Új privát üzeneted érkezett!

Szia nitt!!! Mesélj magadról!!!
evelin241
 
 


Szia nitt :) üdv köztünk :) hány hetesek vagytok? mesélj kicsit magatokról :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Még csak most fedezgetem fel az oldalt, hogy mi hogyan mûködik, de látom veletek is zajlanak az események! :)

Remélem mindenkivel minden rendben van! Én holnap leszek 7 hetes kismama. Kicsit szúrkál a hasam, de felhívtam a dokim és azt mondta, hogy ez normális, mert tágul a méhem és alakul a méhlepény.

Sokszor sírok én is, és dolgozni már semmi kedvem nincs. Recepciós vagyok és jó pofát kell vágnom minden fontos ügyfélhez, rohangálok kávékkal, kiszolgálok, tárgyalásokat készítek elõ és stresszelek... Szóval nem tesz jót, nagyon nem... :(

Jövõhét szerdán megyek uh-ra, már nagyon várom! :)

Szép napot Nektek! :)

Ja és mire jó az a tea amit emlegettek??? :)
nitt
Budapest
 
 

 
 

Szia Nitt, üdv itt a köreinkben. Majd teszel fel te is vonalzót?
Evelin, tea után bevetted rögtön a terhesvitaminodat? Attól is rosszul lehetsz mert a zsírban oldodó vitaminokat nem szabad éhgyomorra bevenni, valamit rágcsálj el előtt, úgy jobban felszívódik majd minden vitamin. Pl a vas miatt jó egy pohár narancslével indítani a napot, mert a c-vitamin tartalom segíti a felszívódást. A teák viszont hátrányosan befolyásolják a vas felszívódását, akár csak a barna kenyerek... nézegessetek ennek is utána, mert ritka az a babás nő akinek nincs egy kis vashiánya és bizony nehéz pótolni. a vas azért fontos, hogy szülésnél ne vérezzünk el...
mindenkinek szép napot :-)

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Üdv Nitt!

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Akartam már kérdezni, a több gyerekes anyukáktól, ti használtatok valamelyik babátoknál mei tait babahordozót?Mi szeretnénk majd venni, csak gondoltam megkérdem van e köztetek olyan aki használta :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Sziasztok!

Jó olvasni titeket!! Hogy mennyi mindent történt itt 1nap alatt!!:)

Sorba:
A kálcium pezsgőtabit vagy kálcium tabit ti a terhes vitamin mellé szeditek?
Én most akarok venni 800mg-os folsavat +ba a Femibion terhesvitaminhoz. Vagy felesleges? Na meg valaki szed végig Magnéziumot...azt nem csak akkor kell ha keményedsz?
Teljes káosz uralkodik bennem itt a vitaminok felett!! :oops:

Egyébként,tudom már írtam,hogy látszódik a hasam,de nekem ez olyan hihetetlen...Megnéztem a régi képeimet,mert mind a 2babámnál csináltam pocakfotót a terhesség alatt,általában a fordulónapon...a 11-héttől...fotóztam a szülés napjáig...:) Szóval az elsőnél a 14-en látszódott valami,2.nál a 11héten...Miért gondoltam hogy később. Na de most a 6.héten akkor is korai. :) De nem baj! :lol:

Szilvi: Sajnálom ezt a helyzetet amiben vagy,nehéz lehet így tanítani!! Meddig fogsz amúgy dolgozni?

Beus: Nekem is van naplóm. :) És én sem mertem még beleírni. Persze ez másképp volt az első két babánál,meg sem fordult a fejembe,hogy bármi rossz történhet. Végül nem is történt csak a vetélés óta vagyok óvatos.
Várandós kismamák kalendáriuma a neve.Még nyáron megvettük mert féláron volt és tudtam,hogy úgyis fogok babázni ha nem is idénre gondoltam,de tudtam,hogy egyszer kellhet még! :wink: Én ezt töltögettem mindkét fiúnál és nagyon szép emlék!! Van egy második része is Babakalendárium néven fut,a baba első évét lehet nyomon követni.Ez is volt mindkettőnek. na meg a Gombos Edina Babanaplója. Tudom kicsit túlzás,de Nimródnak ez a 3könyv volt vezetve így Nétusznak is szerettem volna.

Szóval ezek azok:
http://bookline.hu/product/home.action? ... lendariuma

http://bookline.hu/product/home.action? ... elso_evere

http://www.libri.hu/konyv/babanaplo-4.html

Szívhangfigyelő jó lehet,soha nem próbáltam,de a nyárra való tekintettel,ha megint 40fok lesz,lehet jól jönne.De biztosan állandóan rám lenne szeretve és túlparáznám. :)

Tényleg gyorsan mennek a napok,pedig az első pozítiv teszt óta azt hittem nem bírom ki az Uh-ig!! :) Mondjuk nehezen is bírtam ki.
Most a köv. uh-ot várom nagyon hogy az árnyékomból végre embrio legyen!! :lol: Na és szívhang!

Jajj képzeljétek most néztem hogy febr.5-én megyek UH-ra és ha nem veszítjük el a babát tavaly nyáron akkor épp aznapra lennék kiírva!! :cry: :cry: Durva egybeesés! :?

katinkababa:
Igen a Besafe nálunk nagy kedvenc!! A Garaco talpas hordozónkat mikor kinőtte Nimród,Besafe izofixesre cseréltük.Aztán megkapta Nétusz és Niminek van nagyobb Besafese.de olyan rossz mert éppen mikor megvettük,rá fél évre jött ki abból is az isofix! :? Ha tudtunk volna várni egy fél évet akkor azt vettük volna,de sajna a kis úrfi nem fér el a hordozóba így át kellett adni Nimród a helyét!
Amúgy ezzel én is úgy vagyok,hogy gyerekülésbe és matracba,fehérneműben nem veszek használtat!! A többi jöhet,használtan! Én az első fiúnál is a babaholmik 80%-át a tesz-veszről vettem használtan. Nem voltam hajlandó már akkor sem 100ezreket költeni a babás dolgokra. A 120.000ft-os babakocsit is 40.000-ért vettük,hát nem mindegy. Hófehér kiságy 30.000ft helyett 10.000-ért! Vettem egy Piere Cardin zöld babakocsit,még pocakosan,aztán amikor megszületett Nimród előtte egy héttel kitaláltam,hogy mégsem lesz jó,mert így nem tetszik,meg úgy nem. 15.000-ért vettem és 29.000ft-ért adtam el. Amíg kórházban voltam addig megvette a párom a Graco kocsit.Azóta sem bántam meg.Még mindig használjuk. És még sorolhatnám....

pókica Nekünk is volt törpenyuszink,nagyon édes volt. Még jóval az első fiam előtt.

Beus: Van olyan tehességi kalkulátor is ahol az utolsó 3 ciklusodból számolja ki a szülés napját.Tehát átlagot készít a ciklus hosszokból. Meg találtam egy olyat is amivel ki tudod számítani a fogantatás napját. Igaz a te korodat kéri,de ha a baba várható idejét írod be,akkor ki lehet sakkozni oda-vissza mikor volt.

Szilvi:
A Sehány éves kislány nekem is megvolt és én is úgy olvastam szemérmesen ahogy Pókica a szobába és csodálkoztam rajta anno kislány koromba nagyokat! :oops: Szóval egyben jó kis felvilágosító könyv is... :P Amúgy gyönyörű rajzok vannak benne,engem az fogott meg benne! A kislány annyira szép,hogy mindig is olyat kívántam magamnak ha egyszer tényleg lesz lányom. :roll:

Pókica: Írtad,hogy pontosan tudod,hogy a fiad a 23.napon lányod 21. ciklus naponfogadt. Ha most a 13.on akkor elméletileg lányt jelent! Mármint úgy tudom,és Czeizel Endre is úgy magyarázta,hogy ha az ovuláció előtt 5napon belül történt akkor nagy valószínűséggel lány.Ha ovulációkor vagy utána akkor fiú. Magyarázat: Lányok túlélőek,és 4-5napig is képesek életben maradni míg találkoznak a petesejttel. A fiúk 24óráig maradnak meg,viszont lehagyják a lányokat ha ovu után történt a dolog.
Na remélem jól írtam le.

Nimródzsiga: Remélem már jól vagy és sokat pihensz! Hogyhogy tudjátok,hogy fiú??? 9hetesen már látható volt? Nekem a 12.-en mondták félig biztosra és tényleg.De 9hetesen nem is tudtam,hogy nézhető! :) Gratula!!!

kriszti723: Igen,nálunk 500ft a sima fekete-fehér 2D Uh fotó és kérhető 3D is viszgálat közben az 1000ft csak előre kell szólni. Meg vihető dvd is arra is felveszik ha kéred.Az ingyen van talán... SOTE I. Klinika ez.
De amúgy mindig adnak képet mert a dokinak kell legyen 1db.

hope1987: Hordozó dolog én a Mei Tait nem használtam de a barátnőm nagyon szerette. Gondolkodom én is rajta,bár rájöttem nem vagyok az a hordozós fajta. Mármint mindkét fiam eléggé nagynak született(4kg) és a hónapok elteltével csak nehezebbek lettek. Talán összesen a 2fiút 5x ha hordoztam,de 4-6hónaposan már nem bírtam el őket. Nyáron összeizzadtunk,télen kabáton kivűl meg féltem megfázik.Sehogy sem volt kényelmes. Én babakocsi vagyok inkább. De amúgy volt Nandu hordozókendőnk azt 2x használtam,jó volt,de tömegközlekedni borzasztó,mert a vonaton leszedtem és nagyon nehezen tudtam ugyanúgy visszakötni magamra. A Mei Tai ezért biztosan jobb,azt nem lehet elrontani!! :) Volt Chicco csattos hordozónk is az jó volt de a súly miatt fájt tőle a hátam. Aztán egy Tomy Freestayler hordozó aminék a derékon is volt egy csattos rész így pille súlyúnak tünt benne a babám,mert elosztódott a terhelés.De ennek ellenére sem szeretem! :D

Üdv köztünk Nitt Mesélj még magadról,első baba? Mennyi idős vagy? Honnan írsz?

NA CSAK ENNYIT ÍRTAM!! :)

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Igen, elsõ baba! :) Ezért minden miatt aggódom, nehogy valami gond legyen!!

24 éves vagyok, most volt az esküvõnk augusztusban és budapesti vagyok. :) 5 hónapot próbálkoztunk és végre pozitív lett a teszt!!! Még mindig nem hiszem el! :)

Kis vonalzót hogyan kell csinálni?
nitt
Budapest
 
 


Szia Nitt!

Én is 24évesen vártam az első babámat,vagyis még be sem töltöttem mikor megtudtam,aztán 1hónap múlva már 24 voltam.

Szintén pest megye,Gödön lakunk,de végig be fogok járni pestre a terhesgondozásra a SOTE I.re. Más kórházban nem bízom,van közelebb is,de nem akarom.Mind a 2babám itt született így nem változtatok. Még ha nehéz is lesz megoldani a gyerekek mellett de inkább meg fogom.

Te hova jársz? Vagy melyik kórház lesz?

Én nem is válaszoltam még a kor kérdésre idén októberben 29 leszek! Durva,hogy közelebb a 30-hoz én még nem szoktam hozzá. ;) Belül még fiatalnak érzem magam.

Vonalzót itt lehet csinálni,de van más oldalon is csak itt percek alatt kész:

http://vonalzo.picibaba.hu/

Minden le van írva,hogy kell... A BBC kódot kell berakni itt a saját profilodba...az aláíráshoz. De lehet a HTML-t is ha az a szimpi.
Utána mentés és kész! :) :wink:

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Köszi! Egyelõre nem tudom megcsinálni, mert amikor be akarok jelentkezni, akkor azt írja ki, hogy a felhasználónevem nem létezik... :(

Nekem a magándokim az Uzsoki kórházban szülész, úgyhogy én ott fogok szülni.

Egyelõre még csak egyszer voltam dokinál, amikor megállapította a terhességet, és láttuk az UH-n a 6 mm-es petezsákot. Akkor 5 hetes voltam.

Most 7 hetes vagyok (az-az holnap töltöm be a 7. napot a 6. hét után :) Sok borzasztó dolgot olvastam az interneten ami megijesztett, de próbálom nem magamra venni. Mi baj lehetne, fiatal vagyok és egészséges... A munka miatt mondjuk nagyon stresszes vagyok, de majd mindent elmesélek a dokimnak és remélem kiír...

Ma rápisiltem még egy tesztre, csak úgy õrültségbõl. Teljesen vízszínû a pisim, mert sokat iszom, ráadásul délután csináltam a tesztet, de olyan erõs pozitív még így is, hogy öröm nézni!!! Sokszor még fel sem fogom! :)
nitt
Budapest
 
 


Yza!
Szerintem ha Femibion 800-asat szedsz, amellé nem kell folsav. Nekem gyógyszerész barátnőm mondta, hogy ebben a vitaminban olyan folsav van, amit a lehető legjobban hasznosít a szervezet - ezért is ajánlott ezt.
Kalcium pezsitabit én kb. félidőtől ittam (Calcium Sandozt) heti 1-2-t. Elvileg ha napi fél liter(nyi) tej(termék) megvan, akkor nem lehet gond ezzel sem.
Ha majd vaspótlásra kerül a sor, ajánlom a Hübner Vital Iron F szirupot (drogriákban, gyógyszertárban kapható), nálam már vénás vaspótláson gondolkodtak, de ez gyönyörűen helyrepakolta a vérképem (székrekedés nékül) - míg a Neo Ferro Folgammától a falat kapartam, annyira görcsölt a gyomrom.

Nekünk hordozót vennünk kell - egyelőre a Besafe Izi Go-ja és a Cybex Aton között vacillálok - de még van időm dönteni. (Ezeket nézegettem az előző terhességemnél).

Hordozni nem hordoztam a kisfiam - valahogy én is inkább babakocsi-párti voltam. (Isten áldja meg, aki kitalálta a lepattintható mózest - a váz lent maradt, gyerek felvisz mózesben és ALSZIK tovább...) :) Most tervezek valami hordozó alkalmatosságot venni - valószínűleg csatos lesz, mert a kendő és mei tai hosszú pántjait nem valószínű, hogy húzgálom a földön, míg magamra kötöm a gyereket.... Anno a liliputi csatosával szemeztem.

Nitt!
Mikor is mész legközelebb uh-ra? Egyébként 5 hetesen nekem is épp 6 mm-es petezsákom volt. :)
Nem tudom, mennyire stresszes a munkaköröd, de ha eü-i oka nincs, én maradnék a helyedben. Jobban megy az idő, és nem aggódod túl magad. Én a kisfiammal a 31. hétig dolgoztam - 32-t tervezetem- de ő korábban jött (nem a munka miatt, nem vettek észre valamit...).

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Nitt te vagy a gyk-ról? :) :)
Most jövök rá! Én hívtalak!! :o
Azt hittem nem érdekel mert nem jelentkeztél!!
Na akkor mégegyszer üdv köztünk!!

Yza:szerintem nem fontos szedni a folsavat ezt én is kérdeztem mér és azt mondták hogy a napi beeviteli mennyiség 400mikrogramm és annál több nem kell mert többet nem hasznosit a szervezeted és csak kipisiled!! Azért nézd meg a vitaminodat mennyit tartalmaz!!
A kalciumot meg akkor érdemes elkezdeni, amikor már a pici csontjai fejlődne és ne a te fogadtól vegye el a kalciumot!!! Szerintem a mértéktartás fontos,és nem kell minden buta vitamint egyszerre szedni!!!
Csak sorjába!!!

Kép
evelin241
 
 


Yza még valami!! Nekem is 5. vagy 6.-án kell mennem a dokihoz!!!
Már remegve várom!!! Te is akkor kapod a védőnős papírokat!!!??

Kép
evelin241
 
 


Én az első terhességemnél nem is szedtem magzatvédő vitamint (folsavat, alkalmanként ca-t, félidő után vasat és szükség szerint mg-t) - és a kisfiam koraszülöttsége ellenére egészséges volt, mint a makk.

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


És ilyen vasat mindenkinek szoktak felírni?Mert nekem mind1iktől irtó hasgörcsöm lesz plusz székrekedés :(

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Evelin, igen én vagyok :) de érdekelt, csak utána nem voltam gépközelben, és azért nem reagáltam rögtön.

Katinka: Szerdán megyek legközelebb uh-ra. Nem tudom, hogy van e egészségügyi oka, h ne dolgozzak, de engem kikészít... 3-4 órát utazom minden nap, 12-14 órát vagyok távol, és nem szeretem a munkahelyem amúgysem... Jobb lesz nekem itthon, abban biztos vagyok.!!! Bent egyfolytában gyomorgöcsöm van és idegrohamot kapok, az pedig tuti nem tesz jót... :(
nitt
Budapest
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék én is. Nem tudom mi az a gyk, ahonnan többen jöttetek, (csak sejtem)de én tuti nem onnan való vagyok, csak úgy, magamtól. Keresgéltem, hogy hol is oszthatnám meg a gondalataim, és beszélgethetek hasonló korú kismamikkal, így kerültem ide. Végigolvastam mind a 8 oldalt és nagyon tetszik, amit látok.
Mindenkinek problémamentes, boldog babvárást kívánok!
(kíváncsi vagyok, sikerült e a vonalzóm :-) )

Kép
angooo76
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok csajok :D

Elöször is hadd üdvözöljem az uj hozzäszolokat :D

Masodszor pedig el szeretnem meselni , hogy voltam dokinäl :D
MINDEN A LEGNAGYOBB RENDBEN :D :D :D :D :D
8 hetes egeszseges pocaklakot hordok a szivem alatt :D :D
Mär vannak kis kez es läbkezdemenyeink :)
1,58 cm :D es a kis szive is ver mär:)
Olyan boldog vagyok :D :D :D
Minden szenvedest meger :) Megkaptam a kismamakönyvemet is :)

Remelem nektek is jol telt a napotok 8)

Es most benyomok egy kis turoslepenyt
:D
Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Timi!
Örülök, hogy minden rendben. Megérdemlitek azt a lepényt. :)

Isten hozott angoooo!:)

Hope!
Ezért írtam ezt a szirupot - nekem csak ez vált be. (Ettől tényleg nem volt székrekedésem...).

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Szia vargatimi!
Jujj de jó! Biztosan jó érzés volt látni, hallani a picurt. :-)
Én voltam a héten, de semmi értelme nem volt, majd 8-án megyek legközelebb.
angooo76
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok lányok!Összevesztem a férjemmel, volt egy csúnya vitánk!És nem bírok megnyugodni :'( annyira félek, ugye nem lesz baja a babának?Felhúztam magam kiabáltunk, de ugye enynitől nem lesz baja?Azóta csak sírok :'( Nem görcsölök, barnázás sincs, de most megijedtem nagyon :'(

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope! Semmi baja nem lesz a kicsinek, nyugi! Először is nyugodj meg!!!!!!!! Beszélj valakivel, aki ismer titeket és meg tud nyugtatni!
nitt
Budapest
 
 


Hope!

Én nem tudok mit írni,mert nekünk is volt egy ilyen vitánk egy nagyon durva még az előző babánál. Síró görcsöt kaptam és remegtem.Akkor 5+4hetes voltam,másnap görcsöltem,barnáztam véreztem és elment a baba. :cry:

Talán az a legfontosabb,hogy próbálj megnyugodni,tényleg beszélj valakivel aki meg tud nyugtatni.
Vagy lehet hülyeség,mert sötét van,de sétálj egyet akár a boltig és vissza.
Vagy nem tudom... :? mi nyugtatna meg...

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Hope, nagyon sajnálom az összezördülést! De ne aggódj, egy kis stressztől nem lesz baja a babának! De békülés nélkül azért ne feküdjetek le!
Tündi lányomat csak mei tai-ban hordoztam. Gremesétől rendeltem, kétoldalú, nagyon édes. Viszont eladtam nyáron. :( Még szerencse hogy akinek eladtam tartjuk a kapcsolatot, hátha sikerül visszavásárolnom. nagyon-nagyon imádtam. De úgy gondolom nem én döntöm el hogy hordozzam-e a babát vagy babakocsiztassam, hanem ez a baba döntése. Erre a gyerekeim tanítottak meg. Anettet és Petit babakocsiban toltam. Petit próbáltam hordozni, de ahogy beletettem már visított és nem is hagyta abba. Kifejezetten utálta. érdekes mert ő később sem szerette az összebújásokat, amolyan tartózkodó típusú. Tündi pedig az ellentetje. Még házimunka közben is sokszor mei-tai-oztam vele, mert abban érezte a legjobban magát. Mai napig bújós kiscica. Így beszerzem a babakocsit is (ami a legjobb barátnőmnél van most) és a mei-tai-t is, aztán majd a gyerek személyisége megmutatja hogy melyik illik inkább hozzá.
Tehát én csak ajánlani tudom ezt a hordozóeszközt.

Yza, bár a 13. napon voltunk együtt, kb a peteérésem is ezen a napon volt. Az előző két terhességemnél mindig a a mensi előtt volt a pém egy héttel.

Üdvözlöm az újakat és gratulálok!!!! :lol:

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Persze hogy nem lessz!!! Az nem megy olyan könnyen hogy egy nagyobb stresszhelyzettől csak ugy elmegy!!! Én kb 2 hete nagyon csúnyán összevesztem a főnökasszonyommal! /DE RETTENETESEN/ és még sem lett semmi bajom!! :P
Ha megakar ugy is megfog születni!!!Ha meg nem/DE természetesen ez nem így van/ akkor meg akár a fejed tetejére is állhatsz akkor is meg fog szakadni!!! Ezzel nyugtatom én is magam!!!
Hidd el szerintem itt egyikőnknek sem zökkenőmentes at élete/Ha igen szerencsésnek mondhatja magát/!
FEL A FEJJEL?SZÚ-SZÁ!!!!!!

Gratulálok Timikém!!! Nagyon szupi!! :D

Angoo szia! Mesélj egy picit magadról had ismerjünk meg!!! :D

Kép
evelin241
 
 


Köszönöm, kicsit lenyugodtam már, rögtön vettem be magne b6ot csak az a 10 perc sírógörcs és üvöltésrohamtól ijedtem meg!Azóta fekszem és már szinte teljesen megnyugodtam!Remélem ennyitől nem lesz semmi baja a babónak!Tényleg én is azzal nyugtatom magam, h ha emg akar születni, akkor ennyitől nem lehet baja!Amúgy nemvagyok egy stresszes nő (kivéve vizsgálat előtt:D)!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Sziasztok és üdv itt Angoo!
Én írtam, hogy elkezdtem szedni a calciumot, és valóban azért mert a 9. héttől kezdődnek el fejlődni a csontocskák, ujjacskák, lábuci ujjak... Nekem nem volt terhesen lyukas fogam, most se legyen. Lányomnak már 5 hónaposan 2 foga volt :-). lehet sok calcium pezsgőtablettát ittam? :-). Egyébként nekem totál beváll, egy alma és mellé a calciumos tabletta, utána mindig rám jött a wc-zhetnék... :-) azoknak akiknek székrekijük van. Vaspótlásra meg nagyon jó lesz lányok nyáron a málna és az áfonya... meg minden piros gyümölcs, én már epekedek a földi eperért, na nem azért a vacakért amit most lehet kapni, hanem azért emit én szedek majd le a földeken. Lányommal tavaly is voltunk epretszedni több kilót szedtünk le és tettük a fagyasztóba is.... A piros gyümölcsös italok is vasban gazdagok... és sok sok víz akkor nem lesz székreki :-)
Timi nagyon örülök a szép méreteidnek. !!! Az én babóm kerek 8 hetesen csak 13.6 mm volt, így a papíromra az került 7+5 hetes. Én a ciklus 15. napján kaptam tüsszőrepesztő szurit és valószínű másnap volt ovum. így pontosan passzol az hogy 2 nappal kissebb a babóca. Még 9 nap uh-ig, ez kb olyan elviselhetetlenül türelmetlen időszak mint a dpo-s napok számolgatása tesztelésig :-).Tuti augusztus 26 helyett majd 28.án szülök. Tök furi egyébként mert a lányommal is a hónap 19. napján volt utolsó mensim és 26.ára voltam kiírva. most meg megint november 19.én volt utolsó mensim és augusztus 26 ra vagyok kiírva. azért furi mert nekem összevissza jött meg és na.. értitek biztos. számmisztika szerinti számolással kisfiam lesz. ki milyen nemű babát szeretne természetesen az egészség mellé,??!!!

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Szép jó estét!

Üdv az újaknak!
Timi, gratula, remélem ünnepeltek egy nagyot a pároddal!
Hope remélem, hogy most már teljesen sikerült megnyugodnod! Egy vitától még nem lesz baja a babának ( a hallása még nem fejlődött ki :) ) de azért ne csináljatok belőle rendszert.

Egyébként ez nálatok is így van? hogy most kicsit feszültebb a dolog a párotokkal?
Én az enyémet az elmúlt 2 hétben csak vagy sértődötten duzzogni láttam vagy éppen dühöngött valamin. Ok, hogy nem könnyű most engem elviselni, mert nem vagyok olyan toleráns, mint szoktam, na de azért a pasik se semmik néha. Ok, hogy vizsgaidőszak van, ki sem látszom a tanulásból plusz még dolgozom is és ugye közbejött Zigi is, de remélem, hogy ennek most már lassan vége lesz! :)
Már csak 1 vizsga holnap, egy szerdán és végeztem!!! :)

Szép és nyugodt estét mindenkinek!

Kriszti, aki néha hiszti
Kép
kriszti723
Baja
 
 


Hát én ebbe bele őrülök!!! Mindenkinek nagyobb mint nekem?
Nekem minek csak 6.6mm volt állítólagos 7 hetesen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x
Amikor menszi szerint amugy 8+1 vagyok!!!!!!!
Lehet később fogant de ennnnyire!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x
Ez a terhesség több feszkóval jár mint gondoltam!!!!

Kép
evelin241
 
 


Szia Evelin,

Ne aggodj a meret miatt, ha a doki azt mondta hogy minden rendben akkor tuti minden ok nälad. Vagy nem tudott rendes felvetelt kesziteni rola, mert meg nagyon picuri :)
Biztosan kesöbb fogant :D
Nekem az ultrahang kepen ahol megmertek a magzatot,( kijelölte ugy mit egy egerrel es ugy merte meg) az szerepel hogy SSL 1,58 cm, es rögtön alatta a gep altäl kiszämolt terhessegi het.Nälam ott 8 het äll, holnap lepek a kilencedikbe :) A vonalzom sem jo igazäbol ki kell javitanom :) Pär nappal koräbban fogant :)
Nem tudom hogy otthon milyen ultrahang gepeket hasznälnak
:cry:
Mire legközelebb mesz mär tuti minden lätszodni fog :)

Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Anno az orvosom (uh-os genetikus) elmagyarázta, hogy két uh-gép is kalkulálhat eltérő magzati kort, ami abból adódik, hogy eltérő helyen gyártották és a valószínű kor becsléséhez az ottani babák adatait táplálták be. (ezért van, hogy a német gépek kívánják meg a legnagyobb méreteket, míg a japánok általában idősebb kort saccolnak ugyanarra a méretre).

Nekem egy nap különbséggel két különböző helyen csináltak 12. heti uh-ot: egyik helyen 13 hetes+1 naposnak kalkulált, másnap a másik helyen 12+1-nek.

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Szerintem sem kell sokat agyalni a méreteken, mert nekem a lányom mindig kissebb volt a kelleténél. Aztán megszületett 49 cm-esen és 3390g-ot nyomott. Volt, hogy másnap egy másik uh gépen kissebbnek mérték mint előző nap, na akkor megfogadtam amíg a dokim nem aggódik, addig én se fogok. És nektek sem kell, felesleges. :-) nyugi.
kriszti sok sikert az utolsó vizsgához. :-)
Az én párom nagyon türelmes velem mostanában, sokkal parázósabb mint én, néha már túlzásba viszi úgy érzem. Amióta tudjuk a terhességem azóta csillapodtunk le, mert előtte már tiszta feszültek voltunk a sok sikertelen hónap miatt. Bár a sex egyre jobb lett közben :oops: , most meg megint nincs sex :shock: , mert attól is fél a férjem... férfiak... :roll:
na lépek az ágyba, nekem megint fejfájásom van és a hányingerem ettől ahéttől szinte elmúlt... most megint zabálok és hízok :cry:

Kép Kép
hajni999
Németország
 
 
 
 


Köszi lányok a bíztatást!!!! :oops:
Nagyon ararnyosak vagytok!! :)
Békés estét és szép álmokat mindenkinek!!

Kép
evelin241
 
 


Lányok, Ti híztatok már? Rám felugrott eddig 1 kiiló.
Hú, az epret én is nagyon várom! Idén több terem a kertünkben mint tavaly, remélem jut majd nekem is belőle, a gyerekek nem legelik le az összeset. :D

Mi a férjemmel elég régóta együtt élünk már, 16 éve. Ennek lehet köszönhető, hogy már évek óta, kb 7-8 éve max évente 1-2x van nézeteltérésünk. Az üvöltözős vita ennél is ritkábban. Nagyon fontos számunkra hogy minden nap szerezzünk örömet a másiknak, figyeljünk rá és ebbe nem fér bele a veszekedés. Tudom miről mit gondol és Ő is viszont, nem is tudom min lehetne összevesznünk. :oops: Persze ilyenkor tombolnak bennem is a hormonok, de Ő ezt jól ismeri már. :lol: Tudja kezelni.

Evelin, neked mikor kell megint uh-ra menned? Most mikor legutoljára voltál az uh gép nem számolta ki a méret alapján mennyi idős terhes vagy? Valahogy tényleg nem kellene ennyit foglalkoznod a babócád méretével és lehet rád férne még egy megnyugtató uh a közeljövőben. :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt :) Mára már minden oké :D Férjemmel is kibékültünk, és a babó is jól van, (remélem) nem görcsölök, nem barnázok :) Szóval újra happy minden!
Én még csodák csodájára, nem híztam :/ :D Pedig nagyon sokat eszek és ráadásul sokat fekszem a veszélyeztettség miatt!Mondjuk ennek örülök, mármint h még nem jött fel plusz kiló :)

Evelin!Szerintem se aggódj a méret miatt, nekem a dokim kétszer mérte le vizsgálat közben a bogyót, egyszer 1,05 volt egyszer meg 0,996 :D A különbség annyi volt míg az első 7 hetes 2 naposnak írt, addig a második méret szerint 7 hetes 1 napos vagyok, meg az egyiket felnagyítva mérte a másikat meg simán :) Szóval ilyeneken tényleg nem szabad aggódni, megnő majd nyugi :) Meg lehet az uh nem olyan szögből mutatta, h valóban a hosszát mérje!

Szép napot mindenkinek :)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Pókica, remélem, 16 év után nálunk is ilyen összhang lesz majd! Mi most kezdünk még csak mindent. Az én párommal sem lehet túl sok mindenen veszekedni, nagyin figyel rám és hogy boldog legyek. Ami néha feszúltség forrása, hogy sokat dolgozik és stresszel és ez mindenre kihat. De tudom, azért csinálja ezt is,hogy jól élhessünk.
Még nem híztam, de a tegnapi napon annyit,de annyit ettem, ami már nagyon durva.Most erõt kell vennem magamon,mert ennek nem lesz jó vége.Nekem mindig meg kellett válogatni,mit ehetek, kb. gimis korom óta, könnyen meglátszik pár zabálós nap is.Úgyhogy észnél kell lenni,akármennyire finomabbnak is tûnik most minden!
Most a párom nõvérénél tanyázunk a hétvégén,és rossz, hogy nem mondhatjuk még el.Még jó,hogy nem hányok.Tegnap este amúgy is manõverezni kellett,mert bort bontott a szülinapomra.Csak egy kortyot ittam,és egy óvatlan pillanatban átöntöttem a páromnak.(Az is fura lehetett,hogy nem akarok sehova menni ünnepelni.)
Jövõ héten ilyenkor megyünk vizsgálatra, és ha minden rendben,akkor nem titkolózunk tovább.Remélem,akkor rendesen kiszámolnak majd nekem is mindent. Az utolsótól számítva akkor 8+3 leszek.Már alig várom!:-)
Jó hétvégét mindenkinek!
szilva83
 
 


Ja ez még lemaradt: Yzabella, ha nincs baj,szeretném a tanévet végigdolgozni.Persze ahogy alakul...
szilva83
 
 


Hú csajok, én a ma reggelt is vukkal kezdtem!Még szerencse, h ma nem vettem még be a gyógyszert :D Most még várok kicsit, ha bennem marad a mandarin, beveszem :D Mondjuk csak a palástfűtea jött ki, szóval kénytelen leszek áttenni az ivását délutánra vagy estére, hátha úgy jobban bennem marad!:)

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hope!
Szerintem ilyen dózisú Duphaston mellett teljesen feleslegesen kínzod magad a palástfűvel (ugyanarra szolgál mindkettő, de bogyó jó sokszoros adagban...).

Nálam még "csak' émelygés, de az rémes...

Szilva!
Én is ezt tenném a helyedben - jobban megy az idő, s nem jut arra, hogy feleslegesen aggódj... :) Egy korty bor nem árthat. :) Én biza az első terhességemnél ha úgy adódott - kb. havi egyszer - bizony megittam egy dl száraz vörös bort (erre még a dokim is azt mondta, hogy mehet, sőt, lombikos barátnőmnek "előírták" eleinte, merthogy alhasi vérbőséget okoz és segíti a megtapadást. Nem is lett gond.:)).

Pókica!
Valahogy mi is így vagyunk - bár még csak 15 éve lesz idén, hogy együtt. :) Szerencsére még nem híztam... De tartok tőle, ami késik, nem múlik... Bár egyelőre az egésznapi émelygés mellett nem nagyon van étvágyam.

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!
Vargatimi: Köszi , nagyon örülök , hogy minden rendbe.
Hajni99, hope1978, Yzabella84: csináltak egy tesztet , és a doki azt mondta hogy 50-50% de szerintem fiú lesz .
Kriszti723: Köszi , próbálgatok.
Szilvia : Köszi, nekem ez az egyik kedvenc fiú nevem. Most ha lány lesz Hanna lesz ha fiú Bendegúz .
Hope1978: Nagyon cukik a képek , nyugodj meg . Ettől nem hiszem , hogy baja legyen , de azért vigyáz magadra és rá.
Nekünk Zsigánál Graco volt , a babakocsival együt vettük . Graco quattro deluxe volt , de 1,5 évesen eladtuk .Nimródnak Maxi-cosi hordozója volt, és Quinny buzz. A kicsinek is maxi cosi lesz , Mura babakocsit veszünk neki.
Most az én kocsimba a fiúknak Nimródnak Maxi cosi tobi vann , Zsigunak Maxi cosi rodi van .
A családi kocsiba cybex van .
nimrodzsiga
Nagylengyel
 
 


Tényleg, nevek :) Ki milyen neveket nézegetett már a picurnak?Nekünk lány névből több van ami tetszik, fiúból csak kettő :(
Ha kislány lesz első nevünk a Hanna :), második Csenge, harmadik pedig Norina. Fiúnévből tetszik a Levente és a Zsombor de egyik sem az igazi, de más pedig abszolút nem tetszik :D Szóval fiú nevekkel hadilábon állunk nagyon!

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Szép napot!!

Azt hiszem nem fogom éhgyomorra inni a teát mert hányingerem van tőle!!!
Inkább reggeli után,mert hát úgy is jó nem?!

pókica:a doki azt mondta 7hetes vagyok,és feb.5.-én vagy 6.-án kell menni!!!

Én a párommal 8 éve vagyunk együtt és mi szoktunk veszekedni,na nem sürven de vannak nézetetérések!!!
A nevekkel még sehogy sem állunk de már beszéltünk pl. ha lány lessz a Kira,Lotti,Kitti,Nikolett,Leila. ha fiu azzal már bajosabban vagyok mert az nem sok van pl:Kristóf,Ádám,Dominik! De ezen még ráérünk agyalni!!!

Szép napot mindenkineK!!!

Kép
evelin241
 
 


Sziasztok!
Örülök, hogy mindenki jól van, babák szépen jeleznek. Nálam a tünetek csak a cicifájdalom/érzékenység. Már két hete bírja a kínzásomat, de én ezt csak pozitívumnak fogom fel. Nekem még korai más egyéb tünet, mint pl a hányás, habár az engem mindig elkerült.
Nekem már van 3 gyerkőcöm, két nagylány és egy fiú. Elváltam, új páromnak, akivel majd 4 éve vagyunk együtt (és 2 éve együtt is élünk), még nincs gyerkőce, így 36 évesen szépen bevállaltam. Májusban volt egy sikertelen próbálkozásunk, bízom benne, hogy most minden rendben lesz. Mint ahogy többen is írtátok, aki menni akar, az menni fog, ha a fejünk tetejére állunk is, akkor sem tudunk ellene tenni.
Bocsi, végigolvastam pár oldalt, de a nevekhez még nem igazán tudok eseményeket, helyzeteket kötni, de igyekszem felzárkózni, nagyon jó kis csapat vagytok! Többet tudok majd jönni, mert én is itthon leszek táppénzen.
Drukkolok mindenkinek, további szép napot.

Kép
angooo76
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Nekem semmi tünetem nincs mostanába,se rosszullét,se semmi.
Pedig már kellene hányingeremnek lennie-e,ez most egy kicsit bosszant!! :?

Pókica: Én nem tudom mikor volt pontosan peteérésem,de nagyon remélem,hogy peteérés előtt voltunk együtt és kislány lesz!!! Már annyira szeretnék egy kislányt is!!! :)
Dec. 8-án jött meg utoljára és 23-án voltunk együtt úgy.Így csak aznap foganhatott.31naposak a ciklusaim.Ha felezzük és középidőben volt ovu akkor pont telibe 23. Hát nem tudom. :?

Nitt: a vonalzót szerintem csak akkor tudod létrehozni,ha csinálsz egy gyors regisztrációt.

Hope1987: Örülök,hogy sikerült megnyugodni és kibékültetek.
Elelinnek igaza van,ha maradni akar a baba úgy is fog,még ha a fejed tetejére is állsz!!:D

Én a 2.fiamnál az utolsó hetekbe CTG-re menet 2naponta vonatoztam be úgy hogy Nimródot babakocsival együtt emeltem fel a vonatra,aztán le. Így tudtam megoldani a felügyeletet amíg én CTG-ztem. Ja és szülés napján is hoztam vittem cipeltem és nem volt gond. Szóval ha erős életképes egy baba akkor nem lehet kirobbantani onnan!!! :lol:

hajni999:
Kálciumból csak a pezsgőtabi jó? Mert én szedem ugye a femibion 800-at és monst nézem nincs is kálcium!! :/ Van Gravidám is abba 250mg,de a Femibiont akartam a 12.hétig mert abban jobban felszívódó folsav van!! De már a fene se tudja.
12.héttől biztosan Gravidát és Ladeevitet fogok szedni,mert ezek megfizethetőek. A Femibion 400-ad 5-6000ft! :/ Most nem tehetem meg.De ezt sem akarom,hogy semmit sem szedek! Úgy gondolom lehetetlenség azt a vitamin mennyiséget bevinni főleg most télen!!! Ok nyáron még könnyebb,de az első 3hóban alakulnak ki a fő szervek!!
UGYE?
Csak én vagyok ilyen parázós vitaminügyben?
Ja és azért döntöttem a Ladeevitnél(2.nál is szedtem váltva a Femibion 400-al) mert abban is van Omega 3,mint a Fembionba és az kell nagyon az agy fejlődésének. Okosabb is a 2.fiam!! :D

A bogyós gyümiket én is nagyon imádom!! Várom is már a nyarat!! De az még jó messze van!!

kriszti723: Lehet nem a baba hallásán múlik,hogy hat-e rá a veszekedés. :) Mert tudod minden érzelem át megy hozzá érzékeli az anyuka érzelmi állapotát.Bár lehet ez is kicsit késebb érvényes jobban. Azért tényleg nem jó stresszes élet.
Nekem amikor elment a pici és a kórházba voltam említettem a szülésnőnek,hogy volt egy nagy veszekedésünk azt mondta,hogy lehet érzete,hogy nem a legjobbkor jönne és azért inkább...nem maradt meg. Pedig nem jött rosszkor csak éppen a veszekedés(munka-pénz) nem volt bekalkulálva!! :?

Most egyébként nálunk semmi zűr nincsen,1-2 apró vitától eltekintve.Nem vagyok ingerültebb,semmi ilyen amit írtok...szóval nincs hangulatváltozásom.

Evelein!! Ne nézd már a méreteket!! Tuti nincsen semmi baj! Én már túlléptem rajta.Majd a doki megmondja,ha valami nem olyan mint kéne legyen,de addig is ne parázz!!! Minden baba más,terhességi hetekben is különbözünk,fogantatás is lehet korábban később!! NO PARA!! 8)

Pókica:Mi 9éve vagyunk együtt,de 13éve ismerem,akkor is együtt voltunk 9hónapig cska akkor igen fiatal voltam még,aztán 19éves korom óta együtt vagyunk megint. :) Nálunk amíg meg nem született az első gyerek,egy hangos szó nem volt.Azóta vannak csak kisebb nagyobb viták. Ez érdekes azért! :) Az ember családot szeretne mert úgy teljes aztán összezördül ezen-azon. Általában mindig gyerektéma a vita oka. Miért így,miért úgy csinálom!! ÁH!! :x Na mindegy!

Szilvi: Boldog szülinapot!! Mikor volt? :)

NimródZsiga: Azt a fajtát ami kimutatja,hogy fiú vagy lány? Olyan mint a terhességi teszt. Az jó! Csak piszok drága 10e fölött van! Én megpróbálom kivárni az UH-ot.
Nálunk is Graco quattro deluxe van és a tesókocsink is Graco volt.Éppen most ősszel adtam el! Mert úgyse kell alapon. :)

Hope:
Nevek,a párom jött,hogy hogy tetszik a Kristóf név? Mondom,nem mert lányunk lesz!Nekem ne jöjjön fiú nevekkel!! :P Lányból nekem a Norina és Noémi tetszik. Mindenképpen folytanám az "N" betűs szériát!
Fiúban nincs több "N"betűs nevem!! :) Úgyhogy lány KELL,hogy legyen!!!!! :lol:

Bocs akit,többször megszólítottam,de sorba mentem a hozzászólásokba,mert rövid az agyam és nem akartam senkit se kihagyni,ez így a tuti. :lol:

Na megyek,további szép napot mindenkinek!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
yzabella84
Göd
 
 
 
 
 


Annyira fini lessz a húsi leves már alig várom hogy készen legyen!!!
Ki mit főz ma ebédre!!??
Nállunk ma:-húsleves
-rántoot csirkeszárny
-rántott sajt és piritott krumpli lessz!!!

A vitákról meg annyi a véleményem hogy viták mindig lesznek! Mert az tartja életbe a kapcsolatot,az jelenti azt hogy kíváncsiak vagyunk egymásra és érdekel a másik véleménye!!! Ha már nincs vita/nézeteltérés akkor már gond van!!!
Na persze ez nem törvényszerű! Hiszen van nagyon kiegyensújozott kapcsolat is és ott nagyon 1 hullámhosszon van a 2 ember egymással!
De ez az én meglátásom szerint ritka mint a fehér holló!!

Puszi mindenkinek!!!
evelin241
 
 


Sziasztok csajok.

Gyorsan vegigolvastam a hozzäszoläsokat, es örülök hogy mindenki jol van :D
A reggeli rosszuletem megint megvolt, hänyni meg egyszer sem hänytam.
Mostmär 3 hete tart, es kezdek egyre jobban färadni :D

En meg csak 2 eve vagyok együtt a pärommal, kapcsolatunk harmonikus, talän annak is köszönhetö ,hogy ö 18 evvel idösebb mint en
:? Tudom elöször ilyesztöen hangzik, nekem is furcsa volt megszokni.
A kapcsolatunk elejen a nagy korkülönbseg miatt nem is igazän akartam belemelyedni a dolgokba :?
De annyira passzolunk egymäshoz, hogy hihetetlen 8)
Nekem ez volt megirva :D :D

A nevvälasztäs erdekes lesz :) Elöször is nekem kell megvältoztatni a vezeteknevemet. Sajnos 24 eves koromban ferjhez mentem magyarorszägon, es ätvettem a ferjem csalädnevet, igy lettem varga :(
Nem szeretnem ha a picikem bärmilyen iratäban a varga nev szerepelne
:( mert engem nem ugy hivnak :(
Amikor a pärommal erröl beszelgettünk, hogy visszaveszem a leänykori nevemet , ö azt välaszolta hogy ö jobban szeretne ha hozzämennek felesegül :)
Ugyhogy , ha minden ok a bebivel, akkor esküvö lesz :) En megfogadtam annak idejen hogy soha többet nem megyek ferjhez, de soha ne mondd hogy soha :)

Hizni meg nem hiztam semmit, ami talän annak köszönhetö hogy nem tudok rendesen enni, mert mindig rämtör a rosszullet :(

Ma halat sütünk,es krumplit, en pedig meg extra spenotot magamnak :)
Kell a vitamin :)
Ma delelött összeraktam egy nagyon fincsi gyümölcssalätät, kiwi, banän, narancs, grapfruit :)
Napközben elnassolgatom :)

Mindenkinek kivänok szep napot :D :D
Kép
vargatimi
Passau, Schardenberg
 
 


Nálunk ma rántott csirkemell, krumplipürével, plusz húsi leves :) A kedvencem, de most igazából azt sem tudom, h fogom legyűrni a torkomon, annyira émelygek reggel óta :D

Veszekedésről annyit, h ne azt képzeljétek, h mi most minden héten összeveszünk és ordítozunk egymással :D Csak egy hevesebb vita volt, ami olyan ritka mint a fehér holló :D Ettől függetlenül a mi kapcsolatunk is tökéletesen harmónikus :) Kisebb zördülés meg szerintem minden családban előfordul, ahogy azt Evelin is írta! :) Ez az élet rendje :)

NimródZsiga:csak nem az a rápisilős teszt volt? :) Én is szívesen kipróbálnám, néztük is neten, de 6900Ft, az nagyon sok érte :( Így nekünk is marad az uh 10 hét múlva :D (persze ha a babó is úgy gondolja:D)

Basszus én is most megnéztem a femibiont, és télleg nincs benne kálcium :/ ejj :D akkor kénytelen leszek én is venni pezsgőtabit!Milyen fajtát szoktál venni Hajni?

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Sziasztok!
Egy barátnőm nemrég vett ilyen nem-meghatározós tesztet (elvileg valami olyasmi elven működik, kromoszóma-töredékek kiválasztódnak a vizeletben) - megcsinálta, majd a következő uh-on rögtön az ellenkezőjét közölték vele... :)

Ca-ból Nekem a Calcium Sandozt ajánlotta anno a doki, mert az jól hasznosul.

Vargatimi!
Majd várjuk az esküvői beszámolót (is)! :)

Ha már babakocsi: egy CAM Cortinával kezdtük: mózese szuper, hordozó elmegy, de a sportrésze nagyon rossza.... Eladtam, és megvettem az álom-kocsimat: egy Peg Perego Gt3-at. :) Nagyon-nagyon sok kilométert megtettünk vele (egyedül utazáshoz volt egy pici ernyőkocsink - mert ez iszonyat nagy), most pedig elcsomagolva várja új kis gazdáját. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Nekünk ilyen babakocsink van, én szerettem volna semleges színt venni, ha esetleg érkezik kistesó, ne kelljen másikat venni :) Barátnőmnek pont ugyanilyen van, és nagyon szeretik. (nem szerettünk volna nagy kerekeset extra nagy kocsit venni, mert elég picike vagyok, és mivel mi busszal járunk mindenhová, fontos volt, h könnyen emelhető legyen) Most nálunk is a padláson várja, h új lakó érkezzen bele :) Kép

Kép

Kép
hope1987
Nagykanizsa
 
 
 


Hali!! :)

Jól tele ettem magam!!!
Hope neked 10 hét mulva kell uh-ra menni!!! ???
Timi:a korkülönbség az nem probléma szerintem!Csak megértés legyem!! :D
Amugy én most azt érzem a hasam aljába mintha feszülne és nyomná valami!!! Na persze van benne picibogyó de azt még nem tul korai érezni hogy akármi is van ott?!! Legyen az akármekkora is!?

Azt akartam kérdezni még hogy a teát ti hányszor isszátok 1 nap?
1*vagy 2*?

Kép
evelin241
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: