Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!! :P

bocsi, hogy így eltűntem, de a fiaim nem kímélnek.. :oops: :lol:

Mka: sok kitartást a tanfolyamhoz.. :wink:

Nozavi: örülök, hogy visszajöttél.. :lol: én is szeretném, ha beindulnánk jobban, de a napi négy-öt oldal részemről kivitelezhetetlen, annyira pörögnek a fiaim.. :lol: hát igen egy lurkóval sem egyszerű, de én annyira imádom, hogy ketten vannak, még a nehézségek ellenére is.. :lol: :lol:

Matnani: itt vagyok ám én is.. :wink: csak leginkább olvasásra jut időm.. 8)

és igen, pörögjünk fel.. :lol:

rólunk:zajlik nálunk az élet rendesen, a fiúk egyre csibészebbek.. :lol: Ákos mindent csinál Matyi után, de már olyan sebességgel, hogy lassan sprinterré avanzsálok.. :lol: :lol: már mindent meg tudok Ákossal beszélni, mert mindent megért, és mindent meg is értet velünk.. :lol: minden nap megtanul egy új szót, ami megtetszik neki.. :lol: már egész komoly tudománya van "beszéd" terén.. :lol: :lol: Matyi is egész nap beszél, be nem áll a szája.. :lol: :lol: de olyanokat mond, hogy dőlök a röhögéstől.. :lol: néha jó kis balhét csap, vagy éppen átmegy kezelhetetlenbe, de alapjáraton nagyon könnyű dolgom van vele, nagyon okos gyerkőc.. :lol: :lol: Ákos már egy kicsit keményebb dió, rendesen elvonul duzzogni, ha úgy érzi csorba esett a büszkeségén.. :lol: csücsörít a szájával, látványosan elvonul, majd hátat fordít nekem, és onnan kiabálja, hogy NEM.. :lol: nagy koponya ő is..:lol: ja, és Matyi már próbálkozik a vers mondással, annyira édes, ahogy koncentrál és próbálja utánam mondani.. :lol: ja, és minden nap természet filmet néz, de nagyon komolyan figyel minden pillanatára és olyan édeseket kombinál.. :lol: ma például a jeges medvékről néztünk egy filmet, mikor megkérdezte, hogy mit eszik a maci.. 8) mondom neki, hogy halat, meg fókát, erre ő: "neeem, füvet eszik".. :) (még nem tudja elfogadni, hogy az egyik állat megeszi a másikat.. nagy állat barát..) erre én, hogy "ott nincs fű, csak rengeteg jég és víz".. 8) próbálta emészteni a hallottakat, majd a következő pillanatban jéghegyeket mutattak, amire rá is kérdezett, hogy mi az.. :) mondom neki, hogy "na látod, azon a jéghegyen él a maci, ott tényleg nincs fű", mire Matyi kis gondolkodás után: " de, a nagy jéghegy mögött van".. :lol: :lol: nagyon jókat szoktunk beszélgetni.. :lol: :lol:

ja, és remélem nem haragszotok érte, de ezt mindenképpen meg szeretném mutatni nektek: hoztam egy videót Ákosról, ahogy a papucsomban flangál.. :P

http://www.babanet.hu/album/video.php?video=57884

igyekszem sűrűbben jönni.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám, rendszeresen benézek, de ha nem ír senki, akkor én sem írok. Nem akarok monológokat írni :D

Most itthon vagyok, befejeződött a gyakszim. Meg vagyok fázva, már napok óta köhögök, fáj a torkom, folyik az orrom. Már kifele lábalok belőle, remélem, hogy a hétvégére teljesen meggyógyulok.

A német tanfolyamommal nem tudom mi lesz, voltam beiratkozni, csináltak szintfelmérőt. Elméletileg okt 12-én indulna, de majd kiderül, hogy idul-e a csoport, lesz-e elég jelentkező.
Mondta a nő, hogy nem biztos benne, mert egyrészt nem kezdő csoportól lenne szó, másrészt intenzívbe szeretnék beiratkozni, vagyis 2 hétig mindennap mennék. Szóval a csaj nem biztos benne, hogy összejön a 7 fő és el tudják indítani a tanfolyamot. Majd előtte még felhív.
Szuper...

Morca! nagyon cuki a video :lol:

Én jelenleg fogyózom, jó lenne ha le tudnék adni néhány kilót. Egésznap éhes vagyok, tornázok, remélem, hogy lesz eredménye 8) Olyan 3-4 kilótól jó lenne, ha meg tudnék szabadulni. Mikor kijöttem Franciaországban sokkal vékonyabb voltam, mint most.

Na majd még benézek, remélem, hogy ti is jöttök

mka
mka
 
 


Nozavi!

Míg nem voltál itt, bejelölgettük egymást iwiwen.
Te is iwiwes vagy??????

mka
mka
 
 

 
 

Sziasztok!
A kicsi fiam megint náthás:(Remélem Kittus nem kapja most el.

Nozavi,ez borzalmas ami veletek történt nem találok szavakat.nem is tudom h h lehet túlélni.Ez hol történt itt?vagy már kint?Az első orvos...no comment.de miért nem adott antibiotikumot??Jaj,ez borzasztó! :cry: :cry: :cry: :cry:

Heni

Kép

Kép
matnani
 
 


Na sziasztok!

Nézzenek oda, két napig nem tudok jönni, és már jöttök is! TÖK SZUPI!!!

matnani-hát borzalmas volt, sőt ezt egy élet is kevés elfelejteni! Zalcsit soha nem is akarnám, csak azt az egy hónap embertelenséget! Egyébként sajnos ez még otthon volt! :cry:

mka-persze, hogy iwiwes vagyok!!! :wink: NANÁÁÁ! Pintérné Molnár Nóra néven megtaláltok! JELÖLJETEK, JELÖLJETEK!!! :lol:

morca-gyere amikor csak tudsz!!! Nem szoktak véletlen egyszerre alukálni Manócskáid??? :roll:

mka-ÉNISÉNISÉNIS!!! Akarok fogyni, csak az istennek nem megy, na jó mit várok amikor zabálok! :oops: Olyan jó lenne vissza fogyni a terhességem előtti súlyra, nem nagy álom szerintem, és nem is kivitelezhetetlen. Most 75, akkor 68. :oops: persze még az is sok, és sokk!! :lol:

Na puszika, gyertek!!! Hú, ha minden terveink szerint alakul, már jövő ilyenkor én terhes leszek a 2011-es babóval!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Nozavi bejelöltelek :lol:

Én sanyargatom magam a fogyókúrával, bár azért annyira nem sanyargatás, mert azért eszek is, csak nagyon odafigyelek. Reggel iszok zöld teaát, mert azt mondják, hogy jó a zsírégetésre. Amúgy is csomó pozitív hatása van, szóval ártani tuti nem árt. Aztán délben eszek rendesen, a napi egy főtt kaját nem sajnálom el magamtól. Nem akarom, hogy aztán tönkre tegyem a gyomromat 8)
Délután viszont már nem eszek nagy dolgot. Gyümiket, és tegnap fél 5 körül megettem egy szelet sonkát sajttal. Nem volt túl tápláló, így estére megettem még egy 0%os joghurtot. Este 10kor már a falat kapartam olyan éhes voltam, de nem ettem semmit :lol:
Ja, és tornázok mindennap Rékával. Alig állok a lábamon, olyan izomlázam van 8)
Tegnap óta fogytam 300 g-ot. Én már ennek is örülök. Mivel nincs sok felesleg rajtam, így nem várhatom, hogy napok alatt kilók mennem le rólam.

Na lépek, mert takarítok.

mka
mka
 
 


Sziasztok! :P

de jóóó, lassan mindenki előkerül.. :P :P

Mka: fogyókúra.. :? telitalálat.. :roll: 8) én is fogyózom.. :? 8) de nekem sokkal többet kell leadnom.. :oops: :oops: le sem merem írni, hogy mennyit.. :oops:(most vagyok 87 és 60 szeretnék újra lenni..) kb 3 hete kezdtem, azóta már majdnem 2kg lement.. :) én is tornázom, igyekszem többször kevesebbet enni, de leginkább az segít, hogy 5-6 után már nem eszem.. 8) most nagyon elszánt vagyok és tuti, hogy végig is csinálom.. 8) :wink: úgy tervezem, hogy legkésőbb jövő nyárra elérem az áhított 60kg-ot.. a sanyargatás nem biztos, hogy megéri, mert anno én is mindig sanyargattam magam, (3-4kg miatt) és amikor Matyival ágyhoz lettem kötve mert veszélyeztetett terhes voltam, pikk-pakk felszaladtak a kilók.. :? és persze azóta sem mozdulnak, max fölfele, (pedig Ákossal csak 6kg híztam) bár az is igaz, hogy több mint 3 éve vagy terhes voltam, vagy szoptattam, így esélyem sem volt fogyózni..:roll: most már minimális amit Ákos szopizik, úgyhogy szép lassan le is adom a felesleget, hogy újra igazán csajszinak érezhessem magam..8)

Matnani: jobbulást a kicsi fiadnak.. :wink: 8)

Nozavi: én is bejelöltelek.. :wink: a manóim most is alszanak, és persze egyszerre, de ilyenkor szoktam tornázni, mert este esélytelen próbálkozás lenne..:lol: jaj, de szeretnék már én is 75kg lenni.. :roll: :lol:

na, megyek tornázni.. :wink:

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Na szép jó estét Csajok!

Ez már nagyon jó, hogy mindannyian naponta legalább egyszer benézünk!!! Majd leszünk még függők! :P :D

Torna-én is épp most szedettem le Apával a Rubint Rékát, dehogy minek még nem tudom, mert alapból utálom azt a nőt, nehogy már ő mondja meg nekem a nagy f*szát! :oops:
sajnos én arra tudom nagyon nehezen rászánni magam, hogy tornázzak! Én gyorsan szeretnék sokat fogyni, valahogy úgy, hogy este lefekszek, alszok egy jót, és reggel úgy nézek ki ahogy elterveztem! :roll: :roll:

Visszajelöltelek benneteket, de még nem volt egyszerűen időm képeket nézegetni, de most mindjárt meg is nézem. Manó már alszik, ma hamar kidőlt, így már 6-kor fürcsi volt, pedig fél 7 és 7 között szokott lenni, de nem volt szívem kínozni, mert délután nem volt hajlandó aludni!
Majd valamelyik nap teszek fel képet az én kis Drágámról, mert most a laptoppal netezek a képek meg a nagy gépen vannak, amit Apa berhel. :lol:

matnani-az mit takar, hogy MEGINT náthás Máté? Sűrűn beteg? Jobbulást neki gyorsan!

morca, mka-mit szóltok egy közös egymást lökdöső fogyókúrához? :lol: :lol: Engem tényleg rugdalni kellene, mert Apával közösen elhatároztuk, hogy fogyizunk 8) , rá is ráférne /155 kg!/ :? , de egyszerűen nem bírjuk rávenni magunkat! Pff!

NA nem szaporítom a szót! :oops: Gyertek, jó lenne egyszer ha egyszerre lennénk fent!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


matnani- Máté mikor született? Vagy direkt nem árultad el? :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


ha jól számoltam ő március 8! Jól számoltam?? :roll: Sajnos nem vagyok egy matekzseni! :oops: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

engem se árt noszogatni a fogyóra, mert az elején nagyon elhatározott vagyok, de aztán mindig csökken a lelkesedésem. :D Eddig még tartom magam, de nem tudom meddig leszek még ilyen erős :lol:

mka
mka
 
 


Sziasztok!
Kittim is beteg:(:(Gyerekek ez egy borzalom amin mi keresztzül megyünk egy hónapja. Úgy félek h valami bajuk esik ettől a sok bacitól amiket elkapnak.Szővödmény vagy ilyesmi.Lázuk most nincs szerencsére remélem nem is lesz és 3 nap alatt elmúlik:(
Éjszakánk nagyon szar volt,még sírtam is nehéz egyedül,Kitti egész éjjel nyöszörgött ölbe aludt én meg ülve:(kétszer felverte a házat alig bírtam megvigasztalni mert fogzik is közbe.De nem ezért sírtam hanem mert pont most!fáj valami nekem a jobb oldalt és éjjel nagyon rossza volt,azt hittem szerdán(akkor kezdődött)h az epém merth babot ettem és nem bírom és attól fáj,de szerintem ez már nem az és erősen gyanakszom h a vesém:(tegnap elmúlott és éjszaka megint előjött,ráadásul megint sűrűen megyek pisilni.Most jobban oda fogok figyelni mert szerintem nem figyelek oda magamra és nagyon kevés folyadékot iszok:(Most odafigyelek és többet iszok,hátha csak ez a baj és helyreállok,ha nem elmegyek orvoshoz.Most nem fáj,de ha Kittit arra az oldalra csücsültetem az ölembe akkor érzékeny.


az mit takar, hogy MEGINT náthás Máté? Sűrűn beteg? Jobbulást neki gyorsan!

Hát amióta elkezdtük az ovit azóta mindent összeszed és hazahoz :(

Máté mikor született?

Március 7.
de február 26.ra voltam kiírva. :lol:

Heni

Kép

Kép
matnani
 
 


NA hallihhhóóó!!

Ma már sétáltunk a Törpivel egy nagyot! Kint nálunk 6 fok van!! :shock:

Heni-nyugi, nem lesz semmi gond a gyerkőcökkel!!! :wink: Pár nap és sitty-sutty túl lesztek az egészen! :wink:

KI JÖTT A JOBB FELSŐ I. FOGACSKÁNK!!! VÉGRE!!!! :D

Szegény Kittike akkor jól megszenved vele!!

mka-nyugi lökdösődjünk!!! FOGYNI FOGUNK!!! Tartsatok ki, én mellettetek állok , szorítani nagyon jól tudok! :oops: :lol: na jó ez csak vicc volt, én is akarok!!!

Na most befejezem, mert kihasználom, hogy alszik a Manó, és én is eldőlök egy kicsit!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Nozavi: jöhet a közös fogyókúra.. :wink: :lol: hogy fogod elkezdeni?? 8) vagy már elkezdted?? 8) én Béres Alexandrára tornázom.. 8) nagyon kemény, de nagyon jó gyakorlatai vannak.. 8) eddig csak fél órát tornáztam, de most már egy óra is megy.. :lol: :lol: csak elég idétlenül érzem magam közben, mert mindig útban van valami (leginkább a pocakom).. :lol: :lol: pedig régen én is vezettem aerobic órát, most meg alig bírom végig csinálni.. :? :lol: na, de ez már nem lesz így sokáig.. :lol: :lol: hajrá fogyisok... :wink: :lol: gratula a fogacskákhoz.. :lol: Ákosnak kb 10 foga van már, abból kettő rágó félúton, persze egyszerre.. 8) nálunk még jó idő van, de már nagyon várom a telet, én nagyon szeretem, persze csak ha havazik.. 8)
ja, és este 10 körül szoktam leginkább fent lenni.. :wink:

Mka: mi majd nem hagyjuk, hogy elfogyjon a lelkesedésed.. :wink: :P nem olyan sok amit le kell adnod, simán megtudod csinálni, úgyhogy csak keményen.. :wink:

Matnani: sajnálom, hogy betegek a gyerkőcök.. :( jobbulást nekik.. 8) ezért sem bánom, hogy Matyi még nem ment oviba, legalább ennyivel kevesebb baci jut el hozzánk.. 8) szerencsére nem sűrűn betegek.. :P jobban vagy már?? :roll:

na, megyek, ha leraktam a fiúkat, még benézek.. :wink:

Momi merre vagy??

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Na újra itt! A hétvégén nagyon nem történt semmi, jó nagyot sétáltunk szombaton, vasárnap meg bent gubbasztottunk, örültem, hogy az erkélyre kitudtam vinni a Manót, annyira szakadt egész nap az eső!
Fogyi rendben! Még ne kezdtem el, de mikor kezdjük? Diétázzunk is? Egyet kellene csinálni! Hmm?
Na balra el, mert felébredtünk! Pusssz Nektek!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!


Én még eddig birom a fogyókúrát. Én Rékára tornázok, nekem is nagyon ellenszenves a csaj, de ingyen kaptam ezt a dvd-t az egyik ismerősömtől, szóval nincs jogom szekálni :lol: A lényeg, hogy van vmi, ami kicsit megmozgat. Egyéblént jó kemény, lefáradok rendesen tőle.
A diétámon én már nem akarok változtatni, kicsit fentebb leírtam, hogy miből is áll nagyjából. 5 nap alatt sikerült 600g-ot leadnom, és ennek örülök. Mint már írtam, nekem csak néhány kilót kell leadnom, szóval nem várhatom, hogy hirtelen nagyon sokat vesztek.
Azért érdekelne, hogy másoknak miből áll a fogyókúra, ha nem is csináljuk pontosan ugyanazt, akkor is ötleteket meríthetünk belőle.
Az enyém lényege: Reggeli mint mindig (sose ettem sokat reggel), ebéd rendes (szerintem a napi egy főtt kajára oda kell figyelni különben szétmegy a gyomor), vacsora olyan fél 5 körül, és minimális, semmi kenyér, inkább gyümi, vagy egy kis sonka. Aztán ha nagyon kaparom a falat az éhségtől, akkor egy 0%os joghurt.
És persze mindennap torna Rékával :lol: :lol:
Hát ennyi. Nekem úgy néz ki, hogy beválik.

Ja, tegyük hozzá, hogy szerda este vacsoravendégeink lesznek, felborítom a diétámat. De nem tudok mit tenni, én főzök, nem tehetem meg, hogy ülök az üres tányér mellett, és nézem, hogyan esznek a többiek. Szerintem a többiek hangulatát is elrontanám. Ígyekszem majd minimálisat enni, de vmit csak muszáj leszek. Ráadásul 8ra jönnek, fél 9 előtt tuti nem eszünk :shock: Na nem baj, csak egy kihágásról lesz szó, aztán megint rendes kislány leszek :wink:


Nozavi, te bevonhatnád a párodat is, akkor neked is könnyebb lenne. :D ugyanazt eszitek, ugyanakkor, így könnyebb.

Az én párom nagyon vékonyka, még híznia is kellene, nem tehetem meg vele, hogy ugyanazt etetem vele, mint amit én eszek.
Tegnap este olyan jóízűen vacsorázott.... Csurgott a nyálam, de erős maradtam :lol:

mka
mka
 
 


mka-jó neked, hogy csak egyedül szerda este térsz el a ditétádtól! Én majdnem minden nap azt teszem! :oops: Én ezt nem tudom csinálni! Nincs akaraterőm egy csepp sem!Illetve van, csak nem magamra! Itt most Zalcsira gondoltam! Bocsi!
AZ a baj, hogy nem tudom bevonni Sanyit, mert Ő reggel fél 8ról dolgozik fél 5ig!Akkor amikor hazaért akkor van főtt kaja, és elvileg slussz, csak van amikor ezt megszegjük, az élen velem :?
Igen, Réka! Tegnap megnéztem, hááát elég gááááázzzzz!!!! :roll:
Ja egyébként most kellene összeszidjatok, szóval csak bátran!
Vaaaagy!!! Ajánljatok valami tök jó diétát ami még be is tartható! Legyen benne hús, hús, meg hús, és még egy kis hús! :lol: Na jó egy kis hal is lehet! :oops:

Tegnap itt iszonyat hideg volt! Szakadt az eső! :cry: Lassan beleszünk zárva a Manóval! Amúgy is már jóval később jön fel a Nap! Még reggel 7-kor sötét van! ...és ez nem áll meg! A legdurvább az lesz amikor délelőtt 10kor jön fel a Nap, de már délután 3kor le is ment! Pfff!

Na várom a szidalmakat, de azért segítsetek is! Jó lenne megmutatni a páromnak, hogy megy ez! AKARATERŐ??? Hol vagy??? GYere elő??!!! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Nozavi: tessék összeszedni magad, mert Mka pillanatok alatt le fog fogyni, és akkor már csak te maradsz sorstársam.. :wink: :lol: ne hagyj cserben.. :roll: :lol: :lol: diétával kapcsolatban pedig szerintem ne várj hosszútávú csodát a különböző diétáktól, hanem próbáld meg a rossz szokásaidat kiiktatni.. :roll: 8) én elhagytam a vacsorát (kifejezetten jól érzem magam tőle már), nem eszem édességet, és próbálok egészséges kajákat enni (több zöldség, gyümölcs, sovány husi) egy nap 4-5x kevesebbet.. 8) nekem eddig bevált... :lol: úgyhogy csak keményen.. :wink:


később még benézek.. :wink:

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


még olyan baj van velem, hogy egész nap sem eszem, csak amikor Sanyi hazaér akkor, de akkor bőséggel.... :oops: még ma sem ettem egy falatot sem, de az a baj, hogy nem is vagyok éhes! :oops: :roll:

DE IGENIS, PARANCS ÉRTETTEM! Összekapom magam! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Bizony, Nozavi, tessék összeszedni magad. Most tudsz a legjobban lefogyni, mert otthon vagy, akkor eszel, amikor akarsz.
én is most kezdtem el a fogyókúrát, hogy vége lett a gyakorlatomnak. Ott délben csak egy szendvicset ettem, este 7kor értem haza, teljesen normális volt, hogy este 7kor vmi főtt kaját ettem, mivel egésznap csak hideg kajám volt. Így lehetetlen lefogyni.
Mióta itthon vagyok, azóta kialakítottam a saját napi rendem, amivel fogyni is lehet.
Hát, figyel, én nem tom, de nem hiszem, hogy a párod megharagudna, ha nem "ebédelnél" vele fél 5kor. :lol: Fél ötkor még simán vacsizhatsz vmi könnyűt, gyümi, zöldség, így még azt se mondhatja, hogy egyedül kell ennie :D A nagyobb lakomákat hagyd délre :lol:
AZ én párom este7-fél8 körül ér haza, én nem eszek vele, de leülünk együtt az asztalhoz, én nyelek nagyokat, mert csurog a nyálam, de erős maradok. Próbálok a beszélgetésre és nem a kajára koncentrálni :lol: :lol:

Morcával tökéletesen egyetértek. Nem kell különösebb diéta, csak oda kell figyelni, hogy mikor mennyit eszünk.
Még a fősulin volt egy barátnőm, a legmeghatározóbb emlékem róla, hogy minden héten másfajta diétát követett: káposzta diéta, sajt diéta, fehérje diéta stb stb
Minden héten más diétával próbálkozott, de sose fogyott le. :D Hétfőn mindig megkérdztem, hogy mi az újabb heti déta :lol: :lol:

Na most lépek, tessék erős lenni :wink:

mka
mka
 
 


már előre pironkodom, hogy ennyire gyenge vagyok! :oops: :oops: :oops: Most ma pl. krumplis tésztát kért az életem párja vacsira! Na jó, oké, kibírom!!! NEM ESZEK!! :? :lol: ...és előszedem Rékát, hogy taítson meg tornázni! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


már előre pironkodom, hogy ennyire gyenge vagyok! :oops: :oops: :oops: Most ma pl. krumplis tésztát kért az életem párja vacsira! Na jó, oké, kibírom!!! NEM ESZEK!! :? :lol: ...és előszedem Rékát, hogy taítson meg tornázni! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szióka!

Mka: ez jó :lol: :
Most tudsz a legjobban lefogyni, mert otthon vagy, akkor eszel, amikor akarsz.

majd megtudod, hogy ez a legkevésbé sem így van.. :lol: :lol: komoly szervezői munkát igényel a két fiam mellett, hogy akkor tudjak enni, amikor "kell" és ne csak egyszer egy nap, az pedig már csak valami homályos emlékkép, hogy milyen amikor ülve eszik az ember lánya :lol: :lol: :lol: :lol:

Nozavi: a lényeg, hogy apránként változtass, és akkor nem lesz olyan nehéz kihívás.. 8) már meg is van az első lépés, próbálj meg enni napközben, ha csak pár falatot, de akkor is.. :wink: amúgy már én is rávettem a páromat, hogy fogyózzon velem, esténként, meg versenyt kopognak a szemeink.. :lol: :lol: (viccet félre téve, bár az első másfél-két hét nagyon nehéz volt, vacsora nélkül, de most már határozottan jól érzem magam nélküle :P )

na, megyek tornázni..

Kép

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


morca-ez jó, versenyt kopognak a szemeink! ez tetszik! Én is lehet, hogy befizetek Rékánál, ha minden jól megy mindjárt alszik a Manci! 20 perc kőkemény edzés, HAJRÁ!!!
Honnan szedted ezt a smiley-t? De jó? ÉNISÉNISÉNIS!!!
:lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


és, és, és abban igazad van, hogy gyerekkel nehezebb. Ezt hidd el mka! Majd meglátod, de isteni jó teher ez! Bár viselhetném duplán! na de majd fogom! 2011-ben ugyebár!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Na, én sem panaszkodni akartam, mert nem cserélnék senkivel, imádok állva enni, ha a fiaimmal tehetem.. :lol: :lol: én még nem tudtam rávenni magam a tornára.. :oops: azóta is itt ülök a gép előtt és győzködöm magam.. :oops: :roll: ráadásul 1 órás és félő, hogy még be sem fejezem és felébrednek a srácaim.. :roll: na, nekirugaszkodom még egyszer, hátha eljutok a dvd-ig.. :wink: :lol:

ja smiley...a google-ba beütöttem, hogy emotikonok és rengeteget találtam.. :wink:

később jövök.. :wink:

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Hát lehet, hogy igazatok van. Sőt, tuti. Én könnyen beszélek, mellettem nincs egy babó, aki minden percemet leköti. Kettő meg pláne nincs :lol: :lol:
Csak arra gondoltam, hogy ha otthon vagyunk, akkor könnyebb időt találni az evésre. legalábbis nekem így van, mint már írtam.
De hogy gyerek mellett hogy van ez, azt ti jobban tudjátok :lol:

A mai tornám nekem sem volt még meg, már jó lenne rászánni magam. De mióta megebédeltem olyan furán érzem magam. Hányingerem van. Nem értem miért. Töltött paprikát csináltam, úgy, mint midig, nem hiszem, hogy bármi is rossz lenne benne.
Arra tudok gondolni, hogy azért van, mert szinte mindig üres a gyomrom, vagy majdnem üres és a paradicsomszósz nem a legjobb egy kissé megviselt gyomornak :D

Na próbálok én is erőt venni magamon. Ráadásul holnap jönnek a vendégek, jó lenne kicsit kitakarítani a lakást. Holnapra csak a főzést akarom hagyni és ki is akarom csinosítani majd magam. Nem akarom, hogy lestrapált fejem legyen :lol:
Az akváriumot ma délelőtt már rendbe raktam. A halak értékelték :lol:

A cicámmat próbálom meggyőzni, hogy a nagydolgát majd ne a holnapi vacsora közben végezze el. Mostanában mindig esténként jön rá a nagy wc-és. A fürdőszoba ajtó pont az étkezőasztalra nyíllik, ha telebüdösíti a fürdőt akkor a szagok egyenesen az étkezőbe vezetnek... Szegény vendégeknek tuti meghozná az étvágyát :lol: :lol:

majd még jövök

mka
mka
 
 


mka-hogy hívják a cicusodat? Örülj neki, kevesebbet esznek! Jó kis vendéglátó vagyok mi? :oops: :lol:

Upsz, én eljutottam a dvd-ig, de mire betöltötte felébredt a Mancim! Háááát, olyan peches vagyok! :lol:

mka-biztos, hogy csak a gyomrod rontottad el? Lehet, hogy mégis csak 2010-es babó lesz? :oops: :wink:

morca, köszi a smileyt, csak még azt nem tudom, hogy hogy kell beilleszteni! :oops:

na majd még jövök, mert lassan skype az Anyukámékkal, utána meg megyünk Sanyi elé.... l :arrow:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nozavi!
Látom nagyon megvisel lelkileg, hogy nem jutottál közelebb Rékához :lol:
Ez gonosz volt, hogy legalább a vendégek nem esznek majd sokat az esetleges kellemetlen szagoktól. De lehet, hogy van benne igazság, több marad nekünk :wink: ne nem, azért remélem, hogy jól érzik majd magukat nálunk. :D
A macsekomat Timonak hívják most a napokban lett 8 hónapos. 2 hónapos kora óta van nálnuk. az iwiwen vannak róla képek, majd egyszer nézd meg, ha van rá időd. Félig rendes házi macska, félig angóra, nagyon cuki. Bár van vele is baj.
2010-ben babó? azért remélem, hogy nem. eléggé összekuszálnál most az életünket. de azért ha jönne, nem zavarnánk el :D

Már épp azon agyalok, hogy el kellene már mennem itt is egy nődokihoz. Eddig mindig otthon jártam, jó lenne már ha itt is lenne vki akiben megbízok. Végülis remélhetőleg egy év múlva már a baba-projectben leszünk, jó lenne, ha addigra már egy bejáratott dokim lenne. Úgyis lassan egy éve lesz, hogy otthon voltam rákszűrésen, az ideit már itt kellene megcsináltatnom. Majd feltérképezem már egy kicsit terepet.

mka
mka
 
 


mka-valóban nem árthat ha felkeresel egyet! Mert tényleg a nőgyógyász az az ember, akivel jó ha kialakul a bizalmi viszony!
Nekem ez elég vicces, mert az otthoni nőgyógyom tanára volt az itteninek! Zolival olyan a viszonyunk, hogy havonta-másfél havonta átjön, és akkor csapunk egy kisebb görbe estét! :lol:
Bocsi, bocsi a vendégek miatt! :oops: :oops:

fú nagy nehezen elaludt Vilikém, ilyenkor már elviselhetetlenül hisztis! Semmi sem jó, csak kézben de az sem mindegy, hogy hogyan, az sem mindegy, hogy állok, ülök vagy fekszek vele! ÁÁÁÁ!!! De legalább MOST alszik! Ma még nem kajáltam így irány a konyha egy kis zöldség meg gyümi után kutatva! Most kitaláltam, hogy csak ilyet eszem, de azt viszont mértéktelenül, mert azért valamivel meg kell tölteni a bendőt! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Látom ma nincs nagy mozgás.

Nozavi, remélem sikerült ellenálnod a kísértéseknek, és jó kislányként viselkedtél, és maradtál a gyümik mellett :wink:

Én kész vagyok a kajával, lassan majd mehérkeznek a vendégek. Jó kis paprikáscsirkét csináltam nokedlivel és ubisalátával. Megmutatom ezeknek a csigazabáló franciáknak mi az igazi kaja :lol: :lol: Hasra vannak este a francia konyhától, majd meglátják, hogy a magyar konyha lepipálja az övékét :lol:

Na megyek, mert rendbe kell szednem magam

mka
mka
 
 


Sziasztok!

mka-azért élménybeszámolüt tartsál!!! Azért a külhoni gyomornak a jó magyar kaja meredek! Mi is meghívtuk a svéd védőnőnket egy magyarvacsira, még nincs meg a pontos időpont, de kíváncsi leszek! Annyira érdeklődött a magyar konyha után, hogy ezért hívtam! NA majd látjuk! Én akkor babgulyást akarok meg jó marhalábszár pörköltet! Hmmmm, összefolyik a nyál a számban! Nem, nem, nem, nem, nem........GYÜMI!!!!!!!!! Eddig egész ügyi vagyok! :lol: tényleg! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


matnani, morca???????????

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Na megvolt a vacsi, ízlett nekik nagyon a kaja. Mindenki kétszer vett a paprikáscsirkémből, még a tányért is kitörölték a végén. Az egyik srác még a késről is lenyalta a maradék szaftot a végén :lol: :lol: Csak lestem, hogy mit csinál.
Jó nagy adagot csináltam, úgy voltam vele, hogy sok ki fog maradni, de azt nem akartam, hogy azt lássák, hogy pont ki van számolva a kaja. Úgy voltam vele, hogy jó sokat rakok eléjük, aztán ami kimarad azt majd mi megesszük, meg majd lefagyasztom, nem fog kárba veszni. Háááát, ma még megebédelünk ketten a maradékból, és ennyi. Elfogyott az összes :lol: Na nem sajnálom, annál jobb, legalább látszik, hogy ízlett nekik, és nem a semmiért töltöttem a fél napomat a tűzhely mellett :lol:

Ja, és Timo néhány perccel érkezésük előtt elvégezte "nagy dolgát". Egész délután vártam, hogy megtörténjen a "dolog", de semmi. Már teljesen elvesztettem a reményt, hogy megússzuk a plussz illatokat a vacsora alatt. Aztán kb 10 perccel az érkezésük előtt csak megjött az ingere :lol: :lol:

Nozavi,
tök jó, hogy tartod magad. Mondtuk mi, hogy erős leszel, csak elkezdeni nehéz.
Nem tudom, hogy a többiek hol vannak, de igazán előkerülhetnének már !!!!!!!!!!

mka
mka
 
 


Sziasztok!

itt vagyok, csak egy kicsit felfordult az életünk, mert új családtaggal bővült a kis családunk egy 10hetes törpe snaci kislány személyében.. :lol: egy kicsit kaotikus a helyzet, mert még nem engedhetem össze a két kutyát, mert a picinek még csak egy oltása van meg, ráadásul az egész lakást át kellett rendezni, meg hát még többet is kell takarítanom és persze a kis csajszival is kell egy kicsit foglalkoznom.. :lol: na eddig sem unatkoztam, de most ezt mondhatom el legkevésbé magamról.. :lol: :lol: amint viszonylag rendeződik körülöttünk a helyzet, jövök.. 8)

kitartás fogyisok, nagyon jól csináljátok.. :wink: :lol: ma megint kevesebbet mutatott nekem is a mérleg.. :lol: szép lassan, de biztosan.. :lol:

később még jövök..

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Mka-örülök, hogy jól sikerült a vacsi! Timoról nem is szólva! :wink:

morca-még egy kutyus?? Nálunk ez megbeszélt dolog, hogy csak ha kertes házban fogunk lakni akkor lesz!

Jajj de felzabálom ezt a kis kölykömet! Most beszélget, de nem is akárhogy! Édes! Most már nem eözik, meg hözik, hanem mint a bagzó macskák! :lol: :lol: :lol:

Na mentem, mert hív!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Én kész vagyok!

Felhívom a legközelebbi nődokit. Gondoltam kérek egy időpontot a jövő hétre. Közli a titkárnő, hogy a következő szabad időpont dec. 3-a 12 óra. Azt hittem viccel. Azt se tudtam mit mondjak, lehet, hogy pont meg kell jönnie akkor, a fene se tudja. Mondtam, hogy majd visszahívom, hogy jó e nekem az időpont.
Neki ültem kis naptárral és kiszámoltam mikor kell megjönnie az elkövetkező 2 hónapban. Aztán visszahívtam, hogy jó.

Teljesen kész vagyok tőlük. Remélem csak azért szivatnak, mert először megyek hozzá, és nem lesz mindig így. Mi lenne ha most pozitívat teszteltem volna, és azért akartam volna menni? 2 hónapig rám se nézne? A titkárnő meg se kérdezte, hogy sürgős, vagy, hogy terhes vagyok vagy vmi. Csak, hogy voltam-e már, vagy ez lesz az első alkalom náluk?

Na megyek lenyugszom egy kicsit :D

mka
mka
 
 


Sziasztok! :P

Nozavi: mi kertes házban lakunk, de a kutyáink mégis bentlakók (a gyerek és a hálószobába nem járnak be, de amúgy akkor jönnek be, amikor akarnak, éjszaka pedig mindig bent alszanak).. 8) :P ja, és ha minden jól megy, akkor nyár elején még egy orosz fekete terrier kölykünk is lesz.. :wink: :lol:
nagyon ügyes vagy fogyi ügyben..:wink: látod megy ez, ha akarod.. :wink: :lol: csak így tovább.. 8) törpikéd tüneményes lehet, ahogy dumcsizik :lol:

Mka: nem semmi, hogy mikorra kaptál időpontot.. :shock: húú, ez a vacsi nagyon jól hangzik.. :lol:

na, megyek mert nagyon fáradt vagyok.. :roll: 8)

holnap jövök.. :wink:

ja, és többiek: tényleg tessék előkerülni..

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Na sziasztok!

mka-ez a nőgyógy téma übergáz!! Nincs másik?? Vagy csak megpróbálni másikat, mert most tényleg mi van ha terhes leszel, sőt teszem fel hamarabb beindul a szülsé, akkor hopsz várjál még két hónapot, vagy mi?? :shock: Szerintem ez így nem jó!

morca-ezek szerinti naggggyon kutyisok vagytok! a gyakorlatból nem jó kiesni! ezeket lehet kozmetikázni? :roll: :oops:

dobok a Drága Kismanómról egy képet!

Kép én meg Vilike

Kép Pintér Vilmos :)

na :arrow: , kv!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!

Nozavi: gyönyörű kis manó Vilikéd.. :lol: :lol: sokkal nagyobbnak tűnik, mint amennyi idős.. :lol:

igen, mi nagy kutyások vagyunk.. :lol: a férjem segédel (őrző-védő a kutyusnak) a gödöllői kutyasulin, én ugye meg nyírom őket.. :lol: és igen mind a két fajtánk igényli a kozmetikát.. :lol: Boriszt épp tegnap nyírtam meg, nagyon szép lett.. :lol: :lol:

Mka: hát tényleg erősen kellene szorítanod, ha megindulna a szülés, és csak két hónapra rá kapnál időpontot a dokidhoz.. :lol: :lol:

most mennem kell, később jövök még.. :wink:

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Morca, szupi, hogy ennyi kutyussal vagytok körülvéve. Én is nagyon imádom őket. De itt egyenlőre nem lehet kutyusunk, csak majd ha lesz egy házunk. Most elég Timo :lol:
Akkor Borisz nagyon cuki lehet most, ő biztos hagyja is, hogy foglalkozz velük. Az enyémek, akik anyukámmal vannak még a fürdést se szeretik. Félnek a víztől :lol:

Nozavi!
Végre képek a babóról. Már pont hiányoltam. Néztelek volna iwiwen is, de nincs vmi sok képed :lol:
Nagyon cuki, szerintem nagyon hasonlít rád. Bár apukájáról nem láttam még képet, de rád nagyon hasonlítom :D

A nődokival itt ez van. Ennyi időt kell átlagosan várni. De ha szólsz, hogy sűrgős, akkor állítólag mehetsz jóval hamarabb is. AZt mondják, hogy mindennapra hagynak üres órákat maguknak, ahova beugorhatnak a sűrgős esetek. Hát nem tom. Majd a jövőben meglátom hogy is mennek igazán a dolgok. Nekem ez most nem sűrgős, ráérek decemberig, de aztán majd ha a baba-témára kerül a sor, akkor remélem, hogy könnyebben tudok majd időpontot szerezni.
Na de nem baj, így legalább majd jól kifaggatom a babásodással kapcsolatban is, már annyira nem is lesz távoli a dolog. Főleg ha vmi miatt mégsem tudok majd elmenni december 3-án, és következő időpontot tuti nem kapnék tavasznál előbb :lol: :lol:

mka
mka
 
 


EZt a kutyát nézzétek meg, nem kis példány :lol:

http://nol.hu/mozaik/ekkora_kutya_nincs_is_

mka
mka
 
 


Wow!!! Ez aztán a jószág!!! Én sajnos nagyon félek a kutyáktól, megharapott egy és azóta nincs bizalom!

mka-hogy-hogy nincs az iwiwen sok kép??? :shock: :shock: Vagy még több kellene? :oops:

morca-nagyon tetszenek ezek a kutyanevek, Borisz! Hihihihi, az egyik ismerősömnek így hívják a kisfiát! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Húúúúúúú, hát úgy látom, hogy én nagyon elnéztem vmit.
Komolyan nemrég megnéztelek iwiwen, és csak egy képet láttam fent, amin te vagy. ennyi. Még néztem is, hogy igazán rakhattál volna fel képket a piciről és a párodról :shock: Tiszta szétszórt vagyok mostanság :shock: Na akkor majd nekiülök és végignézem a képeid :lol:

Az én egyik kutyusomat aki anyánál van Vilinek hívják :oops: Ő a kedvencem, imádom :lol: A másikat egyébként Daninak hívják. Vili és Dani, a két házőrző. Bár a nap részét inkább a lakásban töltik, így nagy házőrzésről nem beszélhetünk. Vagy úgy is felfoghatjuk, hogy belülről biztosítják a terepet :lol:

Egyébként nálunk mindig is rendes nevet adtunk a kedvenceknek. Így is látszott, hogy tényleg családtagként kezeljük őket. Volt már Béla, Boriska, Jancsi stb.. A szomszéd Béla jól meg is sértődött. Azt hitte, azért Béla a kutya, mert kicsúfoljuk őt :lol: :lol:

mka
mka
 
 


mka-szerintem egy probléma miatt nem láthattad esetleg az albumjaimat, mert akkor még nem voltunk "ismerősök", és a képeimet direkt úgy állítottam be, hogy csak az ismerőseim láthatják!
ennyi, mert üvölt, majd jövök még :arrow:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ma délután megyek az orvoshoz Timoval. Napok óta van vmi a bal szemével. Sokat könnyezik. Főztem mindig kamillateát ,és vattával mostam kicsit neki. Mindig elmúlt, de aztán visszajött. Ma viszont nem tom mi van vele. Nem tudja kinyitni, és a szeme körül a bőr olyan pirosas. Hívtam az előbb a dokit, délután négyre megyünk. Legalább nem 2 hónap múlva :lol: Bár mondtam, hogy sűrgős, még ma szeretném elvinni.

Nozavi, akkor nem én vagyok figyelmetlen, hanem valószínűleg tényleg nem láthattam még a képeidet. Bepótolom :D

mka
mka
 
 


mka-remélem minden rendben van Timoval! Azért számolj be róla!

Csajok tudom, hogy most voltam terhes, de én már úgy várom ismét!! :oops:

Vilikém már alszik! 3/4 6kor muszáj volt elvinnem fürcsizni, mert már nagyon szenvedett, nekem is így ma időben ágyba kell feküdjek, mert reggel tutira már fél 6 fele ébred, akkor kaja, és aztán csucsukálunk még egy picit!

Na szép jó estét, nyugodalmas jó éjszakát, írjatok! Cupppp!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szerintetek betöltjük ezt az oldalt? Lesz 9??? :lol: :lol: :lol: :lol: Jól van csak hülyülök, mert persze, hogy lesz, csak győzzük kivárni! 8) 8) 8)

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


sziasztok!

Nagyon kevés időm van nem tudok jönni meg az az igaszság van egy problémánk és sehogy sem tudjuk megoldani hiába igyekszünk,talán most értünk el egy olyan szintre hogy azt mondom talán ... nagyon ki vagyok sajna ez az időszak borzalmas számomra befeketíti a boldogságomat:(

Amúgy jól vagyunk.Mátéka már nem sír az oviba reggel sőt ma ő csukta be az ajtót szépen elköszönt szia Anya!

Kittuska csacsog ezerrel,majdnem elindul már nem sok kell,de azért még labilis.

puszi Csajok4
igyekszem jönni.de egyenlőre pocsékul érzem magam.

Heni

Kép

Kép
matnani
 
 


matnani-mi a baj, esetleg nem lenne jobb ha ki"beszélnéd" magadból? Valahogy, bárhogy nem tudnánk segíteni? Szabályosan éreztem magamon az írásodból az elkeseredettséget!!!

Annak viszont örülök, hogy Máté már ilyen ügyes ovis, Kittusról meg nem is beszélve!

Próbálj meg minél sűrűbben jönni, és szerintem próbáld meg tényleg kiírni magadból! Hátha könnyebb lesz neked! :cry: :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: