Új privát üzeneted érkezett!

Buci! Akkor te a punkciótól számolod, hogy már 5+5? Nekem pesti Kaáli. Hogy érzem magam? Agódósan. Ma pl nem nagyon vannak tüneteim, azért. UH-n egy foltot lehetett látni, azt mondta rá a dokim, hogy gesztációs gyűrű. Még petezsákot nem mondott, mást meg nem is láthatott, mert az 5+0 napon voltam.
Te? Mit érzel?

Kép
zölddisznó
 
 


Én az utolsó mensi első napjától számoltam ki kalkulátorral. Úgy tudom ugyanúgy kell számolni, mint a rendes teherbe esésnél. Nekem így kijött a kalkulátorokkal, hogy június 10 a várható szülés. A vonalzó meg így hozza a heteket. De tényleg így van.... Én szerdán voltam UH-n, 5+1 voltam, és 7 mm-es petezsák látszott. Most pénteken megyek újra.

Neked hányat ültettek be? Mennyi volt a HCG-d és hányadik napon néztek HCG-t?

Tünetek: hányinger, hasfeszülés, szúrkálás, de mindez csak néha-néha. Ma a délelőttöm elég hányingeresen telt, émelygés is szokott lenni. Igazából olyan erős tüneteim nincsenek, rókakoma még elkerült.

Milyen bogyókat kell szedned? Nekem Utrogestan , Magne B6, RUtascorbin, Folsav, Centrum Materna, E vitamin és Bromocriptin a magas prolaktinom miatt. De ezeket fokozatosan már csökkentenem kell.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Gyorsan bekukkantok...

Látom, szaporodott a társaság :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mindenkitől várok adatokat a táblihoz!

Zölddisznó
ET-14 naptól kell számolni a terhesség korát lombiknál...
Én is debreceni Kaáli-s babá(ka)t várok... :wink:
Vendég
 

 
 

Hello Gigi! :lol:
Rég jártál errefelé!!
Mizujs Veled? Hogy vagy(tok)?

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


[quote]N írta:eked hányat ültettek be? Mennyi volt a HCG-d és hányadik napon néztek HCG-t?

Nekem hármat, mert már vén vagyok. ET utáni 13 napon volt 264 a HCG.

[quote]T írta:ünetek: hányinger, hasfeszülés, szúrkálás, de mindez csak néha-néha.

Hát nekem semmi hányinger. A hasam néha feszülget, de az sem nagyon. Cicid?

[quote]M írta:ilyen bogyókat kell szedned? Nekem Utrogestan , Magne B6, RUtascorbin, Folsav, Centrum Materna, E vitamin és


Én az utrót dugdosom :oops: a rutascorbin nem tom mi, a többi ugyanaz. És még bököm magam véralvadás gátlóval.

Giga! Gondolod több babó is lehet? Olyan magas volt a HCG?

Kép
zölddisznó
 
 


Nekem 245 volt a hcg a 14 napon. Nekem is 3at ültettek be. Eddig ha egy petezsák látszik úgy gondolom egy babó van, de a doki szerint még lehet több. (Ahogy én mint laikus gondolom a petezsákban lehetnek egypetéjű ikrek is akár...)

Szerintem Neked is simán lehetnek ikrek!!!!

A cicim elég érzékeny, meg is nőtt valamennyire, az erek nagyon látszanak rajta, és a bimbók is picit barnábbak, ez eddig nem volt.

Az utro-t én is dugdosom, most csökkentettem 3x2re.

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Buci
Vagyok... hétvégén Pesten voltam... nagyon kedves lombikos lányokkal rendeztünk talit... :lol:

Zölddisznó
11. napon 924... és a 6. héten 2 petezsákocska látszódott...
(én is 3-at kaptam vissza)
Vendég
 


Boszi! Én is ma voltam talin! :lol:

Anyáááám, mennyi HCG. 2*2-es egypetéjű ikreid lesznek :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Koránkelő voltam ma, mondjuk volt ki ébresszen, a kisfiam az imént kelt fel szopizni, de szerencsére visszaaludt. Én meg lassan indulok, laborba kell mennem. Gondolom levesznek vagy 6 kémcsőnyi vért. :? Bláááh. :D

Többiek hogy vagytok?

szép napot 8)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt mindenkinek.Én nagyon meg vagyok fázva,kicsit kezd nyomasztani a dolog nem tudom mennyire szrencsés ez így az elején.....
Adataim:32év,két tesó egy lány 12,egy fiú6 éves.Bp Sote I sz.

Köszönöm a segitséget előre is a vonalzó ügyben
Vendég
 


Sziasztok!
Beszéltem a dokimmal aki ,egyből emlékezett rám.. :D ennek nagyon örültem...Jövő szerdán már látni is akar...na ennek annyira nem örültem :D
Vendég
 


bárány, miért nem örültél? :) Legalább láthatod a manócskádat :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Szerintem egy kicsit félek :( Meg korainak is találom,de mindegy ő dönt...
Vettem elevitet,van még materna ,gravida,a patikában és azt mondták kb mind ugyan az.De az elevit fogy a legjobban,ez alapján döntöttem.
Vendég
 


Sziasztok kismamik!Jo régen voltam már erre felé!Az igazság az,hogy még a gépet se kapcsoltam be csütörtök óta,elég ramatyúl vagyok!Emlélkeztek,hogy hiányoltam a hányingert,mostmár a hátam közepére se kivánom! :cry: :cry: :roll: Jo lenne ha elmúlna!


Minden új kismamit üdvözlök!És gratulálok a pozitiv tesztekhez :D :D :D :D :D!Nagyon szuper hogy ilyen sokan lettünk! :D :D


Gigi,Annus többiek mindenki jol van?
Vendég
 


JUJJJJJ most látom 8 hetesek vagyunk!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Üdv. én is az újaknak!
Csak olvasgatom,milyen sokat írtatok,amióta nem voltam.
Tegnap ünnepeltük a kisfiam szülinapját,eléggé el voltam havazva!

Csak most néztem,hogy a felső vonalzóm megállt,nem számol semmit.Próbáltam felmenni arra az oldalra,de már fel se enged regisztráció nélkül.Regisztrálni viszont nem enged,mert semmilyen formátumban nem fogadja el a felhasználónevet.Téboly!
Ha nem boldogulok,kitörlöm!

Majd még jövök!

Kép
orsitigris
 
 


Na,jól kitoltam vele,levettem a régi vonalzót,és tettem fel újat.
Igaz,hogy nincs rajta gólya,de van rajta kisbaba. :lol: :lol: :lol:

Igazán sok minden történt velem a hétvégén.
Pénteken a kisfiam szülinapján karamboloztam.15 éve van jogsim,elég sokat vezetek,de ilyen még sohasem történt velem.Megtoltam hátulról egy Citroent.Én voltam a hibás,elismertem,csak hát teljesen kiborultam.Sírógörcsöt kaptam.
Velem volt mind a 3 gyerkőc,ők is kivoltak rendesen!
Személyi sérülés egyébként nem történt.Apa nagyon rendes,egyáltalán nem haragudott,még ő mondta,hogy menjek haza,nyugodjak meg,majd ő rendezi a gyerekeket.
Most rohangálhatunk,intézni a biztosítást stb.
Mit ne mondjak ,ez most csöppet sem hiányzott!!! :( :( :(

Más!

Tegnap elmondtuk anyósoméknak,hogy megint babát várok!
Anyósom nagyon meglepődött,azt hitte,már nem akarunk több gyereket.De végül csupa mosoly volt az arca,örült,ő nagyon szereti a gyerekeket!
Apósom pedig csak annyit mondott:-Ugye csak viccelsz,fiam?
Aztán nem szólt semmit,hazament.Szóval ilyen az én apósom!
Egyébként bírom az öreget,néha nagyon normális,de néha azért tud egy kicsit "faragatlan" lenni.(nem akartam csúnyábbat írni)
Majd megbékél... :roll:

Kép
orsitigris
 
 


Csöppke! "kellemes" vérszívást! :lol:

Bari! Te hova jársz dokihoz? A nátha ilyenkor nem hogy nem árt, még jó is. Annak a jele, hogy a szetvezeted legyengítette magát, hogy ne tekintse "idegen anyagnak" babucit, és ügyesebben tudjon beágyazódni. A láz is csak 38°felett gáz.

Móni! Én is hányni akarok! Gratula a 8. hét elmúltához! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Hello,

túlvagyok a vérszíváson, tényleg 6 kémcsővel vettek :shock: :) De néznek mindent, nagyon alapos a dokim és a védőnőm :) Péntekre lesz eredmény. Közben mennem kell EKG-ra, meg belgyógyászatra, meg diabetológiára. Szóval nincs unalom. :)

orsitigris, uhh, jó hogy nem esett bajotok :shock: Biztosan nagyon megijedtél :(
Após :roll:

Nálunk örültek, legalábbis úgy tettek. :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Zöldisznó nem haragszol ha inkább zöldcocának hivlak?Köszönöm a gratulát a 8. héthez de ugyis kevesebb vagyok mint 8 hét ez csak az utolso mensi alapján van.Doki még nem mondta hány hetes vagyok,majd jövö hét kedden megyek.Már nagyon várom!Olvastam a korábbi üzijeidet, :) szoritok neked! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Zölddisznó,én a Baross utcába járok az I számu klinikára,Dr Ádám Zsolthoz.A náthával kapcsolatban már meg nyugtatott ő is ,hogy nem árt.De azért köszi ezt a dolgot amit írtál most hallom először.Na ezért jó a fórum.
Következő hülye kérdésem:ki hogy áll a hajfestéssel??Mert nekem a sötét hajam van világos melírosra festve,és mondhatom gyönyörű lenne ha hagynám lenőni... :lol:
Vendég
 


De jó amig írtam,ketten is írtatok :D :D
Vendég
 


Csöppke!Komoly a 6 kémcső?? :( :( :( :( :( akkor én el fogok ájulni!!! :roll: A vérvételtöl nem félek de ennyivért leszivni!!! :roll: :)
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv és gratula minden új pozitív tesztesnek!! :lol:

Én teljesen kivagyok. Egész hétvégén hánytam, mint a lakodalmas kutya! :cry: Ma viszont még semmi nem volt, csak émelygés! De nehogy elkiabáljam. :twisted:

Moni! Hehe, én mondtam! :lol:

Bárány! Nagyon jó a kérdés! Én is ezen elmélkedtem ma, mikor hajmosás után néztem a szép 1 centis lenövésemet. :roll: Ez tényleg igaz, hogy nem lehet festetni terhesség alatt vagy csak babona? Hozzáteszem az én barátnőm végig festette a haját terhesség alatt és semmi baja nincs a kislányának.

Nekem holnap reggel 8-kor uh. Egy kicsit azért izgulok. :roll:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Bárány!Nekem fodrász a szakmám,és sokhelyen utána olvastam a hajfestés témának terhesség alatt.Nem bizonyitott,hogy a hajfestés bármilyen veszélyt jelentene a baba számára.Szerintem viszont van olyan hajfesték amitartalmaz olyan potenciálisan veszélyes anyagokat mint a formaldehid.Szoval én nem ajánlom a hajfestés,de mindenki maga dönti el.Nekem teljesen szökére volt festve a hajam már 7-8 éve,most hogy terhes vagyok beszineztem (nem festettem )barnára.De vannak növényi alapú hajfestékek is.Te tudod mennyire fontos az a melir. :) :) :) Én ennyit tudtam segiteni! :roll: :)
Vendég
 


Móni, áá, alapesetben nem vesznek ennyit :) Előttem min denkinek max 2 v 3 kémcsővel vettek le. Csak nekem a védőnő meg a doki minden vackot beikszelt a vérképes papíron, ezért kellett ennyi kémcsőnyi vér. :) De tulképp nem bánom, ha már megszúrnak, vegyék-vigyék :lol: Legalább alaposan átnéznek :)

bárány, nyugodtan lehet hajat festeni :) A mai festékek már annyira kímélőek ilyen szempontból, hogy egyáltalán nem árt a bébinek. Egyedül az lehet gáz, ha sokáig ülsz a zárt helyiségben, miközben ott terjeng a festékszag. Ilyenkor kérd meg a fodrászt, hogy nyisson ablakot :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Montana!Ez igaz!Te mondtad!Bár ne kivántam volna hogy legyen,de majd csak elmúlik,babáért mindent! :lol: :lol: :lol:


Reggel 8 uh?Az nagyon subidubi!Szoritok neked és majd irj hogy minden rendbe volt-e,meg hogy mit láttál.Nagyon izgi!én csak jövöhét kedden megyek!
Vendég
 


Montana!Ez igaz!Te mondtad!Bár ne kivántam volna hogy legyen,de majd csak elmúlik,babáért mindent! :lol: :lol: :lol:


Reggel 8 uh?Az nagyon subidubi!Szoritok neked és majd irj hogy minden rendbe volt-e,meg hogy mit láttál.Nagyon izgi!én csak jövöhét kedden megyek!
Vendég
 


:) Ezekszerint erről is (mint majdnem mindenről) teljesen megoszlanak a vélemények :lol:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


:oops: :oops: Kétszer küldtem ugyanazt az üzit,bocsika!

Csöppke!Az jo hir,hogy csak 2v.3 kémcsö,azt talán kibirom! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Móni! Mindenre hallgatok...és köszönöm a szorítást!

Bárány! Őt ismerjük a TV-ből. Nagyon szimpi doki.
Hajfestés: erről már sokat olvastam. Első trimeszterben semmiképp, és utána is ha lehet, természetes anyagokkal (henna, diólevél...) hát, szőkét asszem nem lehet így csinálni.

Monti! Ha nem muszáj, ne fesd! A bőrön keresztül szívódnak fel legjobban a mérgek.
Drukk a holnapi UH-hoz. És jobbulást!

Kép
zölddisznó
 
 


Szerintem nyugodtan lehet ilyenkor hajat festeni,én 20 éves korom óta festem a hajam,egyik gyerekemnek sem lett semmi baja.
A ma forgalomban lévő festékek(gondolok a jó minőségűekre) bizonyára nem okoznak semmi bajt.
Egyébként ha belelapoztok akármelyik Kismama ill.Baba magazinba,ahol "átváltoztatják" a terhes anyukákat - mert félnek,hogy nem tetszenek a párjuknak-mindegyiknek befestik a haját! Figyeljétek csak meg! Mindnek kivétel nélkül hajat festenek!
Ha ez bármi bajt okozna, bizonyára nem tennék!!! :roll:

Moni!
Korábbi írásaidból úgy éreztem bizonytalan vagy a terhesség számítását,ill. a szülés időpontját illetően.

Utolsó mensi + 7 nap,és mínusz három hónap! Minden orvos így számolja,ez a dátum fog bekerülni a kiskönyvedbe is!!!
EZ TUTI!!!! :lol: :lol: (függetlenül a netes kalkulátoroktól)
De egyébként ez a pár nap nem számít,úgyis a baba dönt!!! :wink:

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszi a válaszokat,nagyon megoszlanak a véleményeitek de azthiszem többség a festés melett döntött,hááát a melír nem is annyira izgat de ez a nagy lenövés....ez gáz.
Szép akarok lenni jövő hétn amikor megyek a dokihoz... :D :shock: (ezt ne vegyétek nagyon komolyan)
Zölddisznó,nekem is nagyon szimpi a dokim 13 éve hozzá járok,valóban sokat szerepel a tv-ben és mint kiderült már egyetemi adjunktus.
Vendég
 


Sziasztok!

Én egyenlőre megvagyok,pénteken uh!Remélem szívhanggal!!!

Nálam is van émelygés,haspuffadás pár napja nem volt.Éjszaka még mindig rosszul alszom...ez nem tudom mitől lehet.Emiatt viszont délután ki szoktam dőlni...csendes pihi!

Na majd jövök még!
Mindenkinek kitartást!

annus11
 
 


Sziasztok!
Nem győzök visszaolvasni, jó sokat írtatok. :lol:
Annus: én is pénteken megyek UH-ra, alig várom.

Émelygés, álmosság, enyhe hányinger eddig a mai nap.
Később még jövök...

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!

Hú, jó sokat írtatok, minden újat üdvözlök én is a csapatban! :)

Hajfestés: nekem anno azt mondta a dokim, hogy nagyon drasztikus változásokat ne csináltassak (pl. én szőke vagyok, és abból feketét), de én enyhén melíroztam, és arra rábólintott. Én is azt hallottam, hogy a belélegzett festékszag a gond, de tényleg lehet szellőztetni!

Én dokimmal még nem beszéltem, de a héten felhívom, és talán jövő héten már találkozunk is!
Én is kicsit parázom, mert az előző terhességeim (A második terhességem a 10. hétig tartott :( ) totál nem ilyenek voltak, ilyenkor már javában látogatott Vuk, most meg semmi! :shock:

Nekem is lenne egy kérdésem: Van valaki köztetek Rh -? Megkaptam mindkét terhességem után az Anti D-t, így tutira nem lehet gond szerintetek?


Orsitigris!
Sajnálom a balesetet, örülök, hogy nem lett semmi bajotok! Kisfiadnak utólag is boldog szülinapot!

Végül én is feltennék egy képet a kislányomról, ha nem bánjátok:

Kép

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Jevi! Tuti nem! De itt meg is tudod, miért nem:
http://szentemari.ingyenweb.hu/keret.cgi?/toppage11.htm

..Te egy Angyal anyukája vagy!

Kép
zölddisznó
 
 



Sziasztok,

szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Múlt héten teszteltem pozitívat és ma voltunk a dokinál. Sajnos sokkal nem lettünk okosabbak, csak hogy egy baba tuti van a pocakomban, de még az is lehet hogy kettő :) Szerdán megyünk újra vissza uh-ra akkor talán többet tudunk.

Hajfestéshez annyit mondanék, hogy a kisifamnál ha jól emlékszem végig festettem a hajam, mivel a fodrászom azt mondta a mai festékek már sokkal jobb minőségűek és nem okoznak semmi gondot. Szép egészséges nagyfiam született! :)

A vitaminokhoz annyit, hogy a dokim 2x1 folsavat írt elő és napi 1 elevitet (vagy gravidát én választhattam). És persze nekem semmit sem enyhítettek a hányingeren a 8. héttől a 12-ig hétig végig beköltözött hozzánk rókakoma.

Csöppke:
itt is gratula :wink:

Kép

Kép
éca
 
 


Éca! Szia!

Mit látott ma a dokid? Miből gondolja, hogy esetleg kettő?

A hányingert a B6 vitamin csökkenti inkább, a folsavnak nincs köze hozzá. De van többféle kiváló homeobogyó, ami remekül alkalmazható hányingerre.

Még egy gondolat a hajfestésről. Az is a gond vele (a párolgó vegyszereken kívül) hogy babásan a hormonok miatt ugye megváltozik az ember lányának a bőre is, és nem várt allergiás reakciót válthat ki egy esetleg több éve használt bevált termék is. Hangsúlyozom, kicsi az esélye, de én inkább első trimeszterben nem kísérleteznék.

Kép
zölddisznó
 
 


Zölddisznó:
abból, hogy én is lombikos vagyok. Most volt a 2. lombikom (kistesó projekt, Dévai) és 2 babát kaptam vissza. Így van esély az ikrekre, csakhát a doki nem látta tisztán a másik petezsákot csak egy esetleges körvonalát. Ezért lesz szerdán ismétlés addigra nagyobbak lesznek és megtudjuk mennyi az annyi.

B6 vitamint is szedtem - nekem semmit sem segített! De kifogom bírni most is ha beköltözik rókakoma! :roll:

Kép

Kép
éca
 
 


Zölddisznó!

Köszi a linket! :wink: És a Violka dícséretet szintúgy! :)

Éca!
Üdv Neked is! Én csak folsavat szedek, de azt már 3 hónapja! Violkával szedtem az Elevitet, de ugyanúgy rosszul voltam, így most már nem szedem. Amúgy figyelek az ételekre, hogy sok vitamint fogyasszak.

Közben felhívtam a dokimat, és kaptam egy jövő szerdai időpontot, háát, komolyan, jobban izgulok, mint az első terhességemnél! :oops: :shock:

Még egy kérdésem lenne, amit persze a dokimtól is megkérdezek majd, de hátha van valaki, aki hasonló cipőben jár: Az ekcémám miatt használok egy oldatot a fejbőrömre, ami nélkül sajna nem bírok meglenni, mert véresre kaparom a fejbőröm. Ez steroidot is tartalmaz, és hát ugye az most nem szerencsés, de sajna tényleg nagyon durva nélküle. Violánál még nem volt ennyire kifejezett ez a betegségem, így tanácstalan vagyok.

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Éca: Gratulálok!!!! Üdv a csapatban, vagyunk itt még páran lombikosok. Mekkora volt a petezsákod amelyik jól látszott?

Jevi: nagyon kis tündéri a lányod! gyönyörű kis csaj... :)

A hajfestést én sem támogatom, de nem hiszem, hogy nagy baj lenne belőle.... mindenesetre én csak színezném a természetesre, az mégsem olyan erős vegyszer mint a szőkítés..

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Csöppke
Azért túlélted... :wink:
Ilyenkor örülök, hogy a vérvételeket meg tudom oldani házilag... mennyivel jobb, ha az embert ágyban fekve szúrkálják... :lol:

Orsitigris
Baleset :cry:

Jevi
Ha kaptál anti-D-t akkor nem lehet baj, azt azért adják, hogy az esetlegesen benned keringő ellenanyagokat megkösse... de... jobb helyeken Rh- mamiknál terhesség alatt többször néznek ellenanyagszintet...

Éca
Sorstárs... :wink:

Hányingerre 3x2 B6... nekem pl. Elevit fokozza a hányingert, úgyhogy nem is mindig szedem...

Hajfestés
Nyugodtan lehet...
Vendég
 


Jevi
Miután abból nagyon minimális mennyiség szívódik fel... szerintem, mehet...

Lányok!
Pesten kimentek az utcára? Vesztek levegőt? Vagy egész terhesség alatt egy üvegbúra alatt fogtok ücsörögni?
(bocs, hogy ez kitört belőlem, de szerintem, nemm kellene mindentől ennyire parázni... aki parázhatna az én vagyok... eü. diplomásként...:wink: )
Vendég
 


Sziasztok
Maradtam a hajszinezésnél :( Biztos ami biztos....Igy is jó csak gyorsabban kopik :?
Jevi
Én is negatívos vagyok méghozzá 0 RH-.Nem volt semmi gond belőle,kaptam szurit és ennyi
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Háát ez véletlen sikerült...csak próba akart lenni,de ha már így alakult teszk fel majd jobbat,és mindkettőröl
Vendég
 


Jevi! Terhesség időszakában az előny/kockázat mérlegelése alapján alkalmazható (egyes vizsgálatok szerint a szteroiddal kezelt terhes nők újszülöttei között gyakrabban fordult elő kis születési súly).
A szteroid kismértékben kiválasztódik az anyatejbe. Szoptatás időszakában az előny/kockázat mérlegelése alapján alkalmazható.

Kép
zölddisznó
 
 


[quote]L írta:ányok!
Pesten kimentek az utcára? Vesztek levegőt? Vagy egész terhesség alatt egy üvegbúra alatt fogtok ücsörögni?
(bocs, hogy ez kitört belőlem, de szerintem, nemm kellene mindentől ennyire parázni... aki parázhatna az én vagyok... eü. diplomásként... )


...egyetlenegy iszonyatosan nagy különbség van:
Pesten élűknek muszáj pesten szívni a levegőt, de hajat festeni nem feltétlenül.

Kép
zölddisznó
 
 


[quote="zölddisznó"] írta:zölddisznó
[quote]L írta:ányok!
Pesten kimentek az utcára? Vesztek levegőt? Vagy egész terhesség alatt egy üvegbúra alatt fogtok ücsörögni?
(bocs, hogy ez kitört belőlem, de szerintem, nemm kellene mindentől ennyire parázni... aki parázhatna az én vagyok... eü. diplomásként... )


...egyetlenegy iszonyatosan nagy különbség van:
Pesten élűknek muszáj pesten szívni a levegőt, de hajat festeni nem feltétlenül.


No komment....
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?