Új privát üzeneted érkezett!

Évi
Január végén valószínű...bár ez még képlékeny.
Ki kell számolni, hogyan fogy el a szabim.
Januárban még nincs oktatás, akkor még vizsgaidőszak van.
Szakápoló-képzés meg febr. végén kezdődik (felnőtt aneszteziológiai és intenzív szakápoló).

Nálunk a szülészet-nőgyógyászaton ügyelő anesztes csak ott van. Császár a szülőszobai műtőben van mindig. Az anesztes ki tud lépni onnan a szülőszobára, hogy beszúrjon egy EDA-t. (szakmai szabályok alapján csak anesztes orvos szúrhat EDA-t---szülész csak akkor, ha van anesztes szakvizsgája is)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Vannak Pécsen is jó anesztes doktorok :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Megyek olvasni (Ferenc József titkos szerelme)

Később még benézek.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

 
 

Tudom,velük dolgozom :wink: biza ügyesek.
Hát,akkor nem szóltam semmit (EDA) csak sajna tényleg így van... :shock:
Várom már a 21-t,hogy lássuk a babát :D addigra már lesz kis formája is :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szia Melisch! Üdv. köztünk, nagyon jó kis történetet írtál, Gratulálok a Kisbabához!

Fiamnak hörghurutja van, szombat estétől én is köhögök mint állat - nagyon fáj már tőle a hasam -, láz nincs, sajnos gyereknek volt. Bivaly erős gyógyszert kapott, egy kanál per nap, ami állítólag 3nap alatt rendbe teszi, ha nem, akkor még marad az üvegben... :(

Ma ismét csináltam egy tesztet - természetesen -, már több nem lesz szerintem, mert "elértem" a kívánt színmélységet, ami a tesztcsíkkal egyezik :):):) Meg lehetne nyugodni, de majd a doki után. Bár lövésem sincs, hogy mit fog látni a petezsákon kívül, de legalább legyen jó helyen!

Eda
Én császáros voltam mindkétszer, első gyereknél Eda, majd másodiknál Spinál volt a szüléseknél. Előbbit szokták ugye adni hüvelyi szülésnél is, annál nem kell feküdnöd, mint egy darab fa :) Sokszor időhiány miatt marad el ezen fájdalomcsillapítás, mivel közel a szülés és x idővel előtte kell beadni, hogy minden klappoljon. Ebben nem vagyok otthon. Soten aneszteziológus csinálta, első kórházban pedig a szülész. Ezen részét nagyon utáltam, ott ülsz ruha nélkül, kiszolgáltatottan, szülésznő nyomja le a fejed, nem moccanhatsz, talpaddal a földön szál egyenesen és érzed, hogy matatnak az idegeknél (szerintem idegeknél), miközben a műtőben ki-be rohangálnak a maszkos emberkék, rendezkednek---áááá ----, az nagyon rossz volt... mintha egy örökkévalóságig tartana.

Első gyereknél próbáltam málnalevél teát, de az első két csomag, amit vettem, molyos volt... durva. Persze csak a terhesség nagyon végétől szabad inni, gőzöm sincs már, hogy mekkortól, mert tényleg beindíthatja a szülést - ezt hallottam.

Ricsinknek első tulajdona egy felhúzhatós plüss szamár volt, amivel a munkahelyemen játszottam :) Azt olvastam, hogy megismeri majd a dallamot és ha megszületik, majd jól megnyugtatja... nálunk ez egyáltalán nem így volt, borzasztóan sírt tőle. 3 hós korától szerette meg, a forgókája is (micsoda malőr) ugyanezt a dallamot játszotta :):):)

Nagyon szép állatkáitok vannak. Férjem szeretne egy kiskutyust gyerekeknek, ha esetleg valamikor kertesházunk lenne... én meg nem. Nem akarok kutyakakit takarítani..., de általában engedni szoktam páromnak... majd idővel, egyelőre még nincs közel a dolog.

Én szülés előtt kivettem az egész éves szabimat, külön engedéllyel, jó volt, már tök korán otthon tengtem-lengtem. Babonából a gyereknek cirka a 29. hetemtől kezdtem vásárolni, ma már okosabb lennék. "Jópofa" dolog volt hatalmas batyukkal BKV-zni, ahol át sem adják a helyet - mikor megszületett baba, akkor viszont minden alkalommal többen is.

Jut eszembe, vezetéshez a Be Safe övlehúzó nagyon király, én vezettem az utolsó előtti napig vele, tényleg szuper. Persze azt mondják, hogy kb. 6. hónaptól ne ülj volán mögé, de nálunk ezt nem lehet megoldani.
Egyébként felénk is kihalt a család, már csak anyukám él és sajnos nem igazán tudunk rá számítani. Nagyra vigyáz 1-2 órát, ha éppen ráér, mondjuk 2-3 hetente, vagy nálunk mindkettőre, de kaját nem kapnak a gyerekek. Kicsit necc. Ez van, végülis nem neki szülök, de másra számítottam nagyitól. Talán ha lenne vetélytársa (anyósomék), akkor jobban működött volna.

Homeó:

Urtica urens tejserkentésre nagyon bejött szülés után a belövellést követően, továbbá köhögésre jelenleg a Homeogene 9 szintén tuti, nomeg a Stodal szirup. Mikor kihúzták a bölcsességfogam és szoptattam, akkor is jó homeós készítményt vettünk - van telefonos homeós tanácsadás.
Wow, annyi mindent fogok majd írni, ha babacuccokról lesz szó, mikor eljutunk odáig.

Még jövök, pussz

maccs01
 
 


Maccs,remélem nem lesz ennél komolyabb bajod...jobbulást neked és a kisfiadnak.
Férj nekiállt a kajának nyami :D én meg addig hajat mosok. Annyira beülnék egy kád meleg vízbe,gyűlölök télen zuhanyozni,de annyi helyen olvasom h.nem ajánlott,hogy nem merek. Így fagyoskodok :(

A kollegám felesége kb a 6-7 hónaptól minden nap többször odarakott a pocakhoz (mikor a baba ébren volt) egy kis zenélős játékot,hogy megszokja és megszeresse a baba,és nekik bejött, mikor kibújt és lejátszották neki láttak hogy felismeri.

Hát a nagyikra nálunk se kell majd nagyon számítani,előre acélozom magam ehhez.

Övlehúzó nekem is lesz,a férjem lerajzolta és be is szerzett hozzá minden alkatrészt,így hasznát vesszük a tervezőmérnőknek a háznál

:D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szia Evi! Nekem is elkélne most egy főzőcskéző férjuram! Megvarrja urad? Én az enyémet sajna eladtam, majd veszek másikat.
Régen tényleg forró fürdőt vettek hölgyek, kik spontán vetélést akartak. Hol bejött-hol nem. Valóban nem szabad. Aztán ha gátsebed lesz, vagy csaszi sebed, akkor sem még.

Én pl a tatárbifszteket imádom, de száműzni kell ilyenkor. Még szoptatás alatt sem mertem enni.[/img]

maccs01
 
 


"Csak"rántottát csinál,de azt nagyon finomra,bőven hagymával,szalámival,paprikával sajttal stb....
Még nem tudom hogy tervezi az övterelőt,szerintem ragasztja...

Jajj és akkor most tényleg nem fürödhetek még min.8 hónapig? :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szerintem nem :(

maccs01
 
 


Megyek, lepihenek, most tompán nyom az alhasam.

Évi, asszem te kérdezted, hogy miért 8-9 hetes korban van több vetélés... fogalmam sincs, statisztikát olvastam még 2005-ben.

maccs01
 
 


Na én is megvagyok. Ma ebédet főzés után aludtam aztán vacsit készítettem, most ettem és megint pihenés lesz. Férjem ma 2 óránként éhes volt :shock: :x tegnap este is 3x evet, már azt sem tudtam mit ajánljak neki, pedig nem nagyevő. Mondtam neki remélem a kivánosságot átveszi ő és a felesleges kilókat is 8)

:shock: :shock: ti aztán mennyire előre gondolkoztok: szülés, baba védelme hát nekem meg sem fordult még a fejemben. A tusolást anyukám is mondta, hogy nincs fürdés de nem ecsetelte én sem kérdeztem de nem is gondoltam, hogy ilyen veszélyes :shock: :shock: :shock: én is imádok a kádba ülni, bár manapság csak tusoltam, mert órákat ülök a kádba és reggel ilyesmire nincs idő :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok újra,

Én is imádok fürödni, és eddig nem tudtam lemondani róla, bár jóval 'hidegebb' vízben teszem, és rövid ideig. 10 perc, utána zuhi. Előtte jól kisúrolom a kádat.
"A fürdővíz tele van mindenféle jó- és rosszindulatú baktériummal, még akkor is, ha csak a tiéd és a párodé, ami mondjuk bejutva a hüvelybe vagy az esetleg nyitva levő méhszájon át csúnya dolgokat csinálhat a felpuhult szöveteken. A forró víz alhasi vérbőséget, hirtelen megemelkedő vérnyomást okozhat, ami nagyon káros lehet a magzatra. "
Ma még befeküdtem, de innentől és is lemondok róla.
Mondjuk nekem nagyon alacsony a vérnyomásom, tehát nem hiszem, hogy túlságosan megemelkedne.

Kép
xtina75
 
 


Maccs
Jobbulást nektek!
Én is tesztelgettem folyamatosan a 34. napig (4+6-ig) :oops:
Ahhoz képest, hogy a vérvétel a 28. napon egyértelműen azt az eredményt hozta ki, hogy terhes vagyok :oops:
Spinálnál a gerincvelő mellé, EDA-nál a gerincvelőt burkoló hártya köré adjuk az érzéstelenítőt.
Az, meg hogy közben mi zajlik, sok múlik az embereken. :?

Évi
Én fürdőzök. A Kaális doktor azt mondta, hogy nem túl forró vízben szabad.
Meleg víznek van görcsoldó hatása is :wink:

Tina
Ha zuhanyozáskor alulról mosakszol, akkor is bejuthat a víz a hüvelyedbe.
A normál víz annyira nem fertőzött, hogy attól kapjon valaki fertőzést.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 



Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Délután kiolvastam 2 könyvet...
http://www.polc.hu/konyv/ferenc_jozsef_ ... me/112560/

http://www.polc.hu/konyv/isten_adjon_ta ... ot/196328/


Szép kis alakok voltak a Habsburgok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


IRCSI, örülök, hogy ezt írod, mert imádok fürödni. Asszem beszerzek egy vízhőmérőt, később úgyis kell a babának...

Kép
xtina75
 
 


Hát,én már hőmértem a vizet,múlt héten mondom azért testhőmérsékletűbe csak beülhetek...37 fokos csináltam de fáztam benne :( erről ennyit. De hogy a zuhany se lehet forró,ehh :?

8-9.hét:talán mert akkor kell 2.-NEM-megjönnie és a szervezet esetleg eltévedhet?... :?

Ircsi,nem olvastam ezeket a könyveket,de jól belehúztál az olvasásba :D én meg du. is aludtam egyet,de most a Miki is velem tartott :D
Na jó éjt mindenkinek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Hát, én az elmúlt négy és fél év alatt nagyon keveset fürödtem. Állandó pánikban voltam, hogy a gyerek akkor kezd el ordítani, mikor csobbanok. Szóval maradt a tusolás és nagyon megszoktam. Szerintem úgy 3év múlva majd valami wellnesshotelban fogom pótolni :) ... mondjuk egy hónapig :mrgreen:

Huhh, még mindig sz@rul vagyok, de a tízes sz@rul vagyok skálán már csak 8-as. Hát, nem kívánom senkinek! Lázam továbbra sincs, ez jó.

Na, megyek pihenni, jó éjt!

maccs01
 
 


Maccs,jobb már? Szorítok hogy hamar lemenjen rólatok a nyavalya!!

Karácsony előtti utolsó hét van :)
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Jó reggelt kívánok mindenkinek, ja és tünetmentes babavárást :wink:

Én ma megyek dolgozni, de csak később nem kell sietnem.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch,mit dolgozol?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Köszi Évi, már csak hat és feles a sz@rulvagyok skálán. Olvasom más topikokban, hogy elég populáris most ez a vírusos torokgyulladásos valami. Nem akarok első trimeszterben antibiotikumot, hacsak feltétlenül nem muszáj. Már így is elég betett, hogy amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, Neocitrant ittam, ami paracetamolt tartalmaz és kifejezetten nem használhatod! Basker!

Tegnap túróstésztát csináltam és mindenki rohangált a wc-re, rajtam kívül. Enikő éjjel felébredt, visított, tele volt a pelusa és teljesen piros volt a pelusban lévő "része". Jó vastagon bekentem canestennel, majd popsikrémmel, kapott Panadol Baby-t, nemcsak lázra, hanem fájdalomcsillapításra is jó, úgyhogy végigaludta az éjszakát. Alig vártam, hogy reggel felkeljen, kapta a második adag vastag krémet, már sokkal szebb. Bakker, ez csak a túró lehetett. Nálunk elég ritkán van ilyen menü, csak nem voltam jól és elég egyszerű összerakni..., ki a fene gondolta volna?! Szavatossága rendben, OKÉ a márkája, mi általában Millit eszünk, lehet, hogy ilyen óriási a különbség...

Ma kiszedem a Burdából a szabásmintát, hétvégén elkezdek varrni, jajjjjjaj, de várom. Mindjárt rakok fel fényképet, majd meglátjátok kicsi lányom hogy múlatja az időt, ha épp nincs szem előtt és kézközelben marad a popsikrém... :(

maccs01
 
 


Sziasztok!

En is csatlakozhatom? 32 eves vagyok, Budapesten lakunk. Ma van a 6+6 nap, mult het szerdan voltam dokinal, akkor mar 4 mm volt a babonk es lehetett latni a szivdobogast is. :) Egyenlore nekem is egy kis hasfajasom van, meg feszul a mellem.

Nekunk mar a masodik babank lesz, Laura a kislanyom holnap lesz 16 honapos - o is augusztusi baba - ugyhogy igy ket kis oroszlanunk lesz. :) En is feltem a nyari szulestol, de nem volt veszes - es utana visszont pont jo ido volt setalni menni, amire elkezdett maszni, jarni, addigra meg megint jo ido volt kint lenni a szabadban. A zoldsegek, gyumolcsok is pont ugy ernek, ahogy lehet mar nekik enni.

Most eppen Esztorszagban vagyunk, mert a ferjem eszt - itt toltjuk a Karacsonyt. Tegnap esett a ho, de ma -11 fok van, igy kimenni Lauraval nem nagyon lehet, ugy gondolta, hogy ez mar tul hideg a szankozashoz...:) Remelem egy kicsit melegebb is lesz.

Most egyenlore ennyit - jo megint atelni ugyanazokat a dolgokat, mint 2 evvel ezelott.

Kellemes babavarast mindenkinek!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Szia Mazska!

Örülök, hogy itt vagy köztünk! -11fok, na ne! Fú, én nagyon jóidőpárti vagyok, még télen is. Milyen Észtország? Még sosem jártam ott. Onnan csak egy ugrás a Finnek, nagyon jó. Lányt vagy fiút szeretnétek? Van már kórházad? Dolgozol?

maccs01
 
 


Az utolsó cseppig elhasználta a popsikrémet kevesebb mint öt perc alatt, míg nektek írtam és beraktam a helyére, mert ő nagyon rá van kattanva a számítógépre, mikor írogatok, ő is akar, szóval csendben volt, aztán látni, milyen állati boldog. Sokat "dolgozott"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maccs01 2009.12.28 19:39-kor.

maccs01
 
 


Maccs,hűűűű de durva!!! :D :D :D És hogy örül neki,jó munkásember a kis Enikő :D :D

Szia Mazska,üdv itt.

Mai munkám:
Kép

Ja,és megjöttek a bandázsok. . . háááát. . . . nem pont igy gondoltam őket. . . a 4-ből 3 nagy!!! Eláll deréknál és nem tart semmit. Esetleg be lehetne venni belőle, csak én ahhoz hülye vagyok. Nem véletlenül rendeltem őket. A 4-ik jó, bár az meg az a széles fajta ami nem tetszik, mint egy miniszoknya, félbehajtva kb akkora mint én szeretném. És nem vagyok róla meggyőződve hogy tartja a nadrágot. . . most próbálgatom, de nem 100%. . . :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kicsit nagy lett a kép :(
azért olvasható a hozzászólás?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi!

Nálam nem teljesen olvasható a szöveg, kérem újra!

Szerintem a bandázs nem fogja megtartani a nadrágot, legalábbis ez enyém nem tartotta. Arra jó, ha ing van rajtad és nyílik már a pocaknál, avagy a poci miatt "rövidülnek" a pólók, akkor takar. Nem mellesleg télen jól melegíti a hasikód, nomeg frankón jól néz ki.
Nem tudom, hogy a tiéd miként van varrva, de az enyém nagyon egyszerű. Egy téglalap kiszabva és ahogy nézem 2folyamatos varrás van benne. Szerintem simán találsz rá embert, aki kicsit bevesz belőle. Persze ne sokat, mert számíts majd a pocaknövekedésre, valamint nem tudom, hogy mennyire elasztikus az anyagod.

maccs01
 
 


Szöveg:
Megjöttek a bandázsok. . . háááát. . . . nem pont igy gondoltam őket. . . a 4-ből 3 nagy!!! Eláll deréknál és nem tart semmit. Esetleg be lehetne venni belőle, csak én ahhoz hülye vagyok. Nem véletlenül rendeltem őket. A 4-ik jó, bár az meg az a széles fajta ami nem tetszik, mint egy miniszoknya, félbehajtva kb akkora mint én szeretném. És nem vagyok róla meggyőződve hogy tartja a nadrágot. . . most próbálgatom, de nem 100%. . .

Az a baj hogy a puffadás miatt egy csomó(3-4-5) gatya nem jön fel..és gondoltam cseles leszek és hordom őket bandázzsal...pl a hétvégi karácsonyi bulira az egyik legszebb gatyám..de lehet ez felejtős.

Ja,s enm tudom ti hogy vagytok vele,én odavagyok a szénsavasért!! Pedig tudom az is puffaszt.De annyira kívánom.Főleg a kólát,azzal igyekszem mértékletesen,de 1-2 pohár csak nem baj még?..

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Én is iszok kólát :) Mondjuk sem terhesen, sem baba nélkül nem egészséges, mint tudjuk, de mértékkel szerintem nem árt, legalábbis nekünk nem ártott. Szerintem ne csinálj belőle gondot. Van Espumisan gyöngy puffadás ellen, a reklámban kifejezetten megemlítik, hogy terhesek is használhatják. Én még nem próbáltam, nekem a savammal volt baj, de csak a 3. trimesztertől, akkor viszont mindennapos, arra a Rennie nagyon jó, asszem napi 7 v. 8 db-ot is szedhetsz.

maccs01
 
 


Ja, a bandázs még akkor is tuti volt, mikor nőtt a pocak, a cipzárt már nem tudtam összehúzni, de még nem vettem terhesgatyót, szóval ráhúztam a bandázst és így senki sem látta. Persze én tudtam, úgyhogy azért vettem normális ruhákat utána, de nem rossz megoldás ideiglenesen.

maccs01
 
 


Az én bandázsom Brendonból van, szerintem húzós áruk van ahhoz képest, hogy db maradék anyagból is megvarrhatod.

maccs01
 
 


Hát a Brendonos drága-...én ezeket a tesz veszen vettem. De megpróbálok bevenni belőlük átmenetileg.Majd du.megnézzük a férjemmel mit lehet tenni velük(ő gyakran sokkal kreatívabb mint én
:oops: )
Én is veszek majd gatyót,de csak tavaszra,és a vaterán vagy ilyen helyen,nem akarok ezért 5-6ezer forintokat kiadni majd. Nyárra meg jók lesznek a ruháim.,elég bőek,meg van köztük eleve kismama fazon.

A kóla meg,szerintem a koffein tartalma majd csak később lehet gond a babának,meg hát 1-1 pohár...az belefér :D
na most eszem egy joghurtot,aztán nekilátok porszívózni,du.vendégem jön(végre...egy kolleganőm)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szépeket sütöttél, nagyon ínycsiklandozó!

maccs01
 
 


gondolom, már kezdessz becsavarodni otthon :):):)

maccs01
 
 


Kép -ban nagyon jó kismamafarmerek vannak. Legalábbis tavaly, és 2005-ben is többet vettem náluk.

maccs01
 
 


Én még neten nem vettem ruhát, mert mi van, ha nem jó?

maccs01
 
 


Köszi a tippet,megnézem :)

Hát,furcsa itthon,hihetetlen hogy az embernek mennyire a munka,munkahely szerepel az egyik elsődleges helyen. Ki kell ebből gyógyulnom és élvezni hogy a férjem,családom kerülhet a helyére.De hát nem panaszkodom,barátnőm kisbabával van otthon(5 hónapos lesz)járok hozzá "sűrűn",min.1x a héten de szeretnék többször is,hát eddig igy jött ki. Csütörtökön egy másik régi barátom jön el,úgyhogy igyekszem ezeket a programokat kihasználni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


maccs
az a kép haláloooos :)
Évi
te pedig nagyon ügyi vagy!!!
Mazska
szijjja itt nálunk! milyen az élet egy oroszlánnal?? mesélj, mire készüljünk? :lol:

Én is zuhizok, úúútálom, de evvan..Mivel nekem a csajom a 35. hétre született, így a homeosokat nem tudtam kipróbálni, sem a tejját, pedig az már itt volt a szekrényben...A császár miatt eda volt, de amúgy itt sima szülinél nem adják (írtó car egy kórház ez itt Fehérváron)..
Lassan előkotrom a terhes gatyókat, mert nekem is bazi a hasam. Plusz falási rohamok törnek rám :shock:

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


az index fórumon van egy jó használ kismama ruhás topik, ott is érdemes körülnézni. Nekem van egy césa-s farmerem, meg egy fekete kord, plusz 2 felsőm, ami kifejezetten kismama ruha, nyárra meg már úgysem kell semmi :)

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


nem értem a vonalzót, holnap töltöm be a 6. hetet...

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Barátnőm kislánya is oroszlán,pont 1 év lesz köztük :) nagyon édes babó!

Kép
Kép

Gyakorlok:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szivvi, a vonalzód nem úgy tudja :) Előrébb jár.

Évi, nagyon cuki a baba! Jól mutattok. Nemsokááááá....

maccs01
 
 


Szivvi, lehet,hogy amikor készítetted, akkor rossz időt adtál meg, tehát mondjuk rossz időzónát választottál, úgyhogy hozzáadott még +12 órát és hipp-hopp már másnap van:)

maccs01
 
 


Szisztok!

Esztorszag nagyon szep - hatalmas fenyoerdok, erintetlen termeszet, homokos, sziklas tengerpart. Tallinn ovarosa kulonosen nagyon hangulatos es az emberek is nagyon kedvesek - pedig azt mondjak, hogy az eszaki nepek baratsagtalanok. Az ido lehetne egy kicsit melegebb...:)

Otthonrol dolgozom felallasban, de Laura mellett ez eleg nehezkes, amikor fent van. Probalok a delutani alvasidoben, meg reggel - este dolgozni (logisztikai project manager vagyok), de szerintem csak tavaszig, mert kulonben semmi idom nem lesz pihenni. A kremes kep ismeros, Laura is imadja, bar ennyire szetkennie meg nem sikerult. Szamitogepezni o is imad.

Evi - Szepek lettek a sutemenyek - azt hiszem mi is sutni fogunk, kimenni ugy sem tudunk ebbe az idoben. Egyebkent probaljatok kielvezni a babavaros honapokat, menjetek el ide-oda, nyugodtan bujjatok ossze a paroddal, hidd el, nem fog semmi baj lenni ettol, ha egyebkent sincs bajod. Utana ugysem sok ido lesz az ilyesmire, legalabbis az elejen. :wink: Szerintem ebben a tobbiek is meg tudnak erositeni, akiknek van mar gyerekuk...

Mi tegnap szinhazban voltunk, a Don Juan-t neztuk meg, balletteloadas, szep volt. Jo volt egy kicsit kettesbe lenni a ferjemmel, Laura addig a nagymamaekkal volt. Szerencsere nekunk meg elnek a szuleink es jo a viszonyunk mindenkivel.

Hat, Laura mutogatja mar az oroszlan fogait, neha bedob egy-egy hisztit, de probalunk nem foglalkozni vele, remelem igy gyorsan tul leszunk rajta...Egyebkent nagyon jo baba, vidam, mindenkivel jol elvan - remelem a masodik baba is ilyen jo baba lesz. Kisfiut szeretnenk inkabb, de ha kislany, neki is orulunk, lenyeg, hogy egeszseges legyen.

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Mazska,köszi :) ami azt illeti összebújásban egyre bátrabbak vagyunk,mert úgy néz ki nincs gond belőle,meg hát kell is... :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Na persze csak ésszel,úgy kell érteni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Hiszti! Ismerős. Általában Mi sem veszünk róla tudomást. A lányom észbekap és abbahagyja, a fiam meg jól felspanolja magát tőlünk. Aztán megölelgetjük, elmondjuk, hogy szeretjük, addigra már azt sem tudja, hogy miért cirkuszolt. Más a lány meg a fiú. Kislányunk kis bújós, érzékenyebb, ha már hangosabban rászólunk, legörbül a szája. A fiunk keményebb fából faragott és nagyon feszegeti a határokat.

Mazska, most nagyon jó nektek! Csinálj sok fotót! Tájképet is!

maccs01
 
 


Sziasztok!

Maccs
Jobbulást!
Vírusos torokgyulladásra felesleges is az antibiotikum! Az AB a baktériumok ellen hat!
Paracetamol bevehető terhesség alatt. Viszont a Neocitran és az Aspirin+C szerintem egy náthánál felesleges. (rosszul is vagyok a reklámoktól :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: )
Túró :evil: (márkák között óriási különbségek vannak... én Millit, Navagy Tolle-t veszek általában tejtermékekből)
Nagy puszi a dolgozódnak! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mazska
Üdv a csapatban!
A -11 fok szerintem is túl hideg ahhoz, hogy kimozduljunk a meleg szobából :wink:
Logisztikai projekt menedzser :roll: (mit takar? :oops: )
Laura beszél észtül?

Évi
Nagyon szorgalmasan sütögetsz :lol: :lol: :lol:
Én nem vagyok egy nagy konyhatündér :oops: :cry:
Nadrág: nekem a csípőgatyóim még feljönnek :wink:
Kóla: ismerősök azt mondták, hogy az a legjobb a hányingerre...
Koffein: 1-2 kávét is lehet inni nyugodtan. Anélkül nem is tudnék kimászni az ágyból :wink:
Aranyos a barátnőd kislánya!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: