Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Szia Betti, üdv itt :)

Holnap szerda, megyek dokihoz :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Betti, Zsoka, üdv itt!

Nammado és Dike gratulálok nektek! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok

Betti, Zsoka Üdv közöttünk! :D

vki
Köszi :)

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 

 
 

Betti! gratulálok! üdv itt!de jó h spontán jött végül!
én is juni 24 a kalkulátor szerint:)

panndi! holnapra drukk én is holnap megyek!!!!

KépKép
dike
 
 


zsóka! téged is, Isten hozott!!:) gratulálok!!!

KépKép
dike
 
 


Udv az ujaknak!

En le vagyok merulve, mint a gombelem, pedig egesz hetvegen agyban voltam.
UH jovo hetfon.

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Betti,Zsóka üdvözöllek Titeket!

Nekem az Uh alapján jún.23,az utolsó vérzéstől számítva jún.19.a szülés várható ideje.Majd kiderül.

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!

Dike!
Gratulálok! :D Mondtam én! :D

Panndi!
Pihizz amennyit csak tudsz :roll:

Zsoka, Betti!
Üdv köztünk! Gratula Nektek! :D

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék. Júni 26-ra várjuk babit. A kezdetektől fogva görcsölök, magnéziumot szedek, de időről időre akkor is fáj a hasam. Tegnap egy egyszeri minimális pecsételésem volt. Hétfőn megyek legközelebb UH-ra és most egy kicsit izgulok... Járt már valaki így? Mindenhol azt olvasom, hogy nem kell izgulni és túlzásba vinni az aggódást...
20140503222551
 
 


Tinus, szia!

Én vasárnap és hétfőn véreztem kicsit, felhívtam a dokimat, azt mondta, pihenjek sokat. Ma megyek hozzá, nagyon remélem, hogy minden oké lesz...

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Szia Panndi!

ez azért megnyugtatóan hangzik, de írj, hogy mit mondd ma a doki, lécci!
20140503222551
 
 


Tinus,

Udv nalunk!
Pecseteles milyen szinu volt? Ha barnazas, nem feltetlenul kell aggodni - en is barnaztam, feltehetoleg az Utrogestantol (de szerencsere elmult).
Ha egy potty ver, meg az sem biztos, h gondot jelent.
Azt irod, legkozelebb UH hetfon, ezek szerint volt mar? Akkor mit lattatok?

Panndi, drukkolok neked is!

Lanyok, nekem akkora a hasam, mint egy 12 hetesnek. Siman hordhatnam a terhesgatyomat. Reggel fel is vettem, de inkabb megsem abban jottem dolgozni :).
Nektek nott a pocak mar?

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Sziasztok.

tinus
Üdv közöttünk, és gratulálok. Orvossal nem beszéltél még a problémádról?

andrejja
Én is hasonló cipőben járok. A párom múlt héten azt mondta, hogy úgy nézek ki, mint egy 3 hónapos terhes, lehet, hogy sokkal nagyobb a baba, mint számolom. Azután az UH-n megállapították, hogy 6 hetes. :) Én arra fogom, hogy nem első baba, és ezért gyorsabban és könnyebben tágul a hasfalam.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Szia Andrejja!

Nem barnázás volt, inkább rózsaszín, de azt is csak a WC papíron fedeztem fel, szóval minimális, azóta pedig semmi. Nem hívtam dokit még, de ha lesz még valami riasztó jel, nem tartom vissza. Volt már első UH és akkor petezsákot láttunk (15 mm).

Pocakom nekem is van, leginkább abból érzem, hogy minden gatyám feszül kissé, én sem számítottam ilyen látványos változásra, pedig nekem ez az első...[/img]
20140503222551
 
 


Voltam UH-n, mindne oké, szép nagy szabályos petezsák, pici pulzálás, de még nem igazi szívhang, minden oké :) Két hét múlva megyek újra.

Kaptam duphastont a vérezgetésre, de aggodalomra semmi ok :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi
Örülök, hogy minden OK! :D

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


dike
Mi volt a dokinál?

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


andrejja!!! velem kezet foghatsz már most nagyon nagy hasam....én is csak kigombolva tudom hordani a gatyáimat..és nem vok amúgy kövér:)

tinus! üdv itt,gratulálok! nekem is volt 2szer barnázás de ma minden rendben volt az uhun!remélem nálad is minden ok lesz!

panndi! nagyon örülök, h minden ok!!!!képet nem kaptál?

Kép 7.6mmes babánk:)

KépKép
dike
 
 


De, kaptam, csak nekem az valahogy olyan intim, hogy én azt nem töltöm fel :roll:

dike, szép nagy már a babád :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi! jól van értem...

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Üdv Tinus! Én is barnáztam a múlt héten, de lekopogom,most nem.Szedtem az utrogestant 5 napig, a duphastont pedig a 12.hétig szedem.Adrejja szavai megnyugtattak,(már korábban is írtam)mondta,hogy 6.hét körül nem nagyon "baj".Barnázás ellenére elmentem a dokimhoz,de nem látott semmi kóros eltérést.

Ma voltam laboron,jövő héten lesz meg az eredmény.

Dike, gratulálok a kis 7,6mm-hez! :D

Panndi,örülök,hogy veled is minden ok.

Párom szerint,már lerí rólam,hogy babát várok,már a sima gatyáimat nem is tudom felvenni, akkora a hasam.Tegnap voltunk vendégségben, ki kellett gombolnom a gombokat,mondtam a rokonságnak,annyira jóllaktam,azért ilyen nagy a hasam. :D
Szemi

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Ja, mostanában kerülöm az édes dolgokat.Reggel nem nagyon tudok mit enni,se felvágottas kenyér, se kakaós csiga, pedig rettentően éhes szoktam lenni.Ugyanakkor a savanyú dolgok se jönnek be.Majd egyre jobb lesz,remélem. :lol:

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Sziasztok!
Eddig csak olvastalak benneteket, de most csatlakoznék is, ha lehet. :) Én is június 24-re várom a babámat, aki a negyedik lesz.
emma04
Dunaszentgyörgy
 
 


Szia Emma,gyere nyugodtan! Negyedik, ez igen,gratulálok!

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


emma! gratulálok!!!hány hetes vagy?

én ma felvettem a védőnővel a kapcsolatot nov 17re kaptam időpontot!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy megint bepofátlankodok, de egy ismerősöm megkért,hogy segítsek eladni neki egy nagyon klassz babakocsit.Mindennel fel van szerelve!

Nézzétek, meg kihagyhatatlan!Köszi és még egyszer bocs!

Kifogástalan állapotban van!Mintha új lenne,pici karcok a vázon a használatból eredően,de azon kívül semmi!Ezek is csak akkor vehetőek észre, ha nagyon odakoncentrálsz.

PEG PEREGO SKATE


Ára: 125.000 Ft


Színe: zöld (green buble)
Mi van benne az árban?

-babakocsi váz
- mózeskosár,ami átalakítható sport ülésnek
-4 db kerék,amiből 2 pumpálható
- 1 db mózeskosár fogantyú
- isofix talp a hordozóhoz
- hordozó
- 2 db adapter
- pelenkázó táska
- lábszák, esővédő, palack tartó, cumisüvegtartó, pumpa


Újan mindez: min. 264.870 Ft!
Megspórolsz: 144.870 Ft-ot, több mint felét.

Akit komolyan érdekel e-mailbe tudok egy csomó gyönyörű képet küldeni róla.

Kisfilm a babakocsi használatáról:

http: //www.youtube.com/watch? v= LxtK-FQdEjY

Írj a : timcike81@yahoo.com

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nekem azon kivul, hogy nagy a hasam, olyan "nehez" erzesem is van, olyan, mintha kovek lennenek benne. Fel vagyok fujodva, allandoan bufiznek :oops: , emellett ugy erzem, kidurranok es levegot venni sem olyan konnyu, olyan, mintha valaki ulne a gyomorszajamon.
Nem jo erzes :roll: .

Emellett ma kicsit magam alatt vagyok, mert mahoz egy hetre indulnek Nigeriaba, de en igy nem mehetek sajnos. Elso utam lett volna Afrikaba :( . De nem baj, meg fog varni, majd ha a babusz 1 eves lesz, megyunk egyutt!

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 


Köszönöm a fogadtatást! :D
Dike (azt hiszem, te kérdezted), elvileg 1 nappal vagyok fiatalabb babás, mint te. Holnap töltöm a 7. hetet. :)
Tegnap voltam UH-n, akkor már láttak életműködést a manónál (egy héttel korábban még nem); és barnázok én is, mint itt többen :? , erre Duphastont kaptam, 2 x 1-et. Ma még nem volt vele gondom, mármint nem jelentkezett ez a rondaság. Megnyugtatóan írtatok ezzel kapcsolatban, ezért hálás vagyok... :D Sajnos táppénzre is vettek, ennek annyira nem örülök, dehát a baba az első ugye...
Andrejja, kicsit irigyellek a babád színe miatt... :) Majd jövőre elutaztok Nigériába hármasban, milyen jó lesz majd... :)
Nekem is nagy a hasam, és egyfolytában ennék, mert, ha nem eszek, hányingerem van... :/ Úgy könnyebb elviselni, meg a fáradtságot is, hogy arra gondolok, addig jó, míg ezeket érzem... :)
Teszek én is vonalzókat mindjárt.
emma04
Dunaszentgyörgy
 
 


most próbálkozom... :)

Emma :D

Kép
Kép
Kép
Kép
emma04
Dunaszentgyörgy
 
 


emma, látom Neked is van egy angyalkád :(

Megkérdezhetem, mi történt vele? Ha nem szeretnéd elmondani, rázz le nyugodtan :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Hát lányok az én hasam is rendesen növöget...farmert már nem tudom begombolni, kismama nacit meg még túlzásnak tartom, de lassan muszáj lesz :D

Emma!
Üdv köztünk! Angyal... :cry:

Andrejja!
Hármasban sokkal jobb lesz Afrika 8)

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Nekem is nagy a hasam, de hát ugye minden terhességnél hamarabb nő állítólag. Nekem ugye ez az ötödik terhességem, és már most hatalmas. De nem baj, eddig sosem volt nagy hasam, most legalább lesz :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


csajok! na segítkezzetek nekem gyed h van ez???? :))ha most én végig táppénzen leszek pl szülésig, akkor az alapján azaz a táppénznek a 80%kapom gyednek????az nagyon szar lenne. meg aki veszélyeztetett terhes, azzal jól kibasznak...vagy nem így van?

KépKép
dike
 
 


Estét! :)
Panndi, igen, és olvastalak, hogy neked is, és még többünknek... :(
Mindig dilemmában vagyok babás fórumokon, hogy csináljak-e Andrisnak vonalzót, vagy sem, de mindig arra jutok, hogy csinálok, mert hát végülis ő is a gyermekem, még, ha nem is lehet velünk... Röviden írom csak le, nem miattam, hanem miattatok, mi történt vele: egészséges várandósságot követően, szülés alatti oxigénhiány miatt veszítettük el őt, vélhetően orvosi műhiba miatt. :(
Dike, én úgy tudom, a gyed az évi átlagkereset 70 százaléka (legalábbis nálam legutóbb még így volt, aztán, ha változott, akkor utána kellene néznem... de szerintem ez nem változott.) Maximálva van az összege, azt viszont nem tudom, mennyi... Keresek majd infókat, ma már nem ígérem, de holnap biztosan! :)
Azt, hogy a has minden terhességnél nagyobb, tudom bizonyítani... :mrgreen: Boorrzassztó. :D MIntha legalább az ötödik hónapban lennék, pedig én se vagyok egy nagy darab... :D

Emma :D

Kép
Kép
Kép
Kép
emma04
Dunaszentgyörgy
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit elvesztem, de már itt vagyok. :D
Először is: Üdvözlök minden újonnan érkezettet, és gratulálok neki a babócához! :lol:

Húúúú... Én teljesen kész vagyok. A hányinger most már rendszeres, sőt a nem tetsző dolgok vissza is lifteznek! Alig marad meg bennem valami! :( Gyümölcs, zöldség, tejtermékek jöhetnek, de rendes főtt ételből szinte mindent visszaküld a pocaklakóm! :? Párom azt mondja, hogy biztos kislány lesz, azért ennyire válogatós! :D

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Jó reggelt!

Emma, sajnálom :( És köszi, hogy leírtad. Szerintem jól tetted, hogy csináltál neki vonalzót. Amúgy ezen én is mindig gondolkodom, hogy feltegyem, vagy ne.

Nammado: én is elég vacakul vagyok, és már több, mint két kilót fogytam. Reggeli és vacsora általában vissza szeretne jönni, reggeli vissza is jön, este meg inkább nem eszem.

A hasam meg közben tényleg csak nő, csak nő :lol:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Reggelt!
Dike, szerintem talán ez az egyik legjobb link a gyedről... Hát, nem épp kecsegtető azoknak - mint pl én... -, akik szinte végig táppénzen vannak/lesznek...

http://www.kismamablog.hu/terhesseg/gyes-osszege-terhesseg/gyes-osszege

Panndi, szerintem tedd fel a vonalzókat...

Nammando, én is úgy tudom, hogy a lányoknál erősebb a hányinger... :) (Én is kislányban bízom)... Az én hányingerem múlóban, az elején volt nagyon rossz, de én csak hízok, hízok... :x Egyelőre 1 kilót, de a végére biztos megint elérem a minimum huszat... :?
:D[/url]

Emma :D

Kép
Kép
Kép
Kép
emma04
Dunaszentgyörgy
 
 


Sziasztok!

Bocsika, hogy bepofátlankodok de

Eladó egy Viktor Kombi Lux gyerekágy (Faktumban vásárolt) kókuszmatraccal, zenélős forgóval, pelenkázóbetéttel. Irányár: 60 000.-forint. Szegeden található. Megkímélt állapotban, mivel a gyerek inkább köztünk aludt. Most helyhiány miatt szeretnénk eladni.

Érdeklődni priviben vagy a 20/429-4196-os telefonszámon!!!

Stella
stella2007
 
 


Sziasztok!
javascript:emoticon(':)')
Üdv az újaknak!

Én sem tudom felhúzni a régi nacijaim, és többedik gyereknél tényleg jóval előbb látszik ráadásul elég alacsony, vékony vagyok, sebaj, hamarosan átadják a helyet legalább a buszon.

Én egész aktív vagyok, elindulni nehéz, de tegnap is egy órát úsztam végül nagy örömmel.

Hamarosan indulok uh-ra is.

Szép napot mindenkinek!

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


emma köszi a linket! ez kibaszááááás! akkor most aki ön hibáján kivül veszélyeztetett terhes, annak kevesebb lesz a pénze? k anyjukat! :twisted:

KépKép
dike
 
 


dike, azért ez nem feltétlenül így van, legalábbis én anno Zsófival jobban jártam a táppénzzel, mintha dolgoztam volna, és nekem a GYED-embe sem kavart bele.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Migej, drukk az UH-hoz, majd mesélj! :) Az úszás nagyon jó! Én már akkorra kifulladok, mire felérek a lépcsőn... :)
dike, igaza van panndinak, végülis többnyire rosszabbul járnak anyagilag az emberek, de ez egyéni esetek függvénye; ki kell várni a végét.

Emma :D

Kép
Kép
Kép
Kép
emma04
Dunaszentgyörgy
 
 


migej! mi volt az uhun?

dohányzott vki közületek mielőtt megtudta h terhes?

KépKép
dike
 
 


Reggelt!
Én soha nem cigiztem. :) Nem azért, mert ekkora akaraterőm van, hanem, mert nem bírtam elszívni. %mrgreen%
Migej...?

Emma :D

Kép
Kép
Kép
Kép
emma04
Dunaszentgyörgy
 
 


Sziasztok!

Minden rendben 2,64 cm. :wink: 3 hét múlva megyek a genetikaira és vérvételre.
Kéne valami határidőt adnom magamnak orvosválasztásra, mert nem bírok dönteni, lassan védőnőhöz is kéne mennem, bár fogalmam sincs mikor mennék, hiszen jövő héttől megint folyamatosan dolgozom.

Én dohányoztam mindhárom terhességem előtt, a pozitív teszttel egy időben tettem le mindháromszor, kétszer semmi gond nem volt ebből, igaz sose gyújtottam rá utána...
Valamiért nem tudtam sosem leszokni, de a gyerekek mindig elég dopping voltak, hogy egyik pillanatról a másikra letegyem, sőt ilyen egészségesen sem táplálkoztam sosem. Nem eszem rágcsákat (chips, csoki, keksz stb), mert csak felfúj, annál több zöldséget, gyümölcsöt, könnyű ételeket.

Én azt kérdezném tőletek, hogy van e tapasztalatotok szaunával? Az előző két terhességem során az volt az álláspont, hgy nem szabad, hát nem örültem..... Most viszont egyre több helyen olvasom, hogy a legújabb kutatások alapján még jót is tesz várandósság alatt is, csak nem szabad egész testen hideg zuhanynak kitenni utána.
Múltkor úszás után bemerészkedtem 2x 10 percre, nem volt semmi bajom, sőőőt.... Olyan jó lenne meggyőződni, hogy nem okoz gondot, úszással együtt igencsak megkönnyítené a nehezebb napjaimat, heteimet.

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


Ja, és tp, gyed téma....
A táppénz valóban kevesebb, ha pl csak egy hetet vagy otthon. Viszont hosszútávon közelít a fizetésedhez, mert szombat-vasárnapra is számítják, így kb. annyira fog kijönni, mintha dolgoznál, de csak ha egész hónapban otthon vagy. Végső soron nekem egyik gyereknél sem csökkentette a gyedemet, pedig akkoriban a munkaköröm miatt azonnal itthon kellett maradnom, a 8-10. héttől ne dolgoztam.
Szóval ha nem voltak azóta változások, akkor nincs miért aggódnotok.

Judit

Kép

Kép

Kép
migej
Pécs
 
 


migej, megnyugtattál tp-ügyben! :D
Nahát, hogy mekkora a babád már! :D Hol is tartasz? (Bocs, még nem igazán vagyok képben...)
Szaunáról sajna nem tudok nyilatkozni...

Emma :D

Kép
Kép
Kép
Kép
emma04
Dunaszentgyörgy
 
 


Sziasztok!

Ha megengeditek én is csatlakoznék!
Az eleje óta olvasom a forumot, de csatlakozni csak akkor akartam, mikor már az orvos is megerösiti a tényt.
Rólam röviden annyit, hogy a hét elején voltam dokinál, láttunk már dobogó szívecskét, és jó életjelenségeket mondott a doki.
Csöpp már a második babánk, nem tudom hogy lesz idöm jönni, de igyekszem.
Addig is mindenki vigyázzon magára.

Kép
lumaluba
Sopron
 
 


migej! örülök h minden rendben volt! én nagyon szenvedek a cigi hiánya miatt:((

lumaluba! üdv itt,gratulálok!!!!!egy idősek vagyunk juppi!:)tüneteid?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,
hanyingerrol: nekem a ket lanyommal nem volt, most viszont igen (bar talan muloban).
A mostani legnagyobb panaszom, hogy eves utan azonnal elkezd fajni a gyomrom, felfujodok (mindegy, mit eszem) es azt erzem,mentenkidurranok.
Ha nem eszem, akkor meg nagyon hirtelen jon az ehseg es azonnal csillapitani kell, mert ugy erzem, elajulok.
Hat mostanaban igy telnek a napjam :s.

KépKép

KépKép

KépKép
andrejja
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: