Új privát üzeneted érkezett!

Tami. Ha bírod, akkor igyál sok-sok grapefruit levet. Az a legjobb a megfázásra és az immunrendszert is erősíti. Én minden reggel kifacsarok kettőt, mert megelőzésre is az a legjobb.

szuszu
 
 


Sziasztok

ímegvolt ma a vizsga, sikerült.

Tami énis beteg voltam a multhéten. én 1000 mg c-vitamint vettem be, továbbra is szedtem az elevitet, orrcseppet használtam nasivint, és emellé rengeteg gyógyteát ittam, hársfa, kamilla, apróbojtorján. Torok fertőtlenítő pedig Tantum verde. És köhögés esetén a homeopátiás STODÁLT lehet szedni.

Igen én igértem a táblát csak gondoltam várok addig amig mindenki elmegy dokihoz.

Én jól vagyok, csak nagyon álmos vagyok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


panni, azt hiszem én is lebuktam.. Sógórnőm megkérdezte a férjemet ma, hogy hányadik hónapban vagyok, mert úgy látja, hogy nagy a hasam .. (szerintem csak fel voltam puffadva épp mikor látott ;-) Persze a párom mondta neki hogy nem is vagyok terhes, stb.. De szerintem karácsonynál tovább nem fogom tudni húzni a bejelentést :roll:

yuyu79
 
 

 
 

Pöttöm a tisztítószerkkel azért óvatosan mert a gőze is meg bőrön keresztül is bejut,de szerintem ezek csak az erős szerek domestos meg ilyenek.
nem betegnek lenni Csajok! :D de a legjobbak tényleg a gyógyteák ,homeopátiás szerek és a sok c vitamin.
hát én jól megkaptam az émelygést meg a hányást mondjuk ha reggel eszem egy pirítóst akkor már kétszer észrevettem,hogy nem hánytam :oops: az álmosságról nem is beszélve.

lanyané
 
 


yuyu :D :lol: mindjárt itt a karácsony addíg csak kihúzzátok :wink:
Kinek ogy nő a pocija :?: van akinek látszik valakinek nem :?: .nekem mintha kerekedne :lol:

lanyané
 
 


Sziasztok!

"Lebukás " nekünk is azért volt, mert ha valaki konkrétan rákérdez, én biza le nem tagadom :oops:

Persze enm jellemző már hoyg mindnenki ezt kérdezgeti, és a szülők, testvérek többszáz km re laknak, így könnyebb karácsonyig titkolózni! :lol:
Vendég
 


Ja, hát úgy könnyű... csak én meg hetente többször találkozom Anyukámmal, és mindig kérdezi hogy hogy vagyok, de szerencsére konkrétan még nem kérdezett rá.. Azért neki lehet hogy holnap a vizsgálat után megmondom, a többieknek meg karácsonykor.. :)

yuyu79
 
 


Sziasztok!
Ma akartam megcsinálni a tesztet, de sajnos már nincs rá szükség, mégsem vagyok terhes. Még csak 3 hónapja próbálkozunk, úgyhogy tudom, hogy ez még nem nagy idő, de most valahogy tényleg úgy éreztem, hogy sikerült, teljesen beleéltem magam, még a nevét is kitaláltam (Gerda - már ha lány lesz:)), szóval nagyon csalódott vagyok :cry: :cry: :cry:
Ne haragudjatok, hogy zargattalak Titeket, olyan szívesen csatlakoztam volna a csapathoz, jó babavárást kívánok nektek, ha legközelebb sikerül, majd lehet, hogy benézek még hozzátok!!
Andi

ui: ja, még egyszer valaki kérdezte, hogy milyen könyvet vegyen. Nekem a kedvencem Nina Grunfeld: Terhesség hétről hétre. Ez nem túl hosszú, de minden hétre leírja a legfontosabbakat és oldalt jegyzeteket lehet beleírni, nekem a végére olyan naplószerűvé vált, azóta is szeretem nézegetni.

Kép
anda01
 
 


Anda, nem szomorkodj, majd legközelebb sikerül... kérd a Jézuskától :D

yuyu79
 
 


Lanyané!

Nem nehéz ikrekkel gyorsan gömbölyödni:)

Nekem szerintem még nem alul nő a hasam, hanem a puffadástól gyomor környékén...de ma reggel a blúzom nagyon feszített:(

pöttömpanni
 
 


Hát ez az, nekem is inkább pufadás van, de azt is kiszúrta a sógornőm :wink:

yuyu79
 
 


Sziasztok

Anda nagyon sajnálom:(

Lányok nekem az előző oldalon van képem, az friss, és már ennyire látszik, mondjuk fel is vagyok fújódva, nam meg már negyedik. A haramdikkal is nagyon hamar elkezdett nőlni. És a végére brutális volt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Hát igen én is attól tartok,hogy hatalmas leszek,na de mire vágytunk :oops: :lol: :D most viseljük :D
várom mondjuk,hogy olyan pocóm legyen amiről már minndenki látja hogy babót várok :D

lanyané
 
 


gabi!
gratula a vizsgához!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Nekem is látszik már a hasam, legalábbis én nagyon látom. Bevallom kicsit ideges is vagyok miatta, mert bár nagyon szeretnék szépen gömbölyödni, de amíg pl. a munkahelyemen nem tudják, hogy mi a helyzet, addig eléggé nehéz takargatni a dolgot. Ma is voltam úszni, mert sikerült szabit kivennem, de amikor hazaértem az uszodából, akkor ettem és lefeküdtem aludni. Illetve muszáj volt lefeküdnöm, mert annyira fáradtnak éreztem magam. Nagyon jól esett. Hasonló jókat kívánok nektek is.

szuszu
 
 


Kép


Sziasztok

Ilyen táblázatra gondoltam, ha tetszik akkor küldjétek a táblázatban szereplő adatokat.


GAbi

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok

Ma teszteltem és halvány pozitív lett. :lol: De pozitív. Így remélem befogadtok és remélem nem a testem űz velem gúnyt. :lol: :lol:
Én ebben a hónapban úgy voltam hogy ha sikerül okk ha nem nem gond akkor fél évig gyógyi és nyáron hajrá megint. Úgy látszik bejött a leszarom hónap :D már csak azért kell izgulni hogy punás legyen mert mást nem vagyok hajlandó el fogadni :wink:
Van 4 rosszcsont fiam :roll:
Én most szeretnék váltani melót mert jelenleg 4 órában dolgozom és szeretnék jó gyedet kapni így elmennék 8 órába valahová. Így egy kicsit nehézkes lesz de majd meglátjuk.
Ha igaz a teszt eredménye akkor az én remélhetőleg lánykám agusztus legutolsó napja környékén jön eme szép világra.
Holnap is meg utána is meg utána is tesztelek reggel addig míg totál nem egyértelmű. Na akkor felrakom a képet róla.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


gabi!

betti 29 év 4 hét5nap ,kórház még nem tudom,testvérek száma 1,zala megye

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 



Gabi!
Lanyané
kor:25
7+3
Kórház: :?:
Tesók :Ikrek lesznek ,tehát már tesók lesznek,de több nincs :D
L :D akhely:Óbuda
Szül v.ideje:2008.08.02
Köszi puszi

lanyané
 
 


Harivera!Ha pozitív az szupi!!Ha biztosra akkarsz menni a nyírő gyula kórházban a laborban 14óráig bemész és 2000ft.-ért csinálnak egy hcg vérvételt 2óra múlva mehetsz is az eredményért-és abból azért kb lehet pontosítani megnyugodni :D

lanyané
 
 


Sziasztok !
Harivera!
Gratulálok a pozitív teszthez:)

Gabi!
az adataimat majd pénteken küldöm az uh után. Egy kicsit babonás vagyok.
tami75
 
 


Gabi az adataim:

Pöttöm, kor: 29, terhességi hét 7+4, kórház: István, testvérek száma: 0, lakhely: Dunaharaszti, szülés várható ideje: 2008.08.01.

Lányok nem ma voltatok 10 körül dokinál?
Meséljetek hogy mi volt?

pöttömpanni
 
 


Sziasztok :D

Most jöttem a dokitól, kicsit elhúzódott. Megerősítette hogy babát várok, és jó helyen van, de sajnos a szívhang még nem látszott. De azért már ez is jó hír :D

yuyu79
 
 


Adataim: yuyu79, 28, 6+4, tesvér nincs, lakhely: Paks, szvi: 2008.08.08

yuyu79
 
 


Többiek, aki ma volt dokinál??

yuyu79
 
 


sziasztok !!!!!!!!!!!!!!

Én is voltam dokinál én juli 22-re várom a babyt az uh-nminden oké volt de mennem kell pécsre genetikai uh-ra is.
Ma egész jol vagyok de még semmim nincs kész és itt a karácsony
:evil:
veletek mi van ??????

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Én holnap megyek!

Yuyu :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Búcsúznijöttem hozzátok, sajnos a mai uh-on csak az üres petezsák látható, sem embrió, sem szikhólyag nincs benne.
Ha nem leszek rosszul akkor csütörtökön elveszik kürettel.:(

MIndenkinek szép babavárást kivánok.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 



Kedves Gabi!

Igazán nagyon sajnálom!!!

Tudom, hogy nagyon rossz érzés, de próbálj meg nem nagyon magad alá kerülni, legközelebb biztos sikerül.

Boldog, Békés Karácsonyt kívánok Neked és családodnak!

sniky
 
 


szia Vera:)

gratula a pozitív teszthez!

Én is az Istvánban szeretnék szülni, Artner dokinál.

sniky
 
 


Istenem Gabi annyira sajnálom:(
Szurkolok, hogy neked ne legyen semmi bajod, nagyon vigyázz magadra, és leld sok örömödet a többi csöppségben, amennyire ezt lehet.

Harivera!

Én Dr. Lengyel Máriát fogom választani, igaz, hogy még csak egyszer voltam nála, illetve ma délután megyek, de annyira szimpatikus volt, mint még eddig egy doktor sem. Sajnos ő nincs bent az alapítványi orvosok között.

pöttömpanni
 
 


Mért ki van az alapítványi dokik között? És miben különböznek azok? Én a pöttömeimet Dr. Várnai Ferencnél szültem akinél én is születtem. Remélem elvállal. Ha nem akkor meg próbizom a Koits dokit

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Gabi, nagyon sajnálom :cry:

Drukkolok hogy hamar összejöjjön újra :wink:

yuyu79
 
 


harivera, üdv közöttünk :)

yuyu79
 
 


Van honlapja az alapítványnak, ami ott működik az istvánban, A Boldog születésért alapítvány, és úgy láttam a Várnai és a Koiss is köztük van.
Az én doktornőmet még a bejárósok közt sem említik...lehet hogy nem frissítik a honlapot olyan gyakran.

pöttömpanni
 
 



gabi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

rettenetesen sajnálom :cry:
Vendég
 


Elolvastam.
Ez engemet nem érint és szerintem csak azok az orvosok vannak felsorolva akik ténylegesen az istvánba dolgoznak. Ezt úgy érsd hogy a kh kiadja bérbe a szülőszobákat meg az ágyakat. És ezért vannak külsős dokik is.
De annak örülnék ha azóta a gyerek ágyas szobákat egy kicsit felfrissítették mert az hagyott némi kivetni valót bár én nem panaszkodtam akkor sem. Mindig jó szomszédokat kaptam :wink:
És a szülőszobát meg pont utánam kezdték el felújítani. Egy barinőm aki májusban szült akkor csinálták és hatalmas hangzavar volt meg az ideiglenes szülőszoba az ebédlőben volt. Iszonyúú. De most már okés csak nem ismerem még ezt.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Nem tudom mennyivel jobbak azok az orvosok, de azt hallottam, h alapítványi szobába csak akkor lehet kerülni, ha alapítványi a dokid. De az is lehet hogy ez rossz pletyka.

pöttömpanni
 
 



Engem érdekelne az alapítványi szoba, mert azt hallottam, hogy szabad bejárás van a kórterembe, és egy 5 ágyas szobánál elég kellemetlen lehet a sok látogató, plusz 5 baba mindig máskor sír, kiborító lehet...
Én császárral fogok szülni, állítólag a császárosokat alapból 3 ágyasba teszik. De az a baj, hogy az istvános topic sem arról szól már, amiért létrejött, több száz oldalt meg nem szeretnék visszaolvasni:(

pöttömpanni
 
 


Gabi!
Nagyon sajnálom :cry:
tami75
 
 


Pöttöm

Igen a csaszisokat a csecsemő osztályhoz levő legközelebbi 3 ágyasba rakják. Nem veszed észre a többi babát merta tieddel vagy elfoglalva. A látogatókat meg lehet fejenként egy főre korlátozni csak a többieket kell szépen meg kérdezni. Én kétszer voltam 3 ágyasban és egyszer az 5 ágyasban. Sose volt gondom senkivel.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy csak úgy beírok hozzátok...

Harivera!
Örülök,hogy hallok felőled,korábban sokat írogattunk együtt.
Gratulálok neked ehhez a pozitív teszthez,és szívből kívánok neked egy gyönyörű,egészséges kislányt...

Képzeld,nekem szombaton derült ki,hogy kislányom lesz...
1 lány és 2 fiú után.Nagyon boldog vagyok!!!... :D :D :D

Minden jót nektek,gyertek néha a nyári kismamák közé is...

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztook

Én még friss vagyok ebbe a topicba, de nagyon örülök hogy létrehoztátok ezt is!!!

Ha minden igaz, akkor én is kismama vagyok és nagyon boldog!!!
Utolsó mensim, nov.15-én volt. múlt hét kedden, pont egy hete csináltam meg az elsóő tesztet délutáni vizelettel, nagy türelmetlenül, pedig akkor még csak nem is késett, és ++ lett, másnap reggel megint, az is + lett. És ma is csináltam egy harmadikat és az is + lett erősen!!!

Holnap megyek dokihoz és akkor minden kiderül!!!
Már nagyon várom és nagyon türelmetlen vagyok.

Remélem be fogadtok és együtt örülhetünk ennek a 9 hónapnak. Tök jó mert majdnem egy idősek vagyunk. Ha jól számoltam akkor az én kincsem aug. 21.-én jönne világra!.

Kép
Vendég
 


Pintyus, üdv és gratulákok!

yuyu79
 
 


Lányok, épp most jelentettem be a főnökömnek hogy babát várok... Csak mert elkezdett szervezkedni megint, hogy kit hoz ide a céghez mellém/helyettem (bonyolult), és így mondtam neki, hogy számítson rá, hogy ha minden jól megy akkor én már nem sokáig dolgozom...

Huhh, csak legyen minden rendben ezek után.. :roll:

yuyu79
 
 


Yuyu: ez egy nagy lépés a babvárásba, be jelenteni a munkahelyen. És mit szólt hozzá a főnők??

Ti mikor voltatok először Uh??? Én nagyon izgulok a holnap miatt, remélem jó helyen van a pici, és kényelembe helyezte magát.

yuyu: miert ne lenne minden rendbe??? :roll: Remélem jól vagy!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?