Új privát üzeneted érkezett!

Üdv mindenkinek!

Vörösbegy:hajajj,állandóan fel van fordulva a gyomrom,de közben szinte mindig éhes is vagyok :) Néha mindegy hogy mit,csak egyek valamit.....aztán rájövök,hogy talán mégsem kellett volna :)


Hát csajok,engem ez az állandó pisilés is kiborít! :lol: A sok rohanástól már teljesen kifáradok :lol: Hirtelen jön és azonnal mennem kell :lol: Ti hogy vagytok ezzel?

Puszi mindenkinek!

mazsolasyl
 
 


Mazsola, figyu, mikor volt az mensid?Mert tök furi, hogy írtad, hogy jan. 3-án szülsz, mert én is 10+6-nál tartok és jan. 5-én szülök kb.
Vendég
 


Szia lafead!

Nekem az utsó mensim március 29.-én volt!
Te hogy érzed magad?

mazsolasyl
 
 

 
 

Nekem márc. 30. akkor te nem inkább ma a 11+0-ban vagy????

Én teljesen jól vagyok, voltam végig, nulla tünettel. Most a baba 32 mm-es volt hétfőn!Annyi a tünet, hogy a hasam fel van fújódva elég rendesen. Aztán rendszeresen szúr a hasam, most már 2 napja mondjuk megint nem, néha előjön,aztán abbahagyja. Állítólag a méhizom húzódik meg a doki azt mondja, hogy a műtéteim miatt is lehet.....
Vendég
 


most azon gondolkoztam, hogy napok, hetek itt az elején még milyen sokat számítanak, és vajon majd a végén milyen lesz :) mikor alig várjuk, hogy megszüljünk...kíváncsi leszek ki mutatja be majd a babáját először:)...persze csak Karácsony után :))))

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Hát most jól elővettem a UH-s papírjaimat :)
Utoljára 05.21.-én voltam UH-n a vérzés miatt,de akkor is a szülés várható időpontjára a január 3 van írva.Hááát...nem tudom.....hmm


Tök jó,hogy már ilyen nagy babócád van!
Nekem csak 27.-én kell mennem,de lehet,sőt tuti nem bírom ki addig,úgyhogy a jövő hétre tervezek egy dokilátogatást a magam megnyugtatására!Nagyon be vagyok ám tojva,állandóan aggódom :?

mazsolasyl
 
 


mondjuk, az tutti, hogy te most a 11. hétnél vagy, mert márc.29 uccsó mensivel ott tartasz, na most emiatt, akörül szülsz majd, mert egy nappal előttem vagy!
ne parázz, nem szabad!
Vendég
 


Nnna,megint én! :lol:

Most még egy naptárt is elővettem,de nekem azon is úgy jött ki,ma 10 hét 6 nap.
Háát,majd meglátjuk :) Vagy előbb,vagy később :lol:

Emőkét 35 hétre szültem hál`Istennek egészségesen!

mazsolasyl
 
 


Nekem is jó lenne a tali, csak nem biztos hogy le tudom "adni" Petit, márpedig ő nem ül meg 1 mp re sem ilyen helyen mint pizzéria.... nekem valami játszóteres hely lenne jó :oops: Vagy sokat kérek??

Majd még jövök, csak Peti túl csöndben van, ez pedig sosem jelent jót.... :x
Vendég
 


Nem akarok kötözködni, de hidd el 11. hét...., én is elővettem egyet és ebből is ennyi. Az uccsó mensi első napja, azaz 29-e az első nap, ma meg a 77. napnál vagy, azaz 11. héten.

Kacika felőlem rendben
Vendég
 


Nekem is jó lenne a tali, csak nem biztos hogy le tudom "adni" Petit, márpedig ő nem ül meg 1 mp re sem ilyen helyen mint pizzéria.... nekem valami játszóteres hely lenne jó :oops: Vagy sokat kérek??

Majd még jövök, csak Peti túl csöndben van, ez pedig sosem jelent jót.... :x
Vendég
 


Ja, Erika, válaszoltam a privire!
Vendég
 


Lafead!

Igazad van,most ezt számolgatom egyfolytában :lol: Tényleg 77 nap. :D Bizti elnézett valamit az UH-s néni :lol: meg a doki :lol:

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Ne számolgassátok annyira a napokat. Az UH a babák ÁTLAGOS mérete alapján saccolja a kort. Több nap eltérés is lehet. Lényeg, hogy fejlődjön a baba.
A vége felé hetes eltérés is lehet, hiszen egyik baba nagyobb, másik kisebb, mikor megszületik.

Élvezzétek a pocakosságot!

Jó éjszakát!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


sziasztok!

Hajjaj, össze-vissza fognak mérni, ne aggódjatok. Nekem két héttel szülés előtt max 3000gr-ra mondta a doki, hogy annyi lesz. Na 3550 lett, gondolom nem két hét alatt nőtt ennyit.
Minden gép más és minden doki más, a lényeg, hogy fejlődjön.

Ma én is sokat pipiltem, már nagyon untam. Meg bazi álmos vagyok és igy olyan nehéz tanulni :(

Ma House! Kulkával kicsit nem olyan jó, de remélem majd belejön a hapsi.

Tényleg kár izgulni - bagoly mondja :oops: - mert az pont nem változtat semmin. Ha nem marad meg egy baba az azért van mert beteg lett volna. Most őszintén, kinek jó az ha beteg a gyereke? Én nem szeretnék beteg babát, az egészségessel sem túl egyszerű.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Szia Norma!

Így van, csak egészségesek legyenek.
A kisebbik fiam fejlődési rendellenességgel született (szájpadasadék), születésekor derült ki, hát nem kívánom senkinek azt a pillanatot. Szerencsére már nagyjából rendben van, mi is megnyugodtunk.

Hogy bírod Botonddal? Szuper lesz a kis korkülönbség a gyerekek között, majd meglátod. Mit tanulsz?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jó reggelt!

Tényleg szuper a kis korkülönbség, igaz nem az elején :lol: nekem 13 hónap van a nagyok között, kicsit félek is, hogy a pici majd nagyon egyedül lesz...mire ő iskolás lesz, a nagyok már gimibe mennek...ez ijesztő...
Jó volt a House :lol: főleg a szimpátia terhesség :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!

Mindjárt indulunk dokihoz...lányom beteg,tegnap du óta lázas,kúp után kicsit lemegy...de újra 39 C-ra vissza...Semmi tünet,max néha mondja h fáj a hasa meg a "muncija".LEhet,hogy a vizelete??? :?
Szegényem,úgy sajnálom.Igaz szerencsére nem hagyja el magát...lekoppkopp.

House függők csatlakozom. :lol: Ez a Kulka tényleg nem olyan mesteri,de majd belejön.Amúgy a múlt heti rész félelmetes volt.Reklám után változott meg a magyarhang,fúúú,ez így elég fura volt. :shock: 1 hét után mással hallani az még oké,na de 5 perc...:D

Kacika
Jobban vagy?Sinupret cseppet én is használom.Dorkánál is,szinte minden családtagnál.Egészen csecsemő kortól adható.Szopi alatt is.Szuper szer.Bár eddig lázra nem használtam,kizárólag megfázás,torokfájás,kisebb-nagyobb léguti fertőzésre.REmélem nálad is bevállt.:)

Szép napot mindenkinek...a pihenésemnek lőttek...eddig sokkal többet pihentem,mint amióta előírta doki. :lol:

Viki
Vendég
 


Kép
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 14:01-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Sziasztok!

Lego, köszi, már totál jól vagyok, a cseppek teljesen rendbe hoztak :lol: Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Megérkezett a "várva várt" émelygés, néha nagyon rám tör.

Olyan messze van még a 28-a, akkor megyek csak uh-ra.
Először még csak petezsák volt, most aggódhatok 2 hetet, hogy legyen szívhang is.

Megpróbálom lefektetni Pétert!
Vendég
 


Boo
Már a 8.hétbe léptél.:) :wink:

Kacika
Én is küzdök egyet Dorkával...remélem elalszik.

Szép délutánt.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap voltam uh-on, 2,67 cm a baba, nagyon aranyos volt látszott a kis fejecskéje, minden rendben, következő vizsgálat 3 hét múlva. Még annyit mondott az asszisztensnek, hogy a lepény az első falon van az baj szerintetek?

Mazsola! Én is sokat pisilek, de ez éjjel elég rossz, hogy az embernek a legjobb álmából fel kell kelnie.

Normajeane! Én Dr. Bakoshoz járok a Sote II-n, ő az ultrahangos szakorvos állítólag, hozzá küldik a zűrös eseteket, de vállal szülést is. Nem ismered?

House-ot én is imádom csak sajnos mostanában 8kor alszom este annyira fáradt vagyok úgyhogy lemaradtam. Ti hogyhogy bírjátok este 10 ig?

Kép
barbi5
 
 


Szia Barbi!

Először nagy gratula Neked is! :D

Én sem bírom már,hogy sokáig tv-t nézzek,általában még a film kezdete előtt,a reklámok alatt elalszom. :)

mazsolasyl
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 14:02-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo
Gratula a dobogáshoz.:) Képet nem kaptál mami???? :wink: :lol:
A 7+0 már a 8.hétnek számít.Amikor 0hetes+1 napos voltál,akkor az az első hétnek számított.A 40.hét nem 40nél kezdődik,hanem 39+...

Hú ez így elég hülyén hangzik,de remélem érted mire gondolok.Én ma vagyok 8+4,ez már a 9.hét.
Vendég
 


Barbi Neked is gratula.:) Kééép??? :D

Nekem muszáj bírnom este...lányom nem alszik el 8kor,pedig néha én is aludnék. :roll: Ált ilyenkor még kint is vagyunk,9körül fürdés,majd alvás.A House pont megfelelő műsor az altatáshoz. :lol:
Vendég
 


Boeske! Szerencsére a szh már szépen műthető! azért régebben egy életre megbélyegződött az ilyen baba :( . De szuper, hogy már okés! Ha nagyobb lesz kell még műteni v. ez már így nő majd ahogy kell?

Jól bírom Botival, jól kijövök vele, tiszteletben tartja ha dolgom van és én is ha neki. Most ez vicces, de tényleg így van, hiába csak 1 éves. Persze szomorú meg néha próbálkozik, hogy foglalkozzak vele, de amikor mondom, hogy most muszáj kicsit tanulnom akkor megy aztán egyedül elvan megint negyed órát.
Tegnap meg ma kínlódott a fogával, valamelyik elindult kifelé (még nem ismertem fel hol) és visítva sírt tőle. És képzeljétek el, hogy nem akarta, hogy felvegyem vagy bármi! Tolta el a kezemet, a végén betettem a kiságyába és a mackóval meg a cumijával vészelte át a dolgot majd 10 perc múlva boldogan vigyorogva szólt, hogy most már mehetek én is. Na ez egy ilyen gyerek, én bírom nagyon.

19 hó lesz közöttük, nagyon várom már! Addig azért kiélvezem az egykeséget.

Mérlegképesre járok, mert ugyan van diplomám kettő is, de két gyerekkel lehet az is kevés lesz és igy hátha javulnak az esélyeim, hogy visszavegyenek. 2009 szept-től szeretnék majd dolgozni újra.

Boo! Kicsit mosolyogtam :). Nekem Botival anno annyira fájtak a melleim, hogy nemhogy rájuk feküdni de szó szerint még törülközni sem igen tudtam pár hétig. aztán elmúlt, de addig, brrrr. Most egyáltalán nem érzékenyek, sajnos nem is nőttek semmit. Csak a bimbóm érzékeny, az is csak estére.
amúgy igen, legkésőbb a 3. trimeszterre azért nőnek a cickók és kosárban mindenképpen nagyobb cicitartó kell majd. Ha hízol akkor lehet még hátban is. És gratula a bébikéhez :)

Barbi! Gratula a bébikéhez :). Ismerem Bakost, ő csinálta a nyaki redős UH-mat Botival, nagyon profi csak kicsit morc. De hát ez nem színház, a lényeg, hogy bizhasson benne az ember.

Én ma délután állati rossul voltam, a gyomrom görcsölt aztán öklendeztem is. Ha lefeküdtem vízszintesbe akkor semmi gond nem volt de ha felálltam/ültem újrakezdődött. Most ettem és jobb lett, remélem igy marad.

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Jóóó reggelt!

Norma, milyen diplomád van?
Én agrárközgazdász vagok, és mellé tavaly bepróbáltam a mérlegképest, de annyira borzalmas volt a tanfolyam, hogy 2 hónap után otthagytam.
Nema pü ,meg a számvitel volt a gond, odáig el sem jutottunk, meg az egyetemen szigorlatoztam én mindkettőből...de valahogy ott a tanfolyamon nem tetszett.
Szóval minden tiszteletem a tiéd, amiért csinálod! :lol:

Ja, és az én Péter fiam is itöbbnyire lyen saját kenyerén vígasztalódó típus. Nagyon ritka amikor baja van és engedi megvígasztalni magát, inkább sírdogál magában egy adagot, aztán amikor végzett, jön ő magától is. :lol: Én nehezen szoktam meg hogy ilyen, de ilyen, és ha a tesó bújós lesz,....tiszta furcsa lesz :D
Vendég
 


Lego!

Közel egyidősek a gyerekeink, és nekem is ez a bajom, nemrég () 3-4 hónapja, még símán aludt Peti du 2-3 órát, majd fürdés után legkésőb 8-fél 9 közt ,alvás, 1-2 mese után.

És egyik napról a másikra, nem akart elaludni ebéd után.
Persze nem bírja estig, hanem ha nem alszik napközben, akkor elalszik 7 körül. De az meg azért nem jó, mert másnap reggel túl korán fent van.
Ha viszont valahogy mégis elalszik du, akkor 10 ig símán ugrál a fejünkön, nem akar lefeküdni a saját helyén...meg ilyenek.

Én most azt próbálom, hogy egy max órát altatom 1 óra felé du, és felkeltem 2 körül, így este olyan 9, tájékán már azért megnyugzik.

Te próbáltad már hogy nem fekteted le ebéd után?
Kibírná Dorka?
Vendég
 


Sziasztok!

Lego: mi van Dorkával? jobban van? mit mondott az orvos?

Lafead: tök jó a tábla, köszönjük, január 11-ére vagyok kiírva és a neveket még nem tudjuk :lol:

Boo: gratulálok az UH-hoz, képet teszel fel? teljesen természetes a bőgés, hiszen anyává válsz, ki van ez találva, hogy 9 hónapig tudjunk rá készülni, testileg-lelkileg :)

Barbie5: gratulálok neked is az UH-hoz, úgy látom mi napra pontosan azonos kismamák vagyunk...jan. 11... én csak azért tudok fenntmaradni, mert a "nagyok" 9 körül fekszenek le...

NOrmajean! vizszintesben jó, akkor pihenj sokat, persze könnyű ezt mondani...ideális lesz a korkülönbség, olyan klasszul össze fognak majd nőni...

Kacika! nem akarlak elkeseríteni, de az én Donát fiam is elég korán kitalálta, hogy nem alszik napközben...és kb. 2 évig szenvedés volt vele minden nap...mikor ovis lett és ott elaludt egész du. fárasztani kellett a játszótéren, hogy időben elaludjon, hogy reggel fel bírjam kelteni, mert akkor simán fent tudott volna maradni 11-ig...mióta iskolás, elájul este 9-kor...úgyhogy már csak 4 évet bírj ki valahogy :)

Jövő héten elmegyünk horvátországba, szeretnék tanácsot kérni...csak bikinim van, szerencsére a felsőbe még belefér a mellem, de alul olyan gáz, hogy dudorodik ki a gyanus pocak...nézegettem a kismama fürdőruhákat, de elég húzós az ára...és nem korai még? csak azért agyalok, mert olyan gusztustalannak tartottam mindig, mikor kismamák "rendes" bikiniben nyomják...persze nem tanga :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Pandácska jól vagy? olyan régen írtál...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Vörösbegy, Panda valamelyik másik topikba írt, hogy egy ideig nem lesz,azt nem tom, hol van, asszem azt nem írta!!!!
Fürdeni mersz????Mi Balcsira megyünk, de nem merek fürdeni......inkább csak pihizek.....Sztem ne aggódj a bikini miatt. Jól nézel ki, nyugi!
Vendég
 


A balcsiban, strandon, usziban nem fürdenék, de a tenger jó azt mondják. alig várom, hogy úszkáljak a tiszta vízben..napozni biztos nem fogok én sem :) a sós víz tiszta :)

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!
A Balcsiban nyugodtan lehet szerintem fürdeni, mikor Botondot vártam állandóan bent voltam a vízben, ő augusztusi és óriási hassal ki sem lehetett szedni engem, ott legalább könnyűnek éreztem magam..:) Pedig egy bálna voltam. ..
Most is fürödtem már többször, könnyű nekünk, 5 km-re lakunk a Balatontól. Doki meg védőnő is mondta, hogy szabad.
Zsófi
zs
 
 


Boo!
7 hetesek vagyunk, de a 8. hétben járunk. :)

Norma!
Valószínűleg lesz még műtét, de a nehezén túl vagyunk. (Ezen azt értem, hogy az evéssel sincs gondja, és a beszédje is jól alakul. Talán megússzuk beszédhiba nélkül.)
Szerencsés vagy Botival, bár Barna is egész jól elvan maga. Márk egészen más, ő nehezebb természet, és még csak most jön a dackorszak. Brrrrr.

Az én fiaim ált. 9 és 10 közt alszanak el, és fél hét felé kelnek. Márk még alszik napközben , Barna már nem mindig. :( Hát, nincs nagy alvásigényük....

Mennem kell...

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Remélem most nem száll el a net...

Ma reggel voltunk UH-on! CRL 19,9 mm (igazi óriásbébi :lol: ) És Csajok, olyan szívhang volt, hogy párom kint hallotta a váródan (Megkérdeztem Tőle: Hallottad? Erre Ő: Ezek Ti voltatok? :lol: ) Fülig ért a szája! Sajna képet nem kaptunk mert nem volt papír a kórházban :evil: ! Na mind1.

Csajok, doki mondta, hogy keressem fel a védőnőt kiskönyvért. Szerintetek mikor érdemes? Már 8 hetesen van értelme? Én örülnék, olyan hihetetlenül jó érzés lenne!!! :D 1 hét múlva vérvétel, 3 hét múlva újabb UH és nyaki redő mérés... repül az idő...

Hangulatváltozásról, sírásról: Végigbőgtem a Grace klinikát... :shock: :oops: Ez van, ha jönni akar, jön... :)

Na most megyek, szép, nyugis hétvégét kívánok!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sziasztok!
Nem tudjátok, hol van Bibar??? Ide szokott írni, nem???

meri
 
 


Sziasztok!Köszönöm a sok gratulációt, van egy képem, de szinte semmi sem látszik rajta. Majd a következőt 3 hét múlva felrakom ígérem.

Vörösbegy! Mi tényleg azonos kismamák vagyunk! Boo azt mondja, hogy ezt már mondhatjuk 11 hétnek. Egész hamar elment az eleje nem? Hova mentek Horvátországba? Mi is megyünk 3 hét múlva Olaszországba már alig várom és én is símán fogok fürdeni a tengerben. Nekem is dilemma egy kicsit a fürdőruha, de szerintem simán mehetsz bikiniben, a 8 hónapban nem venném fel, de most még nyugodtan. Nekem már látszik, hogy ez kismama pocak neked még nem? Maximum vigyél egy kendőt és amikor mentek a partra kötözd a hasad köré, ha zavar, de nincs okod rá.

Normajeane! Igen Bakos tényleg kicsit morc, de én dirrekt ilyen öreg tapasztalt dokit kerestem. Az előző orvosom egy super kedves 35 éves tündér volt és a szülésznő vette észre, hogy alig van már szívhang, mire megcsászároztak. Ezért kerestem most egy ilyen öreg rókát.

Sleepin! Gratulálok az "órisásbébihez"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lego! Megnyugodtam ,akkor másoknak is elég húzósak az esték.

Jó hétvégét Mindenkinek!

Kép
barbi5
 
 


Sziasztok !
Én most mentem el a védőnőhöz, mert csak 3 hétre rá tudott időpontot adni. Érdemes, leméri a súlyod, ellát jótanácsokkal, mikor milyen vizsgálatra kell menned, most EKG, fogorvos, körzeti....úgyhogy kezdd el!

Magamról annyit remekül és nagyon boldog vagyok ! még mindig nincs tünetem. Úgyhogy éjjel le is megyek Balatonra, hogy duplán megúsztassam a kicsit, múlt héten amikor melluszásból átfordultam a hasamra arra gondoltam szegényke, h pöröghet, olyan vicces.
Olaszba szeretnék nyaralni menni, de azt hallottam járvány van az Adrián, tavaly még csak Genovától lefelé volt, állítólag az idén feljebb is. Ti hallottatok vmit ?

Kép
boci1234
 
 


Kacika: közgazdász vagyok duplán (fős+egy), szóval ismétlek tulképpen. a bökkenő az, hogy eltelt 10 és 5 év igy ez erős nagyzolás, mivel tök hülyének érzem magam és bőszen készülök. a vállgazdom 4-es lett, 25-én lesz a jog.
azt hiszem mázlim lehet, mert ahová járok az Bp-en a legolcsóbb suli és ismerek olyat akimáshonnan jött át mert ahová először beirítkozott az szörnyű volt. Ezek szerint te is így jártál.

Vorosbegy: szerencsére ma már okés voltam gyomor ügyben!

Barbi: ezek szrint picur a második? elsőről nem teszel fel vonalzót? Viszont ha csaszi volt akkor 85%, hogy most is az lesz. Bár főszakUH-s úgyis kuksizza majd a hegedet a végén, hátha kibirná a szülést!

Sleepin: természetesen van értelme, amiokrtól kiskönyved van, onnan ingyenesek a vizsgálatok és vagy terhes állományba véve hivatalosan. Kiskönyv nélkül nem vagy hivatalosan terhes, tehát jogilag.

Boci: örülök, hogy ilyen remekül vagy :), tök jó :). Járványról nem tudok semmit. A picur akkor sem mozdul meg ha cigánykerekezel. Úgy képzeld el őt , mintha egy tojást beletennél vizzel teli szatyorba. Hiába forgatod a szatyrot, a tojás nem mozog. Ezért ily csodás ez a méh, hihetetlenül meg tudja védeni a babát. Amit nem komál az a ráesés, mivel a rugalmassága véges.

Én ma jól kifárasztottam magam, készülök a vasárnapi 22 fős Boti szülinapi partira, ma ablakpucolás meg padlóvixolás volt a menü. Vasárnap 4 tepsi pogácsát sütök! Izgis lesz és milyen finom! (remélem nem szúrom el)

Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


Norma! Igen a tanfolyam ahova jártam nagyon gáz volt. Én Gödöllőre jártam egyetemre, ott azért rendszerezett tananyag, felkészült profok, a tanfolyamon meg előjött egy paprikajancsi, és egy hónap után még nem tudtam volna valami keretbe foglalni, hogy miről is beszélt eddig. Aztán eltelt még egy hónap, és mondtam hogy itt a vége. Neked akkor kitarztást a sulihoz, és sikeres vizsgákat!!!

Csajok! Teganp elkezdtem vérezgetni. Húúú de bepánikoltam!! Felhívtam a dokimat, aki persze vidéken, de megoldottuk hogy kaptam Utrot, azt kell nyomogatni 3 szor 1 et.

Meg kedden soron kívül meguh-oz....

Tegnap nagyon szar volt, de most már megnyugodtam, ha menni akar, menjen, akkor úgyis valszeg beteg, ha marad akkor úgy is marad, ha nem fekszem egész nap!
Azért remélem nem lesz gond, tegnap olvasgattam erről, és sok nő vérezget terhesség alatt.
Hát majd meglátjuk, csak furcsa volt, Petinél semmi ilyen nem volt.

Arra is gondoltam, hogy előtte való nap este volt sex, lehet hogy amiatt????? Akkor viszont minek hormont szednem, ...jaj, de nehéz!
De majd kedden remélem többet fogok tudni!

Na megyek kelteni Péteremet :lol:
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 14:04-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.04.08 14:07-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Sziasztok,szép napot mindenkinek!

Kacika,Boo:
Tudom milyen rémisztőek ezek,sajna én is átéltem!Ittam a reggeli tejeskávémat,amikor éreztem,hogy valami nincs rendben!Rohantam a wc-re,és jött a nagy kétségbeesés,harmadszorra is itt a vég!Rögtön hívtam a dokimat,aki azt mondta azonnal menjek be!Elküldött UH-ra,ahol szerencsére minden rendben volt :) Azért két napot bent töltöttem a kórházba!Itthon meg szigorú pihi.Most már egy hete,hogy a barnázgatás elmúlt,mert bár a vérzés megszűnt,ez megmaradt.Szerencsére teljesen jól vagyok,még a rosszulléteknek is örülni tudok,de bizony minden kis vészjóslónak hitt tünetnél teljesen bepánikolok!
Próbáljatok minél többet pihenni!
Kacika:Csak ismételhetem Boot,remélem elmúlik,és bizti rendben van minden!

Puszi mindenkinek!
Sziasztok!

mazsolasyl
 
 


Boo!
Csak ismételni tudom magam: 7 hetesek vagyunk (ez a betöltött, teljes hét), és a 8. hétben járunk.
Könyvekben azt keresd, hogy 8. hét. :)

Kacika!
Az előző este miatt vérezgettél, nyugodj meg! Elárulok egy titkot. Mi a pozitív teszttől kezdve visszafogjuk magunkat. És a szülés utáni 6 hetes kontrollig ez így is lesz. Apa majdcsak kibírja valahogy. 2 vetélés után én már nem kockáztatok.

Nekem pl. fűszeres ételek után is csikar a hasam.

Görcsölésre meg a magnézium nagyon jó.

Szép hétvégét!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Sleepin gratulálok az UH-hoz és a szívhanghoz! Úgy látom ahány hely annyi szokás vérvétel, kiskönyv stb...ügyben...nekem 12 hetes UH és vérvétel lesz és ezek eredményeivel kell mennem először a védőnőhöz és az orvosomhoz, akkor kapok kiskönyvet...

Barbi! Mi Vodicébe megyünk, már úgy várom, csak az autóban üléstől tartok egy kicsit...ülni nem olyan jó itthon sem...már tettem fel képet a pocakomról, nem tudom elég gáz a bikini és főleg az, hogy a felső alig tartja meg a gigantikus ciciket :lol:

Boci! én nem hallottam semmi járványról, igaz nem is néztem utána...

NOrmajean! örülök, hogy jobban vagy :) pogireceptet elkérhetném priviben? :lol: úgy megkívántam...

Kacika! nagyon vigyázz magadra, úgy megijedtem én is, mikor olvastam...ha hülyének néztek, ha nem én nem merek szexelni, olyan sok helyen olvastam, hogy utána gond volt...szerencsére Ákos nálam is jobban parázik, most még kicsit bírjuk :oops:
Puszi mindenkinek! És kellemes hétvégét!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok Kismsmák!

Hát,engem teljesen meglepett ez a kiskönyv dolog,mert nálunk a 7. hét előtt még nem,de utána már kiadják.Tehát nekem már a 7. héten megvolt,amikor először voltam dokinál és megállapította a terhességet!Innentől,ha akarsz mehetsz hetente is a védőnőhöz,akár csak vérnyomást méretni,és ezt be is írja!A kötelező szűrések előtt,pedig mindenképp,mert ő csinálja meg a papírokat a vizsgálatokhoz.

Vörösbegy: én nem nézlek hülyének,nekem például meg is tiltotta a doki!

Normajean:jó pogácsasütögetést :)

Lego:kislányod jobban van már?

mazsolasyl
 
 


Lafead,
Igen Krizsához jártam :lol:

Sleepin,
Nekem azt mondta a dokim a bizti kedvéért várjuk meg a 11. hetet és akkor mehetek a kiskönyvért.


Voltam uh-n: :lol:
Kép
Vendég
 


Sleepin, grat az uhuhoz!!!!!!!!!!!

Panda, szép a babó!

Nekem is azt mondta a dokim, hogy várjunk 12. hétig, biztos ami bizots alapon, no meg babonából...............

Nincs még kiskönyvem, de 25-én megyek védőnőhöz és 12. heti uhura is.
Ettől függetlenül már mindenhol ingyen megyek dokihoz..........Nem mintha 300 Ft számítana, az eddigi több százezres költség mellett....(gyógyszerek, műtétek, orvosok stb....)

Ja, és Vörösbegy, nem nézlek hülyének, nálunk is no sex.....félek tőle, nehogy bajt okozzon....
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: