Új privát üzeneted érkezett!

Nitácska, bár most nézem, hogy én is az uh alapján lőttem be a vonalzóm... és ez meg is egyezik a doki által számolt nappal, de nekem nagyon kacifántos volt az egész ciklusom, szóval nem is csodálom, hogy nem tudják pontosan :P

sophie27
 
 


én is már a 11. hét óta érzem a kis dobolásokat:)

afp: nekem aznap megküldték amikor Barnussal voltam, de most biztos több idő lesz:) akkor egy magánlaborba mentem:) 2 perc alatt kész voltam délután 2 kor jött az email az eredményekkel:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok!
14+4 hetes vagyok, van már egy 1,5 éves kislányunk. 2013 július 28-ra vagyok kiírva, de programozott császár lesz július 19-én.
Eddig nagyon rosszul voltam, de az utóbbi 1-2 hétben már sokkal jobban vagyok, múlnak a reggeli és az esti rosszulléteim is.
Megpróbálom visszaolvasni az előző hozzászólásaitokat, amikor időm (és a kislányom) engedi! :) Mindenkinek jó babavárást!
tinka02
 
 

 
 

Üdv a csapatban Tinka!
Mért lesz császárod?
Neked is jó babavárást!
ada09
Balassagyarmat
 
 


Szia Ada!
A kislányom is császárral született és az orvosom javasolta. Nem tiltakoztam, mert biztonságosabbnak érzem. Csak az nem tetszik, hogy nem várjuk meg, hogy magától induljon meg... :( úgy tudom a hegszétválás veszélye miatt.

Kép

Kép
tinka02
 
 


Szia Tinka !

Üdv a csapatban 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok lányok :) Mintha ma reggel mocorgást éreztem volna odabentről...nagyon fura érzés volt...amikor a pocimra teszem a kezem általában kidudorodik...vagy lehet már csak én képzelem ezt??
amanya
Szlovákia
 
 


Sziasztok,

látom mindenkinél zajlik a vizsgálatokkal teli élet :)!
A 12.hetes UH-n Nekem is nagyobbra 13.hetesre mondták a babát, a mérete miatt.
Kinek mikor lesz a másiodik kötelező UH.-n?
Én azt hittem,hogy 18.héten, erre a Bajcsy kórházban azt mondták, hogy csak a 20.héten van, és úgy is kaptam rá időpontot.

Gyomorégés az Nekem is volt az első három hónapban, ha ettem azért, ha nem ettem azért, most már kicsit enyhült, de sajna nem szűnt meg teljesen :(.
Ami bevált rá az a Salvus gyógyvíz, napi 2x2dl.

A magzatmozgásokat Benedeknél a 18.héten éreztem először, most pedig a 14.héten, de még csak egy picikét éreztem.

Mennyit híztatok már, és nagy már a pocakotok?

Mindenkinek kellemes hétvégét :)!

Lilypie Third Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
vatael
 
 


cicamica :)

amanya,
én az elsőnél a 20. héten, most pedig a 12.-en éreztem először, de az orvos azt mondta, hogy ki van zárva... én akkor is biztos vagyok benne! :) Első babád lesz? Ha igen, néhány hét múlva már 100 % biztos leszel benne, olyan jellegzetes érzés!

vatael,
legközelebb 15 hetesen megyek a dokimhoz ultrahangra, azután pedig 3 hét múlva. Mindig 3 hétre ad időpontot és mindig uh-ot csinál. (Ciki, de nem is tudtam, hogy melyik a kötelező, mert Kingusnál is ilyen gyakran kellett mennem...)

Súlyra még csak kb. 0,5 kg-ot híztam, de pocakom az van. Akkora, mint Kingusnál a 19-20. héten, úgyhogy már előkerültek a kismamaruhák. :oops:

Kép

Kép
tinka02
 
 


Igen tinka első baba még :)Már alig várom, hogy tényleg érezzem :)
amanya
Szlovákia
 
 


Én is így voltam Kingusnál, állandóan figyeltem, hogy őt érzem-e, de csak a 20. héten lettem benne biztos. Most viszont azt várom nagyon, hogy megszülessen és a kórházban lehessek végre vele, folyton ezt álmodom... :) de még olyan soká lesz! És persze az egyik szemem sír majd, a másik meg nevet, mert a "nagylányom" meg itthon lesz és nagyon fog hiányozni.

Jó hétvégét mindenkinek! :)

Kép

Kép
tinka02
 
 


Szia Tinka :D Én sajnos még nem éreztem a babót, de amanya simán érezheted, valaki már nagyon korán észreveszi. Nálam van egy kis súlyfelesleg, talán ez is az oka.[/b]

Kép
segreta
 
 


Segreta a súlyfelesleg nálam is meg van...szerintem ez nem akadályoz meg abban, hogy mi ne érezhessük hamarabb...lehet én is csak tévedtem...majd meglátjuk :)Anyukám szerint is korai még, hogy érezzem a babát :)
amanya
Szlovákia
 
 


Azért én is remélem, hogy most már minél elöbb érezhetem a kis pocaklakót :D

Kép
segreta
 
 


Sziasztok!

Sargahibiszkusz én pl a bébit legtöbbször bal oldalon érzem..azt mondták hogy oda ágyazódott be...
belgyógyászatot elintéztem mlt héten már csak a fogorvos van hátra...

Sophie köszönöm a válaszod..dokim juli 26-ot írta kiskönyvemben...

Tinka üdv köztünk és gratula a picihez :)

Vatael nálunk elvileg most a 18. héten lenne a következő uh de a szülésznőm elintézte nekem hogy bármikor mehetünk uh-ra..én kb 3-4 hetente ezt ki is használom..most mondjuk 4d-re megyünk jövőhéten...

én eddig 1 kg híztam..pocakom már van hajajj :)
már én is kismamagatyókat hordok...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Titeket mennyire visel meg a front?
Sajnos én még mindig a hányással, erős hányingerrel kínlódok! Most már csak napi 2x 3x hányok, vagy egyszer sem, de a közérzetem az nem túl jó. Ti szoktatok szédülni?

Cicamica!
Vettem gyömbér teát a dm-ben. Hát nekem ez nem jött be, nagyon fűszeresnek, csípősnek éreztem, és csak pár kortyot tudtam meginni belőle. Nem beszélve attól, hogy a tájékoztató lapocskára az volt írva, hogy akinek volt már vetélése annak egyáltalán nem ajánlják.
Egyébként ezt Dr Chen félét vettem. Lehet hogy az 1-1 csomagban lévő instant por a 20 mg-jával sok?
Te hogy csináltál gyömbér teát? Víz és a gyömbér adag mennyi volt?
ungeszbungesz
Budapest
 
 


Sziasztok!!!!!

a front nálam kegyetlen fejfájást okoz....pedig nem voltam front érzékeny de most kicsinál...

holnap megyünk párommal 4d-re drukkoljatok hogy minden rendben legyen a kis picivel :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


segreta, nitacska, köszönöm :) Szorítok a holnapi 4d-hez! :)

ungeszbungesz, nekem sokszor leesik a vérnyomásom, néha iszom egy kevés erős teát, hogy szinten tartsam. Most hétvégén egyfolytában csak aludnék. :? Sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy. Nálam múlnak a rosszullétek, múlt héten már csak 1x-2x öklendeztem. Remélem nálad is el fog múlni, mert tényleg nagyon megviseli az embert.

Én holnap megyek az orvosomhoz uh-ra, szorítsatok nekem is, hogy minden rendben legyen. (És, hogy végre megtudjuk ki is lakik odabent! :) )

Kép

Kép
tinka02
 
 


Tinka üdv:)

én is már éreztem a 12. héten:) a Barnust én is a 20. héten éreztem először, de akkor pont úgy kaptuk el, hogy apa keze a pocakon volt amikor először rúgott:) nem fogjuk soha elfelejteni:)

én is hordom a kismami gatyót, 1-2 kg híztam, de azért hordom mert melegíti a derekam és sokkal kényelmesebb, pedig még rám jönnek a nacik, szoknyák:) viszont a pocakom sokkal nagyobb mint ilyenkor volt Barnussal.

Nitácska: írj majd holnap, hogy mi volt:) és hogy ki lakik odabent.

amúgy furák ezek a frontok. Barnussal maikor várandós voltam egyáltalán soha nem fájt a fejem ( amúgy nagyon erős migrénes vagyok+ tenziós fejfájás) és ennél a babánál pedig fáj ugyanúgy... furii.... úgyhogy most megérzem rendesen a frontokat.

az émelygés elmúlt hál istennek...:) elég is volt.


Vatael: engem is a 19. hétre írt be a doki Uh ra. de remélem kedden ki tudom bulizni, hogy előbb legyen:) nagyon kíváncsi vagyok, mert ugye mondta a dokim , h szerinte lány, de a 18. heti UH a tuti. mondjuk vettem már pár cuki csajos rucit:)
remélem nem potyára:) bár ha időközben kinőtt a kukaca azt sem bánom:) elrakom a 3. babának, ha meg Ő sem lány lesz max eladom:)

Amanya: jó is az az első babavárás:) lehet h fura meg nem is tudom, de én jobban élveztem az elsőt. olyan volt mintha lebegnék rózsaszín felhők mindenhol. most kicsit bűntudatom is van emiatt, hogy nem érzem azt. meg most ugye itthon vagyok és nem dolgozok, sokkal másabb az egész.

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


nitacska, tinka megy a drukk :) Azután írjátok ám meg mi volt a dokinál :D ezt az időt ti hogyan bírjátok? Nekem napok óta estére megfájdul a fejem. Ki kéne menni sétálni, de olyan szörnyű idő van :( Holnap megyek a házidokimhoz, de már előre nyugtatom magam, hogy rá ne borítsam az asztalt :) kedden meg labor az AFP miatt.


Kép

Kép
segreta
 
 


Tinka megy a drukk neked is ezerrel!! :) :)

Csillus jövök ahogy tudok:)

Segreta mért borítanád az asztalt a dokira ?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem tudom mi van a vonalzómmal, de ma vagyok 16 hetes... :) és nem azt mutatja...

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Segretea: én is kedden megyek afpre:)
nagyon édes a babó a fotón:)

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Áááá ez hosszú :) lényegében annyi, hogy november óta veszélyeztetett terhesként vagyok táppénzen. 1. Mert volt egy vetélésem 2011-ben, 2. A mostani terhességem elején is voltak görcsök és vérzés, 3. CT-ben, MR-ben dolgoztam, ott meg nem lehet. Ezekről a házidoki is tud. Minden hónapban vinnem kell neki papírt a nődokitól, amivel alapból nem is lenne gond, de november óta most tudott csak szólni, hogy nem jó amit viszek, mert a dokim nem indokolja meg miért kéne nekem veszélyeztetett státusz! Na ezt nem értettem, mert az előzményeket és a munkahelyemet ismeri és a leleteimre a dokim rá is írta eddig, hogy a görcsök, vérzés, fenyegető vetélés lehetősége miatt kéri tartsanak táppénzen. Akkor mit nem írt le? Na erre írtam neki egy mailt, hogy akkor legyen szíves közölje,hogy mi álljon a papíron, mert én magamtól nem tudom kitalálni mi a jó neki és a felülvizsgáló főorvos asszonynak, aki kifogásolta a papírjaimat. erre már 4 napja nem képes válaszolni. Na majd hétfőn muszáj lesz. Ja és február 12-ig szerezzem be az új papírokat visszamenőleg is, mert akkor lesz az újabb felülvizsgálat náluk. Szóval kicsit macerás a pasi :(

Kép
segreta
 
 


Köszi csilli :D

Kép
segreta
 
 


Segreta most már értem ..meg is értelek ha ráborítod az asztalt :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:D

Kép
segreta
 
 


Csilli: Én is rózsaszín felhőkön lebegek...annyira fura érzések öntenek el néha-néha. Szeretem ezt az állapotot és minden percét kiélvezem a terhességemnek... :)
amanya
Szlovákia
 
 


Ungeszbungesz!

Nem én ajánlottam a gyömbér teát, mivel semmi tünetem nincs csak egy kis pocakom.

Én is hánytam az elsővel,de nekem abszolút nem segített semmi anno kórházba is kerültem jó másfél hétre. :oops:

Remélem jobban vagy.Mindekinek szép napot,megy a drukk az uh-soknak és várom az élménybeszámolókat :wink:

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Még valami: az AFP vérvizsgálat és szívhang vizsgálat is van ,vagy csak vér és vizelet?
Már nagyon nem emlékszem ,hogy mi volt anno

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Amanya:) hát igen, ilyenkor még minden új, nem tudod mi lesz pontosan:) minden tök happy , isteni éérzés:) minden gondolat a babó körül forog:) legalábbis velem így volt. :) de most valahogy teljesen más...imádom őt is és sokat gondolok rá, de ugye most itt egy másik nagybaba:D aki nagyon igényli , hogy vele foglalkozzak:)
ez is nagyon jóóó érzés:) csak nekem kicsi lelkifurkám van ez miatt, pedig mindenki mondja , hogy ne legyen, mert ez természetes:)

Ungeszbungesz: én mondtam a gyömbért:) tudom , hogy nem nagyon szabad de én a szénsavas gyömbérből ittam egy kortyot, ha nagyon nem bírtam, 2 literes kb 1 hétig tartott. amúgy soha nem veszünk üdítőt, kólát se láttam már vagy 4 éve. de most muszáj volt.
amúgy van víztisztítónk és azt a vizet isszuk. de sztem 1-2 -3 korty nem árt meg naponta, nem vedelni kell:)

Cicamica: Afp: csak vérvizsgálat:) akkor nézik a hepathitist is asszem.

Segreta: na én is ráborítanám. az előző babavárásnál engem is megszívatott a háziorvos. mondtam neki, hogy szülés előtt 2 héttel írjon ki táppénzre. erre Ő felvett szülésire, de adott táppénzes papírt. aztán vissza kellett fizetnem a munkahelyemnek a táppénzt. jól esett. mondjuk annyira hülye... sztem libáért vette a diplomáját
és nem ő az egyetlen akit ismerek. apósomnak meg nem írta ki a gyógyszerét pedig a prof kérte. adott vmi mást, mert az után ő kap lóvét.

:twisted: :twisted:

KépKép

Lilypie - Personal picture  Lilypie Terhesség tickers

csilli83
Dunaharaszti
 
 


Na megjöttem a dokitól. Kivételesen nem Ő a hunyó, hanem az ellenörző főorvosnő. Állítólag nagyon háklis. Minden kismamát szivat, gondolom vagy nincs gyereke vagy nem rendszeres a némi nemi élete ;) Közölte nincs megindokolva miért vagyok táppénzen (a dokit kérdeztem is, hogy ha nem veszélyeztetett státusszal lennék akkor mi lenne, erre Ő akkor nem is lehetnék táppénzen. Ez meglepő, mert nem hiszem, hogy minden kismama veszélyeztetett terhesként van kódolva..). azt mondta a doki irasam rá, hogy görcs, vérzés.. stb. Mondtam, hogy szó szerint ez van ráírva... megnézte.. jéééé tényleg... A munkahelyemet is megemlítettem, hogy már csak amiatt sem dolgozhatok... jaaaa.... ez is igaz. Most akkor mi van???? Na mindegy iratok én olyan indoklást a spinének, hogy ketté áll a füle. Ja még azt is mondta, hogy ha nagyon kukacoskodni akarna, akkor nem fogadná el a maszek rendeléses leleteket (nem hiszem, hogy ezt megteheti, bár nekem mindig kórházi ambuláns lapjaim vannak) és akinél nem lesz rendben a továbbiakban (legalábbis szerinte) a papír, annak nem lehet táppénzes papírt kiadni. Na egyszer próbálja ezt meg és feljelentem az tuti.

Kép
segreta
 
 


Ungeszbungesz Próbáld ki a gyömbéres kekszet, hátha az nem olyan rossz, én pl. salvus vizet ittam, mert nekem a gyomorsavamtól volt már hányingerem, de nagyon jó volt a banán is rá. Hideg citromos víz.

Kép
segreta
 
 


Sziasztok!
Reg voltam ;))) 17 hetes vagyok most, eddig 2 kilot hiztam. Megvolt az AFP, jovo heten lesz meg az eredmenye. Mahoz ket hetre pedig megyek a kovetkezo ulthrahangra. A masodik UH vatael a 18-20. heten van, korhaza valogatja. Ez a hivatalos, hogy igy adjak meg. 18-20 het ;) Ha en kerek idopontot, mindig tavolabbra kerem, mert az ezt koveto nagy UH messze van, 30-32 het. Es igy kozelebbnek tunik.
Segreta, neked sem egyszeru ember a dokid ;))) De hatha megirja, mit akar visszaolvasni ;)

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a dokimtól, picinkkel minden rendben, úgy megnyugodtam.
Most csak egy gyors vizsgálat volt, még leletet sem kaptam... :?
Hallottam a szívhangját, szépen növekedett is. Sajnos nem látszott a neme, már meg sem lepődtem, mikor mondta az orvosom, hogy medencevégű, a fenekén ül és emiatt nem látszik.
(Nővérkéje végig így feküdt, folyton ezt hallgattam.)
Jövő héten pénteken megyek AFP-re és 25-én 18 hetes uh-ra.

Csilli, én is úgy érzem, mint te, sokszor bűntudatom van, hogy keveset gondolok a második picire, egyszerűen nincs időm Kingus mellett. Néha csak este az ágyban jut eszembe és lefekvés előtt megsimizem picit a hasamat. Nagyon más ez a második babavárás! :)

Köszönöm a drukkokat, nagyon aranyosan vagytok! :)

Nitácska, nálatok mi volt 4d-n?

Kép

Kép
tinka02
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
úgy néz ki KISLÁNYUNK LESZ!! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De jóóó! :D
És micsoda csajos vonalzód lett! :)

Kép

Kép
tinka02
 
 


Nitácska nagy gratula a pici lánykához:)

Nagyon jó lett a vonalzód:))

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Van valaki aki még fiút vár?

Segreta Te még nem tudod a nemét?

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!!

amanya hasonlóan érzem én is..főleg most...most aztán tényleg a rózsaszin felhőkön járkálok :)

Csillus tényleg ne legyen lelkifurid!!:)

Tinka nagyon örülök hogy minden rendben van a picivel :)
most a miénk is medencevégű de el el mozdult és akkor belátott a szonográfus :):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziaztok én holnap megyek 16 hetes uh-ra.Kiváncsiak vagyunk apuval, hogy megmutatja-e magát a baby :) Én valahogy azt érzem kislány...de apa fiút érez :) Hát nem tudom mi lesz....remélem holnap kiderül :)
amanya
Szlovákia
 
 


Amanya drukk holnapra:) reméljük megmutatja magát :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Amanya, én is szorítok nektek holnap! :)

Kép

Kép
tinka02
 
 


Sziasztok
Hogy vagytok?
Tegnap voltam dokinál!
Képet lehet ide beszúrni?
Nitácska óriási grat a kis csajszihoz!
Szép estét
[/img]

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Nitacska gratula a kislanyhoz! Kicsi hercegno lesz, a csalad kedvence ;)))))
Voltam dokibacsinal, es mivel uj beutalot nema dott es nem volt kerdesem, atbeszeltuk a kiirast. Vegul az edddig UH-ok alapjan julius 8ban egyeztunk ki. Hat, meglatjuk. Igy legalabb lenne kulon szulinapi hetvegeje a fiamnak (julius 15) es apicinek ;)))
AFP eredmenye MOM 1.15, korrigatl mom 1.22, ami szerintem tok jo. De majd az UH-on atnezik hajszaltol nagylabujjkoromig ;)

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 


még semmi nem biztos, de nekünk eddig fiút mondtak...
szerencsére én még nem híztam, mióta járok novembertől gondozásra, nem gondolni, hogy terhes vagyok, bár a hájamtól :) van kis hasam :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Sziasztok!
sárgahibiszkusz gratula!
Én is júlis 8-ra vagyok kiírva!
Hát ez szuper!
Jó éjt![/img]

Lilypie Pregnancy tickers
ada09
Balassagyarmat
 
 


Sárgahibiszkusz, de jó nektek! Én pont ezen siránkozom, hogy 19-én jön a pici, a "nagynak" meg 20-án van a szülinapja. (Otthon sem leszek). Igaz, hogy 2 év korkülönbséget szerettünk volna, de azért ilyen pontosan...

kemse, nekem is a háj miatt dudorodik a pocakom, de nekem nem picit. :)

Kép

Kép
tinka02
 
 


Sziasztok!!!!

Ada köszönöm szépen :)
lehet betenni ide képet de előtt kicsinyíteni kell ha jól tudom..

Sárgahibiszkusz az biztos hogy ő lesz a család kishercegnője :) :)
az afp-d szerintem jó...

én júli 26-ra vagyok kiírva :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tinka, lehet az meg kulon hetvege nalatok is ;) 1-2 het siman benne van a pakliban, foleg igy masodjara.

Ada, akkor majd a te vonalzodat sasolom, tovabbra is lusta leszek gyartani ;)

Aprilis 8: Dokibacsi
Majus 9 8.30 Vedono

julius 8ra vagyok kiirva, elvileg kislany

Peterfyben fogok szulni ujra
sargahibiszkusz
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: