Új privát üzeneted érkezett!

Gondolom első gyereknél mindenki egy kicsit "elveszettnek" érzi magát, legalábbis én annak érzem magam, pláne, ha az előttem álló vizsgálatokra gondolok (védőnőhöz rohangálni + egy idegen kórházban kiigazodni). Szerencsére az Uram megígérte,h. elkísér, bár nem tudom, hogy fogja viselni, mert már attól is rosszul van, ha egy kórház előtt elmegyünk :lol:
Tegnap este a kórházban megpróbáltam a portás bácsitól egy telefonszámot kicsikarni, amin esetleg be lehet jelentkezni ezekre a vizsgálatokra, de negyed óra magyarázás után (h.mit is szeretnék), feladtam, mert láttam,hogy nagyon nem vágja, mi a helyzet. Szóval marad net, majd kutatok :roll:
sipiné
 
 


Sajnálom hogy nem tudtam segíteni,sok sikert :wink:
A férjecskéd,meg akkor főleg kísérjen el mindenhova,legalább eddződik :lol:
Amúgy bele lehet szokni egy idő után az állandó orvoshoz mászkálásba,ugyhogy ne aggódj. :wink:

nekem is újból bele kell rázódnom. :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szia mindenki :D
ibm: gratulálok, jó hogy minden rendben van :wink:

Bele kell itt rázódni újra mindenbe, én magam is tanácstalan vagyok mindenben, pedig már van egy, igaz azzal nem volt semmi, mivel nem is tudtam :?
én holnap megyek uh-ra reggel, bár nem várok nagy dolgokat, legfeljebb ha látja, csak jobban örülök majd :D
jó hogy a párod elkísér, az enyém dolgozik, végig egyedül megyek mindenhova :? , ha meg nem dolgozik edzésen van, mert az fontosabb ugye :evil:
ja amúgy 28 éves vagyok :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

 
 

Kike, köszi a bíztatást :D Bár az igazat megvallva, a tűtől én is iszonyodok, dehát, majdcsak túl élem valahogy. Igyekszem arra gondolni, h. nem is olyan nagy ügy a szüléshez képest :wink:

De őszintén szólva egyáltalán nem bánom, annyira örülök a picurnak :lol:

Szilvi, sajnálom, h. a Párod így áll hozzá. Bár Ő is sajnálhatja, mert az én párom a tegnapi UH után (pedig csak a petezsák látszódik) olyan széles vigyorral mászkált egész este, h. öröm volt nézni :lol:
Szerintem Neked is fog már egy kis "maszat" látszódni, mert saját számítás szerint én is olyan 4 hetes körül lehetek. Mindenesetre drukkolok Neked :wink:
sipiné
 
 


hát ami fontosabb az fontosabb :?
a gáz az hogy ez akkor se fog változni ha meglenne a baba :?
na mindegy.
Azért örülnék ha azt mondaná a doki hogy ott hölgyem egy baba van :D , nem azt hogy még nem tudom, de lehet....jöjjön vissza jövő héten :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Ne izgulj Szilvi!

Holnap már tuti látszani fog :lol:
Hányra mész?

Kép


Kép
ibm
 
 


Szilvi, megértelek, én is nagyon izgultam tegnap... De egyetértek Ibm-mel, már tuti látszani fog :D
Szóval csak nyugalom (bár én már könnyen beszélek :wink: )
sipiné
 
 


9 és dél között mondta a doki, nálunk nincs időpont, a múltkor mikor meglátott viszont rögtön behívott, úgyhogy bízom benne, hogy csak a papírszedési időt kell kivárnom :)
utána megyek és veszek magamnak egy új telefont, azt nem tudom minek de kell :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


szerintem megyek fél 10re, egyre már itthon akarok lenni :D nálunk csak Szolnokon van uh

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi!

Nagyon szorítunk nektek és várjuk az írásod,hogy mi lett az eredmény!

Kép


Kép
ibm
 
 


csak már holnap lenne
bár én nem vagyok ideges tipus, úgy értem most nem meg holnap se, majd uh után, mindegy mit mondjon :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!Üdvözlet Reninek.Szaporodunk,tök jó.Ráadásul alig van a babáink közt külömbség.Ugye Reni?Azthiszem2.-3 nap.

Ma találkoztam a dokimmal a városban,mondom megkérdezem hogy jövőhéten szerdán hányra kell mennem mert azt elfelejtette mondani.Mellesleg említettem neki hogy magas a vérnyomásom azt mondta az nem jó.Úgyhogy berendelt holnap uh-ra,meg majd ír egy beutalót a belgyógyra.Gondolom ekg,lesz meg ilyesmi aztán írnak rá valamilyen gyógyszert.Mostmár nagyon idegesít ez a vérnyomás dolog.Csak ne legyen semmi baja a babának!!!Nem tudom lehet e már holnap látni a szivecskéjét.Remélem igen.Az legalább megnyugtató lesz!!

Szilvi:Akkor holnap kettőnkért izgulhat a kis csapat!Én 15-h ra megyek csak .Estére maj beszámolok!

KépKép
henka76
 
 


Ibm:Örülök hogy minden rendben ment ,de hát hogy is mehetett volna másképp!!A cedax az jó a barátnőm is azt szedte és hamar kijavult a dologból!Szorítsatok holnap értem is!! :D

KépKép
henka76
 
 


henka76: jó hogy ilyen orvosod van, minden rendben lesz. és délután már én is ráérek drukkolni bárkiért :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Köszi a szorítást csajok,rendik vagytok!
Holnap izgulunk értetek és helyettetek is úgyhogy nektek nem kell!
Látjátok nálam is minden rendben volt,pedig hogy paráztam!
Dehát szerintem természetes,hogy izgulunk a babánkért!
Kitartás kismamik és várjuk a fejleményeket!

További szép stresszmentes babavárós napot nektek! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Drága Ami! Fogadd őszinte gratulációmat az alvó manóhoz!!!! :D Olyan jó látni, nem? 8) Nekem is 2 hét múlva kell mennem genetikaira, de nekem azt mondta a doki hogy akkor hívjam, 1-2 nappal előtte. Remélem így nem kell újabb 2 hétig várnom... :o

Reni - Le kellene adnod a TAJ kártyádat ahhoz a körzetihez ahová a mostani lakhelyed szerint tartozol. Én is vidéken nőttem fel, aztán amikor megvettük a lakásunkat Pesten, átkopogtam a szomszédba és megkérdeztem hogy hová tartozunk és hogy ajánlják-e azt a dokit. Végülis ha azt mondják nem vmi jó, még mindig mehetsz máshova. Aztán pedig csak elmész egy rendelésre és megmondod hogy a lakcímed szerint oda tartozol és szeretnéd hozzá leadni a kártyád. Közben megbeszélheted vele a terhességgel kapcsolatos vizsgálatokat is és azt is ő tudja majd megmondtani hogy melyik védőnőhöz tartozol.

Fuhh... nekem ma állati fárasztó napom volt. Mivel hetek óta fekszem, a mai shopping teljesen kicsinált. Ráadásul nem találtam kabátot, pedig annyira szerettem volna... :cry:
Egyébként tűrhetően vagyok, hányinger néha és nem túl erős, puffadás 1000-rel, de az nem érdekel. Tegnap megmondtuk a nagy hírt a családnak, mindenki könnybelábadt szemekkel fogadta... jó volt! :)
Vendég
 


Szia Henka!

Tényleg, csak 2-3 nap különbség van a babáink közt, az meg még akár "adminisztrációs" hiba is lehet :lol: :wink:

Henka és Szilvi! Én mindkettőtökért izgulok, tuti nem lesz semmi baj!
De azért jelentkezzetek, amint tudtok, hogy mi volt a dokinál!

További szép estét mindenkinek! :D
sipiné
 
 


Wera, köszi a tanácsot!

Közben az Uram valahonnan kiderítette, hogy melyik gyerekorvosi rendelő van a legközelebb és ott rendel a védőnő is. Már fel is hívtam, igaz, nem volt bent, de legalább kiderült,h. igen, oda tartozom és mikor rendel. Időpontot kell majd vele egyeztetnem holnap délelőtt, ami azért érdekes kissé, mert dolgozom még és a kollegák még nem tudják, hogy hamarosan új kollegina után kell nézniük :shock:
Egyébként már egy háziorvos jelöltünk is van, egy sarokkal a védőnő előtt, állítólag nagyon jó és lelkiismeretes orvos. Szerintem megtesztelem, végülis igazad van abban is, hogy ha nem jó még mindig ott lehet hagyni :wink:
sipiné
 
 


Wera, tök jó, hogy így fogadta a család a hírt! :D Már én is alig várom,hogy elmondhassam, de mivel a szülők vidéken élnek és telefonon nem akarom (mert szeretném látni az arcukat, hogy mit szólnak),így csak dec.elején kerül rá a sor...
No mennem kell, további szép estét Nektek!
sipiné
 
 


Na nyugodt békés éjszakát minden kismamának, én is elteszem magam holnapra a tv mellett :D
apropó! ti mit tudtok arról hogy kismamák ne fürödjenek fürdőkádban?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sipiné


Üdv köztünk

Vagyok csak el vagyok havazva meg depis is vagyok nem telik az idö már nagyon jo lnne ha vége lenne az évnek töb szempontbol
de adigra már nagyob pocakos lennék :oops: ááááááááááá
Dilis vagyok
anha
 
 


Sziasztok!

Szia Wera! Köszi,köszi,köszi! Igen nagyon jó volt látni! Már alig várom,hogy újra mehessek!
Örülök,hogy örül a család! :lol: Ez olyan jó érzés!
Nekem Apósom már annyira várja,hogy ahányszor beszélünk róla könnyes lesz a szeme!
De persze mindenki nagyon várja,csak ő érzékenyebb!
Kis drága pirinnyó baba! :lol:
Aztán pihenjél is ott a jó levegőn és vigyázzatok magatokra!
Te hova mész genetikára?

Anha! Nincs depi!!!!!!! Tudod,csak+++++++++++++ :lol:
Mikor mész dokihoz?

Henka,Szilvi! Szorítunk ezerrel!

Én a fürdésről annyit tudok,hogy a túl meleg vizet nem ajánlják,mert alhasi vérbőséget okozhat! És mivel szerintem csak forró vízben jó fürdeni-ez kilőve egy időre!
Pedig milyen jó lenne ellazulni egy forróvizes fürdőben,zene szóval pihenni hm! :P És akkor felébredek! :cry:

Na jó éjt kismamik!
Holnap ugyanitt!
Szép álmokat,vigyázzatok a babótokra és magatokra is!

Kép


Kép
ibm
 
 


tiszta ideg vagyok a holnapi naptól :( inkább feljöttem mielőtt elhatalmasodna rajtam, nincs kihez szólni, tök szar :(
éhes vagyok és hányingerem van, ennyi szenvedés után épp megérdemlek holnap egy látható babát úgy gpondolom :lol:

anha: ne idegeskedj és légy szíves ne depizz, az nem jó neked se, könnyű mondani, tudom, de próbálj jó dolgokra gondolni :D , drukkolok

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Na,a fene vinné el,lebetegedett a Lánykám,ma itthon lessz,holnap meg doktornéni.De úgy képzeljétek el hogy vannak a oviban huszon valahányan,abból tegnap ment öt gyerek oviba,egyet délben hazavittek,maradt négy,abból is,az enyémmel együtt hárman már tegnap köhögtek,meg náthásak voltak,ugyhogy ma már nem viszem :? Remélem nem kapok el tőle semmi nyavaját :roll:

Délelőtt megyek a védőnőhöz,Aptyuk visz el kocsival,jön a Kristi is,Vercsire meg addíg a Mama vigyáz.Vercsit rá lehet bízni,a Kristit nem,mert nem maradna meg vele.
Hát kíváncsi leszek hogy a januári ovikezdésből mi lessz a Kristinek-ő is folyton köhög :?

Mai orvoshozmenőknek m,egy a drukk ezerrel. :wink:
És persze várjuk a híreket :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szép jó reggelt mindenkinek :D
mindjárt indulok a dokihoz :shock: , para ezerrel, főleg mert tesóm visz és a múltkor is lebaszott az orvos hogy bezzeg a cigitől nem fél, tele cigizték a kocsit, én meg úgy mentem be a dokihoz :shock:
kaptam ilyen terheséégi naptárat, azon már elméletileg én is a 6-7 hét között vagyok, úgyhogy most bizakodom és jobba kedvem....
szorítsatok!!!!!

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szilvi!

Szilvi! Szorítunk nagyon,ne izgulj látni fogod! Vagyis az orvos biztosan!
A tesódék miért dohányoznak mikor te is ott vagy?
Én is dohányoztam,4 hónapja raktam le,de kultúráltan is lehet!
Nálunk pl. azóta mindenki aki csak ráakar gyújtani kijár a teraszra,kevesebbet is szívnak mert hideg van!
A párom is most próbál leszokni,bár nem sokat szív így sem!
Én már nagyon nem bírom a szagát és hihetetlen,hogy egyszer én is ilyen büdös voltam! Bár mondom igyekeztem úgy intézni,pl. a kórházba ugye mindenki szívta,de csak úgy menetm utánna a beteg közelébe: fertőtlenítő kézmosás,parfüm,rágó. Több beteg mondta már,hogy sose érezte.
Valahogy úgy gondoltam,hogy akit most hoztak ki a műtőből annak pont elég baja van a bagószagon kívül is!
Az egyik boltba itt nálunk pl. már azért nem járok,mert eldobja a cigit és úgy adja a kenyeret,hát én azt meg nem eszem!
Na ez most jó hosszú lett,szóval röviden UTÁLOM!
És a tesódéknak is bekéne látni!
Várom a jelentkezésed!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!Hát sajna nincsenek jó híreim.Reggel elvittem Domit a dokihoz mert már régóta náthás,írjon neki valamit.Közben benentem a védőnőhöz mérje már meg a vérnyomásomat nagyon sok volt :180/97 .Gondolhatjátok hogy megijedtem.Aztán haza jöttünk,elmentem vc-re és barnás volt a papír.Gondolom hogy jelez a szervezet a mensiről,de annyira idegesít.Csak ne hogy görcsöljek meg vérezzek mert akkor ennyi volt a baba várás. :cry: Remélem délután megnyugtata doki,az uh-val, és gyógyszerrel kezelni tudják a vérnyomásomat.Na röviden ennyi.Tiszta depi vagyok.Ha nem volna itt Domi elmenne a kedvem mindentől.Gondoljatok rám,küldjetek valami +energiát!!

KépKép
henka76
 
 


Henka!

Ne idegeskedj,az a legfontosabb!
Tudom,hogy megijedtél de próbálj meg megnyugodni,mást nem tehetsz most!
Du. úgyis megnéz az orvos!
Nagyon várom a válaszod és nagyon szorítok!
Veled leszünk és most küldöm a sok-sok + energiát!
Már többen beszámoltak barnáról meg vérzésről is és látod mindenkinek él a babája és jól vannak!
Nektek sem lesz semmi gond!
Nagyon szorítok!
Hányra mész?

Kép


Kép
ibm
 
 


Hali!15-h-ra megyek!Nem folyik semmi belőlem,csak ha megtörülöm magam akkor barnás.Csak nem lesz semmi gond.Köszi az energiát.Puszi

KépKép
henka76
 
 


Henka!
tényleg ne aggódj,biztos minden ok,szorítok,nagyon!

Mi most jöttünk meg a védőnőtől,az én vérnyomim meg alacsony 100/60.Majd még jövök,most megyek a dolgomra.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szia mindenki :D
megjöttünk, azt mondta a doki hogy kb 5 hetes és menjek vissza két hét múlva, mert most csak egy 11mmx11mm-s petezsák látható. Szóval a semminél több :D
a párommal meg sikerült jól összeveszni, ennyit a további szép napról :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


henka: drukkolok, hogy ne legyen semmi baj :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szia Szilvi!

Szuper! Hét jó nem láthat mindjárt egy mosolygó kisbabát! :lol:
Bár mindannyian azt szeretnénk!
Mindenki így kezdi!
Mostmár tudod,hogy tényleg ott van és ez tök jó!
Gratula!
Min tudtatok összeveszni egy ilyen szép napon?! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok Lányok!

Anha, szia! :D Ne légy depis, az nem jó! Remélem kialudtad a rossz kedvedet mára....

Kike, jobbulást a lánykádnak... Mi történt,h. ilyen kevesen járnak oviba? Járvány?

Szilvi, örülök, hogy minden rendben, engem is két hét múlvára rendelt vissza a doki, mert nekem is "csak" egy csöpp petezsák látszódott hétfőn :lol: Sajnálom,h.összevesztetek :cry: Szabad tudni miért?

Henka, szerintem az lenne a legjobb,ha sokat pihennél. Biztosan megnyugtat a doki, nem lesz semmi baj!

A cigi témához annyit, hogy nem cigizek/cigiztem soha, de sose zavart, ha mellettem szívta valaki. Viszont mióta babát várok egyszerűen nem bírom elviselni, ha az utcán megy mellettem valaki, vagy rámfújják a füstöt, rögtön úgy érzem,h.kidobom a taccsot... Ezt már akkor éreztem,amikor még nem is tudtam,h. terhes leszek :lol:

Egyébként Csajok - aki dolgozik - meddig tervezitek (ha minden jól megy)?
sipiné
 
 


http://www.babanet.hu/faq/terpat15.php

Ezt minden aggódó kismama figyelmébe ajánlom,a barnázásról,és a vérezgetésről,a lényeg nem szabad félvélról venni a dolgot.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


sipiné
Köszi átadom a kiscsajnak :wink:
Nos,igen ugy néz ki valami vírus van most,a nővéremék is szenvednek ettől a vírustól.Mindenki vigyázzon magára,nehogy lebetegedjetek. :wink:

szilvi:örülök a jó hírnek,legközelebb már teljesen látni fogja,sipiné.neked is gratula,legalább már megnyugodhattok hogy bizony van ott valami-illetve valaki :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


henka:szorítok,ne idegeskedj,addig is amíg nem indulsz el,pihenj le egy kicsit,ne gondolj rosszra,és jelentkezz minél előbb.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike, köszi az infót! Ezt tényleg hasznos tudni mindenkinek!
Nálunk is a fél iroda prüszköl és fáj a torka... remélem nem kapom el.

Igen-igen, bár én a petezsáknak legalább annyira örültem hétfőn, mintha egy izgő mozgó szivecske lett volna :lol: Persze tudom, h. milyen jó érzés lesz látni, h. tényleg alakul odabent valaki :lol:

Holnapra akartam időpontot egyeztetni a védőnénivel, de ma szabin van :x Egy héten csak egyszer rendel, páratlan héten csüt-ön, páros héten hétfőn. Hát a köv.vizsgálatig márcsak a hétfő marad kizárásos alapon, mert ha holnapra tudna is időpontot adni, nem hagyhatom itt a munkahelyem csakúgy.... Szóval hétfőn vérvétellel indítok (hurrá),utána védőnéni.... mivel nincs már annyi szabim,h.mindenre külön vegyek ki :shock:

Henka, dokinál mi volt?
sipiné
 
 


jut eszembe.elfelejtettem mondani,mennyire örülök hogy végre van kiskönyvem,szép rósaszín :D A vercsié zöld volt,aztán a Kristié kék,most meg rózsaszín :lol:

És úgy néz ki,megúszom a toxoplazmás vérvételt,mert már védett voltam mindét gyerkőccel is-legalább nem kell kiadni 5000-e ft-ot. :lol:

Viszont sokminden változott,pl:most az első vérvételkor,ami jövő héten lessz,akkor van a vércukor szintes vérvétel-na ezt jól megmondtam :D ez annakidején jóval később volt,de mindegy.
na aztán mostmár tessék ám irogatni,mert lassan már csak az én hozzászólásaimat látom. :lol: Merre vagytok,

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én itt vagyok, közben sajnos azonban dolgozni is kell... néha :lol:
Vércukrot nekem is néznek. Mi az a toxoplazmás vérvétel? És hogy hogy olyan drága? Nekem a doki azt mondta,h. csak vizitdíjat kell majd vizetni, azt is csak akkor, ha nincs kiskönyvem. Az elsőnél biztos nem lesz, hacsak nem tud a védőnéni találkozni velem du., de ilyenben nem reménykedem.
sipiné
 
 


Kike! Toxoplazmas vérvétel 5000 ft?
Nekem az első vérvételnél levetette a doki a többi rutinnal+AIDS, HEPATITIS (az ellen oltva vagyok),Clamydia,rubeola ,CMV még még a jó ég tudja mire!
Csodálkoztam is mert 2 éve ilyenre nem küldtek(nem ő volt az orvosom).
Bár én a kórházba minden évben kiküldtem a véremet mindenfélére,hálistennek mindig minden negatív volt,ill. a Chlamydia Pneumonie +,de az az összes kolleganőmnek pozitív lett!
Hónapokig szedtük rá az antibigyókat,de azt mondták annak nincs jelentősége,annyit jelent,hogy valaha volt egy tüdőgyulladásunk amit ez a kürokozó okozott.
És az utcától kezdve bárhol összeszedhettük,tehát nem volt köze a kórházhoz! De ez nem is lényeg,nem is tudom miért írtam le!
Komolyan néha úgy le vagyok lassulva! Tegnap nem fogjátok elhinni mit csináltam,egyszerűen nem tértem magamhoz! 13:00 hazaértem letettem a kocsit a ház előtt,csináltam a dolgomat,ELMENTEM vásárolni stb. 19:00 el akartunk menni,Párom kérdezi hova raktam a kulcsot,mondom hova raktam volna hát a helyére! Ott bizony nem volt! Kiment ,az autó nyitva,kulcs benne,rádió szól! Felfoghatatlan! Már csak rá kellett volna írnom egy papírt,hogy vigyél el! Olyan rosszul éreztem magam! Az már többször előfordult,hogy nem zártam be,a múltkor meg este nem álltam be vele,egyszerűen kintfelejtettem az utcán! Öregszem! De ez volt a legdurvább!
Remélem eleget írtam! Bocsi ha uncsi volt!

Kép


Kép
ibm
 
 


az a vérvétel amiről írtam,talán jól írtam a nevét,na szóval az az amit a macsak terjeszt betegséget,és ami árthat a babának,ha az ember elkapja-lehet hogy nem ez a neve,azért nem tudjátok miről írtam :oops: javítsatok ki,ha a név rossz :wink:
és ez,nos igen,5000-e-ft.Minden városban,sőt lehet hogy kórházban más az összege,itt ennyi.
Ja és,ha mentekide-oda vizsgálatokra,ami a terhességgel kapcsolatos,nem kell vizitdíj,akkor se ha kérnék.Azért írom,mert van egy ismerősöm,aki ugye elment a háziorvoshoz,megcsináltatni a szív vizsgálatot,és bizony elkérték a vizitdíjat,pedig nem szabadott volna.Én kérdeztem a védőnőt,hogy ilyen esetben mi van,ha kérik,é én nem fizetem ki,erre aztmondja.hát akkor győz az erősebb.Viszont ha valaki beteg és azért megy a háziorvoshoz,akkor kell vizitdíjat fizetni-jó lenne ha megszüntetnék-szerintem,egy nagy baromság,mint ahogy a hálapénz is.Miért lennék köteles azért fizetni,amiért a doki ugyi megkapja a pénzét,szerintem felháborító az egész :evil:

Ibm:szerintem e miatt ne rágd magad,magamból kiindulva,ilyenkor bizony nagyon feledékeny tud lenni az ember :wink: -vele jár

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


mit írtam:macsak :lol: macska :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!

Az tényleg a toxoplasma,csak azon csodálkoztam,hogy 500 ft,mert nekem ingyen volt!
A doki azt is beixelte a vérigénylőn és ennyi.
Nekem azt mondták,hogy a terheseknek NEM KELL FIZETNI!
Akkor sem ha beteg!
De gondolom ezt is orvosa válogatja,vagy nemtudom!
Szar az egész eü.

Kép


Kép
ibm
 
 


Bocsi! 5000-et akartam írni!

Kép


Kép
ibm
 
 


Közben kicsit google-ztem és jól írtad Kike, rengeteg találatot kidobott. Asszem ilyet nekem is írt a doki, többek között vércsoport, vércukor, rubeola, és még vagy 4 vizsgálatot. Először azt hittem,h. ezek külön vizsgálatok, de most a google alapján úgy gondolom, hogy leveszik a vért és már mehetek is. :D Akkor lehet,h.még szabi sem kell rá, max kicsit kések, mert fél 8-tól van vérvétel, és én pont fél8-ra járok dolgozni. Ennek az az előnye, h. 4-kor leléphetek :lol:
sipiné
 
 


Ez egészségügy tényleg marha xar, de sajnos ez van, ezen ne idegesítsük magunkat, pláne most :wink:

Szegény anyósomat szívatták meg az elmúlt hónapban, mert kijött valami a kezén és ötvenezer vizsgálatra elküldték, persze fogggalmuk sem volt,h.mi az. Aztán kiderült,h. a hülye háziorvos félregyógyszerezte és két gyógyszer "összeveszett" és mellékhatásként érdekes tünetet produkáltak.
Szóval sajnos nagyon nem törődnek az emberrel, csak ha plusszban fizet.... Én ezért is járok most magándokihoz, így legalább érzem,h.foglalkoznak velem.
sipiné
 
 


Köszi hogy utánanéztetek,közben én is,és bizony nagyon nagy különbség van a városok között,ebben a fizetős dologban :(
Minekünk kéne helyrerázni az egészségügyet,mi csajok?Mi aztán elintéznénk! :lol:

sipiné:
hát bizony felháborító,mit művelnek a dokik sokszor :twisted:
szegény Anyósod!

Nekem is van magándokim:minegyiklet ugyanannál szültem,igen jó,mert tényleg azért jobban odafigyelnek az emberre,de azért el is kéri az árát,csak azért,hogy hipp-hopp megvizsgál,majd jövőhéten megyek,kiváncsi vagyok,mennyit fog kérni-azért annyira nem vagyok kiváncsi rá-de ez van :?
Bár szülés után nem fog tőlem több tízezret kapni,eddig se kapott túl sokat az első kettő után,de hát ugye az embernek visszakell mennie hozzá a hat hetes kontrollra,és azért nem mindegy hogy néznek rá.Bár ez a doki nem volt felháborodva hogy nem fizettem túl-szerintem örülhetnek ha kapnak tőlünk valamit.Na jó,témát befejezem,mert csak felhúzom magam rajta. :evil:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike, tényleg ne húzd fel Magad rajta, nem éri meg! :?
Én még nem tudom, szülés után hogy lesz, van-e "tarifája" ennek a dokinak, vagy amennyit az ember "gondol" annyit ad... na majd kiderül :roll:

Fu, most tök rossz, mert sajog a mellem :( Pedig már azt hittem, kimaradok ebbel a mell-feszülős buliból :wink: Azért örülök is, h. legalább valami jelzi, h. nő odabent egy kis pici élet :lol:
sipiné
 
 


Nekem nincs magándokim!
A múltkor volt,hiába!
Nem azt mondom,hogy rajta múlott,de egy időpont minimum 2 hónap,magánrendelésen 3 órákat vártam pedig fizettem!
HIÁBA!
Most az sztk-ba járok,egy nagyon rendes pasihoz,lelkiismeretes mindig jó kedvű,mindent elmagyaráz!
Első alkalommal megadta a mobilszámát,hogy ha gond van hívjam fel vagy ha bárhol elakadok!
Hetente megnézi a babát,de ha nem akkor is azt kérte hívjam fel,hogy jól vagyok!
Ha időpontra megyek kb. 10 percet csúszik,ha nem 1-2 órát kell várni,nem többet mint a magánrendelőbe!
Szóval ilyen is és olyan is van!
Több évig orvosok közt dolgoztam,tudom milyenek!
De van közte,nem is kevés aki tényleg szereti amit csinál és lelkiismeretesen ellátja a munkáját,mert ezt vállalta és nem a pénzért!
Azt nem mondom,hogy nem fogadja el ha odaadod a borítékot,bár ilyet is ismerek!
Nem sokat!

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: