Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Nomi!
Jaj de jó,h megvan a kártya+még euro-card-ot is kaptál.
Akkor pénteken doki,remélem sikerrel jársz!
Én is akartam már írni,hogy csodaszép babátok lesz!!! :lol: :wink:

Orsi!
Ti mekkora lakásban laktok?Barátnőmék 2 szobásba.
Árakra visszatérve,nézelődöm én is mindíg,vannak határozott elképzeléseim,pl.ágyneműt,rácsvédőt,függönyt én megvarrom és szép egyforma lesz minden.Az ágyat már kinéztük az ikeában,most 8000 ft sima egyszerű.Légzésfigyelőt kapunk kölcsön.Mérleget kölcsönzünk,ha kell.


Többiek hol vagytok?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Halihó!

Visszaolvasok... :wink: addig is pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nomi
Grat a kártyákhoz!

Orsi
Hűűű... Ez így leírva egész ijesztő... És a lista még nem teljes...
Én olyanokat nézegettem, h kiságy+pelusozó. Ráadásul állitható magasságú a matrac, és amikor nagy a babu, sima ággyá lehet alakítani, ugy hogy levehető pelusozó.

Most jövök a vérvételről! (AFP)
Levettek vagy 5fiolányit és 5perc üldögélés után saját lábon távoztam! :D :D :D Ez nálam hatalmas előrelépés! :)
És képzeljétek azt mondták, h mivel Pestre küldik 2hét az AFP, és akkor se nekem hanem a védőnőnek küldik majd ki.
A teljesvérkép et és a Hepát, a házidokimtól kell levadászni, a vércsoport-ellenanyagért pedig rohangálás a kórházba...
(Pedig nekik is egyszerűbb lenne mindent postázni... Na nem baj.)

Nekem sem lesz u.h. a 18.hétig. (Amig az AFP nálam nincs, mert csak azzal fogad a doki...)

Lányok rajtam kívül van még valaki aki Rh- ?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

 
 

Vivi!
Nekem is az AFP eredménnyel lesz az uh.
Én Rh+ vagyok.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Noémi
Nagyon örülök, hogy sikerült a kártyádat elintézni :!: :lol:

Orsi
Jól össze szedted a dolgokat, jó kis lista :!: :wink:

Gabi
Fotót mikor teszel :?: Én ma megkérem apácskát :wink: mikor lesz AFP eredményed :?:

Vivi
Nekem AB Rh+ :!:
Örülök, hogy túl vagy a v.v-en, hozzá fogsz szokni a terhesség végére :!: :wink:

Most beszéltem egy magán klinikával, ahova járok is nődokihoz és megkérdeztem a kombinált tesztet és azt mondta a v.v-es csajszi, hogy jobban ajánlaná az integrált tesztet, az 2 v.v-ből áll, első 12 héten a második 16 héten :arrow: ára 29 ezer ft :!: azt mondta, hogy annak ajánlja a kombináltat, aki 30 éva alatt van és van terhelő anamnézise :!: :roll: ezt ma, holnap el kell döntenem :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ez olyan borzasztó nekem, hogy valahol ingyen van, van ahol meg fizetni kell ezekért a v.v-ért, itt dolgozom az eü-ben, de ezt nem tudom másképpen megoldani, ja és pestre küldik az összes mintát, gondolom az istenhegyibe, mert innen is oda mennek minták :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Ha nem felejtem el akkor ma lesz kép.
Afp eredmény megvan szerintem jövőhét elején,de nem megyek be érte,majd megtudjuk 2 hét múlva.Szerintem úgyse lesz jó,ahogy látom ritka a jó eredmény.Nem is vagyok most olyan ideges ez miatt.
29.000 :shock:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Ne is idegeskedj :!:
várom a képet :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
Hűűű.... 29.000???? :shock:
Ennyiből lehet venni egy kombinált kiságyat!

Most néztem meg a papíromat újra, és az van ráírva, h valami idegennyelvű lelet alapján készült, és kikérhetem az eredeti nyelvűt is. Aztán eszembe jutott, h magyarázott valamit a doki, h milyen külföldi dokikból álló csapat tagja és hogy azért van ingyen nála ez a szűrés... De akkor még az uh hatása alatt voltam (Olyan édesen ficánkolt a baba) és csak félig-meddig emlékszem...
De egyébként tényleg nem igazságos, h tőled meg legombolnának ennyi pénzt!

Gabi
Engem is meggyőztek a lányok, h felesleges aggódni, az AFP miatt. :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Gabi!
Mi is 2 szobásban lakunk, még az év végéig biztosan ebben maradunk, aztán lépünk valamerre....
Apa munkahelyet szeretne váltani, már pályázgat mindenfele...és sajnos az is benne van a pakliban, hogy nem Magyarországon maradunk. :?

Vivi!
Igen a lista még közel sem teljes....egy csomó dolog hiányzik még...
Mindenképpen kominálható kiságyat érdemes venni....igy legalább megúszod a cserét pár évig...és a pelenkázót is tudod használni...polcnak.

És tudjátok mit néztem most már egy csomó helyen....hogy a kiságyak alja kihasználatlan...ott van 30-40 centi helyed a rácsig, ezért olyan kiságyat néztem aminek az alja fiókos, ezzel is elősegitve a helykihasználtságot...mert helyből nincs sok... :wink:

Én is Rh + vagyok.
A MAgzati Diagnosztikai Központban volt akció amikor Én mentem....a tesztre. Igy csak 12000 Ft ot kellett fizetnem...
De beteszem a honlapjukat nézzétek meg milyen szolgáltatást nyújtanak:http://www.ultrahangvizsgalat.hu/

Nyugi Csajok! Én is halálra idegeskedtem magamat a hülye Afp miatt...feleslegesen....ha gond lett volna már a 12. hetes uhon látszódott volna!!!!!Szúúúszáááá!Nyugi! :) :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nyomulok egy kismamás köremilben is, ugyanis a férjem társaságában már mindenkinek megvan az első baba, nemrég szültek az elmúlt egy évben. Mindegyikük 32-35 között van, és vagyko 25 éves. :D Tőlük kapom most a jótanácsokat. :) Bekopizutam nekik az Orsi listáját, azonnal kiszúrták, hogy mellszívó és sterilizáló még kell, de amúgy pöpec kis lista. :)

Noémi, grat a kártyádhoz! :)

Nekem is azt írták a többiek, h nem kel parázni az AFPtől, felesleges rossz.

Tegnap vettem egy könyvet, Anya lettem a címe, ilyen kis mókás történetek vannak benne, állítólag tanulságos könyv, majd elmesélem, ha elolvastam. :)

Kép
presario
 
 


:D
Anna!
Kösziiii, tudom hiányzik róla jópár dolog még....de, ha szerencséd van akkor ezt a két dolgot kölcsönkaphatod vkitől...ha meg mégis meg kell venni, hajajj...még pár tizezres...és a cumisüvegsterilizálásról....felteszel egy fazék vizet, felforralod és a lobogó vizbe beledobod az üvegeket és a cumikat....max, vehetsz speckó folyadékot amit a vizbe beltehetsz, ebből 500 ml- 1990 ft....egy kupaknyi kell belőle .....sztem ha spórolni akarsz ennél jobban nem sterilizál az a gép sem.Presze, ha kapok akkor én is azt fogom használni...
És nagyon sok helyről hallom, hogy a cumikat a legutolsó esetben vegyük meg, mert arra készüljünk, hogy tudunk szoptatni....
Olvasd csak és mesélj Nekünk! Jobban szeretem én is a vicces babás történeteket, mint a rémisztőeket....sokan pedig folyton a Kismamák közül ilyen hülye történetekkel traktálják a másikat.... :?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Más:

Láttátok, hogy beszakadt az M1-es....hogy jutok ma fel Pestre???
Tiszta katasztrófa....

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Úgy jönnék Csajok, de nincs időm, sok most a melóm, pedig vannak híreim...majd talán este :!: :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Megvárunk ám, nyugi! :wink: :oops:
Ne dolgozz sokaaaat! :cry:
Puszi

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jaja, láttam...kiakasztó, ahogy ez az egész Magyarország.

Orsi, lemaradtam vhol, de te miért is ingázol BP és Sopron között?

Ezt tök érdekes dolog egyébként...eddig baromira nem érdekelt, hogy mi van a kismamás barátnőimmel. Mármint ugy értem, hogy többnyire elkezdtek dumálni a babadolgokról, ha összejövetel volt, én meg inkább nyúltam a borosüveg felé... :) Most se kapcsolódtam még annyira bele, de azért mostmár odafigyelek arra, amiket mondanak. Ami engem pl többek között érdekel, hogy tényleg muszáj egy kismamának igénytelennek lennie? Ebben a tarsaságban csak egy olyan kismama van (igaz, anyagilag is megteheti), aki eljár fodrászhoz, manikűröshöz, úszni, és társaságba is szokott kb kéthetente egyszer. De a többiek...senki sehova. Egyik barátnőmnek fél éves a babája, és a fél év alatt egyszer ment el a férjével kettesbe egy moziba. Ez így normális?

Viszont képzeljétek, mi történt vele: már a terhessége 6. hónapja tájékán baromira berekedt a hangja, aztan ez maradt is így, sőt egyre durvább lett. Most két hete kiderült, hogy hangszalagrákja van (korai stádium, jok az esélyei, "csak" sugárt kap), ugyanis a HPV ráment a torkára, és mivel le volt gyengülve az immunrendszere, megtámadva (a torkára ugy ment rá, hogy bekapta a férje kukacát...nincs ebben semmi meglepő). Ez már önmagában is szívás, de 35 éves...és 3 gyereket szeretnének...a doki viszont azt mondta, hogy most két évig nem lehet terhes. Sajnálom szegényt nagyon... :(((

Kép
presario
 
 


Suzy: szeretem a híreket! :)))

Kép
presario
 
 


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚristen! Na még ilyet sem halottam! Szegénykém!
Hát erre nem tudok mit irni....

Anna, ingáznom kell még egy pár hétig most....a párom telekommunikációs mérnök és a jó kis multicég "eladta" őt azaz a mérnöki munkáját Bécsbe...igy most ingajáratban vagyunk! Mondjuk, megmondom őszintén pénz szempontjából nem mindegy főleg igy a nagy bevásárlások előtt...de amúgy...
És engem, azaz mindket Babóval letesz Sopronban, mert a szüleim itt élnek...ő meg tovább Bécsbe, alkalmanként elkisérem és ott vagyok, de inkább itt maradom Anyuméknál....ő meg egyik nap itt alszik másik nap kint...mert ugye nem 8 órás a munkaideje, hanem 13.... :shock: :cry: :roll:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!
Lanyok,arik vagytok!!! A lenyeg hogy egeszseges baba legyen...a szepseg olyan relativ :roll: De azt szeretnem hogy szep sotet legyen a bore :) Tudom,nincsenek nagy igenyeim....
Ma elarultam a fonoknek is,hogy babat varok. A fonokasszony nem volt bennt,a kisfonok meg mindenaron tudni akarta,mert kell nekem szabadnap holnap. Hat elmondtam.... Persze o mindenkinek elmondta :roll: Vegul is nem baj,hiszen 1-2 het es mindenki latja ugyis. Csak abban remenykedem,a tulaj nem fogja kitalalni,hogy akkor mehetek magamnak....
Izgulok a holnapert...remelem talalok valami normalis dokit.

Suzy! Kivancsi vagyok :?: :!:

Orsi! Hat nektek nem lehet tul konnyu......
nomi77
 
 


Sziasztok Csajok :!:

Jó korán keltem, de ma nem is megyek dolgozni, mert megyek a Védőnőhöz, egyébként anno annak idején Nekem is Ő volt a Védőnőm :lol: egy nagyon kedves, határozott, tanult, tapasztalt hölgy...de majd mesélek mi volt :!: :lol:

Bocsi, hogy tegnap nem tudtam jönni, de annyi melóm volt, már Gabinak nagy vonalakban megírtam sms-ben, hogy mekkora béna vagyok :!: :lol: :oops: :oops: :oops:

Képzeljétek, ahol dolgozom (genetika), itt van egy program (angol), amivel kismamáknak szoktak, akik genetikai tanácsadásra jönnek valami probléma miatt (családban örökletesség, 35 év felett, uh gyanu...stb.) 13, 18, 21 triszómia alap és valódi kockázatot csinálni :!:
Mivel nem Én csinálom, soha nem használtam ezt a programot, mert Én laborban vagyok, így nem jutott ez eszembe, tiszta dilis vagyok, itt aggódok, hogy hogy kellene integrált és kombi tesztet csináltatnom és egyébként, meg adott a lehetőség....meg nem tudom mondani, hogy jutott eszembe, de ez egy sors szerű dolog lehetett :!: :lol:

A lényeg, hogy kiszámoltattam a kockázatokat...
alapkockázat 21 :arrow: 1:684, valódi kockázat :arrow: 1:712
alapkockázat 18 :arrow: 1:8074, valódi kockázat :arrow: 1:22833
alapkockázat 13 :arrow: 1:19006, valódi kockázat :arrow: 1:106145
A szülés várható időpontja: 2010. november 28

Na csak ennyire vagyok szórakozott és tiszta dilis, de most már azt hiszem megnyugodhatok és mehetek a Védőbe ma :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Anna
Szegény Csajszi, nagyon sajnálom Őt, de ilyet :shock: soha nem hallottam :!:

Orsi
Nem lehet egyszerű neked sem ez a kétlakiság, de hátha alakul egy idő után :!: :roll: :?:

Noémi
Remélem sikerrel jársz ma, drukk ezerrel+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :!: :wink:
Sztem jól tetted, hogy elmondtad, ezeket a dolgokat valahogy nem túl sokan veszik jó néven, pedig ez az élet rendje :wink:

Szép napot Csajok :!:

Olyan jó, hogy nem kell mennem dolgozni, védőnő, aztán apácskával vásárlás, ebéd, egy kis pihi és takarítunk, majd Ő megy éjszakára dolgozni :!: :wink: ez a mai program, nem leszek, csak lehet este :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Indulhat a hosszú hétvége lassan...ki mi jót fog csinálni :?: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Helló lányok!

Nomi!
Drukkolok,hogy találj egy szimpatikus és jó orvost.

Presa!
Hú szegény lány :cry: ,de van esélye a gyógyulásra.
Gyerek mellett program témához meg csak annyi,hogy lehet,hogy te úgy fogod érezni,hogy nincs szükséged mozira,stb. és inkább a babáddal otthon vagy.De akkor se leszel rossz anya,ha te ezekre vágysz.Az a lényeg,hogy boldog legyél.

Suzy!
Ezek az eredmények nagyon jók és nem került semmibe. :lol:
Nálunk szokás szerint apa dolgozik hétvégén,így megint nem lesz semmi program.

Orsi!
M1-es durva,hogy jöttél haza?Kerülő úton?Mert láttam a híradót és akkor nem irigyellek.

Tegnap kaptam egy Brendon 2010 katalógust.Csodás szép dolgok vannak benne (ár nincs,de neten nézegettem,meg a múltkor bementem nézelődni) :shock: :shock: :shock: Hát nem az én boltom,pedig tudnék válogatni.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Éjfél volt mire felértünk Pestre, a Balcsi fele kellett hazajönnünk...
:-S
De....Apa meglepett útközben és meghivott vacsorázni...khm....ami nem mostanában történt meg, a sok rohanás miatt és Füreden egy csárdában megkajáltunk! Aztán 15 perc séta a molón....összebújós, pusziszkodás....és vissza a valóvilágba :arrow: go Pest!!!

Suzy!
Örülök az eredménynek!!!Szuperek!

Gabi!
Brendon: katalódus nekem is megvan...tényleg álomszép....de az áraik...én nem is tudom miből élnek meg ezek a boltok! Mi tuti nem ott vesszük meg a dolgokat!
Te nem voltál még i Csepelen ebbe a Bababoltba? Milyen?
El kellene mennem megnézni! És kellene velük is csináltatnom egy ilyen listát, meg árat...összehasonlitásképpen...hátha olcsóbb, mint Sopronban...vagy forditva!

Hétvége: Anyóspajtásnál még lakásfelújitás folyik, segiteni kell...
Holnap este meccsnézés...vmi helyen...Apa barátaival és azok feleségeivel, bnőivel!
Vasárnap: Örökbefogadói nap az Állatkertben....Apa egy Tigris, Én egy Tigris. Mármintegy éve birtokoljuk őket...meg kellene nézni mi van velük!
Hétfőre nincs program...bár itthon van egy közös barátunk Münchenből, találkozni kellene vele...szóval elég sűrű!

Jövő pénteken megyek dokihoz meg uhra...viszont a 23.héten már esedékes lenne a cukorterheléses vérvétel..szerintetek menjek úgy oda, hogy megiszom itthon a lötyit és szólok, hogy levehetik a vért....bár asszem felhivom az aszisztens csajszi.
Ma voltam lent a gyógyszertárban....ahol a csajszi mondta, jesszusom mekkora hasad van...mondom ja. Erre ő...nagyon lent van....mondom neki, a dokim nem mondta....Kérdezi zárt-e a méhszájam...mondom igen, teljesen...azt mondja, pihenjek sokat!!!
F...szom...kivan már, hogy mindenki okoskodik, ha meglát egy terhes nőt....a legszivesebben megkértem volna, hogy fogja be a száját, igy is eleget izgulunk minden szarért igy első babásan.... :cry: :cry: :cry: :shock: :roll: :idea: :!: :!: :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h eltüntem egy időre, de annyi a meló, h alig győzöm. Sajnos még két futó projektem van, mert úgy egyeztünk meg a nagyfőnökkel, h azokat befejezem és utána megyek csak táppénzre...

Orsi
Nemsokára indulunk mi is Győr mellé. Állítólag a határfelé már megnyitották az M1-et... Remélem a legjobbakat.
Teljesen igazad van, engem is úgy feldühítenek ezek az emberek!
A másik pedig amikor szinte vadidegenek elkezdenek személyeskedni attól kiakadok.
Meg mikor találgatnak: "Jaj, biztos fiú/lány lesz." Ilyenkor most már megjegyzem, h behúztam a strigulát az adott fejléc alá, de még mindig fej-fej melletti az állás...

Anna
Jaj, szegény nő! Szörnyű lehet!

Suzy
:D

Nomi
Majd jelölj nyugodtan engem is iwiw-en ha arra jársz!:)
Drukk a doki kereséshez!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Mindenkinek jó hétvégét!

(Ha sikerül az Öcsémtől laptop-ot és net-kábelt zsákmányolni, akkor próbálok kicsit bejelentkezni a hétvégén is. Ha nem jövök, akkor Ő nyert... :( )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi!
Voltam már ebbe a baba boltba Csepelen,nem rossz,de van még egy ami elég jó,a 18.ker-be van,Bippa.Nézd meg azt is a neten.

Vivi!
Gyorsan fejezd be azt a két futó projektet :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok,
Lehet még csatlakozni?
Mi is az első babánkat várjuk!
ceyla
 
 


Vivi!
Jah, ez meg a másik...hegyes a hasad...nem hegyes a hasad...Had kérdezzem meg mi lesz????Pffff...
Utálooom..épp elég a rokonok kérdéshada....hetvenezerszer elmondani ugyanazt....

Remélem eljuttok Győrbe! Ja, állitólag már csináltak vmit...tegnap még katasztrófa volt... nagy magyar valóság....M1 es autópályán leheletnyi vékony aszfalt bakker, mert a többit elloptáááák...röhej!!!

Vivi! Jelentkezzé azért....mond meg tesódnak,hogy több Kismami szabadul rá, ha nem hagy bejelentkezni a hétvégén!:-):-D :lol:

Gabi!
Köszi, megnézem! Tudod, ha több helyről jön az info könnyebb összeválogatni, mi hol olcsóbb...
És gondolom azért ez mindenkinek fontos, hiszen egyikünk sem milliomos....:-(....sajnos... :idea:

Ceyla!
Üdv közöttünk!
Gondolom a töbiek nevében is köszönthetlek, nem fognak megsértődni, bár a fórum főgurukismamija, aki ezt elinditotta még nincs itt...de biztos üdvözöl téged!:-)
Irj vmit magadról! Köszike!

Csajok, rendbetettem az erkélyt.....olyan kosz volt, száll ez a nyárfaszar mindenfele...és beleragad mindenhova....és ültettem sok sok virágot....szép kiskert lett is a Rákócszi lakópark 4. emeletén.....alattunk a HÉVmegálló....tiszta idill és friss levegőőőőőőőőőő...hihihihihi.. :wink: :shock: :? :lol:
Pusz!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Schorsi

Köszönöm az üdvözlést! :)
Biztosan szép lett az erkélyed, a miénken csak fel kellene mosni, de már hetek óta csak készülök rá. :?
Rólam: Ma vagyok 21 hetes és ez azért vicces mert pont 21-e van. :) Tegnap volt az első, hogy a pöttöm hajlandó volt akkor rúgni amikor az apja keze a pocakomon volt, de persze csak nagyon kicsit. Kérdezte is, hogy ez a kicsi az volt? :)
Már nagyon várjuk a babót és lelkiekben próbálok a szülésre készülni, ha egyáltalán lehet, rá készülni. Minden nap eltökélem, hogy mostantól jobban figyelek a súlyomra, ez van, hogy sikerül, van, hogy nem. Tegnap éppen nem sikerült, de már kétszer tornáztam a héten az is valami.
ceyla
 
 


Ceyla!

Na akkor majdnem egy idős terhesek vagyunk....:-)
Örülök!
AZ enyém már keményen rugdalózik....kedd este volt olyan esténk, hogy vagy félórán keresztül Apa érezhette kiscsaját....és nagyon erősen edzette Apucit!
A te párod nem ijedt meg...az enyém szegénykém amikor előszőr érezte frászt kapott, talán ekkor tudatosult benne egészen, hogy az ott...él és mozog és jelez és nemsokára érkezik!
Bár elmondása szerint előszőr tökre testidegennek érezte Babánk jelzéseit a külvilág felé....

Hát itt leszakadt az ég.....szépségesen rendbetett erkélynek annyiiiiiiiiii.... :cry: :? :x :x :x :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Schorsi
Itt is esett, de már abbahagyta.
De jó! Fél órán keresztül?
Fú az én férjem már nagyon várta és kifejezetten sértőnek találta, hogy őt nem rugja meg, pedig mondtam neki, hogy ha én odateszem a kezem nálam is abbahagyja. :D
Te akkor mennyi idős terhes is vagy?
Írtam, hogy nekünk is lányunk lesz?
Ti hogy fogjátok hívni? Megvan már a név?
Itt már megint borul... :shock:
ceyla
 
 


Szia Ceyla!
Kép
Még egy kislány?De jó!Én még nem tudom mi lesz :cry:
Merre laksz?Nektek meg van már a név?
Írj még magadról!
Mindenkinek van egy vonalzó a hozzászólása alatt,azon látod,hogy ki hol tart.Én 17hetes lettem ma.Orsi 22 hetes 5 napos.

Orsi!
Hát szép kis dörgés volt erre felénk :shock: Én még nem tettem rendbe az erkélyt,talán holnap.
Sajnos én is jól megnézem mi hol olcsóbb,pedig de jó lenne mindent egy helyen beszerezni.Álom....!!!
A lényeg,hogy minden meg lesz,csak kicsit lassabban.

Suzy!
Gyere majd,hogy mi volt a védőnőnél.És még tartozol a képpel :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok! Udv kozottunk,Ceyla!

Hat nincsenek hireim..meg nem lesz vonalzom,csak 1 het mulva,ugyanis jovo pentekre kaptam idopontot :!: :!: :!:
El is keseredtem alaposan. Ja es gazdagodtam egy kek konyvecskevel is,igaz ez is gorogul van,nem ertek egy kukkot sem belole.
Elmentunk az idegenrendeszetre is,hogy jegyeztessuk be a hazassagot,persze amikor meglattak a ferjemet,kiszurtak,hogy nem jok a papirok,hianyzik egy pecset,menjunk el a kulugyminiszteriumba,hitelesiteni kell. Ott meg nem hitelesitettek,mivel valami nem vilagos szamukra,es a Felvilagosito persze pentek delben nincs bennt.
Erdekes,amikor hazasodtunk,akkor jok voltak a papirok. Ez hogy lehet :?: :?: :?: Egy masik erdekesseg....itt hazassag elott nem kerdeznek ra,te hulye,akarod-e hasznalni a ferjed vezeteknevet? Hanem siman a lanynevemmel toltottek ki a papirokat,ha nevet akarok cserelni,akkor megint kezdhetem a jarkalast elolrol. Idiota egy orszag.....de azert gyonyoru,es itt nem esik az eso :wink:
nomi77
 
 


Vivi! Persze,hogy bejellolek,csak talaljalak meg :!:
nomi77
 
 


Nomi!
Sajnálom,hogy még egy hetet várnod kell.De találtál dokit?
Nem irigyellek a sok papírmizéria miatt. :?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Nomi!
Vivit megtalálod nálam az iwiwen!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Ceyla
Kép
Örülök, hogy csatlakoztál :!: :lol:
Gratulálok a kislány babóhoz és a 21. héthez, nem csinálsz vonalzót, hogy lássuk majd hol tartasz :?: :!: :wink:
Hány éves vagy :?:

Noémi
Sajnálom, hogy ennyire nehéz eljutni dokihoz és ez az egész így is akkora stressz, hát még így :shock:
Valami jó is, nem esik az eső, de gondolom azért már Ti is úgy vagytok egy idő után, hogy bárcsak esne :wink: :roll:

Orsi
Biztosan szépek a virágok, nálunk az egész udvar csupa virág :!: :wink: csak most már jó lenne tényleg egy szép napos időre ébredni, mert a vihar mindent szét cincál :!: :roll:

Gabi
Lesz kép, türelem :!: :lol: nem felejtettem ám el :lol:

Rólam:
Voltam a védőnőnél, hát egy élmény volt komolyan mondom, azt hiszem óriási szerencsém van, mint írtam az Én gyerekkori védőnőm van még mindig itt az Én körzetemben :!: :wink: annyira kedves volt és jó volt látni, hogy mennyire rutin neki az egész, de szívvel-lélekkel csinálja és nyakamba ugrott, hogy már mennyire várt, hogy menjek, mert már a korban benne vagyok :!: :wink: mondtam neki Én siettem, de várnunk kellett még, mert a sors még nem akarta :lol:
Van szépséges kis könyvem, mért vérnyomást, Ő először mér nekem rendes vérnyomit, mert minden doki ilyen 140-eket mérnek, de nekem világ életemben 120-nál nem volt magasabb, 116/76, pulzusnak 96-ot mért, de hát dolgozik a babó rendesen :!: :wink: vizelet is rendben egy kicsi folyásom van, de nem vészes, súlyom annál inkább :shock: 73 kg vagyok, de jelzem sok volt/van a hormon, na de akkor is, azt mondta ez nagyon jó, ne aggódjak már :!: :wink:
2 hét múlva jön hozzánk, nálunk csak 16 hetesen van először v.v, arra kell időpontot kérnem egy központi védőnői szolgálatban, itt úgy megy, hogy van egy körzeti védőnő és e mellett be kell járni egy központiba 4 alkalommal a terhesség alatt, mert ha nem jelenek meg, nincs meg a 4 pecsét, nincs TGYÁS :!: :wink: na ott aztán vannak érdekes védőnők :!: :wink:
Ja és a végén kaptam mindenféle ajándék kupont meg újságokat, mappákat, és azt kérte, hogy tegeződjünk, annyira boldog voltam, számomra egy óriási megtiszteltetés volt :!: :lol:
Ennyi az Én kis "rövid" történetem :!: :wink:

Legyen szép hétvégétek, vigyázzatok magatokra és a pocaklakóitokra :!:

Sok puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!
Nem hiszem el,SÜT A NAP!!!!! :lol: :lol: :lol:

Suzy!
Szuper,hogy ilyen jó kis védőnénid van,nekem sincs semmi bajom az enyémmel,eddig.
Én is a hormonoknak köszönhetem a súlyomat :twisted:76 :twisted:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok Kismamik!

Babó ma agyon virgonckodja magát, nem is tudom, h9gy bir ennyit mocorogni....este alvás lesz sztem...:-D

Ceyla!
Ma 22 hetes és 7 naposak vagyunk Manókával!
Ugy mennek a napok...hetek...hónapok....
Te merre laksz?
Mivel foglalkozol? Dolgozol vagy táppénzen vagy?
:-D Mennyi kérdés....hihihii! :lol:

Hát mi még nem tudjuk a nevét...pedig már illene...de....még nem...van egy favoritunk a Dalma....de még nem bizti, szegénykémet mindehogyan szólitjuk, csak a nevén nem...pedig jó, ha korán elkezdi az ember a nevét ismételgetni...de majd alakul!
És választunk fiú nevet is, mert ki tudja, hallottunk már olyat, hogy puncis aztán kukis bújt ki vagy forditva....

Gabi!
Jaja, álom...álom...édes álom! De azért mindegyikünk arra törekszik, hogy magához képest a legjobbat nyújtsa a Kisbabának!
És ez igy van rendjén...

Nomi!
Akkor addig még izgulhatsz...izgulhatunk, hogy mi lesz!
De sebaj, legalább az időpontod megvan....
Érdekes, hogy a papir beszerzéssel mindig gondok vannak.
Mi nem vagyunk összeházasodva a párommal....nekem már volt egy félresikerült, ezért nekem nem fontos...Ő meg úgy van vele, majd ha Én igazán akarom akkor...de az nem tudom mikor lesz...:-)
Na, de emiatt apasági nyilatkozatot kell tennie...elmentünk az önkormányzatra....beirányitottak egy másik részlegre...vittem minden papirt..ott a csaj közölte, hogy nem elég a Kiskönyvem igazolása, ahol ugye le van irva mikor szülök,pecsét, doki aláirás....hanem kell neki egy külön igazolás a dokitól, külön papirra...és egyébként is, ha itt lenne a pair akkor sem csinálná meg nekünk, mert még messze van a szülésem időpontja! Erre kérdezem, mi van akkor ha a gyerekem koraszülött lesz...és nem szeretném ha a nevemet kapná...mit mondjak a kórházba??Őőőő: mi itt voltunk, de volt egy hölgyike aki nem akarta megcsinálni a papirokat, mert korainak tartja....??Hm....Mondtam a Kiscsajnak akkor majd az illetékek árait állja már nekem....Erre mondta, hogy jó...ha hozza az igazolást a dokitól megcsinálja! Na, akkor ez most hogy van?Röhej!

Suzy!
Szép a történeted a védőnővel...Én it CSepelen még be sem jelentkeztem hozzájuk...Még SOpronba járok, mert a barátnőm lett a védőnőm ott...majd a finishbe megjelenek náluk!
Sztem nagyon fontos, hogy megfelelő, jó és érdemi kapcsolatod legyen a védőnőddel...sokat segithet, nagyon sokat!

Gabi!
Te körzetilek akkor ugyanoda tartozol ahova Én? Vagy?

Puszi Nektek!

Anna, Vivi!
Remélem jól telik a nap!!!!!!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


ŐŐŐŐ, 22 hét és 6 naposak...bocsi...hiszen még csak szombat vaaaan...hihihi! :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés.
Sikerült gépet szereznem hosszas küzdelem árán.
De sajnos csak rövid időre. Itt lihegnek a nyakamba, h "mikor végzel már?!?"

Ceyla
Üdv nálunk!
(Valamikor leírtam korábban, h hogyan tudsz vonalzót készíteni, ha gondolod. Akkor könnyebb lesz nyomon követni nálad is.)

Orsi
Biztos szép az erkélyed! :)
Olyan nagy szerencsénk volt! Pénteken megnyitották az M1-et Győrig! :)
Simán ide értünk és a gömbölyödő pocakkal meg nagy sikerem van. :)
Annyira szuper nektek, h érzitek már mozogni!

Nomi
Ez elég bonyolultan hangzik! És én még azt hittem, h a magyar bürökrácia a legrosszabb a földön.
Amúgy fel szeretted volna venni a férjed nevét, ha van választásod? Vagy meg akartad tartani a leánykorit?

Suzy
De jó, h szerencséd van a védőnőddel!
Az enyém elég mufurc... Mindig a súlyommal van elfoglalva. Értem én, h a 160 alatti magasságomhoz sok a 62kg,(kezdeti), de szerintem az még nem katasztrófa. (Most a +2kg-val 64-nél tartok, de ez szerintem nem érdemel ekkora figyelmet....)


Ne haragudjatok, h nem reagáltam mindenre, de ha kis nyugi lesz és ismét magamhoz ragadom a gépet újra visszaolvasok!

Addig is mindenkinek további jó hétvégét! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Halihó!

Gabi
Nem látszik a 76 kg egyébként :!: ne is legyen gond a védő néniddel :wink:

Vivi
Én 158cm vagyok és 73 kg, na erre mit mondana ugyan :?: nagyon nagy szokásuk egyébként a védőnőknek a súllyal és a vérnyomással foglalkozni állandóan, sokan erre panaszkodnak :!:

Orsi
Nem semmi a történet :shock: ezt kell az embernek csinálnia, hogy meglegyen ez kurva papír időben :?: :roll: nagyon durva, hogy itt tartunk :!:
De jó lehet érezni, ahogy ficánkol a bébid :roll: :wink: na de majd mi is hamarosan fogjuk érezni remélem :!: :roll: :wink:

Akárhova nyúlok magamon mindenhol a szívdobogást érzem és tapintom, de most nagyon érzem mindenhol, megmértem a vérnyomásom gondoltam magas, mert most elég meleg volt ma és az is lesz szerencsére...gondoltam a fronttól, de a vérnyomim normális volt, de a pulzusom :shock: 109 :?: :roll: nektek mennyi szokott lenni :?:

További szép hétvégét :!: :wink: apácska éjszakás, mint tegnap, úgyhogy Én bajnoki meccset nézek, mert szeretem a jó focit nézni :!: :wink: Cipikémmel meccsezünk :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Suzy! Az szuper,hogy ilyen aranyos a vedono!
Jo meccsnezest !

Orsi! Sajna mindenhol vannak bunko emberek :( Nagyon bosszanto,ahogy a hatalmukkal es masok idejevel,idegeivel jatszanak.

Vivi! A magyar burokracianal vannak rosszabbak is...pl a roman,a ciprusi. De az is lehet,itt a rasszizmus jatszik foszerepet. Kulonben fel akarom venni Eric csaladinevet,de sok ido,es sok maszkalas. Ezt viszont a roman hatosagok nehezitik meg :roll:

Gabi! Sajna dokit meg nem talaltam,csak a recepcioig jutottam el.... Vagyis valakit "adtak" nekem,de nem tudom milyen :?

Szep estet! Es kellemes vasarnapot!!!!
nomi77
 
 


Orsi!
Nem egy körzetbe tartozunk,hiába lakunk 5 percre,mert te a McDonald's mellé fogsz menni én meg egyenlőre Csillagtelepre járok,de júniustól a piac mögé költöznek,abba az új épületbe és oda kell mennem.Nem örülök,mert az nekem messzebb lesz :?
Apaságival akkor jól megjártátok.Kiscsaj elmehet a búsba,jól megmondtad neki,hahahaha!

Suzy!
Hát 170 cm vagyok és 58 kilósan éreztem magam a legjobban,még a closty előtt annyi voltam.Ahhoz képest ez nekem sok.De majd egyszer leadom.
Hát nekem most vérnyomás 102 pulzus 80.

Lánynevünk már nekünk is van évek óta,Jázmin,de mostanra nagyon divatos lett,pedig mikor mi választottuk még alig volt.Megbeszéltük párommal,hogy akkor is az lesz,ha lány lesz.
Fiú név is volt (Roland),de párom meggondolta magát és mégse tettszik neki.Így majd választunk másikat.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Helló lányok!

Hol vagytok?Mindenki kirándul,meg pihizik?

Én nagyon rosszul aludtam,egész éjjel majd szét robbant a mellem,nagyon fájt amikor megmozdultam.Lehet melltartóba kéne aludnom?

Nomi!
Akkor a doki vagy szimpi vagy így jártál?Ez ott így megy? :shock:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Nah, felkeltem...és eddig tudtam aludni, Apa még alszik...hetek óta az első napunk, hogy nem időre keltünk...istenem...hogy ez milyen jó!
Mi is meccseztünk tegnap...de nem itthon, egészen jó kis este volt.

Vivi!
örülök, hogy gond nélkül leértetek! Akkor talán visszafelé nekünk is sima utunk lesz, remélem!
Köszi Tesónak ezért az 5 percért a laptopja előtt....:-D
Persze, hogy sikered van...élvezd ki!

Suzy!
Igen, ezt kel csinálni sajna, röhej!Jó, hogy nem nagy pocakkal azt is megkérdőjelezik, hogy terhes vagy-e vagy sem....hihihihi!!!!
Na mindegy, majd meglesz ám minden...de hogy minimum 2szer kell menni mindenhova, ez már tényleg idegesitő!

Nomi!
Kitartás, most minden lépésed/ünk a Kisbogyóért van, akit úgy vártunk....
Csak tényleg minden jól alakuljon és szép babavárási hónapjaid legyenek!!!!

Gabi!
Köszi, azt hittem egy védőnénink lesz.....hm..:-(
Hát majd ha odakerülök akkor üzize, jó....max abba segitesz Nekem, hogy pontosan hova kell mennem? Tudom, hol a meki....:-)
A Jázmin igazán szép név!!!!!!!!!Nekem is bent volt a listámon, de Apa ejtette....neki nem jön be igazán!

Na, remélem ma nem lesz akkora zuhi, mint tegnap, megyünk az Állatkertbe, nem jön még valaki?
Csinálunk majd jó sok fotót....lehetőleg úgy, hogy a pockom is benne lesz...:-D
Puszi Nektek! :wink: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!
Gabi! Sajna,itt igy megy.... Eddig csak azt mondogatjak nehogy maganba menjek...

Orsi!
Volt allatkerti seta?

En vegigdolgoztam a hetveget,alig varom mar hogy szabadnapos legyek.
Na, jo ejszakat!
nomi77
 
 


Sziasztok!

Igen, állatkerti séta kipipálva...
Lábfájás: pipa

Olyan jót fogok aludni este! :lol:

Nomi!
Nah, a melegben, terhesen...nem lehet semmi! :cry: :? :(
Hogy birod??

Csajszik, remélem jól telik a hétvége!
Pusziiiiiiiiiiik! :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok :!:

Gabi
Utána olvastam ennek a pulzus dolognak és lehet a terhesség alatt, hogy 100 fölé megy :!: már reggel 96 :!:

Végre itthon van apácska is tegnap óta, kint vagyunk sokat és pihenek, Ő meg kertészkedik szorgalmasan :!: :wink: olyan jó lenne már, ha legalább egy napot nem esne az eső :roll:

Orsi
Jó kis programot találtatok, várjuk a képeket :!: :wink:
Nekem nem ártana már sétálni egy kicsit, alig mozgok, ha itthon vagyok :!: :roll:
Remélem kipihented magad :roll: :?: :wink:

Nomi
Jó pihenést neked :!: :wink:

Csajok Én mostanában annyit bírnék aludni, tegnap este már 7-kor lefeküdtem és ma reggel fél 7-ig bírtam aludni :!: :wink: jó alvókám van :!: :lol:

Mától nem szedem a 3 mg folsavat, leállt a Femibion 800, helyette a Femibion 400-at kezdem el szedni, Duphaston még megy és a Magne B6 is :!:

Szép napot, itt szász ágra süt már a nap :lol:

pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: