Új privát üzeneted érkezett!

Nika!
Sajnálom pirit nagyon, de majd övetkező hónapban :wink:

Asiye!
Köszi a drukkot!
Szerintem is menj el mindenképpen az előző dokidhoz, nem naj az, ha nem nála szülsz, legalább megtudod, hogy rendben van-e odabent pocilakó?

Cat!
NEkem eléggé babagyanús a görbicseked :wink: Nagyon drukkolok. És szerintem is pénteken irány a doki :!: :!: :!:

Arwen!
Szerintem a pároddal mindenéppen beszéld meg, hogy ő mikor gondolta a babát, nehogy kellemetlen meglepi érjen, hogy ha esetleg most még nem akar :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek aki babát lát a görbémben ugyanúgy mint én! :D Remélem igazunk lesz,és akkor mindenki mondhatja: "Én megmondtam..." :D :D :D

Arwen!

A férfiak nem mindig tudják mit akarnak. Ez tapasztalat. Az én férjem sem volt biztos benne, hogy érett az apaságra amikor benivel elkezdtünk próbálkozni. Sőt, amkor megtudta örült :D is és pánikba is esett :shock: . Neki idő kellet feldolgozni a hírt, de nála jobb apát elképzelni sem tudnék. Annyira imádja Benit. És a másodikat már ő kezdte sürgetni. :D

Orvos? A jók valóban túlterheltek. Mindenhol. Ezt el kell fogadni. Te tudod mi a fontosabb Neked: a szaktudás, vagy hogy mindig elérhető legyen...

Zsuzska!

Holnapra megy a drukk ezerrel! Majd kíváncsi leszek, hogy mi lett az eredmény!

Nika!

Tarján melyik részén laktok? Volt tizenéves koromban egy szerelmem közel három évig. Ő is tarjáni volt. Én pedig Pásztóra jártam gimibe... Az emberek többségével ellentétben én szerettem Salgótarjánt.
Vendég
 


Mondtam már, hogy ma is volt egy kis pecsételés? Vagy inább barnázás pici rózsszínnel...
És fejfájás, de az nem pici. Iszonyatos. Hányingerem is volt. Bár nem tudom, hogy a fejfáástól-e vagy esetleg a babótól...
Vendég
 

 
 

Szép estét mindenkinek!

Asiye! A helyzet az, hogy ha nem érezném, hogy mindjárt megjön akkor azt mondanám, hogy babos vagyok! De sajna nem mondhatom azt! Igen jól látod, hogy kedden kell megjönni ugyhogy sajna meg is fog! Bár lehet, hogy késni fog! Sajnos elég sokmindenre felfordul a gyomrom! Émelygek, de sajna ezt csak a mencsi elöjelének veszem, mert egyáltalán nem, érzek mást minthogy meg fog jönni! Lehet, hogy én nem állok olyan pozitivan a dolgokhoz!?!? De nem baj, mert holnap megyek dokibácsihoz és Ő majd mond valami okosat nekem! Aztán lehet, hogy babos vagyok csak én nem érzem, vagy esetleg tul sokszor csalodtam már!!!! :roll: :roll: :roll: De sebaj! Szerintem társulok a következő turnushoz! Nekem az is jó lesz, csak tartanék már ott!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Zsuzska! Nagyon szoritok ám neked, hogy minden a legnagyobb rendben legyen! Küldöm a sok energiát! Sok pusz

Cat! Nagyon remélem, hogy babo van a dologban! Remélem igazad lesz! Légy nagyon türelmes és kitartó! Írj, hogy mik a fejlemények! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt!

kuzsanna!

Már beszéltünk sokszor róla...jövőre szeretnénk babát...ez közös döntés...annyi, hogy régebben azt mondta, hogy költözzünk be a lakásba, utána ősszel-télen próbálkozzunk...
Az utóbbi időben viszont nagyon megnőtt a vágyam arra, hogy kicsit hamarabb elkezdjük, mert ugyebár úgysem jön össze az első hónapban(vagy csak nagyon ritkán), ki tudja, nekünk meddig kell majd próbálkozni...

és ezt említettem neki múlkor úgy, hogy egy vágyam van születésnapomra, az, hogy akkor legyen az első olyan együttlétünk, ahol nem védekezünk...átölelt, mosolygott, és azt mondta, majd meglátjuk...

most egy darabig nem akarom erről faggatni, ülepedjen le benne, gondolja át, akarja-e már...viszont ha igen, akkor szeretnék előtte egy teljes kivizsgálást...

na majd alakul :wink:

Kép
arwen***
 
 


Cat: mi a Gorkíjon lakunk pálfalván :) én budapestről költöztem ide 3 éve és nem bántam meg :):):) szerethető a város a maga rosszaságával együtt is :):):):)

drukkok mennek mindenkinek aki babót érez :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nócika!

Piri? :?:

Nika!

Azt a részt nem nagyon ismerem, arra ritkán jártam. De az a lényeg, hogy boldog vagy ott. :D

Arwen!

A legtöbb férfinak valóban idő kell. És még az is lehet, hogy nem fog szólni arról, hogy hogy döntött, csak a tetteiből lehet észrevenni. :wink:

Lányok!

Holnap kellene, és szerintem fog is megjönni. :( Ma a hőm leeset 36,8°C-ra. :cry: Szomorú, de szerintem ez a valóság.

Ha valóban így lesz, akkor megkérem Apát, hogy menjünk el nyaralni a következő pé környékén. Hátha az segít... :roll:
Vendég
 


Cat, Nócika!

Köszi a drukkokat, majd jelentkezem, mihelyst tudok :!: :!:

Cat!
Ha piri lesz, azt nagyon fogom sajnálni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Arwen!
Értem.... akkor csak drukkolni tudok, hogy párocskád beadja a derekát mihamarabb +++++++++++++++++++++++++++++

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!

Annyi mindent írtatok, hogy nem győzöm visszaolvasni. Végül is ez jó!!! :lol:

Csak nekem semmi időm!

Röviden:
Cat:
Hát nem is tudok mit mondani, deaz biztos, hogy a nyaralós ötlet az jó! Azért amíg meg nem jön Miki, addig gy halvány remény marad......

Zsuzska!
Légy bátor, mihamarabb túl leszel rajta, annál közelebb a cél.!
Gondolok rád ma, (ha ez segít :roll: )

Arwen!
Amit írtál az annyira romantikus. A szülinapodon elkezdeni a babprojectet, és végre ugy szeretni egymást, hogy semmi miatt nem kell aggódni... :roll: :lol:
Tudod az a furcs, hogy nekem már több mint egy hete vannak tüneteim, ami tudom, hogy korai, de hátmit csináljak. Most olyan rosszul vagyok, mint a fiaimmal 6-8 hetes terhesen. Utánna néztem a túl korai -korai terhességi tüneteknek: Összességében álltalában vagy méhenkívüli :cry: vagy iker :shock: terhességre utal.
Vagy csak .......nem tudom.Ez van sajnos.
Már 4-5napja késik, 4 pozítiv (egyre erősödő tesztet csináltam, és hála istennek alig fájnak már a tagjaim.
Reménykedem :lol:

Nika! De akkor most neked hamarabb jött megmint kellett volna?
Mindig változó a ciklusod hossza?

Nócika!
Hogy állsz?
Akkor ma mész dokihoz? Számolj majd be jó!köszi :lol:

Engem a dokim csak juni 19-én a 8. héten tud fogadni. Addig is most pénteken megyek egy másikhoz, hogy megállapítsa hogy méhen belül fejlődik a kis petezsákocskám. Remélem így lesz és még egy fotó is kapok. Szóval péntek délután 3kor megyek..
Már annyira várom!

Mennem keéll a kicsi ittüvölt! :evil:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


nekem eléggé összevissza van meg mióta Gege megvan :) de igazából amikor én azt mondtam hogy nekem pém van utána jött meg 12. napra amúgy 34 napra jött :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok! Olyan jó, hogy mivel szabin vagyok tudok hozzátok jönni most!

Arwen! Szerintem is jobb, ha hagyod egy picit a dolgot! Szerintem sokkal nagyobb lesz az örömöd ha hagyod magátol cselekedni! Csak az én példámból tudom, mert én már nyusztam őt vagy 2 évig mert mindig arra hivatkozott, hogy de ott a lakáshitel erre én mindig azt mondtam, hogy dehogy az még 20 évig ott lesz azt majd kifutunk az időből! Azt tavaly májusban sose felejtem el amikor a nappaliban az uj butort avattuk én mentem el elöbb és mikor éreztem már, hogy Ő is ott van nem muzdult csak hagyta hagy pörögjenek az események! És utána a gyönyörtől elsírtam magam! Hidd el ennél nagyobb ajándékot nem kaphatsz! :wink: :wink:

Zsuzska! Megy a drukk!! Nagyon gondolok ám rád!!!!! :D :D :D

Cat, asyie! Igen ma kell jönnie pirinek és van is jele! Nem pecsétel ugyan de jönni fog! Érzem :( :( :( De sebaj, majd a következő turnusban! Délután megyek dokikához és mikor megjöttem mindent elmesélek! :wink: :wink: :wink: Csak lennék már ott!!!! Nagyon izgulok! :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Köszönöm a drukkot mindenkinek, jót tett!

Képzeljétek, az egész beavatkozás 5 perc volt.... kacsa berak, katéter felhelyez a hüvelybe, sóoldat befecskendez, majd miután közölték, hogy mindkettő átjárható Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing , kivették a katétert Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Még fél órát kellett feküdnöm az asztalon, hogy kifollyon a nagyja sóoldat, meg nem görcsölök-e? és után megbeszéltük a dolgokat. Kaptam két napra antibiotikumot, meg következő hónaptól Clostyt is kell szednem a piri 3. napjától. Ha két Clostys hónapon belül nem leszek terhes, akkor tovább lépünk.

Ja és múlt hónapban a hormonok alapján nem volt pé, viszont most meg már túl vagyok rajta Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ezt nem értem..... ezek szerint lehet, hogy amit mensi utáni nap éreztem, tényleg pé volt Question Question Question Shocked Shocked Shocked

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska!

De örülök!
Ugy szégyenlem magam mert én meg ugy írtam le mintha valami borzasztó dolog lenne és megijesztettelek. :oops: De legalább sokkal jobban alakultmint ahogy vártad és jó értelemben csalódhattál!
Hát akkor előttetek a nyár!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Nócika!

Várjuk a híreket!!!!!!!!!!!

Képzeljétek, nekem pedig mára teljesen elmultak a derék-és jobb oldali görcseim, már nem érzek feszítést!
Viszont az émelygés meg a hányhatnék megy ezerrel. És piri már5napja sehol!!
Annyira várom én is pénteket!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!
NEm baj ám,hogy ijesztgettél, elég sokan megtették..... én a legrosszabbra számítottam és kellemesen csalódtam legalább :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tuti ott a babócád :wink: :wink: :wink:

Kéretik a kétcsíkos teszteket ide felrakni :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska : hála istennek akkor semmi gond mármint a petevezetékeiddel. a clostyval meg majd lesz pé-d is rendesen és akkor bele adtok apait anyait és lesz babó drukkolok hogy ne kelljen lombikozni:):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Zsuzska!

Sajnos nem lehet telepíteni a telcsimet a számítógépre és nem tudom felrakni a képet.
Már a multkor is Catherine rakta fel nekem. Elküldtem mms-ben neki ő meg feltette. Most nem akarom ezzzel zaklatni, nagyon eltünt.....
Remélem semmi baja!
Szóval ha valaki esetleg elküldeni priviben a számát , akkor elküldeném a képeket.Megköszönném ha valaki felrakná nekem. Igérem hamarosan telepíttetem a telcsim, hogy ne kelljen másokat kéregetnem! :oops: :oops: :oops:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok! Én is voltam ma nuni viziten! Hát a leleteimről csak annyit, hogy a vérvételen minden okés a vízeletben meg van valami baktérium ami elvileg szinte mindennapos és majdnem mindenkinek van. Ezért van nekem is! Aztán modta a doki, hogy akkor most megvizsgál: Rám nézett és azt mondta gomba! Na jó gondoltam ezt ugy is kikezeli és mehet minden a maga utján, de most jött a fekete leves! Mert a bal oldali petefészkem a legkissebb nyomásra is a doki szerint csak érzékeny, de én mondam neki, hogy ez már nem egyszerüen csak érzékeny, hanem ez FÁJ! Szoval, ha vége a mencsinek akkor pár nap alatt vége a kurának és utána kontroll! Szoval nem tudom, hogy ezután mi jön, de ennyit pityeregni?!?!?!? :cry: :cry: :cry: :cry: Szoval kicsit kész vagyok, de remélem pár nap és minden rendben lesz! Amugy mencsinek ma semmi jele sem volt! :roll: :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


noci: fel a fejjel nem lesz semmi komoly baj ne is gondolj rá ne beszéld be magadnak.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, csak Apa nyaggat, hogy pakolni kellene.
Szerintem csak reggel tudok írni majd.

Asiye!

Nyugodtan küldd a képet, majd felteszem!
Vendég
 


Jó éjszakát mindenkinek!

Megjöttem. :wink: Nincs semmi bajom! :D
Ha csak azt nem nevezzük annak, hogy ma délután megérkezett piri. :cry: Igaz, még elég light-os, de lesz ez még másképp is... Szóval én is csak a következő hónapra tudok benevezni. (Ennek ellenére az émelygés nem múlt el telesen. :( )

Asiye!

Remélem jó híreket mond majd pénteken a doki! Volt olyan, hogy csak az egyik oldalon fájt/görcsölt? Vagy félreértettem valamit?

Zsuzska!

Örülök, hogy túl vagy rajta, és nem is volt vészes! Megy a drukk, hogy a következő két hónapban összejöjjön a baba! :D

Nócika!

Ne aggódj! Minden rendben lesz! A doki rendbehozza ami jelenleg nem tökéletes és aztán nálatok is jöhet a baba!

Nika!

Hány hónapos volt Gege amikor először megjött Neked a szülés után?
Vendég
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Anyós elment. :D :D :D Egyedül maradtam Benivel. :)
Megjött viszont helyette piri. És ma reggel már igazán! :(
Én nem is tudom melyik a rosszabb... :oops:

De tegnap vettünk egy tévét. Apa már olyan régóta tervezte, és végre meg is lett rá a pénz, nekem rossz kedvem volt... Gondoltam lepjük meg magunkat. Most már a hálóban is tudunk tévézni! Eddig csak egy 37cm-es volt, amit 5-5,5m-ről nem igazán lehetett látni. De most a probléma megoldva! :D
Vendég
 


Sziasztok!
Catherine!

Szemét piri!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:
Köszönöm, mihelyt tudom küldöm a képet és mégegyszer köszi!
Mindig csak jobb oldalt fájt meg a derekam de az is csak jobb oldalt. De már az is elmult! :lol:
Gratu a tévéhez! Élvezzétek!!!

Nócika! Ne ijjedj meg! Hátha nem nagy a baj! Bár a fájdalom sosem jó!! :( :( :(

Sajnos most nincs több időm, majd jövök!
Sziasztok!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


cat: gege 3,5 hónaos volt mikor először megjött majd két hónap semmi majd három hónapig 28 napra pontosan majd megint kihagyott egy hónapot majd volt 37 napos majd 24 majd most a 32 szóval eléggé összevissza van emi sosem volt szóval lehet az még a szopitól is majd ha abbahagyom a szopit és még ilyen marad akkor elmegyek megnézetem dokival de addig feleslegesnek érzem :)

Cat pirit sajnálom de majd a jövő hónapban :):):) hogy meg tud minket tréfálni a saját testünk :):) de majd lesz ez így sem addig is örülünk a többieknek akik kismamák :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Asiye!
NEkem is nyugodtan elküldheted a képet, ha gondolod :wink:

Cat!
Sajnálom pirit :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: MEgszabadulhatnánák már tőle valahogyan :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nekem tegnap szerintem délután el kezdett nőni petécském , mert nagyon fájt estig. Sőt szex közben majd elsírtam magamat, anyirra fájt... de csak a bal oldalam :oops: :oops: :oops:

Szép napot nektek!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!!

Ha nem baj csatlakozom hozzátok :lol:
Mi már augusztus és szeptember környékén próbálkozhatuk babával és szeretném, ha minél hamarabb összejönne :P

Sajna március végén 20 hetesen el kellett vetettni mert beteg volt a babám és mivel császárral veték el (és a komplikációkat leszámitva) ennyit kell várni az újabb kezdéshez.

De remélem hamar eljönn :P

A műtét óta most jött meg először (május 15.), sose örültem ennek ennyire és reménykedem, hogy rendesen beáll a piri :P

Én is mindekinek drukkolok hogy mihamarabb azt tudjuk egymásnak irni hogy SIKERÜLT :P

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!

Szeretettel látunk magunk között!
Nagyon sajnálom ami veletek történt! :cry: Ha tudsz és szeretnél beszélni róla, aki szívesen megismerném a történetet!
Mi volt a baj? Mikor vették észre? Döntehettetek róla, vagy nem volt választásotok?

Kívánom, hogy miharabb összejöjjön a következe Baba!

Addig pedig élvezzétek, hogy van már egy nagylányotok!
Képet teszel fel róla?

Asiye!

Nem akarlak megijeszteni, távol álljon tőlem, de szerintem minél hamarabb menj el az orvoshoz! És ne hagyd magad lerázni, ha azt mondja még korai , nem lát semmit UH-gal!!! Bizonyosodj meg róla, hogy jó helyen van az a petezsák! (Mert szerintem ott van! :D )
Csak ez a fél oldali görcsölés és korai pozitív teszt eszembe jutatott egy rossz emléket egy barátnőmről. Neki sajnos méhen kívüli volt a baba, és ezek ennek a jelei lehetnek az orvos szerint. (Na nem az az orvos szerint akihez először ment, hanem aki utána az életét megmentette... :cry: )

Zsuzska!

Hajrá petécskék!

Nika!

Majd beáll az a ciklus! A szoptatás lehet az oka!

Én most nem estem annyira kétségbe, mint az előző hónapban. Sőt, úgy érzem oka van, hogy most nem jött össze, és jobb így! Valahogy megnyugodtam. (Legalábbis egy időre... :roll: )
Vendég
 


Köszi a kedves fogadtatást!!

Hát elég szörnyű volt, nem elég, hogy a babát el kellett vesztenem nem volt egyszerű az egész. Tömören: a rendes szülésindítás nem sikerült mert nem voltak fájásaim csak véreztem, hiába mondtam az összes dokinak és szülésznőnek hogy a méhlepényem a méhszájat fedi (és szerintem ezért nem tudom megszülni). Na de másnap aztán eldöntötték, hogy császárral veszik el. De sajna az se volt egyszerű, közölte a doki, hogy vagy ki kell venni a méhemet mert egybenött a méhlepénnyel, vagy pedig két arténriát el kell kötni, mert elvérezhetek. JÓ MI!!!!
Aztám mikor felébredtem az altatásból közölték, hogy legalább a méhemet megtudták menteni, de a két artériát el kellett kötni, ezért kétszer nyitotak fel, és kaptam 6 zacskó vért (12 egység vérnek felel meg elvileg) és 3 plazmát.
Na de vége és örülök, hogy egyáltalán élek.

Majd a kislányomról rakok fel képet.

Kép
Kép
minimano74
 
 


Minimanó: vagyis Gabi üdv közöttünk és mielőbbi pocakosodást.

Én császárral szültem gergőt de nekem azt mondták hogy kb egy évet kéne várni legalábbis illik mert a belső varratok lassabban gyógyulnak és könnyen szétnyilhatnak egy újjabb terhesség hatására igy mi megvártuk az egy évet de egyenlőre engem is csak a piri látogat :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Gabi!

Sajnálom, hogy ezt át kellett élned! Soha többet ilyet!

A császárnál szerintem az is számít, hogy milyen módszerrel császároznak. A Péterfyben úgy tudom, egy elég modern és humánus módszer van alkalmazásban, ahol belül nem nagyon vágnak, hanem csak széthúzzák az izmokat. Így gyorsabban gyógyul és kevesebb a heg... Vagy valami ilyesmi... :roll:
Vendég
 


Gabi!
Üdv köztünk!!!! Mihamarabbi babásodást nektek. szörnyű lehetett :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi!

Azt még megkérdezhetem, hogy mindez melyik kórházban történt?
Vendég
 


hát én ehez nem értek de nekem is bikinivonalban van a metszés :):):):) alig látszik :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Vendégeim vannak, talán este tudok jönni bővebben.
Cat
Tudom, utánna néztem én is, de azért köszi! :lol: :lol:
Pénteken már biztos fog látszani, mert akkor töltöm be az 5. hetet.
2 napja semmi görcs, csak a többi, és én is azért mondtam hogy csak akkor örüljünk, ha a doki is rábólint!

Gabi!

Üdv. itt
Ami veled történt, borzasztó!Majd bővebben este. Mindenkinek puszi!

Ja akkor elküldöm a képet.
Köszi Zsuzska neked is

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Catherine,

I. sz. női klinkán (SOTE) szültem és a bébim down-koros volt, magzavizvételből derült ki.

Mónika

Nekem a doki azt mondta hogy inszalaggal vagy valami ilyesmivel vagyok belül varrva (vagy mit tudom én hogy kell ezeket mondani :lol: )

Az még nagyon rossz, hogy mostanság egyre sűrűbben láttok kismamákat nagy pocakkal és ez nagyon rossz érzés, mert ha nálam nem lettek volna gondok akkor már nekem is hatalmas pocim lehetne.
:cry:
Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Ez csak egy próba hogy sikerül-e a vonlazóm??

Kép
Kép
minimano74
 
 


Hát a vonalzó sikerült és milyen jó lenne, ha már elkezdhetnék a babaprojektet. Na de sebaj.

TÜRELEM, TÜRELEM MINIMANÓ :P

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok!
Ha minden igaz a barinőm segítségével felteszem a képeket. Szóval én már csináltam a 11.dpo-n is, de ezt eddig csak Catherine tudta :oops:
Szóval a 4 teszt: 11.-12.-14.-16.dpo. A különálló az utolsó a 16.dpo-n készült. Kép

Kép

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!

ÉN IS AKAROK ILYET!
Mondjuk 4 hét múlva! :D

Gabi!

Ne aggódj! hamar eltelik az a pár hónap! :roll:
Voltál már bárányhimlős? Ha esetleg nem, akkor most még pont beadathatod magadnak a védőoltást! :D Legalább lenne még valami értelme a várakozásnak...

SOTE. A következőt is ott szeretnéd? A lányod hol született?
Vendég
 


Nahát,hoagy ezek milyen szépek :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én is úgy szeretnék ilyet három hét múlva :roll: :roll: :roll: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Alakulnak az események látom.

Én is a köv. turnushoz csatlakozom, de örültem volna, ha most végre sikerül. Remélem legközelebb fog. :D

Zsuzska! Tök jó, hogy leírtad az átjárhatóságit, mert lehet, hogy nekem is fog kelleni, igy meg nyugodtabb vagyok. :wink:

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!
Örülök, ha segítettem vele valakinek :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajrá jövő hónap :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ejha gyűlik a turnus:):):)

ÉNISÉNIS akark ilyen teszteket de egy is elég lenne úgy 4 hét múlva :):):) asiye ez már egyre tutibb baba de a dokival már tuti te is megnyugszol :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Úgy örülök neki, hogy ilyen jó a kedvetek, mert ide jövök és egész felvidulok, pedig amúgy nem volt túl jó kedvem az utóbbi 3 napban!
Eléggé egvisel ez asikertelenség. De lesz ez még máshogy!!! :D

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok szép estét mindenkinek!

Na csajok kész vagyok a testemtől, de totálisan!!!!! :roll: :shock: :? :) Szoval nem tudom mi van velem, mert ugye elvileg tegnap kellett volna megjönnie és hogy késik az egy dolog! De az, hogy semmi jele annak hogy megakarna jönni az már nekem nagyon fura és ma volt egy csepp pecsétem a tisztaságimba ez is furi és az is minden elözetes bejelentés nélkül!!!!! Szoval se nem fáj a cicko se a pocim se a derekam és igazán nyügös sem vagyok! Szerintetek lehet köze a gombának a dologhoz??? Vagy gondolhatok esetleg valami másra????? Nem értem most a testem!!! Szoval ki vagyok!!!! És ezmiatt vagyok zazu!!! Segitsetek, ha tudtok erre valami okosat mondani! tesztelni nem merek még! Legfejjebb vasárnap, ha addig nem jön meg! :roll: :roll: :roll:

Szia Gabi! Üdv kötztünk! És nagyon sajnálom ami veletek történt, de ha lehet azt mondani akkor talán jobb így! Szoval kívánom neked tiszta szívemből, hogy mielött te is zebrásodj! :wink: :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kislibus! Gyere mindennap, hogy jó legyen a kedved!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Csinálj tesztet!!!!
A bizonytalanságnál szerintem a biztos "rossz" is jobb.
Egyébként semmit nem jelent, hogy nincsenek tipikus terhes tüneteid. Nekem sem volt Benivel a 7-8. hétig. Bezzeg most! Még ma is volt émelygés és hányinger... :roll:

Kislibus!

Az elkeseredést felejtsd el! A jókedv és a pozitív hozzáállás a legfontosabb!
Arra gondolj, hogy azért nincs még baba a pociban, mert most tökéletesedik, hogy mindekinek a legjobb legyen!

Csiribí-csiribá! Legközelebb mindenkinek ilyen tesztje legyen! (Pozitív, csak hogy tévedés ki legyen zárva.)
Vendég
 


Szia Cat! Igen igazad van, de majd csak vasárnap csinálok! Addig nyugodtan azaz majdnem nyugodtan ülök a fenekemen! Nálam egyébként estefele jött ma is meg tegnap is a hányinger! De félek, hogy a testem csak bebeszéli magának! Szoval e van! Majd vasárnap kiderül vagy rossz esetben elöbb!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Minden tiszteletem a Tiéd! Kénytelen vagyok Téged Nikával egy csoportba sorolni, és rájönni, hogy én szerintem soha nem tartozhatok közétek. Nekem nincs ennyi türelmem! :oops:
Ja és a reggeli rosszullétnek csak a neve reggeli. Bármikor lehet. (Vagy soha...)

Az az egy tuti, ha egyszer biztosan pozitív lesz a tesztem, akkor veszek majd a Clearblue tipusút is! Azon nem csak két csík van, hanem + jel! Pont mint a filmeken. Én is akarok olyat!!! KÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉREEEEEEEEEEEK!
Vendég
 


Cat! Olyat hol lehet kapni?? Én még nem is hallotam róla! Amugy nem biztos, hogy mi olyan nyugodtak vagyunk meg se nem biztos hogy türelmesek! Csak muszály várni és kész!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: