Új privát üzeneted érkezett!

:D :D Olyan hihetetlen, nem? 2 pici sejtből létrejött Ő, aki ott fejlődik, növekszik a pocakodban :P

afra.h
 
 


Nem akartam leszállni a vizsgálószékből, csak néztem és néztem...majdnem sírtam, aztán a doki leugrasztott.Utána mentem postára és a kezemben volt a kép és nem zavart hogy 1000-en állnak ellőttem csak ott lebegtem :D
editke28
 
 


:roll: :roll: :D Jajj, hát elhiszem :D :D Gratulálok szívből! Jó egészséget neked is és a Picidnek is!

Én mára búcsúznék, a változatosság kedvéért álmos vagyok...nagyon.
Jó éjt, szép álmokat!

afra.h
 
 

 
 

Editke - ne aggódj a szívhang miatt, nem mutatható ki minden babánál ilyen korban...a barátnőm 7 hetesen ment, ott még nem volt, egy hét múlva visszarendelték, és akkor már nagy erővel dobogott a pici szivecskéje :)

Jóéjt Afra :)
Én is elköszönök mára...holnap jövök. Szép álmokat!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Editke, gratula a gyönyörűséghez!!!!:))) MIlyen csodálatos lehetett látni a bébikét!!!
Nekem mára is lenne egy időpontom UH-ra, de nem megyek el, mert megpróbálom kivárni a jövő heti kaális UH-ot, ahol már pulzálás is lesz (remélem!).
Pedig annyira érdekel, hogy hányan laknak odabent, hogy szinte már szenvedek a kíváncsiságtól!
Vendég
 


SziasztoK!

Edit, neked mikor csináltak utoljára rákszűrést?
Csak mert nekem 2,5 éve, tehát most mindenképp kell, viszont ni s attól félek, vérezni fogok utána, s napokig esz majd a fene, hogy mi van. :shock:
Amikor a lányommal 6 hetes voltam, az sztk-s doki megcsinálta a rákszűrést, véreztem is, aztán az uh-n nem látott babát, csak petezsákot, a barma meg azt mondta, elindult a vetélés,mint látható vérzek is, menjek a kórházba műszeres befejezésre. :evil: Még jó, hogy hazaküldtek a kórházból, egy hét múlva már dobogott a szíve.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Mandi, gratulálok!
Halvány csík is csík :D .

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!
Jaj ezek az uh-s képek! Remélem, nekem is lesz mihamarabb!
Holnap kéne megjönnie. Illetve holnap nem kéne megjönnie...
Uxi! Ez a rákszűréses vaklárma nagyon durva! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
De egyébként nekem az összes terhességnek a legelején csinált rákszűrést a doki és sosem volt baj!
Nem annyira értem, hogy az miért olyan veszélyes. És akkor a sima vizsgálat meg nem?
De akkor a sex is veszélyes kéne, hogy legyen ilyenkor nem?
De most komolyan, a rákszűrés miért veszélyesebb, mint a hüvelyi uh és a sima vizsgálat?! Világosítsátok föl sötét elmémet!
Vendég
 


Nálam mindig úgy volt egyébként, hogy elmentem a dokihoz, kérdezte mi járatban, mondtam, hogy hát doktorúr csináltam egy terhestesztet és pozitív lett. Akkor megvizsgált, levette a kenetet, majd átmentünk az uh vizsgálóba. Ez egy kezdetleges uh és csak hasi, de a pacát általában látta. Majd elküldött normális hüvelyi uh-ra, és aztán mikor megvolt az eredménye, vissza hozzá és kezdődtek a laborvizsgálatok... stb stb. Nálam mindig ez a menet.
Lányok hanyadik héten kezdődött az émelygés nálatok? 5 vagy 6?
Vendég
 


Jó reggelt!


Mai teszt
Kép
Vendég
 


Heydie
Pénteken megyek doktorhoz.
Remélem, szép magas HCG-m lesz!

Editke
Nagyon szép! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Afra
Drukk a vizsgához!

Vivi
Igen, lombik volt. Évek során végigcsináltunk 6 inszemet, és most volt az 5. lombikunk...
LH-tesztet nem használtál? Azzal pontosan meg lehet határozni a peteérés idejét...
(én mániákus tesztelő vagyok :oops: )
Szex... elvileg nem szokták beültetés után javasolni... mi együtt voltunk most apával :oops:
Émelygés... ma nem tudtam meginni a reggeli kávémat

:cry:
Vendég
 


Sziasztok lányok!Látom mindenki jol van...Én holnap megyek uh-ra már nagyon izgulok...
Szed köztetek valaki femibiont?Én azt szedem és nem tudom lehet e melette még magne b6-ot szedni?Ti hogy alusztok éjjelente?Folyton felkelek ,rosszat álmodok,wc-re járok...Tudtok valami" csodaszert" jo alvásra?Citromfü teát olvastam hogy nyugtat de terhesen is lehet?
Szép napot mindenkinek!!!
gyöngyi-30
 
 


Gyöngyi, én pont most néztem utána a neten, mert én is forgolódok hajnalban. Van egy homeós szer, Nux Vomica a neve, állítólag használ. Én még nem próbáltam, holnap megyek gyógyszertárba konzultálni a témában

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok lányok!

Andi: Gratula és üdv. köztünk! Szeintem szépen látszik az a két csik!

heydie: én is szeretnék bekerülni a táblázatba, ha lehetséges. :) majd megírom az adatokat.

Ki hogy van ma? Hogy indult a reggel?

Nekem megint elég nehezen, a szokásos rosszullét és hányinger.

Már csak 5 nap és doki! Már nagyon várom!!! :)

Editke: nagyon szép az UH képed, gratulálok!! :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Vivi: Nálam az émelygés és a hányinger úgy kezdődött, hogy mikor vasárnap betöltöttem az 5-ik hetet és hétfőn elkezdtem a 6-ikat vagyis 5 hét .. napos voltam, na akkor kezdődött és azóta is tart. Szinte minden reggel van hányingerem, sokszor napközben is. Remélem érthető ahogy leírtam. :)

A rákszűrésről annyit, hogy nekem szerencsére idén februárban már megcsinálta a doki, úgyhogy túl vagyok rajta. Gondolom most nem csinál újat, hogy babát várok...

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Köszi hékás...majd én is megkérdezem...
gyöngyi-30
 
 


Vivi, nálam még nem kezdődött el az émelygés, csak nagyon ritkán van.
Viszont a melleim fájnak, és én sem alszom hajnalban, 4-5 között felébredek mindig.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok gratulációt, olyan aranyosak vagytok :)

Szóval elég gáz , de én nem írom le, de x éve nem csináltak rákszűrést.A dokim nyugdíjba ment és valahogy nem kerestem másikat, tudom ez nem mentség.Tavaly januárban hagytam abba a fogamzásgátlót és már készülődtem orvoshoz mostanában, hogy nézzen meg mert a ciklusom minden szabályos de baba nincs már 1 éve.
Ez a doki mégsem csinált rákszűrést azért amit mondott és azt is javasolta hogy a szexet mellőzzem mostanában.Azt mondta, majd ha 2 hét múlva megyek és minden rendben akkor megbeszéljük a továbbiakat.
editke28
 
 


Mandi!
Jaj de szép csíkocska! De örülnék én ilyennek, de még fele ilyen haloványnak is!
Aszta... akkor nem kis pénzbe került ez a gyerek! Vagy ezek a gyerekek???? :P :P :P :P :P
Na a kávét ne említsd, nekem minden alkalommal, terhesség elejétől, kb a 6. héttől a 12. hétig nem ment le a kávé a torkomon, de még a szagától is undorodtam. Pedig nagy kávé-vedelő vagyok.

Gyöngyi!
Mi az a Femibion?
Pisilés ellen? Ne igyál! Hahaha ez rossz vicc volt, az ellen kb semmi nem hatásos, majd a középső harmadban csökkenni fog a wc-re járkálás.... a harmadik harmadig!

Editke!
Asszem, most én is kihagytam a tavalyi rákszűrést. Nekem tuti csinál júniusban, ha terhes vagyok, ha nem.
Na akkor Neked is fog, legföljebb később!
Nem azért lányok, de miért kell minden terhességnél vércsoportot megállapítani?! Mintha változna!
Vendég
 


Andi!!!

Nagyon szép az a teszt!!! :D :D

A kávét ne sajnáld, iszol majd még eleget!!! :D

Amúgy mondta a doki, hogy 2 hét múlva csinál rákszűrést, ha minden rendben van, meg mehetek a többi vizsgálatra is.Fura volt, hogy vérvételre sem küldött.Meg mondott érdekes dolgokat, amin néztem .
Pl: közölte, hogy akkor van baj ha 2 hét múlva is így néz ki az uh, vagy ha hirtelen megszűnnek a tüneteim.Végülis megnyugtatott hogy jó helyen van és szép meg minden, de azért hozzátette ezeket is. :(
editke28
 
 


Jaj, Editke, miért stresszel Téged a doki??? Oké, hogy felkészít mindenre, de akkor is. Sajnálom :( Nekem a doki azt mondta a terhesség alatti szexről, hogy csak nyugodtan, terhes vagyok nem apáca :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Editke! Nyugi, gondolom arra értette, hogy ha 2 hét múlva is ekkora. De nem tudom, minek mondott ilyeneket.... ne is foglalkozz vele! Ott a baba és kész!
Brigi, hát ez az apácás beszólás jó volt!
Én már nagyon várom a hétvégét. Szerintetek merjek akkor tesztelni?
Vasárnap leszek a 29. napon (és elvileg 26 napos a ciklusom, legalábbis legutóbb.)...
Remélem, nem megyek még az agyatokra!
Most muffint sütök megint, mert jönnek a nővéremék.
Vendég
 


Vivi!

Én tavaly annyi tesztet elhasználtam, hogy szerintem miattam volt nyereséges a gyógyszertár.Aztán idén azt mondtam, hogy csak akkor tesztelek, ha nem jön meg.ÉS még vártam +3 napot, de nem számítottam semmire.Aztán csak ott volt a 2 csík :D :D
Ezért én már tesztelnék a 3 napon, de ezt csak én mondom.

Jajj, de ennék muffint :lol:
editke28
 
 


Editke!
Hát ez jó!
Tulajdonképpen mensi utáni napon már mindig kimutatta nekem, mikor terhes voltam. Úgyhogy szerintem vasárnap vagy hétfőn tesztelek.
Hidegfront tényleg fejbevágta a lányomat, már 2 és fél órája alszik!
Közben takarítottam is, meg sütök is, babakocsit is néztem a csajnak...
Tényleg, Hauck esernyőkocsiról van valakinek tapasztalata?
Vendég
 


Sziasztok!

Hallottatok már a Pocaklakó-dalolóról?

Ez egy új, várandósoknak (és párjaiknak) szóló előadás, amivel a 0-6 hónapos korig alkalmazható dalok, mondókák és a hozzájuk kapcsolódó játékok világába tekinthettek be. 2x2 órás előadásról van szó, de az "előadás" kifejezés nem is jó, hiszen igazából dal- és mondókatanulással egybekötött beszélgetésről, tapasztalatcseréről van szó. Szó esik a pszichés háttérről, a fejlesztési lehetőségekről, módszertani segítséggel, ötletekkel látlak el Benneteket. Sőt, a megtanult 40 dalt és mondókát (játékleírással) a végén CD-ROM-on meg is kapjátok, hogy a későbbiekben könnyebben felidézhessétek azokat.

www.cilizenebolcsije.eu

E weboldal Pocaklakó-daloló menüpontjában tájékozódhattok róla.

Júniusban két új helyszínen indul két csoport: Óbudán és Újpalotán. Mindkettő remek közlekedéssel, a Pólus Centerhez illetve az Árpád-hídhoz közel helyezkedik el. A konkrét időpontokról és helyszínekről szintén a fenti weboldalon tájékozódhattok.

Zenebölcsi - babatorna - Pocaklakó-daloló
www.cilizenebolcsije.eu
huligánlány
 
 


Helloka!

4-es lett a vizsgám :D a hétfői eredménye holnap lesz meg, a többire még mindig várnom kell...na nem mintha ez ide tartozna.
Ma egész jól voltam, sztem összefügg azzal is, h itt megint nincs jó idő, olyan 15 fok körül lehet...de úgy tűnik, h a hányingeremnek jót tesz a hűvös. Ti ilyet nem tapasztaltatok? (szombatra 8 fokot mondanak :cry:)

Editke - ne stresszelj! Tudom, mondani könnyű...de ezzel sztem is csak azt akarta mondani, h most okés minden, és ha esetleg 2 hét múlva is csak ekkora lenne a babuca (de nem ekkora lesz, mert nőni fog rendesen ;)), az lenne gond...mondjuk tényleg nem értem én sem, h minek riogat...

rákszűrés - előbányásztam a papírt, 8 hónapja volt, akkor gondolom most nem csinál újat, ugye? Valaki mintha azt mondta vna, h max. 1 évesnek kell lennie az utolsónak... :roll:

kávé - na ez az egyetlen, ami nekem simán megy, semmi bajom nincs tőle. Egyébként én már nagyjából immunis vagyok rá, ha este 10-kor iszom egyet, akkor is képes vagyok fél órán belül elaludni :D függőség...

Gyöngyi - nekem a párom néhány napja mondja, h nagyon sokat (vagyis inkább a szokásosnál is többet) forgolódok éjjelente. Pisilni én is kijárok, többször is. Rossz álomra eddig még nem volt példa. Csodaszer nem tudom, h van-e...a pisilési inger azt hiszem, talán a 12. hét körül elmúlik (de lehet h előbb is), és majd csak a végén jön vissza, amikor már lent lesz a baba és nyomni fog...

Andi - erősödik az a csík!!! Nagyon szép, gratula :)

Uxi - sztk-s dokisztori nagyon durva :evil:

Adrienne - akkor várom az adatokat!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Afra - mizu, vizsga h sikerült?
UH volt?? :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Heydie!
GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
Hideg hányinger ellen? Kár, hogy mikor megint tél lesz, már nem aktuális... bár van, aki a terhesség végéig émelyeg! Brrr...
Tudjátok én mindig megúsztam a "nagyon nagy hassal éljük túl a nyarat"... úgy néz ki, talán most is megúszom. Nem irígyelem azokat, akik augusztusban szülnek! Pont az utolsó trimesztert túlélni kánikulában...
Ez a tél meg jó, mert mire jön a jóidő, már leolvadt pár kiló is! 8)
Vendég
 


Sziasztok kismamák!

Editke!
Kép
GRATULÁLOK AZ UH FELVÉTELHEZ!!!

Afra!
Ma a tiéd következik!

Hékás!
A holnapi meg a tiéd!

Gyöngyi!
No meg a tiéd! Femibion mellé nyugodtan szedhetsz Magne B6-ot.

Mandi!
És máris itt a péntek a te vv napod!!!

Vivi!
ne jöjjön meg holnap-ne jöjjön meg holnap-ne jöjjön meg holnap!

Heydie!
Gratulálok a vizsgádhoz! 1 évig okés a rákszűrés.
Én sokkal jobban érzem magam, hogy nincs olyan meleg.
Tegnap este hasogatott a pocakom. Nagyon megijedtem, de szerencsére elmúlt. Ma semmim nem fáj, talán a cicik se feszülnek annyira. Ma meg ezeken aggódom. :shock: :oops: Tiszta paramami vagyok :oops:
Ja! És fogytam. Ezen meg Apa aggódik :roll:

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Sziasztok!

Editke, gratulálok a babókádhoz! nagyon jó az UH-képed! :)

Heydie, gratulálok a 4-eshez! :)

Andi! Üdv itt, szépen erősödik a csíkod! :wink:

Vivi, nekem Máténál 2 nappal a nemvárt után volt egész halvány két csíkos a teszt. (nála pontosan tudom, mikor kellett volna megjönnie, mert UH-val mutatták ki a PÉ-t). Még van remény! :wink:

Gyöngyi, úgy tudom, hogy a citromfű mehet terhesen is. :wink:

Én most egy kicsit be vagyok ijedve, mert tegnap óta semmi tünetem... Attól félek, hogy az jön be nálam, amivel Editkét ijesztgette a doki... :shock:

miniliza
 
 
 


Sziasztok!
Minden új babásnak gratulálok és örülök,hogy ennyien vagytok már....
Boldog pocakosodást kívánok Nektek!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kandi72 2009.05.13 20:51-kor.

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Nagyon fáradt vagyok (+ a fejem is fáj), úgyhogy csak szokásos bekukk.

Ma voltunk orvosnál...illetve csak lettünk volna, ha le nem akadunk mindjárt a recepciónál...kicsit belegabalyodtunk az egészségügyi mizériákba. Az a lényeg, h nincs itteni egészségügyi kártyánk és előbb azt kell csináltatnunk...csak ezután mehetek orvoshoz :? Szóval nagy valószínűséggel a Picikémet csak jövő héten láthatom meg (remélem!!) :cry:

afra.h
 
 


Sziasztok!
Nem bírtam ki, elmentem ma UH-ra. Láttam egy szép szabályos petezsákot és jó helyen volt. Még nem láttuk az embriót. Ettől egész nap frászban voltam. De megnyugtatott a dokinő, hogy minden nappal nagyobb lesz és jövő hétre már biztosan látszani fog. Biztos, ezért is rendeltek be UH-ra a Kaáliba a 6. héten, mert akkor már látni is lehet talán az embriót:)

Kép
Vendég
 


Twist, ezek szerint 1? Vagy még van esély, hogy kettő?

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Twist - egy hét múlva biztos jobban fognak látszódni a látszódnivalók :wink: azért gratulálok!!! Jó kis kép :)

Afra - sajnálom, remélem sikerül minél előbb elintézni, és láthatjátok a Picúrt :)

Miniliza - ne aggódj a tünetek "kimaradása" miatt, ha azt vesszük, nekem se a "normál" kerékvágás szerint megy ma sem - nincs hányingerem folyamatosan...sztem ezt rettentő sokminden befolyásolhatja.

Nonó - én is fogytam, nálam is aggódik mindenki, h még csak a 6. hét, és márs -1kg-nál tartok...

Vizsgagratulákat köszönöm :)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok lányok!Köszi mindenkinek a tanácsot!Már regisztráltam a femibion oldalon pénteken és kedden már meg is jött a tabletta.Nagyon jo hogy ingyen van 15db.
Nekem is elmulott a hányinger viszont farkas étvágyam van...
Koffeines kávét lehet inni?Mert nem mertem inni miota terhes vagyok,pedig néha jol esne...
Heydie: gratula a vizsgádhoz!
vivi: a femibion magzatvédő vitamin én ezt szedem.
gyöngyi-30
 
 


Twist, az a jobb felső sarokban nem egy másik petezsák?
Bár a doki biztos tudja, hogy mennyi van, csak szerintem az is úgy néz ki. :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Gyöngyi - a kávével kapcsolatban:

"Az alapszabály az, hogy lehet kávét inni a terhesség alatt, de mértékkel. Napi maximum 3 presszókávé az elfogadható mennyiség. 1 csésze kávéban kb. 50-60 milligramm koffein található. Kutatók nemrégiben bebizonyították, hogy napi 500 milligramm koffein (kb. 9-10 kávé) 2,2-szeresére növeli a vetélés kockázatát az első harmadban, és már napi 4 csésze is valamivel magasabb vetélési kockázatot eredményez. A 2007-ben végzett felmérés eredményeiből kiderül az is, hogy ez a vetélési kockázat csak a nemdohányzó nőknél áll fent, akik dohányoznak, azoknál nem (ennek ellenére nem szabad dohányozni a terhesség alatt, mert az meg súlyos fejlődési rendellenességeket okozhat)."

[...]

"A túlzott kávéfogyasztással kapcsolatos problémák fő okozója a koffein, amely a kávé mellett a teában és a kólában is megtalálható, ezért ezek fogyasztását is csökkentenünk kell úgy, hogy a napi fogyasztás 150 milligramm alatt maradjon (ez kb. 3 csésze kávé vagy 1 pohár kóla és 1 csésze kávé)."

Én mindig is 3in1-et ittam, most is...egy reggel, egy délután. Régebben volt késődélután is, aztán már kihagyom.

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Köszönöm lányok:)
Uxi, Jé, tényleg! Most, hogy mondod, én is pont olyannak látom, mint az alsót. De majd igazán a Kaáliban nézik meg. Ez a doktornő, akinél voltam, mindent hárított: hogy majd az orvosommal beszéljem meg, hogy hányadik hétnél tartok. És egy petezsák megtalálásánál megállt. De most, hogy nézem a képet, én tényleg reménykedni kezdtem:)) Köszi Uxi!!!:-))))

Heydie, köszi. Olvasom a net-et vadul és azt látom, hogy a jövő héten már látszhat, aminek látszania kell. Az klassz lenne:)

Ja, Femibionra én is regisztráltam és meg is kaptam a csomagot, nagyon örültem neki. A fél csomag Femibion meg főleg jól jön, mivel pont azt szedem és nagyon klassznak találom:)
Vendég
 


Uxi - milyen igazad van...tényleg olyan sztem is!

Twist - én is nagyon bújtam a netet, h a 6. héten mi látszik, szívhang, hasonlók (de sokszor elmondtam már ezt :oops:)...reménykedem, h amikor megyek, akkor már viszonylag sokat tud mondani a doki ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Mi az a Femibion?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Femibion terhességi vitamin, mint az Elevit. Csak ez most új fejlesztés:)

Csajok tényleg, olyan az a folt, mint egy petezsák. Na a Kaáliban ráállítom a doktornőt, hogy keresse meg, ha van másik albérlőnk:)))
Vendég
 


Már nem kell sokat várnod, Twist, addig már csak kerek 1 hét van, hamar elmegy :) ez izgi, én is kíváncsi vagyok, h hányan vannak odabenn - a te szavaiddal élve, h hány albérlőtők van :D ez nagyon tetszik :D

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Heydie, te hamarabb tudod meg mi újság, hétfőn lesz UH-od. Nekem szerdán. Majd kérünk fotót és élménybeszámolót várunk! Szorítok neked!!!:))
Vendég
 


Twist - igen, már csak 5 nap :)
nagyon remélem, h kapok majd képet...akkor mindenképp felteszem :) élbénybeszámolótól sem menekülhettek majd ;) no de előttem Brigi még biztosan megy, mindjárt holnap... egy kalappal!!! +++
elköszönök, elslisszanok aludni, holnap délelőtt megyek be a suliba a hétfői vizsgám eredményéért, aztán találkozom egy barátnőmmel és megyünk mozizini. Majd du. jövök, remélem csupa jóhírre :) jóéjt Csajok!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!
Jaj már nem is tudom, mivel akartam kezdeni!
Twist, ne aggódj! 6 hétnél kisebb terhességnél csak a petezsák szokott látszani általában!
Pocakban ki tudja, hány baba csücsül majd a jövőhéten :)
Gyöngyi, én úgy tudom, és a védőnőm, dokim is azt mondta, hogy napi 1-2 kávé tejjel belefér...
Vendég
 


Jóreggelt!

Benézek egy pár sor erejéig, aztán lassan megyek be a suliba az eredményemért. Majd délután jelentkezem rendesen...

Brigi - egy kalappal a mai UH-ra!!! :)

Szép napot!

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!
Brigike, egy nagy kalappal a mai UH-hoz!!!!!!!

Vivi, köszi szépen a megnyugtatást, nézegettem a netet, kutattam és láttam, hogy minden okés. Egy barátnőmnek pl. csak a 8. héten találták meg először a babót. És nemsokára szülni fog:)) Szóval, még egyénenként is változik a dolog:)

Ez a róka dolog, ami vasárnap kezdődött, hát még mindig ittvan. Tegnap a melóhelyen délben. Ma reggel otthon és a melóhelyen ismét. Borzalmasan nézek ki és úgy is érzem magam. De azért örülök, mert ezek jó jelek:)
Vendég
 


Sziasztok, még nem jött meg. És a férjem azt álmodta, hogy terhes vagyok :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: KÍVÁNCSI VAGYOK!
Twist, remélem, hogy én is rosszul leszek majd elején, mert ne nézzetek hülyének, de most a pé óta zabálok!
Jó lenne már leállni!
Vendég
 


Sziasztok kismamik!

Miniliza!
Hogy vagy ma?

Kandi!
Köszönjük az infót és a drukkokat is! Neked is minden jót!

Afra!
Sajnálom ezt a kártyadolgot! :(

Twist!
Kép a petezsákjaidhoz! Én kettőt látok :wink: , pedig nem is ittam :lol:
Nagyon szép az új vonalzód!

Mandi!
Hol a mai ++++++++++++ teszted? :wink:

Heydie!
Szép az új lila zsiráfod!

Hékás, Gyöngyi!
Várlak benneteket a fotókkal! :)

Változott a picikém! Számomra a legszebb rizsszem a világon!!! :D Ma reggel kivasaltam. Most pedig Republikra bulizunk a babócával :lol:

Mai csatlakozó??????????

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: