Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mindenkinek kellemes karrácsonyi ünnepeket kivánok!

Ancsa
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Tegnap kórházban voltam,mert sokat görcsöltem két napig.Magnéziumos infúziót kaptam,most már jobban érzem magam,nem görcsölök,de időnként bekeményedik a méhem.
Nagyon féltem,hogy elveszítem a babámat és még most is rettegek.Ő szerencsére jól van,a méhszáj zárt.Nem lesz válami jó karácsonyunk,de csak túlleszünk már a nehezén!

Nektek is békés,boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok és mindenkinek mihamarabbi gyermekáldást!

Sok puszi!

Edina

Kép
szekeres
 
 


Sziasztok!
Nincs időm visszaolvasni, de remélem mindenki jól van!
Ezúton is szeretnék békés boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánni!

http://www.mesasoftware.com/images/merryxmas.swf
faul
 
 

 
 

Sziasztok!

Kellemes karácsonyi ünnepeket, sok finomságot és szép ajándékokat kívánok nektek. :)

Babus
Vendég
 


Sziasztok Lanyok!

KELLEMES KARACSONYI UNNEPEKET KIVANOK NEKTEK!!!

Kép

Es egy ilyet a jovo esztendore:
Kép

Rolam csak annyit hogy nagyon ugyesek vagyunk Apaval, nem rajtunk fog mulni ha nem sikerul az tuti :lol: majd par nap mulva kiderul hogy sikeres volt-e a technikank. :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kellemes Karácsonyi ünnepeket kívánunk!!!


Sütőtök és Családja!!
sütõtök
 
 


O a kisfiam a bolcsis unnepsegre keszitetett ruhacskaban, edes nem?

Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kép Karácsonykor Tündérjelmezben
sütõtök
 
 


Sziasztok!

Tontica, Sütötök nagyon aranyosak a gyerköcök! :D

Látjátok ezért küzdök én is és nem adom fel.
Remélem egy év mulva nekünk is lesz gyerköc a karácsonyfa mellett.

Babus
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!

Babus!!!
Tuti hogy lesz babátok egy év múlva.Én is megszenvedtem Lilláért testileg lelkileg de megérte!!

Bírjátok még a folyamatos evészetet???Én már nem.


Puszi
sütõtök
 
 


Sziasztok! :D

Nagyon edesek a gyerkocok!Fantasztikus erzes lehet latni az oromuket ilyenkor Karacsonykor is. :D

Edina!
Sokat gondolok Rad!!Mi van Veled?Ugye minden rendben van??!!!Pihenj sokat!!! :D

Sok puszi mindenkinek!Rillisz :D
rillisz
 
 


Sziasztok!

Én is kívánok minden jót mindenkinek!
Edina: nagyon vigyázz! Tudom, rossz, mikor mindenki ellát tanácsokkal.
Tontica:ha összejön áruld el a titkot! Én már látom sanyarú sorsunkat, hogy megint mesterséges termékenyítés lesz a vége. Na mindegy! Addig viszont élvezzük a természetes örömeit! :oops:
Sokat gondolok mostanában megint a picikéimre. Vajon miért? A karácsony kihozza ezt az emberből? Pedig úgy próbálom elfojtani. Ti is így vagytok?
Na, puszi, mindenkinek BUÉK, mi elutazunk itthonról holnap, így már csak január elején fogok majd megint jönni.

Sok puszi, sziasztok. :)
kabócabobár
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a karácsony?Mi van veletek?Egy kicsit örülök,hogy már túl vagyunk rajta,nem sok karácsonyi hangulatom volt.
Nekem elkezdődött a munka megint,úgyhogy egy kicsit lemozgom a karácsonyi evészetet. :D

Edina!Mi van veled?Remélem jól vagytok!

Ancsa
ancsa03
 
 


Helló lányok!

Szerencsére eltelt ez a karácsony is,semmi hangulatom nem volt hozzá.Legalább esett volna a hó!

Köszönöm az érdeklődéseket,jól vagyok,néha még bele-bele görcsöl a méhembe,de csak 1-2 percre.Szedem a magnéziumot ezerrel.Ilyenkor persze nagyon megijedek és félek a vetéléstől,remélem nem ismétlődik meg a múlt heti eset!

Általában fekszem,semmit nem csinálhatok.

Puszi mindenkinek.Edina

Kép
szekeres
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?Senki nem jár erre?

Akkor mindenkinek nagyon boldog babás új esztendőt kivánok!
Ja és jó mulatást a szilveszter estére.(Aki megy)

Ancsa
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?Senki nem jár erre?

Akkor mindenkinek nagyon boldog babás új esztendőt kivánok!
Ja és jó mulatást a szilveszter estére.(Aki megy)

Ancsa
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Edina kitartás minden rendben lesz, pihenj sokat.

Kabócabobár nemcsak Te vagy depisebb karácsonykor, szerintem ezzel mindannyian így vagyunk. Én is belegondoltam, hogy már mekkora pocakom lenne, és mostanában mintha több kismamával találkoznék az utcán is. Szóval a világ is ellenem van. Nem baj még egy nap és jön a csodálatos 2007 év! :D

Mi van veletek decemberi próbálkozók? Tájékoztassatok minket, ki lett babás?

Lányok mindenkinek kívánok sikerekben, boldogságban gazdag új évet. És természetesen egy gyönyörü babácskát minden fórumozónak!

Babus
Vendég
 


Sziasztok Lanyok!

Ne haragudjatok de mostanaban el vagyok havazva gondolom Ti is! Na majd az unnepek utan mar folszabadulunk egy kicsit!

Nekunk gyonyoru volt a karacsony, sok-sok ajandekot hozott a Jezuska es meg nincs vege mert itt jan. 6-an is ajandekoznak, akkor van a harom kiralyok napja es Ok hozzak az ajandekokat!

Mi mindket unnepet unnepeljuk igy a kisfiam orulhet! :lol:

Tul vagyunk a peteeresen es mi mindent beleadtunk, egy heten keresztul csak szexeltunk :lol: remelem sikeres lesz a hatalmas "erofeszitesunk" :lol:
Jan. 6-an szeretnek tesztelni (ha addig nem jon meg es nem csokken nagyot a hom) drukkokat kerek es en is dobok mindenkinek akinek kell!

Bocsi most csak ennyi, majd jovore :lol: a tobbit!!!

NAGYON BOLDOG UJ EVET KIVANUNK MINDENKINEK!!!
Kivanom hogy teljesuljon kivansagotok es jovo evben egy edes, egeszseges, gyonyoru kisbabaval gyarapodjon a csaladotok!!!
Valaszthattok: :D
Kép
Es ezzel a keppel kivanok minden jot 2007-re:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Én is Boldog Új Esztendőt Kívánok Mindenkinek!!!! :lol:

sziasztok

Babicskó
babicskó
 
 


Mindenkinek BÚÉK és sok-sok babát hozzon az új év nekünk!

Mi tollasbálba megyünk,biztos szuper lesz.

Jó bulizást annak aki megteheti.

Puszi nektek!

Edina

Kép
szekeres
 
 


Helló lányok!

Mi történt?Ebben az évben nem akartok jelentkezni?
Minden nap lesem,hátha valaki ír de semmi!

Ennyire elfáradtatok a szilveszterezésben?

Puszi mindenkinek és B.Ú.É.K.!

Edina

Kép
szekeres
 
 


Sziasztok!

Epp ma reggel teszteltem egy negativat! Igaz meg 4 nap mulva kell megjonnie azert mar nem bizom!

Veletek mi van?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Szia Tontica!

Ne csüggedj és ne akard annyira mert annál rosszabb.Csak lazán!
Ha nem most,hát majd legközelebb vagy azután biztosan összejön!
Nyugi!!!


Edina

Kép
szekeres
 
 


sziasztok!

Újra itt vagyok. Mindenkinek a legjobbat kívánom erre az évre! :D

Szekeres: jobban vagy már? Görcsölés?

Tontica: szerintem ne add fel. A barátnőm úgy járt, akiről már írtam, hogy babát vár újra, hogy az első tesztje negatív lett, aztán mégsem akart neki megjönni. Várt 1-2 hetet, csinált egy újabb tesztet, azon meg már pozitív volt az eredmény. Lehet, hogy csak korán csináltad meg Te is. De ha nem, majd legközelebb sikerül.

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de nekem abszolút nem megy a visszaszokás a munkanapokba. Olyan jó volt ez a kis pihenő, most nagyon nehezen tudok reggelente felkelni és elbaktatni a munkahelyemre.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

B.U.É.K. mindenkinek!

Tündér azt hiszem a munkával én is hasonlóan állok. Reggel nem akart az ágy kidobni, és egyfajta hiszti roham jött rám, hogy nekem ma miért kell mennem dolgozni. Persze "piroska" is megjelent immár 2. alkalommal a mütét óta.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a mütét óta már a havi elött pár nappal feszül a hasam és úgy szúrkál is néha. Elötte sose volt ilyen.

Tontica még ne add fel a reményt! Szoktad mérni a reggeli hődet?

Edina:Mi is tollas bálban voltunk szilveszterezni, mégsem találkoztunk! :lol:

Babus
Vendég
 


Koszi Lanyok, meg nem adtam fol 100 %-osan de mar nem hiszek benne annyira.

Szekeres: nem akartam annyira gorcsosen, az nem lehet baj, majd osszejon, nem kell annak elsore sikerulnie!
Te most mar jobban erzed Magad? Mikor lesz meg az eredmeny?

Tunder: Te hogy allsz? Tul vagytok a kozepidon? Mindent beleadtatok? Az elozo terhessegemet ilyenkor mar kimutatta :roll: persze az is lehet hogy akkor elobb volt peteeresem par nappal. Majd meglatjuk!
Meg tudlak erteni, en is utaltam koran reggel folkelni es dolgozni menni foleg telen abban a dermeszto hidegben brrrrrrrrrrrrrr...
Gyertek ki ide elni, jo meleg van! :lol:

Babus: Akkor mar csak 1 menzit kell kivarni? Nekem nem szurkal a hasam, nem tudom mi lehet.
Igen, merem a homet, ime:
Kép
Pedig nagyon szepen alakul a gorbem, szomoru vagyok! :cry:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!
Egy nap alatt annyit irtatok,hogy alig győzöm visszaolvasni. :D
Én már 27-e óta dolgozom,úgyhogy eléggé belerázódtam,még egy leltáron is túl vagyok..

Tontica: Ne add fel a reményt,mert állitólag a tesztek a menzi elmaradás után mutatnak biztosat.

Babus:Kitartás már csak egy menzi aztán Hajrá!
Nekem még kettő,de már elsején meg kellett volna jönnie,és még mindig semmi.

Ancsa
ancsa03
 
 


Bocs, hogy bepofátlankodom! Csak váletlenül keveredtem ide, és Tonticának szeretnék egy táblázatot küldeni, arról, hogy mikor mennyire lehet megbízni a tesztben. A 0. nap az a nap, amikorra a mensit várod illetve nem várod!

Kép
Vendég
 


Jaj, Lanyok, koszonom, olyan aranyosak vagytok!!!

Ancsa: Neked mar volt egy menzid? Vagy ez lesz az elso? Mert az elso menzi nekem is nagyon sokara jott meg! Tuti nem lehet baba a dologban? En akkor is mertem a homet igy tudtam mikor volt peteeresem es hogy azutan 14 nappal megjon, ugy is lett!

Little: Nagyon koszonom, 6 % az tenyleg semmi! Akkor tovabb bizakodom, a hom ma is 37.
Latom Neked is van egy ket eves kismanod es most probalkoztok a kistesoval. Irjal Rolatok ha szeretnel mert erdekel, miota probalkoztok?

Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Már egyszer írtam nektek de most már jobban vagyok ugyhogy le tudom írni a mi történetünket is...remélem meghallgatok és leírjátok mit gondoltok. 26 éves vagyok vékony testalkatú és mióta egy multinál dolgozom azóta állandóan felsőlégúti problémáim vannak elég sokat betegeskedem:( A babaprojectet augusztusban kezdtük és már szeptemberben pozitívat teszteltem de 1,5 után megjött ,az orvos már nem látott semmit aztán jött a következő hónap és novemberben már később teszteltem és megint pozitív lett. Sajnos a mi kisbabánk csak 10 hétig maradt velünk és három hete műtöttek. Az orvos szerint nincs semi probléma ilyen előfordul így nem tanácsolt semmilyen vizsgálatot. A vetélés előtt megint meg voltam fázva ...Arra gondoltam hogy ha majd lehet kapni a Gynevac oltást azért beadatjuk és esetleg jó lenne ha megnéznék a hormont...Szerintetek ragaszkodjak a hormonvizsgálathoz vagy egyszerűen túl vékony és gyenge vagyok és a szervezetem még nem volt felkészülve? Igyekszem nem nagyon paranoias lenni de azert vannak kerdések az emberben és minden orvos elintézi annyival hogy ne aggódjak mert most beleestem a statisztikába de legközelebb nem így lesz. Olyan jó lenne ha leírnátok a véleményeteket. Mi csak márciusban kezdhetünk próbálkozni ha addig rendeződik a mensi most azt várom.

Mindenkinek szép napot!

Zsuzsi
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Már egyszer írtam nektek de most már jobban vagyok ugyhogy le tudom írni a mi történetünket is...remélem meghallgatok és leírjátok mit gondoltok. 26 éves vagyok vékony testalkatú és mióta egy multinál dolgozom azóta állandóan felsőlégúti problémáim vannak elég sokat betegeskedem:( A babaprojectet augusztusban kezdtük és már szeptemberben pozitívat teszteltem de 1,5 után megjött ,az orvos már nem látott semmit aztán jött a következő hónap és novemberben már később teszteltem és megint pozitív lett. Sajnos a mi kisbabánk csak 10 hétig maradt velünk és három hete műtöttek. Az orvos szerint nincs semi probléma ilyen előfordul így nem tanácsolt semmilyen vizsgálatot. A vetélés előtt megint meg voltam fázva ...Arra gondoltam hogy ha majd lehet kapni a Gynevac oltást azért beadatjuk és esetleg jó lenne ha megnéznék a hormont...Szerintetek ragaszkodjak a hormonvizsgálathoz vagy egyszerűen túl vékony és gyenge vagyok és a szervezetem még nem volt felkészülve? Igyekszem nem nagyon paranoias lenni de azert vannak kerdések az emberben és minden orvos elintézi annyival hogy ne aggódjak mert most beleestem a statisztikába de legközelebb nem így lesz. Olyan jó lenne ha leírnátok a véleményeteket. Mi csak márciusban kezdhetünk próbálkozni ha addig rendeződik a mensi most azt várom.

Mindenkinek szép napot!

Zsuzsi
tn_zsuzsi
 
 


Szia Zsuzsi!

Sajnos azt kell mondjam a korai veteles tenyleg nagyon gyakori es lehet tenyleg egyszeruen egy pechsorozat VAGY valami prblema a hatterben amit en azert megprobalnak kideriteni.
A korai vetelesnel altalaban a hormonokkal van a bibi, tehat en keresnek egy JO orvost es csinaltatnek egy hormonvizsgalatot, ver es vizelet, kenet stb.
Nem hiszem hogy sok koze lenne a veteleseknek ahhoz hogy vekony es pici vagy, a betegseghez talan de en inkabb valami hormonproblemara gyanakodnek a helyedben.
Rendesek a ciklusaid, nem tul rovidek/hosszuak? Nem szoktal pecsetelgetni ciklus kozben vagy menzesz elott?
Nem homeroztel? Abbol kiderulne hogy mi van a hormonokkal.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Szia Zsuzsi!

Sajnálom,hogy veled is hasonló rossz történt,mint itt sokunkkal.

Szerintem ragaszkodj a vizsgálatok elvégzéséhez,ha a dokid nem támogat ebben keress másikat.Az nem ok a vetélésre,hogy vékony vagy.Két vetélés után már illik vizsgálódni.
Mindenképp csináltass kenetet,rákszűrést,hormonokat és TORCH-vizsgálatot(vírusok-az orvos fogja tudni).Talán még egy általános vérvizsgálatot is kellene csinálnod,hogy minden rendben van-e-nagyrutint.
Harcolj ki mindent,amit lehet,ne hagyd magad!Az orvosok nem tudják felfogni,hogy a nők egy vetélés után milyen lelki álllapotban vannak,és akkor nem beszélve a sokadik után!Nekik csak statisztikai adatok,esetek vagyunk.Könnyebb azt mondaniuk,hogy majd a következő sikerülni fog,meg,hogy ez sajnos előfordul.Csak hogy ez minket nem vígasztal!
Lehet,hogy a légúti fertőzésnek is köze van ehhez,ennek is utána kell járni.Körzeti orvos vagy gégész,esetleg tüdőgyógyász jöhet szóba.
Ha van légkondi a mhelyeden az okozhat hasonló problémákat,ha nincs megfelelően karban tartva vagy ha mindig hűvös a levegő.

Ezeket tudom neked tanácsolni,szerintem érdemes utánajárni mindennek,hogy tutira mehess legközelebb.Legalább lefoglalod magad márciusig és jobban telik az idő.

Sok szerencsét mindenhez és természetesen lelki erőt a túléléshez!


Üdv!


Többiek!

Köszi az érdeklődést,jól vagyok,jelenleg két hete nincsennek görcseim.Jövő héten csütörtökön megyek az eredményért és egy genetikai UH-t is fognak csinálni,hogy megvan-e mindenünk.Nagyon-nagyon várom már!!

Már érzem a mocorgást,pont szilveszter este éreztem először apró kis rúgásokat.Azóta is figyelgetem,főként este evés után,napközben kevésbé lehet érezni.Valamelyik este babazenét hallgattunk,éreztem a bukfencezést a pocakomban.Annyira jó volt!

Drukkolok nektek a pozitív tesztekhez!

Puszi!

Edina

Kép
szekeres
 
 


Tontica! Örülök, hogy a táblázat segít egy picit, hogy ne add még fel a reményt, még lehet, hogy ott a baba!
Rólam csak annyit, hogy amint írtad van egy két éve kisfiam. Dec 25-én jött meg a mensim, és úgy döntöttünk, hogy akkor most megpróbálkozunk a kistesóval. Tehát még csak most megy élesben a dolog. A kisfiam elsőre összejött, és megmondom őszintén, hogy most is ebben reménykedem!

Zsuzsi! Nagyon sajnálom ami veled történt. Van egy ismerősöm, aki ugyanígy járt mint te és harmadikra már sikerült kihordania a terhességet. Ő a 20. majd a 31. héten szülte meg a babákat, és mind a kettő fiú lett volna. A sikeres terhességéből kislánya született. Állítólag az első babák, főleg a fiúk nagyon megviselik az ember szervezetét. Szóval ne add fel, és hajrá az újabb babáért!
Vendég
 


Sziasztok!

Tontica:Ez már a második lenne,de nagyon nem akarja.lehet hogy naiv vagyok,de fizikai képtelenség a baba,mert védekezünk.De hogy fokozzam,a vérnyomáso kezd helyreállni,erre megállapitották,hogy magas a cukrom.Remélem,hogy hamar helyreáll az is..(Mi jöhet még?)

Edina:Nagyon vigyázz magadra,meg a babára.Pihenj nagyon sokat.

Zsuzsi:Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz,hogy mindenképpen vizsgáljanak ki rendesen.Melyik korházba jársz?
ancsa03
 
 


sziasztok!

Zsuzsi: Sajnos azt tapasztalom, hogy a nőgyógyászokat az egyetemen a sablonos "ne adja fel, ez sok nővel megtörténik és a következő biztosan sikerül" szövegre oktatják. Bár ahogy utánaolvastam tényleg nagyon gyakori a korai időszakban a vetélés. Csak erről nem sokan beszélnek, így nincs annyira a köztudatban. Szerintem sincs semmi köze a testalkatodnak a baba elvesztéséhez. Ha rendes ciklusaid vannak és a jelek szerint van peteérésed is nem hinném, hogy ez lehet az ok. Mindenképp ragaszkodj a hormonvizsgálatokhoz a következő próbálkozás előtt és a hüvelyi vizsgálatok elvégzéséhez (rák, chlamydia, baci és vírusszűrések, stb). Ez a minimum amit el kell végezzenek. Az én orvosom sem nagyon végeztette volna el a vizsgálatokat, ha nem állok a sarkamra és üldözöm és erőszakoskodom, hogy már pedig én akarom, hogy elvégezzék. Nekünk kell tájékozódni a lehetőségekről és határozottnak kell lennünk ha vizsgálatokat akarunk.
Nem vagyok orvos, de szerintem a légúti megbetegedés nem okoz vetélést.
A gynevac kúrával kapcsolatban, ha visszaolvasod a levelezést, látni fogod, hogy megoszlanak a vélemények azok között akik beadatták és orvosoktól egyszer sem hallottam vissza, hogy bizonyítottan eredményes volna.

Ancsa: eddig is volt probléma a cukroddal? Vagy ezt most derítették ki?

Sütőtök, Kabócabobár: merre vagytok? Van már valami eredmény?

Szekeres: bár már mi is ott tartanánk, hogy érezzük a mocorgást. Most irigykedek egy pár percet. :lol:

Tontica: mikor csinálod újra a tesztet? Két nap múlva? Vagy vársz még vele? Furdal a kíváncsiság. :P

Babus: nekem is a szülés óta van az, hogy néhány nappal a mensi előtt fáj és szúr a hasam. Előtte soha nem tapasztaltam ilyet, sőt a mensi alatt is fáj a hasam, pedig ezt sem éreztem soha korábban, legfeljebb akkor, ha nagyon fel voltam fázva.

Rillisz, Sheila: eltűntetek.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!! :D

Nem tuntem el,vegig olvaslak Benneteket,csak most kicsit vegre surubb lett az eletem.Elkezdodtek a koncertek.Tegnap is jatszottam,legkozelebb pedig vasarnap.
Ennek ellenere a gondolataim meg mindig Veluk vannak.Meg almomban is terhes noket,kisbabakat latok.Talan annyi valtozott hogy az ebrenlet minden perce helyett kicsit neha tavolabb tudok kerulni a tortenettol egy nagyon rovid idore.
A napokban megkaptam a mikrobiologus altal vizsgalt kenetek eredmenyet es a ver,vizeletet is.Minden teljesen negativ!Nincs bakterium,nincs gomba.Tehat ez egy 10 napos antibiotikum kezeles eredmenye!!!!Amit ha a terhesseg alatt idoben eszrevesznek minden rendben lehetett volna!!!!

Ez az uj orvosom nagyon jonak tunik.Lagalabbis remelem hogy az,mindenesetre eddig nagyon korultekinto.

Zsuzsi!

Pont ezzel az orvossal kapcsolatban hallottam egy tortenetet,ezaltal is szimpatikus lett.Egy lany egymas utan 2x elvetelt egy masik orvosnal.Ugyanezt a blablat adtak be Neki,amivel Nalad is probalkoztak.A lanynak elege lett es atment az en mostani orvosomhoz,aki rogton mindenfele vizsgalatokat vegzett.Kiderult hogy egy teljesen egyszeru dologrol volt szo.Nem termelt eleg sargatest hormont a szervezete terhesseg alatt.Csak ennek a dolognak megfelelo kupot kellet idonkent hasznalnia a kovetkezo terhessegnel,es vegre szuletett egy egeszseges kisgyerek.Azt hiszem mar 1 es 1/2 eves.Viszont ha ezt nem vizsgaljak ,lehet hogy ismet megtortenik Vele ez a szornyuseg.
Ugyhogy en is a tobbiekhez csatlakozom.Csinaltass meg minden letezo vizsgalatot.Nekem most meg azt is megneztek verbol,hogy van-e hajlamom a melyvenas trombozisra.Ez terhesseg alatt is fontos lehet.

Tontica,

Ne izgulj,szerintem is kicsit koran csinaltal tesztet.Ha meg nem sikerul elsore,azert az nem olyan nagy baj :wink: Majd sikerul legkozelebb,vagy azutan!Hidd el Ok tudjak pontosan mikor akarnak ismet jonni :D

Tunder,

Az a furcsa hogy mostanaban egyre gyakoribb a kesobbi vetelesek szama is.Hiszen mindkettonkkel ez tortent,es mostanaban sajnos tobb mas esetrol is hallottam.Eddig atalaban csak a korai vetelestol feltek az emberek es mindig arrol volt szo hogy az elso harom honap utan fel lehet lelegezni.Ehhez kepest ha mar annyira statisztikaznak a kesobbi vetelesek szama is jelentosen megemelkedett.Nem artana ennek jobban utana nezni,miert!!Kulonben nagyon sokszor a streptococcus bakterium all a hatterben,amit a hulye szakmai protokoljuk miatt altalaban csak a 36.het kornyeken vizsgalnak.(Addigra persze nagyon sokszor mar megtortenik a baj.Hogy harmas ikres terhessegrol ne is beszeljunk.A legritkabb esetben lehet kihordani a 36. hetig)Kivetel nehany igazi,lelkiismeretes jo orvost aki rogton megnezi,ill.meg nehanyszor vizsgalja a terhesseg alatt.Barmennyire hihetetlen is nekunk,ilyen is letezik.
Ahogyan a kornyezetunk,ugy az emberi szervezet is valtozik,hiszen egy egyszeru pelda regen alig kellett a fakat permetezni,ma pedig permetezessel sem tudnak teljes eredmenyt elerni.Arrol nem beszelve hogy mi ezt esszuk.A rengeteg E akarhanyakrol amiket az eteleinkbe tesznek,mar ne is gondolkozzunk!Persze hogy kevesbe ellenallo a szervezetunk.
Nem tudom mikor lesz elegge erdekes ez a nagytiszteletu orvosoknak!!!
Most van jo orvosod?

Edina,

Orulok hogy sokkal jobban vagy!!!Azert pihenj sokat ha tudsz,meg akkor is ha jol erzed magad.Ugy orulok hogy zenet hallgatsz! :D
Ez biztosan nagyon jot tesz a babanak,nagyon szeretik!
Miket hallgattok?

Most megyek is mert gyakaorolnom kell.Vasarnap fantasztikus Bartokokat jatszom.Egy dalciklust egy enekessel es a ferjemmel egy 2 zongoras darabot.Nagyon szeretem ezeket a muveket.

Sok-sok puszi mindenkinek,majd jovok meg. :D
rillisz
 
 


Sziasztok!

Ma már megint az aggódás kerített hatalmába:tegnap óta hígabb és bővebb folyásom van,attól féltem,hogy a magzatvíz szivárog.Próbáltam beszerezni olyan betétet ami ezt kimutatja,de sehol nem hallottak még róla,ill.nem tartanak.Be kellett menjek a kórházba,mert megőrültem volna hétfőig,ugyanis akkor jön vissza szabiról a dokim.Szerencsére nincs szivárgás,a babát is láttam,jól van,ficánkol,szívm.jó.Gombás eredetű folyásom van az orvos szerint,de levett egy kenetet,hétfőn lesz kész.Ilyet még nem tapasztaltam,nem gondoltam volna,hogy ez az lehet.Megkönnyebbültem,most már jól vagyok.

Helló Rillisz!

Örülök,hogy jelentkeztél.Gondolom Budapesten koncertezel,ha ott laknék biztosan elmennék meghallgatni Titeket.Szeretem a szép klasszikus zenét.
Kimondottan babazene amit hallgatok,itt a babanet kezdőlapján reklámozzák.Mozart,Bach,Beethoven és Brahms művek,kicsit babásítva.

Megértelek az álmaiddal kapcsolatban,előbb-utóbb enyhülni fognak az érzések,de sok idő kell hozzá és egy új terhesség.Drukkolok neked is,hogy mihamarabb így legyen.Mikor telik le a várakozási idő?Örülök,hogy minden leleted jó lett és hogy találtál egy lelkiismeretes orvost.Azt viszont nagyon sajnálom,hogy az előző orvoson múlt a babáid élete,sajnos ki vagyunk szolgáltatva nekik és amíg ilyen szörnyű dolog nem történik meg velünk,megbízunk bennük.
Mindenkit arra bíztatok azóta is,hogy ha a legkisebb gyanúja is felmerül,hogy valami nincs rendben,szóljon az orvosnak,járjon a dolgok után.Inkább legyen túlaggódós,mint hogy baj legyen.És ha nem vagyunk egy orvossal megelégedve,addig kell keresni,amíg találunk egy normálisat.

Jó hosszú lettem,bocsi.

Mindenkinek szép napot és minél előbb két csíkot kívánok!

Puszi!Edina

Kép
szekeres
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!!!Lejegyzeteltem minden hasznos infót:)

Ancsa, az Újpesti Kórházban műtöttek egyébként magán rendelésre járok, lakhely szerint az Uzsokiba tartoznék de eddig nagyon ragaszkodtam az orvosomhoz, mert nagyon kedves. Remélem dűlőre jutok vele a vizsgálatokkal kapcsolatban...

Jövö héten egyébként megyek a Schöpf-Méreibe kaptam időpontot Dr. Arnold Lászlóhoz...nem ismeritek véletlenül? és megyek homeopatához is hátha mond valamit a megfázásokra.

Tontica, a ciklusom (26)-27-29 napos, de középidőben pecsételő vérzésem van. Előfordul hogy barnás de van hogy élénk piros az orvosomnak már sokszor említettem.

Rillisz, örülök hogy Te is írtál!

Edina, remélem minden rendben lesz!!!!!

Szép napot!

Zsuzsi
tn_zsuzsi
 
 


Rillisz: a frászt hozod rám! :shock: Most amikor elmentem a próbálkozás előtt a dokihoz, a kenetvizsgálat streptococcus agalaptiae nevű bacit mutatott. Semmi gomba vagy egyéb fertőzés. A dokim azt mondta, hogy ez minden ember szervezetében benne van, ha nincs panaszom nem kell kezelni, próbálkozzunk nyugodtan. Nem hagytam annyiban a dolgot felhívtam a háziorvosomat és ő a férjemnek is és nekem is egy 5 napos antibiotikumos kúrát írt ki. Nagyon remélem, hogy ez kiírtotta a bacit, mert ha újra baj lesz a terhességgel én biztos kinyírom az nőorvosomat. Bár olvastam, hogy többféle streptococcus baci van a szervezetben és általában megoszlanak az orvosi vélemények arról, hogy melyiket kell kezelni és melyiket nem. Szekeres, Te tudsz erről valamit?

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tunder!

Ne kapj fraszt,hanem jarj utana a dolognak,es surgosen keress egy masik orvost!!!Sok baromnak tok mindegy minden.
Nem akarlak ijesztgetni,mert tulajdonkeppen ha mindent jol csinalnak nem lehet semmi baj a kovetkezo terhesseggel,de majdnem biztos vagyok benne hogy nalatok is ez a bakterium okozta a vetelest.
Lehet hogy ha nem Weimarban tortenik velem ez a dolog,a mai napig en sem tudok semmit errol.
Van egy topic.Streptococcus B .Ott tobbek kozott egy hazaspar irja le a tapasztalatait ez ugyben.Szegenyeknek szuletett egy beteg kisfiu emiatt a bakterium miatt.Azota van egy egeszseges kislanyuk es most karacsonykor szuletett egy masik.
lilka neven irnak es olvasd el a 2006,10.14.irasukat.De ne ijedj meg tulsagosan!!!!Mert az en egyik baratnomnek 3x mentek el emiatt babak.O az utolso terhesseget 2hetes kenet vizsgalatokkal csinalta vegig.Szerencsere egyetlen 1 hetes antibio kezeles elegendo volt a terhesseg alatt,olyan ami a babanak nem art.Teljesen egeszsegesek a gyerekei.
Most nem reszletezem a tobbit,menj be a topicba.
De meg egyszer mondom Ne ijedj meg tulsagosan,mert eleg durva!!!!Viszont fontos hogy vizsgaljanak meg rendesen,es irtsak ki a bakteriumot.Viszont tudni kell hogy ezt a bakteriumot sajnos pontosan a terhessegi hormonok hozzak ki.Ezert nem ertem miert nem vizsgaljak rogton.Viszont nem mindenkinel jon ismet,ha pedig igen ,van ra jo megoldas!!!!!

Puszi,es irjal mire jutottal!!!
rillisz
 
 


Szia Edina!

Orulok hogy megnyugodtal,es megjobban hogy vettek kenetet.
Ne izgulj,biztosan minden rendben lesz!!!!! :D
Kerdezted hogy Pesten koncertek-e?
Holnap igen,Pesten jatszunk,de csutortokon Szentesen volt koncertunk.Nagyon szeretjuk a videki kozonseget is,mindig jo ha jatszhatunk barhol az orszagban. :D
A varakozasi idovel kapcsolatban nekunk Weimarban 1 evet javasoltak,hogy minden szempontbol (lelkileg is)rendezodjenek a dolgok.Itthon az egyik orvos 2 honapot mondott.A mostani azt mondta hogy majd pontosan erezni fogjuk mikor a legjobb elkezdeni a babara valo varakozast.
Remelem nem tart majd sokaig. :D
Sok puszi,vigyazz magadra!!Rillisz
rillisz
 
 


Sziasztok!

Tündér:Soha nem volt magas a cukrom.Teljesen véletlenül,egy másik ügyből kifolyólag csináltak egy gyors cukor tesztet,ami 9.1 lett.Aztán megnéztem a 7 hetes laboreredményemet,és kiderült,hogy senki nem vette észre,hogy már ott is 6,9 volt a cukrom.ha akkor észreveszik,talán nem jutok idáig.Szerintetek lehet valami köze a vetéléshez?

Na de a jó hir,hogy megérkezett a második menzi,és már csak egyet kell megvárni,és indulhat a babaprojekt.Egy hónap alatt meg diétával,visszaállitom a cukromat..

Ancsa
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Ancsa úgy nézem mi egy időben "piroskázunk", nemsokára együtt izgulhatunk egymásért! :)

Tontica mi újság veled? Csináltál már tesztet?

Zsuzsi szerintem is végeztess el minden fontos vizsgálatot.

Szerintetek a streptococcust is kimutatja az a betét amelyik a gombás fertözésre alkalmas? Azt hiszem Babicsko írt erröl a betétröl, tényleg Babicskó hol jársz?

Tündér a streptococcus tényleg nem vicc azt kezelni kell!

Rillisz, Ancsa, Zsuzsi Ti még nem vagytok benne a tálázatban szerintem Tontica benneteket is beír ha megadjátok az adatokat.

Mindenkinek jó hétvégét, pihenjetek sokat (akinek meg aktuális a dolog kergesse a párját :lol: )

Edina mesélj a babácskádról mennyire ficánkol már, és mikor tudod meg hogy fiú-e vagy lány?
Vendég
 


Szia Babus!

Csütörtökön megyünk a genetikára a kromoszómavizsgálat eredményéért,ott megmondják a nemét,feltétlenül elmondom nektek.
Most már egyre gyakrabban és erősebben rugdos,igaz,tegnap lusta volt,inkább csak helyezkedett.Főként akkor érzem ha fekszem estefelé és éjjel,de néha nappal is.Csodálatos érzés,alig vártam már,hogy érezhessek ilyet.
Ma reggel felébresztettem,mert éjjel semmi nem volt és már aggódtam kicsit,és válaszolt rá.

Puszi,jó hétvégét.

Edina

Kép
szekeres
 
 


Rillisz: köszi a tippet, megnéztem a topicot.
Szekeres: ma mész az eredményért?
Tontica: mi van? teszteltél újra?
Majd még írok, de most rohannom kell.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok Csajok!

Most nem tudok irni mert a fiam reggeliert kiabal csak annyit hogy mint latjatok a tickeremen mar a 3. napon vagyok nem kellett ujjabb teszt! Puszi

KépKép
KépKép
tontica
 
 


sziasztok!
Tontica: :? Majd a jövő hónapban!

Tegnap kész lett a 3. napi véreredményem is, így már teljes a lelettár. A napokban bejelentkezem az orvosom magánrendelésére és megbeszélem vele a leleteket és újra rákérdezek erre a streptococcusra. Nézelődtem a neten és olvastam megnyugtató válaszokat is. Találtam egy nőt, akinek ugyanazt mondta az orvosa, mint nekem. Tünetmentes és nem igényel kezelést, csak a szülés során kell antibiotikumos kezelést alkalmazni, hogy a babánál megelőzzék a fertőzést. Megmondom őszintén egy kissé rámjött a frász, de egyrészt az olvasott cikkek miatt, másrészt a kapott antibiotikumtól megnyugodtam. Remélem hatott.

Én is elkövettem azt a hibát, hogy nem vártam meg a megfelelő időpontot, csináltam egy tesztet, ami természetesen negatív lett. :? Érzésem szerint nem is lesz ebben a hónapban pozitív, mert nem érzem azt a jellegzetes mellfeszülést, amit korábban éreztem amikor kiderült, hogy babát várok. Nálatok "jelzett" a mell ilyen korai fázisban? Gondolom ez mindenkinél más és más.

Sütőtök, Kabóca veletek mi újság?

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van. Sajnos még sehol az első mensi de végülis csak csütörtökön telik le a 4 hét. A héten gondoljatok rám, mert megyek egy új nőgyógyászhoz és egy picit izgulok, bár jókat mondtak róla a lányok, akik hozzá járnak. Remélem Ő nem hajt majd el. Ma meg homeopatához megyek...még soha nem voltam de hátha segít kicsit felerősíteni az immunrendszerem.

Edina: olyan jó olvasni ahogy írsz a babáról!

Az adataim a táblázatba:
angyalka 10 hetes/ december 14/ próbálkozni márciustól lehet (ha helyre áll a hormonháztartásom.)

puszi
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Edina!
Nagyon drukkolok hogy minden a legnagyobb rendben legyen,es nagyon kivancsi vagyok kisfiu vagy kislany mocorog a pocakodban!!!! :D

Babus!

Aranyos vagy hogy figyelmeztettel a tablazattal kapcsolatban,de en mar egy elozo levelemben megirtam Tonticanak hogy en nem szeretnem.Nekem ez nehezitene a dolgot.
Remelem hamarosan mindenkinek egy igazi vonalzo diszeleg majd a level alatt. :D

Tontica!

Fel a fejjel,hidd el nemsokara sikerul majd!!! :D

Zsuzsi!

Ne izgulj,minden rendben lesz a nogyogyasznal!! :D
rillisz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: