Új privát üzeneted érkezett!

Hahó!
Engem is meglepett a sok infó, amit látott az Uh-n, álomomban sem hittem volna,hogy ilyen jó a gépe .
Szakadék: Az Orvosom az István kórházban főorvos, neve dr Hetényi Gábor, és a Váci óton van a magánrenedelője, a Siklós főorvossal együtt renelnek kedden és pénteken du-n.
És sztem se aggódjál, minden rendben lesz. Csatlakozom minyuhoz, attól, hogy nincsenek terehességi tüneteid, attól még minden rendben van. (Azt el sem mondom, hogy a régi orvosom mit mondott a terhességi tünetekről, mert jól kiakadnátok..-én is kiakadtam anno..- a lényege az, hogy régen a leányanyáknak, akik titokban szültek, egyiknek sem volt terhességi tünete, vajon miért nem?? , szóval arra célzott, hogy sokszor csak pszichés az egész...hát nem tudom..)
De annyit én mindenképen javasolnék neked, hogyha tényleg aggódsz, akkor keressél egy magándokit, aki teljességgel odafigyel Rád és a problémáidra, és ne ragaszkodj az Sztks-hoz. Nekem nagyon megnyugtató, hogy Bármikor felhívhatom, Bármilyen ügyben. Pl . tegnap, már agyonparáztam magam itt a hasfájásommal, és felhívtam. Beleszólt a megnyugtató hangján, hogy akkor menjek el, és megnéz.. stb, Szóval nekem ez sokat számít! Ha érdekel az elérhetősége, akkor szívesen elküldöm priviben!
Minyu! Gratulálok az Uh-hoz! Szépen növöget!
ajsa
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánnátok, esetleg csatlakoznék, bár még nem tudom 100 %-ig, hogy mi a helyzet, mert csak pénteken megyek dokihoz. :roll:
A kalkulátor szerint március 21-re kellene érkeznie a Picurkának, azaz a 7. hétben járok.
Magamról annyit, hogy 30 éves múltam, van két rosszcsont fiam. :lol: :lol: :lol:

Visszaolvasni Titeket nem tudom mikor lesz időm, de majd igyekszem! :wink:

Mindenkinek gratulálok a Babáihoz!
Én is alig várom, hogy a dokim megerősítsen abban, kistesó fejlődik a pocakomban. A környezetemben egyébként még nem nagyon tudják, mivel annyi rosszat hallottam, olvastam mostanság, hogy nem merem elkiabálni a jó hírt! Bár eddig mindig azt mondtam magamnak, ha a baba meg akar maradni, akkor meg is fog - történjen bármi, ha meg nem, akkor az ellen sem tudok tenni semmit!
Szerintetek mi az oka annak, hogy az első két gyermekemnél összesen nem aggódtam annyit, mint a 3.-nál az első pár hétben?
Pedig nagyon tudatosan készültem rá!
Lehet, hogy öregszem?

Na, most, hogy ilyen "csodálatosan" sikerült bemutatkoznom, megyek is és nem fárasztalak tovább Titeket!
Nyugodtan írjátok ám meg, ha ilyen lökött nőszemélyt nem láttok/olvastok szívesen!

Mindenkinek szép napot kívánok!
Vendég
 


SZia Ódry, gyere bátran!
Gratulálok a 2 nagyfiadhoz. Mennyi idősek?
És persze a picurhoz is :lol:

Mennem kell főzni az ebédet.
Vendég
 

 
 

Szia Ódry!

Két lehetőség van a túlzott aggodalomra:
1. régen voltál utoljára terhes (5-6 év)
2. lehet, hogy kislány :?: :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szakadék!

Elmondanám, hogy nekem csak ezzel a gyerkőcömmel van tünetem ezzel se sok már. végre, spec én örülök neki, hogy elmúltak a tüneteim egyetlen ami megmaradt a puffadás, szorulással.

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Üdv.Ódry!!!

Két rosszcsont fiú...ismerős szitu :lol: :lol: :lol:

Hány évesek??

És egyébként teljesen úgy vagyok mnit te,most a harmadik babánál aggódom a leges-legtöbbet!!!
Az elsőnél az ember még.úm."tudatlan"volt(legalábbis ezen a téren én igen)a másodiknál már okosabb,na most meg már para mindentől :o mert már mindennel tisztában van.

Szakadék!

Az tényleg nem gáz ha nincs tünet,van több ismerősöm is akinek nem volt.Ez még nem jelenthet egyből csak rosszat!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Egy este ennyi info! Üdv az újaknak és gratula a babákhoz!

Lexus, hányan vagyunk eddig??? Csak érdeklődés szinten, mert olyan jó, hogy egyre többen és többen!!!

Reggel voltam dokinál, toxoplazma vizsgálaton és fül-orr-gégésznél az orrdugulással és tudjátok, a multkor nekem fizetnem kellett...Most is elő a kiskönyv, mondom, hogy hova megyek, mondta, hogy akkor 300 Ft. Kérdeztem, hogy kismamaként is? A vélasz, szerintem igen, nem biztos, de az a legjobb, ha ideadja... ??? Érdekes módon, amikor hivatkoztam rá, hogy tudom, hogy nem kell fizetnem, akkor rögtön odaadta a sorszámot ingyen :) Úgyhogy köszi a tanácsot!

A gégész nem segített rajtam, mert mondta, hogy ő ugyan nem ért egyet, de a nőgyógyászok nem tanácsolják az orrcseppet, úgyhogy kitartás, már csak 3 hetet kell kibírnom nyitott szájjal...

Na mindegy, jó idő van, szép nyár, nagy baba, mi kellhet még????

Szakadék!

Megértem, hogy ennyi próbálkozás után már tartasz minden tünettől/nem tünettől, de nem lehetne inkább gyorsan dokihoz szaladnod, hogy ne stresszeld feleslegesen magad???????

Nem lehet annak a csöppségnek semmi baja, annyian drukkolunk érte!!!!!

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Megint van pár perci időm... :lol:

Szóval: a nagyfiam 6 és fél éves, a kicsi pedig 2. Nagyon ügyesek, okosak, szépek stb. csak rettentő elevenek! Néha elég nehezen viselem - pláne mostanság, de szeptembertől kezdődik a suli, úgyhogy napközben csak az egyik fiú kap esélyt arra, hogy teljesen kiakasszon! :lol: :lol: :lol:
Ja, és persze az iskolakezdéstől is parázok "kissé"!
Na mindegy, biztosan minden oké lesz, és most is csak a hormonok miatt stresszelem magam - mert egyébként nem vagyok ilyen aggódós.

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem kész rémálom az evés!
Ha nem eszem azért érzem rosszul magam, ha igen, akkor pedig azért. Ez nekem kicsit szokatlan, mert az első terhességemnél a fűszerektől kellett hányingert kapnom, a másodiknál már magától a 'pizza' szótól rosszul voltam, de most nem tudom meghatározni konkrétan, hogy mi a fenével van bajom! Igazából semmit nem kívánok és szinte mindentől undorom van! Mivel azonban ennem kell, így megpróbálok pár ételt magam elé képzelni és abból csipegetek, aminek a gondolatától nem vagyok rosszul.

Ajaj, felébredt a kisfiam a déli alvásból, pedig még nem kellett volna. Megpróbálom visszalatatni.

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Szakadék! Ne menj el! :( Lehet, h csak olyan mázlista vagy, h elmúlnak a tüneteid, és semmi gáz nincs! Nekem nagyon hiányoznál Te is, meg az írásaid is..

Eszter! Fogalmam nincs, h a topikban hányan lehetünk, de nagyon sokan, és egyre többen, ez tuti! Arra jutottam tegnap, h csak akkor csinálom meg, amikor mindenki, vagy de legalábbis már jó sokan beküldték az adatokat, mert ha excel-ben csinálom, akkor nem lesz olyan szép, úh alapból képként szeretném megcsinálni!

Panni! Köszi az adatok pótlását! ;)

Ódry! Üdvözöllek én is közöttünk! Gratula a fiúkhoz, meg a pocakbabához!
Az evéssel sajnos ugyanúgy állok, mint te, semmit nem kívánok, és attól, h nem eszem, rosszul vagyok, ha meg mégis szívesen ennék vmit, akkor 2 falat után pocsékul érzem magam..
Ha szeretnél bekerülni a tábliba, akkor küldj te is adatokat priviben légyszi! :)

Megyek pü-ket olvasgatni ;)

KépKép
lexus
 
 


Köszi mindenkinek a gratulációkat !

tand :remélem te is ilyen hírekkel fogsz hétfőn jelentkezni :D
boszi30
 
 


Klarissza, Cicuka, Boszi! Megkaptam a priviket, el is mentettem az adatokat, köszi!

Kacika! Neked pedig vszoltam :)

KépKép
lexus
 
 


Lexus!
Itt vagyok, olvasgatok!!!!

Eszter! Köszönöm a kedves szavakat, el sem hiszed mennyire sokat jelentenek. Hidd el, hogy megpróbálom én félvállról venni, de az eszem arra felé jár egyfolytában. Most szereztem egy nagyon jó maszek doki telefonszámot Pesten, de várom, hogy Ajsa is válaszoljon majd a privimre, hátha eljutok majd az Ő dokijához.

Legkésőbb jövőhéten kedden pontot teszek az ügy végére, és kiderül, hogy nevetünk vagy sírunk!

Addig olvasgatok ezerrel!

Ódry!!! Üdvözlet nálunk!!! Én is fiúkat szeretnék nagyon, nekem már van egy, remélem a mostani is az lesz!!!!!
Vendég
 


Szakadék, hidd el, minden rendben lesz!!!!!!!!!Bár tudom, mit érzel, én is végigparáztam, amíg meg nem láttam a szívét, de a no tünetnek hidd el, örülni kell, okés???
Vendég
 


Szakadék! Lafead-nak igaza van, annak, ha nincsenek tünetek, igenis örülni kell! ;) Jövő hét kedd pedig már nincs is messze, és velünk gyorsan elrepül az idő, úh ne csak olvasgatni, hanem írni is tessék! Értem? ;)

KépKép
lexus
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops:
Jóóóóóó, okés, értettem, nem hisztipisztizek tovább na.
Kicsit belelovaltam magam, ez tény...... :shock: :roll:

Elnézést kérek! :?
Vendég
 


Mki belelovalná magát sztem. És nem is hisztizel ;) Csak azt mondtuk, h gyereéskész :D

KépKép
lexus
 
 


Sziasztok csajok!

Ismét üdv az újaknak! Most már tényleg jó sokan lehetünk!

Erről jut eszembe, Lexus mi is küldjünk neked privit, vagy a mi adatainkat össze tudtad szedegetni?!?!

Minyu, gratula az uh-hoz!

Szakadék neked meg no para, ha az ember az egészet így végigizgulná, akkor már nem is tudnánk a babát élvezni, mivel minket a szülőszobáról egyből a zártosztályra vinnének!

Kép
tand
 
 


Tand!!!

A mai első mosolyomat Te csaltad ki!!!! :lol:

És milyen igaz!!!
Vendég
 


Szakadék, örülök, hogy egy kicsit jókedvre tudtalak deríteni! Már ezért megérte ma felkelni! :D

Kép
tand
 
 


Szakadék !

Sok erőt és ne add fel !
Tandnak igaza van, mindenkiben van egy kis félsz, szerintem :!:
boszi30
 
 


Andi! A te adataid speciel megvannak ;)

KépKép
lexus
 
 


Lányok :!:

Kérlek segítsetek !
Hogyan tudom belinkelni a vonalzót :?:
Bocs a tudatlanságomért :oops:
boszi30
 
 


Boszi! Megcsinálod vmelyik oldalon a vonalzót. A külföldi oldalak hármat, a babafalva két kódot ad ki. Ha pl. ott csinálod, ahonnan nekem v Andinak van, akkor a BBCode-t kimásolod, ha a babafalván, akkor a PHPBB kódot (asszem ott ez a neve) kell kimásolnod. Aztán fent van egy olyan rész, h Segédletek, ezt le tudod nyitni, ott kiválasztod a Profilt. És az aláírás részhez beilleszted a kimásolt kódot.

Remélem, érthető, a magyarázás nem az erősségem :D

KépKép
lexus
 
 


Köszi Lexus, ari vagy :D
Nagyon is érthető, este kipróbálom :P
boszi30
 
 


lexus :)
(csak egy tipp, nem belepofázandó, de:) mindig jönnek majd újak, és lesz 1-2 emberke, aki lemorzsolódik, igy képként megcsinálni macerás. sztem. Én excellben vezetem a táblit, szép szines, onnan másolás, majd valamilyen képszerkesztőbe beillesztés és onnan már el tudod menteni képként.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok! :)

Szakadék!
Az megynugtat, ha azt mondom, hogy 7+1 de semmi tünet?
A semmi alatt a következőket értem: hányinger, émelygés, hányás, rosszullétek, étel undor, vagy kívánosság, szagérzékenység, hasi fájdalom stb. Lexus többször kifejtette, hogy irigyel emiatt. :wink: :lol:
Ami van: mellfajdalom, de nem vészes, aludnék (de sajna mostanság nem megy minden délután, tekintettel a melóra), türelmetlen és hisztis (alapjáraton is temperomento van bőven :lol: ).
Igaz a szívhang nyugatott meg. :roll:

Idegeskedhetsz, de kár, mert az a babó ott lapul a pocakodban. :wink:

Üdv. az újaknak. :)
Vendég
 


Hello Lányok!

Üdv az újonnan érkezőknek! :)

Szakadék!
Én is kérlek szépen, hogy ne add fel, én is így vagyok a tünetekkel, ahogy Te. Idáig émelyegtem, most meg pár napja, mintha elvágták volna. A mellérzékenység is tompult, már nem érzem annyira erősen, mint az elején. Mindannyian szorítunk értetek :!:

Minyu,
grat az UH-hoz, de jó, hogy feltetted a képet! Nagyon ari a pici! :D

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Jaj, Lexi, a tegnapi vitaminos dologgal kapcsolatban: igen, a doki meg a gyógyszerész kötelessége lenne elmondani, hogy melyik vitamin mellé melyiket kéne szedni, de úgy látom, magunknak kell sokminden után járni. Jó, hogy van a Net, ez majd jól kiokosít. :)

Melinda

Kép
melinda80
 
 


tand írta: ha az ember az egészet így végigizgulná, akkor már nem is tudnánk a babát élvezni, mivel minket a szülőszobáról egyből a zártosztályra vinnének!


Na ebben van valami.... :P

Szakadék,
nekem alapból elég erősek a tüneteim, de volt egy-két nap, amikor csökkentek, sőt volt, hogy teljesen elmúlt MINDEN. Én is ugyanígy beparáztam, aztán meg néhány nap múlva visszasírtam a hányinger-mentes időszakot...
Viszont mivel alapból ultraextrahiper-türelmetlen ember vagyok, hát még babásan, nem osztom a többiek véleményét, hogy várjál keddig. A magam részéről (szubjektív vélemény, hangsúlyozom!!!! :shock: ) biztos, hogy az első kórházra, ügyeletre, nőturkászra, fizetős uh-s helyre vagy a jóistenre is ráverném azonnal az ajtót, hogy kérem szépen, tessék nekem csinálni egy soron kívüli uh-ot. Legfeljebb nekik elmesélnék még a tünetnélküliség mellé egy kis hasfájást vagy ilyesmi, hogy szóba álljanak velem..... Különben tuti, h becsavarodnék. :oops:

Szeretettel üdvözlöm az újonnan érkezőket, kiemelten különösen a hányingereseket-undorosokat, de jó így együtt szívni!!!!!.... :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na jó lelövöm magam....

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Minyu! Kétségtelenül ebben is van vmi ;) Végülis még van időm átgondolni, h hogy legyen szépecske, mert még amíg mki beküldi az adatot, az gondolom pár napig tuti eltart majd :) De pl. többek között az a bajom az excellel, h ha beírom, h ki mikor fog szülni, teszem azt 2008. mércius 20. (én), akkor az excel azt nem így írja be, hanem 20. márc. :? Erre nincs vmi tipped, h szépen magyarul legyen benne? Biztos át lehet állítani, vagy nem tom, erre még nem sikerült rájönnöm..

Meli! Hát igen, erre jó a fórum és az internet ;) Ha te pl. nem írod tegnap, akkor én kalcium nélkül szedem addig, amíg nem szól vki más, már ha egyáltalán lett volna az a bizonyos vki más.

Mptar :lol: :lol: :lol:

KépKép
lexus
 
 


mércius = március..

És képzeljétek! Hazafele a munkából betévedtem egy könyvesbolta, h megnézzem, milyen kismama-könyvek vannak, gondoltam, átmegyek takarékos nőbe, felírom a címeket, aztán majd kiveszem a könyvtárból :P Aztán kijöttem egy lány meg egy fiú utónévkönyvvel :D Különösebben még nem foglalkoztat a névválasztás-téma, de annak azért örülök, h már van ilyen könyv, és ha oda jutunk, lehet majd használni!

KépKép
lexus
 
 


Ódry privije is megjött, köszi :)

Lányok! Nagyon sokan megyünk pénteken dokihoz :D

KépKép
lexus
 
 


Lexi,
micsoda véletlenek vannak! Hazafelé jövet könyvárusítás volt egy téren, betértem, egyből a babakönyvek felé vettem az irányt. Pont én is utónévkönyvet találtam, de nem vettem meg, gondoltam majd akkor, ha kiderül a bébi neme. :lol:

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Hello :lol:

Igen,én is már alig várom a pénteket az UH miatt,végre hallhatom a szivecskéjét és megnyugodhatunk picit(de csak picit mert megy a para tovább :lol: )Szerintem ez tök természetes hogy mindenki aggódik egy kicsit.Hagy ne mondjam ,hogy minden egyes wc-re menetelkor a WC papírt vizsgálom...(már bocs :oops: )
Ti is vagytok így ezzel???

Szakadék!
Mpatr véleményével egyetértek,ne várj keddig,addig szétvet az idegeskedés :? Csak azért, hogy megnyugtasd magad menj el előbb egy uh-ra!!

Meli,Lexus!

Mit írtatok a vitaminokról??Bocsi de lemaradtam..Mihez kell szedni a kalciumot???

A kaja nálam is egy nagy feladat manapság....semmit nem kívánok enni de közben meg csak akkor vagyok jobban ha eszem :? :?

Jó éjt! :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Meli! Azta! :D Egyébként én is gondoltam rá, h ott hagyom, de aztán nem tudtam megállni, és el is kezdtem lapozgatni a lányneveket. Eddig minden második oldalon van olyan, ami tetszik :D

KépKép
lexus
 
 


Panni! Meli írta tegnap, h egy kismama barátnője szólt neki, h a Magne B6, vagyis a magnézium mellé kell a kalcium, mert az egyik a másik hiányát okozza.
Meli! Ha vmit rosszul írtam, javíts ki! ;)

KépKép
lexus
 
 


Hello Panni!

Aha, én is mindig ránézek a wc papírra, biztos ami biztos. :roll:

A magnéziumról beszéltünk, hogy úgy hallottam, kalciumot kell szedni mellé, mert egyik a másik hiányát okozza.

Át akartam írni a picim nevét a vonalzón, új kész vonalzót szerettem volna beszúrni a profilban, de nem jeleníti meg. Nem értem az okát, mert mindent ugyanúgy csináltam, mint korábban. Alszom rá egyet, hátha rájövök a megoldásra. Szerintetek mit bénáztam el?

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Meli! Nem lehet, h csak annyi a baj, h a html kódot másoltad be? Vagy a másik tippem, h nem bénáztál el semmit, hanem a babafalvával van a gubanc.

KépKép
lexus
 
 


Ja, wc papír.. Én is! :oops: :oops:

KépKép
lexus
 
 


Nem a html kódot írtam be. Ja, lehet, hogy a babafalva oldallal van valami gond.
Majd holnap szerkesztgetek, ha akkor se lesz jó.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Megyek, mert hamar reggel lesz...

Jó éjt!

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Jó éjt, Meli! :)

KépKép
lexus
 
 


Jó reggelt, lányok!

Hát, nem tudom mikor jutok el oda, hogy visszaolvassalak Titeket, mert elég sokat írtok minden nap! És ez tök jó! :wink: Remélem így is marad!

Bocsi, hogy nem írok még mindenkinek személy szerint, de előbb nagyjából szeretnék mindenkit azonosítani, nehogy hülyeségeket írjak...

A wc papíros dolog nálam is nagy "sláger", kiegészülve magával a wc csésze böngészésével is, mivel valamelyik nap véletlenül megláttam benne 2 db 1 Ft-os nagyságú rózsaszín izét, és ettől teljesen beparáztam! Előző nap anyukámmal egy bazi nehéz íróasztalt cipeltünk az autótól a bejárati ajtóig - mivel a pasik (férjem és apukám) dolgoztak. Úgyhogy már szinte be is beszéltem magamnak, hogy azok biztosan az én kicsikéim voltak, de akiknek elmeséltem, egybehangzóan azt állították, hogy az ki van csukva! :roll: Ja, és másnaptól a mellfeszülés és érzékenység is eltűnt! (Bezzeg az émelygés az maradt!) :evil:

Megyek, folytatom a nagytakarítást! (Azt hittem 2 nap alatt végzek vele, de ha ilyen tempóval haladok, lehet, még jövő héten is ezt fogom csinálni!) :twisted: :oops:

Legyen szép a napotok!
Vendég
 


Jó reggelt lányok !

Ma reggel arra keltem, hogy nagyon fáj a pocóm :?
Vettem én is magnézium tablettát, de amikor írtátok hogy egyedül nem jó szedni abbahagytam .
Lehet hogy elmegyek már végre a védőnőhöz, mert jó lenne ha ellátna tanáccsal .
Nektek mi a véleményetek ? Tulajdonképpen megszűnik egy idő után a fájdalom :)
Ódry, szerintem nem nagyon kellene cipekedned :!:

Anita
Kép
boszi30
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy ilyen ritkán kapcsolódok be hozzátok, de így jön össze. :oops:
Lexus! Nem is tudom, hogy én minden adatot megadtam?!? Aug 7-én megyek következőnek orvoshoz és uh is lesz.
Minden újjat köszöntök én is nagy-nagy szeretettel!
Jó olvasni, hogy mindenkinek köröbelül ugyanúgy jár az agya, Wc papír stb... Egyenlőrte én magnéziumot még nem szedek, de tényleg nem elhanyagolható az infó, hisz most kalciumra is nagy szükségünk van. Nekem is napi program ,hogy pár percet böngészem az utónévkönyvet. Hát remélem, hogy két nevet kell kiválasztani. :D
Kedden két szívdobogást akarok látni punktum!
Persze én se vagyok teljesen normális. Két ismerősömmel is elmeséltettem a vetélését, és az mégjobban megijesztett, hogy mennyire más volt a kettő. Na ezt most lehet, hogy nem kellett volna leírnom ,elég ha magamat riogatom. DE ami szerintem ami mindenkinek fontos az az, hogy mindkettőnél voltak tünetek rendesen. ÉS NEM AZ, HOGY ELTŰNTEK A TERHESSÉGI TÜNETEK. Szóval inkább csak örüljünk, ha kevesebb a kellemetlenség. [/b]

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Nekem is fájt éjjel a pocim. Pedig sosem szokott. Úgy látszik valami van a levegőben, vagy légnyomás-változás vagy mittomén. :roll:

Szakadééééééééééék, mi újság :?: :?: :?: :?: :?:

Mindjárt indulok a védőnyanyához csak megfürdöm.
Tényleg, mostanában annyira erős testszagom van, hogy őrület. Ti nem tapasztaltok ilyet? Nagggggggyon GÁZ. :lol: :oops:

wc papír? stimmel... :roll:

Ja, lexa, azt hiszem, itt írtad, csak lusta vagyok vissazolvasni, akkor meg nem reagáltam le: Nekem a fiammal 11 kg-ot sikerült felkapnom, amiből 9 lement a szüléssel. 18 hónapig szoptattam, akkor viszont feljött 15 kg. Szerintem is alkati kérdés. A hasam vele 11-12 hetesen látszott, a kicsivel most 9. hétben akkora, mint egy 4 hónaposnak.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mpatr!

Én is érzékeltem a testszag változást. Szerencsére nem erős, csak egy kicsit más.... Biztos a hormonok!

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


:?: Csajszik, volna két távlati körkérdésem:

1. A köldökvért Ti levetetitek?
2. Dúlát hány hetesen kell fogadni?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!

Hihihi wc-papír (u.a.)

A pocakom nekem is szokott fájni általában egyik oldalon egy ponton, de tegnap éjszaka a másik oldalon is fájt, de az én dokim azt mondta, hogy amíg fáj vagy szúr vagy feszít nem kell parázni csak a méh és tartószalagjai tágulnak. Ha melegnek érzed, és görcsöl mint mensikor akkor már egy kicsit komolyabban kell venni :wink:

Csajok azért azt elárulhatnátok, hogy bírtok fennmaradni éjszaka 11-ig :roll: én már fél 9-kor alszok reggel 7-ig, mondjuk én éjszaka kelek 3-szor pipilni. De minden reggel fáradt vagyok és aludni akarok

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Sziasztok!

Magnézium: a Magne B6 extra papirján az van, hogy + kálciumot mellé szedni nem jó, mert gátolja a felszivódást. Nem káliumra gondoltok? Én is emlékszem a kálium-nátrum pumpa nevű elvre (a kettőnek ki kell egészitenie egymást, ahhoz, hogy jól működjön a szervezet), de lehet, hogy ez a mennyiség még nem akadályozza a korrekt működést. Na, most légy okos...

mpatr :)
1, nem, anyagiak miatt...
2, nem tudom, de a 2005. nyári babások között van egy dúlánk, ha gondolod megkérdem.

pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: