Új privát üzeneted érkezett!

Vivi! Bocs, most láttam, hogy te még nem tartasz az 5+5-nél. Már nem emlékszem, hogy Alexánál mikor láttuk a szívhangot, csak azt tudom, hogy akkor, amikor egyébként küretre mentem az idióta orvos miatt, aki elhaltnak látta a babát. Szívesen küldenék neki egy képet az "elhalt" gyerekről! :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
detty74
 
 


Az előző terhességeknél? Visszakeresem holnap, jó? Hát ez durva azért, hogy először úgy látta... van olyan doki, aki ha ilyen korán látja, hogy ikrek, nem is szól, csak ha a köv. uh-n még mindig ott vannak többen is.
Vendég
 


De az tuti, hogy 6 héten már túl voltam, mikor volt pulzálás is!
Vendég
 

 
 

HUH, megnyugtattatok! Kicsit aggasztott ez a szívhang dolog. Na, megyek lefeküdni, hosszú nap volt!

Vivi! Bocs, nem tudtam, hogy több gyereked is van már. Remélem, nem bántottalak meg!

Kép
Kép
detty74
 
 


Márti!!!!????

Péter Tamás 11 éves
Adél Nóra 5 éves
Balázs László 3 éves

Kép
judit_78
 
 


Jaj dehogy bántottál meg! Én se vagyok még képben a többiekkel! :)
Tényleg, mi van Mártival???
Vendég
 


Detty!

Mivel én is paragép vok :shock: :lol: még a múlt heti dokilátogatásom után(ahol nekem se volt még szívhang 5+5 naposan)szal még akkor gyorsan előkerestem a srácoknál készűlt első UH-kat...és mindháromnál az jött ki hogy 6+2-3-4 naposan látszódott először csak a szívhang..szal NYUGI!!!!

Tényleg,Márti????????

Vivi!

Menj rá a vonalzómra ahol a srácaim vannak(asszem csak ott lehet ilyen több gyerekes vonlzót gyártani)szal menj rá és regelj be..aztán válaszd ki a szülinapi vonalzógyártás stb..stb..a többit már biztosan fogod tudni..de ha nem megy,segítek!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Gyorsan csak írok rólam, Kami nyűglődik a fogával, nem tud elaludni, felriad, bocsi, most nem tudtam visszaolvasni, majd holnap!

Szóval van egy 5 mm-es, dobogó szívű kismanócskánk...
Doki bácsim nagyon őszinte volt, mikor elmondtam a dolgot, mondta, hogy Ő nagyon gyerekpárti, de nem lesz könnyű... mondtam, hogy tisztában vagyok vele, későbbre is terveztük 4évvel, de az élet másképp alakult. Mosolygott, Ő is járt így. Megnéztük uh.-on, napra egyezik a mérete a korával (persze, pontosan tudtam én, hogy június 13-án fogant).
Aztán elmondta, hogy irígyel, nagyon és őszintén gratulált vagy 5x! :lol: Azt mondta, azért a 2 nagyfiú már úgysem olyan pici, meg fogjuk oldani a dolgokat...és búcsúzóul megkérdezte, adhat-e 2 puszit...komolyan nagyon sokat jelent, hogy így állt hozzá! Úgy értem, hogy nem a nyakamba ugrott olyan sziruposan, hanem igazán őszinte volt. Lehetett neki hinni.
Ő egyáltalán nem félt a terhességtől-szüléstől, hisz gyorsan regenerálódtam minden szülés után, neki is köszönhetően simán szültem az összes babát, egyáltalán nem látja úgy, hogy kockázatos lenne ez a terhesség.
3 hét múlva megyek újra!

És képzeljétek egyenlőre alábbhagyott a hányinger is!
Bár így maradna!

Köszi a drukkokat!

Márti
borossné becz márta
 
 


Judit!
Nagy drukk az UH-hoz! ++++++ Minden rendben kell legyen!!!
Boruskának menzesz szerint 10hetes lenne a babája és valódi kora 7-8 hetes. És ott sincs probléma.

Boruska gratula a 7-8 hetes babácskához! :) Csini a fotó! :wink:

Márti gratula a dobogó szívű babácskához! Aranyos a dokid. :) Kaminak és neked nyugodtabb éjszakát!

Nem semmi milyen fejlemények voltak itt 4 lurkó-1 lurkó ügyben. :shock: Azért elég furcsa, hogy így félrenézik... Drukkolok, hogy minden rendben legyen ha csak 1, akkor az 1 babócával.

Üdv minden újnak, és gratula, problémamentes babavárást!

Mi majd jövő hét kedden megyünk dokihoz. Addigra betöltött 7 hetesek leszünk kistesóval, akkorra már dobogó szívecskéje kellene legyen.

Közben néha csinálok újabb teszteket, de nem erősebb a kontroll csíknál a 2. csíkocska. Lehet, ezeknél a teszteknél nem is lehet erősebb? Mindkettő szép erős csík, ennyi. És mivel előbb éri el az alsó csíkot a vizelet, ott már egy ideje hamarabb jön elő a terhességet jelző csík, mint a kontroll.
Tünet semmi.

Panni! Jók az új vonalzók! :wink:

biribon
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Detty remélem egy kicsit megnyugodtál és minden rendben lesz azzal az egy babóval :lol:

Márti ezek csupa jó hírek. :lol: Kaminak nem szoktad kenni a fogát Dentinox-al nekünk még az vált be a legjobban.

Biribon kb én is ott tartok ahol Te még nekem sincs semmi tünet. :shock: Max a cicifeszülés és néha gombóc érzés a torokban.

Judit mennek a +++++++++ energiák. Drukkolunk!!!! Hányra is mész?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Márti!

Szuper hírek!

fogzásra:nálunk a Chamomilla 15ch homeos bogyó vált be a srácoknál.

Sári!

Neked is jó az új vonalzód :wink: De miért mutat egy nappal kevesebet mint nekem?Hisz egy napon volt a utcsó mensink első napja...

Juditnak drukkk!!Nem lesz semmi baj!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Márti!
Ez nagyon klassz! Biztos jó volt látni a szívverést!!! És a dokid nagyon kedves lehetett!

Judit!
Nagyon drukkolok én is, nem lesz semmi baj!

Biribon!
Én összesen három, különböző márkájú tesztet csináltam, és csak a legutolsón - múlt vasárnapi - lett erősebb a tesztcsík a kontroll csíknál. Nem tudom, van-e jelentőssége, és azt sem, hogy ez a nagyon magas béta HCG-m okozta-e.

Nekünk a Dologel használ a fogzásnál. Nagy előnye, hogy annyiszor használod, ahányszor csak akarod, míg a Dentinoxot - azt hiszem - csak 2-3-szor szabad naponta. Meg a gyerekorvos felírt valami gyógyszertári löttyöt, ami érzésteleníti a fogínyt egy időre, hogy legalább enni tudjon Alexa. Az nagyon jó volt!

Nagyon jók a vonalzók!

Kép
Kép
detty74
 
 


És lenne még egy hülye kérdésem: létezik, hogy nekem a reggeli (egész napos) hányás helyett hasmenésem van a terhességtől? Már majdnem egy hete tart, menetrendszerűen minden délelőtt és úgy 2 felé elmúlik. Nem is igazán görcsöl a hasam tőle, nem az a tipikus vírusos, vagy gyomorrontásos hasmenés. Csak érzem, hogy menni kell, és kész. De hamisítatlan hasmenés az eredmény. Nem tudom, mi lehet ez, és hogy mit tegyek ellene (már ha van mit).

Kép
Kép
detty74
 
 


Detti: én is hasonló cipőben járok, nekem is hasmarsom van, meg néha szorulásom is. De nem lehet, hogy te is sok gyümit eszel? mert nekem attól megy a hasam.

Úgy döntöttem a vonalzót nem írom át, babonából... de találtam rá megoldást.

Gondolkodóba ejtettetek. mikor én megyek akkor 5+6 mapos leszek. Ráérnék a kövi héten menni, akkor már tuti lesz szívhang nem? csak olyan nehéz kivárni... De mivel nem itt a szomszédban van a doki, meg azért csak nem maszek, lehet, hogy sporólnék is, nem?
Egyébként nekem még mindg alig van tünetem, remélem jó ez igy. Azon kívül, hogy a mellem már most teljesen eldeformálodott. Még gyakori vizelési ingerem sincs. Kis émelygés és kész.
Kinek mikor kezdődőtt a hányinger?

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


elirtam, most látom. Maszek a doki és fizetni kell nála.
bocsi

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Vadszi!
Sajnos nálam a sok gyümölcs nem okozhatja, mert szinte alig eszem gyümölcsöt, iszonyúan nem kívánom. Gondolom, ez nem olyan jó a baba miatt, és remélem, hamar elmúlik ez az undor (addig meg bízom az Elevitben).

Hát, a szívhangban nem tudok segíteni, nekem tegnap 5+5-tel még nem volt. De egyetértek, iszonyú ez a várakozás. Nekem az első 12 hét tűnik borzasztó hosszúnak. Tudom, hogy utána is lehet gond, de mégis ez a legkockázatosabb időszak.

Nekem sincs még igazi tünetem. Egy egész picit émelygek néha, de az is lehet, hogy csak beképzelem. Megnőtt az étvágyam és főleg délutánra nagyon álmos leszek, de ennyi. És nekem a mellem sem feszül, de szerintem a 7,5 hónap állandó fejés úgy betett neki, hogy nem is fog feszülni. Igaz, Alexánál sem nagyon voltak tünetek, kivéve a szülésig tartó folyamatos "mindjárt megjön" érzést. De az nagyon aggasztó volt, és ezért nem is hiányzik. Mindig azt hittem, vége a terhességnek, és minden WC-re menés előtt remegtem a félelemtől, hogy "most biztos megjött". És végül egyszer sem véreztem, egy picit sem.

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok!

Judit! Nagy drukk! És nagyon várjuk a (jó) híreket!

Krisy! A cicifeszülés és gombóc a torokban az már szerintem rendes tünet. Én elsőként a mellfeszülést hiányolom. Mondjuk reggelenként mintha lenne enyhe kis émelygés, de nem annyira egyértelmű. Szóval nekem tényleg semmi tünet.

Panni! Nem tudom, miért, de ha utánaszámolok, elseje hétfő volt most meg szerda, tehát 6+2-nél vagyok. Szerintem ez a számolás jó. Nem? Viszont nekem a szülés ideje is hozzád képest 3 nappal későbbre van rakva (a menzeszhez képest csak 2 nappal későbbre), mert hozzá van számolva a későbbi peteérés.

Detty! Mondjuk neked ha tényleg 1 babához képest nagyon magas a hcg-d, akkor attól lehet, hogy erősebb a csík. Én is azért kíváncsi lennék egy erősebb csíkra. :) De lehet, ennél a fajta tesztnél nem is lehet?
A hasmenésre nem tudok mit mondani. Szülés előtt tudom, hogy szokott lenni, de koraterhes tünetként...

biribon
 
 


Detty! Akkor tünetileg én is ugyanúgy állok. :) Lehet, örülnünk kellene. A mellfeszülésről ugyanazt gondolom az én esetemben... :?

Vadszi! Szerintem ráérsz egy héttel később menni. Mert így lehet, hogy eleve 1 hét múlva újra kell majd menned. Én most tényleg nagyon nem sietek. A dokinak mondtam, hogy az utána következő hét is jó nekem, csak neki nem jó, mert elutazik. Én tényleg nem akarok ebben a korai időszakban duplán menni UH-ra. Ráadásul ilyenkor még hüvelyi van, azt meg főleg nem szeretem.

biribon
 
 


Sziasztok!

Garatulálok Mindenkinek a márciusi bábájához, a négyesfogathoz duplán! :lol:

Szakértői véleményért jöttem :oops:
Vasárnap óta émelygek, a reggeli tejeskávém nem marad bennem. A cicim nem érzékeny. A pocim fájdogál. Reggel teszteltem egy negatívat. 18-19-én kell megjönnie. A ciklus eleje óta szedek napi 1 Utrot.
Bekavarhatott ez annyira, hogy babás jeleket produkáljak, vagy bizzakodjak. (nem mintha nem bizakodnék már 4 hónapja)
Dávidommal volt, h nem tudtam kvézni, viszont a cicim mind a 4 terhességemnél viszketősen érzékeny volt. (2 missed ab :cry: , ezért szedem az Utrot)

Panny, nagyon örülök Neked, tudtam én, h sikerülni fog a köv. hónap. (a februáriban találkoztunk)

Mártinak, mint régi ismerősnek SZÍVBŐL GRATULÁLOK, :wink: és nála talpraesettebb, igazi ANYÁT nem is ismerek. :oops:
(a dokidat kölcsönvenném, de a Kútvölgyi nekem a világvégén van :? )

Mégegyszer Gratula Mindenkinek, és nagyon szeretnék jönni közétek. Március 29.-ei baba lenne, és én már annak is örülnék, ha kukaca van, pedig apa a mennyekbe szállna, ha kislányunk születne.
(utálom ezt a sok ha-t :( )
Vendég
 


Kriszta!
Nem vagyok benne biztos, de az Utrot csak akkor kell elkezdeni, ha tényleg megfogant a baba. Így simán elképzelhető, hogy bekavar. Másik kérdés: szájon át szeded, vagy hüvelykúp formában használod? A szájon át szedhető sok embernél okoz rosszullétet, hányást. Viszont ha 18-19-én kellene megjönnie, a negatív teszt még semmit nem jelent. Attól még lehetsz terhes.

Biribon!
Örülök, hogy megegyezik a véleményünk a mellfeszülésről. Nekem ez hiányzik a legjobban (nem hiányzik, csak vártam), mert a vetélésem előtt is ez volt a legerősebb tünet és Alexánál is. Most meg semmi. Tehát a fejésre fogom, ami szerintem totál leamortizálta a mellszövetet. Még attól is félek, hogy egyáltalán képes lesz-e tejet termelni a kistesónak.
Azt nem tudom, hogy melyik tesztnél lehetséges az erősebb csík, melyiknél nem. Azt tudom, hogy az 5+5-tel 4400 HCG lenne a normális és nekem 20000 felett van (20228,7 pontosan). Gondolom, ez elég sok ahhoz, hogy az összes anyagot beszínezze a tesztben. :) És fura, hogy vasárnapra lett ilyen erős.

Megpróbálom felébreszteni a lányom. Nagyon aggaszt, hogy ilyen sokat alszik ma délelőtt és nagyon bágyadt is volt reggel. Antibiotikumot kap egy nagyon durva bakteriális fertőzésre (2 hét gyerekkórházi látogatás után derült ki), és félek, hogy valami bajt okoz nála. Plusz nem sokat eszi és keveset is iszik, aggódom a kiszáradás miatt - 3 hete már kapott emiatt infúziót is.

Kép
Kép
detty74
 
 


kriszta,
Én is szedek utrot ( napi 4-et ) de nekem nem változtatott a tüneteken.

vadszi,
szerintem is nagyon ráérsz még! Én mind a 2x a betöltött 6. héten voltam és nem volt szívhang soha. Csak amikor újra mentem 1 hét múlva!

biribon,
szerintem nem igazán van jelentősége a csík erősségének. Ha egyértelműen pozitív, akkor szerintem tök mind1, hogy erősebb e mint a kontroll!

Márti,
itt is gratula! :wink:

detty,
na gondolom, akkor némileg megkönnyebbültél!!!

Judit
++++++++++++++++ a mai uh-hoz!

Én már nem barnázok! :D De azért még nem merem elkiabálni.
Mondjuk most nem voltam annyira betojva , mint Flóránál.
lehet hogy én is úgy leszek mint Panny, hogy az összes baba elejét végigbarnázom?!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Krisztaaaa!!!

Szia!!! De szorítok! Nagyon-nagyon megérdemelnétek már!
A negatív teszt még nem csoda! Szerintem legalább 18-áig várj a következő teszttel, a Qupido jó érzékeny, próbáld azt!
Utrohoz nem értek, de a kezem csuriban érted!
Írj, akármi van!
És köszönöm szép szavakat...

Judit!

Gyere hamar!!!

Detty!

Hú, na kíváncsi vagyok mi lesz ebből! és nagyon szorítok, hogy 1 egészséges baba mindenképp legyen!

Honey!

Vérezgetés múlik?

Márti
borossné becz márta
 
 


Kriszta!

Sztem se kell csak a poz teszt után az Utro,enm?!Vagy lehet h rosszul tudom...én csak azóta használom.Nem tudom hogy lehet-e az Utronak bármilyen hatása...nagyon remélem hogy legkésőbb szombaton vagy vasárnap tesztelsz egy pozitívat és csatlakozol hozzánk :wink: :wink:

Detty!

Nekem is tünet a hasmenés már vagy 3-4 napja ,de nálam meg csak este...és nekem se olyan vírusos,mert se a hasam se a gyomrom nem fáj...mondjuk az is igaz hogy rengeteg gyümit eszem :oops: :wink:
A tejcsi miatt meg ne aggódj..én a nagyfaimmal rengeteget fejtem és szoptattam is,és ráadásul mindkét mellemet fel kellett vágni nagyon durva mellgyulladás miatt és így is rengeteg tejem volt a kicsiknél is :wink:

Sári!

Nekem se volt egy szersem erősebb a tesztcsík mint a kontroll csík...írtam is h én is aggódtam kicsit de már megnyugodtam mert másoknál is ez a tapasztalat :wink:

Mivel június elseje hétfő így mindig vasárnap lesz egy betöltött hét..na már most július 12.-én vasárnap töltöttük a 6.hetet..tehát ma már szerda van és így 6+3 nap...érted?! :wink:

Honey!

Lekopogom most nekem sincs már barnázás de akármikor visszatérhet..nem fogok meglepődni,mert nálam ez így szokott lenni.Azért még most is mindig lesem a wc papírt h mi a szitu :oops: :wink:

Vadszi!

Sztem is egy héttel később menj..így megspórolsz egy hét izgalmat és némi lóvét is :wink:

Panni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára panny 2009.07.15 09:10-kor.

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Bocsi, kicsit off leszek... de nnyi sokgyerekes anyukát egy helyen úgysem találok máshol! :wink:

Az egyik kérdésem az, hogy 9,5 hónaposan kaphat már lencsefőzeléket a baba?

A másik pedig, hogy brutál be van rekedve Flóra. Nem beteg, nem taknyos. Nem is igazán tudom mitől lehet.... hacsak attól nem, hogy egész nap kiabál és az oroszlánt utánozza. Létezik, hogy ettől elmegy a hangja?!
Mit lehet vele csinálni? Nagyon gáz szegénykém! Néha meg sem hallom, ha reggelente felébred és "szólni" bróbál, hogy jöhet a kaja..

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Hajráááááá Judit!
danyuci
 
 


Honey!

Használtok homeos cuccokat?Nagyon jó szopogatós cukruk van ami kimondottan rekedtségre van. és szeretik a gyerekek mert édes :wink:(Homeogene)

Sztem ehet már lencsét...Érdekességképp leírom hogy a nagyfiam kb.ilyenkor kapott először és akkor derült ki h allergiás rá..hatalmas kiütések jöttek rá kb 3 percre rá h megette...az egész testén de főleg az arcán..aztán egy év múlva újra próbáltuk és akkor is..szal azóta ő nem ehet lencsét(Új évkor sem ehet,remélem azért még gazdag lesz :lol: :lol: :lol: )

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Köszönöm a gyors válaszokat.
Az Utrot azért ajánlotta a volt dokim, hogy jó érett petéim legyenek, és a tapdásban is segítségre szorulok. Nem igazán akartam beleavatkozni a természet rendjébe, de nehezen viselem a ciklus végi csalódást, és hát parázom is a missed ab miatt.
Sajnos nem volt a patikában extra érzékeny teszt, de most írtam apának smst, hogy Qupido teszted kérjen egy patikus ismerősünktől.

Honey, érdekes Zétikém is 2 napig rekedt volt, még a múlt héten. Nem jöttünk rá, h mi okozhatta. Nálunk is csak az síkongatás, indián üvöltés lehetett a ludas. Odafigyeltem, hogy az ivóvize langyos legyen, és 1* adtam neki Homeogenet. Ahogy jött, úgy el is tünt a rekedtség.
Lencsével még várnék pár hónapot.
Vendég
 


Sziasztok!

Egy teljesen más jellegű kérdés: nálatok esznek ilyen melegben a kicsik? Az én lányom a bakteriális őrület miatt amúgy is nagyon keveset eszik, de most szinte semmit nem tudok beleimádkozni, pedig vagy 5 félével próbálkoztam most. És inni is alig iszik, így félek, hogy az éjszakát megint a kórházban töltjük.

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok!

detty!
A hasmenés nekem is megvolt, minden különösebb ok, hajtós étel nélkül, úgy az 4-6 hét körül, aztán elmúlt.
Nem tudom, örülök-e neki, mert most pont ellenkező problémám van - de mondjuk ez tipikus terhesség alatt, azt mondják.
Továbbra sem hányok, néha émelygek, meg fáj a fejem, meg olyan erősen köhögök, hogy majdnem elindul, de mégsem. Meg a cicIm fáj, mint két hónapja állandóan..., meg az alhatnék
De amúgy semmi elviselhetetlen, eddig elég szerencsés vagyok tünetekkel.

Juditnak iszonyú nagy drukkok mennek!
Én is megyek nőgyógyászhoz délután, de ő nem csinál UH-ot, úgyhogy kb nem is tudom, miért fizetek neki: hogy elmondja, hogy étkezzek egészségesen, meg hogy megkérdezze, híztam-e? :)

Na, megyek dolgozni, kitartás mindenkinek!

Kép
boruska
 
 


Detty!

Az én lányomnak meg sem kottyan a meleg evés szempontjából! 2 pofára fal mindent, ami elé kerül! :lol:
A fiúknak meg azon múlik az étvágyuk, hogy mi kerül az asztalra! :lol:

Panny!

Még pár napja akartam írni Neked, hogy így persze értem az SZTK-t, ha van ott ismerős, normális doki. Én BKV-zok be dokihoz általában, de én csak havonta 1x megyek. Miért kéne gyakrabban?
Tényleg, magánrendelésre Te is a MÁV melletti rendelőintézetbe jársz? mert ott ki van írva Kisfalvy neve! vagy másutt is rendel?
Most akkor egy napra leszünk kiírva? Mert én is 6+3-nál tartok!


Honey!

A Kimama naptár szerint 12-13 hónapos kortól mehet a lencse! Tudod, én mindig aszerint csinálom!

Márti
borossné becz márta
 
 


Juditról semmi hír???
Úgy drukkolok neki, hogy minden rendben legyen. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Most csak gyorsan...
Nem reagálgatok.

Panni! Szerintem, ha hétfőn volt menzesz, akkor köv. hétfőn lesz pont 1 hetes a tehességi idő. Tehát 1+0 6 hét múlva hétfőn 6+0 és szerdán 6+2. :wink: Többiek hogy gondolják? :)

Judit!!! Nagyon várjuk a híreket!!! +++++++++++++++++++

biribon
 
 


Nálunk sincs gond az evéssel a fiamnál ha olyan van amit imád akkor tömi befelé és folyamatosan pakolja ki a hűtőt. :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Biribon szerintem is úgy van ahogy mondod, mert nekem máj 26-án volt meg utoljára az kedd volt tehát tegnap kedden voltam elvileg 7 hetes tehát ma vagyok 7+1. Mensi szerint

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Kriszta! Émelygéssel kapcsolatban, nekem a 27. ciklusnapon kezdődött. Bár tudom, ez egyáltalán nem szokványos. Szoval a szokványos az a 6. hétnél kezdődik, de van aki csak még később. Azért írom, mert én se mertem elhinni, hogy azért, mert baba van, de jelnek nem volt rossz, és hát azóta már tudom, hogy baba van :)
Vendég
 


Volt valaki ma kint az utcán? Én nem mertem kimenni. 10-kor már becsuktam az ablakot, mert ömlött be a meleg! A függönyt is behúztam, így most 25 fok van benn.
Kb este fogom megfuttatni a skacokat, mert én ugyan ki nem megyek ilyen forróságban! Nem irígylem a panelosokat!
Doki látogatással kapcs én is úgy vagyok, hogy már majdnem betöltöm a 7. hetet, mikor megyek. Ha elmegyek előbb, max azt állapítja meg, hogy méhen belüli-e, és izgulhatok tovább. De azért előkeresem én is az uh-s adatokat mindjárt.
Vendég
 


7. hetesen már tuti látszott.
Vendég
 


Sári!

Tényleg nem akarok vitatkozni :wink: de ha hétfő az első nap akkor vasárnap a 7.és aznap letelik egy kerek hét..tehát aznap betöltődik egy hét..a másnap(hétfő)már a következő hét első napja lesz..ezt mindig is így számolták a dokik is,nekem legalábbis tutira :wink:

Márti!

Igen ott is rendel az SZTK-ban a kórház mellett a dokim(Kisfalvi)Krizsinél oda jártam hozzá,de Olival már Budára a II-ker-be a magánrendelésére.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni! Szerintem nem! :wink:
Írd be az adatokat IDE!
Nekem 6+2 jön ki. Jópofa ez a számolós oldal. Oda-vissza mindenfélét lehet számolni. :)

Bocsi, hogy csak erre reagálok. Többre, most nincs idő, nekem meg a számolgatás izgi kérdés. :) Nekem ez nem vita. :)

biribon
 
 


Jaj de jó, sikerült a másik vonalzó is! Lehet képet is tenni rá? Megpróbálom...
Vendég
 


Gyerekek ittam egy kávét, azóta sokkal erősebb az émelygésem.... fúúúúhhhhh
Vendég
 


Szerintetek sztk-ba csak beutalóval lehet menni uh-ra? Hülye kérdés, most biztos röhögtök.
Vendég
 


detty,
kaja ügyben én nem vagyok mérvadó, mert szerintem kevés az olyan finnyás gyerek mint az enyém!!! :D

panny,
köszi a tippet, de tuti nem tudom rávenni Flórát, hogy szopogassa, ne pedig kiköpje vagy lenyelje a cukrot! :wink:
A lencsével várok akkor. Tök durva, hogy ilyenre is allergiás lehet valaki!! :shock:

JUDIT!!!!!! MIZUUUUUUUUU???

Bocsi de ezt a 2 képet muszáj feltennem! Most kaptam őket meg.


Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jaj de tutijók ezek a képek!!!! Nagyon művészi!
Vendég
 


honey, de gyönyörűek vagytok - még a végén irígykedni fogok! :)

Kép
boruska
 
 


Vivi: Szerintem nem kell beutaló UH-ra SZTK-hoz. :lol:

Judit?????????

Honey: Gyönyörűek vagytok és Te is nagyon szép vagy. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Tényleg? Most elbizonytalanodtam. De ahhoz, hogy beutaló nélkül fogadjanak, kell valami terhességet igazoló dokumentum, és az nem terhesteszt...
szoval itt a Szent Imrében, mikor a fiamat és az első lányomat szültem, akkor nem kellett beutaló. De ha jól emlékszem, a kisebb lányomnál már adott a doki és utána elég volt mindig, hogy az előző uh-s lehetet vittem! Ezért vagyok összezavarodva.
Csak gondoltam, hátha még a doki előtt megnéznének, de csak úgy, hogy én azt mondom terhes vagyok, sztem úgyse néznek meg....:(
Vendég
 


Honeymoon! Irtó jók a képek!!!! Nagyon szépek vagytok mindketten!

Judit, hol vagy? Ugye minden OK????

Kép
Kép
detty74
 
 


JUDIT????????????

Honey, tetszenek a képek-nagggggggyon :lol:
danyuci
 
 


én is voltam dokinál ma, de semmi újat nem mondott, kb. ünneprontott azzal, hogy még a 8. héten se bízzam el magam, és majd foglalkozik velem a 11 hét után.
Szerencsére már nem megyek többet hozzá, hanem majd egy másikhoz, ha az visszajön a szabadságáról.

Judit, nagyon várjuk a híreket!
Ma már nem tudok többet jönni, de holnap reggel első dolgom lesz megnézni!

boruska

Kép
boruska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: