Új privát üzeneted érkezett!

Helló Lányok!

Vio!

De jó, hogy emlékszel még!
Csak az én memóriámmal van gond - tudod, a koromKép -, és Te csak a másodikat szülted annál, akinél én mindhármat...

Gigi!

A "doki-reklám" elmaradásának tapasztalati vagy elvi oka van? Magyarázat nem szükséges...Kép
Ha Te is Szt. Imre, akkor jó esélyünk van találkozni jövő tavasz végén-nyáronKép? Igaz, most még csak egy éve próbálkozunkKépKépKép

Ritu!
Valóban, én a negyedik tervezésénél is ugyanúgy izgulok, mint az előzőeknél, és ugyanolyan csalódott vagyok, amikor megjön, és ugyanúgy fogok örülni, amikor nem jön meg. A legnagyobb lányom már 15 éves, és kb. egy órája írta msn-en, hogy szeretne egy öcsit, mert olyan aranyos babákat (ikreket) látott.Kép Ez olyan jó érzés, pedig tavaly ilyenkor még azt mondta, hogy lehet még tesója, de csak akkor, ha bátyja leszKép Bár szerintem azt sem bánná - ahogy mi sem -, ha megint húga lenne...

Pocakosok, vigyázzatok magatokra, többieknek mindent bele!

Kriszta
Vendég
 


kriszta,
elviKépés áprilisban fogok szülökKépKépKépés 4 gyerek nem semmi!!!!!!!!!!!!!!!!!én is mondtam apának hogy oké hogy 30 évesen szülöm majd a 3.-at de mi van ha 40 évesen is akarok mégKépegy éve erre azt mondta nem.most ő mondta hogy soha ne mond hogy sohaKépKépKép
Vendég
 


Gigi!

Ezért nem köttettem el magam! Sokan hülyének néztek/néznek a gyerekek, és a velük járó császárok száma miatt, de mit csináljak, ha annyira élvezem a "gyerekezést"?KépKépKép A koromat pedig észre sem veszem, hacsak nem a memóriámKépKépKép
A IV. jó hónap! Nálunk Dorka (meg én) áprilisi, bár elvileg márciusi lett volna, de lusta volt (és maradt), és csak a 43. héten kívánt megismerniKép
Vendég
 

 
 

Gigi! Azért vagyok ennyire pozitív hozzáállású, mert szerintem azzal, ha negatívan állok hozzá, azzal nem lesz még jobb. Persze én sem örülök, amikor eljön az a bizonyos 5 nap, mert akkor megint nem sikerült. De, ha elkeseredek, azzal nem segítek semminKép Ez a babaprojekt meg jót tesz ugye a házaséletnek isKép
Õzi! Igen mérem a hőmet, de eddig az sem segített, így teljes gőzzel gyártjuk a babát és nem feltétlen csak akkor, amikor a hő azt mutatjaKép
pötyike11
 
 


pötyi,
majd fordulhatok hozzád pozitívért ha depis vagyokKép?nagyon jól fogalmaztál és nagyon osztom a véleményed csak nekem nem mindig sikerül.de fejlesztem magamKép

kriszta,
nem csodálkozom hogy élevezed,mert én isKépigazi csibémet terelgető tyúk vagyokKépnekem a fiam májusi lett volna de ő is lustizott így juniusi lett.és nekem ez annyira rosszul esettKépKépezért hármaska májusi kell legyenKépnekem kell egy májusi gyerekKépolyan szép hónapKépimádomKép
Vendég
 


Szia Gigi! Természetesen, bármikor rádtör a depi-manó segítek legyűrniKép Nehogymár egy depi-manó befolyásolja a hangulatot.Ha jól olvastam, te is most vagy még bebabásodás elött? Ha igen, akkor hajrá!!!!!!!!
pötyike11
 
 


Sziasztok!!!
Tehát akkor nemcsak én várok a 3. gyerekre, sőt, valaki a 4. re?!
Rabkri, az előző 3 csemete is ilyen lassan jött, vagy csak ez a lurkó várat magára? Aszonták nekem, a sokadik könnyebben összejön... habár ez egy hülye általánosítás... Barátnőm már hetek óta stresszel, hogy hátha terhes, csinált tesztet is, poz. lett. De előtte is volt, hogy csinált, és mégsem volt az a poz. eredmény ellenére-ez hogy lehet? És tegnap ment dokihoz, előtte felhívott. Mondta, nagyon izgul. Kérdem, miért, még mindig azt hiszed, nem vagy terhes? Azt mondja igen. Kérdezem, mikor jött meg utoljára? Azt mondja március 4.... mondom akkor 8 hetes terhes vagy!!! (ja és a tesztje is poz.) Kijött a dokitól és felhívott:
- 8 hetes terhes vagyok...
KépKépKépKépKép
Mi lenne, ha mindenki leírná, hány gyereke van és jelen pill. hanyadik van a pocakjában illetve hanyadikkal próbálkozik?
Akkor kezdem:
2 van (4 éves fiú, 14 hós lány) és a 3-al próbálkozunk...
V

Kép
vio
 
 


pötyi,
aha,jól olvasod,most készülök babásodniKépdepi manó jóKépfelveszem a szótárambaKép

vio,
akkor ha jól számolom 3 év van a kettő között.mesélj hogy milyenKépmármint hogy miért volt nehéz és mi volt a jóKépnekünk is 3 év körül leszKép
és nekem van egy fiam(2) kettecskét várjuk és összesen 3-at akarunk biztosanKép!!!!!!!!!!és soha ne mond hogy sohaKépja még vmi,lányod hogy lett csajKép???????????????tudományos oldal,asztrológia vagy véletlenKépfigyi,dobok ide egy linket,kipróbálod neked bejött e és tudósítasz???????meg mindeki kipróbáljaKépKépKép????????

www.chineseastrologyonline.com/PredictSex.htm

most csajra gyúrunk már csak azért is mert ha kettecske csaj lesz a 3.nál megbeszéltük hogy nem kérdezzük meg mi lesz mert azt is ki akarjuk próbálni milyen ha nem tudomKépmert biztos szuperKép
de ha most fiam lesz tuti nem bírom megállni a harmnadiknálKépKépKépKép
Vendég
 


Õzi, Cic, Gigi
Köszi a tanácsokat, és az drukkolást is. Igyekszem azon, hogy jól döntsek. Az előzőből adódó félelmem nem hagy dűlőre jutni. De már kezdek rájönni, korán vagy később, teljesen mindegy, hiszen ha megmarad, megmarad, ha meg olyan, mindegy mikor-mit teszek.
Az elsőnél is mindent megtettem, most egy kicsit nem fogok. Puszi nektek.

Pötyike
én azt ajánlom, egy kicsit próbálj "lemondani" a babáról, biztos összejön. Csak egy-két hónapig tervezd el azt, hogy "most nem akarok, majd a köv.hónapban". Szerintem így előbb bejön. Nem kell mérni a hőt, számolni a napokat (erőteljesen), mert sok nőnél ez a gond, annyira akarják már, hogy nem sikerül. Nem is tudni, mi az oka, és talán nincs szervi, vagy horm. oka, de pszichés az van!!! Mindent bele!

Cosmo
Üdv. a csapatban. Drukkolok nektek. Ha előbb összejön, szóljál ám!

Kriszta
Le a kalappal a sok gyerkőchöz. Én is nagycsalád-párti vagyok, de ahhoz nem most kellene kezdenem, 30 évesen. De végül is soha nincs késő... Remélem összejön a 4. is.

Benita
benita
 
 


Nekem egy fiam van, 15 hónapos. (ketteske van a pocakomban, remélem jól van, egy hét múlva derül ki) Kettőt terveztünk be, de én annyira szeretek gyereket várni és nevelni, hogy lehet még egyet bevállalnék, de majd csak később. Kép
cicmerák
 
 


Sziasztok!

Czeizelről bárkinek szivesen mesélek, de félek itt leírni, lényeg, hogy nálunk majdnem szarvas hibát követetett el, mert már szenilis az öreg és nagyon a pénzre megy rá.

Igen, még nincs babánk, úgyhogy óriási energiákkal készülünk rá augusztustól. Kép
Vendég
 


Gigi! És mit kell beállítani az időzónához? Felülre az én születésim, és alulra?
cicmerák
 
 


Benita,
Köszi a tanácsotKép Igaziból mi mindig kitaláljuk, hogy juj most ebben a hónapban miért nem kéneKép Van olyan hónap, amikor nem is agyalunk a gyerkőcön, mert éppen valami más fontos dolog elött állunk és olyankor "csak" az öröm kedvéért bújunk összeKép De eddig így sem jött a baba, de majd mostKép Legujjabb nézetem nekem is az, hogy akkor kell szerelmeskedni, amikor jólesik, ( de lehetőség szerint minnél többszörKép) ). Aztán ha akar jönni a babóca majd csak befutKép)) Nálunk ez a babóca dolog úgy működik, hogy igaz már nagyon szeretnénk, mert én lassan 31 vagyok és mivel ő lenne az első baba, így kicsit igyekeznünk kell, de "civilben" kutyázunk, így mindig akad annyi meg annyi "izgulnivaló", hogy nem görcsölünk állandóan a babánKép
pötyike11
 
 


cic,
időzóna +1 felülre a te születési dátumod és alaulra pedig a fogamzás napja.köszi hogy kipróbálodKép
Vendég
 


fiúcskát jelöl Kép
cicmerák
 
 


de megnéztem a fiamra, nála meg lányt jelölt
cicmerák
 
 


cic,
te vagy az első akinek nem jött beKépnagyon bíztam ebben,mert többféle ilyen naptár van és ez eddig mindenkinek bejött aki kipróbáltaKépna sebajKép a tudományos oldal még megmaradtKépazt bejött vkinek amúgy????????
Vendég
 


Helló Lányok!

Gigi!
Májusi gyerekem még nekem sincs, csak áprilisi, meg két júniusi, úgyhogy a május nekem is jó!Kép
Megnéztem én is! Eszerint Dorka fiúKépKépKép (bár a fogamzás napját pontosan megmondani egyiknél sem tudomKép, de +/- 3 nappal is számoltam) Luca és Lili tényleg lány...Kép Ha most nem jön meg jövő héten - akkor ő fiú leszKép Bár az sem izgatna, ha megint lányom lenne, csak jöjjön már!

Vio!
Igen, nálam mindhárom kölyök hosszas, 21-26 hónapos/fő kísérletezgetés eredményeKép De a kísérletezgetés isKépKépKép, meg az eredmény isKépKépKép...
Nekem 3 lányom van: 15, 12 és 4 évesek, a negyediken ügyködünkKép

Benita!
Tényleg nincs késő sosem!
Egyébként meg 2X2, és már le is előztél, amilyen tempóban mi haladunkKépKépKép

Cic!
Idézhetlek? "annyira szeretek gyereket várni és nevelni" - énis énis énis! Én is imádtam várni őket, nevelni - bár én inkább azt mondom, velük élni - szintén imádok, de azért most, hogy a két nagy már bőven kamaszodik, sokszor eszembe jut a mondás, mely szerint azért kezdődik csak tizenévesen a kamaszkor, hogy előtte legyen időnk megszeretni őketKép

Pötyike!
Én is egyetértek a "legújabb nézeteddel", bár apa épp tegnap mondta, hogy a következő hónaptól tudományos alapokra kéne helyezni a tesó-kérdést: ez nálunk az eddigieknél ritkább, de a megfelelő időpontban történő hancúrozást jelentKép
Milyen kutyátok van "civilben"?

Vigyázzatok magatokra!
Sziasztok!
Kriszta
Vendég
 


Pötyike
bocs, nem akartam ám rosszat írni, csak nem tudtam, hogy mi az ábra. Így már értem. Csak egy idő után, akiknek sehogysem jön össze, már direkt rástartolnak. Mert már az idegesíti őket, hogy semmi sincs, pedig nem is gondol rá, "nem is akarom", de a lelke mélyén már bizony nagyon csak tervezi.
Sajnos, a nők többsége így jár. De akkor se add fel! Nagyon jó a hozzáállásod, irigyellek is érte egy kicsit, mert ritka az ilyen, aki ennyi kudarc után sincs elkeseredve. Nem negatívnak látja a dolgokat, nem keresi az okokat (!!!), hanem tervez előre, bízik minden egyes napban, és bizakodva várja az eredményt. És meg is lesz. Hidd el!
Sok sikert hozzá! És szurkolok nektek!
Puszi hétfőig!
Benita
benita
 
 


Gigi Kép Majd 7 hónap múlva kiderül Kép
Szóval ti most kislányra gyúrtok? Nem mondom, én is örülnék egy kis nunisnak Kép de ha fiúcska, akkor neki is örülünk. Régen, mikor valakitől megkérdeztem, hogy milyen nemű gyereket akar, és azt mondta, hogy mindegy, csak egészséges legyen,, hát majd gutaütést kaptam. Most már megértem Kép
Meg lehet a férjem amúgyis csak egyfélét tud Kép
Kíváncsi vagyok a többiekére?
cicmerák
 
 


Ja, Kriszta! Inkább helyesbítek: Õ nevel minket Kép
Jövőhéten nem kellene megjönni? Drukkolok! Aztán rakd ám fel a + tesztet Kép
cicmerák
 
 


csajok,

egy másik naptárnál arra jöttünk rá hogy azoknak nem jött be akiknak a születésnapjuk a fogamzás után van....úgy értem hogy pl vki novemberben tölti a 24et de augusztusba fogan a baba és akkor még nem töltötte be a 24et hanem csak 23 volt.és uyge a naptár azt már 24nek veszi.....megnézitek áll e ez vkire akinek nem jött be?

cic,
én meg úgy vagyok vele ha csaj lesz azért örülök mert kipróbálhatom milyen egy csaj(és azt is hogy milyen ha nem tudom előre a nemétKép)ha meg fiú akkor azért jó mert azt meg már tudom milyen egy fiúKépszóvalKépcsak jönne márKép

kriszta
írtam mailtKép
Vendég
 


Jaja Gigi! Úgy látom te is meg tudsz magyarázni mindent Kép Kép Én is Kép

Szóval Gergő májusban fogant, szeptemberben van a szülinapom ---- lányt jelölt --- fiú lett.
Most a kicsi márciusban fogant, szeptemberben töltöm a 26-ot --- fiút jelölt--- akkor most lány lesz Kép Kép ????????
Így értetted?
cicmerák
 
 


Gigi!

ÍrtamKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Cic!

Ti lesztek a másodikok, akik a tesztet láthatják, csak legyen már csíkos!
Anyámék úgyis ellene vannak, nekik nem fogok dicsekedni, a lányaimnak meg majd csak később akarjuk megmondani - ha meg tudjuk állniKép

Kriszta
Vendég
 


Sziasztok!
NAgyon beindult a topik,én meg nagyon lemaradtam..vissza olvasok és jövök!Kép
Puszi
Vendég
 


cic,
így valahogyKéphogy most csaj lesz e nem tom de az első ezért nem jött beKépKépKép
Vendég
 


Benita,
Nem írtál te semmi rosszatKép Mi minden hónapban feltaláljuk a spanyol viasztKép) Nem úgy állunk hozzá, hogy mennyire rossz nekünk, sőt..... a párom mindig azt mondja, hogy jó munkához idő kell..és mennyire igazKép) Amikor tudományosan próbálkoztunk, az nem volt jó, mert azért, ha az emberre rátör a vágy, akkor azért nem kéne azzal foglalkozni, hogy most itt van az ideje vagy sem. Mi úgy gondoljuk, hogy lassan tíz éves kapcsolatunk megkoronázása szerelemgyerek legyen és ne "tudományos alapokon nyugvó terv" eredményeKép) Persze lehet, hogy mi még majd nagyban várjuk a szerelemgyümikét, amikor már régen itt mindenki várja majd a sajátját...de az sem baj, akkor majd a ti babócáitokat nézegetem és akkor majd ismét tudományosan állunk a babáhozKép)
pötyike11
 
 


Sziasztok LányokKép Fel szeretnék dobni egy "körkérdést"Kép Mint tudjátok, még nem vagyok babás, de ki tudja mikor jön el a pillanatKép A kérdésem az lenne, mikor érdemes elkezdeni szedni fólsavat? A fólsav ugye korai terhesség idején használ a legtöbbet. Az én okoskodásom az, hogy ha mondjuk a ciklus elején jön össze a baba és ugye az csak a ciklus végén derül ki, akkor már akár néhány hetes is lehet a magzat. De ha nem jön össze továbbra sem, akkor meg nem felesleges fólsavval tömnöm magam? Szerintetek?

Rabkri! "Civilben" havaneseim vannakKép
pötyike11
 
 


Sziasztok!
Én találtam magyart, ez is ilyesmi, de marhaság, mert a fiamnak lánynak kellene lennie...
Most is lányt mondana,egész júliusig...

http://www.bebilap.hu/terhesseg/knaptar.htm
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_01.html
Gigi!!! Nem jön be nekem az elsőre! 2001 szeptemberben fogant, 2001 júniusban töltöttem be a 24-et, lányt ír és fiú lett. Viszont a kicsinél bejött.
Van egy biztosabb módszerem, mi direkt lányt akartunk és bejött... na, érdekel valakit???? Biztos nem...Kép akkor le sem írom, nem fárasztalak titeket...Kép
Gyerekek, most nagyon elkezdtem sóvárogni a baba után. Még csak most fogom fel, hogy mi gyereket akarunk, és de jó lenne...
Rabkri, Te a magánrendelőjébe jársz?? Én SZTK-ba. Ha Te is, akkor még össze is futhatunk majd...Kép
Vio

Kép
vio
 
 


vio,
ne idegeljél már hogy a tuti lány módszert nem osztod meg velünkKépKépKépKépa hajam az égnek állKépKép
szóval????????????????????????????????????????
és irgum-burgum hogy megcáfolod a teoriámatKép

cic,
kreáljunk már magyarázatot mert az én megdönthetetlenemet vio megdöntötteKépKépKép
Vendég
 


KépKépKép hát izé..
Egy könyvben olvastam, hogy.. de remélem, nem túl bénán fogalmazom meg..
Szoval. Ugye mint tudjuk, régen a nőket hibáztatták a férfiak, hogyha nem fiút szültek. Azóta kiderült, nem a nőkön múlik.
No. Van a peteérés. Azok a hímivarsejtek, amik fiút hordoznak, gyorsabbak. Amik lányok, azok meg lassabbak. A fiúk gyorsabbak ugyan, de hamarabb elpusztulnak, a lányok lassabbak, viszont tovább élnek. Ha tudod a peteérésed napját, akkor érdemes úgy belőni (mivel a sperma 3 napig életképes), hogy a peteérés előtt 3 nappal legyetek együtt, és akkor valószínű, hogy a pé napján a lányok érnek célba, mivel lassabb ugyan, de a fiúk már akkor nem életképesek. Ezért van az, hogy -állítólag- több fiú születik, mert gyorsabbak.
Bocs, ha túl hülyén írtam le, ha megtalálom a könyvet, bescannelem és bemásolom, hogy normálisan fogalmazva is olvashassátok...
Nekünk bejött...Kép
Vio

Kép
vio
 
 


Gigi! Vígasztaljon az, hogy igaz, az én fiamat lánynak mutatta a táblázat, fiú lett, de az ultrahangon azt mondták, lány!!! KépKépKép na jó, csak az első alkalommal... aztán már helyesbítettek!!! Aszonták:
-Hogy lehetne lány, hát legalább másfél centis kukija van!
Bocsi!!!

Kép
vio
 
 


vio,
igen,ezt én is olvastam és erre gondoltam mikor azt írtam hogy vki a tudományos oldalról közelítette e meg a dolgokat.na akkor mesélj a részletekrőlKépKépKéptehát ugye a 14. napon robban a tüsző.akkor együtt vagyunk a 11.-en és kész?????????????többet már nem?nem kevés azKép?és így nektek elsőre összejött?????én attól tartok ezzel kapcsolatban hogy nemhogy csajom,de semmilyen babám nem foganKépmert hogy mi van ha mégis elhalnak a csajok is....akkor senki nem termékenyítKép.és mi van 2 nappal elötte?az is jó?mert az mondjuk már okésKép
ja és a fiad útközben lett fiúKépna látod látodKépKépKépKépmégis jó ez a táblázatKépKépKép
Vendég
 


Gigi! Hát, nekem elsőre összejött és lány lett.
Azért mondom, hogy ha tutira tudod, hogy melyik napon van pé, akkor ha 3 napig él a sperma, meg kell, hogy termékenyítsen. Elvileg.. De ha 2 nappal előbb, az sem rossz, csak ne aznap vagy előző nap.. Vagy mittudomén, 3 nappal előtte és aznap, mikor van pé, mert ha a 3 nappal azelőtti célbaért, akkor úgyis lány, ha meg nem termékenyültél meg, akkor aznap is van rá esély.
Szerintem... Nálunk az elsőszülött meglepetés, úgyhogy nem tom, hogyan jött létre..Kép
Manapság van pé-m, és a hőm is leesett.....drukkoljatok!
V

Kép
vio
 
 


Na, én meg azt olvastam, hogy mikor fejlődik az embrio, először minden baba lánynak indul, ezért is van a fiúknak is mellbimbójuk Kép Ez komoly, de nem találom,hogy hol olvastam.

Fiú lány témához: szerintem is csak ez lehet a magyarázat (lány lassabb, de kitartóbb, a fiúk gyorsak...stb.)

Még ezt is találtam:

"Fiú vagy lány?
A tudomány legújabb felfedezése szerint négy ásványi anyag felelős azért, hogy magzatunk fiú lesz-e vagy lány. Egyrészt a kálium és a nátrium, másrészt pedig a magnézium és a kalcium. Hogy miért, azt ma még senki sem tudja.
Egy biztos: különféle módon táplált állatok megfigyelése alapján világosan kiderült, hogy a káliumban és nátriumban gazdag eledelt fogyasztó nőstények 70-80 százaléka hím utódnak, a magnéziumot és kalciumot fogyasztók pedig 70-80 százalékban nőstény utódoknak adtak életet.
Tehát ha étrendünkbe több nátrium és kálium tartalmú ételt csempészünk, nagyobb valószínűséggel fiúgyermekünk születik. Ha pedig több magnézium és kalcium kerül a szervezetünkbe, akkor kislány. Ha szeretnénk kipróbálni a módszert, néhány dolgot azért tartsunk mindig szem előtt. Az egyensúlyra mindenképpen figyeljünk, mert a várandós kismamának és a magzatnak is mindenre szüksége van! Az egyirányú táplálkozás nem jó. És mindenekelőtt: a fogamzás előtt számít az étrend, tehát nem kell a terhesség ideje alatt tartani! Viszont szervezetünknek nem elég egyetlen hét a változáshoz. Óvatosan, lassan próbáljunk alakítani étrendünkön.

Mit egyek, hogy lány legyen?
Bármit, amiben sok kalcium van és kevés só.
- Tejtermék: tej, túró, yoghurt, vaj - mindent, kivéve a sajtokat
- Gabonafélék: rizs
- Húsfélék: szárnyasok
- Zöldségek: saláta, zöldbab, spenót
- Gyümölcsök: ananász, alma, mandarin, dinnye, körte, eper

És mit ne nagyon...?
- Tejtermék: sajtok, mert általában sósak
- Gabonafélék: semmilyen előre elkészített ételt (corn-flakes, tészta), és ha lehet, akkor csak sótlan kenyeret együnk
- Zöldségfélék: burgonya, bab, lencse
- Húsfélék: füstölt húsok, felvágottak, sertés és marha
- Halak: füstölt hal, tengeri herkentyűk
- Gyümölcsök: semmiféle konzerves gyümölcsöt ne együnk, valamint banánt, datolyát, sárgabarackot, cseresznyét, őszibarackot és aszalt gyümölcsöket sem
- Készételek közül: konzervek, sózott vaj, csokoládé...

Mit egyek, hogy fiú legyen?
Minél több sós dolgot.
- Húsfélék: bármit, a legjobbak a hirtelen sültek
- Zöldségek: bármi lehet, ami nem spenót, zöldsaláta és zöldbab. Akár konzerves is lehet.
- Gabonafélék: kenyér, tészta
És mit ne nagyon...?
- Tejtermékek: a tejcukor miatt nem ajánlatos - mármint ha fiút szeretnénk!
- Zöldségfélék: spenót, zöldbab, saláta
- és tojást se... ha lehet"
cicmerák
 
 


vio,
én meg asszem vhol azt olvastam hogy bár 3 napig életképes,megtermékenyíteni csak 48 órán át képes......és figyi,ha a 3 nappal azelötti csaj célba ért bizti nem olyan turbó a pasi hogy eléfurakodjon és beelőzze????????????????mit gondoltok csajok?mi az elsőnél mondjuk 2 naponta voltunk együtt,pé elött 2 nappal,aznap és még utána 2nappal és fiú lett.szal ezért kérdezem hogy ha aznap együtt vagyunk nem tuti a fiú???????????na ja.......nem filózofálok továbbKép
szép pé-tKépKépKépKépdrukkok mennekKép

én most el,majd este jövök vmikor
gigi
Vendég
 


Hááát... én ezt a kajás dolgot... hát nem tudom. Az biztos, hogy van, aki ebben nem hisz, van, aki abban. Én úgy tudom, hogy ha már egyszer megtermékenyült, onnan már vagy fiú, vagy lány.
És mi van a hermofroditákkal???Kép
Valamiből többet evett az anyuka..Kép
Cic, bocs, nem cinikus akarok lenni! Tudom, Te is csak olvastad. Én semmiben nem vagyok biztos egyébként, valószínű, ha nekünk ketteske fiú lett volna, azt mondanám, amit én leírtam, az is hülyeség. Igazából ki tudja, azért lett-e lány.
Gigi! Ha már célba ért, onnan már más nem jut be, csak ha ikrek... Írtam ebbe a topicba a barátnőmről? Nem tudom, melyikbe írtam az ikres sztorit. Szóljatok!
Egyébként Gigi, lehet, hogy azért lett fiú, mert ha tényleg 2 napig él a sperma, akkor mikor volt pé-d, épp elhaltak, és akkor újra együtt, célbaért a fiúcska. Szal nem tudom.... mostmár olyan bizonytalan vagyok, vagy mégsem?
Egyébként ez sem 100%-os, kb. 70%.
Vio

Kép
vio
 
 


Lanyok,
Van koztetek valaki, aki akkor is merte tovabb a hojet, miutan teherbe esett?
Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Õzi Kép min parázol már? Kép
cicmerák
 
 


Cic,
Ok, persze hogy para. De megis. Hogy van ez, a terhesseg alatt vegig fent marad a ho?
Azon parazom, hogy ma esett kicsit, de mondjuk meg igy is 37.1. Es azt tudom, hogy veteles elott leesik a ho, ugyanugy mint mensinel. Aaaaa! Kesz vagyok. Na ezert a para.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Õzi! Nekem 6,8-6,9 volt, aztán néztem a tesztet, és poz. lett. Később is néztem néha, ugyanúgy 6,8-6,9 volt. a 7,1 teljesen jó!!!

Kép
vio
 
 


Vio,
Koszi szepen, most kicsit megnyugodtam!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Õzi! Én soha nem mértem hőt, így azt sem tudtam, hogy vetélés előtt leesik Kép Azért örülök, hogy Vio megnyugtatott. Mikor kell menned megint dokihoz?
cicmerák
 
 


Cic,
Hetfon, de akkor meg csak 5+5 leszek, szoval megnyugtato szivdobogasra eselyem sincs. Aztan pedig 20-an kell mennem (mar ha most mindent rendben talal) akkor mar okosabb leszek, de az meg olyan soka lesz!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Õzi! Te milyen tesztet csináltál, hogy már ilyen korán tudod? Végülis van az a beágyazódás utáni 3 nappal, de az is csak 5 hetesen mutatja ki, nem? Vagy hogy is van ez?
Visszanéztem, asszem nem ide írtam arról a barátnőmről. Megszülte egyeskét, kb másfél, két hónappal utána terhes lett, úgyhogy amikor 4 hónapos volt a baba, Õ volt 2 hós terhes. Nem semmi. Aztán kihagyott 2 évet, megint terhes lett, és ikrek, de 3-as!!! (nyugi, ez ritka)! Viszont nem sokkal később elment 2, és maradt 1. 28 hetesen elment a magzatvíz 80%-a, úgyhogy most fekszik a kh-ban, csak pisilni kelhet fel. De asszem, nem lesz gond, mert már 6. hónapban van, viszont a kicsi max. 1 kiló most, úgyhogy remélem, kihúz még pár hetet vele. Azért nem irígylem....

Kép
vio
 
 


Vio,
Olyan teszttel teszteltem, ami a varhato mensi idopontja elott 4 nappal mar kimutatja a terhesseget. Harom nap mulva amugy is kellett laborba mennem progiszintnezobe, gyakorlatilag a mensim idejeben, es a laborleletek szerint mar egekben volt a HCG szintem. Hat ennyi. A legtobb terhessegi teszt azert eleg megbizhatoan kimutatja a terhesseget amikor a mensi elmarad.

Hat, a baratnodnek aztan nincsenek termekenysegi gondjai Kép . Remelem minden rendben lesz vele, es kihuzza addig amig kell.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Halihó csajok!

Üdv mindenkinek, aki új, vagyis már senki sem újKép

Tök jó, hogy ilyen sokan vagyunk. Kép

Cicmerák!
Azzal a nátrium, kálium töblettel vigyázni kell, mert a sós ételek potenciálisan növelék a szegény ember vérnyomását és több kárt okoznak, mint hasznot.Kép
De milyen szerncse, hogy ez a sok tudományos, horoszkópos, sarlatán, ráolvasásos, kínai metodikák nem jönnek be, mert nézhetnénk az emberiség férfi/nő eloszlásátKép Kép
Én három gyereket szeretnék (kettőt mindenképp) DE legyen fiam és egy lányom, pont úgy mint Gigike! Kép
Nekem még nincs gyerekem.
És én kénytelen vagyok-amellett, hogy szerelem gyerekem lesz- tudományos alapokra fektetni az utódaimat, mert PCOm van (plicisztás ovárium syndroma) nincs PÉm és mindenféle izgalmas bogyót kell szednem.Kép

Gratula a sok gyermekes anyukáknak. Valahogy kell tenni a nemzetünk kihalása ellenKép
ÉNIS ÉNIS ÉNIS akarok!!!

Puszi Mindenkinek!

Kavics
(35 cn.)
Vendég
 


vio,
oké,ez hatott hogy ha egyszer már célba ért nem tudnak elé tolakodniKépna akkor megyek számolgatniKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!
Most olvastam, hogy egy hónapban nem csak egyszer van egy peteérés. Valahogy úgy fogalmazták, hogy ugyan egyszer van a "fő" peteérés meg minden, de amikor a mami meg a papi együtt vannak, akkor az orgazmus olyan kémiai folyamatot indít el, hogy újjabb peteérés következik be... ez igaz lehet? Vagy tényleg csak egyszer van és az a cilus közepén?
pötyike11
 
 


pötyi,
hát ha az orgazmus pé-t vált ki akkor akkor én se szednék closytKépKépKépsztem ez marhaságKépKépKéptényleg nem kéne ennyit olvasniKép

na amit én olvastamKép:szóval ha a nőnek orgazmusa van megváltozik a hüvely ph-ja.és az a fiúnak kedvez.tehát csajok ha élvezni fogjátok a gyerekcsinálást fiatok lesz ha meg nem lányotokKépkinek jött beKép????????nekem igenKépKépKépKép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: