Új privát üzeneted érkezett!

timeya: Integrált teszt: nekünk is javasolta a doki, bár még csak 24 évesek vagyunk. Bár erős a gyanúm h e mögött most inkább anyagi okok álltak... viszont: mi úgy döntöttünk, hogy csak sima tarkóredő mérésre megyünk és ha annak kicsit is kétséges az eredménye, akkor irány az integrált. Ehhez mondjuk hozzátartozik, h mi magán uh-ra megyünk, profi orvoshoz.
naci: vannak olyan nacik amiken csak egy vékony sávban van ez a pocaktartó rész, azok már most is jók. sőt, azok jobbak is nyáron, mint ezek az egész hasat betakaró, mellig felérő nacik. Gáz viszont, h sokkal kevesebb ilyet gyártanak, illetve jó drágáért.. :S Én amondó vagyok h érdemes megnézni turikban ;) Én speciel a legjobb kismamanacimat anno 1200 forintért vettem használtan :)

bixi: ez szörnyű! :( Nagyon sajnálom! Döbbenet amúgy, hogy milyen sok emberrel előfordul ilyen, vagy hasonló tragédia :(

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Mi csak sima kombinált tesztet csináltattunk meg, de az ilyet szerintem simán megéri!Ezzel érzi magát igazán nyugodtnak az ember szerintem!
Hát a kismama nadrághoz nagyon nem tudok még hozzászólni, bár nekem van egy nagyon jó barátnőm aki varrónő, úgyhogy már 2 nadrágom is van nála átalakítás alatt!Már várom, hogy kész legyenek, mert kezdenek nagyon szűkösek lenni a mostaniak! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Bixi most olvastam! Sajnálom!

Nekem egy barátnőm járt sajnos így februárban! :S Márc-ra volt kiírva és ment uh-ra és mondták hogy nem él a baba. 36 hetes volt! :S

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 

 
 

Bíxi, szívből sajnálom. Én is ismerek 39. héten ugyan így járó kismamát.
Sajnálom, hogy rákérdeztem, mert gondolom, ha akartad volna leírtad volna a történeted, úgyhogy utólag is bocsánat, nem akartam tapintattlan lenni.
És azt kívánom, hogy ne parázd végig a terhességedet, hanem éld meg szépnek.

Nekem az előző terhességem után valaki azt mondja, hogy jó terhesnek lenni, arra azt mondtam volna, hogy hülyeség. De a mostani terhességemre ezt tudom mondani, hogy jó terhesnek lenni. (vagyis eddig :wink: ) Annyira más a kettő :lol:

Én megyek kombinált teszt vérvételére holnap. Azt mondta a dokim, az értékekkel felküld majd Bp-re genetikára is, és majd ott eldöntik, kell-e integráltat is csináltatni. Ez a korom miatt kell, mert elmúltam 35.
De alapból szerintem az integráltat is megcsináltatom. És ha jók az értékeim, nem szuratom hasba magam.

Én a kik-ben vettem gatyákat 2-3000 ftért.
Vatag gumis derekú, pamut anyagú térd, meg hosszú nyáriakat. Én ilyen melegben ami tegnap is volt el nem viselem a teljes hasat takaró kismama gatyát.
És egyáltalán nem baj, hogy nem nagy a hasad. Van ismerősöm akinek 22 héten kezdett látszódni. Nekem a lányommal a cukor miatt sok volt a magzatvízem, és a gyerek is 3.650g volt, én meg alacsony vagyok. Iszonyat nagy hasam volt, szét is szakadt a hasfalt tartó izom. Úgyhogy ezt majd második gyerek után meg is szeretném műtetni. Konkrétan a gyomromat nem nagyon tartja meg a hasfalam.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Sziasztok!!

Bixi nagyon sajnálom :cry:

Holnap megyek a 12. heti uh-ra már nagyon várom!! Én nem csináltatok kombinált tesztet vagyis a Fehérvári kórházban csinálnak ingyenest csak nem tudom, hogy mindenkinek vagy csak aki kért időpontot. A védőnő engem is el akar küldeni genetikai vizsgálatra amire én nem szeretnék menni majd holnap mondom a dokinak, hogy írja rá a papírra, hogy genetikai vizsgálat nem indokolt :twisted:

Kép
grácus
 
 


Én az ambulancián csináltattam, de ott kérik a befizetett csekknek az igazolását!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Krisszta barátnőm mondta, hogy van ingyenes is! azt tudom, hogy régen volt 3-4 éve asszem.

Kép
grácus
 
 


Milyen babakocsitok van vagy milyet vesztek?

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 



Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Babakocsi?? Hát jó kérdés tuti, hogy nem újat interneten nézelődtem és olyan használt babakocsik vannak fent hogy újnak néznek ki és nem is olyan drágák!
Anno vettem én csak a válás után eladtam a kiságyat mindent egyedül a zenélő körforgót, baldachint ágyruhával és rácsvédővel, bécsben vett bundazsákot és egy rugdalózót amit szintén bécsben vettem. Ja meg a szoptatós párnát se adtam el.
Vásárolni az utolsó két hónapban fogunk csak.

Kép
grácus
 
 


Hát én már lassan elkezdem a ruhácskák vásárlását mert nagyon sokba jön ki így is és inkább lassacskán veszek meg mindent mint az utolsó időre hagyva!
Babakocsiból mi mondjuk újat veszünk, mert már most gondolunk a kistesóra is! :) Eddig 2 olyan van ami nekem tetszik, de nem tudom, hogy melyiket lesz majd érdemes!Mondjuk azt csak augusztusban akarom megvenni!Kiságyunk meg jövőhét végére meg lesz már! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


ÉN használtam vettem a lányomnak kocsit és azt fogjuk a kicsinek valószínű használni, max hamar lecseréljük a nagyot sportra! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Nekünk jelenleg két kocsink van. Van egy top rider multifunkciós, ezt rokontól vettük meg. Utáltam... Először azt hittem, de rohadt jó vagyok, meg milyen csilli-villi, meg mennyi tartozék... Van hozzá mózeskosár, meg hordozó meg rendes ülés. Azért jó volt, mert tavaly amikor mentünk nyaralni ebben aludt a pici, de amúgy egy hulladék... Mivel pesti vagyok és nincs kocsink, sokat bkv-zok. Rohadt nehéz volt! Szóval mindenképpen azt gondold végig h hol is fogod használni legtöbbet. Aztán már nagyon megelégeltem h alig férünk fel bárhova vele, így vettünk 16000ért egy új kocsit a babaszafariban. Én ajánlom, jó kocsik vannak ott és egész jó áron. Ez egy nyári kocsi elvileg, sima lapracsukható, semmi kiegészítő. Viszont imádom! Nagyon könnyű, egyedül fel tudok vele szállni bármilyen járműre és kis helyet foglal :) Télen csak beleraktunk egy bundazsákot és máris téliesítve lett ;)

Ruhákra én mindenképp használtat javaslok... Ezért a pár hétért több ezer forintot kiadni, h aztán jól összekakilja magát és ne is tudd belőle kiszedni... Fölösleges :) Keress babaruha börzét a környékeden, vagy egy jó turit! 3-500 forintoként mindent be lehet szerezni :) Akit esetleg érint: októberben (talán 12.én) lesz a hungexpon nagy babaruha börze! Ott nagyon sok mindent be lehet szerezni :)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Ruhákból semmiképp nem tervezek újat venni, mert teljesen felesleges!Eddig már van 3 db kis rugdalózóm! :)
Babakocsiból az egyik amit néztem az a Bergon M12 Camarelo Sandero a másik pedig Bebetto Luca!Igazából mi vagy sétálni fogunk vagy ha menni kell valahova akkor meg autóval, úgyhogy ennyiből nekem könnyű dolgom van!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Én mikor az elsőt vártam, mindenből újat vettünk. Nem is gondoltam, hogy használtat vegyek, mert tudtuk, hogy lesznek majd tesók, akikre újra rá tudom adni a ruhákat.
Azért születéskor kaptak új rucit, amiben haza hoztuk a kórházból.
S tényleg nem érdemes sok ruhát felhalmozni, mert nem lehet kihasználni. Nálunk is volt olyan ruha, mire rá akartam adni, mert a szekrény alján volt, s akkor néztem körül, hogy milyen ruhánk is van még, szóval arra kinőtte. :D
Babakocsi, kiságy minden megvan nálunk, szóval nem kell semmi. :)
Csak ajándékon kell gondolkodnunk, hogy kinek mit hozzon a kistesó.

Bixi!
:cry: :cry:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Nekünk se kell semmi! Majd apránként pelust fogok előre venni! És a nemétől függ, hogy melyik ruhák maradnak! Sok lány van a lányomról és sok fiú van unokaöcsémről! Amelyik nem kell eladom!

Én egy régebbi típusú Bergont vettem vaterán 2011-ben vaterán 8000ért! Semmi baja az ég egy adta világon!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hát a Bergonnal csak az egy bajom van, hogy tesómék 2 éve vettek egy újat és kb. fél év alatt 2x volt szervízben, mert először eltörött nekik egy műanyag tartó a váznál és összecsuklott a kocsi úgy, hogy benne ült a gyerek, a második alkalommal meg a váz törött el és hát ezért nagyon tartok tőle!De hát majd meglátjuk!Ez a Bebetto Luca viszont nagyon megtetszett most és majd valamikor meg is szeretném nézni!
Rucikat nekünk mindenképp venni kell, mert sajnos nem lesz!Tesóméknál lassan megszületik a második baba, meg ő is lány, szóval szinte mindig rózsaszínben lesznek, tehát ha kisfiú lesz akkor ez alapból kilőve, sógornőmnél meg úgyszintén 2 kislány van, majdnem ugyanezzel a felállással!De nem is baj!Úgyis szeretek vásárolni! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Én ezért nem vettem új kocsit! Sok a baj velük! Tesóméknak is bergon volt és sokat csináltatták! Én meg vettem a használtat és még nem kellett semmit csinálni vele, max mosni! Be van járatva! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Hát mindegy!Majd meglátjuk!Addig még rengeteg időnk van! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Persze! Nem lebeszélni akarlak! Csak nagyon sok helyről hallom, hogy új kocsi és mennyi baj van vele! ÉN is vettem új kocsit, az elsőt, de szar volt, nem volt számomra elég biztonságos! Eladtam és vettem a Bergont neten!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Babakocsi: Imádnék egy nagyon trendi új kocsit, de rájöttem h minek is??? A régi, ami mindkét gyereket kiszolgálta, egy szuper járgány, és még most sem néz ki rosszul, sőt....Mellesleg szuperül téliesíthető, nagy felfújható kerekekkel, ami télre nélkülözhetetlen. Aztán az is igaz, h már a városba nem fogok annyit mászkálni, mert ZÉti sulija kb 100 méterre van, nem kell lemenni érte az oviba. Vagyis még csak meg se tudnám mutatni, arra meg h a gyerek a teraszon mennyire jót alszik benne, nem kell új kocsi. Nyáron meg úgy is esernyőkocsira váltunk, mert ez akkor már nagyon batár. Vagyis kocsi helyett nekünk csak testvérfellépő kell. :D

A Bregonról én sem hallok jókat, nagy is, böszme is, nehéz is, és rengeteg baj van vele. Aztán ott vannak az olcsóbb Espiro-k amik nagyon mutatósak, de nem stabilak, és még sorolhatnánk, h kinek mik a tapasztalatai, de fő szempont, h milyen úton, és bkvra kell e a kocsi!? Ha ez letisztázódott, már csak választani kell :-D

Ruhák: Én megrögzött vaterás, börzés vagyok, rengeteg ruhát veszek jó áron, használtan. És csak egyedi, szép, megkímélt cuccokat. Nekem ez a mániám, és nem lehet leállni vele. DE! Abszolút megértem az első babásokat, h mindent meg akarnak venni, és mindenből újat stb...ezen át kell esni, ez az anyává válás része :-D Majd utána ráér szelektálni az ember, meg másodjára harmadjára átlátni, h mi mennyire fontos :-D Addig is élvezzétek ki minden percét, és örüljetek minden új szerzeménynek!!! Másodjára már úgy sem így csináljátok, de most még HAJRÁ!!!! :wink: :wink:

KépKép

KépKép

KépKép
netty81
Szekszárd
 
 


Netty nekem csak a babakocsi a fontos, hogy új legyen és a kókuszmatrac a kiságyba!Amúgy nem ragaszkodom az új dolgokhoz mert semmi értelme nincs 3x-4x drágábban megvenni!Azt az egy rucit akarom majd újonnan megvenni amiben majd hazahozzuk a kórházból azt annyi!
Mi buszozni nem fogunk, úgyhogy az nem lényeg, viszont a 3-on lakunk és ezért is keresek olyan kocsit ami travelsystemes mert így nem kell majd a 13kg-os babakocsit és benne a 4kg-os gyereket felcipelnem az emeletre!Az azért durva lenne!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Én kendővel tervezem közlekedni a városba, mert a lányomat már nem tudom babakocsiba tartani! Ő sétálna mellettem! Vagy testvér fellépő.

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


netty: akkor hasonlóan gondolkodunk;) Lételemem a börze és az alkudozás! :D Még egy 300 forintos cuccból is képes vagyok egy százast lealkudni :D Ez számomra sport! :) És igen, remélem senki nem gondolja, hogy csak mert használt, csöves is ;) Gyönyörű ruhákat lehet kifogni potom összegért (többségét azért, mert az első babások megvesznek mindent újonnan és kb 1-2x tudják csak úgyis ráadni a babócára ;) )

Dia: szintén így vagyok vele... testvérfellépő kéne nagyon! Meg én is kendőzni fogok. Hannust is folyton abban hordoztam. Az az idilli kép van mindig a fejemben, h majd bekötöm a picit a kendőbe és akkor a "nagylánnyal" simán tudok majd játszani ;) És akkor felkelek és bilibe lóg a kezem, tudom... :D

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


hát még én se találtam ki teljesen hogy hogyan is lesz, ha már kint lesz a pici! :D Megpróbáljuk a Bergont, ha nem jön be, akkor nézek másik kocsit!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Kriszta: épp a kókuszmatrac az amit ha lezuhanyoztatsz, és kiteszed a napra, fertőtlenítődik. (legalább is Én így tudom)

Mi annó kölcsönben kaptunk kiságyat, amit eladtak azóta. Úgyhogy ha nem kapok valakítől, akkor vennem kell, de mindenképpen használtat fogok. És pelenkázót is szeretnék, a derekam miatt.

Nekem annó Bergon babakocsim volt, amit kaptunk, úgyhogy régebbi változat. Böszme nagy, de arra jó volt, hogy csak a bbkocsiban alvó gyerekemet bundazsákkal együtt jól kihúztuk a telet, mert tél végére a mózesban nem fért volna el. De pl a kocsiba nem is bírtam berakni a bbkocsit, mert annyira nehéz volt. Úgyhogy eladtam. Most kapok, lehet 2 öt is, 3 kerekűt.
A lényeg, hogy szerintem dupla kerekeset ne vegyél, mert a hóban azt nem tudod eltolni.

Ruha: csak használtat veszek, én álltalában börzézek, meg turizok (én is imádok itt vásárolni).
Most ha fiú lesz kapok, ha lány akkor marad a lányomról.


Ma voltam vérvételen (kombinált tesz) meg védőnőnél, és 3 kg fogytam :)

Humanka és a többiek hova tüntetek? Mindenkivel minden rendben?

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Ezt a három rugit szereztem be most de semmi baja nincs annak ellenére, hogy használt!Pont ezért nem veszek újat! :)

Kép Kép

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Én egyszer vettem új ruhát Emmának és kimostam és úgy összement, hogy nem bírtam ráadni! akkor döntöttem, hogy nem veszek csak turiba és kéz alól ruhát!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!!
Megjöttem!! Minden rendben a babával nem látott a doki semmi rendeleneséget! Jövő hét pénteken megyek megint azért még szeretné megnézni még egyszer a babát! Meg Budapestet mondta, ő is hogy fel kell menni genetikai tanácsadásra!!
12+2 vagyok CRL: 57 mm, orrcsont látszik, tarkóredő: 1,70 mm (ez jó érték????) hasfala zárt, koponyacsont látszik :) Kaptam képet!! Majd feltöltőm!!

Kép
grácus
 
 


Sziasztok!!
Megjöttem!! Minden rendben a babával nem látott a doki semmi rendeleneséget! Jövő hét pénteken megyek megint azért még szeretné megnézni még egyszer a babát! Meg Budapestet mondta, ő is hogy fel kell menni genetikai tanácsadásra!!
12+2 vagyok CRL: 57 mm, orrcsont látszik, tarkóredő: 1,70 mm (ez jó érték????) hasfala zárt, koponyacsont látszik :) Kaptam képet!! Majd feltöltőm!!

Szia!

Épp csatlakozni szeretnék ehhez a jó kis fórumhoz. Én jelenleg 11+6 idős terhes vagyok. Első és tervezett baba :)
A tarkóredő értéked jó! Max 3mm lehet! 8) Nagyon szuper hír akkor ez Nektek!

Mi kedden megyünk 12 hetes uh-ra és rettenetesen aggódunk, hogy minden ok legyen.

Kivel mi újság?

További szép napot mindenkinek! :)
eruska82
Szolnok
 
 


Grácus örülök, hogy minden rendben van a Manókáddal!Ő már biztos, hogy veletek marad, mert itt a helye! :)

Eruska üdv itt köztünk! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Üdv eruska :)

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


nekem Quinny babakocsim van sogornomtol orokoltuk es imadom! de azert kell vennem nyarra egy esernyore csukhato konnyen emelhetot BKVzni.
Amugy en mig nem lettem pocakos nagyon hordozas parti voltam, a Bondolinomat sokkal tobbre ertekelem (es tobbet is hasznaltam) mint a babakocsit.

ha lany lesz, nem lesz ruakkal gond, ha fiu akkor par dolgot kell vennem majd.

mas semmi nem kell nekunk, meg Lua is most volt tegnap ujszulott :)

na nem birtam mar az infrmaciohianyt, tegnap elmentem egy potya uh-ra (10+2) es minden rendben, mar az orra is latszik :lol: :lol: :lol:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Tök jó, hogy megint láttátok a Manótokat!Nekem még várnom kell 2,5 hetet mire újra láthatom!Addig kitépem az összes szál hajamat!Szegénykémet addig Angelsound-dal kínzom néha néha, hogy legyen egy kis megnyugvásom!Jó hallgatni ahogy pacsál a vízben! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Szörnyű, hogy ennyit kell mindig várni az uh-kra. Én mindig tök kikészülök tőle, pláne egy negatív élmény után....Mi is szereztünk angel sound-ot, de még nem igen találom a pici szívét. Bár nem tartozom a lapos hasú társasághoz, eleve van úszógumim, biztos ez is nehezíti, meg hát még "csak" 11+6 idős vagyok. De lubickolást én is hallok, és csak gondolom, hogy az lehet.

Még mindig csodálkozom, hogy mások eltudnak menni potya uh-ra. Nekem egyszer sem sikerült. A védőnő azt mondta, hogy nem is fog sikerülni, mert az állam csak a kötelező uh-kat támogatja, ezért nem fognak máskor adni időpontot :x

Köszönöm a köszöntéseket :)
eruska82
Szolnok
 
 


Eruska merre keresed a szívhangot?Mert én már a 10. hét óta megtalálom!Az elején egy kicsit tovább tartott, de most már szinte gond nélkül megvan.. Most már tudom, hogy merre fekszik a Manókám! :)

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Üdv köztünk Eruska! :) Potya uh-t nagyon "könnyen" lehet... Van magándokid, magánrendelővel, saját uh-val. Oda akkor mész amikor nem sajnálod rá a pénzt :) Illetve magán uh :D Oda szintén akkor mész amikor nem sajnálod rá a pénzt ;)

bixi: a kíváncsiságod megértem, én is alig várom! :D De HOLNAP eljön a nagy nap! ;) Már tűkön ülök :)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Eruska merre keresed a szívhangot?Mert én már a 10. hét óta megtalálom!Az elején egy kicsit tovább tartott, de most már szinte gond nélkül megvan.. Most már tudom, hogy merre fekszik a Manókám! :)

A szemérem csont felett keresem és ott mintha hallottam is volna rövid időre. A sajátomat megtalálom rendszerint :D De a babáé elég kirívó, hisz dupla olyan gyorsan ver. Amikor a sajátomat találtam meg, akkor megnyugodtam, hogy de jó, megtaláltam!! Aztán rájöttem, hogy mégsem. Rettentő sokan keverik a sajátjukkal....
Viszont a lubickolását azt hallom, vagyis gondolom, hogy az az :)
eruska82
Szolnok
 
 


Üdv köztünk Eruska! :) Potya uh-t nagyon "könnyen" lehet... Van magándokid, magánrendelővel, saját uh-val. Oda akkor mész amikor nem sajnálod rá a pénzt :) Illetve magán uh :D Oda szintén akkor mész amikor nem sajnálod rá a pénzt ;)

bixi: a kíváncsiságod megértem, én is alig várom! :D De HOLNAP eljön a nagy nap! ;) Már tűkön ülök :)

Igen, az a fajta potya uh lehetséges kis pénzmagért, és hosszas sorszám várakozásért. :) Én ilyen sztk-ba beugrósra gondoltam a magam megnyugtatására, hisz kedden már lesz uh.
eruska82
Szolnok
 
 


Én jövőhéten fogom megkérni ha lehet az új sztk-s dokimat hogy nézzen rá a babára! A héten kicsit kiakasztott a 12. uh a kórházba

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Eruska: a potya uh nem ingyen volt. Lehet rosszul fogalmaztam. A lányommal volt anno egy igazi potyazas amikor valami folyásom volt és akkor ránéztek a klinikán.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen, hogy ilyen sokan írtatok és segítettetek!
Babakocsin én még egyáltalán nem gondolkoztam, bár mi is a 4.-en lakunk...
Ruhákban megfogadom a tanácsotokat, nekem nincs senki akitől kaphatnék, úgyhogy marad a börze.
Benéztünk a kika-ba, és ott úgy megtetszett a berendezett babaszoba!!! Csak naon drága, úgyhogy nekünk is marad valszeg a használt bútor. Az egész szobát át kell alakítanunk...
Annyira készültem, hogy elmondom a helyzetet a főniéknek, meg a családnak, hogy csúszik 1 hetet, mert nem jöttek ma :( na mindegy

de amúgy már most utálom, hogy azt az 1-2 napot, amit itthon vagyok a héten szabadnapon, orvosnál tölthetem, mert ezer helyre kérjek időpontot...

Eruska: üdv!

Vasárnap töltök már fel én is képet...
timeya
Hatvan
 
 


irdab:köszi a kik-es ötletet, lehet meg is nézem holnap...olyan legalább nálunk is van.. :)

Ez a nacikérdés most a legnagyobb problémám, és a melltartó.
timeya
Hatvan
 
 


Tudom ajánlani az Ikeába a legolcsóbb kiságyat! Mezei kiságy, nekünk nagyon bejött! És 8000 ft! Mellé vettünk egy 6 fiókos komódot és egy pelenkázó lapot az ágyra! Ennyi! Nem kell sok bútor a gyereknek!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Ikeás ágyat én is tudom ajánlani (ott dolgozom... :D ) viszont arra figyeljetek h milyen matracot vesztek bele! Kolléganőm napokon belül szül és vettek bele szép, vastag rugós matracot, amivel ott ki volt állítva. Igen ám, de azok nem jók a légzésfigyelővel (1. mert a rugós alapból se jó, 2. mert túl vastag volt) úgyh vihették vissza... :)

Akinek esetleg elérhető: Minimanót nagyon tudom ajánlani (pláne melltartó ügyben). A hideg veríték vert ki anno, amikor néztem a szoptatós melltartókat h 8-10 ezer forintba kerülnek. Minimanóban átlag 3-5 rugó, de akciósan már 2ért is ki lehet fogni. Én nagyon meg vagyok elégedve velük ;)

Zsú :)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
blancone
Budapest X. kerület
 
 


Hu blancone,köszi a minimanó ötletet!!!

Valaki szed mármagnéziumot? Milyet? Vagy milyet fogtok?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi én már a legelejétől kezdve szedek gravidát+folsavat+magneB6ot!MagneB6ot most már csak napi 2t, de mikor érzem, hogy rosszabb a gyomrom vagy valami nem stimmel akkor szedek 3at!Nekem nagyon bevált!Én csak ajánlani tudom!

Kriszta

Védőnő: 12.05.; 4D: 12.09., Nőgyógyász: 12.10.; 32. heti UH: 01.29.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisszta25
 
 


Előző terhességnél én is magne b6ot szedtem,de állítólag abból nem jól v nagyon kevés magnézium szívódik fel, ezért kérdem.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Szép napot Mindenkinek!

A babakocsival én is bajban vagyok, nézegetem a rengetegféle kínálatot. Használtan szeretnénk venni.

Magnéziumot én is úgy szedek, mint krisszta25 gravida+folsav+magneB6. Bár én csak egyet szedek, nem mondta a dokim, hogy többet kéne.

Ki mi jót csinál a hétvégén? :)

Szép hétvégét Mindenkinek! :)
eruska82
Szolnok
 
 


Én csak Magnerotot szedek! Meg néha Gravidát.

Melltartó ügyben én is meg vagyok áldva, mert nem kis mellekkel áldott meg az ég! Én a Brendonba vettem a lányommal 16.000ért! AZ én méretemben annyi! :S

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: