Új privát üzeneted érkezett!

Végre én is ideértem!

Mártikám,
költöztök? Ha meleg, és trópusi helyre, én máris irigykedem 8) Kitartást a költözéshez, és nem kell ám akkor fogyózni - akkor tényleg magától lemegy, annyit fogsz szaladgálni!

Magdal,
jók a vonalzóid :wink: köszi a rakott észta receptjét!

Ó, és mindenkinek köszönöm a szombati halsütési ötleteket, megcsináltam a Viki-félét, reszelt citromhéjjal és citromlével, hát isteni lett!!! Kicsit kevés volt :wink:

Anyjuk,
tuti a mérleg a vétkes, na meg a ruhád, úgyhogy ugyanazon a mérlegen, ugyanabban a ruhában méretkezzél. Kizártnak tartom, hogy ennyi kaja mellett ne fogyj. Na meg biztatnálak a tornára, a kevés kilón, és alakformálásban az jobban segít szerintem!
Meggyógyultatok? Anna nem kapta el a köhögést?

Vkata,
te ma már tornáztál? Hát te egy hős vagy!

Kitaláltam, hogy juhtúróval töltött gombafejeket fogok rántani, de nincs itthon gomba, és ebben az időben nem tudok átkorcsolyázni a babakocsival a boltba :shock: úgyhogy lehet, hogy kipróbálom a párolt zöldséget. Az van itthon.

Ja, és visszahíztam a pókcsípéssel való küzdelemben sajnos (bár ez főleg a mézeskalácsnak köszönhető)... és még mindig érzem a könyököm! Nem tudok rátámaszkodni! Ja, és igen, a mérges dajkapók a hazai pókok közül a legerősebb mérgű, akár két hétig is eltarthat a fájdalom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szkagi 2009.01.15 09:15-kor.

KépKép
szkagi
 
 


Na, ezennel ünnepélyes fogadalmat teszek, hogy a férjem születésnapjáig lefogyok 10 kilót!!! Az pedig pont 4 hónap múlva lesz. Vagyis havi 2.5 kiló a cél. Hát ezt talán sikerül tartanom... És még talán tejem is lesz emellett.

KépKép
szkagi
 
 


Ági, ha nem írsz a szomszéd topikba is, bánatomban elkezdek fogyókúrázni!

Kép
Kép
patr
 
 

 
 

Ágikám!
Keblemre drága! Juhtúró Kép

Az urad is májusi? Az enyém is, ő 19én születt.

Egészségedre a halucit!
20150601134430
 
 


Ágicám!

mérgembe ide írok, hogy találkozzak Veled!
Jövő hét csütörtök nálunk tali, jönni NEKED kötelező!

Kép
andkata
 
 


Szép napot :P

Ágim!
Juhtúróval töltött gomba, nyami!!! A pókcsípést nagyon sajnálom...

De ügyesek vagytok! Mindenkinek jár most a dícséret!

Méreckedett ma valaki? Ha igen, és nem tartja indiszkrét kérésnek, írja le, hogy mennyi az annyi!

Andikám!
Nálad 2 kiló! Örüljünk! Jól van, na, fölülről indul lefelé a súlyapadás nálad. Legközelebb a derekad lesz karcsúbb :wink:

Én is mérlegeltem ma. Tudjátok, nálam az volt a cél, hogy a hirtelen lement 1,5 kilóm ne csökkenjen hirtelen tovább. (A tejcsi miatt.) És nem csökkent! Sőt, nem is nőtt! Maradt a 63,5 :D :D :D Mostantól viszont a heti fél kg mínuszra gyúrok!

Mikor Csabi elalszik, szoktam felüléseket, lábemeléseket csinálni. Az nálam eszméletlen hatásos! Apa múltkor bejött, látja, mit csinálok, mondja, ő is tud pár gyakorlatot, ami tuti hatásos. Én balga még komolyan is vettem, csak mikor észrevettem azt a kamaszos vigyort az arcán :oops: :lol: :lol: :lol:

Ami! Marcsi! Wera! Kriszti! Szly! Timi! Ronix! Merre vagytok?
Vendég
 


Véda: ismerős a sztori! :wink: :lol:

Én minden nap mérlegelek és tegnap pontosan-4 kg ( meg van a 20% :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Vendég
 


Aranybogárkáim,
öröm ide írni nekem!!! :D :D :D

Patr, Akata,
sajnos a másik topik túlnőtte a kapacitásomat minden téren. Az agyi kapacitásomat is, meg az időmet is.
De a jövő csütörtököt észben tartom, és ha nem lesz beteg senki, és egyéb katasztrófák sem fenyegetnek, akkor megyünk Nándival!!! Ugye nem akkor lesz 21-e? Mert akkor megyünk a Heim Pálba bőrgyógyászatra.
Ja, nem, látom, az szerda lesz! Na, akkor ez nem tarthat vissza, drága Kata :D jövök!!!! :D :D

Viki,
a párolás is jól sikerült, isteni finom ebédem lett! Nem is tudtam, hogy a párolt zöldség ilyen finom!!!!
Enyém férjem május 15-én született. Most lesz 40 éves!

Véda, Vkata,
hm, apákoknak is van fantáziájuk :D ez jó!!! A fogyókúra örömei :wink:

Kata, gratulálok, ez szuper! 4 kilót fogytál? Az nagyon sok! Nem túl sok, lányom???

Én is méretkeztem ma (felmérni a veszteségeket :D ), és 73.2 kg vagyok most. Na de holnap már kevesebb leszek :roll:

Esik a hó :D :shock: :D

KépKép
szkagi
 
 


Én nem mérlegeltem ,de este fogok.

Dórim!
Apa milyen kis huncut.

Enyém apát meg Kép , mert én este nem szoktam enni. Ő vacsinál mindig kérdezi h nem eszek-e az övéből. Mondom nem. Erre mindig mondja: jaj, mert az hízlal.

Pedig kis dagesznak olyan hasa van, mint amivel én szülni mentem :lol:
20150601134430
 
 


Ági!
Egészségedre a pároltakat!


Katus!

Ügyi vagy! :wink:
20150601134430
 
 


Szoptatós anyukák!
Azt meg lehet szopi alatt csinálni, hogy este 6 után nem eszem? (már ha kibírom!) Vagy az árt a tejnek?

d.dodó
 
 


Esetleg ugy, hogy max nyers zöldséget vagy gyümit eszem csak 6 után.

d.dodó
 
 


DodÓ: simán! A megfelelő kalóriát és összetevőket beviszed hatig és kész! Én nekem még nem csökkent a tejcsim a fogyó miatt sem!

Ági: az nem sok, az a sok amennyi voltam vagyok!
Vendég
 


Kata!
4 kiló??? De ügyes vagy!! Hát én nem tudom. Sose indulok meg!

Mérlegeltetek már? Vagy csak havonta lesz? Sztem havonta legyen, de a többség dönt!

sz.andi
 
 


Hát csajok, nem tudom mi van, de én eddig azt mondtam 55-ről indulok! Most álltam mérlegre (ugyanarra) és 57 vagyok! :twisted: Basszus, én nem hízni akarok!

d.dodó
 
 


Andi: havonta lesz ebben állapodtunk meg végül!
Amúgy látszani egyáltalán nem látszik sajnos (mondjuk akin 20 kiló plusz van...)
Vendég
 


Na még ide is gyorsan bekukk és húzok!

Én elég jól bírom egyébként a diétát. Egy pár napja vacsira csak egy vagy 2 joghurtot eszek, nem tudom megállni, hogy ne egyek valamit! De ez legalább 1-es! Így tökre jól elvagyok. Nekem a reggellel vannak gondjaim. Nem tudom, hogy mit egyek. Kezdem megunni azokat a kajákat, amit ehetek. Ugye kenyeret nem akarok enni, de a reggelihez állt. kell kenyér vagy zsömle. Én teljesen ki akarom iktatni ezeket, már 1-től nem is ettem. (jó, kürtős kali...)De imádom a zsömlét, mégsem ettem.
Na a kérdés! Mi a fenét lehet kenyér és zsömle/kifli helyett enni??? Egyáltalán! Ti mit reggeliztek??
Ebéddel elvagyok, igyekszem délben ebédelni. Aztán no kaja, csak este joghurt. Ok, mondjuk ma is 3-kor ebédeltünk, de igyekszem dél körül enni.

Ma fehér bablevest csináltam füstölt húsival és sok zöldséggel, de nem rántottam, csak összefőztem őket! Meg tettem egy tejfölt(12%) bele. Isteni finom lett. Kenyér nélkül ettem...Jól sikerült. Szerintetek ez hanyas kód? Sztem kettes a füstölt húsi miatt, de szép, zsír mentes lett. Olaj sem lett hozzáadva!

Na lépek, kisregényt írok a végén!
Álmodjatok szépeket, és csakazértislefogyunk!!!
:lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Andi!

Én bizony reggelente leküldök egy kis kenyeret / kiflit / zsömlét. Aztán nekem elég is a kenyérfélékből.

Felteszed ide a muffin receptet?

Én ma pizsiben mérlegeltem, és 2,6 kg-t fogytam szerinte. :lol:
20150601134430
 
 


Viki: az tök jó!!!!! Gratulálok!!

Andi: én reggel mindig eszem kenyérfélét (de csak olyat ami nem 3-as hanem kettes. Vagy teljeskiőrlésű kiflit (az a mi pékünknél szeletelt és 3 kis karika az adagom vagy a LIDL-ban kapható rozs extrudált kenyeret az meg olyan ízes, hogy kávéval magában is jó. De teszek rájuk általában light sajtot vagy kacsa szalálmit (amúgy a szalámik 2-esek és egy csomó sajt is) meg valami zöldséget. vajat nem eszem.
A Bableves szerintem 2-es de az tök jó! Én ebédre is mindig olyat eszem amiben az összetevők 1-es és 2-es. Aztán 3 után csak 1-es de én is mindig vacsizom valamit, kefir, virsli, főtt tojás, puffasztott rízs, alma stb. ja és korán ebédelek és még 3-ig szoktam enni egyszer gyümölcsöt 8akár 2-est is pl. narancs, mandarin)

Csak hogy megnyugtassalak titeket ( :lol: ) ma pl. visszajött (0,2-0,3kg) de ezt csak információnak veszem és én csak hetente veszem figyelembe csütörtökön , ha akkor megy pozitívba na az lesz baj :wink:
Vendég
 


Ja és folyton zabálok (majdnem mindennap 1-es kódú édességeket de néha 2-est is)
Vendég
 


Érdekes, én nem kívánom az édességet.
20150601134430
 
 


hello lányok!

bekukk.
Jelentem nekem is lement 1 kg!!! Hurráááá. és 1,5 cm a csípőmről is! :-)))))

édesség nekem: túró, joghurt, édesítő
vettem optiwell pudingot, és diabetikus kekszet, ha nagyon ne bírom akkor ezzel bűnözök délelőtt.
Én alapvetően nem norbizok, de este hanyagolom a szénhidrátot. Sajtot, joghurtot, tojást, virslit eszem.

Ömlesztett sajtból lehet venni 10 %-os zsírtartalmút is a 45 helyett:-)

reggeli: vagy kenyérféle /tk/, vagy extrudált kenyér, sajttal, juhtúróval, hallal, felvágottal, vagy tejbezabi, fahéjjal.

Az ebéddel nem variálok, azt eszem amit épp főzök. ha nagyon kalóriadúsnak találom akkor keveset.

Zöldséget, gyümölcsöt igyekszem enni többet. Szopisteát, zöldteát, és sima teákat iszom!

most mennem kell. Hétfőn gondoljatok rám. keddtől leszek "rendesen"

pussz: M

Kép
Kép
Kép[/url
magdaléha
 
 


Sziasztok!

Köszi a reggeli tippeket!

Csokis Muffin (Update 1)

Hozzávalók:
125 g zabkorpa, 4 ek. Édesítő, 3 tk. katica kakaópor, 1 tk citromhéj, 2 tojás, 1 tk szódabikarbóna, annyi tej, hogy kellemes krémes állaga legyen.

Elkészítés:
Összekeverem a hozzávalókkal, a tojás fehérjéből kemény habot csinálok és utoljára adom hozzá lassú mozdulatokkal keverve. Kiolajozott muffin formába egy ek. kicsivel többet teszek és kb. 5-7 perc alatt megsül. Folpackban tárolva még másnap is ehető.

Na másnapra nem jutott... :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Bandikám!
Köszi a receptet!

Magdám!

Hétfőre Kína össztermését küldöm!
20150601134430
 
 


Viki,
de jó, gratula a fogyáshoz!!!!

Kata,
te vagy a példaképem a fogyásban, már tudom! A kitartásod nagyon tetszik!
Én nem vagyok ennyire kemény, de viszont én is híztam tegnap óta... (+0.4 kg!), pedig még tornáztam is. Na majd holnap fogyok már! Nem adom fel akkor sem! Még van négy hónapom.

Magdal,
de ügyes vagy!!! A 1.5 cm karcsúsodásért óriási gratula!!! Az nagyon sok!
A vizsgádhoz drukkolok ám! Miből vizsgázol?

Lányok, egy csomó olyan esti finomságot írtok, ami tejből van, és én sajna nem ehetek... annyira hiányzik pl. a joghurt :(

Na mindegy. Mára sült kacsamájat kaptam az én anyukámtól, az lesz az ebéd. Majd keveset eszem belőle, és sokat tornázom délután :D

Sajna én nem tudom megtenni, hogy 6 óra előtt eszem, és utána nem, mert a kicsi lányom tuti nem enne akkor semmit - elől kell járnom a jó példával, és valamit muszáj vacsoráznom. Hát ez van. Na mindegy, azért az előirányzott havi -2.5 kg nem olyan sok, azt teljesítenem kell és kész!

Most pedig átsétálunk a postára, és befizetem a teljes gyedemet a havi csekkekre :? és ez komoly! De legalább szép idő van, és jó lesz egyet sétálni! Az is fogyaszt, nem igaz?
És... 8 nap múlva kezdhetem a hozzátáplálást, végre!!!! Nagyon várom már - onnantól bátrabban nekiugrom a tornának is, nem fogok annyit aggódni, hogy kevés-e a tejem.

KépKép
szkagi
 
 


Én reggelizni nem szoktam, csak egy tejeskávét iszom reggelire. Aztán délben ebéd, mert apácska is akkor jön haza enni. És ugy 4-fél 5 fele vacsi! Nekem az esti nasikról kell lemondani....ropi, csoki...stb.

d.dodó
 
 


Ági: én is a postán voltam és én a nem létező gyedet fizettem be (mert még nem kaptam meg :evil: )50 rugót hagytam ott csak nyamvadt számlákra :evil: :evil:
De tényleg szép idő volt, Dóri már horpaszt is!

Dodó: nekem mindenféle nasikról kéne lemondanom de nagyon nehéz, édességfaló vagyok..... de próbálom. Az első héten nagyon keményen csináltam, még Norbi édesség sem volt, ezen a héten minden nap volt, megpróbálom, hogy a következőn megint ne nagyon legyen! Bár nehéz lesz mert ma megint vettem Norbi pudingot meg joghurtot! És megcsináltam (tegnap) azt a túrós gyümis dolgot amit azt hiszem Magda írt és még van belőle (szerintem holnap de. fogom csak benyomni.

Most viszont leveskét főzök sok sok zöldség és egy pulykanyakacska (de semmi más nincs benne) szerintem ez még 1-esnek is elmegy nem. Na majd megnézem a kódkönyvben....
Vendég
 


Ja Magdaléna: gondolok rág hétfőn!

Ági: én is így voltam vele hogy Dóri fél éves, mostmár akár ha csökken is a tejcsi nem olyan gáz (bár 9 hónapig azért szeretnék kitartani) de egyenlőre nincs gond vele.. (kop kop kop)
Vendég
 


Ági!
Te próbáltad a rizstejet? Szójatejet?

Kata!
Milyen lett a leves?

Én egy emberes adag tarhonyás gombás husit ettem ubival. Sztem ma már max. alma csúszik le.
20150601134430
 
 


Viki: az illata fini de férjecskére várok, majd együtt eszünk mert ma korán jön haza (azt ígérte egy óra múlva itthon lesz) de már kezdek éhes lenni!
Vendég
 


Elhiszem!

Én is kezdek éhes lenni. Ez a nagy bajom a tészta ételekkel h jól lakok vele, aztán 1,5 óra múlva, mintha nem is ettem volna semmit. Kép
20150601134430
 
 


Viki: egészségedre!
Vendég
 


Sziasztok!


Jöttem én is bekukk. A másik topikon már én sem bírom az irmot, még olvasással sem végeztem. :shock:

Andi: Jól hangzik a muffin recept, köszi! Reggelire én vegyesen eszek, mikor mi jut eszembe, de általában fehérjéket, nagyon kevés szénhidrátot. valami húsféle, felvágott, virsli, kolbi vagy szalámi, sajttal, esetleg norbis pufi tönkölybúzt nyomok kenyér helyett, de van hogy elhagyom. Mostnában az ebédek és vacsik mellé is elhagyjuk a köretet, csak savanyúságot eszünk hozzá. Plussz nagy kedvenc lett a főtt tojás!

Ági: Nehéz lehet tejmentesen fogyózni, nekem a napi táplálékom jelentős része tejtermék. Nem is tudom, hogy birod, de ügyes vagy!!!

Viki: Gratulálok a fogyáshoz! Csak így tovább! Ügyes vagy, jár egy vállveregetés! :D

Magda: Megy a drukk hétfőre!

vkata: Nekem is az a bajom, hogy nem igazán vagyok meg édesség nélkül, ha nem is sokat, de valami édeset ennem kell, és alapvetően utálom az édesítőszerek ízét. :? (Egyébként a túrós-gyümis reci tőlem van :D :wink: )

Mit tudtok a fruktózról? Elvileg az is jó fogyihoz és jobb az íze, mint az édesítőké.

Csenben megjegyzem, ma én sem bírtam tovább, és ráálltam a szuper pontos mérlegünkre. ha tizedeket is mérne, jó lenne, de még a kilókat is pontatlanul méri. :lol: 5x álltam rá, az átlag alapján lement 1.5 Kg. :roll:
fmarti
 
 


Mártici!
Ez tök szuper!

Apája hogy áll a fogyival?

Vegyé má egy normális mérleget vazze!

Én szalonnát fogok holnap enni. Főtt, füstölt. Annak mi a kódja?
20150601134430
 
 


Viki: szerintem 10-es :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Márti: bocsi akkor! De fini lett. Fruktóz csak picit lassabban szívódik fel mint a répacukor de sajna hizlalni az is hizlal.
Vendég
 


vidokata írta:Viki: szerintem 10-es :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Sejtettem. Zöldséggel is?
20150601134430
 
 


Viki: Szerintem annak olyan 154-es lehet a kódja. :lol: :lol: :lol: Mindjárt megnézem...

Vennék én mérleget, de autó nélkül nem jutok el a mérlegbóóótba. :lol:

Párom tegnap töredelmesen bevallotta, hogy ő eszik édességet a munkahelyén. :shock: De legalább nem itthon. :lol:
fmarti
 
 


Kata: Akkor nem veszek fruktózt. :lol:
fmarti
 
 


Viki: Megnéztem, 3-as kód.
fmarti
 
 


Apájának ejnye bejnye!

Mi a baja a verdának? Kiderült már?
20150601134430
 
 


fmarti írta:Viki: Megnéztem, 3-as kód.


Köszi Drága! Akkor marad holnap reggelire!
20150601134430
 
 


Jól fog esni reggelire is. :)

Verdának talán ma fogja megmondani az összesített baját a szerelő, de már most kb 50 eFt alsóhangon a javítása. :shock: Szerintem a legnagyobb baja, hogy 20 éves...
fmarti
 
 


Szép napot :P

De jó, hogy itt hamar végzek az olvasással :D

Katus!
Ügyi vagy, Anyus!!! Hajrá, éljen a -4 kg!!! Én tudtam, tudtam, tudtam, hogy te leszel a legeredményesebb... Persze ez nem verseny, de akkor is... Tudtam, hogy menni fog, sokkal jobban, mint ahogy az elején te lefestetted a várható eredményt :lol:

Ági!
Apusom is 40 lesz júliusban - Csaba napján... Eléggé bántja a drágát :? Akkor most mennyi ment le? Kb.1kg ugye? Az jóóóó! Főleg, hogy volt az a pókcsípéses nassolós napod :wink:

Viki!
2,6 kg? :shock: Hú, vazze, te is jól belehúztál, azt a mindenit neki! Azért az a napi 100 ml tejecskét nem bántja, ugye? Puszillak!

Andika!
Reggeli ötlet: extrudált kenyér - akár 4-5 db, mert nagyon kevés benne a kal. - felvágott, v. szalámi v. kőrözött v. tojás, és sok-sok paradicsom, paprika, uborka, hogy teli legyen a poci :wink:

Magdi!
Ügyes vagy! Neked is gratulálok!

Márti!
A 1,5 kiló nagyon jól hangzik!!!
Nagyon klasszul csinálod, na! Ölelés!

Dodó!
Ha csatlakozol hozzánk, küldhetsz priviben adatokat nekem, Induló súly + méretek, és cél, ilyen leszek fotó :wink:
Vendég
 


Magamról is írok majd, de felébred a kicsi királyfi! Megyek, megszeretgetem :wink:
Vendég
 


Dóri!
Nem, szerencsére a napi fejadaga Lacónak meg van.
20150601134430
 
 


Hahó, reggel van! A fogyókúrához persze a legjobb az alvás - addig sem eszik az ember... na, persze én már fent vagyok!

Viki,
nem próbáltam még sem a rizstejet, sem a szójatejet, egyelőre a juhtúrót meg a kecskesajtot ettem-eszem. Nem is a tej hiányzik (érdekes, az egész terhességem alatt alig ittam tejet), de a napi joghurtom az nagyon hiáynzik!

Kata, ez olyan szuper, hogy még a kis édességek mellett is ilyen szuperül megy lefelé a súlyod! Szerintem ne hagyd el a finomságokat, mert az meg a lelkednek kell!

Márti,
naugye, hogy megy ez! Ügyes vagy!

Véda,
igen, a -1 kiló azért megvan! Nem is szabad elsietnem, de a tornát azt be akarom tartani, mert nekem puha hájacskáim vannak (és én kemény hájacskákat akarok :D ) de már ez is alakul, bár a centiméter nem mutatja.

Dodó,
akkor te sem sokat eszel!!! Sajna nekem is a gyengém az esti kis nassolás - mostanában egy kis corn flakest ropogtatok, hát az is gondolom legalább 2-es kód Norbi szerint.

Hát nem tudom, mi lesz itt hétvégén.. remélem, nem fogok nagyon visszahízni, mert attól nagyon elkeserednék..

KépKép
szkagi
 
 


Jó reggelt!

Ági!

Ha cukrozott a corn flakes, akkor biztos h 3as kódú.

Dodó!

Sztem is keveset eszel.

Nálunk ma zöldségleves lesz és lángos :roll: Sztem a szalonnát is áttolom emiatt holnapra.
20150601134430
 
 


Ági és Véda: annyira szeretlek titeket, olyanok vagytok itt ebben a topikban mint valami jóságos tanítónéni! Nagyon jól esik a biztatás!
De képzeljétek mostanában itthonról is kapok és ez is olyan jó! (mármint dicséretet) mert "biztatást" azt eddig is kaptam :lol: :lol: :lol:
DE nektek is jár ám a vállveregetés mindkettőtöknek és olyan szépen óvjátok a gyerekeknek a tejcsit is.

Viki: te egy hős vagy, márcsak azért is mert tegnap nem ettél és hogy még ma is megállód! Te is olyan ügyin csinálod és olyan határozott fajta vagy az is úgy tetszik!

Akik nem nagyon írnak ide bújjatok elő!!!!!

Linda, Ami Andi de Tamikánk te is!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kata! Itt vagyok! :D

Anya tegnap fánkot sütött. Tudjátok mennyire nehéz voltmegállni, hgy ne egyek belőle? Ma reggel lehet, eszem egyet...De van itt ám más is! Imádom az abált szalonnát!! És az is van!!!!! :evil: :evil: Csak csöpög a nyálam. Itt fogyózni...

De kemény vagyok és nem eszem!!
Minnyá szétnézek, hoy mi is van az én számomra.

Tegnap zuhi közben elkeseredtem megint! A zuhanyzóban van egy tükör, ami majdnem az egész alakomat megmutatja...Hát majd elsírtam magam!! Hogy a fenébe lesz ebből az alakból emberi kinézet?? :cry: :cry: Teljesen átalakult a testem!! Olyan rossz!!! Hatalmas nagy meló lesz ezzt helyre hozni!

sz.andi
 
 


Katám!
Próbálok kitartani. Eszegetem a füstlijeimet paprikával, kenyér nlkül :cry:

Jó lett a leveske?

Ma mit főztök?
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: