Új privát üzeneted érkezett!

Helenka, marmint h, meghozza a mensit? Az aviva torna :) vagy cickafark. Ezeket en meg nem probaltam, de ezt olvasni..
sajnalom hogy ennyi problemad van a mensivel :( de ha felirtak a gyogyszert nem kene beszedni megiscsak ?

Eszti, en ugy orulnek ha sikerulne mar! :) gondolom Te mennyire. En nem ertem ezt az egesz termeszet dolgot,miert jatszik ilyet velunk?
Soha nem csinaltak meg nalad hormonpanelt?
En most irto kivancsi vagyok a legujabb eredmenyeimre. Jobb lett v. rosszabb ? holnap megyek es remelem beszamolnak rola :)
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítséget. Tegnap levetettem a vért, vc és a TSH már meg van belőle, vc rendben, TSH 3,21. Értékhatáron belül, szerintetek nem magas egy kicsit?

Eszti tudom, hogy milyen rossz ez. Mensi előtt én is mindig barnázok. Ebben a hónaban 3 napig barnáztam 4. nap semmi, az 5. napon kezdett megjönni. Ezt szeretném végre rendbetetetni, mert szerintem ez miatt nem akar jönni a baba.

Reginand fog sikerülni, csak sajnos többet kell várni rá. 


csepp24
 
 


Reginand: de,csináltak hormontpanelt,mivel lombik"babánk" van :)
Természetes úton sajnos eddig még nem sikerült...

A hormonjaim -és többi vizsgálat- korai petefészekkimerülést mutattak már 3 éve is egyéb súlyos betegségekkel együtt (endometriózis),ezért kellett már akkor is sietnünk...,most meg már talán nem is működik a dolog...
Drukkolok Neked!!!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 

 
 

Az Aviva tornát nem javaslom csak úgy elkezdeni,mert az aztán felborítja hirtelen a hormonháztartást,mielőtt rendezné azt,kissé felbolydul odabent minden,aztán persze jobb,de mensi-meghozásra nem ajánlom,ha azelőtt nem tornáztatok.

Egyébiránt az együttlét nagyon jó mensi-meghozó....,vagy egy forró fürdő...?
Kitágulnak a vérerek,ezért.
De talán valaki tud jobbat :)

Vaaaagy doki...!!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti,
en mindig elfelejtem h. mar tulvagytok egy lombikon, nincs ott  a vonalzodon :)
mennyi idos is vagy, ha szabad ilyet kerdezni ? sztem keverem a korokat. Nekem ugy remlik h, a 20 30 as evek kozott..
Az endometrozist kezeltek ? vaz hogy derult ki? UH?

csepp, nekem 2,4 volt es az hataron belul van,marmint eppen. azt mondta az endos doki h. 2,5 szoktak javasolni, ha a felett van az mar nem jo. De volt aki ilyen ertekkel is babas lett. Na erre mondj valamit. Amugy azt is olvastam vhol hogy a dokik 1-1.2 erteket szeretik javasolni, tartani.. szoval doki, es majd o megmondja h. o mit gondol. Sokat segitettem ugye ? :S

20140211131327
 
 


Reginand: mindig is nagyon durva menstruációim voltak,de amolyan "földön fetrengős", szóval nálam a nospa nem gyógyszer...
Aztán 2010-ben már egyre többször volt mensin kívül is iszonyatos fájdalmam,egyik éjjel annyira,hogy már moccanni se tudtam,akkor bementünk a kórházba,és a hosszas vizsgálatok után kiderült,hogy mindkét petefészkemben szép méretes ciszták vannak,(laparos) műtéten kiderült,hogy súlyos fokú endometriózisom is van,ezért nem estem teherbe 5 évig...(ebben már a lombik is benne van)

Sajnos ezt a diagnózist csak "feltárással" lehet 100%-ra felállítani,addig max. sejthető :(

Akkor az AMH-m még épp tűrhető volt (1,8),így még sikerült a lombik.

Ma már máshogy gondolkozom,nem szeretnék több mesterséges beavatkozást,a Jóistenre bízzuk  továbbiakat :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Ja,és nem sokkal vagyok 30-on túl! ;)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Irtam egy kisebb regenyt es eltunt...

szoval sajnalom h. ilyen koran mar ezt az utat kellett megjarnod.
A lobik alatt hogy nem vettek ezeket eszre?? ! hiszen ott minden kis szarra odafigyelnek! vagy megsem? Total meglepodtem most..
20140211131327
 
 


AMH t nekem is most csinaltak, remelem jo lesz az eredmeny.
Sztem nalunk velem van a baj, jobban mondva a fejemmel: sokat gorcsolok, nem tudom magam elengedni.. es ez nagy gond..
pszichiater kellene, de egyszeruen senki nem tud javasolni egy epkezlab embert..
Nalunk minden rendben kisebb kilengessek ill a parom kicsit alacsony szammal dolgozik de nem volt annyira gaz. legalabbis az elso.. a 2. mar az volt, de meg lombikra jo..
nekem enyhe prolaktin volt, azt kezeltek most tuti jo mar.
aztan meg a tshm egy kicsit kerdeses ugye, de azt mondta az endos az o k.

szoval csak a fejemmel lehet a gond :)

Nekem soha nem volt ciklusproblemam, mindig pontos volt. nem voltak kesesek 30 nap pedig soha. A fajdalom az megvolt de csak az elso napon, regen ettem a kataflant, aztan lejottem a szerrol. Mar van h. csak cickafark teat iszom. A nospa sztem szar.. nemjo, nekem az algopyrin jobban bevalt. de sztem ez alkati kerdes is ki mire reagal.

ilyen ejjeli fajdalmam volt nekem is egyszer. az kozepido kornyeken volt 2 eve talan. Arra ebredtem h. irtora faj a jobboldalam, wc , hirtalan azt hittem hasmenes, de nem tudtam produkalni, mar hanyingerem volt a hirtelen fajdalomtol, azon voltam menjunk korhazba es tuti a vakbelem az, izzadtam is a fajdalomtol. vhogy wc ztem es kicsit enyhul a fajdalom, majd megszunt , ez talan 5 percig tartott de oraknak ereztem..
20140211131327
 
 


folyt kov.
masnapra elmult, ill enyhen ereztem ,mint ahogy szoktam is a kozepidoben erezni.
nem jott elo, egeszen mult szombatig.. akkor nappal tort ram ugyanigy.
bar tettem erte, most nem alvas kozben hanem eros torna kozben jott ram az egesz..
volt egy sportnap elmentem. Czanik capuera aerobik, irto nehez, es gyors volt, 3 perc alatt kikoptem a tudom.. de csinaltam, a 13. perc korul ereztem rosszul vagyok, magas a pulzus, nincs levego, es elkezdtett fajni a hasam, jobb oldalt. WC  semmi, vissza aterepre, de mar nem alltam be.
Megint wc, siker, jobb lett.
Nem tudom megint mi volt ez.. nem szokott ilyen problemam lenni.. es ugye erre 2 nap utan a barna potty..

Soha nem mondtak meg h. n
20140211131327
 
 


soha nem mondta meg nekem doki h vagy endometr. v. ciszta lenne, pedig most meg valtottam is..
holnap megyek, csak normalisan megneznek..
bar en rendben vagyok, ugye. :)


remelem eszti a joisten latja az igyekezeteteket es jobb belatasra ter ;)

20140211131327
 
 


Mindjárt továbbolvaslak,de erre gyorsan reagálok:
a lombik az endó MIATT lett,emiatt kezdtünk el lombikozni,mert az endó miatt mást nem lehetett...

A hormoneredményekből már csak a petefészekkimerülést derítették ki. ;) Nem akartam regényként írni,ezért nem részleteztem a dátumokat.
2010.febr. műtét (endó+ciszták)
2010. ápr. meddőségibe mentünk
2010. júl.,nov. lombikok
2011.szülés :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


reginand, ha pszichológust keresel, akkor Kulcsár Évát tudom javasolni, Budán rendel, ő volt az ELTE pszicho karának a vezetője, de most azt hiszem, magánzásba kezdett. nagyon ért a meddő nők kezeléséhez :)

Most egyébként nincs gyógyszerem, hogy meghozza a menzit, legutóbb nyáron szedtem norcolutot, vagy mit. de az is fura volt, mert a szedése után pontosan meg kellett volna jönnie, mittudomén, hány napra és még ahhoz képest is késett...

Én zuhanyozni szeretek, de jó forró vízben, remélem az is számít ;) és még együtt is voltunk, szóval várom a további tippeket :) Aviva könyveket már töltöttem le, de kétlem, hogy egyhamar lenne rá időm olvasgatni, a teáról pedig nem tudom, mit gondoljak.... Valamit csak kavar, ha hatása van

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Nem tudom,Neked mitől lehet,mostnában én sokszor érzem ezt,amit leírtál,de néha van is enyhébb hasmenésnek tekinthető valami. :(
Kicsit aggódok a prolaktinom miatt is,AMH-t nem nézetek,az FSH most bőven elég lesz,hisz nem lombikozunk.

Ciklussal nekem se volt soha problémám,ezek a majdnem-pozitív tesztek viszont többször bekavartak már...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Helenka, avivat azert elotte kell gyakorolni, sztem igy nem megy csak konyvbol..
Ha tartasz tole, ne igyal teat! az a legjobb.
Tusolas, azert jobb a furdo, de talan igy is szamit :) es bizz a termeszetben!
dejo tanacsokat tudok adni :D


Eszti,
Hogyhogy nem szabaditottak meg az endometr.tol? vagy azt nem lehett?
Vegulis most mar mindegy, a lenyeg h. sikerult :)
Eleg hamar mentek a lombikok es azt hiszem szerencses vagy h. a 2. sikerult :) Az is rendes volt, nem fagyis? Ahogy latom akkor az elso egyaltalan nem tapadt meg, ugye?
baratnomnek 3. sikerult csak :( es raadasul az elso a 11. hetig megmaradt :( szoval igy eleg rossz volt neki, mert mutet lett a vege es fel ev varakozas. Meghat lelkileg is megterhelo volt  neki :(
20140211131327
 
 


Reginand: de,szétszabdalták belül az összenövéseket,de az endometriózis nem gyógyítható, újra meg újra kiújul,csak mindenkinél más ütemben.
Rengeteg nőnek van,csak sokan nem tudnak róla,mert nem okoz panaszt,mint nálam...
(fájdalom,meddőség)

Van,aki 2-3 havonta műtétre jár :(

Első lombikkal is létrejött terhesség,csak nem maradt meg...  Gyorsan mentek a lombikok,mivel alapból nem kellett sok vizsgálat,a lombik se volt kérdéses,minden másom megvolt a műtét miatt is,ami még kellett. Nekem szerencsére nem kellett annyit várni a köv. alkalomra,mert nem kellett műteni a baba miatt...

Na,hagyjuk a témát,azóta a tű látványától is rosszul vagyok.....

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Én már megint trutyiul vagyok. Fájdogálok, meg-megörülök neki, hogy végre megjött, és mégsem.
Tegnap ültömben úgy megszédültem, hogy öklendezni kezdtem, pár percig tartott és elmúlt.
Ma egész nap émelygek, fáj a hasam, görcsölget, de ezt csinálja ugye már néhány napja.
Nagyon reménykedek benne, hogy végre megjön, vagy valami. Lassan már gyógyszert kell tényleg kérnem...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, vmi ujsag?

Nekem is mar fajdogal, dehat meg azert kicsit korai, mert pentekre varom, v. csut. ezt msot ennyire nem tudom pontosan
En is szedulok neha neha, de sztem az nem ezzel van osszefuggesben, hanem a stresszel..
Szokasos mellfajas is megvan, szoval minden stimmel.
20140211131327
 
 


Helenka van valami változás?

Többiek merre? 

csepp24
 
 


Sziasztok,én is erre.
Mivel ilyen össze-vissza voltak az ovu-tesztjeim,fogalmam sincs,ovu szerint mikor kéne,hogy megjöjjön,tegnapra vagy mára saccoltam,eddig még nem jött meg,pár napja csak wc-zéskor töröltem barnás valamit...

vasárnap napközben aludtam 2 órát,és tegnap este is beájultam 9-kor,ami fura,de nem annyira meglepő,mert mostanában elég sokat tettem-vettem,de ami nagyon szokatlan,az a több napja tartó puffadás,hullámzóan rámtörő görcsök a gyomromban,és olyankor futás is van a mosdóba,de semmi hasmenés nincs,csak az arra jellemző hasgörcsök,de inkább szorulásosnak mondanám.....


a barnázások miatt nem reménykedhetek,hisz nem csak cseppnyi volt,de azért egy kis csoda jó lenne!!! 1 v. 2 napja negatív tesztet csináltam,most meg vártam,hogy végre megjöjjön,és mehessek a 3.napi vérvételre,de még nem jött meg...
sajnos korábban ezt elég volt írnom,és máris elöntött,remélem most nem...........

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Én ellőttem az utolsó tesztemet, szuper negatív lett.
Bejelentkeztem a dokinőhöz, holnap délután mehetek is hozzá, csinálunk clamydiát is, ha már ott vagyok, meg citológia, meg kutyafüle.
Bejelentkeztem továbbá Varga Attila dokihoz is Debrecenbe, ő lesz a párom orvosa, 11-én megyünk. Sajnos elég stresszes lesz, mert itthon is alig tudtunk mintát venni, és Debrecenbe meg muszáj lesz ott produkálnia...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, milyen 11? most nov?
bizony muszaj lesz, gyakoroljatok vmi ellazito dolgot.. meditaciot vagy ilyesmit.
Nagyon szurkolok, hogy gordulekenyen menjenek a dolgaitok.


Eszti, ez nagyon furcsa hogy igy vagy..
en is erzem mar de nekem meg 2-3 nap az ovutesztjeim szerint.. aztan majd kiderul. egyelore meg semmi kulonleges jele nincs csak a szokasos ami akar mas is lehetne.
dejo is lenne ha mas lenne..
20140211131327
 
 


Reginand kisebbik lányommal voltam így. Szokásos cicifájás, pocak görcsölés, de megjönni nem akart, aztán 9 hónappal később itt volt a kezemben a kisasszony.

Eszti drukkolok, hogy ne legyen mensi.

Helenka 11-én lesz nagyobbik lányom 10 éves, akkor gondolok rátok is, hogy rendben mennyen minden.

csepp24
 
 


Reménykedek értetek, csajok, hátha!
Köszi Reginand, sajnos a relaxációtól csak felkapja a vizet. Majd megerölteti magát, nincs mese. Novemberre szól az időpont, bár már a jövő héten is fogadott volna minket. Félek az eredményektől. Holnap lesz a mesebeli 50. napja a ciklusomnak. Most épp nem vagyok túl bizakodó

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


nahat, nekem nem lesz igy Csepp :(
ma megjott, es nem is ertem hogyan miert.. holnap kellett volna ill penteken. vagy nem volt jo az ovuteszt nem tudom, vagy nem volt most sargatest termeles..:( epp most mertek :(
de nem gorcsol a hasam, faj a cicim meg, es reggel felment a hom..

Helenka, kitartas!
ez jo, hogy felkapja a vizet tole :)
reginand1pont0
 
 


Sziasztok!!!Sokáig nem voltam,mert babókám,most lassan 9 hósan először beteg lett.Már nem lázas,de nem a régi,sokat alukál,szerencsére enni eszik!!! Jajj, csajok de jó lenne pozitív teszteket látni/olvasni!!!!Nekem még van 1 levél tabim és indul a kistesó projekt!!!Már várjuk nagyon!!!

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hajni1980
Répcelak
 
 


Nálam éjjel volt pár csepp vér,de még mindig nem jött meg...
Ha úgy menne tovább,mint korábbi ciklusaimban,már meg kellett volna jönnie,elvileg még tegnap,de még mindig semmi...
Tesztet pár napja csináltam,akkor totál negatív volt,igazából a barnázások meg az éjjeli vér miatt nem reménykednék,de pár napja azért meglepően sokat alszom/fáradt vagyok,és puffadok is,ahogy azelőtt majdnem soha... :oops:

Este nagyon csúnyán görcsöltem is,biztos voltam benne,hogy reggelig legkésőbb elönt a vér,de semmi.

Az ovutesztek miatt fogalmam sincs,pontosan kéne-e megjönnie,tehát az is lehet,hogy "időben" vagyok még,bár nekem 28 naposak szoktak lenni a ciklusaim...

Holnap mentem volna 3.napi vérvételre,de max. első napit lehetne belőle csinálni,ha addigra megjönne,így máskor kell mennem.... :roll:

Hányinger-szerűm is van,néha eszembe jut,hogy lehet,hogy hánynom kell mindjárt,de ennyiben maradt,talán csak a fáradtság tette. Na,kb. ennyi errefelé.

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Hajni: jobbulást picurnak!!!

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Hajni, jobbulast!

Eszti, nem hiszed el en sem tudom mi van :( bar nekem nincsenek tuneteim, es nem is volt rendes verzes tegnap de a pecsetelesnel tobb, viszont egyaltalan nem faj mar a hasam es tegnap sem fajt, inkabb elotte meg ereztem szurkalt a petefeszeknel mint kozepidoben..
ma meg semmi , a hom meg mindig magas, bar tudom h. cisztatol is lehet, de most voltam ugye dokinal 24 en, gondolom eszrevette volna es szol ha van ott vmi..
igy tokre nem ertem.. bar volt mar ilyen h. mensi napjan 36,9 volt a hom, de eppen 3 napja vol 36,8 aztan felment 36,9 re es ma is ott volt ez a furcsa.. azert ha elindult lefele, akkor eddig nem emelkedett ujra...
en nem csinaltam tesztet ill tegnap este epp kellett, de azt sem tudom mennyire volt koncenralt es csak rapisiltem egy ovura , de nem lattam semmit, igaz 2 perc sem volt kidobtam :) na mindegy. ha nem jon meg ma sem holnap reggel csinalok..
amugy semmi tunetem nincs igaz en mar alig varom h. aludjak este, de nalam sztem ez normalis az oraallitas miatt.. semmi hanyinger meg ilyenek..
miert csinalja ezt a termeszet?? bar a stresszbol kijutott, de en ugy tudom h. az a peteeres idejet tudja kitolni esetleg es ugye attol fugg a mensi, hat nem tudom..
20140211131327
 
 


Reginand: foglmam sincs,mi van,nekem éjjel végül megjött,eléggé fájt is...
nekem előzőleg volt ugyanez,akkor 2 napot késett,majd a negatív tesztek után megjött,de 24 óránál tovább nem tartott....

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti,
ha nekem nem jon meg ejjel es reggel meg magas lesz a ho, csinalok tesztet. mondom nekem meg soha nem volt ilyen.. igy most teljesen meg vagyok love..
remelem nem vmi nagy baj :(
persze ma sem volt semmi, de amikor elmegyek wc re, mindig rozsaszines a papir, de wcben nem latszik semmi.. mar hulyenek erzem magam.. 
es semmi gorcs persze :( en nem ertem.. igaz ahogy csinaltam az lh tesztet, a szerint holnap kellene megjonnie, es nem tegnap v. ma. de tegnap annyira piros volt a papir h. azt azt gondoltam akkor jon..
es meg faj a cicim.. kivancsi vagyok a holnapra, bar nem sok remenyt fuzok hozza, nincs semmi tunet amugy..
20140211131327
 
 


Reginand akkor jó, ha nem jön és kellene! örülnék, ha nem lennél egyedül :)
Én még nem jutottam el dokinőhöz, holnap talán sikerül... ötvenötödik napon járok.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


ja és más: végre megkaptan én is a hìrös pedagógus bért. az előző havi elmaradt emeléssel együtt kicsit zavarba ejtő az összeg... olyan nem akarom elhinni és bűntudatom van érzéseim vannak, olyan magas. főleg a múlthavi csúfosan alacsony után, (pótlékot nem kaptam) a duplája érkezett

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka ennek csak örülj, végre normális bért kaptok ti is. Előfordult már máskor is, hogy ilyen sokáig nem jött meg?

Reginand mi újság, teszt? Ha nincs tünet az nagyon jó. Nagy lányomnál egy hetet késett a mensim, utána barnáztam, de az orvos megnézett uh-n és már 3 hetesen láttam a bébimet, pedig utána még vérzésem is volt. Feküdtem mind a kisangyalok, most pedig 11-én már 10 éves lesz.
csepp24
 
 


Helenka, sztem is orulj :) vannak akik meg nalad is tobbet keresnek sokkal kevesebb munkaval, kedvessegel, tudassal. Nekik nincs buntudatuk.

Csepp, ma reggel megjott, gorcsok kisereteben :) leesett a hom, igy tudtam h. mar nem kell tesztelnem, es mar jottek is a gorcsok. Elmult a cicifajas is.
ennek is orulok, vegulis mert minden rendben van velem ez azt jelenti :)
20140211131327
 
 


Sajnálom, hogy nem ez volt a ti időtök.
Örülök, persze a fizunak, ismerek olyat, aki lelkiismeret nélkül dolgozik óvónőként, a gyermekekkel borzalmasan bánik és közben sír, hogy mennyit dolgozik és teszi a szépet és alig várja kivárni a másodpercet, hogy húzzon hazafelé az oviból.
Én meg alig tudok itthon megülni, hogy menjek már befelé :D

Volt már ilyen hosszú ciklusom, nem igazán tudom, hogy miért van ez, a nyáron norculuttal jött meg, de ahhoz képest is késett 3 napot... Nem igazán jutok be a dokinőhöz (mindenki most szül), lehet, hogy majd csak jövő héten kedden érek el hozzá.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


oh majd legkozelebb :)

remelem..

doki! nekem soha nem voltak ilyen gondjaim..
20140211131327
 
 


Nekem is megjött végül 1 nap késéssel,így ma már a 3.napomon vagyok,5.-en megyek vv-re, nagyon kíváncsian várom,mi változott a 3 évvel ezelőttihez képest...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Megvárom a leleteimet,de majdnem biztosra veszem,hogy progeszteron-pótlásra van szükségem, ezért ha beigazolódik,akkor elkezdem használni a Women's krémet...
Hátha "csak" ezen múlik a dolog :)
persze akkor mellette tornázom is,és próbálok még egészségesebben élni.

próbálta már valaki közületek ezt a krémet?

Reginand: sajnálom :( Most 1  nap különbséggel jött meg nekünk ;) majdnem ugyanakkorra lennénk kiírva,ha most összejönnének a babák! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti!

Úgy látom ugyanazokat a köröket futjuk...
Én hétfőre várom a 21. napi progeszteron leletemet, és én is kinéztem már az általad említett krémet, ha alacsony a progeszteronszintem. Jókat írtak róla, csak az ára borsos. De ha használ, az simán megér ennyit.

Nagyon drukkolok mindenkinek, minden nap benézek, hátha valaki jó híreket hoz!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Eszti, az jo lenne :)
barcsak mar ott tartanank!
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Tudtok segíteni hormonszint ügyében?

21. napon 46 nmol/l volt a progeszteronszintem. Addig OK, ez hogy referenciaértéken belül van, de tudtok arról valamit, hogy érdemes lenne-e egy kicsit magasabbra feltornázni, ha babát szeretnénk? Milyen érték lenne az ideális?

Egyébként ez a hónap nekünk sem sikerült, próbálkozunk tovább.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske: sajnos a hormonértékekhez nem értek,esetleg a többi értékkel együtt érdemes megkérdezni egy hormonegyensúly-tanácsadót,Ő a krémet is megmondja,hogyan mennyit használj!
Nekem ma v. holnap meglesz a vv eredménye,ma reggel voltam.

sajnálom,hogy még mindig nem olvashatok örömhíreket... :(

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


holnap talán eljutok a dokinőhöz... kicsit szőrös leszek, mert a múlt hétre készültem, de sajnos nincs kedvem ezen változtatni :)
a progi szinthez én sem értek, de szerintem sem önmagában kell vizsgálni.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Csakhogy en is szakertsek: nekem ennel sokkal magasabb volt, a 19. napon. 78 volt az ertek, de en meg egyszer sem voltam babas :)
es igen, sztem is egyben kell nezni az osztrogenszinttel egyutt.
20140211131327
 
 


Én is kérnék egy kis segítséget. A háromnapos vérvételem még mindig nincs meg, mert a kórháznak nincs tesztje. És azért nincs, mert nem tud fizetni a gyártónak a kórház, talán nov. közepére rendezik az anyagiakat, akkor lesz teszt. Az lenne a kérdésem, hogy mivel nincs a kezemben a hormon vizsgálat eredménye, ettől függetlenül vigyek szak. dokihoz a TSH eredményemet? Az év elején még jó volt kb. 1,6 körüli, nyáron 2,8, most meg 3,3.
csepp24
 
 


Csepp!
Én a helyedben vinném. Ez már kicsit magas a teherbeeséshez. Állítólag az 1 körüli érték az ideális.

Nekem a következőket mérték: 
3. nap:
TSH 0,77 mIU/l
FSH 5,8 IU/l
LH 5,9 IU/l
prolactin 201,9 mIU/l
progeszteron 1,39 nmol/l (referenciaérték aljához van közel)
ösztradiol 216,9 pmol/l (ez sem magas)
tesztoszteron 1,11 nmol/l
21. nap
progeszteron
46,7 nmol/l
ösztradiolt nem néztek  

Hát nem tudom, nem rosszak az értékek, de akkor hol a gond? 

Jó, tudom, nekem már van 3 gyerekem, de velük is sok bajom volt, hónapokig véreztem és feküdtem velük az első és második harmadban.  Szerencse, hogy ők megmaradtak.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske: szerintem több okból sem érdemes izgulnod a baba miatt:
-spontán teherbe tudsz esni
-jók a hormonértékeid! ;)
nekem is van már egy gyerkőcöm,de nem volt még soha spontán terhességem (vagy nem tudok róla :( ).
Nekem az alábbi eredményekkel talán még a PCO is befigyel :(


nekem tegnap az 5. napon az
FSH: 15,55
Lh: 34,40
tsh: 2,34
(progi,ösztrogén még nincs meg valamiért...)
vasam csak 7,2...,ez elég csekélyke...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


boeske, sztem tok jok igy egyben az eredmenyeid, dehat en nem vagyok doki :D

nekem mondjuk a tshm ennek sokkal magasabb elvittem egy endos dokihoz es azt mondta ez meg jo :( na erre varrj gombot..
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasok, aztán reagálok is...

2 hete volt a szülinapom, jöttek a barátok és az egyik barom annyi pálinkát ivott, hogy amikor felkért táncolni, már nem állt a lábán és konkrétan rámesett. Azonnal úgy is maradtam, bár a földről még fel tudtam állni és felkúszni az ágyra, aztán viszlát... egy órát feküdtem, mire a barátaim kihívták a mentőket és kórház lett a vége. Persze fölösleges volt, mert se fájdalomcsillapítót nem kaptam, se semmit, megállapították, hogy van a csigolyarepedésem ami elmozdult és mehetek haza a p....ba. Ennyit az egészségügyről... napokig fájdalomcsillapítón éltem, örültem, hogy a családot ellátom.

A baba nem jött össze ismét, de nem adjuk fel, rajta vagyunk. :)

Szóval bocsi, hogy nem jöttem, nem direkt volt. A netet sem tudtam feltölteni, csak nemrég.

Remélem, mindenki jól van, visszaolvasok holnap és írok.

Puszi mindenkinek.

Ági

KépKép
KépKép
KépKép
agica36
Budapest II. kerület
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: