Új privát üzeneted érkezett!

Vendég
 


Jó ez az oldal.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


sziasztok!!!!

Hogy vagytok???Ki hogy érzi magát??Hogy telt a hétvégétek??

Nállunk sajnos Apa dolgozott mind a 2nap,és ráadásul délután.
Bogi keresztanyáéknál volt egész hétvégén,igy Milánnal kettesben nyomtuk itthon a hétvégét.jol elvoltunk,de jobban szeretem az olyan hétévégét,amikor együtt van a család.

Képzeljétek tegnap volt az elsö napom,hogy egyaltalán nem hánytam,1-szer sem.Hányinger,émelygés az volt.De a gyomrom viszont hihetetlenül fáj.Tudtok rá esetleg valamit ajánlani???

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a vigasztaló szavakat!
Szerencsére pár kék folton kivül, ami csak a lábamon van, nincs komolyabb bajom, hányinger, álmosság továbbra is jelen van, most örvendek ennek!!

Vikianya: igen, én is szeretem mikor az egész család otthon van, a hétvége emiatt a legjobb!, sajnálom hogy ennyire szanaszét voltatok, de néha muszály :)

Ddi: udv köztünk, szoritok hogy maradj is velünk!!majd irj ha voltál dokinál.

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Vikianya: én is vagyok igy, rossz kedv, minden bajom utolér, ha nem eszek azért vagyok rosszul, ha ettem azért vagyok rosszul, itt az irodában már nagyon nincs kedvem itt lenni, folyton ülni a fenekemen, attól is rosszul vagyok...mikor jön már a tavasz?? hátha akkor jobb kedvünk lesz.

Dalma
KépKép
Kép
biceboca
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom a rosszlllllléééééévőőőők táborába.

Domival soha nem voltam rosszul, élveztem az egészet, egyszer sem hánytam. Most meg állandóan beteg vagyok, vagy a gyomrom, vagy a torkom, köhögök, nem kapok levegőt, állandó hányinger és persze hányás és gyomorégés. Nem tudom hogy fogom így bírni a kétéves mellett. Ja és persze semmihez sincs kedvem. :(

Kép
mannababoca
 
 


Jobbulást hányósoknak!

Engem csak kerülget a hányinger, még nem sikerült, remélem, hogy így is marad! Az általános aluszékonyságon, mellfájáson kívül semmi bajom. Nyomom az Utrót, csütörtökön megyek uh-ra. Nagyon kíváncsi vagyok. Aztán már csak a 10. héten legközelebb.

A barátnőm azt kívánta, hogy legyen "unalmas" terhességem, és tulajdonképpen az is, ha nem spanolom fel magam az aggodalmaimmal.

Biceboca, örülök, hogy jól vagy!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!
Igen ez a rosszkedv engem is kerülget de nagyon :? Nincs kedvem az ég világon semmihez de semmihez!Pedig annyi mindent elterveztem,hogy mit kéne megcsinálni itthon.Szekrényeket kipakolni eltenni amik kicsik vagy nem hordunk és az egész lakásba kipakolni azt ami már felesleges...Na de soha nincs kedvem hozzá,pedig alapjában szeretek takarítani pakolászni most meg még a teregetés is fárasztó :lol: :oops:
zsebbi: Akkor nekem is "unalmas terhességem van" :lol: Picit feszül a mellem van h jobban émelygek álmos vagyok és itt meg is áll a dolog!Na meg éhes vagyok és éhes nagyon :lol:
Ddi:Üdv itt nálunk!Maradj is itt.
Na képzeljétek én mindig kisfiúval álmodok!De mindig!Hát remélem lesz egy kis fiam is a 2 lány mellett :D
vikianya: Hát félve kérdezem meg de...mivel neked is a 3.terhességed :oops: Szóval Te nem szoktál érezni pici baba mozgást!Ne nézzetek hülyének!!!Nem keverem össze mással és mindig ugyan azon a pici helyen érzem de nem erősen csak éppen egy picit!Mivel 2 császárom volt eleve érzékenyebb bent minden állítólag.Na meg azt olvastam h a 3.terhességet sokkal előbb lehet érezni ha odafigyelünk kicsit.Na de ennyire hamarabb?Bár a 2.nál is nekem ezek a pici jelek elég korán megvoltak és akkor kérdeztem a védőnőt aki azt mondta akkor h igen lehet! Most majd hétfőn megyek dokihoz és megkérdezem!De lehet,hogy csak becsavarodtam az aggódalmaskodástól :oops: :D

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci, elvileg még nem érzed, mert olyan pici, nálad cirka 2centis...de sosem lehet tudni :lol: Majd ha mész dokihoz, nézitek az ultrahangon, és ha látod a mozgását, miközben érzed is, akkor klappol a dolog.
Elvileg még csak a felfúvódás miatti mozgásokat érzi az ember ilyen korai szakaszban.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


zsebbi: Na igen erre én is gondoltam amit mondasz! :) Csak az a furi benne,hogy mindig ugyan ott érzem és csak fekve...de hát olyan pici még jaja hát nem tom.Majd a dokibácsi többet tud mondai.Bár tapasztalataim szerint ők csak a szakkönyvekből megtanultakat mondják igazi tapasztalatuk nincs :D

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci, szerintem az uh alatt okosabb leszel. Jaja, bácsi lévén tapasztalata valóban inkább a könyvek, hallomás, meg amit lát :):):)

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok,
csak életjel. megvagyok, émelygek, fáradtabb vagyok, cicik fájnak de kevesebbet...egyébként remekül vagyok!

bocsi most csak ennyi

KépKép
kaqk
 
 


Fantasztikus áron találhatsz kismamaruhákat,kismama-övet,felsőket.
Szoptatós hálóingek 3990 ft-ért és szoptatós pizsama 4990 ft-ért.

Szoptatós párna is van édes mintákkal!
www.gportal.hu/elenorkismamaruha
Érdemes megnéznetek!
Szép estét!

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Anyamci!

Én is éreztem már "rebegést" többször, de anyum szerint (orvos) izomremegés is lehet, ami magnéziumhiánytól lehet. Pedig már én is azt hittem :twisted: . Botondot viszont már a 12. héten éreztem pár napig, mert vmi ideget rugdosott :lol: . Mondtam a dokinak, legyintett, hogy első baba, nem érezhetem, majd mikor uh-zot, mutattam hol van,és ott volt, és éreztem is pont akkor :wink: . De után pár hétre elmúlt, gondolom arrébment, és csak a 15-től éreztem újra.

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


kicsidodiIgen nekem is a dokim leintet annak idején.Na és a védőnő mondta,hogy pedig lehet .Pontosan nem tudom,hogy hány hetes voltam akkor!Én most kezdem inkább az hinni,hogy igazam van :D (na jó csak bízok benne )Valahogy érzem...meg tudom azt is hogy mit kell érezni mégis a 3.- :lol: és megfigyeltem,hogy csak ha oldalt fekszek akkor érzem mindig ugyan ott!.Na mind1 majd kiderűl bár örülnék neki ha így lenne és a babócám adná a kis élet jeleit :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


sziasztok!!!
Anyamci:Nem tudom hogy mit irjak a kérédésedre??Márcsak azért sem mert nem tudom hogy ilyen hamar lehet-e érezni már babamozgást.De bevallom párszor én is éreztem már ,csak nem tudom minek venni a dolgot.Nekem akkor csinálta kb. 2-3 -szor amikor a hátamon feküdtem.De lehet hogy tényleg csak bélmozgást érezzük.Nem tudom.Majd mond el lécci hogy mit mondott rá a dokid.Én még csak 3 hét mulva megyek dokihoz.

Kaqk:Remélem nincs semmi baj ,hogy ilyen ritkán jössz mostanság.Pihengess sokat....

Én nem tudom hogy most mi van velem.2 napja nem hányok(ami persze nem gáz),csak émelygek,és szoszerint zabálok(bocsi).Cicim is épp hogy fáj napközben,estére kicsit érzékenyebb.
Most megint eljutottam oda,hogy hülyeségeket beszélek be magamnak.Lehet hogy nincs is ott már a baboca???Csak azért mert hogy igy egyik naprol a másikra lettem jobban...!!!!!!!
Nem fáj a hasam ,nem vérzek,nem barnázok,nem tudom most mi van ilyenkor!!!!!Kicsit parázom..

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya, ha úgy érzed, hogy megőrjít ez a gondolat, akkor ugorj be egy uh-ra. 3hét az még sok idő. Ezek szerint akkor a 12. heti genetikai a köv. lépés.
Véleményem szerint nem attól működik jól a terhesség, hogy végighányod, ráadásul a 9. héten nincs abban semmi különös, hogy enyhülnek a tünetek.

Én a most csütörtöki uh után már csak rá két héttel megyek a következőre... dettó nehezen fogom bírni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zsebbi 2011.03.01 10:06-kor.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!

Először is gratulálok mindenkinek a babához, kívánok Nektek gondtalan terhességet, és könnyű szülést! :)

Azért írok, mert szeretnék Tőletek segítséget kérni.
Munkám kapcsán érdekelne mindenkinek a véleménye, akinek van tapasztalata öntözőrendszerrel, esetleg tervezi egynek a beszerzését. Egy rövid (kb. 10 perces) telefonos interjúról lenne szó.
A kolléganőm felhívná a jelentkezőket időpontegyeztetésre, és amikor Nektek a legalkalmasabb, akkor telefonon feltenné a kérdéseit.

A segítők között egy Silvanus Kertáruház utalványt sorsolunk ki, hogy tavasszal tovább szépítgethessétek a kerteteket!

Ha jelentkeznétek, akkor a:
pindurka55@gmail.com e-mail címen tegyétek meg!

Elnézést mindazoktól, akiket hozzászólásommal zavartam, ígérem a közeljövőben nem jövök! :wink:

Köszi: Fruzsina
pindurka55
Budapest III. kerület
 
 


Zsebbi:köszi szépen a választ.Megbeszélem apával is a dolgot.
Nem örjit meg a gondololat,csak néha jut eszembe.
Csak azért tartom furcsának hogy hirtelen ennyire enyhült a rosszullét,mert Boginál is a 4.honap után lettem jobban.Milánnal végighánytam az egész terhességet.
Csak ezekhez tudom hasonlitani a mostani terhességet,bár tudom hogy minden terhesség más és más.Csak emiatt aggodom...

De köszi tényleg mégegyszer..
Amugy igen, a 12. heti ganetikai uh-ra megyek már csak.

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


vikianya: Szerintem nincs semmi baj!Minden terhesség más és más!Nekem pl az első 2 tök egyforma volt!Kb.1 × hánytam és ennyi.Se mellfeszülés nem volt semmi émelygés.Most van mellfeszülés ami néha elmúlik napközben néha erősebb,és émelygek de nem hányok és nagyon álmos vagyok.Az első 2 nél meg nagyon fitt voltam.Néha Én is pont így beparáztatom magam de aztán most már megtanultam ezen túllépni...Bevallom, félve igaz....de most h pár napja néha néha érzek kis mozgást(?!) :oops: :lol: nyugodtabb vagyok.A fene se tudja...furi az egész.De ha úgy érzed...menj el a dokihoz.Nekem pl azért nem csak a 12.héten kell mennem hanem már jövőhéten is mert akkor kapom meg a papírt amivel mennem kell a védőnőhöz és megkapom a kiskönyvet.A doki ezt mondta.Mondjuk szerintem ez így jó is mert megnyugtató érzés,hogy hamarosan megint megtudom,hogy mi a helyzet odabent és utána megint hamar eltelik a 3 hét a 12.heti uh-ig.Sokkal nyugodtabb így szerintem.Ha megmondod neki h megnyugtatás képp mentél bizti megérti,max húzza a száját de neked nem azzal kell foglalkoznod. :wink: :lol:

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Anyamci!:
Én csak a 12. hét után kapok kiskönyvet ,ha mindent rendbe talál a doki.És csak akkor vesz fel hivatalosan terhesgondozásba is a doki.
Tegnap délután kicsit hánytam,de nem volt vészes.Aztán ettem,és teljesen jol lettem.
Létezik az hogy igy a 9.hét környékén ennyire enhülnének a tünetek???!!Én azt hittem hogy majdcsak a 12. héten vagy talán akkor amikor megmozdul a baboca.Boginál megmozdulás után maradt abba a rosszullét.Néha nekem is olyan mintha valaki mocorogna odabent,de nem tudom pontosan hogy a baboca-e.Csak más mint amit eddig érzetem.

Ki hogy van??Mit éreztek mostanság?

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


vikianya : Szerintem létezik,mikor bent voltam az ügyeleten tudod mikor írtam,hogy barnáztam...na akkor mondtam a dokinak,hogy néha nem is érzem,hogy terhes vagyok.Erre azt mondta,hogy ez normális dolog.Figyi van egy oldal ez itt : http://www.orvostudakozo.hu/kerdezzen ezen van egy Szülész-nőgyógyász a neve Hamvas Ferenc.Én már nagyon rég tőle kérdezgetek online ha valami aggaszt de ezen az oldalon minden doki akit eddig bármiről kérdeztem vagy véleményt kértem nagyon gyorsan (24 h -belűl)válaszolt és nagyon kedvesek emberségesek!Ha bármi aggaszt akkor tőle nyugodtan kérdezz szerintem.Meg a többiek is :) A furi kis érzés...hidd el h nem kevered össze Te se Én se ezt meg lehet érezni.Teljesen más mint amikor a bélmozgások vannak szerintem vagy idegrángások!Sőt az idegrángástól teljesen eltér én olyat érzek,hogy elúszik egy ici pici darabon épp hogy érzem,hogy hozzáér a pocakhoz.Bár este volt hogy jobban éreztem de persze nem sokkal.De hétfőn tuti rákérdezek,megmutatom hol van és majd meglátjuk mit mond az uh .Pont az említett dokinál is van erről szó amúgy!
Mi amúgy remekül vagyunk csak mindig éhes vagyok! :? Már tutira híztam is és nagy a pocakom.Mármint alap helyzethez képest :lol: Viszont azt vettem észre,hogy ez a depis időszak nem akar elmúlni.Mindig rossz kedvem van ahelyett,hogy boldog lennék.Na meg tele vagyok aggódással,kétellyel,meg mindennel.Néha megilyedek,hogy mi lesz ha apa dolgozik és egyedűl leszek a 3 gyerkőccel...már tervezgetem az esti fürdetést meg altatást.Ugyan is nagyon igényli a nagy lányom,hogy én altassam el mióta tudjuk,hogy lesz baba.Aminek örülök is mert jó érzés.Viszont a kicsi.Bár neki mind1 kivel alszik el.De ha egyedűl leszek bizti nehézkes lesz.Na ilyen dologon agyalok.Pedig hol van az még?! :)
Na megyek is mert sok leszek :lol:
Szép napot mindenkinek :)

vivi a nagylány :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Dorina a kis középső :-)
Lilypie Kids Birthday tickers
Milán baba
Lilypie First Birthday tickers
anyamci
Budapest XXIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Carotta2011!Köszönöm a rokicákat már nem kell.Bár még mindig semmi tünetem nincs.Viszont voltam orvosnál ahol nagyon rossz élmény ért.Pénteken borax porral kezeltek a gombák ellen.Nem láttak szívhangot az orvos azt mondta 5-6 hetes.Ha nem leszek jobban menjek vissza hétfőn.Vissza mentem az az orvos volt ott akivel a kislányom kezelt az első 4-5 hónapban.Minden alkalommal adtam neki 3000-5000ft.Nem magánrendelésen voltam.Semmi problémám nem volt ezért nem adtam neki.A következő alkalommal közölte,hogy örülne ha továbbra is értékelném a munkáját.Kérdezte,hogy értem mire gondol.Értem Doktor Úr!Többet nem mentem hozzá.Na Ő volt hétfőn.Nem vizsgált meg.Közölte,hogy emlékszik,hogy mi nem túl jó viszonyban váltunk el.Menjek a patikába és vegyek Canestent.Mondtam neki,hogy aggódok,mert nem látnak szívhangot és én betöltöttem a 7.hetet.Mutogattam a tavalyi papírjaim a vetélésemről.Asszisztens is próbált szólni értem,hogy még kicsi a baba.

Autóba ültem elmentem Szfvárra ahol az orvos mondta"8HETES,14MM JÓ SZÍVMŰKÖDÉS"!!!!!ÉS ÉN NAGYON BOLDOG VOLTAM!!!!!!!
ddia74
Mór
 
 


Vikianya, én is a 12. hét környékén fogok menni a könyvemért :wink:
Én az első terhességnél a mozgást a 16. hét környékén éreztem (az teljesen átlagos időpont, legtöbben akkor tapasztalják első babánál), a másodikat a 10. hét közepénél. A védőnőm szerint nem én vagyok az egyetlen :lol: Valóban minél többedik baba, annál hamarabb érezni. Tegnap is annyit beszéltetek erről, hogy már érezni vélem, de nem hiszem, hogy a 7. héten ez reális lenne :twisted: Holnap uh-zok, ha látom, hogy mozog és közben érzem is, akkor már másképp vélekedek. Esetemben logikusan még túl korai lenne.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Ddia, basszus, mekkora egy mocsok állat orvos!!!

A lényeg, hogy a baba okés! Gratulálok!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Ddia:ez a doki tényleg egy állat :shock:

visszaolvastam,bocs,hogy nem név szerint reagálok:

érdekes nekem most ez a terhesség,valahogy nem aggódom,de várom a hétfői UH-t,hogy meglegyen a szívhang,akkor már tényleg tökre nyugis leszek.igazán nem is jut időm sokat gondolkodni,kisfiam tesz róla.elég vele a tempót tartani. :lol:
ő viszont aranyosan foglalkozi tesóval,sokszor elfekszik rajtam,hogy ő tesó melé kar feküdni,tegnap pedig meg is itatta a cumisüvegéből :D

valaki kinek van 2éves forma gyerkőce,vagy volt valamikor:hogy szoktattátok le őt a cumisüvegről?Zsabi nagyon ragaszkodik hozzá.tud inni pohárból is persze,a csőröst nem szereti,de ha azt akarom,hogy mennyiséget is igyon,ahhoz a cumisüveg kell.sajnos ő nem szopott(császárral szültem és műtét közben kilyukasztották a belem,észre sem vették,rá 3napra műtöttek újra,mert majdnem elpatkoltam,sokáig nagyon beteg voltam,tömtek antibiotikummal és a megindult tejem is elment,úgyhogy ő tápos volt ,csak egyszer szopott mérhető mennyiséget még a szülés utáni napon)ezért a cumisüveg természetes neki.most szívószállal próbálkozom érdekesebbé tenni az ivást,inkább kevesebb,mint több sikerrel.

érdekes nagyon amit a baba érezhető mozgásáról írtok,megírjátok majd,hogy mi volt tapasztalat UH után?

remélem a rosszullétek már mindenkinél múlóban vannak,én egyi nap így a másik nap úgy vagyok.viszont narancsot nem tudom megenni,mert olyan gyomorgörcsöm lesz,hogy csak na.

gyermek már ágyban,megyek én is eldőlök olvasni,mert ha felébredt akkor estig erőltetett menet lesz...

Kép
nilabali
 
 


Nbali, majd beszámolok :wink:

Ami a cumisüveget illeti... szerintem hasonlóan a cumihoz, 3éves korig max. Én javaslom a varázsitatót (csőre van, gumiból, az is puha, mint a cumi), avagy a sportkupakos italokat (pl. Fido). Amikor mentek vásárolni, egyet a kezébe nyomsz, hogy "csak ez van, ha szomjas vagy". Egyébként, ha ovis lesz, oda már úgysem viheti, de látni fogja, hogy a többieknek sincs, úgy sokkal könnyebb lesz "elengednie" a kis kedvencét, ha addig nem történik meg magától.

Amit a szülésedről írál... na, ez kemény!!! :shock: Tényleg nem sok kellett, hogy ottmaradj... Bízzunk abban, hogy kétszer ugyanoda nem csap a villám!+++++++++++++++++++++++
Váltottál dokit?

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


zsebbi.perszehogy váltottam dokit!az meg biztos,hogy ez még egyszer nem történhet meg!!!!
kösz a tippet,de varázsitatónk is van....azt meg nem merem,hogy ha szomjas vagy iszol ebből mert inkább nem iszik elég sokáig...kissé konok a lelkem. :lol:

Kép
nilabali
 
 


sziasztok!

Ddia:Azért ez nagyon komoly,hogy vannak ennyire szemét dokik,emberek.csak kérdem én hogy az ilyen emberek hogyan fekszenek le aludni,milyen a lelkiismeretük???Már ha van nekik egyaltalán!!!Szomoru dolg nagyon.Ahogy mondani szokták,pénz beszél,kutya ugat...na de ennyire???!!!

Na én dicskedtem hogy 3 napig nem hánytam,erre ma már megint hánytam ,és extra szarul voltam.Nem is mertem sokat enni.Aztán délután elvoltunk a boltba,vettünk 20dkg császárszalonnát.Hazajöttünk és bevertem a szalonnát,3 szelet kenyérrel.Most tök jol érzem magamat....

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Szia nilabali!
Én a kicsiket 1-2 évig szoptattam akkor már nem kaptak cumisüveget.Az aprónak van de nagyon ügyes már.Pl:fürdés közben engedtem,hogy egyedül igyon a pohárból sokszor nyakon öntötte magát azon is jót derült.Szívószálas dobozból iszik,mint a kicsik.Csak egyszer kapott a kezemhez összenyomta a dobozt.Az itóka mind a képén landolt.Azóta nagyon ügyes.
Előttem mondták már de az tényleg jó lehet még ha véletlenül nem viszel hosszú útra cumisüveget és ha szomjas lekenyerezed a kisboltból egy üveg csicsás Kubuval.
ddia74
Mór
 
 


képzeljétek!Ma voltam az apróval EKG-n és összefutottam a nőgyógyász asszisztensével.Megszólítottam és mondtam neki,hogy nagyon szégyellem,ami történt de én nem viselkedtem úgy,hogy ezt megérdemeltem volna.Erre azt mondta,hogy ők ezt tudják sok kismamával csinálta már ezt a pénz miatt.Pedig én nem is mondtam neki,hogy mi volt a háttérben.Erősen gondolkodok,hogy feljelentsem csak ő itt az orvosoknál(most kapaszkodjatok meg)az etikai bizottság elnöke.
ddia74
Mór
 
 


ddia:anyám,nem hiszem el,hogy ilyen az etikai bizottságban :shock:
köszi az tippeket neked is!próbálkozom majd!

képzeljétek nálunk(Tata)szakad a hó....sosem lesz tavasz.

Kép
nilabali
 
 


Ddia, ne jelentsd fel! Csak magad alatt vágnád a fát. Asszisztensnek fontos az állása, nem fog melléd állni, kismamák dettó nem, magadra fogsz maradni. Bizonyítékod nincs, az ő szava a te szavad ellen. Az már hab a tortán, hogy tulképp saját maga ellen kellene dönteni, mint az etikai bizottság elnökének... Továbbá elég gyorsan terjednek a hírek, hamar menne a híred az orvosok között, ki tudja, hogy miket terjesztene, csak hogy hiteltelenítsen :? Nyeld le a békát, és válassz másik dokit!
Magyarországon az az anyuka sem nyert pert, akinek a gyerekének mind a négy végtagja hiányos lett, és a szülésnél derült ki, miközben a kórházi kötelező uh-kon részt vett. Azt mondták, hogy ez benne van a kockázatok között... szóval itt mindened van, csak jogod nincs! Szégyen és gyalázat!

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Rapid :oops: .

Vikianya!

Akkor most már megnyugodhatsz, és nekem van egy tippem: kisfiad lesz :wink: . Legalábbis én úgy zabáltam Botonddal a disznóságokat, hogy az már ciki volt :oops: :lol: . Most meg gyümölcs, meg fagyi menne folyton :lol: . De amúgyis szinte mindenben más eddig ez a terhességem, mint az előző, de tényleg, majd egyszer összeírom... :wink: . Kíváncsi vagyok, hogy a különbségek ellenére ez a baba is kisfiú lesz-e, vagy esetleg kislány.

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Ddia:Hát ez aztán nem semmi...kiakadtam.tényleg itt tartunk.

Kicsidodi:Én már nem is tudom hogy fiura vagy lányra számitsak.-e mert nagyon már ez a terhesség már most mint a másik 2 volt.
Én Milánnal édességet zabiztam állandoan.Bogival pedig savanyuságot.Most ugy igazán egyik sem megy ugy tulzásba,eszem mindent ami tettszik,és megkivánom.
Én azért reménykedem hogy kislányt hordok a szivem alatt. :)
Mára már minden a régi,már tul vagyok egy adag wc ölelgetésen,és rettenetesen ég a gyomrom...nemsokára reggelizek,aztán remélem kicsit jobb lesz.

Nállunk is szakadt egész éjjel a ho,a mi utcánk nincs letakaritva,tök király volt reggel Bogit suliba vinni igy...de megjártuk egyben az utat.

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a nemek aránya a topikon, meg hogy jöttek be anyukák megérzései :wink:

Én most szólok, lányom lesz :lol:
Nekem a 12. heti uh-s dokik tippjei eddig bejöttek.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


zsebbi:szivböl kivánom hogy az legyen amit szeretnél.ennyire biztos vagy amugy a dologban???

Söt mindenkinek azt kivánom hogy olyan nemü baboja szülessen amire szivböl vágyik......és egészséges legyen....

Remélem az én kivánságom is teljesül...

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


ÁMEN ++++++++++++++++++++
Vikianya, remélem, hogy nálatok is bejön!

Mivel később fogant, ezért gondolom, hogy lányunk lesz. A fiúk csak 24óráig képesek életben maradni, a lányok akár 3napig is ideális környezetben. Nálunk apuka teljesen lánymániás :) Megvolt az egójának az elsőszülött fiú, akire nagyon büszke, aztán jött a kicsi lányunk, aki az ujja köré csavarta, úgyhogy ő akar még egy ilyet :wink: A fiam öcsikére vágyik :) Nekem meg tulképp mindegy, csak egészség legyen. Tudom, elcsépelt, de a legfontosabb.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Olyan sokan vagytok rosszul a hányingertől.Szedtek Elevitet?
Az állítólag segít.Vagy nem?
Ezekben a megérzéses dolgokban nagyon hiszek csak tudni kell hozzá(nálam)hogy mindig a másik nemű lesz,mint amit megérzek.
Ez tuti!!!
ddia74
Mór
 
 


Zsebi!Minden igaz de honnan tudod mikor fogant? Lázmérőztél?
Nálunk is ez van apuka lány párti,mert levették a lábáról.Ő csak a vezeték neve miatt szeretne fiút.mert a lányok azok olyan édesek,kedvesek ,apásak....apa szerint.De én fiút akarok.Mondogatom is a pocaklakónak,hogy még időben van itt a hasamban úgy csinálja a dolgokat,hogy kukacos legyen.
Kíváncsi vagyok októberben kinek milyen nemű baba születik.
ddia74
Mór
 
 


zsebbi:Álliotlag ha pé elött vagytok együtt akkor nagyobb az esély a kislányra,ha pedig akkor vagy utána akkor inkább fiu az esélyesebb....
De tényleg szivböl kivánom hogy mindenkinek az legyen amire vágyik.
Amugy igazad van zsebbi,a lényeg hogy egészséges legyen.
Nállunk már van 1 lány,1 fiu,igy Apa részéröl mindegy hogy milyen nemü lesz a baboca,de sztem titkon Ö viszont kisfiura vágyik,csak nem mondja.
Bogi kislányt szeretne,Milán tartozkodik.. :P

Ddia:Én szedek Elevitet,és B6 vitamint is ,azt nem tudom hogy melyik mennyire segit,de elsem tudom képzelni,ha ezek segitenek,akkor ezek nélkül mennyire lennék rosszul???!!! :oops:

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Ddia, ez vicces volt, hogy pont az "ellenkezője" :lol:

Szerintem miért lány? Akkor leírom. Persze, semmi sem biztos, de ki fog derülni :)
Később kezdett el nőni a hcg-m, febr.01-jén volt 7,5. Ennek az értéknek egy középidős peteérés esetén cirka 2-3 nappal kellett volna hamarabb megjelennie az én esetemben. Majd hetente mérettem, tökéletesen növekszik, múlt héten már 11.610 volt. Baba is cirka 2 milliméter lemaradást produkál, ami így az elején 2 napnak felel meg. Együttlétünk után néhány nappal csináltam lh-tesztet, hátha a korai terhességet kijelzi, meg is jelent egy halvány csík. Rá két napra már el is tűnt. Szóval a késői peteérés nyoma volt a csík, nem a terhességé, ahogy én számítottam rá. Jól el is kenődtem. Aztán pár napra rá furán éreztem magam, vettem hcg-tesztet, és azon meg is jelent a halovány csíkocska... szóval ennyi :) Később volt a fogantatás, ezért tippelünk lányra.

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok!

Én még mindig émelygek, hányok...
Közben azért járok dolgozni...

Én is szeretnék unalmas terhességet!!!!!

Anyamci
Nem hiszem, hogy már a babát éreznéd. Még nem is nagyon baba! Keze, lába mostanában alakul ki. Kb. 1,5 cm és 1 gramm! :?
Vendég
 


Carotta, csak elmúlik ez az időszakod a beígért 12. héttel! Egy ismerősöm mondjuk végighányta az első 18 hetet, borzasztó lehet. Azért bízzunk abban, hogy ez nem gyakori, és nem leszel a kivétel, aki még a 3. hó után is carul lesz!!!

Megkérdeztem a dokit a "magzatmozgásom érzéséről", lehetséges-e? Elég konkrétan válaszolt: nem :)

Aztán megkérdeztem a szikhólyagról - valaki írta, hogy a dokija az alapján mondta, milyen klassz a baba v. valami ilyesmi -, hogy formája, mérete stb. alapján tényleg mondható-e, hogy ez egy erős gyerek, de ő csak legyintett. Azt mondta, hogy a szívhang, a szívritmus a fontos... szóval ahány ház, annyi szokás :wink:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


sziasztok!!!

Zsebbi:Hát ezekután tényleg kiváncsi vagyok,hogy milyen nemü lesz a babocád!!! :D
Hát akkor nem babamozgás,akkor valoszinüleg bélmozgások vannak.
Na de igy???Teljesen más mint szokott lenni.Bár gondolom rendezödnek odabent a dolgok is...

Carotta:akkor kezet foghatunk.Én is visszatértem a hányos korszakomhoz,kb. 2 napig volt csak jo.Most mindennap legalább 2-3 hányás van...remélem hamarosan azért abbamarad,tényleg.

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 


Vikianya, Te a 10. héten jársz, az már elég idős terhesség ahhoz, hogy érezd. Én tegnap még csak a 7. hét végén voltam, rám vonatkozik, hogy "nem érezheti"! A 10. héten már én is éreztem a második gyerekem, Te is, simán! :lol:

Na, már csak egy hetet kell kibekkelnem és 9. hét! :twisted:

Lilypie Maternity tickers
zsebbi
 
 


Sziasztok.

Megvagyok. minden ok. néha émelygek, meg a cicik feszülnek de ennyi továbbra is.
Elvileg ma kellene menni UH-ra, de párom pesten van és ha jól emlékszem du-án már nics rendelés, így hétfőre tolódik...hogy el telt a 3 hét. :shock: :shock: :shock: :shock:

mi lányt szeretnénk megint, de egy kis tökinek is örülnénk....nem tudom, egyenlőre ugyanazokat kívánom mint Emmával, csak most van egy kis émelygésem , ami vele nem volt..de ennyi különbség lehet 2 terhesség között...meglátjuk, kíváncsi vagyok.

Kitartás hátha elmúlik a hányás hamarosan!!!!!

KépKép
kaqk
 
 


Zsebbi:Holnap lépek a 10. hétbe.Nem tudom miért veszi ennyire elöre a vonalzo.De végül is csak 1 nap. :)
Nem tudom én már néha hogy mit miért érzek,...de tényleg...
Ma délelött lefeküdtem Milán mellé tv nézni,és simán bealudtam mellette.De annyira édes volt mert ott maradt mellettem,söt még beis takart a kis drágám.Imádni valo kisember.


Kaqk:Neked is sziböl kivánom hogy olyan nemü legyen a baboca,amire vágytok.

Én már nagyon kiváncsi vagyok ,hogy milyen nemü lesz a mi babocánk.Remélem hogy esetleg majd a 12. heti uh kiderül.Bizom benne nagyon...
Bogit,és Milánt is a 16. heti uh tudtam meg hogy milyen nemüek..

Kép

Kép

Kép
vikianya
Budapest XXII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: