Új privát üzeneted érkezett!

Betét
Még mindíg nem érkezett meg a gyógyszertárba :? sajnos,de ígéretet tettek,hogy égen-földön megpróbálják megrendelni :lol: remélem is!

Azóta csak ,,folyást" vettem észre,vízszerű szivárgást nem :roll:
De figyelem egyfolytában,már krónikusan lesem a bugyimat :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

Nekem is ég! Nem tudok vele mit csinálni, már semmi nem segít, a sav állandóan a torkomban van és mar! Én magnesii citrtátot szedek, abban 500mg van, ebből 5x1-et szedek, de ha keményedek, akkor lehet többet is! De szerencsére az még nem volt! Ha rossz a gyomrod, ez nem biztos, hogy jó választás! Én is gondolkodom, hogy magneb6 extrára fogok visszatérni, bár nem lesz olcsó mulatság! Uh-on megnézték a méhszájadat is? Mi nem megyünk 4D-re ha ilyen gyakran megyek uh-ra! Nekem az a fontos, hogy tudjam, a terhességgel minden rendben! Bár azért sajnálom, hogy ez kimarad! :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gyomorégésre, gyomorsavtúltengésre próbáltátok a Renie-t?? Nekem nincs ilyen panaszom, de kismama-ismerőseim dícsérik...

petra79
 
 

 
 

Petra
Próbáltam azt is,de nem segít nekem semmit :(

Gröni
A magneB6 extrát nem szedtem még,csak a simát :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Én magneb6-ot szedek, de nem sokat ér! Lehet, hogy meg kéne próbálnom az extrát?
A Nórinál én is nagyon vizesedtem és most meg egyáltalán nem. Ezt nem is értem.

gwini
 
 


gwini
lehet :roll: próbáld ki.

én is kifogom próbálni :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok Kismamik!

Informálódtam erről a magzatvíz szivárgásról!
Úgy lehet megkülömböztetni a sima folyástól, hogy a folt amit hagy az enyhén sárgás színű, és folt széle narancsos, ill. rózsaszín peremű! :? Érthető ahogy leírtam!
Szóval semmi képp nem tiszta sárga, és nem átlátszó!
Általában görcs kiséri!
Remélem segítettem!
:wink:
Most én is tapasztaltam folyást ami víz szerű :shock: tök megijedtem! Általában reggel van. De aztán kitaláltuk az unokatesómmal, hogy valószínű vizeletcsepegés! :oops: :roll:
Ciki, de úgy néz ki kicsit laza a "tárolórendszerem"! :oops: :( Majd mehetek intim tornára!
Tényleg ti fogtok használni mellvédő, vagy bimbókiemelő krémet???? Mert állítólag a lapos mellbimbóra jó hatással van, és lehet kenegetni már a 30.héttől! AVENT-nak van ilyen!
Vélemény???

Remélem mindenki jól van, ma is nagyon meleg lesz! :roll:

Raktam fel pociképet a www-re :lol: Már beléptem a 29.hétbe! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Nekem azt mondta a védőnő, hogy a mellvédő krémet ráérek akkor beszerezni, ha valami gond lenne a mellemmel a szoptatás miatt, pl. berepedezik vagy fájdalmas, stb...
Bimbókiemelő nekem nem kell, mert szerencsére nem lapos és nem befele forduló a mellbimbóm..
A biztonság kedvéért bimbóvédőt azért már beszereztem, mert tényleg , ha bereped a szopiztatás miatt, akkor ne hogy emiatt kelljen kínlódva etetnem Picurkámat..

Egyéb okosságot nem tudok hozzászólni.. :)

Már 1 hete, hogy volt nekem az a véres-barnás váladék(nyákdugó??), de azóta semmi nem történt. Talán annyi, hogy időnként annyira beleszúr "odalent".Nem tudom már mikor lesz Valami.. :? Először megijedtem és pár napot megszeppenten sok pihenéssel töltöttem, de most megint merészebb vagyok, teszek-veszek, jövök-megyek. Ez utóbbit persze inkább úgy, hogy valaki társaságában. :)

petra79
 
 


Sziasztok!

Kata!
Köszi az infókat. Nekem is van ilyen panaszom.
Nekem még maradt a Nóriról bimbóvédő krémem: garmastan. Ez nekem jól jött vele már a kórházban is, mert nehezen indult be a tejem és fájt a cicim. Bimbóvédőt pedig veszek még újat.
Grat. a 29. héthez! Én pedig ma léptem a 34.-be!

Petra!
Nálad ez már nagyon izgalmas! :lol: Neked is nyitva van a méhszájad? Tudsz feltenni pocakos képet?

gwini
 
 


Háát sajnos képet egyáltalán nem tudok feltenni (biztos béna vagyok), majd lehet még a páromat megkérem, hogy segítsen ebben estefele...
Igen, nekem is nyitva van a méhszáj, már 28 héttől..Holnap pedig betöltöm a 36 hetet :D Húú, de te sem vagy sokkal "lemaradva"!!Most már egyre többet gondolok, hogy mi lesz, mi hogyan fog történni-persze biztos nem úgy... :D

Most mennem kell, mert most megyek a gyerekorvoshoz, és most fogok neki bemutatkozni, és felfogadni gyerek háziorvosunknak...

petra79
 
 


Gwininek szólt előző levelemben ez a "lemaradásos" dolog... :D

petra79
 
 


Petra!
Hát, pont azzal a 3 heti szigorú fekvéssel vagyok tőled lemaradva! :? Szeretnék már ott tartani, ahol te. Akkor már nem kell majd ennyit feküdnöm. Tényleg, neked nem kell feküdnöd? Vagy csak eddig kellett? Mi a méhszáj értéked? Nekem 3110. Ez azt hiszem azt jelenti, hogy a külső és a középső is nyitva van egy picit.

gwini
 
 


Kata
Köszi az infót!
Már a lepedőt kimostam,pedig jólett volna ezt tudni,akkor :roll:

Bimbókiemelőt én sose használtam,nem kellett,így nem tudok hozzászólni :roll:

gwini
Igen,azt jelenti,hogy a külső és a belső 1 újnyira van nyitva :roll:
Ha vissza olvasol,nemrégen tettem fel egy táblázatot róla,hogy a számok mit mutatnak :roll:

petra
Neked fájdogál még a pocid vagy keméynedik még?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

Nem a belső, hanem a középső és a külső van nyitva. A belső még zárva van.

gwini
 
 


gwini
Bocsi,elírtam :oops:

Te most mit szedsz a keményedésre? és milyen adagban?Használ?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


gröni
ez a magnesii citrát vény nélkül is kapható?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok! Csatlakozhatok? Nekem is fekünöm kell, külső méhszáj 1 ujjnyira nyitva és a méhnyak is kissé megrövidülve. kórházban is feküdtem, de már haza engedtek. 20 hetse és 3 napos vagyok. Kicsit fájdogálok. Én 3x2 magnesii citricit szedek és 3x1 Dyaphyllint. Van egy lányom, 5 éves, vele féélidőtől kezdve Terbutalynt szedtem görcsök miatt. De sajnos ezt a gyógyszert beszűntették :(
Érthetetlen. Ti nem tudtok róla valamit?
dawn
 
 


A kórházban is Terbutalynszármazékot taetalmazó injekciókat kaptam görcsökre, de ehhez a hatóanyaghoz máshogyan sajnos nem lehethozzájutni. :(
dawn
 
 


Amúgy 1 tabletta magnesii sitrici 500mg, az orvosom szerint a magnéziumpirulák közül ez a legjobb. Lehet recept nélkül is kapni, de receptre sokkal olcsóbb.
dawn
 
 


Bocsi, de lenne még egy kérdésem: Az esetleges csöpögö magzatvíznek van szaga :oops: ?
dawn
 
 


Kép
dawn
 
 


Üdv itt Dawn!
Akkor te is pihenjél ám sokat! Én nem kaptam mást, csak a MagneB6-ot, mert a másik gyógyszer nagyon levinné az amúgy is alacsony vérnyomásom.

Ancsa!
MagneB6-ot szedek 3*2-őt. Van, hogy még +2-őt. Elég sokat keményedek, de mióta fekszem, azóta talán kevesebbet.

gwini
 
 


sziasztok
holnap megyek cukor terhelésre. szoritsatok!!!!!!!!!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Ancsa!

Igen lehet, de ahogy Dawn is írta, így drágább! Egy próbát szerintem megér a magneb6 extra, abban 600mg van és a gyomrot sem bántja! 30 db kb 1300 forint körül van! Nekem 10 dobozzal ír fel a magnesii citrátumból a doki, az kb 2000 forint körül van, vény nélkül nem lehet több a duplájánál!

Dawn!

Én így vagyok a Gyniprallal! Kellene műtét után a méhszájamra, a varratokra, hogy tartson, de csak Ausztiában lehet beszerezni! Hogy legyen szüksége annak is rá, aki ezt a rendeletet hozta! :evil: A magzatvíz nekem teljesen szagtalan volt!

Petra!

Nekem sem jó már a Rennie! Először még csak-csak, de már nem... Próbáltam kizárólag ásványvízet inni, keveset enni, de nem hiszem, hogy ezt a baba okozza! Ami bejött egy darabig az a gyógyszetári szódabikarbóna, de attól hánynom kell, puffaszt, nem tudok egy embereset böfögni! :oops: :lol:

Csajok!

Az biztos, hogy a méhszáj megtartására a fekvés a legjobb! Írtó kellemetlen, nemcsak testileg, de lelkileg is rossz! Én már a 9. héttől fekszek szinte folymatosan, most még többet kell, de muszáj kibírni! Rossz anyának, feleségnek érzem magam, ami tudom, hogy hülyeség, de unalmában az ember csak molyol! :lol: Valami lehet a levegőben, nekem is van valami vízes folyásom, de csaknem magzatvíz! :roll: Szerencsére alig észrevehető, teljesen átlátszó, nincs az amit Kata írt! Már arra is gondoltam, hogy izzadok odalent! :oops: :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


Gröni: köszönöm
Egyébként én is nedvesedem alul, be is pánikoltam a korábbi írásoktól, holnap fölhívom a dokim :shock: , de szerintem inkább folyás féle :?:
dawn
 
 


Timi
Megy a drukk!+++++++++++++++++

Dawn
üdv itt köztünk :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem újból megpróbálkozom a képfeltöltéssel. Most már agyon vagy kicsinyítve és formázva a kép, de remélem jó minőségű lesz így is...
A babaszobáról, babakocsiról és magunkról készítettem képeket, melyeket szeretnék veletek is megosztani...

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1217315320.5223.jpg[/img]
[/img] Kép
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1217315599.8126.jpg[/img]
[/img] Kép
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1217315644.2375.jpg[/img]
[/img] Kép

petra79
 
 


Gwini,

nekem még kicsit rosszabb is az érték, mint a tied, 2100-as. Az interneten elolvashatod, hogy melyik szám mit jelent... Én is onnan informálódtam, meg persze a doki is mondta...De nekem is sokat kellett feküdnöm, most már én saját felelősségemre nem teszem meg, mert 36. hetemet betöltöttem, tehát már evégett nem lehet baj. De 28. hetemtől kb. 33-ig nagyon sokat feküdtem. Volt olyan 2 hét ebből , amikor szó szerint csak feküdtem, kórházban is 10 napot)

Dawn, üdvözöllek én is itt közöttünk!!

Ancsa, igen, persze vannak keményedések, és ez nem is lesz kevesebb, mert a vége fele járok..Most már nem idegeskedem rajta...A babának nem árt, nekem ugyan kellemetlen, szedem a gyógyszert, aztán, ha úgy gondolja kisfiam, akkor kibújhat kis kuckójából. :)

Timi, megvolt a cukorterhelés?? Milyen lett? És hogy- hogy a 27. héten csinálták neked??

Gröni, ilyet nem szabd mondanod, hogy rossz anyának és rossz feleségnek érzed magad!!! Hiszen a születendő gyermekedet véded a sok pihenéssel. Nem azért fekszel vagy nem csinálsz semmit, mert lusta vagy. Ezt szerintem a családod is tudja és megérti...Én is voltam úgy, hogy haszontalannak , semmirekellőnek éreztem magam, és közben restelltem, hogy párom meg annyit dolgozik, de megosztottam vele ezt az érzést, és megvigasztalt és az a legfontosabb, hogy a baba minél egészségesebb és érettebb legyen..Ez csak átmeneti időszak, és együtt átvészelitek.Ha majd megszületik, minden más lesz! Jobb!!
Nekem is elkeserítő volt, hogy a hideg szomorú tél után alig vártam a nyarat, a meleget, hogy sétálhassak, nézegethessem a kirakatokat, stb. és erre mi lett a vége, májusban az allergiám miatt kellett az egész hónapot lakásban tölteni, mert nem bírtam kimozdulni, (mert gyógyszert nem szedhettem rá) utána kiderült, hogy kinyílt a külső méhszáj és a méhnyakam is megrövidült, tehát júniustól kórház és fekvés...
Úgyhogy fel a fejjel!! Igen is jó anya vagy, ha vigyázol a gyermekedre!!!

petra79
 
 


Petra!

Tudom ám..., de mégis! Elég aktív voltam terhesség előtt és már kezd nagyon megvisleni, hogy a házat sem hagyhatom el és el kell néznem pl az ablakot, hogy pucolásra vár! Férjjel, gyerekkel nincs gond, ha ők nem támogatnának és nem mondanák el naponta, hogy mi, miért van, nem bírnám! 14 hetet már kibírtam ágyban és azért elég hamar eltelt, a következő 14 is elrepül ilyen gyorsan! :roll: Ha hónapokban számolok, mindjárt itt van november! :shock: :P Nagyon helyesek vagytok és a szoba is nagyon szép! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


Petra!
Szépek vagytok! Szép a babaszoba is. Nálunk még sok munka van, hogy kész legyen. Mégcsak most parkettáztunk. :wink: Akkor te már túl vagy a fekvésen!

Gröni!
Neked elismerésem! Hogy bírod ki te ezt a sok fekvést? Én ezt a hetet alig bírom. Annyi mindent kéne még csinálnom. Összekészíteni a cuccokat a babának és nekem. Venni még egy csomó mindent.

gwini
 
 


Petra, [/b]nagyon szép a gyerekszoba! És a színek is jók.

Dokimmal beszéltem reggel a magzatvíszivárgás gondolatom miatt, és azt mondta a biztonság kedvéért menjek be este hozzá az ügyeletre ultrahangra. Szóval megyek, hogy megnyugodjak.

url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url]
HTML: <
dawn
 
 


Sziasztok!
Hogyan kell azt megcsinálni, hogy a vonalzó folyamatosan megjelenjen?
dawn
 
 


Dawn!
A linket be kell másolni a profilodban az aláírásodba!

gwini
 
 


sziasztok

most nincs időm visszaolvasni,majd este,de 1000 hálám üldözzön gröni!!!Hat ez a magnezii citrit gyógyszer :lol: :lol: :lol:
Ma vettem reggel és nem fáj a pocim :lol: Nagyon örülök neki! :lol:
Köszön nagyon neked ezt a tippet! :lol: :lol: :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


sziaszok.
megjöttem cukor terhelésröl.minden renbe van :lol: :lol: , tovább falhatom az édességeket. nagyon féltem ettöl a vizsgálattól, mert az egyik nagyim erös cukor beteg volt.
7-kor levették az elsö adagot, utánna reggeli /ami jó volt :lol: /: 1kifli, 5dkg sonkás szalámi és kis dobozos dzsúsz. 8.45-kor levették a 2.adagot és délbe megvolt az eredmény.

köszi a drukkokat!!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


petra79: nagyon jók a képek :lol: és irigy vagyok a gyerek szobára!!! :twisted: :twisted: , gyönyörü
a dokim azt mondta, hogy a 24-28.hét között kell elmennem és most szántam rá magam :wink:
gröni: fel a fejjel!

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


petra
nagyon csini vagy!!! :lol:

Dawn
gyere ám a hírekkel,hogy mi volt uh-án! :roll:
remélem megnyugtat a doki !

gröni
Mégegyszer köszi a tippet! :lol:
ne is gondolj ilyet,h rossz anyuka vagy,mert fekszel!Irgum-burgum nemszabad ilyen hülyeséget gondolni!
A babádért teszed!és így te egy nagyon is jó anyuka vagy!a babádnak a legjobb a világon!Erre gondolj!
Én is erre gondolok,fekvésre kényszerítve :roll: Pedig én már 20 hete fekszem ha nem is egyfolytában,de fekszem :roll: Tudom milyen rossz és már sokszor én is bevagyok fordulva teljesen :oops: számolgatom a napokat visszafelé,de lassan telnek a napok így is :oops:
irigylem azokat,akik jöhetnek-mehetnek,kirándulhatnak a terhességük alatt és nincsenek ágyhoz kötve :oops:
Kiartás !

Timi
Örülök,h jó lett a cukrod!Ez nagyon jó hír! :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa!

Annyira örülök, hogy bevált! Ha recept nélkül vetted és nem kaptál hozzá utasítást, nyugodtan szedj 3x1-et, de ha szükségét érzed vehetsz be belőle még 1-et, 2-t!

Lányok!

Azért nektek sokkal rosszabb. Mi mikor nekiláttunk a babaprojektnek tudtuk, hogy ez lesz és így alakítottuk az életünket! Ti hirtelen csöppentetek ebbe a helyzetbe, én meg már a tavalyi vetélés után is tudtam, hogy ha lesz következő, az varrással, fekvéssel jár! Nekem nem voltak terveim, ti viszont biztos nem így képzeltétek, úgyhogy ti is hősök vagytok egytől-egyig, hisz nagyon nehéz.... Előttem még mindig Marcsi példája van, olyan hihetetlen, hogy Emmát a végén majdnem úgy kellett kicsalogatni! :D

Kép

Kép
gröni
 
 


Megjöttem az uh-ról. A magzatvízzel minden rendben :) , nemis folyás, hanem vizeletszivárgás :P . Mikor nagyon rugdos, akkor főleg cseppentgethet. Erre azért nem gondoltam, de megnyugodtam.
dawn
 
 


Aztaa Dawn, lehet, hogy én is bepisilek időnként csak nem veszem észre? :oops: :roll: :lol: 8) :shock: Örülök, hogy rendben vagytok! :wink:

Kép

Kép
gröni
 
 


sziasztok!

Bocsi kicsit lemaradtam, próbálok felzárkózni! :oops: :)

Üdv Dawn! Gratulálok a terhességhez!Én is méhnyakrövidüléssel kezdtem, de nekem regenerálódott szerencsére, most C:2000 :) Nekem sem magzatvízszivárgásom van, hanem vizeletcsepegésem! :oops: :?
De mindegy, ha most nem is lehet, majd szülés után intim tornázunk!
:wink:

Petra ...hát gyünyörű ez a gyerekszoba! :lol: Azért is teszik, mert nekünk is ilyen sárga lett a fal, és úgyanilyen tetőtéri szoba! :lol:
El is mentettem a képet, mert szeretném a férjemnek megmutatni, majd most fogjuk bútorozni! :D
Szép kismama vagy! :wink: És a pároddal is nagyon helyesk vagytok!

Gröni...ne depizz! Nem szabad így gondolkodni! :( Biztos vagyok bennek hogy jó anyuka és jó feleség vagy/leszel!
Aki eleve foglalkozik azzal hogy vannak e hibái és észreveszi a hgiányosságokat, az igen is igyekszik és felelősségtudó! :D Így is erős jellemre utal, hogy a szerencsétlenség ellenére vállaltad újra a babát! :D Nem lesz semmi baj! Csak kicsit most tedd félre az aggodalmakat, most az a dolgod hogy kihord a babát, és pihenj!

Bár én is néha elkeseredek, mert már olyan nehézkesen megy minden! Nem sok segítségem van. Rám is vár az ablakpucolás, a kisszoba berendezése, a régi holmik kiválogatása, lomtalanítása.... :?
A férjem, ha hazaér a munkából vagy a konyhát csinálja, vagy a kertet rendezni....nagyon sok munka van még! A konyha kész se lesz mire a pici jön!
Apukám csinálja a bútorokat, már ő se tud többet vállalni, mert majd meg szakad! A párom meg nem ért a fához! :roll:
Szerintem normális hogy mindenki aggódik, hogy mire a baba jön rend legyen!
Timi...gratulálok a vércukor eredményhez! :D
Ancsa...örülök hogy jó az gyógyszer, remélem most már ez megszünteti a görcseidet! :lol:

Nekem most nincs görcs, úgy látszik engem csak a frontok viselnek meg! :roll:
Szép napot!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Annyira le van maradva a vonalózóm :shock: , már a 30.hetet kezdeném a doki mérése szerint! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Köszönöm Mindenkinek a dicsérő kommentárokat!:D

Kata, építkeztetek vagy házat újítotok fel, hogy ilyen nagy munkában vagytok???
Próbáltunk mindenből olyan színt választani, ami fiúnak, lánynak is megfelel. A bútor meg azért fenyő, mert kimondottan az egyedi gyerekbútorhoz már nem lehet később egyéb szekrény-elemet kapni. Előbb-utóbb pedig kicsi lesz a hely. Fenyőből meg bármilyet bármikor, így tudjuk bővíteni a bútorzatot.

petra79
 
 


Timi, azért Te nagyon kiváltságos vagy! :D :D
Nem elég, hogy választhattál, hogy mikor menj cukorterhelésre, még finom reggeleit is kaptál. Én bezzeg ittam a 2 dl tömény cukros vizet. Még szerencse, hogy tehettem bele citromlevet, így nem volt annyira borzasztó. :)

petra79
 
 


Petra....szerncsére nem kellett venni házat, és építeni sem. Illetve 2 éve folyamatosan újjáépítünk. Mert a szüleimnél maradtunk, nagy a házunk, és én sajos apu betegsége miatt egyke vagyok!
Külön lesz bejárat csinálva, külön van a rezsi, a konyha a szobák, a fürdő, olyan mint egy ikerház :lol: Vettünk fel hitelt, és abból felújítottuk a tetőt, hozzáépítettünk, most kapjuk meg az engedélyeket...jó sok pénzt elvitt! De szerintem szép lesz!
Apu sokat tud segíteni mert ő asztalos, de majdnem mindenhez ügyessége van!
:lol: Raktam fel egy házunk nevű fotóalbumot a www-re, ott meg tudod nézni, hogy miről is beszélek!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata, de jó, hogy regenerálódott a méhnyakad! Nemis tudtam, hogy ez lehetséges :o Avizeletcsepegéssel majd csak kezdünk valamit!

url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url] Kép
dawn
 
 


Kata, megnéztem a képeket!
Gratulálok, nagyon szépek vagytok.Nekünk is ilyen az ízlésünk, már ami a ház berendezését, színeket illeti, azért is tetszik ennyire..
Majd lassan minden rendbe lesz téve, ne aggódj! Jó munkához idő kell, na és persze sok pénz. Tudom, mert mi építkeztünk és hitelt vettünk fel mi is..mert hát nincs minden fiatal párnak milliói a zsebben, és sajnos a lottón sem nyertünk. :)

petra79
 
 


szönyen érzem magam. megpróbálom értelmessen leirni, hol fáj. a hasam, lent majdnem a derekamnál /az a rész, ami kezd kigömböjödni/.
tegnap este belenyilalt, görcsöltem, fájt. ma is menés közben belenyilal, szúr. kb. úgy megyek, mint aki be van "kaksizva!".
nem tudjátok ez mitöl lehet?????

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi!
Szerintem mindenféleképp kérdezz rá orvostól. Nehogy baj legyen..Ebbe mi laikusok nem nagyon tudunk segíteni, és találgatni sem szeretnénk( bár én csak a magam nevében beszélek)ehhez azért szaktudás kell..Főleg, ha ennyire fáj... Remélem nem tart sokáig, és minden rendben van!!
Majd írd meg, mi van....

petra79
 
 


Timi!
Ha nagyon görcsölsz, azonnal kórházba kéne menni. Ott megvizsgálnak és azonnal tudnak adni Brycanil injekciót, ami szinte rögtön hat. Ha bizonytalan vagy, én felhívnám az ügyeletet, elmondanám mi van és ők majd megmondják, menjél-e be!
Mikor én hasonlóval mentem ügyeletre egy éjen át tartó hasonló tünetek miatt, leszúrtak, mért nem mentem korábban.
Vigyázz magatokra!

url=http://www.noivonal.hu/]Kép[/url] Kép
dawn
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: