Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Na megjöttem én is.Tényleg nagyon trágya idő volt ma
Kicsit termékeny volt ez a két nap mig nem voltam.Nem győzöm visszaolvasni amit irtatok..

Meri:Cuki az új külsőd!Meg ezek a betűkombinációk.Ezt hogy csináljátok?

Andi:Dehogy vagy selejt!Bizzunk ezerrel.A remény hal meg utoljára.

Kriszti:Az a baj,hogy hiába mondjuk,hogy nem görcsölünk rajta,valahogy mégis azt tesszük..Nekünk hat hónapra sikeredett..
(Csak el is vesztettük) :oops: :oops:

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Szia Ancsaaaaa!

A szép betűket itt csináljuk:

http://www.glitteryourway.com/
Nálam a reményben nincs hiány :wink: :wink: :wink:
vedresandi
 
 


Andi:Engedelmeddel a 2007-ben akarok szülni topikban láttam az iwiw cimedet,és megnéztem..
Egy álltalános iskolába jártunk..

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 

 
 

Ancsa tényleg???

Te mikor születtél???
vedresandi
 
 


72.12.31
Csak az osztályfőnököm neve nem jut eszembe..

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa, akkor alattam egy évvel, mert én is 72, de Te évvesztes vagy.
:)
kicsi a világ
vedresandi
 
 


Andi:Tényleg milyen kicsi a világ...
Felvehetlek az iwiw-en?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Én már felvettelek, utólagos engedelmeddel!
vedresandi
 
 


na itt csajok de aztán tipli is mert táncpróba van ma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

little,
nagyon érdekes számomra amit írsz mert én is nagyon ki voltam borulva és mégis arra csodálkoztam rá hogy milyen erős vagyok............én meg pont azt nem gondoltam magamról hogy egy ilyen szörnyűség után újra képes leszek élni :roll: :oops: de nagyon örülök neki hogy sikerült összeszedni magad,sosem leszel már az az ember aki elötte voltál,sokkal jobb leszel :wink:

honnan tudsz te az 50 tesztről :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ki pletykálkodott megint :mrgreen: :roll: ?

petevezetékemmel meg az van hogy amióta most nem akar jönni ez a baba összekombináltam hogy azért nem mert a vetélés miatt biztosan elzáródtak a petevetetékeim és nem vagyok átjárható :cry: :cry: :cry: :cry:

meri,
és igeeeeeeeeeeeeeeeeeen,tessék engem is nagyon sajnálni mert megérdemlem :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ancsa,
jó hogy újra itt :D

anna???????????????????????????????????
Vendég
 


Andi:Én meg vissza is igazoltam...
Gigi:Köszönöm..De ne agyalj annyit,nem eszik olyan forrón a kását..
Amikor nekünk nem akart összejönni,én is meg akartam nézetni,biztos voltam benne,hogy el van záródva,és azt mondták,hogy türelem(könnyen beszélnek)majd egy év után,ha semmi,akkor megnézik..Bár azt is tudom,hogy ez téged nem vigasztal..

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


A fiacskám kiakasztott!!!! Reggel vettem fogkrémet, ami még a konyhapulton csücsült. Éppen arra gondoltam, hogy milyen jól el van, és nézi a nappaliba a tv-t. Egyszer csak hallom, hogy engedi a vizet. Kimegyek, az én kisfiam tiszta fogkrém tetőtől talpig, még a feje is, és éppen mossa a kezét! :twisted: :twisted: Jó leszidom, megmosom, levetkőztetem, ruhákat gyorsan kimosom nehogy a fogkrém kiszedje a színét. Megyek a konyhába és látom, hogy tiszta fogkrém a kő! Vastagon van rajta! Tiszta szívás volt feltakarítani!!!!!! :twisted: :twisted: Hogy ez mindig kitalál valami rosszaságot!

Gigi! Olvastam, hogy a Bosnyák felé járó valakit keresel, és hallottam, hogy a XIV. kerületben van az, ahol ilyen tesztet be lehet szerezni! Egyből tudtam, hogy azt akarsz vetetni! Okos vagyok. :lol:
Vendég
 


Helló Lányok!!!

Gigi! Nem agyalni!!!! Miért lenne elzáródva! Csak a tündérek nem tudják eldönteni, hogy akkor most ki jöjjön hozzád. Bunyóznak! :lol: :lol: :lol:

Ancsa! Neked már volt most pé-d?

Anna! Hogy vagy? Mert látom a 18. napon vagy. Akkor most akcióztok nagyban mi???

Szép estét mindenkinek!!!
Vendég
 


ancsa,
hát én max fél évet vagyok hajlandó várni és ha nem akkor dokimmmal megcsináltatam mielött elmegy nyaralni augusztusba az fix.ezért már idejében elkezdem rágni a fülét :lol: :lol: :lol:

little,
nem rossz de olyan okos mégsem vagy :lol: :lol: :lol: :lol: ez aranyat érő 10es érzékenységű teszt :wink: és ha te ezt tudtad miért nem szóltál nekem eddig :twisted: :roll: ??????????????????????????????????nekem, a maratoni tesztelőnek :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gigi!

Mostaztánjólmegmondtadneki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


krisz,
hű,tudod én hitetelen vagyok,nem bízom a tündérkémben,azt gondolom oda kell mennem és le kell rángatnom őt :wink:
Vendég
 


Gigi!
Tegnap olvastam az nlc-n, ahol emberkéket gyűjtöttek, hogy elosszák a teszteket! Gondolod, ha tudtam volna előbb, akkor pont neked nem szólok? :lol:
Vendég
 


Milyen színes lett a topik.Annyira jó!

Kép
vedresandi
 
 


Szia GIGI :!:

Nekem irtad :?:
Ha igen mit akar jelenteni :?:
Vendég
 


Krisztinka:Legalábbis remélem,hogy a görcseim arra utaltak...Én soha nem mértem a hőmet,és nem vettem teszteket(csak terhességi tesztet).Belőlem éltek a gyógyszertárak..Majd 4-én kiderül...Mi megtettünk a babáért mindent :oops:

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


kriszti,
nem te kriszti vagy,krisztinka meg a krisz :wink:

little,
amatőrök lehettek akik szétosztották :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: én megtartom mind :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Sziasztok!

Anna
Csak miattad jöttem, hogy megnyugodjál. Én 4 hetes + 6 naposan voltam dokinál és akkor volt 3mm-es a petezsák. Én is utána olvastam mert kicsinek találtam és aggódtam rendesen. Aztán nem bírtam sokáig és 6 hét + 4 naposan újra elmentem és akkor már látszott a baba, és a szíve is és ekkor volt 7mm.

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Húúú, mennyit írtatok, míg nem voltam. :D:D:D

Ildi, helyesek az új vonalzóid! Malacka a kedvencem! :oops: :lol:

Andi, szért az mindenképpen biztató, hogy nem jött még meg. :D

Ancsa, örülök, hogy itt vagy te is! :) A betűket a http://www.animaciostarhaz.atw.hu címről töltögetjük. Gigi meg úgyis talál magának mindig újabb problémát, most az a vezetékelzáródás a legújabb. :D Aztán ha ezt megnézeti, akkor talál mást. :D Úgyhogy én nagyon bízom benne, hogy mielőb babás lesz, és akkor onnantól számítva 8 hónap múlva talán abbahagyja. :D:D:D Gigi, imádlak! :wink:

Gigi, jó tánci-táncit! :D

Anna, azonnal adj életjelet!!! :D:D:D Remélem, azért nem vagy itt, mert lakpcsoltad a netet, hogy ne tudj hülyeségeket olvasgatni! :D:D:D

Hú lányok, nagyon felpörögtünk! :D:D:D

És akkor dobpergés:

Ildi .

meri
 
 


KépKépKépKépKép HOL VAGY???

meri
 
 


Sziasztok!

Csak esti jóéjt puszit dobok mindenkinek,és Krisztijkának izenem,hogy:28 napban vagyun, ha rám gondoltál, és van egy tucat tesztem és egész hétvégén pisilni fogok
Kép
vedresandi
 
 


Jó Regg Csajok!

szarul aludtam,nyűgös vagyok,persze nem jött meg,a hőm még mindig 37,és a teszt negatív lett :cry:

az lenne a jobb, ha megjönne, mert nem szeretem a szórakoznak velem
Kép
vedresandi
 
 


anna,
most már tényleg jeletnkezz mert még a végén azt hisszük hogy megcsalsz minket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

meri,
én is imádlak és jó lenne ha kicsit komolyabban vennéd a problémáimat jóvan :roll: :lol: :lol: :lol: ?????????????????????????tegnap írtam neked sms-t és nem válaszoltál :cry: :cry: :cry: :cry:

andi,
mondtam má hogy clearblue sz@r és nekem bnél az még a 33.napon is atomnegítv volt :shock: :shock: :shock: ja és amásik poént meg nem meséltem.mikor nyáron terhes voltam volt egy olyan hobbim hogy heti 1-2 teszt megcsináltam mert akkor még nam tapasztaltam azt hogy akkor is + a teszt ha baj van :cry: íhy aztán apa szorgosan hordta nekem haza a teszteket és egyszer mellényúlt a dmbe és clearbuet hozott :evil: de a muszáj ugye nagy úr úgyhogy megcsináltam :wink: és a 9.héten + lett :lol: :lol: :lol: :lol: és 3 nap múlva negatív :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: egyszerűen elmúlt róla a + :shock: :? pedig még a4 évvel ezelötti tesztem amit bnél csináltam is + :wink:
Vendég
 


SZiasztok!

Csak gyorsan beugrottam, mert ma van apa névnapja. Délután vendégek jönnek, és a kedvencét sütöm neki, képviselőfánkot!

Andi! Vegyél másik tesztet és holnap csináld meg újra!!!!

Nekem ma olyan szép páfrányaim voltak a pg/53-on, hogy még ilyet nem is láttam. Gyöngyörű volt, mint a jégvirágok télen az ablakon. Viszont az lh teszten nagyon halvány még a második csík.
Vendég
 


Sziasztok Mindenkinek Jó Napot kivánok :!:
Reméllem Mindenki jól van :!:
Vendég
 


little,
azért mert a elvileg a pg az ösztrogénre érzékeny és az kb 3-5 nappal a pé elött páfrányos míg az lh teszt kb egy nappal a pé elött lesz +
akkor most már nem sexeltek :roll: ?apának boldogot :D
Vendég
 


Szasztok JÁnyok!!!

Veszek még tesztet, és ha nem jön meg tesztelek tovább, oszt eccercsak bezebrásodik.
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Eccer csak márcsak zebrákat fogunk látni! :lol: :lol: :lol:

Little! APának Boldog Névnapot! Az öcsémnek is ma van.


Csajszikáim ti aztán jól éltetitek a gyógyszertárakat, meg dm-eket! Ennyi tezstet venni! Nem semmi!!!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak hajnal óta rettenetes hányingerrel küszködök :evil: Meg olyan furi a gyomrom is, nem tudom, hogy hánynom kell e, vagy éhes vagyok, vagy ég e a gyomrom... Úgyhogy kész vagyok rendesen.

Andi, a clearblue tényleg elég rossz választás volt :roll: Az nekem se lett még soha + a 7. hét elött :evil:

Little, isten éltesse Apát!!! A pg53 meg sztem is egy nagy sz@r :oops: Bízz az lh tesztben!

Húú, bocsi most ennyire futotta. Puszi!
Vendég
 


Szia Anna!

LÁtom nem vagy ma túl jól.Pihenj ha tudsz, jó sokat.Ebben az időben úgyse lehet mást csinálni, neked meg különösen jót tesz!
vedresandi
 
 


Csak még gyorsan benézek, mert mindjárt jönnek a vendégek, és estére már szerintem tök hulla leszek!

Apa nevében is köszi a köszöntéseket! :lol:

Anna drága! Örülj ezeknek a jeleknek, mert ha ezek meg vannak, akkor odabent minden oké! És pihenj sokat!

Andi remélem már beszerezted holnapra az új tesztet! Várjuk az eredményt.

Azt nem is írtam délelőtt, hogy a páfrány mellett, még a fehérneműmön is lett egy iciri-piciri barnás foltocska. Ilyen nekem még soha nem volt pé környékén. Majd a hőmből kiderül, hogy mi a helyzet. Valamelyik nap azt olvastam, hogy Czeizel szerint a pé előtt 2-3 nappal fogannak meg a lányok...na kíváncsi leszek! Ha ma vagy holnap lenne a pé-m, akkor még talán van esélyünk erre a hónapra. :lol:
Az viszont biztos, hogy az előző babás görbémnél még elég alacsony hőn működtem, mert a ciklus 2. felében 36,8 volt a legmagasabb hőm, most pedig már a ciklus első felében is a legalacsonyabb hőm 36,6. Remélem ez a szója csoda terelgeti ilyen szépen a hormonjaimat és azért nem fenyeget már a kihülés veszélye. :lol:

A malackás vonalzóm meg kicsit lustácska, mert már a 13. napon tartok. Elbóbiskolt szegény. :lol:

Na azért megmutatom nektek a mostani görbémet, meg a múltkori babásat:

Ez a régi babás görbém:

Kép


Ez meg a mostani:

Kép
Vendég
 


Szia Ildi!

A MALACKÁK MÁR CSAK ILYNEK, ELALSZANAK:)

Van tesztem, de nem akarok holnap is tesztelni.Várok inkább 4-5 napot.Ha nem jön meg, akkor bekaptam a legyet....asszem :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Na sziasztok! :D

Hú, Andi, nem irigyellek. Te azt mondta, hogy mindig napra 28 naponként jön meg, ugye? Akkor tényleg a tesztben lehet a hiba... :)

Gigi, ne hari az sms-ért. Ritkán van bekopcsolva a telcsim. :oops:

Ildi, én azért csak jobban örülnék, ha még most gyorsan összejönne a baba, és nem kéne felfüggeszteni a projectet, meg ilyenek. :D Különben mitől ilyen magas a hőd??? Vagy most máshol méred?

Anna, a tüneteidet én is jó jelnek tekintem! :D Pihengessél sokat! Puszi!!! :D

Krisz, te mostanában nem sokat írsz magadról... :)

meri
 
 


Szasz Meri!!!!!

hOGY VAGYOL MA???HIÁNYOLTUNK GIGIVEL DÉLUTÁN.LEGKÖZELEBB UGYESEBBEN ÖSSZEHOZZUK.

igen 28 napos vagyok, ill.szoktam lenni.nem tom mi a lócsöcs van.miután hazaértem a randimról, azóta fekszem megint.leragad a szemem, leszakad a derekam, és nem avgyok jól.Mondtam a csajszinak is, hogy nem vagyok a top 10ben.
Tudod tünetmentes pánik beteg vagyok, és szerintem ez a várakozás, meg fog e jönni nem tesz jót nekem.Lehet ettől vagyok nem túl jól.


Kép
vedresandi
 
 


Andi, ari vagy! Az az igazság, hogy nekem nagyon macerás ám a közlekedés... :( De azért majd egyszer mindenképpen összehozzuk! :D
Vettél másik fajta tesztet? Szerintem abban lehet a hiba.

HIba bennem is van most valami. Tudjátok, hogy én elég alacsony hőfokon működöm... Nemcsak reggelente, hanem úgy általában. Ebben a hónapban nem mérem a hőmet, de ma reggel felébredtem, megmértem: 36,3 volt! Nekem ilyenem nem szokott lenni pé. előtt. Tegnap is meg ma is ég az arcom. Most megmértem: 36,9! Majdnem lázas vagyok!!! :D:D:D Valakinek hasonló tapasztalat????

meri
 
 


Kép

meri
 
 


Meri!!!!

Újpalotától jó vagyok, ha idáig eljössz!!!!!Innen már viszlek magammal!

Nem vettem tesztet, hanem kaptam egyet, de nem csinálok most pár napig.Majd...amíg nem jön meg, addig jó.A sirál levétele miatt ugyan nem tudom,de késhet.Nem?

Egyébként én meg 3 napja fázom, belülről.és én is lázas vagyok:37.
vedresandi
 
 


Andi!
Nekem augusztusban vették le a spirált... Nekem semmi ilyet nem okozott... Te azóta nem is mensiztél? Ez lenne az első??? Nekem annó aszonta dokinéni, hogy azért egyet érdemes várni, hogy újuljon a nyh. Mondjuk nekem nem kellett sokat várni, mert pont előtte mentem. :D

meri
 
 


Ja, azt nem is mondtam, hogy ma mérlegre álltam. :( És elhatározásra jutottam: nem eszem több édességet. Vagy legalábbis ritkán. :( Rémes, amit a mérleg mutatott. :( Nem haragszom rá, tudom, hogy igaza van... De akkor is!!! :D:D:D
Kép
Kép

meri
 
 


sziasztok,
na én is itt :lol:

ma összefutottunk andival és élőben is pont olyan aranyos meg kedves meg dilis mint amilyen itt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pedig még nem is volt olyan jó passzban :wink: és irtó jó a haja,meg egyáltalán tök jó stílusa van :lol: :lol: :lol:


andi,
szóval köszi újra mindent,lógok eggyel :roll: :wink:

meri,
de ugye azért nem vagy ősember :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ????????????a mai világban teló kikapcs :roll: :twisted:

anna,
jó hogy bejelentkeztél,és innen már csak rosszabb lesz :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

ridi,te hol????????????????????????????????????????????????
Vendég
 


Gigi, nekem a telefon a saját kényelmemre van. És ha úgy gondolom, nem vagyok kíváncsi senkire, akkor kikapcsolom. :D Főleg, ha tudnád, a gyerekek szülei milyen baromságokkal tudnak felhívni a leglehetetlenebb időkben.... :D

meri
 
 


meri,
na ez most fájt :D rám mindig kiváncs vagy,olyan nincs hogy nem :lol: tessék egy másik telót beszerezni amin én bármikor el tudlak érni :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok :!:

Na neki futok újra,mert eltünt amit irtam..
Képzeljétek tegnap beszéltem a dokimmal,és azt mondta,hogy ő úgy tudja,hogy nem kell fizetnem,mert cukorbeteg vagyok.(bárcsak igaza lenne)Azt is mondta,hogy ne izguljak..

Little:Isten éltesse apát!Az én drágámnak is ma van a névnapja

Anna:Annyira sajnálom,hogy ilyen szarul vagy..Kitartás,nekem 16 hétig tartott..

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


ancsa,
én nagyon meglepődnék ha így lenne mert barim pl terhes és volt a házidokinál és a vizitdíjjat is kellett neki fizetni :? mert hogy az igaz hogy kismamiknak nem kell de csak azért ami a terhességgel kapcsolatos,tehát az hogy ő megfázott egyéni szoc probléma és semmi köze a terhesgondozáshoz ezért fizetni kell.sztem így van ez a cukorbetegekkel is.bármi ami azzal kapcsolatos nem kell érte fizetned,de a szülésnek köze nincs a cukorbetegek kezeléséhez :roll:
Vendég
 


Gigi:Valószinű,hogy nem a dokinak van igaza.A cukorbetegségem miatt én vizitdijat sem fizetek a diabetológián..Csak az lessz a gáz,hogy a cukor miatt,hetente megyek a korházba....(lehet,hogy veszünk fel kölcsönt) :D :D :D

Ancsa

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Húúúúúúúúúúúúúúúú végre sikerült megcsinálnom,hohy mind a kettő itt maradjon....

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ismét itten vagyok Jánykák!!!!

Megetettem a bélpolklos családomat:
Kép Kép Kép
Kép

és már el is
Kép

és Tik!????
vedresandi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?