Új privát üzeneted érkezett!

bazsa- nagyon szépen köszönöm az infókat!Ez nagyon hasznos számomra.Látod hiába voltam már terhes,elfelejtettem ezeket a rövidítéseket.... :oops: Igen, ahogy írta Dinus is Törökországba megyünk, remélem betegségmentesen átvészeljük, mert legutóbb sajnos a sok fagyizásnak torokgyulladás lett a vége...


dinus-a magánrendelési összegen felül még kér a képért pluszba 2.000 Ft-ot?! :evil: Ez őrület.És mennyit kér a vizsgálatért?
Nagyon várom már az eredményedet.És azt is, hogy mit mond a dokid.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


tarkóredöny :-)))))))) redöööööööö:-)
jajjj ez jó volt :-))))

törökország???? jó nektek :-) nekem az idén nincs nyaralás... a lombik sokba került...
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi, hogy nem írtam rögtön, de későn is értünk haza meg aztán filmet néztünk.

Minden a legnagyobb rendben volt, a kismanó nagyon ari volt, azt hittem a 12 hetes uh után hogy nem túl aktív gyerök, hiszen aludt, de most megmutatta, hogy nem lustizik egész nap. Integetett, legalábbis olyan mozdulatot csinált a kezével ( a doki mondta :D) meg lábacskáival focizott (vagy táncolt, attól függ :D), és erre nézett. Le is fotóztuk, majd holnap megpróbálom felrakni, csak a gépem nem jó most.

Timci! Itt Pesten húzósak a magándokik, az enyém 8000 alkalmanként. Nagyon emberséges, és jó, a szomszédom nála szült, ő ajánlotta. A férjem is azon háborodott fel, hogy az ultrahangért pluszban kell fizetni, de az az igazság, hogy most se volt muszáj csinálni, nem is akart hiszen volt a 12. héten, de én megígértem a mozit a családnak. Emma is örült nagyon, nem engedte ki a kezéből a képet! :D Visszatérve tényleg pofátlanság valahol, hogy nem fér bele a 8000-be az az uh... még jó, hogy ritkán kell járni...legközelebb október 3-án megyek. Aznap lesz a 18.heti ultrahang a klinikán, hozzá meg valamikor estefelé. Afp szeptember 19-én.
Gondolkodok, hogy kiváltsam-e ezt az ultrahangot egy 4d-vel, mert Emmát is akörül néztük meg, de szerintem akkor már inkább a 24. hét körül kéne, mert a 18. meg a 28. között van a legnagyobb szünet. :D

Ja, nem is mondtam, hogy persze a férjem rögtön kérdezte, hogy látjuk-e mi van a lába között, de mondta a doki, hogy ilyenkor még nem szeret nyilatkozni. Ránézett azért, mondta, hogy nem lát fütyköst, de hangsúlyozta, hogy semmit nem jelent ez még. :D Mindkettőnek örülök, így az a jó, hogy az egyik vágyam mindenképp teljesülni fog! :lol:

Nahát már nagyon álmos vagyok, de Bazsa, még mindig mosolygok :D, odavagyok ezért a poénért. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 

 
 

dinus-nagyon örülök, hogy veletek is minden a legnagyobb rendbe van.Már kíváncsi vagyok én is a picitekre.Nálatok csak 8????Én 10.000 Ft-ot fizetek.4 évvel ezelőtt fizettem 8-at. :shock:
Ti akkor még örülhettek.
Puszi majd még jövök.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


na örülök,h mindenkinél minden rendben...
dincus, én így sem úgy sem tudtam volna ma reggelnél hamarabb megnézni,h mit írtál,ui elaludtam tegnap fél 6 körül és ma reggel fél 9-ig nyomtam :-)
itt nem kell fizetni a dokiért.... tisztára felháborodok mikor olvasom,h mi van otthon... én minden alkalommal automatikusan kapok képet...
timci,
neked kellett fizetni a kombinált vizsgálatért?
mondjuk itt meg az kerül pénzbe, mert a dokinöm ilyet nem csinál...

csajok, én már most teljesen kész vagyok... azt hiszem írtam,h fel lettem mentve a a munka alól... kapom továbbra is a pénzemet,mintha dolgoznék,de nem kell érte semmit tennem... jól hangzik,de hogy én ezt hogy fogom kezelni,azt nem tudom... ki kell találnom vmi elfoglaltságot...
Vendég
 


Timci, azta, ilyen árak vannak ott vidéken is, ez nagyon durva! Itt egész pontosan úgy van, hogy a vizsgálat maga a 8000, az ultrahang 2000 (igazából a klinikán vannak a kötelezők, ezt én akartam a család miatt), és a kép 1000. Kihaltunk rajta egy csöppet, viszont igaz, hogy nem villámvizsgálat van, simán bent vagyok 20-30 percig, de ezt ennyi pénzért azért el is várom. :D
De tényleg nagyon meg vagyok vele elégedve. :)
Emmával Szegedre jártam a professzorhoz, nála volt diák is :D, az volt 5000.

Bazsa, azta, de jó nagyot aludtál, rádfért már, írtad a múltkor is, hogy túlhajtottad magad. Én is szeretnék már nagyot aludni, de minden nap korán kell kelni, menni a klinikára az antibaciért. Csütörtökön kapja az utolsót.
Itt is van az a verzió, hogy nem fizetsz, de asszem megbeszéltük, hogy úgy hogy bánnak az emberrel... :(
Nekem is ingyen volt a kombinált meg Timcinek is, persze nem mindenhol van így. Itt a Sote kapott egy ingyenévet a sejtbanktól.

Na hoztam egy pocifotót (de itt eléggé telekajáltam magam, lehet hogy az is hozzájárult), meg az ultrahangos képet, hát nem tom mennyi látszódik belőle. :D

Pusz

U.i: Telóval készültek a képek, szal nem tökéletesek, de azért... :D Lécci, Ti is!!!! :D

Kép
Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


dinus- nagyon cuki pocid van :) Én nem merek képet föltenni...majd ha a terhességem látszik, nem a hájam... :oops:

A babócádat hol lehet látni?Kicsit magyarázd már el...mert nem igazán látok semmi babásat... :oops:


bazsa-látom megfogadtad a tanácsomat és pihentél...irigylem én is pihennék ennyit...jó neked, egy csomó költségtől mentesülsz.Nekem még 20 km-ert oda kell vezetnem meg vissza és még ugye + benzin is+ még a 10.000 Ft...és eddig havonta mentem 2x,mert 1x a doki 1x a kórház.Szeptemberbe csak 1x megyek a dokihoz, utána októberbe megint 2x kell mennem,mert 1x doki,1x kórház a kötelező UH....jó sokba kerül manapság a terhesség...hála, hogy a kombinált tesztért nem kértek pénzt.Legalább ennyi.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci, pedig neked tudni kéne valamit kinézni egy ilyen képből. :lol: Ne vedd komolyan! :lol:
Szóval a kép nagy részén a méhlepény látható :), az alsó részt nézd inkább, ott a bal oldalon láthatod a fejecskéjét! :D Többet nem tudok segíteni, szerintem azért ki lehet nézni valamennyire! :D

Tettem a blogra egy szavazást, hogy kislány lesz, vagy kisfiú, ha van kedvetek, tippeljetek Ti is! :lol: Jól elvagyok, mi? :D Ahelyett, hogy takarítanék, de sajnos megint nagyon kínoz az allergia, jó lenne egy kis eső! :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


sziasztok,
hát én rakok fel képet,pedig rajtam is van háj :-)
ma olvastam,h ilyenkor direkt fújódik fel a has,h elökészítse a helyet a babának :-)

ime az enyém pocak:

Kép
Vendég
 


dincus,
a pocaklakó képed nekem is fejtörést okozott,de aztán arra gondoltam,amit írtál... csak furcsállottam,mert olyan mintha oda be lenne szorulva :-D
Vendég
 


Hehe, jaja, mi is meglepődtünk, hogy nem nagyobbnak kéne lennie annak a helynek? :lol:
Tényleg nem tűnik túl kényelmesnek, ln nem költöznék be, az biztos! :D
Nagyon csinos vagy amúgy, nem tudom, milyen hájról van szó voltaképpen, a karjaid is tök vékonyak! :D Nagyon szép a pocakod, és anyám, milyen hosszú a hajad! :shock: :lol: Kicsi korod óta növeszted, vagy hogy ekkora? Megmutattam Emmának, neki is nagyon tetszett! :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


huuu pedig hájas a hasam meg a seggem is :-) de nem zavar, ha vmi jól esik,akkor azt jóóóól megeszem :-)
a hajam? nem gyerekkorom óta növesztem... sööööt,mindig fiús voltam... kb 20-21 évesen kezdtem el növeszteni,mert a párom sérelmezte,h nagyon fiús vagyok,uh legalább a hajam növesszem már meg... meguntam és elkezdtem növeszteni... azóta nö :-)
Vendég
 


dinus-jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vagy úgy... :oops: így már látom :lol: Jól elbújt a kis drága hehe...cuki.


bazsa-nagy Garfield rajongó vagy? :roll: Mióta?Gyönyörű hosszú hajad van.És nem is vagy hájas.Ha engem meglátnál, na én az vagyok sajna, de remélem a 2 gyerek majd lefogyaszt. :lol:

Még pár nap és itthon se vagyunk.Nagyon izgulok.Alig várom.Csak 1 a baj.Ferihegy 2 ről (Liszt Feri) indul a gép.És ott nincs a közelbe semmi,ahol ingyen lehetne parkolni,így vonattal és Hév-el megyünk föl.Jó hosszú lesz a hétfői napunk... :? Szép estét csajok!!!!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci! Ferihegy1 meg 2 között busz is jár vagy akár taxival se sok átmenni. Vagy hol akartok hévezni? Nem értem. :oops:
Mikor indul a repülő? Lehet hogy hosszú lesz a nap, de milyen állat lesz nektek! :lol: Erre gondolj! :wink:

dincuska
 
 
 
 
 
 


timci,
igen,nagyon nagy garfield rajongó vagyok... :-)
már legalább 50-60 db garfieldom van :-) majd egyszer megszámolom...

jajjj de jó neked... mindjárt indultok...
Vendég
 


dinus-A Ferihegy 2 közelébe leszállunk a vonatról és felülünk a Hév-re, nem tudom milyenre, mert Attila nézte a netten.10:45-re kell a reptéren lenni.Neked is látszik már a kis pocak...tündéri, csak így tovább! :wink: A blogos linkedet tedd már vissza, mert nem mentettem el,és így nem tudom nézegetni...

Tegnap is és ma is tiszta ideg vagyok, belekötök fűbe-fába!Tiszta dilis lettem... :evil:

bazsa-és mióta alakult ez ki nálad?A nővérem is imádta tini korába, de neki elmaradt. :wink: És bocsi... :oops: elfelejtettem megdicsérni a kis pocidat.Nagyon csinos!!!!Csak így tovább! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
én viszont felnött koromra lettem garfield rajongó...
kb 18- 20 éves koromban kezdödhetett... nagyon szeretem... a facebookon szerintem van egy garfield albumom amiben a gyüjteményem esze látszik.... de nem vagyok benne biztos...

na most akkor kérünk szépen töled is pocó képet... ne szégyeld ami van, én örülnék neki,ha lenne egy kicsit több kiló rajtam...
Vendég
 


bazsa-most készítettem párat, de egyik sem tetszik...nah közbe meg lemerültek az elemek.Most töltöm, majd szerintem kicsit később... :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Bazsa, én is csípem Garfieldot, annyira jófej, és kivételes, hogy baromi jó szinkronja van! :D

Meséről jut eszembe, tegnap néztük Emivel a Riot, nagyon tetszett, marha jó a zenéje meg szép a látványvilága, és abszolút gyerekeknek való! :D

Timci! Csak bátran rakd fel azt a képet!!!! :)
Fú, én tényleg nem tudom, hogy lehet oda hévvel átmenni, nem is tudtam, hogy ott jár hév, pedig pesti is voltam egy ideig... :roll: Majd kérdezd meg a férjed pontosan, komolyan érdekel! :lol:
Már csak pár nap! :lol:

Nem volt különös a klinikán, vért vettek sajnos, szegénykém nagyon sírt, meg pisit is kellett adni. Elvileg holnap kapja az utolsót.

Óóóóóóóóóóó, és képzeljétek, kaptam egy laptopot! § %-os thm-re lehetett most venni, és már régóta szerettünk volna nekem is! (Olyan lassú ez a gép...) :D

Szóval nekem szép napom van, remélem Timci, neked is jobb kedved lett!

Bazsa, itt is grat a 12. héthez! :)

dincuska
 
 
 
 
 
 


Érdekes, megnéztem, miért nincs szinkronban az itteni vonalzó meg a blogos, beillesztettem újra a kódot, de most meg szerdán vált! :D Nem tudom, majd lehet hogy újracsinálom, hogy szombaton váltson, mert elvileg az lenne a helyes. (Bár amúgy nem nagyon számít, csak a mihez tartás végett.)

Ja Timci, a www-re kattintva a blog jön be, legalul a hozzászólásaimnál ott van, hogy profil, pü, email, és ott van mellette. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


Szépek vagytok!

Lilypie Fifth Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
kukucsi68
 
 


dincus,
természetesen megnéztem minden garfield filmet,de nem igazán az én világom... egy garfield rajongónak alap,h megnézze, de én inkább képregény hösként szeretem...

a rio-t én is nemrég néztem meg, az tuti,h a gyerekeknek nagyon jó... én személy szerint egyszer jó volt megnézni,de nem feltétlenül szeretném mégegyszer látni...
az én kedvenceim a shrek, ice age, goofy meg ilyenek...
de minden mesét szívesen megnézek...
Vendég
 


Ja értem Bazsa, én úgy nem is nagyon ismerem, csak egynéhány újságban láttam egy minit belőle. :)
Hát én se azt mondom, hogy hú meg ha a riora, de ennyi ufos rajzfilm közül, ami mostanában van, azért kiemelkedik! :D
Shrek, Jégkorszak, nekem is nagy kedvencek, de szeretem az Aranyhajat, a régi disney klasszikusokat, a fel-t (az első 10 perc miatt) :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


és a Bűbájt, bár az inkább film. És a Csingiling is olyan aranyos. :D

dincuska
 
 
 
 
 
 


igazából minden mese aranyos,kivéve ezek a mai durva meséket és amit nagyon utálok az a micimackó...
Vendég
 


Na csajok kiválasztottam 2 fotót,de ha lehet legszívesebben kitörölném.... :oops:

Ma vittem először a kicsikémet ovikába.Délbe hozom is haza.Már most hiányzik.Nem sírt,pedig a többi gyerek legtöbbje igencsak sírdogált....Nagyon ügyes,büszke vagyok rá.Holnap már ott is alszik.Kicsit takarítok legalább.

A piculáját, most látom, hogy ki van szakadva a pólóm a honom alatt...ezer bocsi...


Kép
12 hét+6 nap



Kép

Ugyancsak

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
ugyanmár,mit szégyelsz? simán látszik a poco formálódása...
különben meg csinos vagy,és hidd el én sosem azt mondom amit hallani akarnak... van akinek a vékony nök jönnek be, van akinek meg az tetszik ha gömbölyded... nekem a pasiknál is a macis alkat jön be... az én párom volt már mindenféle :-)
olyan édes a kisfiad... ö mit szeretne hugit vagy öcsit?
büszke is lehetsz rá, majd mesélj,h hogy tetszett neki az elsö nap...

te tudsz farmert viselni? csajok engem annyira zavar ha a pocakomra simul a ruha. akkor érzem magam a legjobban,ha szabadon van... majd ilyen kertészgatyát kell szereznem,szerintem nekem az lesz a legkényelmesebb...

dincus,
a te kislányod mit szeretne tesónak?
Vendég
 


bazsa-köszönöm szépen a dicséreteket.Az én kicsi fiam az életem a mindenem.Imádom,olyan kis huncumuncu... :lol: Imádja a pocakomat, mindig odabújik,simogatja és hallgatózik.Nagyon várja már, hogy mozogjon és főleg azt hogy kibújjon a kis tesó.Ő kisfiút szeretne,mint az anyukája :lol: .

Olyan gáz, hogy fönt van a gyerek szobája, mert így a nappalit elözönlik a játékok.Szörnyű.Ott is meg itt is.Fönt meg csak alszik, nem játszik..ha az isten megsegít és eladjuk a házat csakis olyat veszünk,ami nem 2 szintes,elegem volt, hogy mindenért föl kell rohangálni.Meg a picikével is nem tudom hogy csináljam,mikor alszik, mindig rohangálok...igaz vettem még mikor volt rá pénzem egy kamerát,és látni fogom, de akkor is...mi lesz ha már Ő is nagy lesz?Még több játék a napaliba? :roll: Elképesztő.
Dinus nálatok is így van?

Milyen kár, hogy csak 3-an vagyunk itt,pedig szerintem sokkal több kismama várja márciusra a babáját, csak nem tudom miért nem írnak.... :roll:

A kisfiam most kis-közép csoportba van.Már eggyel feljebb léptünk a létrán.Remélem most nem lesz olyan sokat beteg,mint a tavaly...
Mesélek, persze, amint hazahozom. :wink:

Én még tudok farmert hordani, igen...még kényelmes.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kép

Próbálkozom a táblázattal, csak fogalmam sincs, hogy az excel-ből hogy lehet úgy átmásolni JPG be és 600*600 as formátumba, hogy igazán látható is legyen...ezzel tökölök már 1 órája...Ti tudjátok? Ennyire sikerült, de ebből semmit se lehet látni...

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
isten bizony a szemüvegemet is felvettem, de nem látok mindent...
sajnos nem tudok segíteni...
Vendég
 


Timci! Mikor olvastam, hogy mit írsz a házról, folyton csak bólogattam, mint az a dilinyós kutya Bridget Jones asztalán... :lol: Ugyanez a szitu nálunk is, pedig én mindig emeletes házat akartam, bele voltam szeretve. Egyetlen pozitívumot tudok vele kapcsolatban említeni, hogyha vendég jön, akkor elég az alsó szintet rendberakni... :) De ennyi. Ittam szavaidat, teljesen így van sajnos.

Nagyon szép(ek) vagy(tok), nem tudom, miért nem akartad feltenni a képet. Jó, nem vagy sovány, nem állítjuk, de tökjól nézel ki, nekem elhiheted! :wink: Nincs semmi szégyellnivalód, én mindig húsosabb akartam lenni!

Én is már a terhes gúnyáimban járok alulról, nekem már nem okés a farmer. Pedig még szerettem volna hordani.

Hát a táblázat...nem is tudom, talán ha nem lenne ennyi oszlop, akkor arányosabban nagyobb lenne, de most csak tippelek.

Bazsa! Én is a mackó típust kedvelem, nekem is olyan a férjem! :D Bár a mostani súlyáért már haragszom, és csinálja is a fogyókúrát!

Nagyon elfáradtam, ma kapta Emma az utolsó antibiotikumot. Azzal fogadtak, hogy csúnya a pisi még mindig, d ehogy vegyük le még egyszer, mert talán csak az a gond, hogy tegnap én vettem le. (Hát igen, a lusta nővérke a kezembe nyomta a betadinos vattát a lötyivel meg egy kémcsővel, hogy abba menjen a pisi, kösz szépen) Persze, hogy enm tudtam rendesen kitisztítani, Emma mindig sír, ha nagyon bele akarok nyúlni, és gondoltam annyira nem is kell. Hát most aztán ki lett tisztítva, mondta a nővérke, hogy időnként otthon is csináljam, mert így is kaphatott fertőzést, hogy elszaporodtak a krémek ott bent (időnként bekenem, szokta panaszolni). Szóval megcsinálták, és nem lehetett elmenni, merthogy várjuk meg a pisit, hogy akkor mi legyen. 9-re mentünk kábé, hát délután 3-kor mentünk el. Ott volt egy barátnőm, még szerencse, különben szálanként téptem volna ki a hajam. :evil: 2-kor lett meg a pisi, negatív, adtak itthonra antibiotikumot. És még plusz egy óra volt, míg megírták a zárót...
Nem baj, megkönnyítették a dolgom, nem váltok se orvost, se kórházat.

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
sajnálom, h ennyi baj van ezzel a csúnya a betegséggel....
jó lenne most már,ha megoldódna... szerencsétlen gyerek ennyi antibiotikumot kell már ennyi idösen szednie... borzasztó...
Vendég
 


bazsa-hát a szemüveget azt teheted, mert úgy sem látod...akkor sajna ennyi volt...de én megpróbáltam.

dinus-hát már soha nem lesz vége ennek a tortúrának?!Fel kell nyúlni és úgy kitisztítani?!Hát én mindig azt olvastam, hogy nem szabad semmit sem csinálni,míg pici is nem szabad közte kimosni sem...Szegény Emmus lehet elege már az egészből.És most akkor mi van?Sikerült a beavatkozás végül vagy mégsem?

Hát igen,én is világ életemben 2-3 szintes házról álmodoztam...de nem jó.Abból a szempontból ok, hogy föl nem megy senki és a kicsit bármikor letehettem aludni,mi meg itt lent buliztunk.De a többi az nem jó.

Hát köszönöm a bókokat, de én így nem érzem jól magam, mert a magasságomhoz képest nagyon túlsúlyos vagyok....remélem a pici érkezése után csak leadom és akkor vigyázni fogok.El is felejtettem mondani, hogy szuper, hogy vettetek egy laptopot.Remélem ki is fogod tudni használni, mármint hogy nem fog lepusztulni hamar.Szuper, hogy teljesült a vágyad.

Mikor Attila fölébred, gyorsan nekifogok takarítani, mert a kicsit 3:45 kor hozom haza.
Jaaaaaa tényleg,az első napja szuper volt.Nagyon jól érezte magát.És kedveli az új óvónénit is.Nagyon aranyosan mesélte, hogy játszott és főleg az tetszik neki, hogy most 3x akkora szobába vannak, mint tavaly.Ma már ott fog alukálni.Kíváncsi leszek, hogy fog-e alukálni.A dada mondta, hogy bebújik a csomagtartónkba, hogy jön velünk.Mondtam neki, hogy oda hiába,mert repülővel megyünk.Akkor a csomagunkba. :lol: Szeretem, nagyon aranyos.És az új óvónéni is nagyon aranyos.Atticy-val már számoljuk a napokat. 8)
Az este jó nagy eső volt. Hála az istennek már ideje volt, mert annyira sok a por, hogy az nem igaz.

Na megyek csajok, tegyem oda a ruhákat mosni, aztán szép lassan nekifogok takarítani.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nekem is kéne fürdöt takarítani meg mosásom is van,de olyan hányingerem van megint,h semmi kedvem semmihez... de nem baj,ha nekem hányingerem van,akkor a baba biztosan nagyon jól van... uh viselem természetesen...

timci,
örülök,h jó helyre került a kisfiad... ha jól érzi ott magát,akkor biztos tud majd aludni is ott...

most lepihenek,aztán késöbb ha jobban leszek,megcsinálom a dolgom...
Vendég
 


bazsa-én már amióta teherbe estem xarul vagyok, néha erősebb, néha enyhébb a hányinger, de ott van.Ma is van természetesen, de próbálok nem venni róla tudomást.Így a takarítással nem is gondoltam rá.Kicsit megfájdult a derekam és a hasam bekeményedett a végére...de túl vagyok rajta.Legalább tiszta lakás fog várni. :lol: Most pihenek kicsit.Attila éppen most töltötte be a dagadót,én meg összevarrtam.Nagyon fini lesz. 8) Rég ettem.
Már olyan kíváncsi vagyok, hogy kislány vagy kisfiú.... :roll:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


igen,én is el szoktam terelni a figyelmet, csak megcsináltam a fürdöt...
a derekem teljesn készen van... uh mára ennyi volt...
én is kíváncsi vagyok nagyon a nemére :-) szeptember 15-én megyek legközelebb,nem tudom megmutatja e magát :-)
Vendég
 


bazsa-ügyes vagy!!!!Látod csak sikerült.Így nyugisabban tudsz pihizni.
Akkor 14 hetes lesz...nem biztos, hogy még meg tudják mondani...azt mondta a doki 16-18 hetes tudnak biztosabbat, de 100% csak mikor kibújt, vagy kiveszik... :roll:

Te mit szeretnél?Nevek?És a férjed?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nekem mindegy,h mi lesz... mindkettönek örülni fogok,csak egészséges legyen...
lánynevünk eddig csak a réka van,fiú még nincs,mert a páromnak nem tetszik a bence... ha nem találunk jobbat,akkor attila lesz mint az apja... az szép név...
Vendég
 


bazsa-tudom, hisz mindenki ezt mondja és ezt kívánja, hogy egészséges legyen.De ezen kívül biztosan vágysz valamire.Mire?Mi is Rékát szerettünk volna, de mivelhogy a nővérem Réka,így az kiesik.Nagyon nehezen találtunk igazi ősmagyar lánynevet,ami mind2-nek tetsszen.A fiúból meg tudtunk egyezni hamar.Még Atticy-nál is nagyon nehéz volt.De a Fiú nála is egyértelmű volt az apja után, hogy Attila.Én mindig is imádtam ezt nevet.Gyönyörű.Nos?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


timci,
komolyan mondom,h nekem mindegy...
mindkettönek megvannak a maga jó tulajdonságai...
tudod,mikor valaki 37 éves korára éri el,h végre össze tud hozni egy babát,ennyi ennyi harc és küzdelem után, akkor annak örül a legjobban,h sikerült,tök mindegy,h mi lesz az.
a mi családunk nagyon lányos. anyunak 2 lánytesója van, nekem is 2 lány tesó, a két tesómnak 2-2 lánya van.egy fiú sem született még a családunkba. én nagyon fiús voltam mindig és régen azt mondtam,h nekem fiú kell,ha gyerekem lesz, de ez mára már nem jellemzö. a lányoknak is megvannak a maga pozitiv oldalai, és mondom én vagyok a legboldogabb,hogy összejött, teljesen mindegy milyen formában :-)
uh marad az 50-50 % :-)

ha jól emlékszem,te fiú párti vagy,ugye?
Vendég
 


bazsa-igen, én fiú párti vagyok. :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


dincus? merre vagy?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Lakodalomban voltunk, és még folyamatban van a regenerálódás. :D
Képzeljétek, volt egy család, két fiú kis korkülönbséggel, pocakban a 3., akiről kiderült, hogy szintén fiú. :D Hát, azért ez melós lehet, már most is annak tűnt a két táltossal. :lol:
Nagyon szép volt az esküvő, nem vittük Emmát, hadd pihenje ki a hetet, majd októberben bulizunk a következő esküvőn. :) Már a laptopról írok, nagyon király! :lol:
Én is kíváncsi vagyok hej de nagyon, a blogon nagyon a lány áll nyerésre, de ugyanúgy vagyok már mint Bazsa, hogy minden mindegy. Mindkettőbe beleéltem magam, szinte bármelyik lesz, kicsit csalódott leszek, hogy mért nem a másik meg kicsit örülni is fogok, hogy de jó, hogy az. Remélem értitek, mire gondolok, kicsit fáradt vagyok még. :D
Oh, Timci, mindjárt indulás van nektek... :lol: Jól sikerült a dagadó? Nekem most a Sára név is nagyon tetszik, de az Aliz is elég nagy kedvenc. Fiúkban rosszul állok, nem tudom, nincs közös nevezőnk.

Puszi Nektek Csajok!

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus,
akkor ilyen esetben kétpetéjü ikreket kell szüli, 1 fiú és 1 lány... és megvan a teljes öröm :-)
Vendég
 


hehe, nagyszülői ágon vannak bőségesen ikrek... úgyhogy előfordulhatott volna ez is :wink: :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


Jóbarátok fan vagyok, imádtam azt a részt, ahol születik Chandler meg Monica gyereke(i), megvan? Haláli! ,,Jó, mostmár van mindkettőből, elég is lesz!" :lol:

dincuska
 
 
 
 
 
 


dincus- nekünk is tetszett a Sára, de arra is gondolunk névválasztáskor, hogy ne tudják csúfolni a gyerekek.Mert a gyerekek tudnak a leggonoszabbak lenni, mint tudjátok egymással...Na már csak ez a nap és megyünk is.
Nem HÉV-el megyünk a vonattól, hanem busszal.És micsa kicseszés,egyikkel csak 1 megállót kell menni és a másikkal meg 10-et.Nincs összeköttetés, mert most ott is túrnak-fúrnak.Jó mi?! :evil: Vissza szint így.Jó hosszú lesz a holnapi napunk, de megéri.Már nagyon várom.Már ma nem tudtam aludni az izgalomtól. :lol: Milyen volt a lagzi?Bővebben...Hányig voltatok?

Ikerek-hát nálunk sajna nincsenek, de ott is valaki elkezdte a családban, nem? :lol: Én szerettem volna ikreket, hogy egy kalap alatt letudom a 2-őt.Mert Attila 3 gyereket szeretne.Én meg azt mondtam a harmadikat ha te megszülöd,ok. :lol: :wink: Nehéz lenne az elején, de utána felemelő...A barátainknak 3-as ikreik vannak.3 kislány.Nem könnyű, de nem is nehéz.Már 2 évesek. :wink: Túl vannak a nehezén.

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Sietve írok, mert mindjárt indulunk Kemencére kirándulni. :D A múltkori (tehát nem a mostani, az aug. 20-ai) esküvőn Sándorom kóstolt ott az étterem specialitásai közül egy bort, pinot noir-t, és úgy beleszeretett, hogy most el kell menni bevásárolni belőle. :lol:
Nagyon jó volt az esküvő, gyönyörű taft ruhája volt a menyasszonynak, aranyos képekkel voltak díszítve a falak, fent volt a Hármashatár hegyen. Dj zenélt, ahhoz képest elég régi zenék voltak, de nem ezen múlt, hogy nem táncoltunk, férjecském a lassúzásra van beállva, és az nem volt. :lol: 2-fél 3-ig maradtunk, akkor már kicsit fáradt voltam. De a kívánosság az megvan, éjfélkor rákaptam Sándor székelykáposztájára.... higgyétek el, ha mondom, hogy utáltam világéletemben, de most olyan jól esett! :D

Timci, gondolod, hogy a Sárákat is csúfolják? A népdal miatt vagy mire gondolsz? Én emiatt nem aggódom annyira.

Nem értem, ha túrnak össze-vissza mindent, legalább biztosítanák a normális közlekedést, ez lenne a minimum! Ja, ez Mo., elfelejtettem! :evil:

Igen, én is azt hiszem, hogy csak az elején nagyon nehéz, utána boldogság, jól elszórakoztatják egymást. :D
Én kicsit izgulok, hogy milyen lesz a kisbabával, lesz-e elegendő nyugalom a szoptatáshoz, nekem arra szükségem van. Nem Emma miatt aggódom, a másik gyerek miatt, aki itthon van. :lol:

Biztosan ezerrel készülődsz már! :D

Majd tartjuk a frontot Bazsával, de nem értem, miért nem írnak többen, olyan jó lenne egy nagyobb közösség!

dincuska
 
 
 
 
 
 


sziasztok...
ma nem voltam vmi jól, nem jó a gyomrom,fáj a fejem...

timci,
jó nyaralást nektek,kapcsoljatok ki és élvezzétek minden pillanatát...
várunk majd a beszámolóval...

dincus,
igen tartjuk majd a frontot ;-) én annyira nem bánom,h nem vagyunk sokan,mert olyankor össze szoktam keverni dolgokat :-) de azért még egy-két ember belefér :-) hiába,ahogy az ember öregszik, feledékenyebb lesz :-)
Vendég
 


Sziasztok csajok!Vigyázzatok magatokra és tartsátok a frontot!!!!!

Köszönjük, reméljük meglesz.

Pusszzz

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: