkoztok, ok, de itt ez senkit nem érdekel. Megszűnt a topic, nem???
Én kb egy éve olvasom a topicot, és nagyon rosz volt, amikor ketté vált a csapat, de voltak indokok, és az megérthető volt.
Pironya: te szánalmasan viselkedsz! Úgy teszel, mintha az elmúlt pár hét meg sem történt volna, és bájcsevegsz a régi elmentekkel..
Csiribiri: Rólad ne is beszéljünk, mert ahogy a bszilvi leírta, te egy semmirekellő alak vagy...
JKriszta: nézz tükörbe kérlek! és csodálkozol az ovodai sztorin?
nyilvános a blogod, bocs de olvastam .

a többiekhez ezért nem szólok név szerint, mert ők befolyásolhatóak, és csak azért írnak ide, mert "ti" is......
még jó, hogy a másik csapat nem veszi a lapot, és nem tesz úgy mintha nem történt volna semmi...........................
írogassatok itt egymásnak, és nekünk zugolvasóknak, de ez számomra nem érthető. mondjuk örülök, hogy 1-2 ......... is látok

:D :D
õszinte
 
 

 
 

:?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:00-kor.
Vendég
 


...........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:48-kor.
pironya
 
 


Sziasztok!

Móni, jól megnőtt már Mirkó!!! A gratulációt pedig köszi, de a neheze még hátra van :wink: :lol:

Ez az, Piri, optimizmus :lol: :lol: :lol: Csongi egyáltalán nem beteg kinézetű, nyugi :lol: :lol: :lol: Mi is hisszük, hogy nincs semmi gond.

És Csiri, Eyi, jó a hozzáállás. A következőn talizunk :lol: Remélem addigra én is összeszedem magam :?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8)
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.10 10:05-kor.
barika2008
 
 


Pironya leszel kedves nem hasonlítgatni Engem senkihez, majd törlöm a linket, ha kedvem tartja. Ehhez szerintem semmi közöd.

REMÉLEM AZ ÁLLATKERTBEN FOGTOK TALÁLKOZNI! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
õszinte
 
 


,,,,,,,,,,,,,
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:49-kor.
pironya
 
 


na látom piri gyanusítgat...jellemző
barika2008
 
 


no megjöttem én is,

Mirkónak nagyon boldog elsőszülinapot! de mondhatnánk hogy minden más topicbabának is, mert most lassan azért már jövögetünk szépen sorban. ;)

kedves őszinte: üdv itt nálunk. milyen érdekes, hogy olvasod a megszűnt topicot... és hogy pont most bújtál elő a rejtekedből... no de mesélj magadról, magatokról. ez a topic ugyanis (szerintem) a babákról szól, nem arról hogy egymást szapuljuk. 8)

képzeljétek mi történt ma velünk. megjártuk a visegrádi utcai bababoltot. az egyik pénztárosnő annyira szerencsétlenbéna volt... az előttünk lévő vevővel elbénázta a fizetést, a vevő 20assal fizetett, a pénztáros 10ből adott vissza. de nem rakta ki a kapott pénzt maga elé, hanem berakta a kasszába és úgy kezdett visszaadni. na annyi ideig ment a huza-vona, hogy már jó nagy sor gyűlt össze mögötte (mögöttünk), vagy 10en álltunk ott, kb mindenki pocakosan, fele banda +1 gyerekkel... jó volt. tényleg vagy fél órát álltunk ott. persze a vevő is olyan béna volt, már felajánlották neki hogy oké adnak neki vissza 20ból, de adja meg a telószámát és ha az esti zárásnál kiderül hogy mégis a kasszásnak volt igaza akkor felhívják és a pasi vigye vissza a pénzt. na a pasinak ez sem tetszett, ... pedig így aztán semmi veszítenivalója nem lett volna. aztán amikor mi kerültünk sorra, akkor Milán kis cipőjét 3szor húzta le a csaj, Szofiét meg egyszer sem... (Miláné 3szor annyiba kerül mint Szofié...), na mire ezt kikavartuk a végére, már szakadt rólam a víz és mögöttünk is mindenki szentségelt. és közben olyan szövegeket eresztett a csaj, hogy jajj ő nem is tudja, meg neki fogalma sincs hogy hogy kell ezt csinálni, stb. basszus akkor minek áll ott??? apa be is szólt neki hogy oké akkor cseréljenek helyet, neki sincs fogalma se hogy hogy kell csinálni, szóval tökmindegy ki áll ott. aztán még kifogásolta egy kollégájának hogy mi már nagyon mennénk. naná... ott álltunk több mint félórája, összevissza bénázott, szakadt rólunk a víz, Milán már éhes volt és álmos, neki is melege volt... lehetne megértőbb egy (sok) gyerekes anyukával és kismamával. és basszus az jutott eszembe hogy egy csomó normális ismerősöm keres munkát hónapok óta eredménytelenül, ez a szerencsétlen meg 2ből 2-t hibázott, ráadásul egyik esetben sem 2 ft-ról volt szó. aaaaaaah szánalmas. :(

mia_snow
 
 


Tényleg!!! Mindjárt Montiék kerülnek sorra, aztán Csiriék, Mártiék, és így tovább... Repül az idő :cry:

Mia, sajnálom, hogy ilyet kellett átélnetek. Mindezt giga-pocakkal :wink:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


............
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pironya 2009.10.05 09:49-kor.
pironya
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.10 10:06-kor.
barika2008
 
 


tudod barika, nálunk senki nem csinál abból ügyet, ha egy topictárs nem ír akár 1-2 hétig. ha nagyon aggódunk, küldünk neki egy sms-t, megkérdezzük mi történt. van az úgy, hogy az embernek tényleg nincs ideje, bár nyilván a te gyerekeid annyira jólneveltek és önállóak, hogy bármikor bármennyi időt el tudsz tölteni a gép előtt. :wink:

mia_snow
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.12 10:25-kor.
barika2008
 
 


Ez igy van Barikám! :lol:
Vendég
 


Bari olyan jó hogy kitörölted a hsz-eidet... így a pár nappal ezelőttiekre ha akarnék sem tudnék válaszolni. nem értem hogy miért jó ez. vagy így szivatod azt aki túl sokat törödik a gyerekeivel és nincs ideje állandóan itt ülni? :)

mia_snow
 
 


napi 5-6 hsz=5x6x 5perc,iwiw napi 3x5perc,időjárásjelentés 1x 2perc...számolj seggfej.

majd ha már végképp nincs kedvem a gyerekekkel törődni akkor nekiállok blogot írni :wink:
és mostmár kattanj le rólam
barika2008
 
 


seggfej? :shock:
a kultúra most bukott ki belőled. és ha már ilyen pontosan elszámolsz (bár senki nem kért rá...) elfelejtetted a hsz-eid törléseit beleszámolni. :wink:

ja, és... most bekukkantottam a profilodba: " Naponta 5.92 hozzászólás" - tehát csak ezen a fórumon. ha 5-6 hsz-t írsz naponta akkor gondolom a másik topicotoba nem vagy túl aktív. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mia_snow 2009.05.12 11:04-kor.

mia_snow
 
 


mia_snow írta:seggfej? :shock:
a kultúra most bukott ki belőled. és ha már ilyen pontosan elszámolsz (bár senki nem kért rá...) elfelejtetted a hsz-eid törléseit beleszámolni. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Na jó, Barika légyszíves ne gyere írni ebbe a topikba, ha nem tudsz normális hangnemben beszélni! És ezt most komolyan mondom. A sértegetéseknek semmi értelme, itt soha senki nem beszélt így veled, de mással sem...

Kép

Kép
bettica
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:27-kor.
bszilvi25
 
 


Szilvi köszönjük a te kedves, topictémába illő hozzászólásodat is. Merci hogy van? inkább erről írj, ha már erre jársz. :wink:

mia_snow
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:27-kor.
bszilvi25
 
 


Szilvi, ez a kérdés már engem is foglalkoztat Bari hsz-ei láttán :(

Kép

Kép
bettica
 
 


akkor napi két óra .ám legyen brigi.
majd neked is lesznek ekkora gyerekeid és akkor jobban ráérsz maj :wink:
mire 50éves leszel a kisfiad 14 mint nekem a lányom és akkor ráérsz majd :lol:
barika2008
 
 


Milán köszi, ha épp nem a kertben sétál akkor alszik (mint most) vagy eszik. 6 foga van a kis napsütötte vigyorimanónak. meg szerintem jön most még 2 de nem nagyon hagyja hogy benézzek a szájába. mondom neki mivanaszádban, kidugja a nyelvét ugyan de úgy, hogy nem látok be. namind1. majd csak előbújnak a fogacskák. :D

mia_snow
 
 


Mia: Mit nem adnék, ha Bence is legalább kinyújtaná a nyelvét, hogy bekukkanthassak vmennyire :D

Kép

Kép
bettica
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:28-kor.
bszilvi25
 
 


Szilvi senki nem mondta sztem hogy nem vagy jó anya. ha ezt érezted ki bárki szavaiból is akkor magadba kell nézned, hogy vajon miért?

én azt furcsállom csak, ha valakinek van ideje reggeltőlestig itt ülni. nálunk ez csak az alvásidő alatt adatik meg, Milánnal rengeteget sétálunk, játszunk a kertben, + főzés és a többi házimunka, 6kor hazaér apa akkor már végképp nem ülök ide... de biztos én csinálom rosszul. Milánnal szeretek sokat foglalkozni, és ha ő ébren van akkor nem tudok ideülni. nem hogy 5 percre nem, de egyáltalán nem. de más gyerkőc biztos jobban elvan egyedül.

Betti: Milán is csak akkor nyújtja ám ha nincs a szájában semmi. ha van akkor súnyít, szorosan összezárt szájjal vigyorog. :D

mia_snow
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:28-kor.
bszilvi25
 
 


jó meddő vita. egyrészt már megint nem a gyerekekről beszélünk, hanem személyeskedés van. miért is nem azt a részt húztad alá hogy SENKI NEM MONDTA SZERINTEM HOGY NEM VAGY JÓ ANYA????

ha te úton útfélen ezt olvasod ki a sorok közül akkor én nem tudok mit csinálni... én honnan tudjam hogy jó anya vagy-e? én nem mondtam hogy nem vagy az. nem is tudhatom, mert nem kommunikáltunk már hónapok óta. és mivel én nem mondtam, nem is utaltam rá, valami miatt csak odaképzeled... hogy ez miért van, csak te tudhatod. én annyit tudok hogy nekem nincs annyi időm netezni, mert jobban leköt a család, a házimunka, a napi tennivalók, programok. az hogy te ráérsz, a te dolgod, ha ettől rossz anyának érzed magad akkor meg az nehogymár az én hibám legyen.

mia_snow
 
 


mia egyszerűen ocsmány ahogy boncolgatod kinek mikor mennyi ideje van itt ülni!!
nekem ennyi van!!
éééés még tornázni is eljárok....és persze táncolni is.
húúúú ezt leírtam nyilvánosan???lehet este már itt lesz a gyámhatóság!!!
barika2008
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:28-kor.
bszilvi25
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.12 14:23-kor.
barika2008
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:02-kor.
Vendég
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.05.12 14:22-kor.
barika2008
 
 


Kedves barika2008,
a visszaolvasva az eddig nem törölt hozzászólásaidat, arra szeretném felhívni a figyelmedet, hogy minden jel szerint szerencsésebb lenne, ha az általatok választott másik fórumban folytatnád a párbeszédet. Egyértelmű, hogy bár törölted sok hozzászólásodat, feszültséget szítottál a topik közösségében. Nem tisztem ítélkezni, viszont feladatom a Társalgó belső békéjének megőrzése, így felszólítalak arra, hogy a jövőben ne provokáld a topik tagjait.
Amennyiben nem hagysz fel a Társalgó szabályzatával ellentétes viselkedéssel, akkor kénytelenek leszünk kitiltani téged a Babanet regisztrált felhasználóinak sorából.
Üdvözlettel,
Kiss Andrej - apa
apa
 
 


kedves apa!
itt a feszültséget nem én keltem.sajnos megvannak az erre specializálódott tagok!!mia,kriszti stb stb
ezt a topikot úgy ahogy van kelett volna már megszüntetni...és nem most!!egyébként ha akarok naponta regisztrálok akár minden napmás email címről.és a szemét hsz.-eket lereagálom!!
ha akarom!!
barika2008
 
 


és kiemelve kérném azokat a nem törölt hsz-eket
barika2008
 
 


Barika, miért kellett volna megszüntetni ezt a topikot? Mert te nem akarsz már ide írni? (Egyszerűen csak ne írj, hidd el szóba sem fogsz kerülni.)
Jó, hagyjuk már ezt... Barika topikja, ha Barika lelép, akkor a topiknak meg kell halnia...

Kép

Kép
bettica
 
 


bettica miért nem írsz inkább bencéről?
mennyit eszik?jár e már ilyesmi ok??
annyira szívemre vettem,hogy írtatok a moderátornak,hogy mostmár ilyen szépen akarok beszélgetni!!
azt szabad ugye :lol:
barika2008
 
 


barika, és hogy vannak a te gyerkőceid? kerestem róluk hsz-t az előző pár oldalon de nem találtam... Dávid mennyit eszik? javult az étvágya? vagy a nagyok etetik...? :)

mia_snow
 
 


mia:szokta etetni a lányom!előfordult már.a 11 hónap alatt kb5-ször!!
de lehet,hogy van az 10 is!!
reggel 7.30-kor indulnak a suliba.napközi4-ig!!
úgyhogy sok etetés nem fér bele mert 4-után már csak egy kaja van8-kor egy nestlé innivaló ennivaló.de ahoz ragaszkodom,hogy én adjam :lol:
barika2008
 
 


ja csak mert írtad hogy a nagyok vannak a kicsivel, de akkor nem olyan sokat. :)

mia_snow
 
 


nem hát!!és ezt nem is vette senki komolyan szerintem :lol:
barika2008
 
 


Marcus anno:
Kép

Marcus most:
Kép

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.29 09:47-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: