Új privát üzeneted érkezett!

domi, köszi hogy nyugtatsz :)

éhgyomri vérvétel, aztán meginni: receptre kiváltott asszem 75 gr szőlőcukor+deci víz, pontosan két óra múlva visszamenni és újabb vérvétel (szintén nem szabad enni-inni, csak vizet).
ha az eredeti érték/vagy az alatt van a terheléses értéke, akkor jó

emberbarátibb helyeken először tejet+zsömlét kell enni és ha az úgy car érték, akkor jön ez a borzalmas lötyi.
de itt nálunk egyből ezzel indítanak.

Boti délután csuklott pár percig, meg 2-3x éreztem valami halvány kaparászást, de csak éppenhogy.
nem tom, ennyire nem szokott sunnyogni :?
holnap megyünk az ikeába, és bizti nagyon elfáradok majd. remélem ő viszont kipiheni magát és visszaáll a régi ugrabugra-rend, mert kezdek beparázni h vmi baj van. :?

Kép

Kép
redwings
 
 


Jó reggelt!

Hát tegnap nem semmi napunk volt. Nem voltunk itthon. Ráadásul órákon át szívtama benzingőzt. Apum kocsijával van valami... Úgy fájt a fejem, hogy majd meg vadultam, nagyjából elmútl, ccsak egy kis tompa fájás maradt vissza.
Megkérdeztünk tegnap egy gyógyszerészt és egy nagyon jó orvost arról, hogy mi tévő legyek a h1n1el kapcsolatban. Erre a válasz: inkább kerüljem a társaságot!!! Meg azt mondták, ha ők terhesek lennének nem adatnák be maguknak. Azt hiszem végleg eldőlt a kérdésem.
Red, ne aggódj a baba miatt, nincs semmi baj. Ha tudnád, hogy Liza milyen lusta volt :shock: úgy kellett bökdösni, hogy mozduljon már meg.
Domi, a cukros lötyi szerintem nem olyan vészes, ha egy húzásra gyorsan megiszod és viszel citromot hozzá. Én úgy tudom, hogy nem lehet inni se, mert az higítja a vért és kevesebb értéket fog mutatni, meg mozogni se nagyon. Legalábbis a Barossban egy papírt nyomtak a kezembe és ezek voltak leírva, de így legalább már tudom, hogy mit fogok csinálni, hogy ne legyen magas az értékem :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
Voltunk az outletcenterbe, de olyan drága volt minde, hogy csak pislogtunk! hné, voltam a borgo ba is de nem találtam olyan stílusú pipőt, mit te vettél, ill én szerettem volna :( nem kaptam tegnap se cipőt.

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Nálunk 1 zsömi + tejjel tesztelnek!

Onlány: Montenegró a végső cél :) Reményeim szerint jövőre már nem itt ünnepeljük a karácsonyt!

Redwings: Ne aggódj, hiszem mozog a babád, tuti nincs semmi gond!!!

Kép
hné29
 
 

 
 

Hné, akkor ti szerencsés helyre jártok cukkerterhelés miatt! Montenegro, hu! Az jó hely :) Már van valami kapcsolatotok ott, vagy csak úgy vaktába mentek vagy milyen szándékkal, ha publikus :roll: :?:

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány: pedig akkora hírverést csináltak, hogy leárazás lesz.... még a rádióban is hallottam a reklámjukat! Ahogy bementél a borgoba ott rögtön balra az utolsó sornál volt a csizmám.

Montenegróba nem épp vaktában megyünk, mert 11 éve ott töltöm minden nyaramat és idén a párom is velem volt, háááátt sikerült megfertőznöm :oops: Ő sem akart hazajönni! (mondjuk én ezt minden alkalommal így érzem)
Van kintről állásajánlat, ami jövő tavasztól lenne.... most baba miatt nem tudom hogyan lesz, de amennyiben összejön, akkor szerintem párom kimegy előre.

Kép
hné29
 
 


Tegnap vettem egy maszkot :oops: és úgy döntöttem, ha megyek (2x) kórházba a vérvétel és a pajzsmirigyes dr miatt akkor használni fogom, de attól tartok, hogy úgy fognak bámulni, mintha ET lennék Szerintetek túlzás?
Szerencsés vagy, hogy minden évben ott nyaralhatsz! Gyönyörű hely -szerintem-. És a munkahelyet meg gondolom felmondanátok, mármint az itthonit. Hát igen, hallottam a hírverést, de tényleg nem voltak olyan jó akciók. Én is balra kezdtem :D a cipő boltba

Kép
Kép
onlány
 
 


A maszkon én is gondolkodtam!!!! Rengeteg a göthös ember az utcán, akik elfelejtik használni a kezüket, mikor köhögnek.... :?

Kép
hné29
 
 


Sziasztok!

Mióta elutaztunk, azóta én itt annyira elvesztettem a fonalat.... :(

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó regglet!

Juppi! Lányom csak most kelt! :D
Szia Zsu, de jó, hogy megint itt vagy :) Nem írtunk mi olyan sokat :wink: Te mikor is mész uhura? Jaj, én szerdán és egyre jobban várom! Reménykedem, hogy a drnak jó lesz a szeme!
Vettem Pötyimnek egy kis mamuszt, zöldet, bár lehet írtam :oops: újszülött méretet. Az ösztönök vezéreltek. Bár unisex szín szerintem.

Hné, kicsit tartok attól, hogy jót röhögnek rajtam, de én úgy gondolom, hogy egy kórházban nekem fel kell ilyet venni. Másodsorban attól tartok, hogy a drimnak fennakadnak a szemei, bár ismerős és ha jó fej és felismer a maszk mögött, akkor elsőnek behív :oops:

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!
Ma délután annyira elkezdett fájni a hasam jobb oldalon, hogy alig bírtam kiegyenesedni. Bevettem két magne b6ot. Jobb lett. Most egy kicsit érzem már csak bizonyos mozdulatoknál? Nem tudom mitől lehetett. Valakinek volt hasonló? Remélem nem lett baja a babának. :cry:

Kép
domi001
 
 


Domi, nyugi, csak a méhszalagok nyúlnak. Múltkor én is írtam, hogy nem tudom mi a szösz van, emlékszel? Pihiztem meg bekaptam 2 magnét oszt jó lett.Amúgy fájni, vagy szúrni erősen? Ha nem múlik, akkor holnap menj el a dridhoz, de szerintem semmi ok az izgalomra.

Kép
Kép
onlány
 
 


Nem tudom most már úgy húz. Akkor is azt hiszem, de akkor nagyon alig tudtam kiegyenesedni. Most már egészen jó, mondom, csak hajolgatáskor picit érzem. Ennyi idősen is nyúlik még a méhszalag?
A szüleimnél voltunk és elég sokat ültem egy nem túl kénylemes pozícióban és a derekam is fájdogált. Lehet, hogy az is rásegített?

Kép
domi001
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Domi, igen lehet attól. Nekem mindig szúr, ha kényelmetlenül ülők és ha ezen nem változtatok és felállok egy idő múlva, görnyedve indulok el. Remélem mára már nem fáj!

Kép
Kép
onlány
 
 


hát semmi mozgás nem volt :shock: Többiek?
Domi, nekem is akkorákat szúr a pocakomba, hogy csak pillogok :roll:

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!

Vagyok, néha bekukk:) Sajnos nincs jó kedvem, mert ma megint elutazott a párom:( Közel 1 hónap....

Kép
hné29
 
 


Onlány
Mármint a hasad szokott szúrni, ha rosszul ülsz? Még ma is húzódzkodik, de nem olyan durva. Ha megnyúlik az a terület, akkor érzem. Ülve most egészen jó. Éjszaka nem nagyon találtam a pozíciót, mert ha egyik odalon feküdtem a másik húzott, ha a másikon az egyik :cry:
De a mai nem olyan durva. Szerinetm is az lehet. Amikor jöttem haza a suloból, akkor a hasam alja körbe olyan volt mintha le karan a esni. Tuti az! Leglábbis remélem. Neked mennyi idő múlva múlik el?

Kép
domi001
 
 


sziasztok!

nekem is szokott szúrni, ha béna testtartásban ülök. kicsit kinyújtózom, meg odébbmoccanok és elmúlik előbb-utóbb.

meghát a szalagok is nyúlnak, nekem ma egész nap olyan érzésem van, mintha a méhszájamon szteppelne a kölök :shock:
a köldököm mellett meg napok óta fáj "nyomásra" - ha hozzáér bármi.

képzeljétek, megvan a laboreredményem, és a cukrom teljesen okés (éhgy4,4, terheléses3,7) jupiii, zabálhatok tovább :roll:

vasat kell majd szednem, de minden más tök jó.
(a kreatininnél van egy minuszjel, de azt nem tom mit jelent :D)

hné: kitartás, kitarás. gyakran írj nekünk, majd mi idegesítünk a ZZurad helyett :wink:

Kép

Kép
redwings
 
 


képzeljétek, megvan a laboreredményem, és a cukrom teljesen okés (éhgy4,4, terheléses3,7) jupiii, zabálhatok tovább Rolling Eyes
:shock: :twisted: :wink: :D Gratu a szupi eredményekhez!!!!!!
a egész nap olyan érzésem van, mintha a méhszájamon szteppelne a kölök
:lol: :lol: :lol:

Domi, ha holnapra sem múlik, akkor lehet meg kellene látogatni a drid, bár sztem tuti a méhszalagok nyúlása okozza nálad. A m.szalagok mindvégig növekszik, ahogy a terhességed is. Éjjelre pedig nem szoktad "felpolcolni" a pocakod?

Kép
Kép
onlány
 
 


Sziasztok!
Nem szoktam felpolcolni. Holnap tuti nem tudom felkeresni. De most már egészen türhető a dolog. Nekem volt ilyen a 12-14. hét körül is. Azt hiszem az is hasonló volt, csak az bal oldalon inkább. Az is elmúlt. Ha nem múlik, akkor a héten meglátogatom a dokit szerdán vagy csütörtökön, csak akkor UHzik. De akkor oda elmegyek, de ha enyhül, akkor nem hiszem.

Kép
domi001
 
 


domi,

szerintem is a szalagok. nekem is volt időszakonként, folyamatosan csökkent, majd kb. 1 hét után múlt el teljesen.

Kép
gota79
 
 


az elmúlt néhány napban nekem is elég furcsa érzéseim vannak.
nem tudom eldönteni mit érzek: izomlázat ott teljesen lent, vagy a szeméremcsont fáj teljesen lent. de nem is fájdalom, hanem nem tudom mi.

Kép
gota79
 
 


Gota, lassan olyanok leszünk komolyan mint az öregasszonyok :lol: :shock: nekem meg a medence csontom van kész még. De nem baj, mert már a 15.hetet taposom :D már csak 25 :shock: :roll: pontosan ha időzített csaszi lesz, akkor csak 23

Kép
Kép
onlány
 
 


:lol: :lol:
Tényleg olyan ez a terhesség, hogy az ember úgy érzi magát, imnt egy 80 éves öregasszony. Elmúlik az egyik panasz, akkor jön valami más, itt fáj, ott fáj ....
A hasfájásom éjszaka csendebn volt. Most reggel sem érzem igazán, talán egy minimálisat, de azt meg lehet, hogy már csak beképzelem magamnak. :lol:
Onlány
Én is már számolom vissza, hogy a 22 hetembe még hány nyavaja fog beleférni :lol: Kész őrület.
gota
Az én hasfájásomat is inkább olyan izomlázhoz tudnám hasonlítani. Ahhoz hasonló volt. :lol: A sezeméremcsontodnál lehet, hogy lazulnak az ízülete, vagy valami hasonlót is hallottam :lol:
Ma elég hosszú napnak nézek eléb. 9re várom a védőnőt. Aztán megyek a suliba dolgozni. 14.30 fogászat, 16.00 értekezlet 17.00 fogadóóra. Elég sűrű a mai program, úgyhogy nagyon jól időzítette, hogy elmúlóban a has szúrkálás :lol:
Azért ha lesz kis szabadidőm benézek hozzátok.
Mindenkinek szép napot!

Kép
domi001
 
 


Redwings: gratulálok a jó eredményhez!!!!!!
Nekem, ha rossz lesz, akkor is enni fogok mindent, mint eddig :lol:

Kép
hné29
 
 


hné:
:D
azért ha cukorgyanús lennél bizti betartanád a ch-diétát, nem?
jobb már picit a kedved? bár ez vacak idő csak rátesz egy lapáttal az ember búskomorságára :?

tényleg vénasszonyosodunk :lol:
én már nagyon nem bánnam, ha itt lenne a kezemben a kisfiam! ez azért is tök furi, mert Pannával meg szinte minden percét élveztem a pocakosságnak, és kicsit felemás érzés volt elindulni szülni, mert egyrészt vártam hogy végre a karomban tartsam, másfelől viszont sajnáltam hogy vége a szimbiózisunknak :roll:

Kép

Kép
redwings
 
 


Redwings: Voltam én már cukorgyanús és magas koleszterines is :?
Pl. kórházban vették észre a koleszterinemet és rögtön olyan kajára állítottak, ami elméletileg jó...hát nem volt az :!: Hétvégére hazaengedtek, apám megtömött mindenféle kolbásszal + hagyma+ kenyér, vasárnapi töltöttkáposzta :oops: visszamentem, vérvétel...A legjobb eredményem lett :lol: dokinő azt mondta csak így tovább a diétával :lol:
Amikor pedig magas cukrom miatt rángattak vissza jajjveszékelt az asszisztens, mert annyira magas volt!!!Másnap levették, akkor meg normális értéken belül.... Kérdezték :mit ettem első vérvétel előtti napon? Emlékeim szerint vagy 3 csokinyulat :lol:

Ami a kedvemet illeti nem lett jobb, csak nyugodtabb vagyok, mert párom kiért épségbe:) Jó lenne itthon lenne, kirángatnám kicsit sétálni.
Mi nagyon várjuk, hogy kint legyen csöppünk :P Pár napja beszélgettünk róla, hogy milyen szülők leszünk... előre sajnálom a gyereket :lol:

Kép
hné29
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ilyen sokáig nem írtam. Stresszelek a meló miatt és 3 napja iszonyú fejfájással élek. Akinek szintén fáj, nincs egyedül. A szalagok egész terhesség alatt húzódhatnak. Én is sokat érzem, néha megmoccanni se tudok. Ezen csak a MagneB6 segít, de rendszeresen kéne szedni.

Szintén elmentem az Outletbe pénteken. A Borgo-ban nem találtam én se a csizmádat Hné, lehet elfogyott. A Marc-ban viszont 50%-os leértékelés volt, nagyon nagy választék és ott találtam egy szupert!

H1N1 nálam is eldőlt, nem oltatok! Párom beoltatta magát, egyelőre semmi mellékhatás, de csak pár nap telt el.

További szép napot mindenkinek!

KépKépKép
bogme
 
 


a védőoltásról én is hasonlóan gondolkodom. még ha fizetnének akkor sem.
pont ma beszéltem egy munkatársammal, akinek a nővére évek óta jóban van egy pasival. a pasi valamilyen igazgató a gyártó cégnél. fura hogy ő sem adatja be magának, és a barátnőjének sem ajánlja. ez számomra mindent elmond....

Kép
gota79
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


Sziasztok!
Tegnap nem érte ide a védőnő, de beszéltem vele telefonon. Azt mondta jó lett az AFP eredményem. Azt, hogy pontosan mennyi nem is kérdeztem. :lol: Elág annyi, hogy jó.
Na de ezután az örömhír után este mikor jövök haza férjem lapít a szobában. Kijön, kérdezem tőle mi van csak nem beteg. Vigyorog és bólogat. Na totál bepánikoltam. Átköltöztem a másik szobába reggelig. Mikor elment szellőztetés mindenhol. A szüleim azt mondták nem mehetek ki hozzájuk minden alkalommal az 5 hónap alatt, ha ilyen van, pláne, ha mi döntöttünk úgy, hogy nem kell az oltás. :cry:
Most aztán az eddigieknél mégjobban rettegek és cseppet sem várom, hogy hazaérjen a férjem. :cry:

Kép
domi001
 
 


jó reggelt mindenkinek!

Gyors bekukk, aztán készülődés a délutánra. Ma megyek uhura!!!! Csajok, drukkoljatok, hogy megmondják a nemét! Máár kíváncsi vagyok nagyon!
Tegnap egy horror napom volt. Kismillió helyre kellett mennem, nem is tudtam jönni :(
Hné, ne tessék szomorkodni! Hogyhogy ilyen ingadozó a cukrod és a koleszterined????????? :shock: Én be akarom tartani a ch korlátozást inkább, amíg nem szólnak. Magyarul süti nuku, csak a hétvégén, mert akkor van Liza névnapja.
Liziről jut eszembe! Magától nyitogatja az ajtókat és szökik!!!
Red, én is várom már nagyon a kis pötyimet! Színbiózis :shock: :lol: :lol: :lol: ez tetszett! Lányzód hogy van?
Bogme, na előkerültél? :wink: Jobbulást neked! Ha nagyon fáj, akkor vegyél be egy algopirint! Ne kínozd magad! Tegnap megkérdeztem egy nagyon okos, jól megfontolt belgyógyász ismimet a h1n1ről, hogy mi tévő legyek. Erre a válasza: mint dr, azt kéne mondanom neked, hogy adasd be! De mint ismerős, inkább ne tedd meg, bár "elvileg" a 2.trimesztertől nem okozhat bajt :shock: :shock: :shock: Ja és az orvosok egy bizonyos kórházban egyáltalán nem oltatták be magukat!!!
Gota, hogy vagy? Te mikor mész uhura?
Böbus? Kirus? Suztytunder??????
Domi, örülök, hogy jó lett az afp-d! A férjednek meg mondd meg, hogy azonnal menjen drhoz!!! Ja és jó tanács, mert én is ezt tettem! Vegyetek fertőtlenítőps szappant és spayt! Pl clarasept vagy innosept. sok vitamint egyetek és szerintem nagyon jó ötlet a másik szobába költözés! A férjem is ezt csinálta, mikor beteg volt. A szüleidnek meg szerintem nincs igaza, már ne haragudj. Ez a ti döntésetek. és nem lehet tudni, hogy mi lett volna, ha beoltatjátok magatokat.

Kép
Kép
onlány
 
 


Domi: Persze jó az elővigyázatosság, de ne parázz a férjed betegségén, mert a végén tényleg megbetegszel te is! Sok kézmosás, szellőztetés, rendszeres takarítás, sűrű törölközőcsere és kész. Inkább arra gondolj, hogy egészséges vagy és erős, nem kapod el punk-tum! Jobb lesz így hidd el :)

Onlány: Sok sikert UH-n! Mi is nagyon kiváncsiak vagyunk, gyere a hírekkel!!!

Nekem tegnap este végre elmúlt a fejfájásom! Helyette most a hasam feszült piszkosul. Ezen a héten biztos nagyot nőtt a picikém :)
Szörnyű, hogy egyik kellemetlenség követi a másikat! Tényleg olyanok vagyunk, mint a nagyöregek :)

KépKépKép
bogme
 
 


Nekem a házidrim azt mopndta: legalább átérezzük a 70-80 évesek problémáit, annyi különbséggel, hogy nekünk bizonyos idő után megszűnnek. Csóró öregek....

Kitaláltam valami a férjem 30. szülinapjára. Remélem, nem olvassa... Szóval foglalok egy jó kis szobát Párizsba -soha nem jártam ott, így csak az elképzeléseimet tudom leírni-, ami az eifel toronyra néz. Érkezésünkkor pezsi bekészítve és rózsaszírmok az ágyon. A kivitelezés a következőképp fog zajlanai:
apum egy héttel előbb ünnepli szülinapját. Azt mondjuk, hogy a család meglepte őt egy párizsi úttal. Erre apu belelkesedik, kölcsönkéri az utazótáskáinkat, mert ők nem nagyon mennek nyaralni és nincs. Nekem meg segíteni kell összepakolni stb. 30én van Gyula szülinapja. 30-án gyorsan lelécelek a ruháival meg a szükséges dolgokkal apuékhoz, addig ismiket megkérek hogy foglalják le: pl építkezésen való segédkezés meg ilyenek, amikoris tuti hogy nem lesz ideje azon gondolkodni, hogy én hol lehetek. A munkája meg olyan hogy akkor dolgozik amikor akar, csak valahogy úgy kell szervezni az egészet, hogy ami munkanapra esik, ne szervezzen se találkozót, megbeszélést, se semmit. Majd a főnökét megkérem, hogy mondja azt, hogy nyár van, szabadságolások mennek, kevés az irodában az ember, így be kéne segíteni.... és mikor eljön apuék nagy napja, hogy utaznak, mi visszük ki a reptérre őket. Elindulunk velük a csomikat feladni és mikor kérik az útlevelekt, meg fog lepődni, hogy a mienket adjuk oda. Apuék meg hoznak egy mini tortát magukkal és pezsit. Szerintetek?
Aki tud valami jó kis szálláshelyet párizsba, vagy bármi infót akkor kérem ossza meg velem :!:

Kép
Kép
onlány
 
 


Onlány: Jó ötlet :) Szerencsére az Eiffel-torony elég sok helyről látszik, de hotelt sajnos nem ismerek. Amikor ott jártam, én onnan elég messze szálltam meg.

KépKépKép
bogme
 
 


nagyon drága kinn az élelmiszer, étterem?

Kép
Kép
onlány
 
 


Igen!!! A kajálással mindig nagy bajban voltunk. Legalábbis akkor, 2005-ben. Iszonyú drága volt az étterem! Tudtok franciául? Mert ráadásul még sokszor érthetetlen is az étlap, hiába van angolul!

KépKépKép
bogme
 
 


juj, akkor hamiról is célszerű gondoskodni... hm. Hát angolul és németül beszélünk sajna.
A belépők is drágák?

Kép
Kép
onlány
 
 


Belépőt annak idején úgy volt érdemes váltani, hogy van valami 3 napos Párizs kártya (már nem tudom hogy hívják) és azzal sok helyre be lehet menni. Versailles-ban mondjuk még kellett ráfizetni, de úgy is megérte.

Kaja inkább úgy éri meg, ha a szállodában gondolskodtok róla. Napközben meg nem nagyon kell, ha jó kis reggelit kaptok. Persze ez is kiszámíthatatlan, mert sok helyen kevéske reggelit adnak csak. Ennek utána kell érdeklődni. Még az utcán bekapott mini szendvics is vagy 5 EURÓ volt! Borzasztó!!!

KépKépKép
bogme
 
 


jesszusom, tisztára mint Svájvcban... :shock: Az a párizs kártya jó ötlet!
Hu most megyek mert Liza annyira éhes már hogy nyaggat és mindjárt ahazér félrj uram készülődünk, mert még bevásárolni is megyünk

Kép
Kép
onlány
 
 


De irigyellek:) Én is utazni akarok :twisted: Párizsban még nem voltam én a nagyon tengerparti helyeket szeretem ill olyat, ahol víz és hegyek is vannak:)

Ő itt Montenegró:) / Perast
Kép

Képzeljétek úgy volt, hogy tesómnak beindítják tegnap a szülést!!! Fél 12-ig várt szegény étlen szomjan, mire közölték vele, hogy a doki már rég hazament... (hozzáteszem magándoki)
Ma megvizsgálták és kiderül, hogy nem tudná megszülni a babát hüvelyi úton (valamit mondtak a medencéjével kapcsolatban). Holnap császár :? annyira sírt szegénykém, nem tudtam megnyugtatni :(

Kép
hné29
 
 


Csinálok egy kis krumplifőzeléket rántott parizerrel:)

Kép
hné29
 
 


Hné: Szegény tesókád!!! Nem elég, hogy a szülés amúgy sem az élet legegyszerűbb dolga, még ilyen várakoztatásokkal, sokkokkal is kikészítik az embert!!! Dukk a tesónak!

KépKépKép
bogme
 
 


hné:
szegény tesókád!
minden rendben lesz, szorítunk érte nagyon!
majd írd meg, h mi volt-hogy volt...

onlány:
nekem bejönne egy ilyen szülinapi ajándék :lol:
szállást én sem tudok mondani, és csak alátámasztani tudom, hogy minden iszonyú drága, még az ásványvíz is :?
érdeklődd meg az utazási irodánál, hogy milyen szezonális kedvezmények vannak, mert sok helyen más-más "csomagot" állítanak össze, pl egyiknél igényesebb a szoba de csak reggeli, a másiknál kicsit meszebb van a szállás a városközponttól de vacsi is jár, vagy túristakártya stb...
szal nyomatékosan kérdezd meg, hogy mi minden tartozhat bele az árba...
és mindenképpen kössetek poggyászbiztosítást is! nem egy helyről hallottam, hogy hanyagok a francia reptereken, és hát rengeteg a lopás sajnos.

na, mi volt az UHU-n???? :D



én is ma voltam nődokinál:
a méhlepényi ciszták felszívódtak
Botond átlagos méretekkel bír (épp alukált, de oylan szép erős és egyenletes szívhangja volt, mint egy gőzgép )
magzatvíz rendben, méhszáj okés.

megnyugodtam :)
majd a 31 héten kell mennem s onnantól kb 2-3 hetente,

Kép

Kép
redwings
 
 


onlány,

26án kell visszamennem az amnio eredményéért, akkor lesz legközelebb uhu. utána nap akarok menni a magándokihoz is az eredménnyel.

Kép
gota79
 
 


hné,

gyönyörű hely!

tesókád sajnálom.

Kép
gota79
 
 


Itten vagyok, jó reggelt!

Hát nagyon cuki a doki!!!! Végre találtam egy olyan embert, aki minden kérdésemre válaszolt, megnyugtatott, stb és apáját is behívta! Megnéztük a babát uhun, olyan cuki volt. Azt mondja, hogy ilyenkor még nem tudja 100% egmondani senki a nemét, de a monitoron lát egy antennát! :shock: :lol: :lol: :lol: Szóval valószínű fiúnk lesz! De a köv. uhun derül ki biztire, meg ugye több helyre megyünk és ha mindenki ugyanazt mondja, akkor elhisszük.

Nagyon köszönöm az infókat Párizsról, de jöhet még, ha valekinek eszébe jut valami!

Hné, szegény tesód! De ne sírjon, mert neki is sokkal jobb így és a legjobb a babának!!! Hát, mondjuk a tengert én is jobban szeretem, de hát egyszer Párizst látnunk kell. Jaj, olyan szupi lenne, ha tényleg összejönne így a dolog, hogy nem bukok le apája előtt!

Red, de jó, hogy a cisztáid már a múlté :D Remélem az én pajzsmirigyemben levő is a múlté. Ma megint lesz egy nagy körutam, azért kukorékolok itt, ilyen korán :shock: Jaj, te, de jó neked! Te leszel a legelső kötünk, aki a babáját a karjaiban tarthatja.
Na, apával lesz egy nagy harcunk névválasztás terén :cry:

Kép
Kép
onlány
 
 


Hné
Tesóddal minden oké lesz. Én még nem szültem, de császárral aki császárral szült a környzetemben az sem úgy beszélt róla, mintha annyira nagyon rossz lenne.
Red
De jó neked! Lassan elhagyod a 30at :lol: Irigyellek!
[b]onlány
Ma hova lesz a körutad?

Nálunk a helyzet változatlan. El szeparáltam magam a férjemtől. Tegnap megkérdezte meddig fogok elzárkózni. Mondtam, amíg meg nem gyógyul. Azt mondta nem is beteg. Na persze. Egy nap alatt elmúlik. Igaziból meg sem meri mondani mi baja. Persze orvoshoz ő nem megy. Nálunk ez halálos téma. Soha semmiért nem tudom elzavarni orvoshoz. :cry: Szóval iagziból azt sem tudom mi baja. Kikraktam neki a házipatikát, hogy vegye ki, amire szüksége van. Úgy látom aszpirin plus -t vett. Persze vitamint és oscillococcinumot nem. Hát a eszem eldobom tőle.[/b]

Kép
domi001
 
 


domi
nálunk is hasonló a helyzet, anniyval megtetézve, hogy egy kis náthánál is előadj a hattyú halálát (de orvoshoz persze nem akar menni...)
a tiéd legalább a gyógyszert beszedi, nálunk ez is vita tárgya minden alakalommal :roll: cseppet sem dicsérendő módon a gyerekkel szoktam zsarolni, a lelkiismeretére apellálva hogy miként számol el magával ha tőle kap el bármit a kiscsaj... de máshogy nem tudom rávenni hogy kúrálja magát :shock:

mi most mind3an szedjük az oscillo-t, plusz c vitamint és béres cseppet.
ennél többet nem tudok tenni a téli bacik ellen...


onlány:
én is örülök h a cisztáim búcsút intettek, nem fognak hiányozni az tuti :wink:
neked is drukk, hogy a pajzsmirigyed rendbe jöjjön!

mindjárt 30? :D hát azért addig még van egy kis idő.. különben is, ha választhatnék inkább legyen már most kb 38 :)
a február elejével én már kiegyeznék teljesen.
igyekszem megbeszélni Botival, hogy a 2010.02.10 vagy 12 vagy 20 jól hangzó dátum :wink:
nekem 82. 02. 08 a szülinapom :) :oops:

GRAT az "antennához" - azért ezt már i15 hetesen elég jól lehet látni :)
nagyon nehéz menet lesz a névválasztás?

hné: mizu tesókáddal?
én ugyan nem császárral szültem, csak egy vakbélműtétem volt de viszonylag friss az élmény.
az első néhány nap nehézkes, de simán ki lehet bírni, főleg ha az ember a babájáért teszi. jajj, drukkolok neki... majd írd meg mi a helyzet.

egy ismerősömék hétfőn jöttek haza a kb-ból a babával (életmentő császár volt), háááát... én hiába mondtam nekik hogy készüljenek fel mert nem lesz sétagalopp az első időszak, ők rendületlenül hitték hogy de igen - most meg pár óránként hívogat hogy mit csináljanak
:roll:

Kép

Kép
redwings
 
 


Sziasztok lányok!

Ha nem gond csatlakoznék hozzátok, 23 hetes terhes vagyok és a Kútvölgyiben fogok szülni 03.15-re vagyok kiírva.

Amúgy én tegnap hívtam fel a nőgyógyászomat és határozottan mondta hogy ne oltassam be magam, ő minden várandósát lebeszéli. Egyébként a tesóm is megkérdezte a nőgyógyászát és ő is ugyanezt mondta neki. Hát így nem oltatok.

Viszont van egy ovis kisfiam és nem tudom hogy vele mit csináljak, egyébként az oviban szinte egy szülő se kérte az oltást, így én se. De nem tudom jól tettem-e.
Egyébként tegnap a Duna tv-n volt egy dokinő meghívva és mondta hogy nagyobb a pánikkeltés az egészben mint maga a betegség, mivel van már vagy 4 féle influenza és akármelyiket is kapod meg mindegyik 3-4 napog tartó lázzal jár, és inkább az immunrendszerünket próbáljuk erősítani mint oltatni.
Én ezzel tök egyetértek, bár azt is megértem ha valaki beoltatja magát.Ja tesóm kisgyermekének fül-orr-gégésze is azt mondta hogy ne oltassa be a kisgyerekét. Na most legyél okos.
csézjang
 
 


2009.11.19. 11óra 2980 gramm 49cm-el megszületett Rebeka Anna:) Mindketten nagyon-nagyon jól vannak:) Testvérem egész jól viselte a császárt, annak ellenére, hogy 6 órát volt az előkészítőben.
Picurinak annyira édes turcsi orra van :lol:

Köszönöm mindenkinek a vigasztaló és a nyugtató szavakat, nagyon jólesett!!!

Kép

Kép
hné29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: