Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és 14-én megyek dokihoz, húzok mert Emma fürödni akar...

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Fürödni akar??? :shock: :shock: Miksa is szeret fürdeni, de sose akar menni, mert akkor vége az estének... ő olyan időhúzós.

Manó! Így telibe, hogy vas vagy Fe, nincs a papíromon (múltkorin vércukor nem volt, nem hittem volna, hogy az nem része a teljes vérképnek). Azt látom, hogy a heamoglobin az jó, de a heamatokrit kicsit alacsony. Namindegy, végülis jól vagyok, és ma voltam a doktornál és szerinte jók az eredményeim. Kissrác befordult, fejvégű, méhszáj zárt (pedig sokat keményedek). A kórház még mindig nem biztos, pedig most már nagyon szeretném, ha alakulna valami.

Csikken! Most az én doktorom mondta azt, hogy elképzelhető, hogy szeptember vagy október a költözés. Csak már látnám :wink:
És kérdeztem, hogy mennyi most a szülésszám/nap, azt mondta a doktorom, hogy 10, de sokszor 15 is. Tumultus.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Szisztok

Hát nem voltam elájulva a 4D -én szinte semmit nem láttunk csak a rendessel nézett néha átment 4D-be nem nagyon látszott semmi kicsit kiakadtam és mindezért 10 ezret fizettem na mindegy többet nem mennék ha lenne mégegy baba mert Lilinél is így jártunk.De a lényeg hogy semmi gond 571gramm ami szintén aggaszt mert mindenki azt mondja hogy pici bár a 4D csak november 25 re írt míg eddig nov 15-re voltam.Ma festik az előszobát majd csak holnap jövök azért majd megpróbálok valami jobban sikerült képet felrakni.

Kép
Kép
eszter26
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is tétovázom a 4d-s ultrahangon bár elég vegyes véleményeket hallottam róla. Az orvosom amikor csinálja a rendes ultrahangot nagyon sok minden látszik, attól tartok a 4d sem adna sokkal többet.
Képzeljétek az utóbbi napokban rámtört valami álomkór, mindig aludnék. De az is lehet, hogy az időjárás változás hat így rám.

Babus
Vendég
 


Szirom!

Emmának néha könyörögni kell, mert nem akar menni fürödni,máskor meg gondol egyet és akkor ugorj mert ő már vetkőzik is.

Ha a hemoglobinod jó akkor a vasad is, először a hemoglobin szokott lecsökkenni és csak után a vas.

A napi 10-15 szülés az tényleg durva. emlékszem Újpesten több nap után Emma volt az első baba, aznap talán még egy született utánunk. Igaz hogy csak egy rendes szülőág yvolt, a többi ugye őskori.

Eszter!

Ez érdekes, neekm most a kárpát utcábn amár a 17 hetes is nagyon jó lett! Annak idején Emmával a 18 hetes maszat volt, de a 25 hetets már nagyon jó. A babaád tényleg pöttöm akkor:) Nekem a 18 hetesen volt kb 490 gr. Igaz Emma is nagy baba volt, 3400 gr, gondolom tesó sem lesz egy pöttöm. :roll: Lili is kis súllyal született? De ezek szerint kissebb is vagy 1,5 héttel mint gondoltátok. eddig mekkorának írták az uh-ok?

Babus!

ha megvagy elégedve az uh-al amiket a dokid csinál akkor ténylegnem sok értelme, én mindíga zért mentem ele eddig mert valamire kiváncsi voltam, a lányomnál pl a 17 hetes uh egy szalg 2 perces uh volt, ezért elhúztam 4 d-re utána, aztán 25 hetesen azért voltammert nem tudtuk még hogy lány vagy fiú. Msot meg azért mentem el a babával a 17. héten mert már számítottam rá hogy a 18 hetes kórházi uh nem sok mindnet fog mutatni, ezért előre elmentem. De most már mindent tududnk:) így nem si érzek késztetést 2. 4D UH-ra 8)

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!Az erek a lábamon dagadnak ki és csómosodnak be,mintha visszér lenne.Ja és még rengetegett görcsöl a vádlim,föleg éjjel.Érdekes én is álomkórba szenvedek,reggel hatkor kellek(nem kéne) és utána 10 körül aludnék,délután megint de csak fél órát,de úgy kellek utána mintha egy egész éjszakát aludtam volna.Én még nem tudom mi az eredmény majd 5-re megyek dokihoz.Most variálok mennyek 4D-re vagy nem érdemes.Na jók legyetek majd este irok.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!

Én a terhességem 26. hetében járok, elvileg november közepére várom a bébikét :)

A 4D-hez szeretnék hozzászólni. Mi voltunk a 19. héten és nagy élmény volt :) Szerintem attól is függ, hogy hova mentek. Bár nekünk végig a hátát mutatta a babus és közben fogta a fejét mindkét kezével, de egy közel 20 perces felvételt csináltak róla. Közben mozgott is és nagyon szépen lehetett látni. Még a kis ujjperceit is láttuk :)

Mi a 4D ultrahang Rendelőben voltunk a Kleopátra házban. De amit még nagyon dicsérnek, az a Praxis rendelő, de ott nem voltunk.

Viszont szeretnélek megkérdezni Titeket arról, hogy nektek is rapszódikusan mozog a baba? Úgy értem hogy egyszer nagyon sokat mozog aztán meg egy napig alig alig érezni?
babuci99
 
 


Hahó!

4D - mi most egy mozis helyen voltunk, mármint aminek inkább a babamozi a célja. Ha nem takargatta volna magát a kölyök, akkor jó lett volna végülis, így nem sok kép készült. De azért én élveztem. Az uram nem annyira, mert ő nem nagyon látja az uh-t, neki el kell mindent magyarázni. Miksa meg unta :lol: Vele annak idején a Praxisban voltunk, az összességében sokkal megnyugtatóbb volt, min. 20 perc arról szólt, hogy nagyon profin átnézték mindenét és megnyugtattak, hogy makkegészséges. Utána jött csak a mozi, de belőle se sokat lehetett látni :wink: Én igazából az arcukra lett volna kíváncsi. Épp valamelyik nap láttam Judis babájának a képét talán a 4D-s vagy a szeptemberi topikban, már nemtom, az valami csodálatos!

Babuci! Persze, hogy rapszodikusan mozog, mármint amikor alszik, akkor nem ugrál, ha ébren van, akkor igen. Ha én mocorgok, akkor nyugton van, mert biztos elringatom vele a kis seggét, ha meg lepihenek, akkor rákezdi. És ha eszem vagy iszom, akkor utána nem sokkal mocorogni is fog. De mondjuk olyan, hogy egy napig alig érezni, nem nagyon van, a mi kölkünk elég sajtkukac. Miksa is ilyen volt.

Fricike! Azt a visszeret mutasd meg a doktornak vagy a védőnőnek! Álomkórom nincs, mondjuk Miksa alszik legalább 8-ig és így én is tudok, nappal meg mozgásban tart :wink: De igazából kialavatlan vagyok, irtóra szeretnék átaludni egy éjszakát, de ez nem rajta múlik. A minimum a 3 pisi, de inkább 5-6 van, ez szerintem nagyon sok, de így legalább nem vizesedek.

Manó! De az se volt átlagos szerintem, hogy napokig nem volt szülés Újpesten :wink: . Amikor én szültem, akkor egyszerre 4-en voltunk, majd este még egy lány. Olyan őskori ágy jutott, kemény volt, mint a fene, és végig fektettek meg CTG-ztek a kizúduló magzatvíz miatt, az elég pokoli volt. De ez is olyasmi, nem?
http://www.ogyik.hu/gyogyitas/szuleszet ... php?lng=hu

Eszter! nem lehet, hogy később fogant a babód? De nézd csak, ezt a grafikont egy másik topikban küldte nekem egy lány, aki az USA-ban szül. A babák sem egyformák!
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Manó!

18 hetesen 490 gr?? Nekem a 19. héten 270 gr volt, de ez teljesen jó értéknek minősült... legalábbis a dokik szerint...

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Szirom!

Hát akkor én kifogtam, én végig az állíthatóson voltam, akkor előttem hétfőn szültek utoljára, Emma ugye csütörtökön született, és amikro engem kitoltaka 2 óra megfigyelésről, amit szintén az állítható ágyon töltöttem, akkor érkezett épp egy vajúdó anyuka.

Babuci!

Hát most elbizonytalanítottál :D Nincsenek nálam a papírjaim. De az tuti hogy a lányom a 24 vagy 25. héten 840 gr volt. Mondjuk ilyenkor olyan gyorsan nőnek. Majd holnapra megnézem :wink: lehet hogy a 20. héten a sotén volt 490?

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Babuci!

nekm a lányom volt olyan hogy sokszor alig éreztem, volt olynanap hogy egyáltalán nem. Most eg ykicsit jobban érzem, de most sem egy örökmozgó a baba. vagy az én hasfalam nem olyan érzékeny, nem tudom. Olyan hogymajd szétrugja ahasam, olyan nálam nincs.:( Pedig néha jobb lenne, emlékszem a lányommal si tök ijesztő volt...

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok ezen a fórumon, de most gondoltam csatlakozom!
Mi a kisfiammal a 23. héten járunk most és kb. másfél héttel ezelőtt voltunk 4D-n a Praxisban. A 2D-s felvétel nagyon szuper volt, engem is nagyon megnyugtatott, hogy annyira módszeresen átnézték mindenét és egészségesnek tűnik a pici! Főleg miután 19 hetesen sajnos majdnem elvesztettük!
Szóval 21 és fél hetesen 441 g volt a Bendő és azt mondta a doki, hogy ez teljesen normális súly.
A 4D-nek sok értelme nem volt a mi esetünkben, mert egyenlőre farral lefelé van a kölke és emiatt nem igazán lehetett jó felvételt csinálni róla. Meg aztán az egészet végigaludta, nem lehetett felkelteni és a keze is arca előtt volt, úgyhogy ő igazán nem akarta, hogy lássuk... :D
De nekem a normál UH felvétel miatt megérte, mert ennyire alaposan még sehol sem nézték meg (kórházban sem) és a doki és a környezet is szimpatikus volt. A doki egyébként azt mondta, hogy szerinte érdemes még egyszer elmenni, majd a 30. hét után, amikor várhatóan már befordul és akkor szebb képeket lehet csinálni róla (persze csak, ha érdekel minket).
vargaviki
 
 


Apropó, hogy tudom feltölteni a vonalzónkat? :?
vargaviki
 
 


Sziasztok lányok!Mano nekem is 19+2 naposan volt 287gr.,Babuci,vannak olyan napok hogy elég keveset mozog ,van olyan hogy sokkkal többet mozog az enyém is :) bizti lusták :? Én holnap megyek az orvosomhoz kiváncsi vagyok többek közt a sulyára is.A 4D-hez nem tudok hozzá szolni mi nem voltunk ,és nem is tervezzük.Vargaviki üdv itt! :) A vonit nekem igy sikerült beraknom[img]link[/img] sok sikert :)

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Lányok, a babaszobán a terhesség követö hétröl-hétre,ezt irtá a sulyrol:19.-hét 230gr.20.-hét 280-300gr.22.-hét420gr,de más forumon megint más a sulyhatár ugyhogy a fene tud rajtuk eligazodni :? A lányeg hogy a babákkal minden rendbe,mindegyiknek más a sulya :wink:

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Hello lányok :)

Köszi a megnyugtató válaszokat....

Manó! Nekem is hasonlóképpen mozog a bébike... például tegnap megdorgáltam, hogy rúgjon már egyet-kettőt a megnyugatásomra, nem lehet ezt csinálni anyucival :) tényleg ijesztő, hogy egy-egy nap alig mozog... férjem mindig mondja, hogy hagyjam már szegényt, hát csak pihen... de ennyit?? :) :)

Én jövő héten megyek a vércukorvizsgálatra és akkor nézik meg UH-n is míg várni kell... kíváncsi vagyok már én is a méreteire :)

volt közületek valaki a sote II-n vércukorvizsgálaton? A szirupos megoldás van ott?

Kép

KépKép
babuci99
 
 


mit rontok el, miért nem jelenik meg a vonalzó? odáig eljutottam, hogy megcsináltam a babafalván, de hogy tudom itt megjeleníteni?? segííííccccsssééég!! :)

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Sziasztok!

Babuci! A lap tetején a Segédleteken belül a profilodba ha bemész ott megkeresed a BBCode-ot és a Babafalván lévő BBCodot ide másolod, majd elmented. Remélem sikerül!

Babus
Vendég
 


Sziasztok!

látom nagy vihart kavart a súl ytéma :D Bocsánat a félrevezetésért, az az igazság hogy mi voltunk 17 hetesen 4D-n, akkor cisztát vettek észre ugye a babánál, ezért 18 hetesen Bajcsy, 20 hetesen SOTE uh és összefolyt nekem kicsit 8)

Jelentem a hivatalos súlyunk:? 17 hét 4 naposan 229 g
18 hét nem tudom hány naposan 394 g

20 hét 3 naposan 440 g. :lol:

A lányom pedig 25 hetesen volt 840 gr, ezt is megnéztem otthon. Belőle 40. hétre 3400 grammos babuci lett. Egy biztos, őrült gyorsan nőnek ezek a babák, nem? Mivel a születési súlyuk 2500-4500-ig bármi lehet ugye szerintem természetes hogy már ennyi idős pocaklakóként is van közöttük 10-20 deka különbség amúgy.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


babuci!

A lányomra mindíg mondtuk hogy aranyos, nyugodt baba, alig mozog :lol: Aha, annyit mondhatok ez nem jött be annyira, hogy nuygodt típus lenne :lol: Aki ismeri tudja (Szirom :) )

Egyébként tegnap nem csak itt írtam el a bab súlyát hanem benta melóhelyemen is egy körlevélben egy titulust, úgy látzsik már el kéne tiltani az írástól 8) :oops:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó :D

Ne izgulj, én is teljesen suta vagyok. Eddig értelmes, intelligens nőnek mondtak, de mióta terhes vagyok ez megingott bennem :D Teljesen más szavakat használok, mint amit kellene, olyan vagyok, mint aki el van varázsolva vagy be van lőve :D

Valamiért nem jelenik meg a vonalzóm... pedig úgy csinálom ahogy babus is írta... :(

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Babuci!

na igen, nem véletlen mondják hogy "kismama agy" :lol:

Emlékszem Emmával meg olyanokat csináltam hogy elfelejtettem dolgokat, mint aki el vanvarázsolva. pl bementem a henteshez, vettem valamit, kifizettem, aztán még járkáltam csomót, voltam közértben, DM ben stb , amjd jó egy óra múlva indultam haza amikro beugrott hogy a hentesnél hagytam a húst :oops: Visszamentem és eltették nekem, csak vigyorogtak...

Vonalzó: nem lehet hogy rossz fajtát másoltál be, mert amikor megcsinálod a vonalzót vagy 3 féle lehetőséget kínál fel bemásolásra.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


lányok... ti hogy álltok a köldökzsinórvér levétellel? Nagyon vacilálok, hogy érdemes? Nem érdemes??

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Sziasztok!

Látom a 4D a téma. A dokim azt mondta nekem még régebben, hogy a 26-30 hét között a legideálisabb menni, mert előtte még soványka, utána meg nem látom majd egészben, úgy megnő. Én a 7en mentem volna a dokihoz, de eltoljuk 2 héttel, legyen csak még gömbölyűbb... :wink:
Ja, nekem szerencsém van, mert a doki, akihez járok jobban fel van szerelve, mint a kórház, 4D-s készüléke is hamarabb volt, így a két vérvételt leszámítva én még nem voltam a magánrendelőjén kívűl. Mondjuk ez volt a fő szempont, amikor orvost kerestem. Szóval kiváncsi vagyok, mit fogunk látni két hét múlva, mert eléggé vegyesek a vélemények...
A cukorterhelés is jó lett: éhgyomorra: 4,5, terhelés után: 5,1.
Ja, nálam is bejátszik némi szenilitás, főleg az elköszönéskor. Rendszerint mindenkinek kétszer adok puszit, mert az elsőre nem emléxem. :cry:
Ez érdekes, de már meg sem lepődnek, csak röhögünk. :D

Mindenkinek további szép napot!

Drienn

Kép
drienn77
 
 


Babuci99, Vargaviki! Légyszi írjátok meg mikorra vagytok kiírva, hogy be tudjalak írni a táblába, ha egyáltalán szeretnétek benne lenni. Köszike!
Vendég
 


Fricike! A vádlim nekem is szokott görcsölni, baromi rossz arra ébredni, hogy húzza, mint a fene... Pár napja elkezdtem megint a magnéziumot szedni, és azóta abba hagyta. Meg azt is olvastam, hogy este lefekvés előtt meg kell maszírozni a vádlit és akkor állítólag nem görcsöl be.

Babuci99! Én is vacilálok a köldökzsinór vérrel kapcsolatban, de valószínű mi levetetjük. Bár az orvossal erről még nem beszéltem, de jövő héten mindenképpen megkérdezem, mert nagyon kíváncsi vagyok a véleményére.
Vendég
 


Sziasztok.Végre idáig is eljutottam.Hát a cukorterhelésem tökéletes lett,a doki azt mondta ennél jobb már nem is lehetne.Az össejtett mi levetetjük már 10 hete nálam van a tartály.Én nem tartom rossznak.A lábamat mindig masszirozom de nem segit.Most jöttem az iskolából.Majd holnap még irok csak fáradt vagyok egy kicsit.J ók legyetek

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Lafie!

Persze, írj bele légyszíves a táblázatba :)
2007.nov.16-ra vagyok kiírva.

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Lafie, engem is beírhatsz nyugodtan! 2007. nov. 27-e a várható időpont, remélem kihúzzuk addig... :)

Kép
vargaviki
 
 


Nem sikerült a vonalzó, próbálkozom egy másik kóddal... :oops:

Kép
vargaviki
 
 


Újabb próbálkozás...

Kép
vargaviki
 
 


Hohó, asszem sikerült! :lol:
Köszi lányok a segítséget!

Kép
vargaviki
 
 


Sziasztok!

Köldökzsinórvér: ha ingyen lenne, levetetnénk. De így meggyőztem magam, hogy kicsi a valószínűsége, hogy értelme lenne. Engem az alábbi weboldalon közölt írás befolyásolt a döntésemben: http://www.babycenter.com/mybabycenter/123.html (lap alja felé)

Meg hát ez azzal is jár, hogy a köldökzsinórt azonnal el kell vágni, nem lehet megvárni, míg leáll benne a véráramlás. Merthogy a babának az a jobb, ha még kap vért egy kis ideig a szülést követően is.

De egyébként is ajánlom a fenti weboldalt mindenkinek: minden terhességi héthez van rajz, és van lejátszható videófelvétel.

Ágnes
agnes2000
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!Tegnap voltam az orvosomnál,nem volt valami nagy élmény ,ugyanis most nem volt uh :( .Így most változatlanul bizonytalanok vagyunk a nemét illetöen :? Amugy minden rendbe,teljesen zárt méhszáj,a baba rendesen fejlödik,jo szívhang :D Jövöhéten mehetek terheléses vércukorra :( ,nálunk is a cukros lötyi van :roll: fuj. Mindenkinek kellemes hétvégét! :D

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Lafie!

Köszi :) Egyébként a kórház a SOTE II. az orvos pedig Dr Gimes.

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Lafie! :)

Nálunk a név Bence vagy Benedek, kórházat még nem tudunk. Orvosom egyenlőre Dr. Kovács Péter, ő éppen most vált kórházat, úgyhogy kérdéses a dolog...

Kép
vargaviki
 
 


Sziasztok!

Nemtudom ti hogy vagytok vele de én mostanában megpusztulok a melegtől. 30-31 fok van az irodában sé tekintve hogy kint sincs több a többiek nem kapcsolják be a légkondit, amit abszolút meg tudok érteni mert tavly még én is így voltam vele, de így meg teljességgel alkalmatlan vagyoka munkára. :roll: Folyamtaosna azon kűzdök hogy ne aludjak el vagy ne ájuljak el. :D Hétvégén meg nem győztem aludni :D Az össz etevékenységem kimerült abban hogy bepakoltama mosógépet meg a mosogatót is, de ennyi. ja, elementem a férjemmel vásárolni is, egy 3 az 1-ben kávéval, de csak azért mert csempét vettünk a konyhába és ott akartam lenni. Lehet a súlyos vashiány is az oka, de nagyon utálom hogy ilyen nyeszlett vagyok :oops: De mondjuk nyelema bogyókat és emmával is voltam ennyirevérszegény, mégsem emlékszem hogy ennyire fáradékony lettem volna :roll: N amindegy, még 2-3 hét és otthon leszek, valahogy ki kell bírni. Ja, a lábam ennyi pihenéssel si tök dagadt, a vérnyomásom viszont inkább alacsony.

Szöszke!

Lényeg hogy a babával mindne rendben, pesrze izgibb ha van Uh is. Én 14-én megyek,r emélem akkor lesz uh, úgy rémlik a 30. hét körül szoktak csinálni :D

Fricike!

Gratula ajó cukoreredményhez. Görcs nekem nem szokott lennni még a vádlimban, a lányommal volt párszor, emlékszem. Hát nem volt kellemes. A Magne B6 segített azért, meg lényeg hogy rögtön az ellenkező irányba kell befeszíteni.

Köldökzsinórvér: Hát én elég bizonytalan vagyok benne továbbra is. Jó, vagy csak üzleti fogás? a férjem ellenzi, szerinte a csontveklőből kéőbb is előállítható.Lehet megkérdezem a dokit hogy mi a véleménye. Mondjuk nekünk csak részletre menne maximum a dolog, mert nincs annyi pénzünk most:( A lányomnál anno fel semmerüét a téma mert akkor még csak gyerekcipőben járt ez az egész és akkor még nem lehetettt részlettre.

Mókuskáért én nagyon kezdek aggódni, légyszi, ah olvasol minket legalább egy pár szót írhatnál hogy mi a helyzet!

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok lányok!

Nekünk is meg volt a 4D ultrahang/ 26. héten/ ami szemérmes leányzok a 18 percben végre megmutata a kis arcoskáját, előtte nemhogy a két kezével, de még még az egyik lábbal is takarta magát. S mikor a doki a nemi szervét akarta megmutatni, akkor letette a kis lábát, ne kukucskáljunk, mint egy illedelmes kislány.
Nekünk ez az első kisbabák, s a doki nem magyarázott volna, bizony nem sok mindent vettünk volna ki, de minden rendben a kislánnyal, csak hát kicsit szemérmes.
S mikor végre megláttuk az arcát, annyira csodálatos élmény volt, de még így is nehezen hiszük el, hogy szülők leszünk.
A cukorterhelés nekem is jó lett, csak a vérkép lett rossz, szerintem meg voltam fázva, holnap megyek a védőnőhöz, mert van egy pár csillagom, de egyik sem vészesen magas vagy alacsony.
Különben a táblázatba be lehet írni, hogy Székesfehérváron DR. Orosz Andrásnál fogok szülni.
Nekem is nehezebben megy már minden, és mindig nagyon melegem van, de a férjem szerint, mert több vér van a szervezetemben.
Az őssejt levétellel kapcsolatban az véleményem, hogy még nem hallottam, illetve láttam volna, hogy tényleg felhasználták, van egy olyan érzésem, hogy csak a szülők pénztárcáját akarják megcsapolni, de mindenki maga tudja, hogy érzi jobban magát, mert mindenemki a lehető legjobbat akarja a gyermekének.
De biztos ez a legjobb?

MIndenkinek szép napot![/quote]
juhavex
 
 


Sziasztok,

Szirom! Remélem jól vagytok!

Én jövő héten szerdán megyek 4 Dre már nagyon várom-

Gratula mindenkinek a jó cukoreredményhez!

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

A köldökzsinórvérrel kapcsolatban: én levetetném, nálunk a férjem van ellene egy picit. Szerinte olyan kevés betegségnél tudják egyenlőre felhasználni, hogy nem éri meg. Én utánaolvasgattam egy picit és annak alapján úgy tudom egyre több minden gyógyítására tudják már felhasználni és folyamatosan folynak elég bíztató kutatások, amik még bővíteni fogják ezt a kört. Persze nem mellékes az ára sem, hiszen nem mindenkinek van a mellényzsebében az a 300 000 Ft.... Főleg így a babavárás körül rengeteg mindenre kell.

Más kérdés: van köztetek olyan veszélyeztetett terhes, akinek feküdnie kell? Velem ez a helyzet, de már egyszerűen annyira elfeküdtem minden csontom, hogy nem tudom hogy helyezkedjek. Örülnék, ha lenne valakinek valami jó tippje, hgoy hogyan tudnám enyhíteni a dolgot. Sokaktól hallom pl, hogy a szoptatóspárnát már a várandósság alatt használják a kismamák a fekvéshez. Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Előre is köszi

Viki

Kép
vargaviki
 
 


Viki!

Nekem csak a magzatvízvételnél kellett feküdnöm pár napot, meg még egy hetet jó sokat pihenni és már attól úgy fájtak a csontjaim :roll: Viszont a szoptatós párna tényleg szuper! Én már régóta azon fekszem, nem si tudom hogy bírtam volna nélküle! Nagyon kényelmes, nekem nagyon bejött, háton is jó ha körbe rakod magad köré mint egy fotel, oldalt is jó, ha az egyik lábad + fejed ráteszed. Én kölcsön kaptam egyet, akitől kaptam ő mondjuk nem tudta jól használni, ez is hozzá tartozik az igazséghoz, én nagyon szeretem. Van egy oldal ahol egész jó áron lehet rendelni a netről. www.szopiparna.hu szerintem itt a legolcsóbb.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Lányok!

Kinek milyen tapasztalatai vannak a 4D-vel kapcsolatban? Úgy értem, hogy mi voltunk a 19. héten a Kleopátra-házban, nagyon nagy élmény volt és jó felvételt csinált a dokinő. De hallottam a Praxisról is és most gondolkodom, hogy a 26-28. hét között odamegyek. Érdekelne kinek mi a véleménye a két helyről (már aki ezeken a helyeken volt)...

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Sziasztok lányok!Tul vagyok a cukor terheléses vérvételen.Nálunk is cukros lötyi volt,de nem is volt olyan szörnyü mint gondoltam volna :)

Kép
szoszke35
Zsámbok
 
 


Sziasztok,

Babuci, én voltam a Praxisban. Szerintem akkor érdemes oda menni, ha főleg arra vagy kiváncsi, hogy minden rendben van e, mert ott arra fektetnek inkább hangsúlyt és nem a mozizásra.
Nagyon jók ott a dokik, de pl, nekem a 4 D-ből nem sok vehet ő ki és nem is sok időben se.

Hallottam még a 4 D genesisről. (oda megyek jövő hét szerdán.)
Ott úgy van, hogy 7-8 perc 2 D, amikor méregetnek meg megnéznek mindent és min. 20 perc 3és 4D. A DVD és két szines kép 10500 Ft. Ez jól hangzik, közelebbit majd jövő héten mondok róla.

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken,

felcsigáztál, mindenképp várom a beszámolódat. Ez hol van??

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Na sziasztok.Engem is érdekel hol van ez a 4 d ultrahang szerintem is jó az ára.A cukros lötty nem vészes csak utána 2 órát várni az sokkal rosszab.Szerintünk a köldökvérvétel már annyira elörehaladott hogy,azért döntöttük mi el levetetjük.Soha se tudhatjuk melyik gyereknél lesz rá szükség de remélem soha.De igy úgy érezzük mi amit tudtunk megtettünk.Na jók legyetek majd még lehet hogy irok.

Kép[/url]
Kép[/url]
fricike
 
 


Sziasztok!

Manó köszi az infót a szopispárnáról :)! Utánanézek mindenképpen.
A Praxis rendelőhöz már írtam egyszer, mi a 21. héten voltunk ott. Nekem szimpik voltak abszolút, a doki is nagyon aranyos volt. Mivel a babóca arcát sajnos nem láttuk jól, mert eltakarta magát, a doki még vagy 10-15 percen keresztül próbálkozott, hogy hátha valamilyen más pozicóból látjuk esetleg. De sajnos egyenlőre szégyenlős volt a kölke. Mindenesetre ez számomra elég szimpatikus volt.
Azonban én is kiváncsian várom az infókat erről a másik helyről! Szeretnék még egyszer elmenni úgy október táján...

Kép
vargaviki
 
 


http://www.4dgenesis.hu/

Ez a címük.

Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Én is a Kárpát utcábanvoltam, az a Kleopátra ház azt hiszem, é snagyon meg voltam elégedve. És nem utolsó szempont hog yott is C kategóriás doki nézett (van olyan rendelő ahol csak B-s, tehát középfokú). kedvesek voltak, alaposak, magyaráztak mindent. Én nem tudom ott hány doki van, én egy Edit nevű dokinál voltam, ha úg ydöntenék hogy megyek mégegyszer akkor is hozzá mennék. A praxisban úgy tudom több hetes várakozási lista van, mert nagyon felkapott rendelő.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: