Új privát üzeneted érkezett!

És még egy kép a tegnapi sütőtök-krumpli főzelékevésünkről kommentár nélkül: Kép

Jó éjt mindenkinek!

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Egcsi! 6-kor????? :shock: Felénk ilyenkor még a fű sem nő. Cegény Ti. :( Gondolok rátok (itteni) 14 órakor. És te mikor kelsz?

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Enikő: nincs Ádámnak cumija.

6 hónapos adatok:
6,66 kg :cry: , 67 cm. Azt mondta a neonatológus, h ha nincs az elején az a másfél hónap, amikor szinte alig hízott, és nincs a kórház, akkor minimum fél kilóval több lenne. Evvan, nagyon sajnálom :cry: :cry:

Tali
jó lehetett.

Ckat:
én sehogy sem tudtam megnézni Bors videóját.


 
 

 
 

Tücsi :)
5-kor kelek, legurítom a kávémat, addig semmit nem csinálok. 8) Fél 6 után 5 -1O perccel keltem a nagyot, előtte Bencét megszoptatom, attól függően mikor volt az utolsó riasztás előtte. :wink:
A fiad nem látszik nagyon lelkesnek. :lol:

Ági :)
Ne szomizz!!! A múlton már nem tudsz változtatni és Ádám azóta nagyon szépen hízik! :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Csak egy pár gondolat erejéig.. fontos lehet.

Elszaporodtak az iwiwen a név nélküli (- -- ) feladótól érkező levelek. Esetleg olyan is van hogy megnevezi magát (pl: Tóth Nikoletta). Ezek tartalmában mindig egy webcímre hivatkozik amelyet szerinte meg kéne nézni.
Nagy részük agresszív vírus, NE NYISSÁTOK MEG! Legjobb olvasatlanul törölni.
Tegnap előtt pl ezt kaptam:"Rendben, akkor holnap tali! Addig is nez meg ezt, nagyon tuti:" (és itt a webcím)
Megnyitottam, de nagyon szupi a vírusvédelem a gépemen, igy meg is fogta a trójait.
Szóval, ha számotokra ismeretlen a címzett, vagy - -- a feladó, a levélben található címet ne nyissátok meg!


Üdv: Hajni


Ui: És akkor egy magán gondolat.. A babák és mamáik csodaszépek! Hogy megnőttek... az első talin még egészen aprócskák voltak és idejük nagy részét a szopi szobában töltötték.. :oops:
Bori: Remélem Ádám jobban aludt. Andris hetek óta éjfélig alszik csak, onnantól fél óránként, óránként ébredt sírva. Tegnap este betettem a kiságyába, ami eddig szobadíszként funkcionált. Az eredmény: 1x ébredt.:)
Ádámnak, és minden beteg babának gyors gyógyulást kívánok!
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap már nem volt időm jönni. A tali nagyon jó volt, szerintem is ismételni kéne. Hipp-hopp eltelt az a 3-4 óra.

Hoztam képeket is!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

kispiskóta
 
 


Bridzsi köszi a répa:-) infót.

Áginak nagyon Boldog Névnapot kívánunk.

kispiskóta
 
 


Dorka, a mi etetőszékünk is dönthető támlás, 4 guruló kereke van és levehető a tálcája. Szupi, én nagyon szeretem. A kettő közül én a Brendonosat választanám!

Ceniko, dicsekedj csak nyugodtan!!! :lol: Gratula a kommandózáshoz!

kispiskóta
 
 


Nagyon jók a talis képek! Irígykedem kicsit.........

Nekünk most 2x egyfelkeléses éjszakánk volt, egész jól kipihentem magam. Monccs-ra kíváncsi lettem, szegény mennyit van fent éjszaka, ha Klári hozzá képest kutyafüle???

Etetőszék: én 2kerekeset vettem, a 4est nem érzem biztonságosnak most sem, de pár hónap múlva pláne.... Szerintem nem baj, ha foteles, Zalán nem csak a kajaidejét tölti ott, hanem ha mi kajálunk, főzök stb. A biztonsági öv még a nagyon fontos, hogy állítható magasságú legyen.

Kép
Kép
emma1976
 
 


SZiasztoK!

Sajnos nem sikerült eljutnunk a talira.:cry:
Fél 1 után végeztem a munkaügyiben. Ötmillióan álltak sorban, mert nem volt jó a számítógépes sorszámosztó (már augusztusban sem volt jó...)
Fene egye meg, a sima munkaügyik területekre vannak osztva, s van ez a diplomásoknak és pályakezdőknek fenntartott munkaügyi, hát tuti itt vannak legtöbben.:?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Emma, Marci is sokat van benne, ha főzök meg ilyenek. De a 4 kerekes, miért nem tűnik neked biztonságosnak? A miénknek mind a 4 kereke fékezhető.

kispiskóta
 
 


tetőszék: miénk nem dönthető, még Beninek nem kell, Emi használja. De majd ezt örökli Beni, úgyhogy kb. 2 hónapig hordozóban fog enni, amíg nem tud magától ülni.

Csak azt nem tudom ,Emivel mi legyen utána. Talán kap egy ikeás etetőszéket, s úgyis lesz kisasztaluk meg kisszékük majd nemsoká.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Csak ismételni tudom az előttem szólókat, nagon jó volt a tali :lol: Szerintem is ismételni kéne, én tökre feltöltődtem! :lol: Nagyon jók lettek a képek!

Tücsi: köszi a Mátédicséretet, de tényleg tud ő ördögfióka is lenni :lol: Mondjuk, mikor egyedül van akkor aránylag jól viselkedik :lol: Ha Marci is itthon van, na akkor ketten égetnivalóan rosszak :lol: De édesek is egyben :lol:

Etetőszék: szerintem sem baj, ha kényelmes! A mienk csak dönthető, a magassága nem állítható, de mondjuk nekem az nem volt fontos, így is oda tudom tolni az asztalhoz. Ja meg kereke sincs, és nem is hiányzik!

Enikő: gratula Zalánnak a kúszáshoz! Nagyon ügyes! Samu kombinálja a kúszást a gurulással, ő így halad :lol:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Tücsi kép valahonnét ismerős.Nyunyi csak az édeset eszi szívessen.tegnapi sütőtök csúszott neki rendesen.jó édeset sikerült vennem.ma is ez lesz a menű.
holnap teszek bele répát neki na attól lesz fintorgás rendesen

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Sziasztok!

Tegnap kiment a fejemből, hogy az IKEA-nak Family Card-ja (remélem, hogy jól írom, ha nem bocsi!) is kiváltható már. Mi rengeteg gyerkeknek való dolgot vásároltunk már eddig is ott. Így elég sok pénzt hagytunk náluk. Most a kártyával bizonyos -főleg gyerekeknek való- dolgok olcsóbban vásárolhatók a világ összes IKEA-jában. (Bár igaz,nem fenyeget bennünket sem annak a veszélye, hogy külföldi IKEA-ba kellene mennünk bútort vásárolni, de ki tudja.... :D)

Uxi! Jöhettél volna még 13 óra után is. 15 óra előtt pár perccel jöttünk el.

Etetőszék: A lényeg, hogy mindenki a saját igényeinek megfelelőt találja meg. Úgyis menetközben jövünk rá minden dolognál arra, hogy mi a hátránya és az előnye. Ez igaz az etetőszékekre is. :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Bridzsi! Ma kevesebb krumplit teszek a sütőtökhöz. Talán így kelendőbb lesz. A képről jut eszembe, hogy még mindig előttem van Nyunyika rácsodálkozó arcocskája. Olyan aranyosak ezek a képek, hogy talán később is jókat fognak derülni magukon. :lol:

Egcsi!
Gondolok rátok! Bence ismeri már az új helyet? Majd mesélj a fejleményekről!

Brigi! Nincsen rossz gyerek, csak eleven! :lol:

Zsú és Gurgi! Mikor mentek Pólusba? :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Tücsi én mivel első gyerekes vagyok és annyifélét hallottam már ezért a Kismama babakonyhája c. könyvet követem.
eddig bevált.

raktam el még kettő sötőtököt a fagyasztóba (teljesen lemálott egy réteg bőr a tenyeremről mire kész lett :lol: )

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


a képeket nekem már most is olyan jó nézegetni
meg a videókat is amit telefonnal csináltunk.(veszünk is egy kamerát a héten eddig nem hiányzott de most már nagyon kellene)

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Találtam még egy olcsóbbat. Ehhez mit szóltok? Szerintetek felszerelhető a kereke előre is, vagy csak úgy, ahogy a képen van, hátra?

http://www.minimano.hu/termekeink/23/24 ... k_kek.html

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Bridzsi! Szakácskönyvünk -babáknak való ételekkel- nekünk is van 4 db, de sztem a krumpli ízét kell még elfogadni Gábornak. Ez pedig csak idő és éhség kérdése. A főzelékeknél a nagyokat mindig evés után kínáltam meg anyatejjel. Az elején néhány kanálkányi főzeléket ettek és így rákaptak ezekre az ízekre is. De azért most kíváncsi vagyok, hogy ez a stratégia -így hamadjára is- beválik-e vagy sem. :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Dorka! Sztem az lenne a legjobb, ha Balázskával együtt mennétek el megnézni. Amúgy én úgy tudom, hogy a hátsó kerekes megoldásnál éppen biztonsági okokból vannak csak hátul a kerekek.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Etetőszék:Biztonsági okokból? Miért, mi történhet, ha elől van??? :shock:
Szeretnék minél több infót itthonról beszerezni, és csak minimálisat mászkálni Balázzsal, mert nem egyszerű a szopi miatt...

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Ceniko: nagy-nagy gratula a Zalánka kúszásához.

A tali a csodajó képekből is látszik, hogy szuper volt.

Köszönjük a köszöntéseket :cry:

Kép
szücsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos egyelőre még nem tudok jönni. Van még egy vizsgám, illetve azthiszem 2, mert a legutóbbi szerintem nem sikerült, így abból még vár egy UV is. :( :( :(

Egyébként jól vagyunk, minden rendben.

Vigyázzatok magatokra, no és persze a babákra.

Móni

mütyürke: neked is befejezem majd a privit, csak legyek túl a vizsgákon.

Kép
Kép
moni1973
 
 


Hahó valaki!!!!

Nekem szól ez az eltünés??????? :cry:

Kép
szücsi
 
 


Szücsi, részemről nem. Csak ma alig bírom nyitva tartani a szemem. Hál az égnek Marci is aludt ma már 2*másfél órát. Én bevallom nem tudtam, hogy Sára nap volt.

Moni, pont ma gondoltam rád teregetés közben, hogy eltűntél. :D Drukk a vizsgáidhoz. Mi leszel, ha nagy leszel?

kispiskóta
 
 


Lidikóka és a többiek, akik bölcsibe szeretnétek adni a Bébit szeptembertől! Én ma voltam az egyik kiszemelt bölcsiben, és mind a 70 hely betelt, már 10-en vannak a várólistán, én lettem a 11-ik. :( Úgyhogy célszerű már most jelentkezni, ha még nem tettétek volna meg!

Kép
nenoke
 
 


Nenoke nálunk már 2009 tavaszig betelt a bölcsi...

Barátnőm a szülőszobán van!!!Érkezik Hunor baba hamarosan.

(és b@sszus látogatási tilalom van........)

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Üdv!

Köszi a névnapos köszöntést. Sára babának is boldog névnapot.

Ma adtam Ádinak krumplit: pár kockát összekevertem a főzőlevével és anyatejjel, háááát, nem jött be. Öklendezett és egy kicsi vissza is jött. Ti adtatok magában krumplit? Vagy keveritek vmivel :?: :?: :?: :?:


 
 


Tényleg mi ez az eltűnés???

Bölcsi. Az állami nálunk is megtelt. 2009. szeptemberre tudnék iratkozni. Akkor talán már nem is itt fogunk lakni. (bár ez az új adó tv nem kedvez...)

Móni! Hajrá! El se tudom képzelni, 2 gyerek mellett hogyan lehet suliba járni :roll:

Hát, ha Sára nap van, akkor sok boldogságot a Kisasszonynak!

Bridzsi! Drukk neki. De inkább csak magára figyeljen, ne a mi gratulációnkra ;) Nem is olyan régen mi voltunk ott. Hogy szalad az idő!

Na, előkerülni! Megint függő vagyok, erre alig él a topic (mondjuk ezért is tudok függő lenni: van időm végigolvasni ;) )!

Hencsi, Szivvi, Kata, Hemej! Ti már alig jöttök ide. Léci írjatok pár sort, mi van a Babáitokkal!

Ma éjszakánk nagyon érdekes volt. 7:30kor, az utolsó szopi alatt beájult. Néha van ilyen, de olyankor 10p után felébred. Hát, most nem, hiába puszilgattam. 8:30kor, amikor szoktuk kezdeni az esti ceremóniát, kicsit felébredt, de nyafka volt, pár perc ringatás (no cici!) után visszaaludt, aztán 10ig még 2x ébredt, de olyan kevéssé, hogy a pelenkázás közben elaludt. Aztán 10-12 és 12:10-4:10ig aludt, utána megint óránként cici. Szóval a mai alvásmegvonó versenyben elég rossz helyezést érek el ;)
Vendég
 


Hi!!

Jók a talis képek!!!

Boldog Névnapot a névnaposoknak és hófordulót a hófordulósoknak!!

Mi jól vagyunk. Semmi extra.
Barinőztem ma. Jön a hidegfront és a rossz idő sajnos.

Tücsi!!
Nekem a héten már nem jó a Pólus de jövő héten szívesen mennék.
Esetleg a holnap délután..vagy 1 körül.
??
torolve_20131003125716
 
 


Bridzsi!!
Barátnődnek hajrá!!!!!!!!!!!
torolve_20131003125716
 
 


Ná, enyimÁdám se szerette a krumplit, se magában tejjel, sem almával. Majd később. Párolt alma+párolt répa volt a nyerő. Na, meg az őszbarackos bébiételek.
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Névnapot a névnaposoknak és gratula minden hófordulósoknak!!

Talis képek szuperek!
Móni! Drukk a vizsgáidhoz!
Enikő! Zalán nagyon ügyes!

Hát Lillus beteg lett, kórházba is voltunk, mert sugárba hányt elkapott valami vírust, de mostmár minden ok! Amúgy pörög forog és be nem áll a szája, dumál ezerrel :D

Bori! Dobjál légyszi egy friss képet Lilla vőlegényéről, már rég láttam!

Emi

Kép Kép
emi_25
 
 


Na már írni se tudok... :oops: hófordulósoknak=hófordulósnak
emi_25
 
 


sziasztok

nagyon jók a talis képek!!!!!!!! :wink:

csajok segítséget kérnék, szerintetek melyik a nyerőbb?
pp aria vagy chicco ponee xs?

pill mennem kell, majd linkelek is segítségnek, én nem tudok dönteni :roll:

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Lynia! Nekem Aria-m van én nagyon szeretem, de ez a két babakocsi nagyon hasonlít egymáshoz, legalábbis kinézetre biztos nem sok különbség lehet, ha van rá módod próbáld ki mind a kettőt. Chiccot annyira nem ismerem.

Kép Kép
emi_25
 
 


azt hiszem vége a nyugodt napoknak Nyunyi megszökik a habtapiról kb 4 másodperc alatt!!!

nincs még hírem Hunorról!jelentkezem ha lesz .köszönjük hogy drukkoltok!!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


emi köszi
és a lábtartó állítható? és mennyire dönthető?
ti már ezt használjátok???
aria felé húzódok kicsit amúgy

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Emi25! Pont dicsekedni akartam már én is. Most töltöm a képeket, hogy tegyem a blogra. Csak barátnőzök egész nap.
Kép
Ádám a barikádon. (ennyi minden alatt is átmászott, hogy elérje a szent célt, a babakocsi kerekét. na, de vettünk rácsot, így ennek a putri jellegnek már vége.)
Vendég
 


Na nem tudom, kit érdekel, de voltam a Kenguruban, megkérdeztem, és bárhova szerelhető az etetőszék kereke, sőt! Némelyik olyan székeknek is van kereke, amelyiknek a képen nincs, de tartozik hozzá!

Tyűűűű, Bori! Nem semmi Ádám! Milyen ügyes már. Hát ettől Balázs nagyon messze van... :(

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Bori!
Köszi a hiányolást, jól vagyunk, semmi különös, Bogi még semmit extrát nem csinál, max pörög forog, az ágyon már nagyon kell hogy figyeljem.
Szépen növögetünk, fogunk még nincs, most talán már 7 kilók vagyunk, röviden ennyi.
Még ülni sem tud magától, de én nem is eröltetem, addig van jó életem míg nem mászik meg jár... :wink:

Egy pár kép Róla!

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Ja, és nagy Gratula Ádámnak, nem semmi, hogy már feláll, kis ügyike, nem semmi lehet, gondolom nem győzöl pakolni előle...
Vendég
 


Megérkezett Hunor baba!!3980 gr és 58 cm :lol:

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Bridzsi! Boldog életet kívánok Hunornak! (jaj, szülni akarok még egyet, mingyá szólok Párocskának is ;) )

Hencsi! Köszi, hogy bejelentkeztél! Nagyon nagylányos már Bogi is! Simán 8-9 hós pofija van! Ha már forog, akkor nemsoká beindul a mozgásfejlődési bumm, és szóba sem jöhet az ágy. Felügyelettel sem :roll:

Dorka! Aranyos vagy, hogy az Ádámot és az ügyest is kivastagítottad! ;) Ahogy Hencsi is írja, addig jó, míg nem mászik és áll fel. Mostmár nehéz magára hagyni, állandóan felborul, leesik, megrág, levesz, magára borít vmit. :wink:
Vendég
 


De ügyi Főni!

Bridzsi gratula a barátnődnek, üdv kis Hunor baba!

Szevasz te csájjé!

Emi én is a peg peregora szavazok!

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Annee :)
Kösz a figyelmeztetést. :)

Zsú :)
Nagyon jók a képek! :wink:

Tücsi :)
Nem volt gond a fiúkkal a daycare-ben, Bence nem itta meg a tejet üvegből, sak a bébikaját, még jó, hogy vittem. :roll:
Megyünk dokihoz délután,berekedt a picur és köhög. Én is elkezdtem taknyolni.... :?
Suliban rengetegen vagyunk a csoportban, idegbaj lesz,már előre látom. :roll:

Szücsi :)
Tetszik az imidzsváltás! :D

Esztora :)
Hunornak és családjának jó egészséget! :)

Emi :)
Kórház :roll: Szegény manóka. :?

Bori :)
Nagyon édes Ádám! :D

Hencsi :)
Végre egy kép a hercegnőről! Nagyon édi a kis csíkos szerkójában. :D

Ledőlök, hátha tudnék kicsit aludni. 8)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Köszi a hiányolást Bori! Főni nem semmi, nagyon kis ügyes!
Megvagyunk, Lilkó még nem áll, most kezd felfele kandikálni, kommandózik ezerrel, az apa által nehezen felszerkesztett sarokvédőket fél perc alatt leszerelte...
Kaják nálunk jól mennek, almás-répás krumpli és a cukkini a legnagyobb kedvenc. A húst vasárnap kezdtük, megette azt is.
Lenne 1 kérdésem hozzátok, "odaát" :D nem jutottunk dűlőre a kérdésben..Ma mondta a védőnő, hogy mehet az olaj is, de én csak olíva olajjal főzök, de ezt nem javasolta...Pedig sztem jóval egészségesebb, mint a napraforgó..Vélemények??

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi :)
Mi baj van az oliva olajjal? Nemtom mit mondjak, szerintem mindegy, mivel csinálod neki a kaját. Én használok ezt is, azt is a mi kajánkba, fel sem merült, hogy olívát ne lehetne a babának.... :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hali!

Tali szupi volt! :D Ismétlés o.k.!
Tegnap alkalmatlan voltam anyának lenni, inkább nem is írtam.

Sáracicának boldog névnapot! Bocsánatot kérek, már sokszor írtam, de nem tudom a névnapokat, szülinapokat megnézni (egy barinőmét tudom, akivel egynapon születtem). Büntiből Ti se köszöntsétek Borst az Ő neve napján :wink: .

Szarvasbaori: grat a gyermeknek :lol: ! Nekem a barikád is tetszett :wink: Éjszakáitok borzasztók...ezzel gondolom nem segítettem, de átérzem a helyzetet, nálunk sem sokkal másabb.

Babdorka: mindegyik szék ari amit mutattál (kérdéseidre nem tudok válaszolni). Viszont láttam, hogy a minimanóban nézted. Hétvégén voltunk ott, hogy nézzünk új ülést Borsnak és képzeld az eladó lebeszélt róla minket, azt mondta várjunk 2-3 hónapot, addig bírjuk ki ebben, mert sokkal praktikusabban tudunk majd választani, most ne költsünk másik ülésre, míg nem lehet szembe beültetni a kocsiba. Nagyon jó érzés volt, hogy érvelt az eladó és nem ránktrukmált valamit (pedig nyilván érdeke pénzt szedni a vásárlóból- viszont elérte, hogy ott vesszük meg pár hónap múlva)

Nagyon örülök, hogy jelentkezett Bogianyu és Szivvi :D

megyünk költeni Apu pénzét :D :D :D
ckat
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: