Új privát üzeneted érkezett!

Na, meg volt a fotózás. Durva volt. Anikó azt mondta, hogy általában kb. 3 óra, de úgy repült az idő, mint a szél, végül egész nap nálunk voltak a Hubával. Mindekinek azért azt javaslom, ha szép romantikus képeket akar, ne hagyja az utolsó hetekre a dolgot. Egyrészt mert fárasztó dolgog marhára, nem is gondoltam volna, hogy ennyire, másrészt meg olyan vicces méreteket öltött már a hasam - nekem ez eddig fel sem tűnt - hogy már olyan, mintha fel lenne tapasztva rám, valami elfuserált filmvígjáték kedvéért.
Most elvitte a képeket, javát már kiválogattuk, csak dolgozik rajtuk egy kicsit, fekete-fehéresítés, meg ilyenek, és akkor természetesen rakok fel párat.
Jól be is dagadt a lábam az egésznapos rohangálás örömére.

Kata

Kép
egok
 
 


Times!

Jól néz ki a kocsi? Milyen márka?

Egok!


Nagyon kiváncsi leszek a képekre, megnéztem a honlapot, nagyon tetszik amiket csinál :lol:
Biztos nagyon szép leszel rajtuk :wink:
Pihend ki magad!

Lányok!

Alig várom már a szerdát, hogy láthassam a lányokat, főleg most, hogy mindenki azzal idegesít, hogy már éreznem kellene, hogy mocorognak
:?
Ezt utálom, hogy mindenkinek van valami nagyon okos hozzáfűznivalója a terhességemhez :roll:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


A jól néz ki az kijelentés akart lenni :oops: :oops: :oops:

jucicuki
 
 

 
 

Times!
Van egy ikresbarátnőm,neki egymásmelletti üléses a kocsija,mert ha séta van akkor nem dumálgatnak egymással és hagyják egymást pihenni!No meg könnyebben eléred a cumit,a teát a szájába rakod és nemkell megállni menet közben ezért!Nekem ez praktikusnak tűnt!de lehet,hogy jobb a szembeni üléses!Bár sehova nem lehet bejutni ikres kocsival,úgyhogy tök mindegy!
Bariném Ausztriában vásárolt meg mindent,mert ott feleáron vannak a dolgok!14hónaposak a fiai és nekik vett most sport ikreskocsit 60.000Ft-ért.Itthon az 100.000körül van!A ruhákról meg nem is beszélek milyen olcsók kint!
Egok!
Megnéztem én is a képeket,amit csinált a lány és nagyon esztétikusak!
Várjuk a tieidet!
Juci!
Ne hallgass senkire!Lehet,hogy már rég érezted őket,csak ha még nem volt babád,akkor honnan kéne tudnod,hogy az az volt-e és nema hasad korgott?Olyan buták az emberek!Tőlem folyamatosan kérdezgetik,hogy fiúk vagy lányok?Az emberek tényleg nem normálisak!Ja és általában már szült nők kérdezik,akiknek tudni kéne,hogy még egy kis idő,mire megmutatják magukat!Vicces!
Vendég
 


Sziasztok!

Jucicuki: ne aggodj, meg egyaltalan nem KELL erezned Oket, valaki elobb megerzi valaki kesobb, sot az is lehet hogy mar erzed csak mivel nem tudod milyen az nem tudod megkulonboztetni a belmozgastol. A fiammal en is keson ereztem meg, voltam vagy 19 hetes mar most meg nagyon koran mert tudtam mire kell figyelni. En is varom a szerdat nagyon, ugy tudok izgulni ilyenkor mint amikor en megyek uh-ra! :D Ma Andiert izgulok!!!

Egok: nagyon szuperek a fotok, en is szeretnek majd de itt jo dragak ugyhogy a penztarcatol fugg mivel rengeteg mindent kell beszereznunk majd a babaknak es a fiamnak is kell venni butorokat, na meg babakocsi, babaagy stb. hat azt hiszem fenykepeszre mar nem lesz. :roll:
En csak gondolom hogy tenyleg nagy pocid lehet mert az enyem is hihetetlen iramban no, szet fogok pukkadni! :lol:

Times: tuti a babakocsi, tok jo hogy igy szembe vannak egymassal, en nem tudom hogy lesz nalunk mert be kell ferjen a kicsi liftbe, az 5.-en lakunk. :( Van olyan pici ikerbabakocsi?

Benszi: szalonnaval fogyni?! :shock: :lol: Na, ezt kiprobalom mert en meg mindig kuszkodok a szorulassal. :roll:

Andi: nagy, nagy drukk mara! Mikor mesz?
A tablaban annyi valtoztatast hogy sajna Szofiank nem lesz, jol kiszurtak velunk mert a spanyol hervegno kislanya is Sofia lett es most mindenki ezt a nevek akarja a lanyanak en meg koszonom ebbol a hiszteriabol nem kerek igy nem tudom hogy fogjak hivni a kislanyomat /de meg van ido/. :lol: Szoval inkabb hagyd uresen a nev kockat.

En mar megint vagy meg mindig de nagyon nem jol vagyok, kohogok, faj a torkom, folyik a konnyem szoval nagyon megfaztam. :evil:

Pocifoto, tegnap csinaltam:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Kati
A fotózás bizti izgi lehetett, és szuper fotóid lesznek, sajnos én szörnyen utálom, ha fotóznak, Gergőnél nem is készült pocakos fotóm!!!

Juci
Ne idegeskedj, egyáltalán nem törvényszerű, hogy érezned kellene őket 17 hetesen, de majd az uh-on meglátod, hogy semmi gond nincs velük. Szorítunk!!!

Tontica
Szépen nő a pocid és aranyos a kisfiad!!!


Babakocsink
Peg Perego a márkája és az ülések forgathatók - ülhetnek egymással szemben, egymásnak háttal és egymás mögött is. Nekem ezek a fajták jobban tetszenek, az egymás melletti igen széles (kb. 80cm), nálunk elég keskeny járdák vannak + még a kutyusok is kidugják a fogaikat a kerítésen... :lol: :twisted: Ja és a bejárati ajtónk előtt van egy kis előtér, ott az ajtó pont 80 centis, így praktikusabbnak láttuk ezt a fajta kocsit, aztán majd kiderül...
Ja és igen az ülések egy mozdulattal levehetők, a váz is egy mozdulattal összecsukható, és nincs túl nagy súlya, így még én is betudom tenni a kocsinkba, ha egyedül megyek a 3 gyerkőccel...

Most már csak a páromat kell noszogatni, hogy készüljenek már el a bútorok és már készen is vagyunk a picurok fogadására!!!
Már elő keresetem a Gergő kisruhácskáit (volt neki jó pár), egy-két új rucit kell venni és oké minden, azt hiszem........

Tényleg: Kérdés?
Ti vesztek légzésfigyelőt??? Nekem a Gergőnél nem volt...

Kép
Kép
times
 
 


Babakocsi - nekünk egymásmellett ülős lett, háromkerekes. Elég keskeny, ezért biztos nem lesz túl sokáig jó nekik, de majd jönnek utánam a lábukon :D
Mindkét félének meg vannak a maga előnyei, mi végülis azért ezt vettük, mert egy ikres pártól vettük használtan 2 kisággyal, 2 hordozóval, ikerjárókával, stb. együtt. 70 000 Ft volt összesen. Azt hiszem ez volt a legjobb vétel, minden más, amiket vettünk, horror árú. Én nem gondoltam volna, hogy a babaüzletág ennyire haszonleső. Miért van az, hogy a babaágyba való gumis lepedő 2400 Ft, a felnőtté meg 1300?
Szóval ki vagyok ilyeneken bukva nagyon.
Szerencsére kisruhákat is kaptunk elég sokat, bár így is költöttem jócskán olyanra, ami nem jött.
A légzésfigyelőt azt hiszem, egyelőre kihagyjuk. Én először szerettem volna, de még 50 000-60 000 Ft-ot (ugye kettő kell) nagyon sokallok rá. Lehet, hogy bérlünk, de én reménykedem abban is, hogy valamelyik családtagtól kapunk. Úgy tudom, hogy 2-3 hónapos kórtól kb. 1 éves korig ajánlják a használatát. Na, még meggondoljuk.

Ma próbálok kicsit pihenni, de holnap összecuccolom a kórházas táskámat, meg belevásárolom, ami még hiányozhat.

Kata

Kép
egok
 
 


Ja, a gyerekmozgás. Azt mondják, hogy első szülő nő 20. hét felé kezdi érezni, szal nem kell parázni. ÚH-n látszik, hogy hogyan ugrabugrál. Azon is múlik a dolog, hogy milyen vékony-vastag a hasfalad, stb.
Én a 17. hét elején éreztem először, de utána majd egy hétig nem. Máshogy voltak fordulva biztos. Nyugi, fognak azok annyit ugrabugrálni, lökdösődni odabenn, hogy csak na...

Kata

Kép
egok
 
 


Tontica!
Először is édes a fiad és szép nagy a pocid!
Másodszor!Ne akarj így fogyózni,mert a WC-ről nem tudtam felállni.Azt hittem ennek sose lesz vége!Olyan üres lettem a végén,hogy visszafeküdtem aludni és azt álmodtam,hogy már nincsenek meg az ikreim,annyira kijött belőlem minden!Reggel felkeltem és rögtön fogtam a hasam,hogy megvannak-e.
Times!
Az tök praktikus,hogy forgatható,könnyen levehető!Én még semminek nem néztem utána babonából!Sőt a bevásárló helyeken is kerülöm a babaosztályt!Már mindent felévásárolnék ha lehetne,de várok a 6.hónapig!Ráér!
Egok!
Mindjárt itt a vége fuss el véle!Izgalmas lehet már!
Vendég
 


Egok
Szuper lehet nektek, már gondolom nagy az izgalom... Igaz csak négy héttel vagyok elmaradva tőled, de az is nagyon sok.

Félre ne értsetek, nem azért mert lassan telik az idő, sőt..... Szinte repül, hanem félek, hogy korábban bújnak ki mint kellene, minden héten nézem, hogy hény % esély a túl élésre, a hétvégén a páromnak elmutogattam, hogy mit hol talál, ha netán kórházba kerülnék, a pocakomban lévő lurkóknak is naponta kétszer tuti elmondom, hogy még nagyon-nagyon ráérnek kibújni!!! A cél a 37 hét, ha azt elértük, akkor már a súlyik is jó, és akkor csak pár napot kell a kórházban lenni és mehetünk haza apukához és a nagy tesóhoz!!!! Tehát már csak 8 hét és minden okés!!!

Légzésfigyelő
Valahogy a Gergőnél nem is éreztem fontosnak, a védőnővel beszélgettünk, ő azt mondta várjam meg míg megszületnek általában koraszülött és kis súllyal született babóknak ajánlott, mert tényleg kettőt venni, igen sokba kerülne... Majd meglátjuk...

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Zajlik az élet nálunk rendesen. Kinga most egy vírusos felsőlégúti mizériát szedett össze. Lázas volt, köhög, taknyos. Annyira köhög, hogy többször összehányta magát. Szupi volt éjjel 1kor kiságyat pucolni...Közben meg totál sajnálom szegényt, nem tud rendesen aludni...És én is ki vagyok merülve...Remélem, vége lesz ennek a betegesdinek egyszer!!!

Babakocsi: én mindenképpen egymás mögöttit szeretnék. Szélesebbek az ülések, és elférünk a járdán. Szerencsére buszozni nem kell, és úgysem férünk be egyik boltba sem :) , de nekem szimpatikusabb.

Légzésfigyelő: mi Kingának vettünk, egy másikat meg kapunk kölcsön, úgyhogy ez kipipálva plusz költség nélkül :) Kiságyakat is kapunk, csak a többit kell összeszedni...Hm. Húzós lesz!

Andi!
Köszi a javítást! Nagyon szupi a tábla!

Benszi!
Óvatosan a szalonnával! Meg amúgy se akarj fogyózni! Szülés után úgyis leadod a plusz kilókat, a babáknak viszont nem hiányzik egy fogyókúra...A pasik meg előbb szüljenek gyereket, aztán beszélhetnek, hogy nagy a fenekünk :D

Egok!
Kíváncsi vagyok a képekre, mindenkléppen tegyél fel párat! Nálunk sem lesz fotózkodás, max házi, saját géppel, az meg nem profi. Ez van. Most még nem készítettünk pocifotót, azt is el kell kezdeni :)

Kép
Kép
maminti81
 
 


sziasztok!
micsoda aktivitás! :D csak gyorsan bekukkantok, h elmondjam, h a gyerkőcökkel minden rendben, csak velem vannak kis gondok: magasa vérnyomásom, de szerencsére adott vmi tablettát, amire lentebb ment, így nem küldött kórházba. ja, meg kicsit vérszegény vagyok. vajon miért? ;) erre meg kaptam vasat. csak nehogy ettől legyen szorulásom. jajj.
az apf természetesen magasabb lett, a MOM vagymi 3,9. jövő kedden megyünk genetikai UHra. és mi van még? szép nagyok (270 és 290 g), A nagyobb és végig mozgolódott, és a dokinéni szerint fiú. B kisebb és szégyenlősen a lába közé tette a kezeit (talán lány?), és irtó nyugis.
dobok egy képet:
Kép

Kép
an°°di
 
 


Kata! várjuk a képeket! az árak meg... bele sem szeretnék gondolni, h miből veszünk meg mindent. sztem mi is használtakkal kezdünk... aztán amit nem sikerül beszerezni, azt megvesszük újonnan.

Juci, én sem érzem, h mozogank. de amit ma láttam, attól megnyugodtam. lehet, h túl sok rockzenét hallgatok? annyit headbangelt A/Huba.... szóval izgett-mozgott, de én semmit sem éreztem. a doki azt mondta, várkaj a 20ik hétig. akkor majd elkezdem érezni... várjunk együtt. az okoskák meg le vannak ....

babakocsi: köszi a tippet, h ne egymás mellettit.
Times, sztem is klassz a járgány! ára van (ha nem túl indiszkrét a kérdés). légzésfigyelőt? fogalmam sincs. lehet, h egyet kapunk kölcsön, de nem tuti. én asszem, nem szeretnék.

Tontica, jobbulást mindenekelőtt. mi a 8on lakunk, így nekünk is kicsi kocsi kell. neveket törlöm. Alexet is?

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Andi gratulalok a kis tokoshoz es drukk hogy a masik kis takargatos lany legyen!!! Szep sulyuk van mar, szoval akkor minden ok!? Eljen!!!
Nem nagyon ertem mit kell nezni a foton, elmagyarazod? Talan ket fej? :roll: :oops: Nem tudom!
Melyik nap mesz genetikai uh-ra? En kedden. Izgulhatunk egyutt! :lol:
Szoval akkor Neked meg van egy Hubad! :D
Alex szerintem maradhat de egyaltalan nem biztos hogy ennel maradunk mert Apanak nem tetszik. :cry:
Ha talalsz valami kis babakocsit ami befer a liftbe aruld el a markajat!

Legzesfigyelo: en nagyon szeretnek csak nagyon draga igy attol fugg mennyi mezet tudunk kiporgetni a nyaron. :lol: (az uram mehesz)

Maminti: szegeny kis Kinga! Ezek a kicsik allandoan betegek :cry: gyogyito puszit kuldok!!!

Times nekem is ugy tunik mintha cammognanak a napok :( mert ugy de ugy szeretnem mar Oket a kezemben tartani es kenyeztetni!!!!

Benszi: en sem veszek semmit babonabol (vagy felelembol) a 26. hetig tuti bar nekunk eleg sok kisfiu ruhank van a fiam utan (szoval remelem fiu-lany paros lesz mert ha lany-lany nehezebb dolgunk lesz ruhaugyileg). Amit szeretnek feltetlenul amire megszuletnek ket kis mozeskosar, pelenkazo, babakocsi. A babaszobat majd kesobb rendezzuk be mert az elso par honapban a mozeskosarkaban lesznek a mi haloszobankban.

Mas: Ti gondolkodtatok vagy utananeztetek az ikrek szoptatasanak? En ugy aggodom hogy nem tudok majd, a fiammal se ment most meg ugye kettovel ... :roll: valahogy ugy tudom elkepzelni hogy megszoptatom az egyiket aztan a masikat aztan kezdhetek mindent elolrol az elsovel es ez igy megy majd egesz nap. :lol: :shock:

Egok: az egymasmellettulos haromkerekes milyen szeles? Valami ilyesmi?:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Bocsi el kellett kuldenem gyorsan mert majdnem eltunk megint :evil:
Szoval en is valami ilyet szeretnek:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Ebbe hogyan lehet beletenni egy ujszulottet? :shock:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!
Egy pár hétig sehova nem viszed őket,utána meg beöltözteted,kis zsákocskába és bekötözöd őket!Én is ilyen kocsit néztem ki!Könnyen fordul és csukódik!És nem nehéz!A bariném mindkettőt egyszerre szoptatta,ha a kezébe adták őket!És csak 3hónapig!
Andi!
Minden rendben lesz az UH-n,majd meglátod!Sajna én sem nagyon tudom kivenni őket!De gratulálok a fütyishez és reméljük a punishoz!
Maminti!
Nem direkt fogyóztam,csak a szalonnás,wc-s éjjel után lettem 1kg-al kevesebb,de sajna hamar visszacsúszik majd!

Kész lettek a koviubik!Már a 9.szemnél tartok!Térülök-fordulok és már alig van!Szerintem holnap veszem a következő adagnak valót!
Vendég
 


Maminti!
Jobbulást Kingának!
Vendég
 


Babakocsi:
Hasonló ahhoz, amit Tontica felrakott, csak nagyobb kerekű, és elöl csak egy kerék van. Nem bolygókerekes, ami nálunk jobb, mert elég rossz út van. Képet nem tudok felrakni, mert éppen szétszedtük, és kimosom a textilrészeket. De ha összerakódik, akkor természetesen lefotózom.

Szoptatás:
Van egy ilyen liga - http://www.lll.hu/ - minden segítséget megadnak, vannak kiadványaik is, van ami letölthető a netről, kifejezetten ikreseknek.
Én azért szeretném a kettőt együtt, az olyan jó lehet.

Érkezett pár kép, persze még koránt sem a teljes kollekció, de itt van, riogassátok az apukákat.
Különben ez az egy dolog szerintem kicsit se drága, vagyis aki tényleg szeretne magáról egy szép emléket, meg hát leendő nagyszülőknek keresztapáknak is el lehet küldeni.

Kép Kép Kép Kép

Kata

Kép
egok
 
 


Kata :shock: :shock: :shock: :shock: és nagyon szép!!!! :wink: :wink: :wink: és olyan csini vagy! hány kilót is híztál? (hehe, egyes számú buta kérdés)
és ugye te jársz/jártál aquanatalra? hová? milyen ajánlod? nekem a dokim elég izé a mozgással kapcsolatban, közben meg karfiolosodik a combom :oops: :evil: :?
no, a nagy sokkra dobok egy táblázatot.

Kép
an°°di
 
 


Ja, igen, Tontica, az ott a fejük :D jó a szemed!

Kép

Kép
an°°di
 
 


Kata
Nagyon szupik a fotók, nagyon szép a pocakod, szép gömbölyű!!! És te is ragyogsz, látszik, hogy mennyire élvezed a várandósságot!!!

Benszi
Én is megennék most egy kis koviubit, nagyon imádom....

Szoptatás
Gergőt 18 hónapos koráig tudtam szoptatni, remélem most is ilyen jól fog menni!!!!

Andi
Jövő kedden bizti minden okés lesz az uh-on, már én is nagyon várom, hogy láthassam őket!!!
A babakocsi amúgy 70e volt (használt) kaptunk hozzá esővédőt, szúnyoghálót és lábzsákot, - elég húzos!!! Néztük az újakat is az egymás melletti Symbaba 60e, de ebbe a másikba addigra már beleszerettem, és hát azt nehezebben pakolnám be a kocsiba is...

Maminti
Remélem Kinga hamar meggyógyul, de az, hogy vége lenne egyszer is ennek a betegeskedésnek..., hát nem mostanában az tuti, Gergőmet alig látta a doktornéni, de mióta terhes vagyok, azóta két-három hetente lebetegszik.

Kép
Kép
times
 
 


jó reggelit!
csak gyors bekukk:
Lányok! nem izgulok ám annyira a jövő keddi UH miatt. de köszi a sok megnyugtató szót. :D :wink: az egyik barátnőm szerint úgyis tökmindegy, ő mindig talált paráznivalót, ha akart: apf, cukor, stb. de még szülés után is !!!
most erre nincs fölös energiám, így nem izgulok, csak ha muszáj.
Mindenkinek szép napot! óvatosan a kánikulában!

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Hát most 15 kilónál tartok, szerintem ebből kb. 2 víz, itt-ott, 3 kiló extra háj a seggemen, combomon, 10 meg a pocak és csatolmányai (néhány liter vér, meg ilyesmi)
Járok aquanatalra, az a hét fénypontja, vagyis két fénypontja, mert kedden és csütörtökön is. A vízben lenni isteni nincs súlyod, a vízben még a királyfóka is kecses. Vagyis imádom. A gyakorlatokat mostmár csak langze végzem, de végülis mindig úgy kell, ahogy jól esik.

Azért mindenképpen fontos a doki véleménye, mert a zárt méhszáj igen fontos. Nekem legutóbb azt engedte meg, hogy a 35. hétig járhatok. Vagyis már nem sokáig. Van aki belemegy minden féle vízbe, de azért én félek kicsit a fertőzésektől, és ez direkt erre a célra használt medence, ANTSZ engedélyes, és nem klórral, hanem UV-val fertőtlenítik, ha jól tudom.l

Még egy fontos dolog van, hogy előtte mindig alaposan körbekenem magam Canesten kenőccsel. Tampont használni bárki is ajánlja szigorúan tilos a kismamának!

Egy rossz van az egészben, kijönni a medencéből másfél óra után. Na akkor aztán rádöbben az embere, hogy mekkora súlyt is cipel magával.

Kata

Kép
egok
 
 


Times!
A kovi ubi elrakása kb.20perc!Nekem már csak a fele van belőle éstegnap du.-án 5-kor hoztam be a napról!De inkább ezt,mint a csokit!
Egok!
Hogy milyen szép a pocid és te is nagyon szép vagy!A motoros képen látszik a a pocakod valós mérete!15kg az semmi!Ügyes vagy!Én is gondolkodom ezen a vizibaletten,csak lehet,hogy nálam majd vizilóbalett lesz!Most +3kg!Mondjuk a védőnéni megdícsért!Ja és én még 2hétig kapom a porgeszteront,amitől ugye nem lehet fogyni semmit,csak hízni!
Vendég
 


Kata! Gyönyörűek lettek a képek! Nagyon csini vagy!

Andi nekem is a combommal vannak gondjaim, a heti négy vívóedzés után meglátszik rajta a semmittevés, de az én dokim is nagyon félt.
Holnap megyek és megpróbálom rábeszélni egy kis úszásra legalább, az talán a legkímélőbb, muszáj valamit mozognom, mert megőrülök.
Az a baj, hogy Fehérváron nincs ilyen kismamatorna :cry:

Köszi, csajok, hogy megnyugtattatok a magzatmozgással kapcsolatban, azért jó lesz őket holnap látni :oops: kérek most képet is, majd bővítem a fotóalbumot, teszek fel holnap új pocis képet is, mert hihetetlen, de minden nap nagyobb lesz :wink:

Kingának jobbulást :!:

Szép napot Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Én már kezdek izgulni, 5 és fél kg-nál tartok, Gergőmmel ilyenkor már 9kg plusszom volt, remélem jól fejlődnek a picurok, csak vmi más lesz... Amúgy eléggé hízékony alkat vagyok, már nagyon várom, hogy lássam őket!!!

Kata, nem emlékeszel, hogy a 29. héten te hogy áltál???

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Egok: Te nagyon szep vagy! :D Nagyon jok a kepek, tenyleg erdemes volt megcsinaltatni oket, hatalmas pocid van viszont tok vekonyka vagy!

Times Te meg aggodsz az 5 es fel kiloddal?! :shock: Nehogymar!!! En mar majdnem 5-nel tartok! :roll:

Andi: miert nem kekezted be a kockaidat a tablaban? :lol: Ugy latom akkor jovo het kedden harman megyunk uh-ra, Maminti, Te es en.

En ma nagyon faradt vagyok, nagy a kanikula. Ma reggel csinaltak fenykepet a fiamrol a bolcsiben, olyan edes volt! :lol: Nagyon kivancsi vagyok!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica

Amiatt aggódom, hogy az kevésnek tűnik??? Nem sokkallom!!! :oops:

Kép
Kép
times
 
 


Times
Tudok minden adatot, írom egy kis füzetbe 8)
29 héten 11 kilónál tartottam. Nekem az okostojás védőnő azt mondta, hogy sok. Pedig magzatvíz mennyisége normális, igaz, gyerekek nem kicsik, egyenként akkorák, mint az egygyerekes terhességnél, és hát túlságosan nem híztam el :oops:

Ez a meleg mondjuk elég durva, de rájöttem, az se jó, ha az ember túlzásba viszi a pihengetést, legalábbis ami engem illet. Utána olyan rossz felállni, megcsinálni a fontos dolgokat, ilyesmi. Sokkal jobb, ha az ember kicsit pörög. Akkor jobban bírom egész nap.

Kata

Kép
egok
 
 


Kata!

Párom teljesen elhűlt a pocak méretektől, mondta, hogy tényleg jó nagy, majd a motoros képet nézegetve megkérdezte, hogy hányas ikreket vársz :lol:

Mondtam neki, lehet felkészülni
:wink:

Jó lenne, ha én is ilyen csinos tudnék maradni a végéig...

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok

Én is megmutattam a páromnak a fotókat, neki nagyon tetszik, jókat kuncog, hogy az ajtóban már nem férünk el egymás mellett, meg szekíroz, hogy nem kellett volna olyan sok sört inni, vagy túl sok cseresznyét edtem vagy babot.....

De minden nap megsimogatja őket, szerintem így próbálja talán magát is nyugtatni, mert mi egy kicsit tartunk ettől a helyzettől, egy rosszcsont csemete mellé, most kettő kis babó érkezik.... (Bocsi, de néha még ez az egy gyerkőc is "sok", de félre ne értsetek, annyira szeretem és féltem, és aggódok érte, ha nincs mellettem, hogy lehet ezt három felé csinálni???)

Kata a súlyom mellett én is mérem a derékbőségem, az 19 cm-vel lett "eddig" nagyobb, a mellem pedig 8 centivel (28. héten) Sajna a Gergőnél ezt nem mértem így nem tudom összehasonlítani.

Kép
Kép
times
 
 


Jucicuki mi volt az UH-on?????????????????????????????????

Egok a szulesznonel????????????????????????

Times, nyugi en is be vagyok tojva!!!!!!!!!!! :roll: Mi mar tudjuk mivel jar egy baba (segitseg nelkul) ketto nem lesz konnyu de meg senki se halt bele. :lol: Majd tulleszunk a nehez idoszakokon es kozben elvezzuk a szep pillanatokat is!!! :D
Azert en mindig arra gondolok hogy kivetelezettek vagyunk hisz nagyon keves embernek adatik meg hogy ikrei legyenek! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


sziasztok!
mindenki okésan? natttyon klassz :D
nekem baromira ég a talpam, így nem is maradok itt sem sokáig. ma filmes-Apukás estét tartunk. élvezzük a nyugalmat kettesben amíg lehet ;)

Tontica, a kékítéssel mehvárom azért a jövő keddet, bár az a kis lógós izé...az nem köldökzsinór volt. nagyon nem. de nem vagyok türelmetlen, várok még pár napot. úgyis beterpeszt kedden is (remélhetőleg), és az jobb gép is...
mindenkinek szép estét! és jó éjszakát! (örülök, h elmaradtak a hüje álmok... :D vagy már nem meritek leírni őket?)

Kép
an°°di
 
 


Andi Mi okesan vagyunk :lol: csak olyan semmilyen napom van, egesz nap csak doglok (ja, es eszek :oops: )
Az almok mostanaban elkerultek vagy nem emlekszem rajuk, azt hiszem kezdek kicsit megnyugodni most hogy mar minden nap erzem Oket.
Borzalmasan varom en is a jovo het keddet mert uuuuuuuuuuugy szeretnem latni Oket ujra!!! :D
Elvezd az estet Apaval, azt hiszem ma en is azt teszem! :wink:

Amugy a kukit nem nehez meglatni az uh-on, elarulom mintha en is lattam volna valami kis "kukinak kinezo targyat" :lol: a masik babanal de megsem mondhattam a dokinak hogy en lattam, en lattam! :lol:
De en le merem fogadni hogy a masik babam fiu! Te mire tippelsz a masik baba nemere vonatkozoan? Tegyek meg tetjeiket! :lol: Tok izgi!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is.

Az albumba tettem fel képet, holnap teszek fel új pocakosat is.
Híznom még mindig nem sikerült.
Méhszáj teljesen zárt.

Lilike FHR:140/min, BPD: 39mm, CRL:135mm
Dorka FHR:136/min, BPD:39mm, CRL: 105mm

Magasságban a különbség nekem kicsit soknak tűnik, de nem mondott rá semmit, hogy baj lenne. Talán azért is van, mert máshogy fekszenek... Június 1-jén kell mennünk a kórházba a következő kötelező UH-ra. 15-e kardiológia, 16-a 4D.

Kicsit megnyugodtam !

Szép estét!

Judit :lol:

jucicuki
 
 


Sziasztok!
Judit Megnéztem a képeket, szépen nő a hasad, de figyeld meg, majd 1-2 hét múlva hirtelen mekkorát fog!

Times küldjél képet, had lássuk azt a pocit!

Andi Nálunk annyira egyértelmű volt, hogy férfiak, szétrakták a lábat, és fityegett a fityegnivaló. Szerintem orvosa válogatja, hogy mennyire lelkesen mondja vagy sem. Szerintem van olyan doki, aki nem ért egyet ezzel, hogy már ilyen hamar "minden" kiderül, és hülyíti az embert.

Voltunk tegnap a kórházba. Körbevezettek minket, megnéztük a létező legnagyobb szülőszobát (persze az is egyágyas), mert azt mondták, hogy készüljek fel, hogy azé nem lesz olyan meghitt a hangulat, inkább vészhelyzet jellegű, dupladoki, dupla csecsemő orvols, stb... Azért is kell a nagy hely.

Meg letisztáztuk, hogy mit kell bevinni, jóformán semmit, mert a helyi csecsemősök csak kórházi cuccokat engednek használni.
Meg hogy lesz gátmetszés mindenképpen, mert az ikrek kisebbek, törékenyebbek, és inkább vágnak nekik egy kicsit utat, hogy könnyebb legyen kijönniük. És hogy ne számítsak arra, hogy 4 nap után hazajöhetünk, inkább több lesz az. Drága férjem benn lehet a szülésnél, kell neki venni 1200-ért zöld ruhát:o)

És persze megmutatták a császár műtőt is, ha mégis arra kerülne a sor.
Nagyon szerencsések voltunk, mindenhová bemehettünk, tegnap délután egy áldott szülő nő sem volt.

Máskülönben jól vagyok. Lábam vizesedik ezerrel. Én is már csak mezítláb szeretek lenni. Talpégés ismerős, már nem is tudom ki írta. De tenyérpirosodás is játszik. Van benn ramazuli, de talán már kisebb a helyük, mert inkább mocorgások vannak, ritkább a pogó.

Puszi mindenkinek

Kata

Kép
egok
 
 


Egok!
Mitől ég a talpatok meg a tenyeretek?A védőnőm már most azt mondta,hogy csak másfél-két L-t igyak naponta,nehogy vizesedjek!
Szerencsés vagytok a hízással!
Times!
Két nap alatt elfogyott az 5L-es koviubi,ami 2és fél kg.Kedden elraktam a következő 5L-es adagot!
Juci!
Itt is gratulálok a babákhoz és pocidhoz!
Vendég
 


sziasztok!

Judit, én nem tudom, Te hogy csinálod, de én már híztam 5 kilót. mindenhová ment egy kicsi sztem, de a nemterhes farmerom még mindig jó rám (bár már sajnos túl meleg van hozzá), tehát seggre és combra nem hízhattam túl sokat. meg hát plöttyedek. :( írtam is az aquanatalos csajszinak tegnap, de még nem válaszolt. jót tenne egy kis testmozgás. olyan, ami a lehetőségekhez képest biztonságos (akár Canestennel, ugye...köszi Kata az infót!), akár zárt méhszájjal. csak lehetne vmit!!)
a súlygarapodáshoz csak annyit, h én mellre minimum 1-1,5 kilót híztam saccra. eddig. el sem tudom képzelni, mi lesz még ebből :? :roll: remélem, jó minőségű a bőröm ;) meg a tiétek is!

Kata, én csak belegondoltam, h milyen lehet, h már alig több, mint egy hónapod van hátra.... hű nagyon izgiiiiiii :roll: :shock: :D 8) :wink: kell ez a 9 hónap felkészülésnek is, én úgy érzem.
nekem ég a talpam (legalábbis nekem biztosan).
kórház: jó ez a teljeskörű tájékoztatás, nem? inkább mondják azt, h tovább kell bennmaradnod, mintsem ne tudj semmit, vagy hüjítsenek. legalábbis sztem. de az, h fizetni kell a zöld ruháért :shock: :shock: :shock: mindegy. legalább a szülésért (hivatalosan) nem kell perkálni.

Tontica, nem azt írtad vhol a múltkoriban, h a másik baba lány? vagy azt csak szeretnéd?
sztem a másik babánk amúgy lány. nem érzek én semmit erre vonatkozóan, csak hátha... ha fiú lesz, kereshetünk nevet ezerrel, úgyhogy remélem, nem babrál ki velünk ;)

no rakok be egy táblát, ha már ma elkezdjük a 19ik hetet!

Kép
an°°di
 
 


Kép

Kép
an°°di
 
 


Andi!
5kg?Én már most 3-nál tartok!Igaz én kapok progeszhteron injekciót,amitől fogyás semmi,csak hízás!
Vendég
 


Benszi, nem szabad elfelejteni, h mindenki más. van aki nem hízékony (lásd Juditot), van,m aki "hízik", de nem látszik rajta (pl. Kata), vannak erősebb és gyengébb csontozatúak, több vér, nagyobb magzatok, vizesedés, mittudomén...
apropó, vizesedés: nagyon előrelátó a védőnőd ám!
én egyáltalán nem vizesedek és remélem, ez így is marad, amíg lehet. múlt vasárnap mondjuk abban a fülledt melegben nem mertem levenni a papucsomat, hátha nem jön vissza a lábamra ;)

Kép
an°°di
 
 


Andi!
Igen tudom alakata válogatja a hízást!
Én sajna a progaszterontól +5kg-al kezdem,de ez van!Eddig csak 3kg jött fel és a védőnő megdícsért.
Állítólag a vége felé van a vizesedés!
Vendég
 


Sziasztok

Ne haragudjatok a zavarásért.
Szavaznátok a barátnőm kislányára?
A 20as versenyző lenne Ő.

http://www.kapos.hu/index.php?lap=babavoks.php

Köszönöm
B.
frigo
 
 


Andi, én sem tudom, hogy csinálom, pedig most már azért eszegetek ám.
Mondjuk igyekszem odafigyelni, hogy ne egyek össze-vissza, meg hála az égnek úgy tűnik, egyenlőre egészséges dolgokat kívánok.
Paprika paradicsom minden mennyiségben, nyersen és lecsó formájában :oops:
Család és a szomszédok ellátnak gyümölccsel, így abból is sok fogy.
Édességet nem igazán kívánom, pedig régen nagy csokis voltam. Fagyi sem nagyon fogy.
Sok gombaételt főzök, tegnap például gombaraguval töltött palacsinta volt csőben sütve.
Ma a városban ebédeltünk Atival, gyrost ettem, de inkább a zöldség fogyott és nem kértem sem pitát, sem krumplit. De az a jó, hogy nem igazán kell lemondanom ezekről, mert nem is kívánom.
Reggelire általában kefírezek és elég sok joghurt meg krémtúró fogy.
A lányok úgy érzem, tudják, hogy mi kell nekik.
Vasárnap megint grillezünk, imádom.

Meg a párom is vigyázz a vonalaimra, valamelyik nap vettem magamnak négy túrórudit és hogy-hogynem egyet sikerült belőle magamévá tennem, mert a többi valahogy elpárolgott a hűtőből :lol:

Na ennyit az étrendi tanácsadásról :oops: bocsi :roll:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok Lányok!!

Bocsássatok meg, hogy nem jelentkeztem, de szörnyű dolog történt Velünk egy rémálom , még most sem térünk magunkhoz. :( :cry: :cry: :( :( :cry:
2007.05.02-án a Mi kis Babócáink angyalok lettek... :cry: :cry: :cry:

Ha megengeditek, szeretnék megemlékezni Róluk egy-egy szál gyertyával.

B. Tomika és

Kép

B. Zétény Emlékére

Kép

Drága Gyermekeink, Szívünkben Örökké Éltek!!! Anya és Apa

Mindenkinek minden jót a továbbiakban, vigyázzatok Magatokra és a Picurkákra!!! Be fogok nézni hozzátok ha nem gond!!!

Pusszi Nektek
Kiscsillag :(
kiscsillag
 
 


Kiscsillag!

Nem is tudok mit mondani, vigyázzatok nagyon egymásra és gyere nyugodtan, mindig szívesen látunk!
El sem tudom képzelni, hogy mit érezhetsz most :cry: .

Legyetek erősek és néha adj hírt Magadról!

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Ma voltam dokinál, minden rendben. Kissé többet keményedik a pocim, arra adott magnéziumot.
Remélem, kedden is minden rendben lesz!

Köszönöm a jobbulás-kívánságokat Kingának. Lassan, de biztosan haladunk. Pl már nem alszik annyit :? És ma elkezdte pakolni a szekrényeket meg a fiókokat...eddig nem csinálta...Hétvégén zárszerelés lesz! :)

Egok!
Mutattam férjemnek a fotókat. Rögtön kijelentette, hogy a motoros képet fotosoppal csinálták :) Én meg megnyugtattam, hogy TÉNYLEG ekkora a pocid...Viszont nagyon tetszettél neki :wink:

Juci!
Tök jó, hogy ennyire egészségesen tudsz enni! Én eddig is nagy édesség-evő voltam, most kb a duplája :(

Kép
Kép
maminti81
 
 


Kiscsillag!
Nagyon-nagyon sajnálom! Sok erőt és kitartást kívánok nektek! És mindig szívesen látunk!

Kép
Kép
maminti81
 
 


Kiscsillag!
Csak egyet kívánhatok, kitartást, hogy legyen erőtök elviselni a veszteséget, és továbblépni.
Remélem, hallunk majd rólatok.

Kata

Kép
egok
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: