Új privát üzeneted érkezett!

Szia,

Adire :( nagyon sajnálom ami történt a többiekel együtt. Kitartást kívánok neked! Addig is és ezután is maradj velünk itt a fórumon.
vikci79
 
 


Lexus Még nem gratulálok, majd ha megszületik én ilyen vagyok, d enagyon örülök neki, hogy úgy tűnik minden jel szerint kismama vagy. Nem csodálom, hogy várod már az uh-t. Ez bagyon izgi.

Most egy kicsit megilyedtem és azonnal várni kezdtem az uh vizsgálatot. El is kesereredtem egyben, mert teljesen beleéltem magam Adire helyzetébe.

Lexus a gyömbéres keksz állítolag nagyon jó a Tescóban lehet kapni. Ezt már sok helyen olvastam, hogy bevállt.
vikci79
 
 


Meri,
Szeretnél a tábliban benne lenni? ha igen kérek adatokat :D

Anubias,
Hol vagy mi volt az uh-on???

Little,
Nagyon örülök hogy minden rendben van :D

Vicki,
Leírhatatlanul rossz lehet ami Adireval történt de ne gondolj most ilyenekre vagyis magaddal kapcsolatban ne tegyed! Minden rendben lesz erre gondolj!!!

Kép

Adire,
Így raktalak be mert a tábliból nem akarlak kivenni bízom benne hogy hamarosan megint kisbabát vársz majd és ne tünjél el a topicból!
Vendég
 

 
 

Renducsek. Így lesz. Lehet, hogy én is a Sote II-t választom, mert ott ismerek egy dokit aki eléggé megbízható.Holnap megkeresem.

Ma olyan jó volt látni a Balcsit, mert elkísértem a férjmet Körmendre dolgozni. Már várom az aug.2-8-ig tartó nyaralást.
Úszni, úszni , úszni...
vikci79
 
 


Rendicsek bocsi
vikci79
 
 


Tényleg Bingi írt a tegnapi uh-ról vagy csak én nem látom.
vikci79
 
 


Little,


jaj de jó, hogy jókat is hallok. Én is most a padlizsánkrémre vagyok rákattanva, hogy jól megsütni parázsban amikor már a grillezést befejeztük megfűszerezgetni ezzel azzal hmmm. Ezt most lehet, hogy nem kellett volna leírnom Bocsi Képes vagyok olyan vastagon kenni, mint maga a kenyér. Most még imádom, kívánom, de lehet, hogy követlek majd. Mostanában én is megkívánok valamit, de ha már ott van előttem akkor már nem is kell.

Csak így tovább :wink:
vikci79
 
 


Nem írt...

Bingi, Anubias?????????
Vendég
 


Viki, te hol tartasz? És ne aggódjál, fölösleges!!! Inkább mondogasd, hogy minden rendben lesz. :D Vagy tereld el a figyelmedet! :D

Panda, ari vagy! Ma vagyok 11+4, 30, nincs, SOTE II., jan. 26., júl 18. uh, Bébibogyó :D:D:D

SOTE II. Olvastátok, hogy van ingyenes "felkészítő tanfolyamuk"? Meg lehet nézni a kórházat, vannak mindenféle témák, és torna. Szeptember közepétől. Ti nem gondolkoztok ilyesmin?

meri
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy így eltűntem,de most már leszek. :wink: Most értem haza a dokitól és a babácskával minden rendben.Holnap teszek fel képet is.Viszont a lepénykezdemény széle a belső méhszájon tapad. :roll: De nem lehet baj,mert így érzem. :wink:

Holnap jövök bővebben

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Eszter, örülök, hogy minden rendben. És nem is lesz baj, tessék elhinni! :D

meri
 
 


Eszter,
Éljen :D és most már gyere gyakrabban!
Kép
Vendég
 


Anubias! Az ahogy nő a méhed, simán feljebb lesz. No para.

GYerekek, annyira émelygek 3 napja, hogy ez már kezd túlzásos lenni. A fiam is ugyanígy megkínzott annak idején. Próbáltam én mindent, a gyömbéres keksztől a ráolvasásig, de semmi nem használt. Most úgy tűnik, találtam valamit :D :D : homeopátiás gyógyszer. Lehet külön kapni, Cocculus indicus néven, nekem CH15 vált be és nagyon jó a komplex Boiron-os készítmény, azt hiszem Cocculine a neve.
Főleg azoknak, akik hozzám hasonlóan csak émelyegnek és nem hánynak.

Tényleg nincs majrébarát fogdokitok? :mrgreen:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Mpatr!

Én is a Cocculine-t szedtem hányinger idején, most szerencsére "csak" émelygés van, meg gyomorégés. Nekem bevált, tudom ajánlani mindenkinek.

Nekem fogorvos terén könnyű dolgom van, mert a sógoromhoz járok:-)) De ő Győr-Sopron megyei, úgyhogy őt nem ajánlom neked.

Nálam a jelenlegi tünetek, pisilés egyfolytában, iszonyatos mellfeszülés, émelygés, gyomorégés. Szerencsére az utóbbi kettő nem állandó. :D Nálatok mi újság tünet-téren?

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Katuci,
Nekem a fejfájás az ami új tünet remélem ez hamar elmúlik mert nagyon rossz tud lenni. Kevesebb lett a hányingerem végre :lol: azért még van hányás de elviselhetőbb az egész. Szokásos pisi, fáradság még megvan.

Pati,
Én is próbáltam homeóst sajna nem sok sikerrel örülök hogy neked segít :D
Vendég
 


Sziasztok,

Igazad van Meri. Köszi a bíztatást csajok!
Nem aggódom , bár eddig azt hittem tünetmentes vagyok . De hál istennek visszajött egy pici émelygés. Nekem a pocakom szokott görcsölni. Ma reggel a lábam derekam hasam úgy görcsölt, mint egy mensis. Nem tudom ez rendben van-e. Jövőhéten megyek a dokihoz ez már a Baross utcai lesz. Nem tudjátok, hogy ez a Sote I vagy II. Jó lenne, ha a II lenne , mert akkor amit írtál Meri azt meg is nézhetném.

Én el fogok járni ősztől terhestornára mert mindenhol akkor kezdődik, bár nálunk nem ingyenes a kerületben, de eléggé kedvező áron van Kb.600Ft/alkalom és közel van. Én azt javaslom, hogy a helyi kultúrházban érdemes megnézni. Álltalában mindenhol vannak ilyen és más jellegű folalkozások és hasonló árakon.
vikci79
 
 


Sziasztok! Megnéztem a honlapjukon ott van a részletes program. Remélem jó a honlapcím: http://www.usn.hu/intezetek/hirek/hir.p ... ews_id=972

Erre is szívesen elfogok menni,remélem csatlakoztok hozzám minél többen. Bár a 2.előadásra nem tudok majd elmenni, mert nászúton leszek, de a többin majd igyekszem.És ott tudnánk találkozni is ez szuper lenne nem?
vikci79
 
 


Jó a honlapcím érdemes megnézni!
vikci79
 
 


Vendég
 


Viki, látod, nekem ennyi eszem nem volt, hogy betegyem a linket. :D:D:D A Baross utcai az sajna az I. De nem vagyok biztos benne, hogy ez kizáró ok... És egyébként valószínűleg én is a 2.-ra nem fogok tudni menni. :D:D:D Nálunk egyébként sajna nincs terhestorna. :( Ezért szoktam mondani, hogy ez még mindig egy városnak csúfolt falu 5 percre Budapesstől. :D:D:D Én azért gondoltam ezt a klinikásat, mert ha már egyszer úgyis ott vagyunk... Erre egyébként lehet menni egyedül is, ugye? Vagy úgy ciki? Vagy ti mit gondoltok erről?
Görcsökre MagneB6, vagy még jobb 1 pohár finom vörösbor, esetleg sör... Látod, válogathatsz. :D

Na de amiért jöttem: ma elkészítettem életem első madártejét!!!! Tessék nekem gratulálni!!! :D:D:D Főleg, hogy még a szagától is felfordul a gyomrom! :D:D:D:D:D

Pati, nekem lehet, hogy van egy ismerősöm... De magánrendelője van csak... Megkérdezzem? Palotán valahol.

meri
 
 


Vii,
Nekem is görcsölget a hasam én magneB6-ot szedek már a beültetésem óta. Nagyon jó hamar elmúlik a görcs tőle.
Vendég
 


Panda, akkor egyre gondoltunk. :D Olvastad az adataimat?

meri
 
 


Kép
Vendég
 


Jaj a heteidet elrontottam :oops:
Vendég
 


Meri ,

szerintem én egyedül fogok menni. A férjem dolgozik . Nem tudom, hogy ez gáz vagy nem de az bizti, hogy nem leszünk ezzel egyedül.

Köszönöm a tippeket. Bár igen a dokim mondta, hogy szedjem szedtem is, de aztán úgy gondoltam már nem kell de mindjárt beveszek 2-őt. Néha vannak ilyen önfejű gondolataim.

Pandi neked a honlapcímet is köszi.

Meri valóban nem baj, hogy az nem a II, de azért köszike.
vikci79
 
 


Panda, nem számít, mert úgysem lehet ezt pontosan megmondani. Mensi szerint pont ma töltöm a 12.-et. :D:D:D
Viki, miért kell neked a máv?

meri
 
 


De hülye vagyok, ez lemaradt :oops: : köszi, Panda. :D

meri
 
 


Most nézem, Panda, Viki!!!! HOgy ti milyen szemtelenül fiatalok vagytok!!! :D:D:D:D:D

meri
 
 


Meri

szerinted nem kizáró ok az ha valaki nem ott szül hanem máshol Pl. Sote I?
vikci79
 
 


Viki, ezt írtam az előbb, hogy szerintem nincs jelentősége. Meg belegondoltam, mit tesznek azzal, aki azt mondja, ott fog szülni, aztán mégsem? :D:D:D

meri
 
 


Ja, meg ráadásul tulajdonképpen egy cég...

meri
 
 


Ti sem látjátok az aláírásom mellett a napocskát??? Vagy csak nekem tűnt el??? :shock: :shock: :shock:

meri
 
 


Meri,
Én se látom.

Ti már gondolkoztatok a babakocsin?Tudom korai még de van olyan ami tetszik?
Vendég
 


Viki, visszavonom a fiatalságodra tett megjegyzésemet. :D:D:D 21-nek néztem. :D:D:D

meri
 
 


Panda, az az igazság, hogy magam sem gondoltam volna, de rám is rám tört ez a gondolkozós dolog. :D De ez nálam annyiban merül ki, hogy nézegetem a neten a kocsikat. A baráti körünkben van pár baba, onnan azért vannak tanulságok. Az egyik ismerősünknek pl. nem lehetett fordítani a kart, és ez szerintem rossz. Nekem nem kell túl sok extra hülyeség sem: pl. hőmérő... Azt is tudom, hogy hozzánk jó nagy strapabíró kerekek kellenek, és jó rugózás. :D

meri
 
 


Én inkább a kiságyakat bámészkodom különben. Olyanokon gondolkozom, hogy nekem a leengedhetős rácsos tetszene, de túl sokat nem akarnék adni érte. Meg azon is elgondolkoztam, milyen az ágyra tehető pelenkázólap...

meri
 
 


Sziasztok

Meri bocsi igazad van figyelmetlen voltam :oops: .
Nem látom a napocskádat.

Én még nem gondolkodtam a baba kocsin, hogy milyen legyen de azt tudom, hogy hol fogjuk megvenni, mert a sogórnőm szépen kijárta, hogy mit hol. A Moszkva térnél van egy hely ahol azok a termékek amik máshol drágábbak ott teljesen jó áron beszerezhetőek. Elsőre fura hely, mert egy pinceüzlet . De állítólag az árak és a termékek nagyon jók. A picinek sok mindene onnan van.
Tényleg van lehetőségetek örökölni baba rucikat? Vagy kölcsibe kapni baba dolgokat?

Az a pelusozólap nem is rossz. A sógornőm is azon pelusoza a kicsit. Biztosan ismeritek már de azért leírom, hogy lehet kapni már egyszer de többször is jó, vízhatlan eldobható pelusozáskor használható lapokat. Ezt csak úgy írtam.
vikci79
 
 


Viki,
Nekem nincs mert a nővérem szeptemberben szüli meg a második babáját így mindenre szüksége lesz. Mástól meg nem is fogadnék el szóval nekünk kell megoldani.
Vendég
 


Aha értem. Még nálunk sem tudom, hogy hogyan lesz. Mert ha fiú akkor a sógornőmtől kapok az első időre aztán majd meglátjuk. Ha pedig lány akkor ha minden igaz párom unokatesójáéktól lehet, hogy kapunk rucikat.
vikci79
 
 


Viki, kifejtenéd kicsit bővebben ezt a lapot. Én nem arra gondolok, amit utazáshoz lehet vinni, és akár eldobható. Hanem valahogy rá lehet tenni a kiságyra.

Nekünk elég sok örökölt holmink lesz. Milyen jó, hogy mi nem sürgettük a dolgokat, és utoljára maradtunk a családban. :D:D:D És kövezzetek meg, de én a babakocsin elgondolkoztam, hogy nem veszek újat. Eleve én ezekre a dolgokra nem szeretnék sokat költeni (mondjuk túl sokat nem is tudok, de ezt mondjuk a család megoldaná :D), úgyis hamar vége... És használtan gyakran a töredéke...

meri
 
 


Szerintem igazából nem is a ruhaöröklés a leglényegesebb, hiszen már igazán olcsón is lehet kapni bébirucikat... Inkább az olyanok, mint autósülés-hordozó, mellszívó, légzésfigyelő... Amiket tényleg rövid ideig használsz, viszont baromi drágák. És ezeknél mindegy, fiúé vagy lányé volt-e. :wink:

meri
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok, de szeretnék csatlakozni a kiscsapatotokhoz!

A mi Kismanónk ma 9 hetes és 6 napos! Az első UH minden rendben volt, szerencsémre már láthattam a szívecskéjét is dobogni! A nagyon hányingeres időszakon már szerencsére túlvagyok, viszont továbbra is nagyon fáradékony vagyok és érzékeny a szagokra! Viszont egy valami nem tetszik az utóbbi 2 napban a hátam fáj nagyon és görcsölget a hasam. A doktornő azt mondta, hogy holnapig pihenjek, szedjek magnéziumot és ha nem változik akkor holnap személyesen találkozzunk! Ti esetleg tapasztaltatok ilyesmit?

Őszintén megmondva az első terhességemről van szó, így elég tanácstalan vagyok sokszor!
ladybird22
 
 


SZia Katica! :wink: Gratulálok. Hát, a görcsölgetésről épp az előbb beszéltünk: MagneB6, borocska, söröcske. :D A hátfájás bizti a babával függ össze? Nem csak elaludtad vagy ilyesmi?
A 22 a korod?

meri
 
 


Szia Mery!

Köszönöm a gratulációt! Nagyon vártuk már...remélem minden rendben lesz! A 22 nem a korom, csak a születési dátumom! Egyébként 3x-en túl vagyok 33! :)

A Magne B6 az megvan! A sört még nem próbáltam, de megteszem! :lol: És sajna nem aludtam el a hátam, mert éjszaka ha pihenek megszűnik a fájdalom, de a munkahelyemen ücsörgök 1 órát és újra kezdődik! Én csak örülnök ha nem a babával függene össze! Remélem, hogy mivel nincs pecsételés, vérzés nincs baj!

Túl aggódós lennék?
ladybird22
 
 


Ladybird, így azért már másként hangzik ez a hátfájás. Olyanom nekem is szokott lenni, hogy elfárad a hátam... Csak én itthon vagyok, tehát olyankor fogom magam, és lefekszem. :) Nem tudsz otthon maradni pihenni?
Az mit jelent, hogy nagyon vártátok? Nincs kedved kicsit többet elárulni magadról?

meri
 
 


Meri,

Mint ahogy írtam is a sógornőm is ezt a felhejezhető pelenkázót használja jól működik. Az eldobható pelusozót azt csak úgy leírtam pluszba. Én is gondolkodom rajta bár most nálunk a hely az ami meghatározó, hogy hol lesz az ágy. Nekünk lehet, hogy venni kell egy pelusozót meg ágyat is.

Igen ezeket a független dolgokat tényleg jó lenne kölcsibe kapni, mint ,megvenni.
vikci79
 
 


Ladybird,

üdv a csapatban. Én is nagyon megilyedtem amikor elkedtem pecsételni, de mint kiderült emlékeztető vérzés volt az oka és már elmúlt, de azért az orvos beszedetett velem egy adag hormont.
Kismama tornát csiálgatsz? Mert azt olvastam róla, hogy jót tesz az egész test izületeinek is.
vikci79
 
 


Viki, lehet, hogy nem fogalmaztam pontosan az előbb. :) Engem érdekelnének a részletek: azt mindig leveszi, vagy ott van mindig az ágyon? Nem kényelmetlen, elég stabil...stb.?

meri
 
 


Okés,

nem veszi le ez mindíg ott van, de láttam már olyat is aki mindíg leveszi. Elég stabilnak tűnik mivel elég izgő mozgó a gyermek. Ráadásul a két széle meg is fogja a babát . Nem kényelmetlen. Kemény , de azt olvastam, hogy a babáknak matracból is a legkeményebbet kell venni.
vikci79
 
 


Köszi. :wink:

meri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: