Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a fogattatást. Remélem jó sokáig együtt leszünk így.

Beu, nagyon ügyes vagy. Szépen megcsináltad a táblit.
Tegnap én is egész jól voltam. Persze a mai reggelimnek annyi.
A gyerek sose úgy működik ahogy mi eltervezzük. Rendben lesz minden.

Böbi, Gergely a nagy fiú, csak anya béna volt. :oops: Most írtam el először, köszi hogy szóltál.

Dorka, betegen dolgozni???? Az még alap helyzetben se jó.
Zárt majd jó lesz, de kicsit később szerintem, még jó páran jöhetnek, akik várják a biztosat.
Iwiwen fent vagyok, de csak egy kép van fent a fiamről, kb 2 éves rajta.

Timi, nagyon jó lehetett a pihitek.

Táblázatba beírtam a koromat is. Nekem a böngészőben se enged szerkeszteni, be kellett jelentkezni.

Mért van az hogy nem mindenkinek látom a vonalzóját?
franci
 
 


Sziasztok!

Piri, szerintem jó ötlet a link!

Zárt topic: szerintem is ráér még, sokan csak a 3. hónap után csatlakoznak.

Én iwiw-en is, facebook-on is vagyok, fb-n rengeteg képpel :)

Végre elértem a védőnőt, jövőhéten kedden megyek, ami pont jó, mert előtte nap hétfőn mehetek a vérvétel eredményért.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Piri, szerintem ez nagyon jó ötlet :)
Bocsássatok meg, de a holnapi vizsgálatig a babával kapcsolatos infókat még nem írnám bele. Mondjuk babonából ;)

Puszika Mindenkinek!
kavaika
 
 

 
 

Sziasztok!

Sziasztok Újak!!!!

Szerintem csak később zárjunk, még biztos vannak titkos olvasók:)Akik csak később kapnak hangra....ki ne maradjanak:)

Akik a Jahnban szülnek merre laknak?
Én kispesten,wekerlén.

Megpróbáltam beírni a táblázatba de azt hiszem béne vagyok :roll:

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!

Hű de sokat írtatok :)

Dorka, köszi a linket, mindjárt nézegetem!

Zárt topik: nem tudom, itt a babaneten hogy működik, illetve olyat olvastam, hogy meglévő topikot nem lehet zárttá tenni, csak új zártat indítani. De ha már zárt, akkor menjünk át az anyatanyára, én ott vagyok három topikban is, nagyon szeretem. Ide csak azért jöttem, bevallom, mert ott nincs decemberi topik, illetve egy 2011 végén szülünk című van, szeptember végétől vannak ott kismamák, de egyrészt nem az igazi, másrészt alig írnak.

Pocifotót én még csak-csak feltennék ide, de ultrahangképet nem :) De arra ott a gmail.

Facebookon fent vagyok, de az az igazság, hogy csak olyanokat jelölök be szívesen, akiket tényleg ismerek. Nem feltétlenül személyesen, de egyhavi fórumozás nekem még kevés :oops: Ciki vagyok? Nem akarok hatszáz olyan ismerőst, akiket valójában nem is ismerek, na :oops:

Beu, igazad van, Neked is minden oké lesz!

Na nekem meg megvolt ma az első harmados vérvétel, labor. Vércsoportra nem kaptam beutalót, majd kell menni külön, vagy legfeljebb ebben a terhességben nem ellenőrzik háromszor :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi, nekem az AT nem vált be, tudod, el is jöttem. ott hirtelen annyian lettünk és annyian írtak, akik addig nem vagy alig, hogy nem győztem követni. Egy nap egyszer mindig felmentem, de már két gyerek mellett én nem bírtam visszaolvasni sem.
Nem a zárttopic ellen vagyok, sőt, anno mellette voksoltam, de nem jött be, igaz, eleve 50 körül voltunk, ami nekem már követhetetlen volt. Még most is olyan nagy a pörgés a 2009 májusiaknál?

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Most nem olyan nagy, követhető, bár amikor néhány napra lemaradok, csak az utolsó oldalt szoktam visszaolvasni :) De ott is nőnek a gyerekek, kevésbé engedik géphez az anyákat, meg jönnek mindenhol a kistesók :)

Viszont az anyatanya funkcióit nagyon szeretem, ritkán kell pl képeket méretezgetni, nagyon egyszerű avatart cserélni, látszik, hogy ki van online, meg hogy külön ablakban lehet hozzászólást írni... Itt csak úgy tudok olvasni és reagálni, hogy két ablakban nyitom meg a babanetet, az egyikben olvasok, a másikban írok. Különben folyton tekergethetnék a lap aljára meg vissza. micsoda problémáim vannak :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ez igaz, a tanyán nagyon jó funkciók vannak, na hátha itt nem leszünk ötvenen! :)

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Franci! Üdv itt! :)

Tegnap voltam dokinál, megvizsgált, uh, megbeszéltük a továbbiakat.
Hát szívhang ügyben megint csak lehetett volna határozottabb, de szerinte minden rendben van. Babóca teljes hossza 33mm. Duphastont továbbra is kell szednem, viszont nem mehetek dolgozni, el vagyok tiltva az emelgetésektől. Legközelebb 4 hét múlva megyek hozzá.
Viszont időpontot kell kérnem a kórházi terhesgondozóba, mert csak ott adhatnak beutalót a vérvételre meg a 12. heti uh-ra.
Mérgelődtem, hogy egy nyamvadt beutaló miatt miért kell előre időpont, de hát ez van. Ha már otthon marad a kismama, akkor ráér minden másnap beutazni a kórházba.

Igen, megint itt szülök, más választásom nincs, messzire nem szívesen mennék.

Hú, na mindjárt megnézem ezt a táblázatot. :)

Hú, én idegbajt kapnék ha szúrni akarnák a hasam. már egy sima vérvételtől el tudok ájulni.

Ezt a Down-szűrést még nem tudom. Ugye vizsgálják uh-n a tarkóredőt. A védőnő mondta, hogy lehetőség van más, vérből végzett tesztekre is, de az fizetős. Majd eldöntjük, kérjük e. Erre tegnap a dokim a kezembe nyomott egy 9ezres csekket, hogy be kell fizetni, azzal megyek majd az uh-ra és akkor azt is megcsináljuk.
most dilemmázok, mert egyrészt a pénz a legkevesebb, amivel jelenleg rendelkezem, másrészt a korom alapján nem hiszem, hogy indokolt lenne ennyire vizsgálgatni. DE, ha meg azt nézem, hogy a babám, ugye egészséges, akkor böködjenek. Nem tudom mi legyen. Ti megcsináljátok ezeket a teszteket?


Jaaa, és a lényeg!!! December 10-re lettem kiírva, ha úgy alakul, még a végén a mikulás hozza a tesóbabát! :)

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kriszti, hát egy 33 mm-es babának már tuti van szívhangja, tök jó nagy :)

Én a kombináltat megcsináltatom, mert nálunk ingyen van, de ha nem ingyenes, akkor is lehet, hogy megcsináltatnám, mert ugyanarra jó, mint az afp, de sokkal megbízhatóbb. Integrált tesztet nem csináltatok, csak akkor, ha valami baj indokolná.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Én eddig nem csináltattam kombináltat, de most 35 évesen a kombináltra mindenképpen elmegyek.

Kriszta, a dokid miért nem tud beutalót adni?

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


kavaika
Ma voltal, gyere ird meg mi volt es csinalj vonalzot!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Kriszti, jó hírek ezek, és bizti volt rendesen szívhang is!!!!
A vérvételt én is rettentően utálom csak magában, de meglepő módon, amik a baba miatt voltak egész jól viseltem, még a szülésnél is, pedig ott aztán nálunk legalább 2-3 napig még fenéken is szúrják az embert :shock:


Én egyenlőre, míg nincs gond, addig nem tervezem, hogy a kötelezőkön túl más vizsgálatokat is megcsináljak, szerencsére a dokim nagyon alapos.

Kavaika merre vagy???

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Flowgarden! Azért mert magán dokihoz járok, és itt szabály, hogy csak a kórházi terhesgondozóban állíthatnak ki beutalót

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszike Málna, igen tegnap voltam, csak este úsztam a boldogságban és nem interneteztem már.
A mi drága szerelmünk 8 hetes és 2 napos, 18 mm-s, szabályos erős szívveréssel és egyszerűen elmondhatatlanul gyönyörű (én annak látom). Tiszta szívemből kívánom Nektek is azt az érzést, amit abban a pillanatban éreztem, amikor felém fordította a doki a monitort és hangot adott neki. Az orgazmus ehhez képest izzasztó kertásás :lol: Utrogestan továbbra is maxi adagban. Júni. 20-án kontroll + beutaló a genetikára és a védőnőhöz. Juhééééj :D
Nemsokára eszkábálok vonalzót, csak most sok a munka, de szakítok rá időt :wink:

Nagy-nagy puszi Nektek!
kavaika
 
 


Sziasztok!

Kavaika, juhéééé!!! :) Éljen-éljen :) Izzasztó kertásás :D

Beu, miért szúrnak fenéken szülés után? Mit szúrnak?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!
Búcsúzni jöttem..... :cry: A mi kis babánk nem volt elég erős, így 9 hetesen feladta a küzdelmet. Nem dobog a kicsi szíve. Hétfőn műtenek. Leírhatatlan fájdalmat érzek. Szívből kívánok mindenkinek minden jót!
Adrienn

Családient.hu vonalzók
audrey0722
Budapest XII. kerület
 
 


Jaj Istenem, Adrienn :( Nem gondoltam, hogy ilyenkor ilyesmi még megtörténhet :( Nagyon sajnálom, sok erőt a családnak!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Audrey kerlek oleld at a kisfiad es probald meg minel hamarabb feldolgozni ezt! Szerintem 1-2 honap es ujra probalkozhattok. Es ha megint babas leszel, meglatod az azert egy kicsit megvigasztal majd, akkor is, ha ezt most elkepzelhetetlennek tartod. Sajnos keseru tapasztalatok mondatjak velem. Ketszer is ateltem (16.het, 23.het).
Nagy Oleles!
Malna

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Drága Adrienn, nagyon sajnálom :cry:
Hogy egy pici vigaszt nyújtsak tavaly októberben ugyan ennyi idős terhesen, ugyan így jártam. Talán kapaszkodónak jó lesz később. Most azt kívánom minél hamarabb lezajlódjon a kórházi tortúra!
Remélem jelzed felénk, ha zebrásodsz. Várjuk!

Sok-sok szeretet és nagy ölelések! Puszi!
kavaika
 
 


Adrienn, nagyon nagyon sajnálom!!!!! Leírni sem tudom, hogy mennyire, nagyon megkönnyeztelek!!!!!!
Sajnos az előző topicban is volt 2 lány,aki búcsúzott, de 3 hónappal később beköszöntek és azóta már ŐK is babáznak. Kívánom Neked is, hogy hamar enyhüljön a fájdalmad!

Kavaika, Neked pedig ugyanilyen leírhatatlanul örülök! :)

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Adri! Jajj neee, annyira sajnálom. Nem tudom mit mondhatnék. Sok erőt kívánok nektek, hogy tovább lépjetek, és mielőbbi babásodást kívánok!
Ó, itt pityergek...


Kavika! Neked viszont örülök, hogy minden rendben!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kavaika- nagy-nagy gratula a babához.
Timi - mi méhösszehúzót kaptunk még 2-3napig.

De én is búcsúzom :( Tegnap elkezdtem barnázni, és mivel már volt vetélésem korábban - akkor 13 hetesen - ezért a dokim rögtön az ügyeletre küldött, ahol már nem igazán láttak a petezsákban semmit, szívhang meg egyáltalán nem volt, így most 9 hetesen búcsúzunk a babától a napokban és nagyon remélem, hogy most legalább megúszom a műtétet. A doki szerint felszívódik és sima mensiként kiürül, hát eddig minden jel erre mutat.
Az első babánk elvesztését vhogy teljesen másként éltük meg, arra számítottunk, mert már az elején nem stimmelt semmi, nem voltak jó érzéseint, de ez most nem így indult...

Audrey neked is kitartás és tényleg sokat segít a meglévő baba ölelése. Nálunk a kislány felkelt még éjjel - valószínű megérezhette és végül egymás nyakában bőgtünk és hármasban aludtunk végül. Hihetetlen át tudják érezni az ember lelki világát.

Mindannyiatoknak további szép és problémamentes babavárást kívánok.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Adri Beu !!!!!
Nagyon sajnálom ami veletek történt sok-sok erőt kívánok nektek!
Remélem mielőbb ott lesz neketek a baba megint.




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Jajj Istenem Beu, rettenetesen sajnálom! Hihetetlen, hogy Panka is így átérezte. Drukkolok, hogy ne legyen műtét és minél előbb újból babázhass!

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Beu :cry: Nagyon-nagyon sajnálom :(
kavaika
 
 


Jaj istenem, Beu :( Erre kellett jönnöm, pedig azt hittem, csupa jó hír lesz :( Nagyon sajnálom én is, sok erőt Nektek! Lehet, hogy emiatt volt már az a három hetes visszaminősítés is :(

Lányok, most már jó híreket, csak jó híreket!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Adri! Beu! NAgyon-naygon sjanálom! Minél előbbi továbblépést kívánok nektek! ÉS sok-sok erőt!!!!!!!

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


hat ennyi bucsu utan kicsit elkezdtem parazni. Antibiotikumot szedtem, rendbe se jottem rendesen, meg mindig olyan, mintha fel lennek fazva, volt egyik este egy iszonyatos hasgorcsom is, mivel az emesztesem sincs a Top-on, ugyhogy remelem nem artottam a kicsinek! Csutortokon megyek Uh-ra, veszunk le tenyesztest, Vizeletet nezunk, de addig elegge be vagyok tojva....
Persze kozben nagyon remenykedek, hogy nincs gond, de ugyanakkor ott van bennem a felsz.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok!

Málna, nem lesz semmi baj, maradsz velünk!!!!

Csajok, van köztetek olyan, aki nem házas? A barátnőm novemberben fog szülni, nem házasok, nem is bejegyzett élettársak, de állítólag már nem kell apasági az anyakönyveztetéshez. Ez igaz? Nem akarom elhinni, hiszen akkor mit írnak az apához?

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Málna, most már mindenki marad!!! Punktum.

Böbi, én nem vagyok házas. Regőnél még kellett az apasági, itt pár házzal arrébb egy csaj februárban szült, neki is kellett. Én pont az ellenkezőjét hallottam, hogy bonyolították annak érdekében, hogy inkább többen házasodjanak, de ennek a csajnak nagyon simán elintézték (mondjuk ez kis falu, ismernek, nem tudom, ez számít-e). Majd olyan 20 hét múlva nyilatkozom :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok Kismamik!

Ha nem bánjátok, én is szeretnék csatlakozni hozzátok! Örülök, hogy pont egy olyan csapatot találtam a 2011 decemberi babavárók közt, akik közül többen hasonló cipõben jártok,mint én, azaz 30 felett vagytok és a "többedik" :) babátokat várjátok.

Én elvileg holnap töltöm a 11. hetet, de az eddigi UH-k és egyéb vizsgálatok alapján kb.1 héttel kisebbnek tûnik a manó. Jún.1-jén megyek a 12. hetes UH-ra, majd ott eldõl, addig a vonalzóval is várnék. Van egy 28 hónapos tündérke kislányunk, és nagyon várjuk a kistesót decemberre, bár én is mindenen parázok, aztán meg nyugtatgatom magam. De ez determinált volt, hogy lelkileg nehezebb lesz, mert tavaly mi is elvesztettünk egy babát. A 23. héten kellett megszakíttatnunk a terhességet súlyos fejlõdési rendellenesség miatt. Pokol volt, mert nekünk kellett döntenünk, ráadásul egy nem mindenben egyértelmû helyzetben. De túl vagyunk rajta, és remélem, a megbocsátás részben az új manócska képében is jött.
Olvastam, hogy a napokban többen is búcsúztak. Nekik utólag is kívánok erõt, kitartást és megbékélést a szívetekben!
Málnának: ne aggódj az antibiotikum miatt, a gyógyszerek nagyon elenyészõ része ártalmas, és biztos olyat kaptál, amit lehet ilyenkor! Mit szedtél amúgy? Nem vagyok gyógyszerpárti, de egy elburjánzó fertõzés többet árthat! Én is szedtem most az 5. héten Zinnatot (közben derült ki a negatív tesztek után, h mégis ketten vagyunk...), beszéltem gyógyszerésszel, mindenkivel, és megnyugtattak teljesen.
Na, látom, jól elhúztam a bemutatkozást, elnézést a sok csacsogásért! :roll:
mandula29
Pécs
 
 


Jajj Mandula, micsoda parhuzam van koztunk...
mikor tavaly 23 hetesen elveteltem megfogadtam azonnal, hogy juszt is lesz harmadik gyerekem, es ugy fogok ra vigyazni, mint az eletemre. Egy gondtalan, boldog terhesseg szakadt meg 1 ora leforgasa alatt, mikor kiderult, hogy tunet nelkul kinyiltam. Pont ekkorra tudtam meg, hogy kisfiu, ekkor lett meg a genetika eredmenye, hogy egeszseges, en csak ekkortol mertem szeretni.
Es most itt vagyok, tele felsszel, minden bajom van, nem tudok ra ugy vigyazni, ahogy akartam. Egyaltalan nem az a boldog, felhotlen babavaras, aminek lennie kene, valoszinuleg ugy a 28-30.hettol mar el merem majd hinni... Micsoda depisnek gondolhattok, pedig valojaban nem vagyok az. Csak kicsit megviselt.
Es ti lanyok hogy vagytok? Viditsatok fel egy kicsit... Mi most a nagylanyommal huslevest fozunk. Remelem, vegre ez mar bennem marad...mert eddig ma nem sokat birtam enni.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Szia Mandula, üdv itt, és de szép neved van :)

Málnával együtt nagyon szomorú történetetek van :( de most már minden rendben lesz! Az elvesztett picik mindig veletek maradnak, és a most érkező babák kárpótolnak majd :)

Én mondok egy vidámat: az uram ma azt mondta, nagy a hasam :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Üdv köztünk Mandula :)

Nagyon szomorú hetet zártunk itt a fórumon és a mások borzalmai alattomosan bekúsznak az ember tudatalattijába! :(

Nem szeretnék demagóg lenni, de ezen a héten legyen az a felfogás, hogy mindent megszűrünk a Nap sugaraival és megszórjuk csilingelő gyermekkacajjal. Ez parancs! Ezen a héten szigorúan tilos a para (magamra nézve is)! Inkább vegyük számba kik küszködnek hányingerrel, mert az JÓÓÓÓ! Kire nem jön rá a nadrágja, azaz kinek lett nagyobb a pocija :) (az költséges, de) az is JÓÓÓÓ! Ki sír, ha meglát a tévében egy elárvult kiskutyát? (direkt nem gyereket írtam) Ezek mind, mind pozitív jelek, csak felfogás kérdése. És szabályos szívverésű, szépen fejlődő ÉLETERŐS magzat van mindenkiben, úgy odatapadva, ahogy annak lennie kell!!!!!!!! Térjünk vissza egyenesbe.

Jó hírekkel teli, érzelmes, eperillatú, pajkos szellős, napfényes csodálatos napot kívánok Mindenkinek!
kavaika
 
 


Jó reggelt!

Kavaika, milyen szépet írtál megint! Nagyon tetszik a felfogásod :) És rám az összes kérdésed igaz, jelentkezem mindegyikre, éééén, éééén! :D Tegnap végigbőgtem a régi általános iskolámról szóló két fotómontázst, a pocakom akkora, mint egy ház, és küszködöm a hányingerrel, viszont nem hányok :)

És ma vagyok két hónapos :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Jó reggelt!

Mandula, üdv közöttünk, örülök, hogy vannak még csatlakozók! :)

Kavaika, imádom a soraidat! :D

Én most megyek 10-re védőnőhöz, ahelyett, hogy öltöznék és öltöztetném Iringót, itt netezek......

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Elõször is köszönöm a befogadást, másrészt elnézést, ha ilyen negatívra sikeredett a bemutatkozásom! Pedig pont azt akartam éreztetni, ha voltak is problémák, túl lehet jutni rajta, és pozitívan állok már én is a dolgokhoz (annak ellenére, hogy a para bevillan, de aztán el is hessegetem). Ezek szerint nem ez jött át! :( BOOOCS!

Pedig meggyõzõdésem, hogy nem lehet semmi baj, és Málna, ez rád is vonatkozik: már kihúztuk a rossz lapot, innen már csak a jó jöhet, decemberben pedig mindannyian együtt fogunk örülni az egymás után szép sorjában potyogó babáknak! :lol:

Ja, hányinger: nekem inkább erõs émelygés, de az a legyengítõs fajta, úgy egész nap, amitõl olyan vagyok, mint az õszi légy. De jelentõs javulást értem el azzal a napokban, hogy este szedem be a terhesvitamint! Rájöttem, hogy nagy részét az okozza (mármint hogy reggel vettem be), viszont ha átalszom (na jó, 1-2 pisiszünettel) az éjszakát, akkor napközben sokkal jobb!

És most megyek epret enni a gyerkõccel! :P
üdv mindenkinek!
mandula29
Pécs
 
 


Ja, és Timi, kösz, szerintem is jó a mandula, de ez csak login :wink: bár van egy ismerõsöm, akinek tényleg így hívják a kislányát (a testvérét pedig Málnának!!! :D - ez nem vicc!!!
Én jobb híján maradok a mandula nassolgatásánál, mert IMÁDOM (a pisztáciával meg a mogyoróval együtt)! Már híztam is 1,5 kg-ot a 10 hét alatt.... :oops:
mandula29
Pécs
 
 


https://spreadsheets.google.com/pub?hl= ... utput=html

Mandula, ird be magad a tabliba! Jo elore, mert majdnem te jarsz legelol! Bocs lanyok a tegnapiert! Es koszi a gyonyoru szavakat Kavaika neked is. Olyan rosszul voltam fizikailag is, folyamatos hanyinger, de a legrosszabb az a keseru szajiz. Barmit eszek, ugyanolyan keseru az ize. Nektek nincs ilyen? Ez nem a sav?
Pfuuujjj.
En is pont pisztaciat nassoltam tegnap ejjel, elvitte a hanyingert. Sajnos en nem tudom beszedni a vitaminokat. Olyan nagy, hogy azonnal visszajon, nem birom lenyelni.
A pocakom meg nem latszik :cry: , de a nacikon mar erzem, hogy nem kenyelmesek. Ti meg a regi nadragokat hordjatok, vagy bandazst, esetleg van aki mar elokapta a terhes nacit?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Drága Mandula (de jó!) ezt konkrétan az általános hangulatra írtam, ami nem feltétlenül tükrözi a valós hangulatunkat, csak ha végigolvassátok az oldalt elég negatív, nyilván az események miatt. Gondoltam itt billentsünk, hogy ne legyen egy oldal sem "fekete". Az meg csak természetes, hogy elmondod a Veled történteket (ezért is vagyunk), nem az tette negatívvá a dolgokat. Szerintem nagyon szépen írtad "már kihúztuk a rossz lapot, innen már csak a jó jöhet" Nálam vitte a nap mondata díjat :D

Ez az émelygősdi azért tényleg oda tud vágni. Nekem mondjuk most a csokikrémes muffin segített :lol:, de holnap lehet, hogy le sem bírom nyelni. Én már 3 kg-nál tartok és repedésig puffadok (bocsi), ráadásul a doki azt mondta, hogy az Utrogestantól nem indokolt a hízás :oops: Ja és izzadok mint egy szoptatós anyatigris, na az legalább a hormon 8) Most eldöntöttem, hogy odafigyelek a kajálásra :lol: A vitaminos dologban lehet valami, ki is próbálom, csak akkor meg ka*i (újabb bocsi) nem lesz a folsavtól :(
kavaika
 
 


Málna simi-simi :D Én még belepréselem magam a farmerembe, de úgy nézek ki mint egy nagy 8-as :lol: Majd a következő vizsgálat után gondolkodom ruhavásárláson. Van egy buggyos-gumis farmerem, néha felveszem dolgozni, de kicsit cikis blúzzal 8)
kavaika
 
 


Pocakosodó el vagy tűnve :o Írj, hogy mi volt a mai vizsgálaton, DRUKKOLUNK!
kavaika
 
 


Beu! Jaj, nagyon sajnálom!

Remélem több ilyen nem lesz már!

Mandula! Üdv köztünk!

Mi nem vagyunk házasok, csak simán élettársak, nem regisztráltak. Én nem hallottam ilyenről, majd legközelebb rákérdezek a dokinál vagy inkább a védőnőnél.
2008-ban még kellett, hogy a párom vezetéknevét kapja a kisfiam és ne az enyémet.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Megjártuk a védőnőt, normális volt, majd július 1-jén kell újból menni.

Mandula, nekem is van kislány Mandula ismerősöm és a Málna név is tetszik, láthatod, a mi lányaink sem egyszerű nevűek :)

Nekem a gravidától volt hányingerem, most más fajtát szedek, így egy kicsit jobb. Én kb 2 kilót híztam a sok kenyértől, pedig nekem nem szabad sokat hízni, mert már visszeresedik a lábam. Meg is fogadtam, hogy a 12 hét letelte után visszafogom magam, muszáj....

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Krisztina, most valami más rendszer van, január 1-től változott, de én sem tudom pontosan. Ha megtudom, majd megírom.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy nem voltam pár napig de elszomorítottak a rosszhírek, és egy kis lelki feltöltődés kellett. Nagyon sajnálom hogy ilyenek történnek, sajnos tudom milyen,én is átéltem kétszer is.

Mandula üdv köztünk.

Málna, sajnálom hogy rosszul vagy. Furcsa keserű szájíz nekem is van pár napja.

Pocakom nekem látszik, dugdosnom is kell, mindenkinek azért még nem publikus, és Gergőnek se mondtuk még el. Nacik már csak a kismamás jön rám. Estére olyan hasam van mint egy kicsi hordó, de reggelre lejjebb megy.
Nekem a fogyás a legfőbb bajom, -3 kg-nál tartok, pedig nem hányok, csak émelygek.
Tegnap megkaptam a kiskönyvemet, holnap meg megyek vérvételre. Hogy fogom én addig kibírni kaja nélkül????
franci
 
 


Na nem is akartam most írni, fáradt vagyok, de olyan sokat írtatok, hogy muszáj :)

Mandula, gondoltam, hogy csak a nicked, de annak is szuper :) Mi Mandula utcában lakunk :)
Nekem is tetszik egyébként a Mandula lánynévként, ki is választottam egynek, de Boglárka lesz :) és a Málna is, az eggyel kevésbé.
Tényleg, Böbi, Nálatok ki lesz a következő szál a virágcsokorban? :)

Nekem ahhoz képest, hogy 9+3, baromi nagy a pocakom. Mutassam? Ma fotóztam egyet. Tisztára meglep, a fiúkkal még semmi nem látszott ilyenkor. És nem híztam még semmit. Egy régi farmeromat hordom, de hacsak lehet, kigombolom. Kismamanadrágom csak egy őszi van, ami most nagyon meleg lenne, kéne valami halásznadrág vagy lenge nyári, de 12. hétig nem merek még venni... de lehet muszáj lesz. Bandázst is melegnek érezném farmerral. Itthoni macinacikat hordom simán. Keserű szájíz nincs, de volt már. Magvakat én is imádom, van 17 mandulafánk, szoktam csinálni sós mandulát :) De most nem kívánok ilyesmit.

Mandula, Málna, én se éreztem rossznak, amit írtatok, nem kell ezért bocsánatot kérni :)

Kavaika, én is nagyon székrekedős vagyok, úgyhogy úgy csinálom, hogy akkor veszem be az Elevitet, ha sikerült a dolog, és legközelebb megint csak akkor. Így ugyan nem veszek be mindennap, de inkább, mint az aranyér. Az úgyis lesz, de ha lehet, minél később szeretném.

Franci, Regővel én is fogytam összesen 4 kilót az elején, ne aggódj emiatt. Én sem hánytam, csak émelyegtem.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 



Hahaha, de jó a kép :D Timi, ez már letagadhatatlanul BABAPOCAK :lol:
kavaika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: