Új privát üzeneted érkezett!

Ezt nem hiszem el:
Kiment a nappaliba, felmászott a kanapéra és elaludt. A kis drága, még cicit sem kért.

Almababának is jobbulást és bújjon ki az a fog, amelyik kínozza!!!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:12-kor.
Vendég
 


Jaaaaaaaaaaaaaj minden betegeskedo gyerkocnek jobbulast, anyukajuknak pedig kitartast, es jo nagy adag turelmet!

Ildi, SZoni: eljutottatok ma valamelyik usziba?????????

Mi megvagyunk, bar Bercel extra-hisztis, nagyon nehez vele...

zetus8
 
 

 
 

Fronell!
Nekem is szoktak olyanok lenni, hogy napokig egyfajta kaján jár az eszem és már alig bírok magammal, hogy egyek végre. El tudom képzelni, milyen lehet a pizza utáni vágyakozás. De eljön a Te időd meglátod :lol:

Etus!
Voltunk B.keszin uszizni. Kicsit bénázva indult a dolog, mert telefonon azt mondták, hogy mehetünk bmikor, erre odamentünk és kiderült, hogy "véletlenül" épp babaúszás van. Mivel már felpakoltuk a két gyermeket, bementünk arra, de nem sok vizet zavart az oktató csajszi. Ugye Ildi? Kis kópéknak sztem bejött a víz, jövő héten ha tudsz és minden o.k., becsatlakozhatnátok.
Dödihez kitartást, aludjatok, amennyit lehet :wink:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


fronell:
Mennyi van meg hatra a dietabol? Hol tartanak a kilok a celhoz kepest? Pizzas almokat megertem, de irto kitartoan csinalod, pedig ez egy nagyon nehez kura... A sebed begyogyult? Vagy meg kotozesre kell menni?
Alma meggyogyult mar?

Szoni:
Klassz volt tegnap nagyon, de azert kicsit messze volt igy utolag belegondolva, na majd meglatjuk ha a tobbit is megneztuk, lehet megis ezt valasszuk a tobbi elonye miatt.
Timi sajnos elaludt a kocsiban, ami azt jelentette, hogy bar a szakado eso miatti dugoban csak 40 perc alatt ertem haza, de utana mar nem aludt vissza, igy estere kicsit hiszti volt.
Jobb lett volna megis nalatok altatni. :roll:

zetus:
Bercel mitol hisztis? Foga jon?

mano:
Javulast a picilanynak! Remelem o is hamar kiheveri: Neked meg a tanulashoz drukkolok!

Nalunk az oltasra belazasodott Timi sajnos 2 napig, de amugy mas baja nem volt. Most gaondolkozom, hogy felvessem e a dokinonek az influenza elleni oltast. En beoltattam magam (2 napja es meg most is faj a akarom) , hatha meg a telen terhes leszek, nehogy a baba miatt bajom legyen, de ot is feltem igazabol. Annyira rossz volt, tavaly telen annyit betegeskedett. :roll: Ti beoltatjatok a csoppentyuket?

baratodildi
 
 


Ildi,oltás láz :( Na, akkor készülhetek, hogy végre kigyógyulunk, és már 2 napja alszunk is, de 2 hét múlva megint lesz fennforgás :roll: Remélem nem!
Hát már belehúztama tanulásba, meg majd minden héten vagyok valahol gyaksin.De azt tök jó, szívesen felcserélném 1-2 tantárgy vizsgára :wink: :P

Ma voltunk pont dokinál, és rákérdeztem az influ oltásra.Hááát nekem a mi dokinőnk azt mondta, hogy ő annak javasolja aki gyengébb immunrendszerű, és betegesebb.Konkrétan az én gyerekeimnek nem!Azt is mondta, hogy ok. volt tavaly is, és lesz is járvány, de azért eléggé felfújják, és nem akkora a tragédia mint mondják.Vitamint vegyek nekik és azt adjam úgy, hogy havonta váltom, ne mindíg ua-t mert mindegyikben más arányban vannak a különböző vitaminok összetételének a foka.Tehát, hogy mindenből kapjanak eleget váltogassam.
Úgyhogy ez van, én akkor nem adatom most be!
Nov. 13.-ára kaptunk újra Prevena oltás időpontot :? De legyen inkább teljesen gyógyult!

Pizzaparti :P mmmmmm nagyon jól hangzik!Fronell, mikor is jár le a diétád??? :lol: :lol:

Na, gyakorlok még egy kis informatikát itt, aztán alvás :)
manóci
 
 


mano:
Nekunk ez a 15 hos oltas volt. A prevenartol eddig semmi baja nem volt Timinek. Amugy nem tudjatok hanyszor kene a prevenarral beoltani a gyereket? Nekem most valaki eppen azt mutatta, hogy 4x a vedettseghez... Nekem meg csak 3x mondott a gyerekorvos. :roll:

fronell, mano:
Tudom irto keson szolok, de nem tudom a telcsi szamotokat... es csak ma este dolt el. Holnap megyunk usziba a gyerkocokkel es utana hozzank jovunk. Ha esetleg el tudnatok jonni, jo lenne... Szerintem delre legkesobb itt leszunk, de valoszinubb a 11 ora, mert mar 9-re megyunk az usziba a MOM parkba.
Irok nektek pü-t a cimmel es telcsi szammal hatha jottok...

Nagyon sok ujdonsag nincsen, csak a szuper gyerekracs a konyhankon, amit mar most nagyon elvezek, mert igy nem kell allandoan attol felnem, hogy valamit magara rant a gyerek, vagy, hogy fozesnel esetleg lab ala kerul. Szoval boldogan elunk tegnap ota racsos konyhaban :)

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Nagyon hamar és könnyen ott voltam az oviban, köszi.
És köszi, hogy csatateret csinálhattunk nálatok (is).

Fronell!
Tényleg szuperül nézel ki, szóval a megerősítést és a lekesítést tőlünk is megkaptad, azt az 1 hetet már csak narancson is megcsinálod :lol:

Akkor a pizzabuli ideje: jövő hét csütörtök (talán 13-a?), helye: nálunk.

A meghívás a többieknek is szól, nem részletezem személy szerint, csak időben szóljatok, hogy mennyi tésztát gyúrjak be!

A következő uszi időpontja pedig jövő hét kedd (11-e, ha jól számolom), ide is várjuk a lelkes topiktársakat!
(Ugye Ildi?)

Na megyek egy kicsit dédelgetem Apát (most jött haza a munkából)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:12-kor.
Vendég
 


Szoni: mi van a pappal?? :)

Tok jo volt az uszi, sajnos Bercel mara tiszta takony, de a jovo hetet nem emiatt hagyjuk ki, hanem mert akkor viszem szerintem bekottetni a szakdolim (ha minden jol megy...) De a pizza partira megprobalunk elmenni, ki nem hagynam!!! :)

Fronell: olyan kis ugyi vagy hogy igy birod a dietat, buszke vagyok rad! :) Sajnalom hogy nem talalkoztunk Ildieknel... na majd a pizza-partin! :)

Ildi: meg egyszer koszi a reggeli infot, halam orokke uldozni fog erte, egy ici-picit megnyugodtam :oops:

Mano: olvasom, hogy jol megy a tanulas, helyes helyes, lassan vizsgaidoszak, szoval kitartas!

Ildi: en nem adatom be az infulenza elleni oltast, en alapbol eleg oltas-ellenes vagyok, azt is csodalom, hogy a prevenarra ra birt beszelni a dokino...

Bercel akkor hisztis, ha unatkozik. Es ha nem kinn vagyunk a szabadban, akkor o unatkozik... :( Mindenemet egy kertes hazert!

na megyek, irom ezt a hulyeseget...

Ja, itt van egy kerdoiv, amit ma irtam, holnap pedig ki kell elemeznem este, szoval kerlek titeket, szanjatok ra par percet, es toltsetek ki, aztan majd vhogy meghalalom... :)

http://www.esurveyspro.com/Survey.aspx? ... c26b893554

pussz

zetus8
 
 


Csak gyorsan Etus!
Megcsináltam a kérdőívet, de sztem nem sokra fogsz velem menni.

Holnap reagálok a többi mindenre.

Sziasztok

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:12-kor.
Vendég
 


Ildi,köszi a meghívást, de csak most olvastam :( Nem nagyon volt időm netezni, most ezerrel gyakorlataim vannak.Ma is voltam háziorvosin, jövő héten meg megyek Bölcsődébe 3 nap.
Szóval el vagyok már havazódva.De hát ezzel jár 8)
Meg amúgy se tudtunk volna menni, mert Eszti is elkapta Hannitól a torokgyuszit, és 4 napig 39-40 c-os lázakkal kínlódtunk!Szóval nem mentünk volna amíg nem gyógyult teljesen.
De örülök, hogy ti jól éreztétek magatokat.

Oltás a mi korosztályú gyerekeinknek 2x kell megkapják.Vagyis egy oltás + egy emlékeztető 2 hónap múlva ahogy az elsőt megkapta!

Amúgy a mi dokinénink honlapján fönt van egy tájékoztató erről az oltásról a szülőknek.Ideteszem neked a linket :)

http://www.doktoreszter.hu/szuloi_tajekoztato.pdf

Szona,mi pont jövő csütörtökön kapjuk a prevena oltást, 9-kor!Úgyhogy el tududnk menni, bár a végtelenségig nem tudunk maradni, mert 16-ra vinnem kell Esztit táncra :)

Fronell,tényleg tök ügyi vagy diétaügyileg :wink:
és biztos már karcsúbb is :)

Zetus,igen, suli láz van :P és már elkezdtem tanulni, 15.-én már vizsga, váááá :o :)
A beadandókkal tök jól haladok.Szinte már kész, már csak azt kell beírnom amit még nem tudok, gyakorlatot.Vagyis amit még nem töltöttem le.Amúgy kész vok. velük :wink:

Holnap meg végre 3 hónap után eljutok fodrászhoz :wink: hurrrá, hurrrá! Meg könyvtárba kell mennem. Jön anyukám, így el tudok intézni ezt - azt!
manóci
 
 


Zetus, elfelejtettem :oops: Elküldve!!! :wink:
manóci
 
 


zetus:
Kitoltottem meg delutan, de irni csak most tudopk. Drukkolok, hogy sikeruljon idoben megirni. Akkor uszi most storno, mi majd Emesevel megnezzuk a harmadik uszi lehetoseget is... aztan meglatjuk utana hettol mi lesz. Bercelnek javulast!
Mar probaltatok Bercellel a ringatot? Az a pocaklakonak is jo am! :wink:
A dokivaltast nagyon komolyan javaslom neked, barmi legyen is, egy terhesseget nem erdemes megint evvel a dokival csinalni. Maradj a Praxiasban, de menj at masik dokihoz, ha neked ugy jobb...

manoci:
Orulok, hogy jovo heten raertek eljonni. :lol: A pizza megiscsak vonzo dolog :wink: Jol kifogtatok ezt a torokgyuszis dolgot. :( Javulast Esztinek is! Mi is igy kaptuk az oltast es majd 2 evesen kapja a 3. oltast meg. Egy baratnomnek viszont jan-marc-juni mar 3 prevenart megvetettek vele, na meg meg is szuriztak a kislanyat... :roll: :shock: Akkor megis mi kaptuk jol, ez megnyugtat.

fronell:
Nagyon klassz lesz a dieta vegen unnepelni, csak nehogy mar szerdan is annyi pizzat egyel, hogy csutortokon ne legyen kedved hozza. :wink:

szonibaba:
Akkor a hoviragos uszit megprobaljuk kedden... Csutortokon mi megyunk, de meg nem tudom hany orakor, lehet elmegyunk egy korai ringatoba es onnan megyunk ki hozzatok, majd meglatom, de valoszinubb, hogy kihagyjuk a ringatozast a jovo heten. :lol:

baratodildi
 
 


Ildi, Zetus,mik ezek a célzások itt a ringatózás pocakosan is jó ám, meg ilyenek???? :shock: :lol:
Valamiről lemaradtunk????
Titkolózunk, titkolózunk???!!! :lol: :P

Ki vele :wink:
manóci
 
 


Sziasztok!

Elég ritkásan jövök, de azért olvasni szoktam :wink: Hozzászólni meg nem nagyon tudok :|

Ildi, a pneumo.hu szerint Prevenarból 2 oltás kell a 12-23 hónaposoknak, emlékeztető nem szükséges. A 15 hós oltás után egy héttel kaptuk az elsőt, decemberben kapjuk a másodikat. A továbbiakat még nem kérdeztem a dokinktól :roll:

Zetus, kérdőív nekem is megvolt, de hasonlóan Szonihoz, az enyémmel sem mész sokra :oops:

Jaja, Ildi, Zetus, csak nem? :D

Én dokinál még nem voltam (majd jövőhét pénteken), de azért kijelenthető, hogy újra pocaklakóm van :)

Ringatóra mi is járunk, szeretjük :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Balwin,nem kell találgatni, én a november 5.-ei hozzászólásomba föltettem egy linket a prevenáról!Nem láttad?Olvasd el, és megtudod kell-e még mennetek :wink:
manóci
 
 


Manóci, a tájékoztatót mi is megkaptuk; mennünk mindenképpen kell a második oltásra. Emlékeztető oltás alatt pedig azt értettem, hogy a 2. életévben kell-e emlékeztető...mint ahogyan a 2-11 hónaposok esetében szükséges. De már látom, hogy nekünk nem.
:wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit!

Hatalmas gratula Pöttömkéhez :lol:
Gyere majd, hogy mi volt a dokinál!!!!
És egyelőre, hogy viseled? Jól vagy?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Hat Ildi leleplezett... :lol: Igen, jon a kisteso, pont ma 7 hetes. Azert nem irtam eddig, mert kicsit problemasan indult ez a terhesseg, es meg most is van miert aggodni (mult heten: tul kicsi petezsak, plusz egy majdnem 3cm-szer 1 cm-es veromlenynek tuno vmi...) Csutortokon raadasul elkezdtem gorcsolgetni, szoval nem egyszeru a dolog, de egy a lenyeg: a kis mokus 7mm es dobog a szive. Mas meg nem is szamit igazabol :)

Judit: nagy nagy gratula a kistesohoz!! Ezek szerint megint egyutt szulunk?????????? Vicces, mert Bercel meg Annaluca is pont egy napon szuletett! 8) Na jo, te 6 nappal elottem jarsz most, de vegulis ki tudja mi lesz majd :)

Pizzaparty... lanyok, en nagyon keszultem, keszulok, de lehet hogy nem fogunk tudni menni... eloszor is: Oliver nem engedi, hogy barhova is menjek, hacsak nem eletbevago dologrol van szo (nem akarja, hogy Bercelt cipelgessem a babkocsiban a HEV-lepcsokon, meg mindenhol BKV-val. (az ugyeletes doki szerint szigoruan fekudnom kell(ene). Mondjuk ez meg talan megoldhato lenne, ha Fronell lenne oly kedves es elvinne minket. De ezen kivul van meg egy bokkeno, ma vittem ki a szakdolimat a konzulensemhez, aki kozolte, hogy majd csutortokon valaszol emailben, hogy mit valtoztassak rajt, stb. CSUTORTOKON! Nekem meg le kell adnom penteken delig! Ugy, hogy kozben be is kell kottetnem valahol penteken reggel. Ja, es ugy erjek ki Piliscsabara delig, hogy szakdoli bekotest csak ugy vallalnak, hogy a boritot egy nappal elotte megcsinaljak. Nagyon jo. En meg azt sem tudom, hogy jo-e a cim, vagy belekot, es csutortokon mint kedves javaslatot megvaltoztatja ez az idiota tanar... na mindegy, azert meg nem adom fel, lehet hogy mar szerdan valaszol, es akkor megcsinalom ejszaka, es akkor megyek... uuuuuuuuuuuugy akarok menni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Mano: jobban vagytok mar?

Koszi lanyok, hogy kitoltottetek a kerdoivet, ne aggodjatok, mindegyik hasznos volt, mert egyebkent azt akartam kihozni belole, hogy az embereknek nem sok fogalmuk van a digitalis atallasrol, ezert minel hamarabb meg kell kezdeni az ezzel kapcsolatos kampanyt es kommunikaciot :)

na megyek pihizni, Ildi, Szoni, nektek jo uszikalast holnap!

zetus8
 
 


Zetus, dejóóóó, gratulálok!!! :lol: Haematoma gyanúja nálam is fennállt Huncinál, még az első uh-on, de végülis nem volt semmi gond - nálatok sem lesz! :) Újra együtt pockásodunk, igen :D
Heh...jó szoros a szakdolis menetrended...drukkolok, hogy gond nélkül le tudd adni pénteken :)

Szoni, Zetus, köszi a gratut :) Végülis elég jól viselem, bár émelygős vagyok...jobban, mint Lucival anno. De ez legyen a legnagyobb probléma :) Illetve már elkezdtem az éjszakai vándorlást a kényszeres kisdolog miatt (meg már a kocsiban ülve sem bírok ki lazán 1,5 órát)...úgy emlékszem, ez az előző terhességnél jóval később kezdődött.
Ok, majd jövök a dokis hírekkel :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:13-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:13-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:13-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Etus!
Végül eljutottál uh-ra vhova v. feladtad?
Ez a konzulens nem sieti el a dolgot. AZért az neki is gáz lesz, ha nem tudod időben leadni. Legalább ezt mérlegelné, hamár rád nincs tekintettel.

Ildi!
Ti azért voltatok me uszizni?

Mi ugyanis Marcival egy kissé takonykórosak lettünk, de remélem, hogy csütörtökre jól leszünk (én vagyok kicsit rosszabbul, de kúrálom magam a bulira).
Pizza-recept már a konyhában várja a sorsát.

Fronell!
Jaj de jó lesz neked holnap :)

Holnap este még nézzetek be, hogy élek-e még, mert ha gázosabb lesz a helyzet, akkor nem akarok senkire taknyot kenni.
És azt is írjátok meg, hogy akkor ki jön? Hány adag téttát gyúrjak be?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szoni: egy csomo helyre telefonaltam mult penteken, es sehol nem volt ultrahang, a MediMomban se... a szent imrebe akartam vegul elmenni, de ott meg szivoztak, hogy nincs beutalom (telefonon probaltam kideriteni hgoy erdemes-e odamennem), ugyhogy vegul nem mentem, mert epphogy odaestem volna Piliscsabarol 1-re, es ha ott kozlik hogy nem vizsgalnak meg, magamba szurok vmit...
Aztan vasarnap reggel mar eleg gazul voltam, es ilyen fura rozsaszin nyalkas cucc jott belolem, nem sok, de megis gaz, szoval elmentunk az ugyeletre a Szent Imrebe, es Ildi szuper otletevel, hogy kapasbol a nogyogyaszatra menjunk eleg hamar meg is vizsgaltak. A doki eleg fiatal volt, o mondta hogy 7 mm a baba, es minden okes vele, dobog a szive, jo a szikholyag stb. Meg hogy valamivel kisebb lett a veromleny, de szigoruan fekudjek. Fogadjak fel babysittert vagy valami...

A baj az, hogy azota is fajdogalok, hiaba szedem a magneziumot, tenyleg fekudnom kene erzem, de hogy??????????? :cry:
Na mindegy, majd lesz valahogy... ma is jott ilyen rozsaszinu nyalkas cucc (bocsi a reszletekert :)) De mi a rak lehet az? Ildi, tipp?????????

A konzulensem magasrol tojik arra, hogy leadom-e a szakdolimat ebben a felevben vagy sem, neki tokmindegy, hogy en most adom le, vagy egy fel ev mulva... :twisted:

Pizza party-ra mi keszulunk, de csak csutortokon reggel derul ki, hogy tudunk-e menni vagy sem... az gaz??

Bercel is taknyos picit meg mindig, viszont mar ki tudja fujni az orrat!! :lol: nalunk ez tok nagy szam, hogy nem kell allandoan elovenni a porszivot!

zetus8
 
 


Etus!
Sejtetem, hogy úgy rögtön nem fognak sehol fogadni uh-ra, sajnos mindenhol iőpontos rendszer van :( Vhogy tényleg old meg a fekvést, ez a rszín trutyi nem jó jel, nekem is így kezdődött (mondjuk nekem 1 nap alatt átváltott barnára, pirosra).
Marci is ki tudja fújni a nózit, de azért én porszívózom neki, az biztosabb.
Jó, ha reggel szóltok.

Állapotom: fújom az orrom és orrcsöppezek, de ettől sztem ne fújjuk le a holnapot. Illetve rátok bízom, döntsétek el, hogy jöttök-e?!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok,

Nem tudtam semmit visszaolvasni, csak egy percre jöttem, nem tududnk holnap menni!Közbejött valami, meg az oltás is.Gyakorlatoztam máig, és halál fáradt is vagyok :(

úgyhogy bocs, majd jelentkezem, ha lesz egy kis időm!Csak a gyaksit is már írnom kell :? :roll:

pussz mindenkinek
manóci
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:14-kor.
Vendég
 


Fronell!
Igazán szíííívesen. Remélem tényleg ízlett. Peti a vacsinál azt mondta, hogy nem remdelünk többet pizzát. Ennek most örüljek v. megszívtam?
Visegrádig, ahhh szegény.
Marci tegnap már nem aludt.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Na sziasztok már rég voltam.

Mindenkinek jobbulást aki beteg!!!
Voltunk Pesten minden ok. Ezentúl már győrbe fogunk járni mert uj dokinő van.
Kijött a rágó foga a Lizának jól megszenvedtük.
vannak napok mikor éjjel nem akar aludni és hisztis és akaratos.

amugy mostanában a biztositásokat böngészem mert jó lenne találni jobbat mert sok autó van.
Ugye mezőgazdasággal és fuvarozással fogalakozika család.

Diéta! én folyamatos diétázó vagyok nem sok van amit nem próbáltam ki. Egy vmi biztos csak mozgással van minőségi fogyás mert amugy összeesik az ember és lóg mindene.
Minden nap tornázom itthon vannak gépeim azon kardiózom fél órát utána meg has fenék comb ra gyúrok.
Én 74 kg voltam most 60 vagyok tehát minden fogyi időszakban ment le vmennyi és hála nem sok jött vissza. Néha nekem is kiabál a szervezetm egy kis finomságért. Akkor muszáj enni aztán egy darabig megint nem gondolok rá.
bóbita33
 
 


Elküldtem közben nehogy elszálljon.....
Ki kell vinnem a gyereket mert már nem bir magával.

Mostanában nem sikerül odaérnünk sehová mert uszi is és torna is 8 kor és fél kilenckor van.
Multkor is ugy keltettem fel.

Kérdés: Ki mit vesz a gyerkőcnek karácsonyra hátha adtok vmi jó ötletet.
amugy én nem értem az embereket azt mondják gazdasági válság van de én csak a törlesztőrészleten veszem észre mert a boltok tele vannak ész nélkül vásárolnak az emeberek.

Na majd jövök kimegyünk egy kicsit levegőzni!!!
bóbita33
 
 


Szia Bóbi!
Jó, hogy jöttél.
Tök ügyi vagy, hogy így mozogsz otthon. Szóval van akaraterőd, én mindig belelkesedek, csinálom pár napig, de aztán leállok. Nálam csak akkor megy a torna, ha eljárok vhova, de ott élvezem.

Karácsony: Szonjinak már vettem csomó minden csajszis-babás dolgot.
Marcinak kinéztem a Babaszobán egy hintahernyót (amúgy a Brendonban lehet kapni újjonan), úgy volt, hogy hétvégén elhozzuk a csajtól, erre közölte, hogy a gyereke sírógörcsöt kapott miatta, így mégsem adja el. Megértem persze, de szólhatott volna hamarabb is, mert én kérdeztem ma rá, hogy akkor holnap találkozunk-e. Jó, nem? Úgy bírom az ilyeneket. Beszélte volna meg hamrabb a gyerekkel, mielőtt felteszi a netre a hirdetést.

Most mennem kell, megyünk Szonjival korizni...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok...

ugyan mar tobben tudtok rola, de azert leirom...

szerdan elkezdtem gorcsolni, es csutortokon vereztem is... felhivtam a dokimat, aki azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, ez biztos csak a haematomatol van, fekudjek, szedjek magneziumot, es kb. 3 het mulva menjek kontroll uh-ra. De en akkor mar nagyon nem voltam jol, igy Ildi "szerzett" nekem idopontot masnapra az o volt dokijahoz. (koszi Ildi meg egyszer... es azt is, hogy ott voltatok velem...) el is mentem, es ott derult ki, hogy a baba mar nem el... Crying or Very sad Pont 1 cm volt a kis draga, a petezsak pedig 15szor 10 mm. Mivel elegge gorcsoltem meg vereztem, azt javasolta a doki, hogy menjek be a korhazba, es meg aznap meg fogjak csinalni a muszeres befejezest. Persze nagyon sirtam, nem voltam erre teljesen felkeszulve lelkileg... Aztan a korhazban csak rosszabb lett minden, Oliver meg nem ert oda, Ildivel mentunk fel a nogyogyaszatra, ahol kozoltek, hogy nincs hely, nem tudnak hova rakni, elojegyzes kell, neznek nekem idopontot... aztan mondtak, hogy egy het mulva csutortokon menjek vissza, akkor megcsinaljak a mutetet... Na akkor en teljesen kesz voltam, csak sirtam, Ildi meg kikelt magabol, hogy ugye nem gondoljak komolyan, hogy egy halott kis embriot fogok magamban vinni meg egy hetig, ugy, hogy kozben ugy gorcsolok hogy nem birok aludni? Akkor lekuldtek az ugyeletre, es ott egy nagyon kedves doki volt, aki azt mondta hogy ne aggodjak, menjek vissza egy-ket ora mulva , es o megcsinalja a mutetet. Igy lett, tegnap reggel haza is johettem...

Szoval most itthon vagyok... meg az a szerencse, hogy itt van nekem Bercel, az a mindig porgo duracell-nyuszi, es felvidit... de azert sok ido lesz ezt meg feldolgozni...

ne haragudjatok, de most nincs lelkierom reagalni masokra...

puszi

zetus8
 
 


Etus!
Ahogy már írtam, de azért itt is: nagyon sajnálom, hogy ez történt, pontosan tudom, hogy milyen érzeés, nekünk is 7 hetes volt a Marci előtti babánk (mondjuk neki még nem vert a szíve)
Ez a kórházas sztori nem semmi. Imrében volt? Miért kellett bent maradnod egy éjszakát?
Nagyon sokat gondolok rád és szorítok, hogy túllegyél rajta. Olyan jófej, vidám csajszi vagy! És Dödi meg tényleg egy pörgő humorzsák :)
Puszi

Bóbi!
Visszatérve a Karácsonyra: én Marcinak vmi készségfejlesztő izékben gondolkozom (FP csiga, formabedobó, zenélő vmi), de Apa azt mondta, hogy ne vásároljak össze annyi ilyesmit, mert már van több féle is és lényegében mind uazt tanítja meg a gyereknek.
Meg vmi vizes játék is jól jönne, mert imádnak Szonjival a kádban pacsálni.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Zetus, ez borzasztó, nagyon sajnálom :cry: Én is csak azt kívánhatom, hogy a lehetőségekhez képest minél előbb túl legyél azon, ami történt... Ölellek! ((((( )))))
Fasza az orvosod...már ha ezek után még az marad...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


zetus:
Annyira sajnalom... de tudod mennyire szeretnek neked most segiteni. Bercel biztosan nagy segitseged lesz. Nekem anno nem volt ilyen kis vidam orokmozgom, nehez volt, de az ido es az ujabb terhesseg segitett feldolgozni. Neked is ez lesz a segitseg, ebben biztos vagyok.
Az ido mindig segit.

balwin:
Annyira gratulalok neked ehhez a majdnem 9 hethez! Irtam mult heten mar egy szep hozzaszolast, ami akkor sokkal jobban hangzott, mint igy megkesve, ennek a tragedianak az arnyekaban, de ennek ellenere annyira klassz, hogy babat varsz! Majd en is igyekszem kovetni a jo peldadat. Mar mi is elkezdtunk dolgozni a kisteso projekten, hat kivancsi vagyok meddig tart a sikert elerni. Most ugy erzem egy honapot sem szeretnek varni es sikeruljon azonnal!!! Persze tudom mas nalam a realitas, de hatha ezuttal nem kell 3 evet varnom.

szonibaba:
Tenyleg klassz volt a pizzaparty. Jo gazdagon meg volt pakolva a pizza. :lol: Fotokat varom. Tudom en is tartozom kepekkel, de meg mindig a fenykepezogepen vannak, remelem holnap mar fel tudom tolteni.

baratodildi
 
 


bobita:
Hat en meg nem tudom mit veszunk Timinek, de valoszinu valami hasznos lesz a draga ajandek, mondjuk egy esernyo babakocsi labzsakkal... Az is lehet, hogy veszunk par szep kiscipot. Melle meg kap majd mesekonyvet es jatekot is, de fogalmam sincsen meg milyet. A jatek valami kicsi, de frappans lesz, mert lassan kikoltozhetunk a lakasbol, annyi jateka van mar.
Gratulalok a fogyashoz! Szuper! Ugyes vagy. En is mozgok mar szeptember eleje ota rendszeresen, de ugy tunik az sem eleg onmagaban, dieta nelkul csak a kondim javult, a kilok nem tuntek el rolam. En holnaptol 90 napozom, igaz csak karacsonyig...

Mi a hetvegen wellnesselni voltunk Bukk-furdon. Szuper luxus volt az egesz, kenyeztettem magam agyba-főbe, mozogtam, szanuaztam, ettem-ittam... Tokeletes volt a kornyezet, a hangulat es az egesz ugy, ahogy volt. Meg naszajandekba kaptuk egy ismerostol az utat es azt kell mondjam, hogy talan az egyik legsikerultebb ajandek volt nekem es a kapcsolatunknak is mar nagyon jot tett 2 nap Timike nelkul.
Anyukam szuperul ellatta Timit, aludni is aludt vele szo nelkul. Ennek ellenere sajnos beteg lett, mire hazaertunk. Behurutosodott, kohog es rekedt. :( Holnap megint mehetek a dokihoz vele.

baratodildi
 
 


Sziasztok most tudtamm vissszaolvasni igazából...

Zetus nagyon sajnálom ami veled történt én mindig ugy gondolom oka van ezeknek adolgoknak. Talán nem volt még kész rá a szervezeted, és amugy is sok dolog miatt aggódik az ember.
De még igy az elején legyen ha ugy akarja a sors.

Nálunk is Ati szeretne még egy gyerkőcöt én már annyira nem több dolog miatt.
Egy : gyereket várva és még utána is más után futott és nem voltak a lehetőségek egyformák és ezt nem tudom megbocsátani.
gy vagyok vele ha menni akar menjen! na de gyereket akkor ne akarjon!
Kettő: Genetikai probléma.... a terhesség alatt tönkremennék idegileg a félelemtől...
Elég ha a család idegesit néha..amugy a Liza felér két gyerekkel.

Judit! neked nagy gratula és problémamentes boldog várandós napokat kivánok!

Zetus! hidd el neked is lesz majd ebben részed.

Karácsony: vettem nagy duplot / auchan féláron van mint máshol/
És vettem hip hop zebrát azt is ott jóval lcsóbban.
Meg szoktam venni a mamák részére is az ajándékot mert sose tudják mit vegyenek a gyerekeknek vagy választanak ki mit vállal be ebbe a nagy gazdasági válságba.

nagylányom kvánságlistát irt és mindenki választott belőle....

Na jó éjt mindenkinek!
bóbita33
 
 


Ildi, drukkolok, hogy ügyesen menjen :) Hátha ez a szuper velneszhétvége máris hatott :lol: Én is arra készültem, hogy nem lesz egyszerű menet Ketteskét sem összehozni - Lucára másfél évet vártunk. De ahogy megszületett az elhatározás, és normális ciklusom is lett hozzá, összejött :) Ahogy egy kedves ismerősöm mondta: másodjára jobban tudják a petefészkek a dolgukat :)

Bóbita, szia :) Gratu a fogyáshoz! 8) Én épphogy elkezdtem apadni, újra hízni fogok :roll: Sebaj, megéri - bőven :lol:

Karácsony: a fő ajándék valószínűleg egy játékkonyha lesz, jó sok nyitogatható, pakolható ajtóval, polccal, fiókkal :D Meg kap mellé egy-két hasznos, kisméretű játékot :) De lesz ugye Luca nap is, úgyhogy valamit arra is kitalálunk. Illetve egy része már megvan, az egyik nagyi jóvoltából ma veszünk neki hótaposót :) Hátha lesz hó is a télen...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:14-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi!
Itt is mondom: szuper, hogy végre ki tudtatok mozdulni és ilyen jól sikerült :wink:
Timikének jobbulást, mennek a gyógypuszik!

Bóbi!
Auschanban meddig jóárú a Duplo?
Az ugrálós zebra az az FP-s műag. izémicsoda?
"Még egy gyerkőc" téma: ha Apa ilyen félrekalandozós, akkor sztem tök igazad van.

Fronell!
Szegény Almi biztos nagyon megijedt és tényleg szerencse, hogy most nem mászott ki, ahogy szokott.
Az anyagiakat azért remélem fű alatt elintéztétek, ha már ilyen rendes voltál.
Már alig várjuk a nyaminyami "kj" rakottat :D
És az odanavigációt is majd küldd időben!

Na megyek, mert rántottát rendelt a csajom.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Zetus, :( :( :cry: :cry: Nagyon sajnálom a történteket, most volt csak időm visszaolvasni több napot!
Én is azt mondom, jobb így az elején, ha már így kellett lennie, ki tudja miért! :cry: De tudom sok idő ezt feldolgozni.Gyógypuszikat küldöm a kis lelkecskédnek.Jön majd hamar a kistesó, aki igaz nem fogja kitörölni a "tesót" de kárpótol majd hidd el!!

Judit,Gratula kettecskéhez :wink: Vigyázz magadra!Dokinál jártál már?

Fronell,ennyi barmot! :twisted: Hallod nem semmi kik járkálnak az utakon!szerencse, hogy nem történt semmi bajotok!
Talit, meglátjuk, jó lenne eljutni hozzátok!

Megyek, érdekes ma a XXI.-ik század :wink:

Többiek, pussz
manóci
 
 


fronell:
Hat nagyon mazli, hogy epp be volt kotve Alma. :roll: Huu, a hatamon futott a hideg, ahogy olvastam. Remelem hamar meg tudjak javitani a kocsit.
Mi megyunk es mar most varjuk!!! :lol: :) :D Timi meggyogyult, ez csak valami mini betegseg volt szerencsere. :)

szonibaba:
Valamit beszeljunk meg, hogy hogyan tudunk egyutt kimenni es zetusekert is bemenni kozben. Szerintem ugy egyszerubb lesz. :roll: Mikor tudtok indulni? Mi szerintem 9.15 korul legkorabban, bar Timi mostanaban neha mar 8-kor kel. :roll:
A keddi uszi is programon van akkor a Hovirag utcaban. Ti voltatok tegnap?

zetus:
Bercelnek van autosulese? Mert akkor mi is el tuzdunk vinni egyedul. :roll: Babakocsi most ugysem kell oda.

bobita:
Ezt a betegseget genetikailag nem lehet elore kiszűrni meg terhesseg alatt??? Amit pedig szonibaba irt aparol, hat avval en is egyetertek, de en mindig a tobb gyerek hive vagyok, nem tudok kibujni a borombol. Nalam ez valoszinu azert van, mert egyke vagyok es nekem nagyon hianyzott es most is hianyzik, hoyg nincsen tesom. Persze nalad is valtozhatnak idovel az erzesek, de siettetni biztosan nem szabad semmit. Na most jol megfogalmaztam.

balwin:
Neked legyen igazad es remelem fogjak tudni a petefeszkeim a dolgukat... Nalam sajnos eddig minden terhesseg kozott kb 1 ev volt, de most bizom nagyon abban, hogy a vegig kihordott terhesseg jo hatassal van a petefeszkeimre :wink:

mano:
Mitol fugg, hogy tudtok -e jonni? Szerintem pakold be a gyerekeket, aztan hajra egesz napos program Leanyfalun!!! :wink:

Nalunk a nagy hir, hogy ferjecskem hetfotol mar nem otthonrol dolgozik. Igy talan surubben tudok majd jonni olvasni, mar ha lesz mit :wink:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Én kb. 9 körül tudok elindulni az oviból Marcival, sztem találkozzunk Etuséknál a parkolóban 10körül. Hmm?
Uszizni nem voltunk, én még mindig szenvedek kicsit a takonytól, vis inkább már csak az orrcsepp hiányától.
Gratula Ákosnak a munkához, gyorsan ment, ügyi :)

Fronell!
Nagy a csönd... :?
Várjuk az útvonalat! És a hétfőt is nagyon. Elültetted a bogarat a fülembe, nem bírtam ki és a héten csináltam rakottat (fincsíííí lett).

Marcinak kibújt a 11. foga (vis remélem, hogy a 11. és nincs újabb kósza fog a szájában, amit nem vettem észre).
Próbálom leszoktatni az éjszakai cicizésről...nem egyszerű. Olyan erőszakos és amikor már azt hiszem, hogy visszaaludt, újra rákezdi a kiabálást és a ruhám tépkedését, plusz dobálja magát :x

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:16-kor.
Vendég
 


fronell:
Mi is varjuk az utvonalat... Mi megyunk, eddig minden ok reszunkrol. Egeszsegesek vagyunk :lol: Nalam a rakottas (jo kifejezes) is ok, bar en a 90 napos dietamban eppen gyumi napon leszek, de nem erdekes, annyira nem csinalom komolyan, egy kis csalas belefer :P
Ha nagyon komplikalt az utvonal ugy is lehet, hogy felhivunk egy viszonylag kponnyen elerheto pontrol es szoban navigalsz :roll:

szonibaba:
Ok, Etuseknal 10-kor nekunk jo. Foghoz gratulalok! Szopi tema nem lehet egyszeru. A napkozbenirol probald elobb szerintem leszoktatni, akkor ejjel is kevesebb lesz a tejci es kevesbe fog kerni. :roll: Persze lehet rossz a logikam. :roll:
Ilyenkor jo lenne ha Skat meg neha benezne, o akart szopi tanacsado lenni ha jol emlekszem. :roll:

zetus:
Ugye jobban van ma mar Bercel???

mano:
Nagyon jo lenne, ha Ti is jonnetek. Mehetunk veletek is egyutt. :wink: Ugy tudom Szoni is jon, igy Esztinek is lenne partnere. :)

En lassan eltemetodom a sok hazimunkaban. :cry: Ketsegbeejtoen sok szennyes, kosz es rumli van nalunk, de remelem a hetvegen valamit tudok csinalni. Tegnapelott bedoglott a villanybojlerunk, tegnap este azt hajkurasztuk.
Meg egy kerdes, bar mar volt regebben rola szo... Ti milyen fogkefet, fogpasztat hasznaltok? Mikortol lehet rendes gyerekfogkefe? En meg a tranulo fogkefet hasznalom meg a nenedentet hozza... Elegge ugyesen szopogatja Timi :lol: Meg csak 10 fogacska van kint, de mostanaban neha nyoszorog almaban szegeny, ugyhogy lehet ki fog jonni hamar a kovetkezo.

baratodildi
 
 


Ildi!
Sztem nem viszem Szonjit, de majd még megbeszélem Petivel.
Nem akarom a szopiról Marcit leszoktatni, csak az éjjeliről azért, hogy végre nyugodtan alhassunk (egy ideig).
Fogkefe: mi első perctől kezdve az Elmex-et használjuk (a gyerek verziót), fogkeféből pedig a korosztályának megfelelőt, nemtom milyen márka Colgate v. Signál?! A fogkrémet pedig anno egy fogász mondta, hogy az a legjobb és az nem is annyira gáz, ha lenyelik.
Szennyes nálunk is halmokban, de nem tudom hova kiteregetni, csak ha az előző leszáradt. Ördögi kör.

Etus drága!
Ugye jöttök hétfőn?

Fronell!
Mi megyünk.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 19:16-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?