Új privát üzeneted érkezett!

Peteérés!!!!???? A férjem most épp hídépítős játékot játszik mellettem! :D El fogom olvasni a Terézanyut is! Most minden humorosat elolvasok! Te meg nézd meg a bookline.hu-t, és ott nézd meg azt, hogy Könyvespolc, oda írd be a nevemet vagy e-mailemet, nem tudom, melyiket, és kiírja azokat a szuper könyveket, amelyeket összegyűjtöttem, hogy majd egyszer, ha lesz pénzem....

KépKép
benó
 
 


Egyébként hol tartottunk esküvő ügyben? Írsz majd e-mailt? Hú, megint enyém a laptető! :oops: De hát, kié is lenne, ki ír a legtöbbet? :oops: :oops: :D

KépKép
benó
 
 


Hát persze, hogy Te!! :D :D De ezzel nincs semmi baj, így szeretünk!! :D :D
Megfogom nézni a könyveket, de most megyek haza és elrángatom az én drága páromat a játék mellől! Tudni illik Ő is előszeretettel játszik! :D :wink: :wink:

Kép
szilzi
 
 

 
 

Hát igen, menj is, már csak 3 nap van a vonalzó szerint! :P :P :P Szerintem megyek én is, majd holnap tali! :D Puszi, jó éjt! :D :D

KépKép
benó
 
 


Sziasztok lányok!
Ma délelőtt benéztem ide,de nem volt itt még senki.Délután egyik vendég a másik után jött hozzám.Háromkor elmentem a póstára,aztán az egyik volt kolléganőmmel együtt meglátogattuk a másik volt kolléganőnket. Ott elidőztünk egész fél hatig. Hazajöttem,majd mentem a komaasszonyomhoz,mert ő holnap megy el két hétre.
Köszönöm a dicséreteket a díszekért,jól esik.
Gratulálok a férjednek! Szép helyezés.Egy időben az én fiaim is íjászkodtak,a két kisebbik. Mindkettének van egy-egy díja,egy első és egy harmadik. A Visegrádi Lovas Napokon vették az íjat. Sajnos már kinőtték, már nem foglalkoznak vele.
Nekem mostanában,vagyismár régebben,csak most rákattintam a témára a vágyam egy citera. Szeretnék egy citerát szerezni és megtanulni citerázni. Lehet,hogy már írtam,akkor elnézést, biztosan szenilis vagyok már,hiába, a korom. :D

Kép
flóra 11
 
 


Eynoyin: Jó neked, hogy mindent így kivizsgál a dokid. Akkor neked tényleg felesleges az endokrinológus. Nekem semmi előjele nincs a mensinek, talán annyi,hogy a melleim fájdogálnak. De azok ebben a hónapban állandóan fájdogáltak. Viszont terhesnek egyáltalán nem érzem magam. Őszintén szólva, már csodálkoznék azon is,ha megjönne a mensim, hiszen amint írtam,egész hónapban nem volt peteérésem. Ha nem jön meg, megyek dokihoz és kivizsgáltatom magam. :roll:

Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt, lányok! Kép

Flóra, menj el orvoshoz, ha nem jön meg!
Ma vagy holnap felhívom a dokit, jó? Majd írok később.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

A csepp egy homeopatias keszitmeny,es segiti a peteerest meg a progeszteron termelodest de a doktorneni azt mondta hogy nagyon sok mindenre jo.Viszont csak receptre adjak ki.Tiszta hulyeseg!
A rendeloje a 8. keruletben van a Blahatol 3 percre.Igazabol van egy Kft aki uzemelteti a rendelot es o ott rendel.Ott van a vervetel is meg van uh sima meg 4D-s is.Azt mondta hogy a 25. napon kell mennem,szoval meg idopontot kell kernem.Es a legnagyobb feladat apat ravenni hogy o is menjen el egy andrologushoz.Ez nem lesz egyszeru. 8) De ez csak akkor kell ha a hormonjaim rendben vannak.Ha apa is ok akkor pedig jon a petevezeto atjarhatosagi.
Ja es mar 1 eve es 3 honapja probalkozunk.

Beno szerintem attol meg megkerdezheted az endokrinologust mert csak LH,FSH,pajzsmirigy hormont meg progeszteront nez meg.Gratulalok a ferjednek! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Évi, ez nagyon jónak tűnik! :P Lehet, hogy ide kellett volna nekem is elmennem először? :x Most már mindegy! Vagy nem? Lehet, hogy majd felhívom ezt a nénit, akinél én voltam, és megkérdezem, hogy tudna-e ő is ilyeneket csinálni, ja, és mennyiért. :evil: Én most szüttyögök a pénteki programmal, nem tudom ám konkrétan, hogy mi legyen, kicsit szét van esve az egész szervezés. Majd úgyis ott derül ki, hogy milyen lett. Van, amikor az egyáltalán nem megszervezett sikerül a legjobban. Mi május-június óta próbálkozunk, de január óta szerencsétlenkedem az orvosokkal. :D

KépKép
benó
 
 


Egyébként, ha nem haragszol, kedves Évi, már épp ideje, hogy elmenj orvoshoz. Mire várnál? :D Bocsi, csak mint mindenbe beledumálós jóbarát írom ezt. Várom az eredményeket! Lehet, hogy én is elmegyek hozzá. A 25. napon kell vért venni vagy mi?

KépKép
benó
 
 


Szerintem nem keso valtani.Ha a te orvosod azt mondta hogy szerinte lehet neked is hormon problema akkor elkuldhetett volna vervetelre. :!:
Nem haragszom es nem vagy mindenbe beledumalos mert azert beszelgetunk hogy noszogassuk a masikat. :lol: Azert vartam eddig hatha magatol sikerul meg felek az orvosoktol.De ezt csak halkan mondtam.De ennel a neninel kedvesebb orvossal meg nem talakoztam.Szoval jol dontottem hogy hozza mentem. :wink:
Igen a peteeres utan kb 1 hettel kell levenni a vert mert az akkori progeszteronertekbol tudjuk meg hogy volt-e pe es hogy jo minosegu volt-e.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ez nagyon jó, akkor már végül is sínen vagy, nem? :P Én inkább a pénzünket féltem az orvosoktól! :D Szerinted én mit csináljak? Felhívjam a múltkori dokit?

KépKép
benó
 
 


Igen ugy tunik.Az a jo hogy erzem hogy jo kezekbe kerultem. :D Remelem tenyleg csak a hormonjaim rendetlenkednek!Arra kapok gyogyit es minden ok lesz.De az is lehet hogy a cseppjeim segitenek.Meg az is tetszett hogy nem akart mindenaron dilibogyot adni hanem ajanlott homeopatat mert sok embernek mar az is segit.
Ha nem akarsz endodokihoz menni akkor hivd fel,kerdezd meg tole hogy elkuld-e hormonokat nezni.Ha nem akkor lapat.Ha igen akkor jo.Vegul is ez a te megnyugtatasodat szolgalja es ugyis kifizetteti veled. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok,

Évi, Te tényleg jó orvost fogtál ki. Szerencsére :D Majd Ő most jól megvizsgál-kivizsgál mindent. Én arra tényleg nem emlékeztem, hogy ilyen régen próbálkoztok már! :cry: Mindenki bízik, hogy magától összejön, de ha most találtál egy ilyen aranyos nénit... Lehet, hogy most magától megtalál egy baba, hogy megvédje az anyukáját az orvosoktól. :)
Nem értem a pasiknak miért olyan nehéz elmenni orvoshoz. Félnek, hogy kimutatják nem úgy teljesítenek ahogy kéne. De ezt sajnos nem tudjuk megoldani egyedül... :cry:
Leírod a cseppek nevét? Mindegy milyen orvos írja fel, ugye?


Benó, szerintem várd ki mit mond majd a dokinő az Évinek, és csak utána lépj. Bár remélem, hogy egyből megtalálja a megoldást és akkor el is kísérlek bármikor hozzá!
Évi és Flóra veletek is szívesen megyek!

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilzi!

Remelem hogy mostmar minden ok lesz. :D
Mastodynon a neve.Mindegy hogy ki irja fel.De recept nelkul nem adjak ki.Van 50 ml-es es 100 ml-es.A 100-as volt 3235 ft.Nem olcso de ezen mar nem mulik. :P
Es a tajekoztatoja:

MASTODYNON cseppek

(Bionorica GmbH - Neumarkt)



Homeopátiás készítmény



Növényi eredetű anyagok felhasználásával készült, belsőleges használatra szánt, alko­holos oldat a szervezet öngyógyító törekvésének serkentésére. A Mastodynon a prolaktin szintet csökkentve fejti ki hatását. A prolaktin felszabadulást gátló hatás állat­kísérletekben is kimutatható.

A prolaktin-redukció megszünteti a gonadotropin-szekréció zavarát, így normalizálja a menstruációs működést és fiziológiás oestrogen/progesteron arányt eredményez, to­vábbá megszünteti a prolaktinnak az emlőmirigyre kifejtett proliferatív hatását. A hatá­sért elsősorban az Agnus castus komponens felelős, a gyógyszer egyéb összetevői a praemenstruatiós syndroma kísérő tüneteinek (pl. idegesség, ingerlékenység, fejfájás) kezelését célozzák.



Összetétel

100 g oldat hatóanyagtartalma:

Agnus castus D1 20,0 g

Caulophyllum thalictroides D4 10,0 g

Cyclamen europaeum D4 10,0 g

Strychnos ignatii (Ignatia) D6 10,0 g

Iris versicolor D2 20,0 g

Lilium tigrinum D3 10,0 g

alkoholos oldatban.

Az oldat alkoholtartalma 53 % (v/v).

Segédanyagok: alkohol, tisztított víz.



Javallatok

· menstruációs zavarok és/vagy meddőség (corpus luteum elégtelenség),

· praemenstruatiós syndroma (mastodynia, oedema-képződés, fejfájás, székrekedés, psychés labilitás),

· fibrocystás mastopathia.



Ellenjavallat

Az emlő rosszindulatú megbetegedései.



Adagolás

Ha az orvos másképp nem rendeli , szokásos adagja naponta 2-szer (reggel és este) 30 csepp. A cseppeket étkezés előtt 1/2 órával, kevés vízzel kell bevenni.

A Mastodynon cseppek alkalmazását legalább 3 hónapon át kell folytatni, a menstruáció alatt is. Javulás általában 6 hetes kezelés után tapasztalható. Ha a pana­szok a 3 hónapos kezelés befejezése után újra jelentkeznek, a gyógyszer alkalmazását folytatni kell.



Mellékhatások

Ritkán gyomorpanaszok – hányinger –, viszketés, urticaria enyhe súlynövekedés és fejfájás előfordulhat­nak, amelyek a gyógyszerszedés abbahagyása után megszűnnek.

Átmenetileg psychomotoros nyugtalanság, zavartság és hallucináció előfordulhat az Agnus castust tartalmazó készítmények alkalmazása során.



Figyelmeztetés

Az alkalmazás kezdetén jellemző módon sor kerülhet a panaszok átme­ne­ti erősödésére.

Amennyiben a mell fájdalmas panaszai a kezelés ellenére fennállnak, esetleg erősöd­nek, ismételten orvoshoz kell fordulni. További szedése csak akkor folytatható, ha az emlő rosszindulatú folyamatai biztonsággal kizárhatók (lásd: Ellenjavallat).

Minden nem várt reakciót jelezzen kezelőorvosának.

A gyógyszer egyszeri adagja 30 csepp, melynek etanol-tartalma megközelítően 10 ml sörnek felel meg. Ha az etanol teljes mennyisége felszívódik (a gyakorlatban 10-20 %-os reszopciós veszteséggel kell számolni) egészséges anyagcseréjű és normális súlyú személyben mintegy 4 percen belül lebomlik; a központi idegrendszert káros hatás nem éri.

A készítmény nem alkalmazható alkoholelvonó kezeléssel (Antaethyl azaz diszulfiram kezeléssel) egyidejűleg.

Bizonyos körülmények között gyenge zavarosodás vagy pelyhesedés léphet fel, ez azonban a készítmény hatékonyságát nem befolyásolja.

Cseppentéskor az üveget függőlegesen kell tartani.

A gyógyszerbiztonság érdekében ajánlatos a felbontás után 1 éven belül felhasználni.

A gyógyszert a csomagoláson feltüntetett lejárati időn belül szabad alkalmazni.

A gyógyszert gyermekek elől gondosan el kell zárni.

Eltartás: szobahőmérsékleten, az eredeti csomagolásban.



Megjegyzés

Vényre kiadható gyógyszer (II. csoport).



Csomagolás

50 ml, 100 ml cseppentő feltéttel ellátott barna üvegben.



HG-043



Alkalmazási tájékoztató OGYI-eng.száma: 8800/74/99

En a 100-ast vettem mert 2*30 csepp a napi adagja es azt irja hogy 6 het utan er valamit.Es alkoholos alapu. :P :P :P

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Flora bejeloltelek az iwiwen! :lol:

Csoda hogy sikerult!Mar 2 napja folyamatosan kidob! :? Neha nagyon utalom! :twisted:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Köszi Éva! Ez tök sok mindenre jó! Fejfájás, labilitás... Lehet, hogy feliratom, ártani nem árthat. De mi még nem próbálkozunk régen, úgyhogy én nem türelmetlenkedhetek.
Benó, azért kérdezd meg az endodokit, persze az árát is, mert sajnos az sem mindegy.
Flóra, én is bejelöltelek iwiw-en.

Kép
szilzi
 
 


Igen csak meg arra nem jottem ra hogy mi az a sulynovekedes amit ir a tajekoztato!Lehet hogy 1 honap mulva gurulni fogok! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Helló!
Csak legyek túl ezen a pénteken (tudjátok, a diáknap), és aztán telefonálok, intézkedek, de egyelőre ezzel a nappal kapcsolatban is van egy csomó minden intéznivaló. Jó? :wink: Képzeljétek, szegény férjemnek penészes kenyeret adtam reggelire! Én persze ezt nem tudtam, és ráadásul nagyon szép is lett, mert reszeltem bele répát, hogy a kis fogacskájával ne kelljen keményet rágnia stb. :shock: Gáz, mi? Most du. jól bezabáltunk. :D Nem kellene ennyi Bridget Jonest olvasnom! :D :D Simán a gyógyszertárban lehetett kapni ezt az izét (azt tudom, hogy receptre)? Mi a neve? Vagy leírtad? Bocsi. :lol: Remélem, a súlynövekedés attól lesz, hogy nőni fog a pocid! :D :D :D (Persze a miénk is.) :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nem jöttök, lányok, akkor én meg megyek. Megyek tornázni. Muszáj. Puszi Holnap tali!
benó
 
 


Sziasztok lányok!

Itt vagyok. Ma már voltam munkában. Hát most olyan szívesen maradtam volna még itthon. Tegnap elmentem a volt kolléganőmhöz. Két órát voltam ott,de agyon dermedtem. Az apukája nagyon spórol és csak késő délután fűt be.Hülyeség szerintem. A kolléganőm is állandóan beteg. Hát most már tudom miért. Én a két óra alatt megbetegedtem. Most megint fáj a torkom. Ráadásul itt olyan buta idő van! Sűrűn havazik,aztán kisüt anapés olvad. Állandóan fúj a szél és hideg van. És holnap megyünk a gyerekekkel közlekedési pályára.Szörnyű, nem?

Kép
flóra 11
 
 


Köszönöm szépen,hogy jelöltetek. Nem ismerem azt az oldalt és elég idegennek tűnt. Majd benézek,ha lesz időm,hátha megbarátkozom vele.

Kép
flóra 11
 
 


Lányok,mindenkinek visszaigazoltam az iwiwen. És nekem is visszaírt az a lány. Megírta, hogy mikor legyünk együtt,hogy lány legyen. A baj csak az, hogy teljesen más, mint a Jónás szerint és az előbb néztem a kínai fogantatási naptárt, az szerint megint máskor kell. Na , de a kínai az hülyeség, nekem a fiúkra lányokat jelöl. Vagyis az biztos nem jó.

Kép
flóra 11
 
 


Kedves Flóra, szia! Én is voltam ma már suliban, de ettől nem lettek sokkal okosabbak :P , mert szinte semmit sem tanultunk, mentek egy előadásra. Szörnyű, hogy nem fűtenek a kolléganődék. :shock: Nem tesz jót nekik sem, neked sem. Nagyon nincsen pénzük? :cry: Most nem hiányzik neked a megfázás! Képzeljétek, én még mindig nem írtam a lánynak, de azért nem, mert én már nem hiszek semmiben, fogalmam sincs, mikor kellene, hányadik napon stb. Csináljuk, amikor kedvünk van, csókolom. :evil: Jó lenne, ha tudnál feltenni képet az iwiw-re, kíváncsi vagyok rád. (Gondolom, a többiek is. :D ) Nálunk is ugyanolyan az idő, mint Szlovákiában. :? Remélem, pénteken nem fog esni az eső, mert bográcsozás lesz a suliban, tudjátok. :wink: Elmentem tornázni, erre nem is volt, valószínűleg azért, mert még nem indult be az iskola (egy suliban van). Puszi Jó éjt!

KépKép
benó
 
 


Kép
Helló!
Én írtam utoljára? :evil: Most én sem nagyon érek rá, szervezkedem, majd később jövök! Puszillak benneteket! Látjátok a vonalzómat? :P

KépKép
benó
 
 


Sziasztok,

Flóra, szóval lányt szeretnél.... :D Remélem az egyik naptár bejön, bár ez olyan nagyon nem romantikus...
Nagyon várom én is az iwiw-en! :D
Benó, jó intézkedést! Milyen rendes csaj vagy, hogy jársz tornázni. Én is szeretnék, de annyira össze-vissza dolgozom, hogy nem tudok rendszeresen sehová sem járni.
Ti mióta próbálkoztok? Ígérem most megjegyzem! :)
Évi, izgulsz az eredmények miatt? Párod hogy reagált, hogy elkéne mennie orvoshoz?

Betthee, ha néha benézel, írj pár sort!! Hiányzol, ám! :oops: :cry:

Kép
szilzi
 
 


Te Benó,
azért így, hogy látod a vonalzód csak elfog a "vágy"! :D :D Erre a napra fogd rá, hogy van kedvetek és akkor elmondhatod, hogy akkor csináljátok amikor mindketten akarjátok! :D
Nekem holnap biztos lesz kedvem, ma is lenne, de ma szalma vagyok. :D :D A párom elutazott a szüleihez! :( :(

Kép
szilzi
 
 


Akkor pont jókor fog megérkezni! :P Holnap lesz a te napod! Ma már mi ráfogtuk, hogy van kedvünk! :D :D :D Nekem most már minden nap van! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: De akkor most lesz időd írogatni. :P :P Vagy nem? Én még mindjárt megyek órára, most likas órám volt, szervezkedtem. Majd holnap elmesélem, milyen volt a buli. Június óta próbálkozunk hivatalosan a babával. És ti? Éviék 1 éve és 3 hónapja. És Flóráék?

KépKép
benó
 
 


Kép
Ezt kell csinálni holnap! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Beno igen minden gyogyszertarban van.Azt nem tudom hogy haziorvos felirja-e de azt igen hogy borzalmas ize van. :? De ha ettol baba lesz akkor isteni finom es mindig ezt akarom inni! :P :P :P

Szilzi a rakszures miatt nem aggodom azt mondta az orvos hogy olyan szep ott minden hogy tuti nincs semmi. :wink: A vervetel majd kb. 2 het mulva esedekes.Apa meg nem tudja hogy merenyletet tervezek ellene es addig nem szolok mig nincs meg az eredmenye a hormonoknak.A dokineni is azt mondta hogy ha az teljesen jo akkor jon apa.Tehat ha igaza van annak a masik dokinak es tenyleg progeszteron bibi akkor nem is kell elmennie.Viszont ha az en eredmenyeim jok es nem megy el akkor kicsit merges leszek. :twisted: Tudod o olyan tipikus ferfi hogy neki aztan tuti semmi baja nincs es azert nincs gyerek mert en gorcsolok rajta. :? De azert imadom! :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ok,ok, de én a macskákat nem szeretem! :oops: És ez enyhe kifejezés! :twisted:
Sajnos dolgozom nyolcig, de ma igazán nyugalom van, remélem nem őrül meg du a nép! :)

Kép
szilzi
 
 


Évi,
igazán megértelek, az én párom is ilyen... "Ne görcsölj már, azért nem fog sikerülni mert ennyire akarod" mindennapos mondatok, illetve minden hónapban hallom pár napig. Most a legújabb az, hogy Ő mindent megtesz, most már rajtam múlik, gyertyázzak és mondjam meg a pontos napot, mikor "kell"! :) Én is félnék tőle mi lenne a reakció, ha eljutnánk addig a pontig, hogy Őt is megkéne vizsgálni. De én bízok és tudom, hogy hamar sikerül. (ezzel nem téged akartalak bántani, csak magamat bíztatni!)
De mindemellet én is nagyon szeretem!

Nekem is azt mondta a doki, hogy nagyon szép méhem van, van peteérésem, és úgy egyáltalán! nagyon szép vagyok belülről, és szerinte hamar össze fog jönni... :D

Kép
szilzi
 
 


A macskákért én sem vagyok oda, ilyen képet találtam. :D
Az én férjem is ugyanilyen, mint a tiéd, Évi. (Tudom, hogy nem a férjed, na. Most hogy írjam?)
Jó lenne nekem is szerezni egy ilyen sz...r izű löttyöt.
:P :P :P

KépKép
benó
 
 


Jut eszembe! Megnéztétek a filmet?

Kép
szilzi
 
 


Ugyanez van nekem is otthon, mint nektek! Ez tök jó. Ma reggel mondtam neki, hogy "le ne maradjunk a peteérésről, jó?", de persze gőzöm nincs, mikor van peteérésem. Majd összejön, ne parázzunk!!! :D :D :D Tök jó lenne egyszer találkozni, és jól kidumcsizni magunkat! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Én még nem néztem meg a filmet. :x

KépKép
benó
 
 


Tancsu tök jó leírta, hogy mit érez:
Mocorog a tökmag, bár most 2 napja nem nagyon érzem.

Inkább amikor pihenek, akkor jobban odafigyelek rá, mint ha én is megyek éppen és akkor hamarabb érzem is.

Olyan mintha belülről megcsiklandozna valami, néha amikor erősebben rugdos, akkor mintha buborék pukkanna szép a pocakomban, de néha csak egy picurka rándulást érzek bent, mint egy izomrángás, de tudom hogy az a tökmeg...:)

Valamelyik nap a hólyagomat kaphatta el, mert azt hittem azon nyomban bepisilek....:)

Tuti megrugdosta kicsit...



A délelőttök mindig nyugisak.Inkább délután aktiv, meg este, amikor lefekszek.

Jah és utálja a pepsi kólát, mert akkor elindul a motoszka egyből.....



A múlkor apóséknál voltunk szülinapozni.A barackos torta nagyon izlett tökmagnak, mert ahogy ettem, ő úgy mocorgott közben....



Jövőhéten megyek 18 hetes genetikai uh-ra.Akkor szeretnék 4D-t is csináltatni, remélem kiderül már hogy mit rejteget a lába között....

KépKép
benó
 
 


Benó, Te úgyis olyan pozitív vagy, nem is nagyon kell Neked, bár ártani biztos nem árt majd! :D
Az én Drágám is a pontos dátunot szeretné tudni, hogy mert hát miért mondom én azt, hogy holnap pé, mikor tegnap előtt is az volt :D :D Szegényt teljesen bezavarom! :wink: Amúgy sem igazán van tisztában a női test belső működésével, de ha most még elterjeszti, hogy nekem kétnaponta peteérésem van... :D :D

Kép
szilzi
 
 


Nekem minden nap peteérésem van! :P :P :P A múltkor is mondtam neki, hogy már megint peteérésem van! :D :D :D Az a jó, hogy minden résen vagyunk, ha ki akar bújni az a pete! 8) 8) 8)

KépKép
benó
 
 


Mindjárt írok Tancsunak, hogy jöjjön át ide! Vagy mi menjünk vissza??? :roll: :roll:

Kép
szilzi
 
 


Annak viszont örülök, hogy mióta vagytok ti nekem, azóta nem terrorizálom annyira a környezetemet (benneteket annál inkább :twisted: :twisted: :D :D :D :D )

KépKép
benó
 
 


Tancsu jöjjön ide! :!: :!: :!: :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Terrolizálsz??? Ez hülyeség! Én tegnap mondtam, hogy mi van ha sokáig nem sikerül?! (Ami hülyeség, mert holnap már teherbe is esek!!!! :D ) Erre Ő mondta, hogy na ezt nem akarom hallgatni hónapokig, majd ha eltelt másfél év, utána kezdhetem ezt! Úgyhogy mától csak veletek tárgyalok! :D :D

Írtam Tancsu anyunak hogy jöjjön!!!!!

Kép
szilzi
 
 


Ebédelek és jövök, ma tök nyugi van végre!!!

Kép
szilzi
 
 


Én se tárgyalok mással! Majd jövök! :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Szilzi ez nem bantas nagyon helyes hogy biztatod magad!En mar arra is gondoltam hogy lehet hogy nem vagyunk eleget egyutt.Na ezen valtoztatni fogok! :lol: :lol: :lol:

Tudod Beno apa mindig azt mindja hogy o ugy erzi hogy en a felesege vagyok!Szoval nyugodtan mondhatod hogy o a ferjem! :D Az egyetlen amitol kiraz a hideg amikor anyam azt mondja valakinek hogy a lanyom elettarsa.Az nekem valami szornyen hangzik! :? Szerintem kerdezz ra a haziorvosnal o is felirja neked! :wink:

Szerintem nem terrorizalsz minket jobban mint mi teged!Es en is csak veletek targyalok errol a temarol! :D Apa mar ideggyengeseget kapott tolem!

Legszebb:szombaton anyosomeknal kellett ebedelni,es a sogornomek bevasaroltak a babaknak es ott mutogattak a cuccokat,amikor apa ment locsolkodni akkor kerdezte anyosom hogy olyan szomoru voltam mi volt velem.Alig birta kimagyarazni.De nem tehetek rola,orulok hogy nekik baba lesz,de nem esett jol,hogy mutogattak a cuccokat.De ezt ugye nem lehet elmondani. :cry: :evil:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hát Évi, ez nem lehet egyszerű... :? Elmondani ellehet, de akkor tuti Te leszel az irigy, a rossz és persze a gonosz, hogy nem örülsz!! Ilyenkor jobb hallgatni...

Kép
szilzi
 
 


Nos, csajok, itt is vagyok. Megint jó sokat írtatok, de az a jó. Mindig örülök, ha van mit olvasnom.
Ma korán itthon voltam munkából,de most sokáig nem maradhatok. A párom most elment üzletbe,de nemsokára jön és nem szeretném,ha itt találna a gép előtt, hiszen van még elég munka. Most per pillanat még melegszem,mert megfagytam kint. Lehűltem, csak 35,8 a hőm. Én képes vagyok nagyon kihűlni, aztán majd meg fagyok. brrr.....

Mi december közepén döntöttük el, hogy szeretnénk babát,persze aztán január 6-án volt a balesetünk, akkor jó egy hónap kiesett apróbálkozásból. Vagyis tulajdonképpen mi csak most márciusban próbálkoztunk úgy igazából, hiszen februárban még szurin voltam,mert a baleset után ugye hirtelen megjött soron kívül a mensim és utána csend.Nem jött meg, nem volt pé-m. így február 25-én kaptam szurit,amitől március 3-án megjött. Vagyis nekem most a március volt a próbálkozás,de úgy vettem észre, hogy most sem volt pé-m. Meglátom,már csak pár nap a mensiig,hogy mi lesz. Egyelőre nem érzek semmit.

Az iwiwre meg raktam fel képet. Nincs fenn? Ez érdekes. De rögtön rakok fel.Habár jobb, ha engem senki nem lát,olyan kövér vagyok! :oops: Ti mind fiatalok és csinosak vagytok én meg már öreg és kövér. :twisted: Aztán még kinevettek, hogy mit akarok én babát.

Kép
flóra 11
 
 


Flóra, ugye most csak viccelsz???? Szerintem, Te biztos egy tök jó csaj vagy, akinek van három fia, egy szerelmetes párja akivel babát szeretnének! Elő azokkal a képekket. :!:

Kép
szilzi
 
 


Most nézem a vonalzómat. Szal én nem is tudom,hogyan számolja. Az én számításaim szerint hétfőn nem kellene megjönnie a mensimnek.Talán majd átcsinálom. A lilypie-n milyen név alatt vannak az ovu vonalzók?

Egyébként a hőm szerint igaz, hogy nem volt pé-m, de nekem a hőháztartásom nagyon rossz. Állandóan fázom és lehülök.A méhnyákom szerint volt pé-m. Ugyanis a termékeny időszakban teljesen átlátszós és nyúlós volt a váladékom, most pedig már fehér, sűrű,krémes. Azt olvastam, hogy ebből biztosabban megállapítható a pé. Hát majd meglátom.
Na,pá lányok. Közben már megjött a páromés már valamit szerel. Megyek asszisztálni. :D

Sziasztok.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: