Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.
az a vérzésem aztán nem volt csak ekkor egyszer azóta csak a normális fehér.

Ugy néz ki hogy ott hagyom a dokim mert agyre tobbb furcsa dolog van .Eddig ahányszor vérzéssel mentem soha nem tudott semmit mondani csak hogy fekudjek.Nem megyek mert érzem,hogy mocorog és nem vol nagyvérzés folyás mennyiségnyi ,de aznap kicsit meg is eroltettem magam.

Ma hivtam egy másik dokit ez miatt a 20.h genetikai uh miatt mert,hogy máshova kell mennem hogy 2 orvos lásson.Erre kérdezi tolem,hogy ezt a hulyeséget ki mondta.Mondtam,hogy a dokim erre hogy ez mien szisztíma nem bizik magába?Mert ha nálunk kiválasztasz egy orvost akkor az csinál meg minden vizsgálatott,mivel az elejétol veled van és bizol benne.Akkor megint hogy hanyadik hétben vagyok?Meg mikorra vagyok kiírva és hogy a méretek egyeznek e ?Mondtam hogy igen,erre kiderítette telefonon keresztul hogy már a 20.ik hétben vagyok.Mondom neki ,hogy az orvosom azt mondta hogy ilyen 1_2 hét nem számit erre o hogy egy orvos iyet nem engedhet eg magának o neki napra pontosan kell tudnia inkább ad tobb napot de hogh hetekbe nem mondhat ilyen.Aztán simán le hulyézte a dokim és hogy nagyon ajánlja nekem hogy keressek másik orvost.
Szerencsére ezek ellenére azt mondta mehetek megcsinálja ezt a genetikait de csak mert a családról van szó.21 én megyek .De szerintem az lesz a vége hoigy nála maradok dicsérik,hogy a itt a kornyéken az egyik legjobb meg legjobban feszerelt.Csak azért nem mendtem mindjárt ide mert szlovák és nekem konnyebb kifejeznem magam magyarul,na mindegy mejd néha rohog rajtam. :lol:

Amugy nem vagyok el keseredve most érzem,hogy mocorog megnyugottam :lol:

Bocsi hogy ilyen hosszu voltam,de kiványcsi vagyok mi a v=éleményetek errol az egész kalamajkáról.

Dettus:Gratulálok a kisfiúhoz.Mosanában nagyon sok fiú szuletik. :lol:

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bea: ha úgy gondolod minden rendben van, akkor az jó. De én azért a helyedben rögtön mentem volna az ügyeletre, hogy megnézzen valaki. Gondold meg.
Szerintem ha nem bízol a dokidban és nem tetszik a hozzáállása, akkor válts nyugodtan. Mivel a gyerekedről meg rólad van szó, azt tedd, amit helyesnek látsz!

linhbaba
 
 


Bea: hát nekem lehet meginogna a bizalmam az első dokival kapcsolatban.... Szerintem nézesd meg Magad ezzel a másikkal, a nyelvi nehézségeket meg biztosan kiküszöbölitek!!!! :wink:

Linh: igen, a férjemet meg az apját hívják így, meg a nagypapát is így hívták... a mienknek kellene lennie a sorban a IV. B. Rajmundnak...de én nem igazán kultiválom, hogy megszabják, hogy KELL hívni a gyerekemet... :shock: Úgyhogy remélem marad lány, és akkor nem lesz konfliktus emiatt :)
Amúgy tök furcsa, hogy még nincs nevetek :) Nekem mindig van favoritom... lányban évek óta Izabella...fiúban most egy ideje a Benedek :)
A múltkori bemutatós uhudról nincsen fotó????

Dettus: Gratula a kis tökihez :)))))))) Kíváncsi leszek, hogy a 4d megerősít-e, vagy rácáfol??? :)
Nekünk a 16. hetesen lányt saccolt a doki, hát szeretnénk ha így is maradna.... :wink:

Georgia: Megnéztelek, tényleg szépen alakul az a baba-lak :) Csütörtöki képekből is tegyél majd fel...kíváncsi leszek rájuk!! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 

 
 

Most hivtam a dokimat azt mondta nem kell szaladnom sehova hogy ha csak ilyan kevés volt meg csak egyszer akkor valószinu csak a megeroletéstol volt. :lol:

A szomstédasszonyom mondja ,hogy a testvérének végig volt ilyen.és nem volt semmi gond.Mert ha nagy baj lenne akor azt ugyis érezném.Szóval nyugodt vagyok. :lol:

AndreaEz a Rajmund nekem sem jon be elég kemény név egy pici babának.A párom is megpenditette ,hogy mi lenne ha nálunk is tovább vinné a Péter nebet annyira nem vagyok oda az otletért,remélem kislány lesz :lol:

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bea: örülök, hogyha minden rendben van!

Andi: :) ez a névdolog ez ilyen nálunk :) De legkésőbb szülés után úgyis tudni fogjuk. Mikor Marci megszületett, akkor már valahogy nem volt "vita" a szülőszobán. :wink: A Márton olyan egyértelmű volt.

Mókás egyébként, hogy én meg örülnék, ha Tamásnak nevezhettük volna a Marcit, mert a mi családunkban hagyomány a név tovább vitele. De a férjem nem akarta és most sem akarja...
Egyébként nekem semmi bajom a Rajmund névvel, el tudom képzelni babának is meg minden, nekem csak az a gondom, hogy a férjem nagyon ritka vezetéknevével már súlyos név. Ha Szabó Rajmund vagy ilyesmiről lenne szó, belemennék.

linhbaba
 
 


Magával a Rajmund névvel nekem sincs alaból bajom... max. hogy kicsit furcsán becézhető.... mert Rajmundnak nem hívnék egy csecsemőt azért... én a férjemet Rajózom (vagy Cicukázom... :))))).....), a családban viszont Rajmundkázzák, amitől kb. viszont falnak megy.. mert így különböztetik meg az öregtől... Most akkor várjon ez a sors a picinkre is ha fiú lenne?
A másik érvem meg ugye az, hogy nekem tucatnevem van amit mindig is útlátam, ... na nem a nevet, csak hogy egy közegben mindig volt belőle több is... a 70-es években rengetegen adták az Andrea nevet a gyereküknek..... és emiatt szeretnék egyedit inkább a gyerekemnek... viszont a családban mindig halmozódás lenne.. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Találtam egy utónévstatisztikai oldalt, ha valakit érdekel:
http://nevnaptar.eu/keresztnevek_statisztika.php

linhbaba
 
 


Megnéztem a statisztikákat, de ezek csak lánynevek...

linhbaba
 
 


Ja, megtaláltam a fiú neveket is. :oops: :oops: :oops:

linhbaba
 
 


Hááááát a Benedekem 30. helyen van... :shock: .... de legalább nem a leggyakoribbak között.... :wink: Iza 70. azért az csak nem gyakori :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Lányok koszonom a biztatást sokat segitettek!!!!!!

Ezek után valahogy megint nem merek a nevekkel foglalkozni.Csak ugy súgo ,hogy nekem most meg tetszett a Balázs de a párom vétózta.De azért végig nézem a neveket.De valószinu nem ez fogja eldonteni hogy éppen hogy vagyunk. :lol:

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Kép Pocaklakóm

linhbaba
 
 


Linh:Gyonyoruszép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Nem is találok szavakat.............. :lol: :lol: :lol:

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Linh: Micsoda jól látszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Behalok!!! :)))))))))
A kis gondolkodó..... :) Nagyon szép! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Köszi :oops: :lol:

linhbaba
 
 


Linhbaba

Nagyon edi a bebi :D :D !!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Lányok! Nagyon aranyosak vagytok!
Mondták a dokik, hogy nagyon fotogén baba, meg milyen aranyos meg ilyenek... :oops: pedig mind férfiak voltak.

Éjszaka esett nagyon kevés hó, de a férjem már teljesen odavan érte :D.

Csajok, iszonyatosan fájnak a nagy ízületeim, főleg a bokám meg a csípőm, pedig csak 2 kilóval vagyok több, mint Marcival ugyanekkor... :(

Remélem mindenki szuperjól van!

linhbaba
 
 


Linhbaba

Igazuk van a dokiknak, edi nagyon a bebi :D :D !!!!!!!!!!!
Nekem a medence csontom faj, plussz mellette, ha trusszentek bele hasit a medence csontomban, plussz ha fordulok hirtelen mikor fekszem akkor is, es ha hirtelen felkelek.
De nem baj az a lenyeg a pocaklakom jol van. legalabb is remelem.
Vendég
 


Sziasztok!
Látom szép lassan megnyamvadunk... :) Nekem a hasam fájdogál, elkezdett eléggé nőni az utóbbi időben és érzem azt hogy húzódik rendesen, nyögök is a felkelésnél... mi lesz itt a végefele, ha már most ilyen???...... Illetve most épp a cicik is fájnak-feszülnek nem kicsit... :shock:

Ki hogy áll a kilókkal??? Én a terhesség eleje (illetve a 11. heti védőnő látogatáskor volt a mázsálás) jelenleg -2 kilónál tartok..... :shock: Linh, szerinted nem gond ez??

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Nekem is fájdogál a hasam mikor hol meg mikor hogy.Fú a melleim azok orbitálisak már 3 kosárral nagyobbak.Nekem eddig +2kg.

Majd kiváncsi vagyok mit mond a másik doki ezekrol a gondjaimrol.Ugy dontottem váltok 21-én megyunk hozzá meg beszélem vele át e vesz.Remélem át.23án meg megyek az én dokimhoz .de azon torom a fejem mit mondokhogy ki adja a pairjaim.Mert nem szivesen adják oda,Majd azt mondom nagyon messze van és nem tudom megoldani a kozlekedést mert a férjemnek most olyan munkáa van meg koszonok neki mindent és ennyi.
Már várom a 21 két hogy végre valamit megtudjak!!

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Csajok

En sajnos mar 6 kilot hiztam, persze amugy sem vagyok egy sovanysag :D :D !!
Pedig nem eszem keson, es nem eszem extrakat, es csak vizet iszom, ez van!!
Majd leadom ha megszultem :D :D !!
Meg 2 nap es uhu!!
Remelem minden oke lessz, es megtudjuk ki lakik a pocakomban :D :D !!

Puszika!!
Vendég
 


Ja es elfelejtettem leirni, eddig is nagy mellem lett, de most aztan az enyem is nott szepen :D :wink: :oops: !![/u]
Vendég
 


Sziasztok!

Nem voltunk tegnap, mert unokatesónál voltunk, akinek 2 lánya van... láttam a jövőt "light" változatban :lol: , már előre félek, mit fog ez a két pasi csinálni.

Georgia: néha nekem is nyomja a medencémet a lurkó, de a legrosszabb, amikor hirtelen mozdulatra valami zsibbadásszerű belenyilallik a pocakba. Tegnap is volt és egész éjszaka nem aludtam, mert nem nagyon éreztem, hogy mozogna a gyerek, pedig mindig éjszaka nyomatja. Fél órát sírtam a páromnak a telefonba, de most végre felébredt a kispasi! :oops: :oops: :oops:
Igazad van, majd leadjuk a felesleget, ha vége a szoptatásnak!

Andi: ennél csak "rosszabb" lesz. :D Én már nagyon várom, hogy végre jó nagy legyen a pocak, hogy minél közelebb legyünk a végéhez.
A súlyodról: amíg a baba szépen fejlődik és a méretei jók, addig szerintem nincs gond. Mivel IR vagy, gondolom diétát kell tartanod és azzal nem lehet zabálni.
Én már +4 kilónál tartok...

Bea: a cicik azok nekem is óriásiak lettek.Mikor Marcival terhes lettem 75Aról indultam, ami a 21. hét környékére 80B-s lett. Majd a szülés után a rengeteg tej 80D (!!!)-re duzzasztotta... Szóval ennél csak nagyobb lesz.
A dokinak mondd azt nyugodtan, hogy messze van és nem tudod megoldani. Szerintem ez jó duma. :wink:

linhbaba
 
 


Sziasztok!
Linhbaba:ahogy figyelem te is az az aggódos meg pánikolós kismama vagy.Korulottem már mindenkit kiakasztok már anyukám is meg barátnom is azt mondják nem vagyok normális olykaor már kiabálnak velem.
Most a legujabb amit felfedeztem magamon hogy lent rugdos a babóca most ezen pánikolok de néha fojebb is van.De erre is azt a választ kaptam,hogy hulye vagy ilyenkor még uszkál ne foglalkozz már minden aprśággal :oops: :lol: Hiszek nekik mert már mind szultek.Ne baj már csak 4 hónap a A 4 fal kozott.

Az idojósom valahogy nem jelezte ezt a havat :lol: .Olyan szép minden fehér.Felvidit mikor kinézek.Még a párom kell rászednem ,hogy rakja ki a karácsonyi égoket ,mert imádom mikor minden világít. :lol:

Az mellméretem 75 B-90D nél tartok de még egy picit nagy rám ,de akisebb meg már szoritott.Majd a szoptatás végén meg lesz két leresztett lufim
:lol: :lol:

Lányok fel tennék két kérdést:
1.Mi a helyzet a terhességi csíkokkal,hogyan védekeztek?
2.Láz, megfázás terhesség alatt?Mivel kezelitek?Mikor kell orvoshoz fordulni?

Puszi mindenkinek!!

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Bea: hát igen... Marcival is paráztam kicsit, de korán sem annyit mint ezzel a Babával. Amikor márciusban volt a vetélésem, az mindent megváltoztatott. Addig azt hittem, hogy velem ilyen dolgok nem történhetnek... aztán amikor megtörtént, nem tudtam feldolgozni.
Ezért vagyok most teljesen abnormális. De remélem, lassan helyreáll a lelki egyensúlyom.

Terhességi csíkok: én a 12. héttől kenem a pocakot meg a mellemet stria megelőző krémmel. Szerintem mindenképp érdemes erre áldozni és ne sajnáljátok rá a pénzt! Marcinál is használtam megelőzős krémet, de nem kentem minden kényes pontot, hogy spóroljak. Ahol nem kentem, ott ki is repedt a bőröm...

Megfázással alapvetően akkor kell foglalkozni, ha láz van. Akkor viszont nagyon! Bár már szerencsére túl vagyunk az első trimeszteren, de a lázat ilyenkor is érdemes csillapítani. Az allopátia a paracetamol tartalmú gyógyszereket használja - (asszem a Rubophen pl.) - Aspirint ilyenkor nem szabad szedni!Állítólag az Algopyrin megengedett, én biztos hogy nem venném be.
Ha valaki hajlandó homeopátiát használni, akkor a Coryzalia vagy a Gripp-Heel nevű készítmények jöhetnek szóba, ezeket dm-ben is lehet kapni, legalábbis itt Mo.-on.
Gyógynövényes gyulladáscsökkentő-köptető hatású a Sinupret, azt is érdemes még szedni.
Kicsit kimerítő voltam :D

linhbaba
 
 


Linhbaba:Nekem tegnap este 37 volt.Mennyitol kell vele komolyabban foglalkoznom?

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


37,5től kezdd el a lázcsillapítást szerintem.

linhbaba
 
 


Csajok!

Csak beugrottam!
Holnap drukkoljatok nekem legyszi :D :D !!
Egesz delelott bent leszek a szulesznonel, es nezik uhuval, hogy minden oke e a bebivel, jol fejlodik e, es fiu vagy lany :D :D !!
Remelem megmutatja magat!!
Holnap ha haza ertem jovok a hirrel!!
Puszi!
Vendég
 


Georgia: drukkolunk! Majd gyere a hírrel!!!!

linhbaba
 
 


Csajok

Csak beugrok, majd jovok csak tiszta boldog vagyok, es porgok!!!!
Minden oke a bebivel, agya, feje, nyaka ujjai, karja , laba, veseje, gerince, gyomra, stb, 40perc volt az uhu.
A szive jol ver, de annyira izgett mozgott, hogy a kamrakat nemtudtak megnezni, igy csutortokon megyek megint, de mondta a doki minden oke, de a kamrakat is megakarja nezi.
ESSSSSSSSSSSS KISLANY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lotti baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd jovok!!!!!!!!!1
Porgok ezerrel a boldogsagtol!!!!!!!!!
Vendég
 


Georgia:Gratulálok a kislányhoz.és nagyon orulok,hogy minden rendben!!!

:lol:
Holnap készulok cukorra.Ma már nem eszek semi édeset,de hogy el e jutok.A változatosság kedvért,hogy semmi ne menjen olyan konnyen a dokim olyan port írt fel amit már nem gyártanak.Remélem a cukros doki ki ír valami mást.
Kedden pedig uh.Nagyon félek.Mint ha legalább államvizsgázni mennék.És olyan messze van még a kedd.

Lányok adjatok valami jó otletet.Mit csináljak,hogy gyorsabban menjenek a napok ,mert már nincs otletem és egyre hoszabbak.

Puszi

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Georgia: örülök, hogy minden rendben van Veletek! Gratulálok a kislányhoz! :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Bea: sok ötletem nincs, találj valami kézimunkázós hobbit magadnak. Kössél vagy ilyenek. Nem a legjobb ötlet, de... passz. Nekem Marci mellett rohannak a napok.

Ma én is voltam nőgyógyásznál az esedékes vizsgálaton és kértem, hogy csináljunk egy gyors UH-ot, csak hogy minden rendben van-e.
Hát megint nem nyugodtam meg... a pici jobb oldalkamrája az agyában tágabb - 7 mm-es. :cry: :cry: Azt mondták, 4 hét múlva megint menjek vissza kontrollra és meglátjuk.
Persze hogy sírtam megint egy sort. Totál ki vagyok.

Jók legyetek!
Puszi!

linhbaba
 
 


Linhbaba

Ne aggodj minden rendben lessz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bresbea

A cukornal oke lessz minden ne aggodj, az uhutol en is feltem, de nem kell felni :D :D !!
Minden oke lessz!!
Ne aggodj!!

En ugy porogtem ma huuuuuuuuuuuuu :D :D !!
Ugy orulok hogy minden rendben a bebivel, es hogy kislany!!!
A ferjem azt mondta megkell szokni hogy lanyunk lessz, mar most felti :D :D !!
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést a topik zavarásáért,2008 augusztusi babásból jöttem. 2gyermekem ruháit szeretném eladni. Egyenlőre csak újszülött és kis méreteim vannak, később lesznek nagyobb lány ruháim is. Ha valakit érdekel itt megtekinthető :
http://picasaweb.google.com/mormi0814/MEladoRuhak#
Személyesen Budapesten népstadionnál vehetők át, vagy postázom is.

Privit írjatok ha kell valami. Köszönöm.
További szép babavárást nektek és jó egészséget!

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Linh,nagyon-nagyon édes ez a kép a picurról!
Szorítok,hogy minden rendben legyen,de úgy is lesz+++!

Bea,én már az első terhességnél becsíkosodtam,pedig szorgosan kenegettem magam,szerintem ez főleg hajlam kérdése,csodakrém sajna nincs.Persze azért érdemes használni,így lehet,hogy kevésbé lesz csíkos.
Cukorhoz,uh-hoz drukk!

Georgia gratulálok a kislányhoz!!Szép nevet választottatok!

Hú,nekem mostanában a szeméremcsontomba nyilalgat,főleg mikor feltápászkodom fekvésből.Én is izgulok a szombati uh miatt,egy tök jó szonográfushoz megyünk,nagyon alapos,remélem mindent rendben talál a babucival!A lányok meg lebetegedtek,de legalább kariig még van idő kikupálni őket.
Még a nevekről akartam írni,nálunk két befutó van: Ármin vagy Donát.

Jó éjszakát!
dettus
 
 


Linhbaba:!El tudom képzelni,hogy érzel,tudom hogy ezzel nem nyugtatlak meg de meg nem is segit de próbálj megnyugodni!!!!

A mai cukrot lefujtam.Nem jól keltem a vérnyomásom is alacsony lehet mert egyszer csak elsotétult minden és le kellett fekudnom.Meg aztán olyan hideg van kint és amilyen peches vagyok megfázok és itt a hétvége mindig ilyenkor jonnek elo a bajaim aztán izgulhatok egész hétvégén.Szóval mejd megyek hétfon.A fejem is annyira fáj,de az már lehet a tv-tol a nettol meg z olvasástól.

Azt hittem ez a terhesség valamivel konnyebb dolog,de most már hiszek a barátnomnek :lol: :lol: :lol:

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Sziasztok!

Én most regisztráltam, mert nagyon kedvet kaptam csatlakozni ehhez a csoporthoz. Én most töltöttem be a 18. hetet, május 20.-ra várjuk az elsõ babánkat :)

Remélem, befogadtok :)
hanna240
Debrecen
 
 


Hanna

Udvozollek a csapatban, gyere csak nyugodtan :D :D !!

Dettus
Nagyon klassz neveket valasztottal :D :D !!
Uhuhoz sok sikert, de ugy is minden rendben lessz!!

Bresbea

Jobbulast!!
Nekem is fajt ma a fejem :cry: :cry: !!

Linhbaba
Mere jarsz?
Remelem jol vagytok, ne aggodj, minden rendben lessz!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bea: ilyen elsötétülés nekem is szokott lenni, mert alapból is alacsony vérnyomásos vagyok. Nem kell aggódni, nem jelent semmit :) és valószínűleg lesz még ilyen.
Ha a cukorterhelés olyan mint nálunk (75g glukóz 2dl vízben oldva és ezt meginni), akkor tegyél bele mindenképp néhány csepp citromlevet, mert brutális íze van.

Hanna: nagyon szívesen látunk! Gyere gyakran és írj magatokról kicsit! (kisfiú, kislány, hol fogsz szülni, ilyenek)

Dettus: szép neveket választottatok! Hova mentek UHra? Majd gyere a hírrel!

Georgia: még egyszer GRATULÁLOK a kislányhoz!!! :) :)

Köszönöm a biztató szavakat! Teljesen kétségbe vagyok esve, de mivel semmit nem tudok tenni, csak sírok meg imádkozom egész nap. Vidám ünnep lesz :cry: :cry:
Nagyon reménykedem benne, hogy semmi sem lesz és ezt igyekszem naponta többször elmondani magamnak. Szegény férjem tartja bennem a lelket, pedig ő is kezd összeroppanni.

Amikor sírok, Marci mindig odajön hozzám és mondja, hogy "semmi baj anya!" . Olyan édes kis fickó!

Na, nem depizek itt tovább nektek!
Mindenkinek szép hétvégét!

linhbaba
 
 


Linh, sokat gondolkodtam, hogy miert tortennek ezek veled, aztan arra jutottam, hogy ez egy ijesztegetos gyerek!:) De szerencsere mindig csak rovid tavon ijeszteget, aztan hamar kiderul, hogy nincs semmi gond. En hiszem, hogy most is igy lesz, csak remegett a doki
keze, amikor mericskelt, vagy ez valami novekedesi ize, ami ki fog noni, vagy nem tudom, barmi lehet. A lenyeg az, hogy remeljuk, ez a kis Picike lassan elpuffogtatja az osszes puskaporat, es amennyi fraszt hoz rad igy pocakban, annyira nyugodt kis tunder lesz odakint!!!
caramel
 
 


SZiasztok!

LInh: Sajnálom, hogy megint van min aggódnod!!! Lehet ez a hátránya, ha az ember szakavatottabb az átlagnál, de bízni kell benne, hogy nem lesz ott probléma. Szegénykém, tényleg végigidegeskeded ezt a terhességet...:( Aggódom értetek!!!!
Ölellek (((((((((O)))))))))

Hanna: Üdv itt! Bár kevesen vagyunk de annál nagyobb szeretettel látunk! :)
Mesélj kicsit még magatokról..... :wink:

Bea: Ilyen rosszullét nekem is volt.. pont tegnap is előjött :shock: .. azonnal leültem ettem és ittam picit.. jobb lett utána! (én mondjuk baromállat, mivel pont nem volt megint valami jó a bendőm... úgy indultam neki a tegnapi napnak, hogy nem ettem előtte.... na ez lett a vége....)
A cukos lötyibe én is belecsavartam egy citrom levét... úgy iható volt!.. De a 2. órára már szédelegtem rendesen... Kísérettel menj ilyen vizsgálatra mindenképp!!!

Georgia: Gratulálok a kislányotokhoz!!! :) Nagyon szép neve lesz :)

Dettus: Gyere majd a mai beszámolóval...!!! Betegeknek jobbulást kívánok!

Nos, mi tegnap voltunk 4d-sen... :) Minden rendben van a szonográfus szerint, többször átnézte a belső szerveit... és hááááát...szerinte biztosan Izabella lesz a kisbabánk!! :)

Íme Őbabasága:

Kép

Kép

Kép

Kép

Az uccsó képen a körben a "lánysága" látható :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Caramel: Jól vagytok????? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Daisypath - Personal pictureDaisypath Anniversary tickers
andrea-1
 
 


Sziasztok!
Olyan szépen havazik élvezet nézni az ablakból :lol:

LInh:Igaza lehet Caramelnek!A héten én is ezzel nyugtattam magam,hogy amennyit idegeskedek miatta én is annál nyugisabb lesz kint :lol: KApd elo te is a Titkot!!

Andrea:Nagyon helyes kis picur!Gratulálok!UGy orulok egyre tobb a kislány itt a kornyéken mindenkinek kisfia szuletett vagy lesz!Már alig várom a keddet hogy én is láthassam,de azért félek is nagyon remélem minden rendben lesz!Nagyon szugerálom ,hogy igy legyen!

HAnna:Szia!Orulok,ogy egyre tobben vagyunk és udv kozottunk!Remélem jól érzed majd magad velunk!! :lol:
Puszi mindenkinek!
Jó hétvégét!

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Igen igen, minden OK, csak továbbra is fennáll ez az iphone kontra számítógép dolog. Az előző hsz-t is a telefonról írtam, látszik is rajta... na mindegy.
Szóval nálunk pedig még egy kisfiú érkezik, én tegnapelőtt voltam a 18. heti UH-n, ahol megerősítették. És szépen megnézegettük mi is, hogy minden rendben van vele, aranyos volt, ébren volt, és éppen a bukfencezést gyakorolta:)
caramel
 
 


Sziasztok!

Hanna,üdv itt!

Andrea,gratula a szintén nagyon szép nevű kislányotokhoz!
A mi 4D-s képeink is hasonlóak,igaz Ármin kicsit szégyenlősebb volt :D .

Caramel,nektek is gratula a kisfiúhoz!!

Mi is voltunk Kiskunfélegyházán 4D-n,szuper volt látni a babácskát,olyan gyönyörű :D !!!És határozottan kisfiú :lol: ,szóval nem tévedett a dokim sem.Hál'Isten vele minden rendben,nálam azért talált egy miómát (hogy ezt a dokim miért nem látta?),kicsit lent van a lepény,nem vészes,de nem kéne már emelgetnem a lányokat és van egy jó pár vesekövem.Ez nagyon rossz,sajna átéltem már jó pár görcsöt,terhesen is,nem kívánom az ellenségemnek sem,drukkoljatok,hogy ne okozzon gondot legalább májusig!
dettus
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm lányok a biztató szavakat! Nagyon jól esik. Remélem igazatok lesz és tényleg nem lesz semmi gond!

Caramel: nagyon remélem hogy igazad lesz és hogy a baba most már tényleg nem fog velünk tovább szórakozni!
Gratulálok a kisfiúhoz! :D

Andi: Gratulálok a kislányhoz! Örülök, hogy minden rendben van és nagyon szép nevet választottatok! Nagyon szépek a képek!
Köszönöm az ölelést! :)

Bea: drukkolok nagyon a cukorterheléshez és az UH-hoz és tuti minden rendben lesz! Ne aggódj :!: :!:

Hanna: Gratulálok a kisfiúhoz! A vesekövek miatt meg sok-sok folyadékot igyál, hogy biztos ne legyen gond! Szegénykém!

linhbaba
 
 


Linhbaba

Nyugodj meg, minden rendben lessz!!!!!!!!!!

Caramell
Gratula a kisfiuhoz :D :D !!

Andi
Gratula a kislanyhoz :D :D !!

Bea
Drukk a cukor terheleshez!!!!!!!!!!!!!

Hanna
Gratulalok a kisfiuhoz :D :D !!

Ma megvettuk a karacsonyfat, holnap fel is diszitem, mar mindenkinek fel van diszitve, csak nekunk nem volt :oops: !!
Aztan 31en elegetjuk a fat, az uton kozosen, ejfelkor, :D :D vege a 2010es evnek!!
Megvettuk ma a babakocsit, 3 reszbol all, 3 kerekes, piros, az elso resz amit ralehet cstolni, a maxikozi, aztan a fekvozs reszere at cserelheted, es vegul kicserelheted ulosre, es jar hozza bundazsak, meg esoallo, szoval szupi, orultunk neki :D :D !!
A Lotti nev nem maradhat, a ferjem azt mondja kurvas a nev, igy sztornoztuk, keresnunk kell masikat :cry: !!
Remelem talalunk valami jot.
En a bebit meg mindig csak halvanyan erzem, de azt mondtak azert, mert a mehlepeny, a hasfalon van, igy 1-2 hettel kesobb erzem az igazi mozgasokat :D :D !!
Mar varom nagyon :D :D !!
Mindenkinek pocaksimi!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Fél6 óta fenn vagyok, nem tudok aludni :( Már betettem egy mosást meg sül a reggeli is a sütőben, becsomagoltam a férjem ajándékait, megetettem a kutyát és még csak 7 óra van...

Georgia: mi is ma vesszük meg a fát és fel is díszítjük, hogy még legyen egy kicsi fehér karácsonyunk, mert folyamatosan melegszik az idő itthon.
Sajnálom, hogy a párod elkaszálta a Lotti nevet :(. Én ismerek Lotti babát :D.
Az én férjem is hasonló indokkal lövi ki a neveket, mondván, hogy "buzis". Na ettől már égnek áll a hajam.

Vigyázzatok magatokra!

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Már megint ez az idováltozás!Tegnap egéznap fájt a hasam ma már valamivel jobb de fekszek még mndig.
Tegnap a párom is felállitotta fát modván,hogy karácsonyig felbirjam disziteni :lol: ma jon a hugom aztán segit.Legalább ne vagyok egésznap egyedul már nagyon nehezen viselem.

Szerintetek mondhat olyat a másik doki hogy már nem kell ennyit pihennem?Vagy aki igy kezdi igy is egy végig?

GeorgiaKár a Lotti névért.Majd találtok valami szépet.SZerintem mi is nehez jutunk majd egyeségre.De jó már megvettétek a kocsit én még nézegetni sem merem :(

Kép
bresbea
Bernecebaráti
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást.. :)

Mi holnap megyünk ultrahangra, és ha a pici is úgy akarja, akkor kiderül majd, hogy kislány-e vagy kisfiú :) Már alig várom, hogy ismét láthassam őt, olyan régen volt az a 12 hetes uh.

Januárban leszek 25. Debreceni vagyok, az, hogy hol és kinél fogok szülni még nem végleges, most keresem a megfelelő orvost. A nőgyógyászom sajnos már nem szüleszt, amúgy őt szerettem volna.

Olvastam, hogy közületek is több mindenkinél előfordul az "elsötétülés", ez nálam is így van, de olyankor gyorsan leülök, egy kis víz, friss levegő és pár perc múlva már rendben is van minden (egyébként nekem is kifejezetten alacsony a vérnyomásom, de korábban soha nem okozott problémát).

1 hete érzem a picim mozgását, apró finom rúgások, csodálatos érzés :)

Szép napot mindenkinek! :)
hanna240
Debrecen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: