Új privát üzeneted érkezett!

Mia!
Én este beájulok az ágyba, hanalban viszont megébredek (3 óra körül, ált. pipilni). Ha szerencsém van, akkor vissza is alszom. De sajna nem mindig sikerül, ilyenkor átmegyek a nappaliba, tévézek, aztán kb. 1 óra múlva bealszok. És nagyon nehezen kelek 6kor.......
20150601134430
 
 


Sziasztok lányok

látom beindultatok sok sok hozzászólás lett hétvégén mindenkinek szép estét, megyek olvasni 8)

remélem minden kis pocakosunk jól van????

tappancs28
 
 


tappancs!

asszem te vagy a nagy "természetgyógyász". mond meg nekem légyszi hogy köhögésre milyen teát igyak?! jah és izesíthetem mézzel meg citrommal? mert natur nem igazán tudom meginni :oops: :shock:

Kép

Kép
timi1982
 
 

 
 

Sziasztok!

Mia, csak most olvastam a sorokat. Őszintén sajnálom, ami Édesapáddal történt... Kérlek próbálj meg nem szomorkodni, mert a babucid mindent érez. Könnyű papolni, tudom......... de a babád miatt próbáld meg tartani magad. Sétálj nagyokat, legyél levegőn!! Drága Apukád is biztosan azt szeretné, hogy ne szomorkodj!! Talán fizikailag nem látjátok többé egymást, de Ő biztosan figyel most is Rád, és biztosan büszke, hogy az unokáját várod... :D

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Timi!
Hársfavirág teát próbáld ki. :wink:
20150601134430
 
 


Timi
Hársfavirág és hársfaméz ez nagyon erős viszont csak 2-3 dl iható mamiként mert izgató hatású a nagyobb mennyiség

tappancs28
 
 


jaj lányok!!!

basszus.... csak én lehetek ilyen szerencsétlen... fél5-től hivom a nőgyógyim... semmi válasz. nagy nehezen most vette fel a felesége :(

2 hét mulva hivjam. továbbképzésen van. marha jó. igy az eredményemet se tudom meg (rákszűrés, hüvelyváladéktisztaság), és nem tudok vele beszélni a 18 hetes uh előtt se. meg utána se.

most beparáztam. remélem nem lesz semmmi baj :roll: :roll: nem jön majd csak 27-28-a után haza. nekem meg az uh 22-én lenne esedékes :roll:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
A helyi kórházba nem tudsz bejelentkezni? Ott is megcsinálják az Uh-t. Max. kérdezd meg a védőnődet.

Ha viszont jobban bízol a dokidban az a pár nap várakozás nem számít.

Ne paráztasd magad feleslegesen! Nem ér annyit az egész!
20150601134430
 
 


a helyi kórházba megyek uh-ra. szerintem beutaló nélkül is megcsinálják. de ilyenkor olyan ideges leszek, ha valami nem ugy jön össze. mondjuk nem hiszem hogy az eredményemmel valami gubanc lenne. de akkor is. ilyenkor para leszek.

Kép

Kép
timi1982
 
 


ráadásul öltözhetek... megyek vásárolni. kell méz meg hársfatea meg tej. már fulladok annyira köhögök

Kép

Kép
timi1982
 
 


TIMI:
STODaLL nem biztos, hogy jól írtam így kell kiejteni ez homeopátiás köptető gyógyszertárban lehet kapni és terhesek is szedhetik!!!TV is reklámozza!!

Próbáld ki mert nagyom jó és vedd fel a kapcsolatot dokival, ha nem lesz jobb.Bocsi most jutott eszembe :oops: most ültem ide vissza remélem olvasod hamar.Jobbulást!! :wink:

tappancs28
 
 


Timi:
Még valami ne görcsölj az uh miat nekem az AFP eredményemet volt nehéz dió megszerezni mert dokit váltottam a vérvétel és ultrahang között és azt mondták azAFP mindenképpen kell nekik , de ha 3-om hét tellik el az is mindegy mert bármikor megcsinálják tehát ne izgulj pár nap miatt!
Tudom nem jó ha a tervek nem jönne kúgy ahogy ell de ezen nemszabad idegesíteni magad.
No nyugika és jó pihit :wink: :)

tappancs28
 
 



Timi! Ne izgulj az UH miatt, mert akinek ismételni kell vagy vmi probléma volt az AFP-vel azt a 20. héten is UH-zák, tehát nem késel el szerencsére! Jobbulást neked!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Jó reggelt!

Timi!

Én már inkább 19 hetes leszek az Uh-n, mire meg lesz az AFP eredményem.

Sikerült teát venned? Jobban vagy már,
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Timike!!! Túl sokat aggódsz kedves!!!! Légy szíves ne legyenek negatív gondolatok, mert azokat megteremted!!!! :twisted: :twisted:
Tessék azt mondani, hogy a babámmal minden rendben lesz!!!! A doki miatt meg ne aggódj!!
Szerintem is menj el a helyi kórházba kötelező uh-ra, és 28-án pedig keresd fel a dokid!!!

Engem a dokim erre a hétre rendelt be a magánrendelésére, de ha nem lesz meg az AFP-m, csak jövőhéten megyek. 1 hét nem oszt nem szoroz, és amúgy is visszarendelne az AFP kiértékelése miatt!! Nekem a kötelező 12 heti is a 14. héten volt!! Ezt adta a babám mérete, amit azóta már behozott!!! :)

T. Maria, hihetetlen milyen nagy pocid van!! Tényleg nagyobb egy olyan maminak a pocija, aki már szült!! Bár én is alakulok, de ez miatt nem aggódom. Szerintem ez alkati kérdés is. Van egy ismerősöm, akinél még a 8. hónapban sem mondta volna meg senki hogy babát vár!!!! Mindenki más!!! Igaz, lányok??

Puszi Mindenkinek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Ja, T. Maria, képzeld, nekem a múlt heti privi uh (egy barátunknál akinek a rendelőjében van Uh) azt mutatta, hogy lányom lesz!!!! Igazából mindegy mi lesz!!!! :lol: :lol:

Szió

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány!

Gratulálok!!!

Nekem anno a 4D kisfiút mutatott.
Most egy kicsit alapjáraton működöm, mert sajna pihenésre vagyok ítélve.
a múlt hei vizsgálatnál derült ki, hogy megnyílt a méhszájam.
Kicsit elkenődtem, de ennek a babának csak a nyáron kell megszületnie, úgyhogy most nagyon vigyázok magamra.

Remélem, ti jól vagytok, vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


jó reggelt lányok!

rájöttem hogy fölösleges idegeskedni. ha eddig rendbe volt minden most nem lehet semmi baj.

igen, sikerült teát vennem. igaz, hogy nem igazi teafüvel, hanem ilyen filteres vicikvacakosat, de az is jobb mint a semmi. tettem bele mézet és szerintem használt is. este nem folytott a köhögés. de lehet más miatt mult el... estére beteg lettem még jobban :(
lázam nem tudom volt-e, nem mértem. de betakaróztam nyakig és reggelre csavarni lehetett az ágyneműt a víztől. meg tüsszögök egy kicsit, meg folyik az orrom. ugyhogy elért vmi nátha. de nem influ :) vagyis még nem biztos, de nem hiszem hogy az. szerintem a drágámtól kaptam el. ő 2-3 nap alatt rendbe jött. remélem nálam is igy lesz. meg a végtagjaim nem fájnak, ez jó jel!

nah gyorsan nézek valami reggelit, mig szellőztetek, aztán bujok vissza. viszek teát meg mérek a biztonság kedvéért egy lázat is
:roll:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Jobbulást neked! Ha lázad / hőemelkedésed van lehet, hogy egy fél szem gyógyszer azért jót tenne. Próbálj meg aludni kicsit.

Marika!
Pihenj is! A bébi a legfontosabb.

Kislány!
Gratula a csajszihoz!
20150601134430
 
 


lányok sima nátha :D

mondjuk lekopogom (kop-kop-kop). nem kell gyógyszert szednem.
hársfatea jó ötlet volt :) megdicsértek érte :)
meg inhalálhatok ha kell kamillás diapulmoncseppekkel, meg esetleg szopogatósat is szedhetek napi 2X. meg ihatok neocitránt is ha szükségét érzem (még jó hogy azt nem tudom meginni, rosszul vagyok tőle). szóval ilyen természetgyogyós készítmények jöhetnek, nem kell egyenlőre semmi mást szednem. és sok-sok pihenés, tea vagy mézestej.

hétvégéig ha nem javulok, vagy romlik, akkor orvos. meg kell hallgatnia, nem-e hall valamit a mellkasomon, nem durvult-e el a dolog.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Tini
Akkor jó pihit és gyógyulgass meg, ne keljen házidokival randizni , jön qa tavasz és mindenkinek meg kell gyógyulnia :wink: !

tappancs28
 
 


Halihó!
Meg volt a nagy AFP és társai vérvétel. Nektek is 4 kémcsővel csapoltak le?

Merre jártok?
20150601134430
 
 


Szai Viki
Nekem 8-at és még mindíg hiányos a kötelező laboranyagom, csak a véremet pazarolták :evil: :evil: :evil: :wink: :roll: :evil:

tappancs28
 
 


Tapi!
Akkor befogom a számat! :oops:



:D :D :D :D :D :D :D
20150601134430
 
 


:lol: Viki nem kell sajna vannak hülyék és lesznek is csak időnként kikéne gyomlálni a naggyát :wink: :lol: :lol:

tappancs28
 
 



Szívesen!

Ne is mond a hülyéket, 2 órát vártam mire behívtak és levették a vérem.
20150601134430
 
 


lányok!

nekem csak 2 kémcsővel vettek le 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Nekem ez volt az első vérvétel, kis rutin / nagy rutin minden volt benne.

Jobban vagy már?
20150601134430
 
 


megvagyok.

iszom a teát, meg kamillásinhalálok meg pihenek jó sokat.
az orromon már nincs bőr a sok fujástól :shock:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi kend be popsikrémmel mert az hámosító és nem fog fájni :wink: annyira na megyek az oviba a fiamért pusz

tappancs28
 
 


Sziasztok!

Mia!
Most olvastam, hogy meghalt az apukád. Őszinte részvétem! Remélem, sikerült egy kicsit megnyugodnod, bár biztos nem könnyű.

Tappancs!
Nem semmi nyolc kémcső vér???? Nekem is csak kettővel vettek. Tuti, hogy mind a vizsgálathoz kellett? :?

Timi!
Látom megfáztál. Hogy vagy? Gyógyulgatsz?

Már a nyári kismami topikban leírtam, bocsi aki kétszer olvassa, de nagyon aggódom, mert a jobb oldalam,vagyis kicsit lejjebb nagyon fáj. Egyre inkább. Holnap felkeresem a háziorvosom. Attól tartok, hogy vakbél vagy petefészek gyulladás. :?

kolcsek
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Mia!
Szeretnék őszinte részvétet kívánni,és kívánom,hogy sok szép emléket őrizz majd Róla,amit át tudsz majd adni az unokájának!

Timi!
Kitartás!Sok viti és tea!

Mária!
Szép a pocid!(-Dittke a tiéd is!!)Nekem is ekkora pocim van,én is a 3.Manót cipelem.

Tappancs!
Olvasom,hogy mész ilyenkor a fiadért az oviba.Ez már az új jogszabály miatt van?????(Mármint,ha otthon vagy,GYED,GYES,akkor csak 5 órát lehet az oviban???

Nálatok meddig kell várni az AFP eredményre?Én 28-án voltam,de még nincs meg,pedig már szívesen mennék ultrahangra!!!

Szép napot!

Betti

bernus
 
 


Bernus!
Nálunk elvileg 2 hét mire van AFP eredmény.
20150601134430
 
 


sziasztok!
köszi Mindenkinek a részvétnyílvánításokat..


AFP: nekem csak egy csővel vettek most le
A 12 hetesen volt sokkkal, akkor olyan 5-6-tal csapoltak le.
az AFP eredményére a doki azt mondta, h 2 hetet kell várni, és majd azzal jelentkezzek UH-ra.

Kolcsek: a vakbél tudtommal mindig átsugárzik és baloldalt fáj..nem lehet, h a méhtartó szalagok keserítik meg az életed..mert nekem szokott, de ha pihenek, elmúlik. mindenestre nézesd meg, az a tuti. vagy nem lehet, h felfáztál, vagy össeszedtél vmi fertőzést? sajna mi ki vagyunk ennek téve...lásd az én példámat..alig jövök ki a pecételgetős időszakból..felfázom és szedhetem az antibiotikumot. nagyon kell vigyázni..kezdem magam már úgy érezni, mintha cukorból volnék..soha nem voltam beteg, a mostani munkahelyemről a 4 év alatt, ha 2x hiányoztam, sokat mondok, elkerültek a betegségek (a tesómék mindenen átestek), nincs egy darab tömött fogam sem (34 leszek), és most meg állandóan van valami.. bosszantó :x

puszi
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Kolcsek, nekem néha úgy fáj a hasam alja a baloldalon, hogy sírni tudnék. Olyankor pihizek 1-2 órát, és megnyugszik. Mivel a 4 hónap táján vagyunk, teljesen természetes a hasfájás, hiszen a méhtartó szalagok nyúlnak. Kezdődik a növekedés!!! :lol: Ne aggódj, de ha megnyugtat, menj el az orvosodhoz. Egyébként a Magne b6 sokat segít. Amikor érzem, hogy fájdogál már, mindig bekapok belőle. Próbáld ki!! De kérlek ne aggódj, mert azt a Babád is érzi. Csak menj a dokidhoz, és kérdezz!!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok üdv mindenkinek!

Vik
8-al vettek le mert együtt kellett volna a 12 hetivel csinálni az AFP-t , de a vércsoport, ellenanyag, hepatítiszt még mindíg nem csinálták meg mert elba.....ták a kiírást már megint szerintem :evil:

Bernus
Nálunk azért vették be mert 5 évet betöltött s akinek tesója van vagy otthon náluk van nagyszülő az ki van vágva mert SOK a gyerek :twisted: :evil: na mindegy.
Ez van

Kislány
Szedjél magnéziumot mert ennek nem lesz jó vége , bocsi de szerintem az ennyire erős fájás Nem Normális és kész.Bocs nekem ez a véleményem de szerintem ezen gondolkoz el vagyunk páran aki befürdött a jóindulatú orvosokkal vagy inkább a buta válaszokkal a hozzájuk intézett kérdésre,


Mindenkinek jó ét és pihit +babás álmokat :lol:

tappancs28
 
 


Sziasztok Lányok!

BOLDOG VALENTINAPOT NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!

Nekem annyira szépen kezdődött,hogy klaviatúrát ragadtam,és elmesélem nektek.

Sosem csináltunk nagy ügyet ebből a napból,de valami aprósággal meg szoktuk lepni a másikat,vagyis csokival.Reggel APA kelt 5 kor és súgtam neki,hogy hova tettem neki egy kis apróságot (Boci étcsokit,mert imádja).Ő erre mondta,hogy ne haragudjak,de ő elfelejtett venni valamit.Erre 7 kor szólt a telefonomon az eklékeztető,hogy"légyszi mondd meg a Daninak,hogy mehet érte" :) Megmondtam,ő meg eltűnt.Nem is foglalkoztam vele,gondoltam az autóért ment amit este eltettünk.De nem az mi 4 éves fiunk megjelent egy kis meg egy nagy milka szivecskés bonbonnal.Bevallom én meg a kis mostani extra érzékenységemmel el is sírtam magam!!!!!!!!!Olyan jól esett!!

Tappancs!
Nálunk ilyen gond nincs,hogy ennyire sok lenne a gyerek tavaly zártak be egy ovit.De így is van 4!Sőt mi Dunakömlődön lakunk(Pakstól 3-4km,oda tartozunk,de egy nyugodt kis külvárosnak számít)Itt is van ovi,de évek óta a bezárással fenyegetik,így tavaly januárban mi inkább Pakson kezdtük az ovit.
Így fél 7 kelés,7.15 séta a buszhoz a fiukkal,7.32 indul a busz(ide is kijár a helyijárat)7.55 beérünk,és 10 -15 perc séta az oviig.Danit beadjuk,majd vásárlás,9 kor vissza és 9.45 körül vagyunk itthon.Délután 2.43 kor ugyanez Paksra és a 4 órásival vissza.A délutáni neccesebb,mert nem mindig alszik el időben a Barni.

Kicsit macerás,de nem akartam annak kitenni,hogy megszokik egy társaságot,aztán bezár az ovi,ráadásul itt állandóan cserélődnek az óvónők is.Akkor inkább a buszozás!

Nektek mennyire mocorog a babócátok??Nekem még nem nagyon,és ez aggaszt.Bár nem emlékszem a fiúk mikor "durvultak be"

Sziasztok!!

Szép napot!!

Betti

bernus
 
 


Jó reggelt!

Tapi!

Nekem ugyaneekhez elég 4 kémcső. Paranormális!

Bernus!
Ez igazán tüneményes ajándék volt a Fickóid részéről!

Megvallom őszintén mi ezt az ünnepet nem tartjuk.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Bernus!
tényleg nagyon aranyosak a fiuk!

mi sem igazán tartjuk ezt a napot. habár ma megyünk vacsizni :) de társasággal és azért mert torkos csütörtököt tartanak az egyik pinceétteremben 8)


nekem eddig asszem összesen 4 kémcsővel vettek. de lehet csak 3 volt.
azt tudom hogy nekem nem vettek vért a vércsoport meghatározáshoz, mert az megvolt az előző terhességemről.

nem tudom minek ennyi cső... szegény kismamák. :(
én beszéltem erről a nővel aki veszi a véremet. (én nem oda járok, mint a többi kismama.) azt mondta, hogy fölöslegesen vesznek le sok kémcsővel, mert igy is egy csomó vért kidobnak. meg van állítólag a szabálya, de megsemmisítik. tehát vérünket adjuk nekik és nem is nagyon használják 8)
persze a végeredmény mindent megér, de azért szerintem értelmes korlátokon belül kell levenni a vér mennyiségét!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Nekem a 16. héten 5 csővel vettek vért. Ebben benne volt az AFP, vércsoport, és a Hepatitis vizsgálat is. Én is csak néztem, meg is kérdeztem, marad-e vérem!! :lol:

TAppancs, holnap megyek dokihoz, mindenképpen megmondom neki a hasfájást!! Holnap lesz az UH-m, és viszem az AFP eredményem. Majd megírom, mit mondott.

Most egy kicsit csajok én is megfáztam. Bár a homeopátiás szerek sokat segítenek, no és a mézes tea!!

További szép napot Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


szia kislány..

de irigyellek..én is már annyira mennék megkuksolni a babámat, de még 1 hetet kell várnom :(

jobbulást!!

¤mia¤
Vendég
 


Hova menjünk 4D-re? Mit ajánlanátok Budapesten vagy környékén???

Előre is köszi az infókat.

Mia. Már gyógyulgatok. Köszi. Óh, az 1 hét miatt ne izgulj!!! Olyan hamar itt lesz!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány 4 D genesis nekünk 50 perc volt a vizsgálat normálisan megnéznek mindent nálam a lepényt is ellenőrizték meg bármit amit kérsz, 10500 a vizsgálat ebben van DVD és lehet CD-t iratni1500 és lehet képet is kérni nálunk kisfiam belebújt átölelve a méhlepénybe s nem so mindent lehetett belőle látni onkrétan semmit és ingyen megkaptuk a Cd-t is s mondák legközelebb mindent megtesznek azért, hogy pofit is lássunk de engem nem érdekelt inkább az hogy egészségres.
Cím:
II. ker. Budagyöngye áruház mellett 2 sarokkal a Lotz Károly utca 14. van honlapjuk írd be nevüket ott találsz térképet és telcsiszámot mert elfelejttettem :oops:
Ők tényleg jók máshol kb ugyanennyiért 20 perc a vizsgálat és csak babamozi, holott a szűrö vizsgálat is nagyon fontos szerintem


Jó ét.
Holnap jövök bocsi most csak ennyi voltam mindenkinek szép északát

tappancs28
 
 


Jó reggelt!

Még nem voltidőm megköszönni a tanácsokat! Igazatok volt, semmi komoly. A vakbél tényleg átsugárzik,mint kidrült. Állítólag, a méhszalag nyúlik. Csak fura, mert nekem ez a második terhességem, és először nem volt ilyen? Akkor most nehezebben fog visszamenni is? Vagy nincs összefüggés?

Mia!
Pihenni sajnos nincs időm, a kávézó miatt tegnap is, ma is rohangálok. Bár kicsi fiam sem nagyon enged pihizni. De nem baj. Tulajdonképpen jól vagyok.

Kislány!
Vigyázz magadra! Én citromfű és hársfateát szoktam inni,és citromfüvet párologtatok ha megfázom. Nekem bevált.

kolcsek
 
 
 
 
 
 


lányok!!!!


esik a hó :( :( :(
ilyen nincs. minek esik már ilyenkor?????
remélem nálatok szép idő van.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szerencsére nálunk ezerrel süt a nap!! :)
De sajna ezerrel fúj a szél is!!!! :(

bernus
 
 


Valaki segítsen!!Miért csak a vonalzóm http-je jelenik itt meg??Beírtam az aláráshoz a profilomba,de mégse jelenik meg,csak ha itt rákattintok!Valamit elbénázok :oops:

bernus
 
 


Kislány!

a sógornőmnek azt mondta az 4D UH-t készítő nőci, h a vizsgálat előtt egyen meg egy fél tábla csokit, mert az beindítja a gyereket, és akkor biztos megmutatja magát. és így is volt :)

próbáld ki, hátha..és egy kis csoki mindig jól jön, nemde..? :wink:


¤mia¤
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: