Új privát üzeneted érkezett!

http://www.youtube.com/watch?v=IWAd6Ip_-Wc
Ez egy másik, a szövege nagyon jó:-)és legalább magyar is.
Majd januárhoz közeledve ezt énekelhetjük:-)
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:09-kor.
szonce82
 
 


Avrenim üdv a csapatban. Nem semmi hogy megálmodtad előre a babót! :lol:

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 

 
 

trompipi!
köszi a fordítást akkor javítottam:D nekem hétfőn keményedett a pocim, de engem anyós idegelt ki a hétvégén, bevettem egy marék magne b6-ot és jobban lettem meg pihentem amennyit csak tudtam, meg van hogy ez első időkbe is keményedik a pocid. én kérdeztem ezt pár oldallal ezelőtt.

Avrenim!
Üdv közöttünk. Tényleg minden nő kisboszi:) én a kisfiamnál éreztem a fogantatástól hogy jönni fog, most meg hogy ikrek lesznek:) mondjuk a lottó ötösre nem lehetne ezt átvenni?:D nálunk pl kell a pelusra a lové majd:)

Hát nálunk a hírt hogy ikrek mindenki úgy fogadta, ok akkor most lerakom a telefont és megpróbálom megemészteni, feldolgozni.:D Ici-picit kiakadtak:) de megszokják...épp azon gondolkoztam hogy adom be a húgomnak hogy a bátyám lett a kisfiam keresztapja és most a férjem öccse jön, ő kimarad megint, hát most már nem kell rágódni ezen:D :D :D

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Avrenim
Vicces volt, tegnap én bent voltam a dokinál, apa meg körözött a kisfiunkkal a rendelő előtt. Én hüledeztem meg "Jézusmáriáztam", asszisztensnéni kuncogva mondta azért megnézné apa arcát:D meglett az öröme, pont megbeszéltük a dokival mikor hova mért megyek mikor apa jön be Balóval. Mondtam neki ok akkor ott a szék ülj le :D csak lesett, szegény doki mutogatta az uh képet, hogy mit lát uram, ő meg csak pislogott hogy hát semmit:))))))))))))) annyira tanácstalan volt a feje hogy megkegyelmeztem, mondtam ikrek:D elsőre elég jól vette, de azért itthon mondtam neki ne értsen férre én akarom hogy minkét baba megszülessen de be vagyok tojva, azt mondta nem gáz ő is :D szóval félünk és remélünk...

Amúgy nem hiszem hogy rajtunk múlt hogy ügyese voltunk, két dolgot tettem, először is ittam cickafark- palástfű teát, az első honaóm volt, elptte 3 hónapig csak a palástfüvet ittam. És helyre raktam a fejemben a dolgokat, eddig bizonytalan volta akarok e bírok e még egy gyerekkel Balo mellet és nem akartam még egy vetélést átélni. De eldöntöttem nem számít mi lesz Balónak szeretnék tesót lehetőleg kis korkülönbséggel. ez április elején volt és most ott a két bébi:)

KépKép

KépKép
msi22
 
 


háj lányok.

ikrek.

eeeez durva. totál k.o. kicsit kétségbe estem de rajtam kívűl mindenki nagyon bíztat apa is nagyon örül. :shock:

sosem volt egyikünknél sem iker a családban.....

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:09-kor.
szonce82
 
 


segítség van és lesz is szerencsére......ez a hoppá mi? védekezés mellett ikrek. duuuva na.

én még a kétségbe vagyok esve résznél vagyok.....majd teszek képet is csak még nagyon remegek ahhoz h össze tudjam dugni a fotómasinát meg a gépet.

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:09-kor.
szonce82
 
 


Nono!

Nem mondod komolyan:)))))))))))))))))))) elmondom én még most SEM jutottam túl a ba vagyok sz*rva érzésen + nagyon féltem a babákat...neked mit mondott a doki?????mert nekem kb semmit nagyon, semi extra dolog nem kell majd 4 hét múlva mennyek vissza....

KépKép

KépKép
msi22
 
 


msi: hááá volt egy csomó kérdésem de mikor teli szájjal röhögött (amúgy jó barátunk) aztán mikor felnéztem a monitorra....na ő röhögött én bőgtem....már nem tudtam mit is akarok kérdezni.
Annyit mondott h egy burokban vannak nálam ami azé nehéz ügy mert ha az egyikkel van vmi kihat a másikra is....
Azt mondta h a 36. hétig szorítsam a lábam tovább nem kell és nem is valószínű h menni fog. A 34. már amúgy elég jó mert akkora oks a tüdejük de a 36 kéne nagyon.
Én most tudtam meg pár órája. Ezen a sokkon nem lehet pár óra alatt túljutni. Nem tudom mi lesz hogy lesz váltakozva bőgök és röhögök kínomban....

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


nono!
kitartás fel fogod dolgozni:D

én most úgy érzem parásabb leszek mint egynél, veszettül olvasok az ikres dolgokat, de annyira nem kéne...nagyon remélem hogy mindkét baba nálatok is és nálunk is egészségben kihúzza a 36. hétig. Majd informáljuk egymást ki hogy áll és kinek mit mond a doki.
Karácsonyra öten leszünk:) ti meg hatan:)))

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Nono ahogy elkezdtem olvasni a hozzászólásod, egy pillanatra azt hittem Msire reagálsz, aztán esett le hogy neked is ikrek! Azért milyen kicsi az esély egy topikban, főleg még nem is vagyunk sokan egyből két ikres! De legalább akkor meg is tudjátok osztani egymással a tapasztalatokat, egyszerre két babó a pocakban, biztos sok minden más lehet. Én biztos hogy nagyon kétségbe esnék egy ilyen hírre, de aztán idővel úgy lennék vele más is meg tudta csinálni én is :D

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Kép

sztárfotónk 3in1

Lilypie Third Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickersLilypie Kids Birthday tickers
dr_nono
 
 


Dr Nono, ez csodalatos!!! Istenem, de szeretnek en is egy ilyen fotot kapni a napokban...

De csajok, en izgulok. Mondtam mar, hogy volt egy kis sargas-vilagosbarnas folyasom, kb egy hete, napi 1-2 adagot lattam a beteten. Ma aztan rendesen barna volt, ketszer is, es eleg sok.
Varom a ferjem, hogy hazaerjen a munkabol, es bemegyunk a korhazba. Nagyon felek...
Vendég
 


Trompipi nagyon szorítok, írj, amint tudsz. Az egyik barátnőm is terhes, ő is barnázgatott többször már, de nincs gond. Volt kórházban is pár napot, ott több hasonló kismamával találkozott, azt mondta nekem ez elég gyakori és sokszor nincs attól még semmi gond, csak jobban oda kell figyelni.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


trompipi ne izgulj, nem lesz semmi baj! én is hasonló tünetek miatt mentem be tegnap a bizti kedvéért, idő előtt és minden oké van!

ikres lányok!wow! szívből gratulálok! javítjátok itt az ikres statisztikát :) tessék sokat pihenni!!!!!! nono, gyönyörű az UH!!!

avrenim: te kis boszi,először is üdv a csapatban, másodszor meg köszi a könyv tippet, ugyis hamarosan szülinapom lesz , most legalább tudom, mit kérjek :D ez egy jó kis sorozat, ha jól tudom, szóval sok embernél elsüthetem, mint kívánság :)
A beágyazódást én is éreztem, 3 napig volt barnázás is akkor.
Amúgy meg gyere a táblázatba :)

szonce: már nagyon várjuk mi is az eredményeidet! nagyon durva, hogy egy hét két nap alatt mekkorát nőtt odabenn. első alkalommal még nem is látszott, aztán most már 10mm és szívecske is dobog, baromi aranyos :) neked is ilyen lesz , drukkolok nagyon.

lányok, elmegyek pár napra pihenni bükfürdőre, azért netem lesz asziszem, mert dolgozni is szeretnék, szóval olvasni foglak bennneteket, és nagyon drukkolok mindenkinek, aki ugy érzi csippentsen magának belőle. van elég :)

Kép
spumilla
 
 


Megjottem a korhazbol.
A vernyomasomon kivul semmit nem neztek meg, de ott ultem vagy 2 ora hosszaig.
Egy asszisztens felhivta az orvosomat, megkerdezte, mi legyen, a doki pedig azt mondta, amig barna, na para, lehet a kuptol is, vagy esetleg szextol (hat, az csak amolyan ize... manualis modszerrel volt, behatolas nem tortent :oops:), de szedjek mostantol 3 Utro-t naponta.
A vizsgalat idopontjat elorehoztak majus 26-rol majus 21-re, azaz jovo pentekre.

Azota egyebkent sehol semmi, se barna, se sarga, se feher.

Koszi mindenkinek a drukkot, aranyosak vagytok!
Vendég
 


Trompipi tök jó ez a telefonon keresztüli gyógyítás :twisted: Azt már én is hallottam hogy a szextől előfordul :lol: Az jó hír hogy megszűnt a barnázás. Akkor jövő pénteken UH lesz?

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Igen, egy het mulva babamozi. Remelem, lesz mit (kit) nezni.
Egyebkent mig fekudtem es az asszisztens vartam, hosszan neztem a mellettem levo ultrahang-gepet. A ferjem elkezdett magaban nevetgelni es azt mondta: "Tudom, mi jar a fejedben. Megnezned magadnak, mi?"

Jo is lett volna! :) Most sokkal nyugodtabb lennek.
Vendég
 


Trompipi el is hiszem! Nem is értem hogy miért nem tudtak megnézni, ahelyett hogy még hagynak egy hétig nyugtalankodni. De tényleg próbálj arra gondolni amit a doki is mondott, meg amit mi is írtunk, hogy sokaknál előfordul a barnázgatás és nem okoz gondot, csak pozitívan!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


trompipi- nekem is a szextől volt, azt mondta a doki, hogy vérzékenyebb a méhszáj, ugyhogy most 2-3 hétig bírjuk ki. neked is ezt tudom javasolni, amugy meg nyugi, minden sima lesz.

Kép
spumilla
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:10-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Hello, lanyok! Mindenki jol van?

Nekem elmult a tegnapi barna tema. Nem mondom, h egyaltalan nincs, de ami van, az elhanyagolhato mennyiseg, epp csak megszinezi az alsonemut. Bocs, ha tul sok info...

Ma lustalkodom (mar megint), a ferjem foz afrikait, nyami.
Vendég
 


nono

hát ez nagyon jó hir,gratulálok duplán :D :D

trompipi,pihizz sokat,nehogy probléma legyen.de azért őrülök legalább elmúlt a folyás.

én jól vagyok,bár kicsit fáj a méhszájam,nektek nem szokott?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok Lányok!
Csatlakozhatnék én is hozzátok???

Nekünk úgy néz ki,h az első inszem sikerült! :) Április 13-án menszeszeltem utoljára,május 11-én teszteltem pozit,meg ma reggel is teszteltem szépen erősödik! :)
Dokinál nem voltam még,nagyon korai lenne,de viszont nem tudom,h mikor menjek,hány hetesen!?Szerintetek,mikor érdemes???
Szedem az Elevitet+Folsavat 3mg-t,meg Duphastont ,ja és a metet!
Van már egy kislányunk Réka 4 és fél éves!
Több mint 2 évet vártunk a kistesóra!

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl, gratulalok!
Szerintem vard meg a 6 hetet, nekem 5 hetesen meg csak a petezsakot lattak es eleg idegorlo az az idoszak, amig a kovetkezo vizsgalatra varok.
Vagy hivd fel a dokidat - nem tudom, inszemnel mi a helyes.

Udv,
Andi
Vendég
 


Bettike:Te szeded még a metformint?Meddig fogod?
Én nagyon nagy gondban vagyok miatta,mert abba szeretném hagyni,de nem merem! :roll:
Neked mikor volt az uccsó menszid első napja?Talán 1 hét van köztünk?

Kép

Kép
syl100
 
 


Trompipi örülök hogy elmúlt a barna. Nekem is ma apa a szakács, pöriben nagyon jó, most kotyvasztja épp a konyhában :lol:

Syl üdv köztünk. Én is a 6. hét környékét mondanám neked dokira, azért hogy már legyen szívhang, az a biztos. De én se tudom hogy az inszem miatt nem kell-e előbb.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Szia Syl, üdv köztünk!
én is a 6. héttre szavazok doki ügyben.
Mi az az inszem?

bettike: nekem nem fáj a méhszájam, viszont ma megint barnáztam kicsit. de nem aggódok, tudom h minden oké odabennt :)

Kép
spumilla
 
 


Sziasztok csajszik!

Pár napig nem volt gépem alig bírlak utolérni Benneteket.
Mi minden történt veletek, hűűű.................
mekkora esélye van két ikerterhességnek ennyi közül, nem semmi
Nagyon gratulálok mindkettőtöknek, sőt a férjeknek is!!!!!!

Én nem is szívesen írom megint a nyomoromat,
( én vagyok a PCO, Pacemaceres szívbeteg, veseköves, +++
méhszáji polipos kismama... még.)
Tegnap voltunk a kenet eredményemért a régi dokinál: P2, gyuladás, ez még oké, de a doki kifejtette, ennyi rizikófaktorral Ő nem vállal, szerinte nem szabadna vállalnom ezt a terhességetés egyébként is a polip is rizikófaktor, bármikor elvetélhetek tőle akár
20-24 hetesen is és végig kellene feküdni a terhességet és one sex. Tehát hozzá csak abortuszra mehetek, meg sem vizsgált ,még pénzt sem fogadott el. Azt mondta (szerintem így akart lerázni, ha vállalom mégis legalább megyei szinten kell engem gondozni)
Kérdeztem, hogy a másik orvos szerint a polipot meg lehet próbálni lecsavarni, de nagy%-ban vetéléssel járhat, de ha sikerül onnantól normális terhes lehetek (magamhoz képest)
Erre azt mondta: az orvosi etikával ellentétes,hogy ilyen veszélynek tegye ki az embriót,Ő nem csinálná meg!!!- NEM ÉRTEM

Félek, hogy elveszítem a pocaklakóm, pedig már nagyon hozzámnőtt.
Ti mit tennétek, ha a helyemben lennétek?
Ti hallotatok már ilyen polipról? Segítsetek, ha tudtok valamit légyszíves!!

Minden pisilés után ilyen zselés, hol sárgás, hol rózsaszínes a wcpapír, de a bugyimon nem nagyon van folyás, ez is a poliptó lehet???
nlzs
 
 


A nem értem után lemaradt: AZ ABORTUSZT MEG SÍMÁN MEGCSINÁLNÁ!!!!!
nlzs
 
 


Nlzs, hu, nagyon nehez a kerdes. En elmennek meg egy orvoshoz (most nem egeszen vilagos, voltal-e, bocs, ha ertetlen vagyok), es ha o is azt mondja, akkor... akkor talan meg egyhez.
Vagy pedig irnek ide: http://www.orvostudakozo.hu/OrvosValasz ... mvasFerenc, es ot kerdeznem meg. Egy borzasztoan jolelku, a betegeket nem csak testileg, hanem lelkileg is gyogyito orvos - ha otthon lennek, benne 100%-ban megbiznek. Semmikepp nem internet olvasott tortenetekre hagyatkoznek.

Kerlek, jol gondold meg... ne veszelyeztesd a sajat egeszseged.

Tudom, nagyon nehez neked is meghozni a dontest. Talan en is a szivemre hallgatnek, de lehet, ez esetben az eszunkre kellene.

Udv,
Andi
Vendég
 


syl

de jó h itt vagy te is :) örülök neked :)

nekem április 6.-án volt az utolsó mensi,és 23.án volt kb a pé,én már bőven 5 hetes vagyok.lassan 6,de olyan lassan vánszorognak a napok :D
ja és én pont 5 hetesen voltam hűvelyi uhn és gyönyörűen látszott a pici petezsákocskám :) 6mm es volt akkor.én úgy gondoltam h vmikor a 7.hét környékén megyek szivhangot nézni,akkor már biztos lesz :)

ja és én nem szedtem meetet,csak bromot,de már arról is leállitott a doki.

KépKép
bettike83
 
 


nektek mikor kell menni védőnőhöz?

KépKép
bettike83
 
 


Trompipi
Voltam ennél a csornai régi orvosomnál aki a PCO-t műtötte,
aztán voltam itt helyben annál aki fekvésre ítélt és jövő péntekre hívott vissza, ő mondta, hogy meg lehetne próbálni lecsavarni.
Még menjek el Győrbe egy harmadikhoz is?
Köszi a tippet a netes orvohoz.

Holnap után kezdem a 8. hetet, nem voltam még én sem védőnőnél és ultrahangon kívül nekem sem volt más vizsgálatom
(Pl.: vérvétel, vizelet stb.)
Nektek van hasonló folyás félétek, ez folyás egyáltalán ami bugyin nem jelentkezik?
nlzs
 
 


Tompipi
Mégegyszer olvasva értette meg mit kérdeztél:
A helyi orvos minden kérdésünkre értelmesen válaszolt de nem mondott véleményt arról ő elvetetné vagy megtartaná-e, szerinte nekünk kell eldönteni.
Azt mondta ha meg akarjuk tartani akkor feküdjek.
nlzs
 
 


nisz: azt hiszem hogy én elmennék györbe, mégiscsak sok ember fordul meg ott, a dokik is többféle esetet látnak. és ha más nem akkor gyorsan levetetném a polipot, mihamarább, mert túl sok a kockázat, és ezt a lépést így is ugy is meg kell lépni. legalábbis ez az én véleményem, kivülről..

nagyon drukkolok, hogy a lehető legjobban alakuljanak a dolgaid!

Kép
spumilla
 
 


Syl!
Üdv a fórumon:) én kereken hat hetesen voltam első uh-n és mindkét babókámnak dobogott már a szíve, érdemes addig várni, kivéve ha esetleg tartasz tőle hogy jól helyezkedett-e el (méhen kívül esetleg), de gondolom ez már kiderült volna úgyhogy tuti jól befészkelte magát a kismanó vagy manók:D

Nekem a doki azt mondta hogy a 9 hetes uh után mennyek védőnőhöz és a utána kell menni vérvételre is főleg, hát gondolom kivár hogy megmarad e mindkettő baba vagy nem tudom.

Én ma elég rosszul volta, olyan ájulós féle, alig vasaltam pár ruhát és már a vérnyomásom a béka segge alatt:((( amúgy is alacsony a vérnyomásom, remélem csak a mai időjárás miatt volt és nem állandó lesz...előtte egész nap pihentem feküdtem...

nlzs!
nem mondom hogy nézz utána a neten a polipnak, mert annyi ellentmondásos infó van fent hogy csak megzavar, de lehet annyit még megérne hogy egy harmadik dokinak is megmutasd magad hogy ő mit mond, akkor tisztábban tudsz dönteni.

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Nlzs (vagy nizs, mostmar vallj szint, melyik a helyes :)), igen, szerintem is menj el egy harmadikhoz, de azt mindenkepp javaslom, hogy a netes dokinak irj! Olvasgasd elotte a kerdeseket es a valaszokat, es latni fogod, milyen tipusu ember. En ra mernem bizni ezt a dolgot.
Vendég
 


Nlzs pont délelőtt gondoltam rád hogy nem írtál már egy ideje, mi lehet veled. Sajnálom hogy még mindig ilyen nehéz döntés előtt álltok. Én is azt hiszem a helyedben elmennék még egy dokihoz :( Azt írtad, ha nem lenne a polip akkor a többit lehete kezelni. Lehet hogy akkor a helyedben minél előbb levetetném a polipot, ha úgyis elkerülhetetlen. Ennek a kimenetele meg eldönti a továbbiakat. Az a kérdés, hogy ezt a sok mindent amit írtál egészségügyi problémát tényleg lehet-e kezelni. Ahogy írtam először is, mérlegelni kell azt is hogy egészségileg hogy bírod el, hisz van már egy gyerkőc akinek szintén szüksége van az anyukájára. Azt hiszem ezt egyedül te vagy képes eldönteni egy lelkiismeretes, alapos orvos segítségével és én addig mennék a helyedben amíg nem találnék egy ilyet, akiben megbízok teljesen és el tudom fogadni a véleményét bármi is az.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


Köszi a bíztatást, nagyon jól esik! Egyébként NL.ZSuzsa.
A pacemacer ver a szívem helyett, a vesekő csak nyugton marad, a
Pco-t meg nem tudni vissza jön-e a terhesség hormonváltozásával, akkor megint 128 kg. leszek mint az előző terhesség után 3 hónappal, de most már 8 éve tartom a 65-70 közti súlyt és szénhidrátdiétával a cukorbetegség is a múlté. Ez mind nem olyan gáz, nem vagyok én olyan nyeszlett, csak ez a hülye polip, azon aggódom majd az itteni orvos sem akarja levenni én pedig nem lennék képes (család,meló, eddigi sportos életvitelem, a tánc ezt mind fel kéne rúgni) 7,5 hónapot végigfeküdni.
Az orvosi fórumokon azt olvastam legtöbbször nem bántják, végigpihenik a terhességet, ha nekem is az első,de talán még a másodiknál is végigcsnálnám, de majd 39 évesen két kamasszal nem hiszem, úgy gondolom vegyék le, ha elmegy (nem szeretném) akkor így volt elrendelve, ha marad akkor nagyon jönni akar közénk és nagyon várjuk, valahogy úgy érzem ő egézséges és maradni fog (csak halkan mertem írni).
nlzs
 
 


nlzs!
Nagyon szorítok nektek!!!mindenképpen írd meg hogy voltál e másik dokinál és hogy mikor veteted le a polipot. Én úgy hiszem ha a szervezeted befogadta ezt a babát minden probléma mellet akkor úgy érzi képes vagy kihordani a manó pedig erősen kapaszkodik és kibírja a levételt!

Az is igaz ha most nem bírná ki (nagyon remélem hogy nem így lesz) akkor később még nagyon fájdalom lenne ha elvesztenéd.

De hiszem és tényleg nagyon remélem hogy minden jól alakul!!!!!

Kitartás!

KépKép

KépKép
msi22
 
 


nlzs

nehéz helyzetben vagy nagyon,de drukkolok h minden rendben legyen,már amennyire lehet.

én a 8.héten elmegyek megnézetni a szivhangot és utánna megyek a védőnőhöz mert addig marha felesleges.a doki ugyis megondja mi a teendő a továbbiakban :)

KépKép
bettike83
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:10-kor.
szonce82
 
 


Köszi csajok :D :lol: , olyanok vagytok mintha tesóim lennétek, csak az a fura, hogy nincs arc előttem mikor olvaslak bennetek, pedig már annyi mindent tudunk egymásról.

Na mennem kéne főzni, majd délután benézek.
nlzs
 
 


nlzs, bocs hogy belepoff- de én győri vagyok és látom micsoda nehézségeken mész keresztül, ha gondolod tudok ajánlani olyan dokit aki nem csak a testet nézi a lelket is...írj privit

és gratula nektek lányok!!!!sajna én már csak a februáriakat erősíthetem nagyon nagyon remélem! :) szép napokat, élvezzétek ki a fentmaradó 8 hónapot, jó babázást és NOPARA! :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


az a baj h én sem tudom hogy van ez a védőnős dolog.pedig jó lenne mert lassan nekem is elkellene menni.de elöször szivhang kukucs lesz,aztá megyek.mondjuk nálunk azért jó mert a dokim jár ki terhesgondozásra,igy tudok vele bármikor beszélni.meg talán van uh is,jelképes összegért meg lehet nézni.500ft,az önkormányzat üzemelteti.csak azt nem tudom milyen uh.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék a társasághoz!

Kis történetem először. Jelenleg másodszor vagyok terhes. Sajnos az előzőt meg kellett szakítani, mivel a szív nem alakult ki. Ez nagy trauma volt számomra. Most konkrétan nem tudom hány hetes vagyok, de egy kalkulátor szerint január 9.-én szülök, ha minden jól megy. Persze problémák akadnak. Alul működik a pajzsmirigyem, kicsit magas a vérnyomásom, ja és tejcukor érzékeny vagyok.

Na de mindez eltörpül egy polip mellett.
Szurkolok mindenkinek, hogy problémamentesen eljusson a 40, illetve az ikreket várók a 36. hétig.
zlkatinka.79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: