Új privát üzeneted érkezett!

Én is itt vagyok!

Pironya: Csonginak utólag is BOLDOG NÉVNAPOT! (Remélem elolvasod!)

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 21:59-kor.
barika2008
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:13-kor.
Vendég
 

 
 

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 21:57-kor.
barika2008
 
 


Én is jelen ;)

Sziasztok! :)

Kép

Kép
bettica
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 21:59-kor.
barika2008
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bszilvi25 2010.01.14 21:24-kor.
bszilvi25
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 21:58-kor.
barika2008
 
 


: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:14-kor.
Vendég
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 21:59-kor.
barika2008
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:00-kor.
barika2008
 
 


Bari: engem elutasított Kata, amikor jelentkeztem hozzátok azzal a címszóval, hogy a best of tagja vagyok! Pedig én kiváncsi lettem volna rátok is!!! Sajnálom!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:00-kor.
barika2008
 
 


csak éled a topik!!!
téma is van mi kell még :lol:
barika2008
 
 


Sziasztok!

Én azt mondom, hogy akinek baja van vkivel, az beszélje meg vele priviben, e-mailben és ne pedig itt célozgasson.


Piri, Blue és a többiek: Hogy vagytok? Nálatok minden rendben?

Szívesen néznék ám képeket a kicsikről ;)

Senki nem kérdezte, de azért leírom: Mi jól vagyunk, Bence szépen gyarapodik és ügyesedik. Imádja a porszívót, a vizet, a lasztikat, a túrót, joghurtot, foga még nincs, de remélem lassan megörvendeztet vele minket :D

Kép

Kép
bettica
 
 


Blue: Anna anyukája meggyógyult már? Sokat gondolok rájuk, remélem már együtt van otthon a család ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:14-kor.
Vendég
 


Kriszta: Én egy leányzót szeretnék majd másodikra, ha lesz tesó ;) Asszem apa is ezen a véleményen van :) Már csak azért is, mert kilőttük a mindkettőnknek tetsző két fiúnevet :lol: Na jó, nyilván nem ez a fő ok :) Egy fiú, egy lány lenne az ideális. apa eredetileg is úgy szerette volna, ha az első kisfiú lesz, mert akkor meg tudja majd védeni a kishúgát :lol:
Ja és természetesen legyen a kiscsaj szőke (na jó barna is lehet) fürtős hajú és kék szemű. Csodás párosítás lenne :D

A többiek terveire én is kíváncsi lennék. Tudom, hogy most van ez a mizéria a GYED, GYES körül, de én reménykedem, hogy mire odáig jutunk, hogy jöhet "ketteske", addigra visszaáll a helyzet a mostanira.

Kép

Kép
bettica
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:01-kor.
barika2008
 
 


Baba: mi úgy vagyunk, hogy másodiknak fiú jöjjön! :)

Kriszta: hariverának mekkora a babája?

Márti, Piri és többiek: mi van veletek!

Márti: én is kíváncsi lennék Anna anyukájára! Te dolgozol?

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:01-kor.
barika2008
 
 


Harivera tényleg!!! Ő is nagyon rég írt, jó lenne tudni, hogy minden okés-e velük. Annyian vannak még, akik kiszálltak, engem az is érdekelne, hogy ők hogy vannak, mekkorákat nőttek a picik. Reméljük néha benéznek ide és akkor látják, hogy élet van itt ismét és írnak is, na meg hoznak fotót.

Kép

Kép
bettica
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:02-kor.
barika2008
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:02-kor.
barika2008
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:03-kor.
barika2008
 
 


:?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.29 09:49-kor.
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ez már tényleg szánalmas!!!!!! kishercegnő, ha jól tudom a best off-ban, miért nem oda írsz neki??????????????

ezt azért már nem harapja senki....... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

aki beszélgetni akar veletek, az tegye meg, mi biztos nem fogunk!!!!!!
aki marad, marad, az a kemény mag!!!! és az biztos!!!!!!!
bszilvi25
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:03-kor.
barika2008
 
 


Csiri: Én is gratulálok akkor a 11 hóhoz itt is ;) Elszaladt ez az 1 év, talán túl gyorsan is :) Régi szép, gondtalan pocakos hónapok :)

Hamarosan a topik bébikkel ünnepeljük az 1. szülinapot. Jó érzés :D Főleg, ha belegondolok, hogy pár éve még csak reménykedtem, hogy hamarosan végre kismama leszek.

Kép

Kép
bettica
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:04-kor.
barika2008
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:21-kor.
Vendég
 


Kriszta: mi még várunk a kistesó projekttel ;) Persze szívesen belevágnék már most, de még nem lehet... Minden esetre mennek akkor a drukkok hozzátok is ;)

Bence is szokott "énekelni", amikor én énekelek neki, akkor egy idő után ő is "dalol" :D
De most a legújabb, hogy visszabeszél :) Ha mondom neki, hogy nem szabad, akkor jön a válasz :lol: apa ezzel el volt a múltkor egy ideig, jól lefoglalták magukat a fiúk :D
Vedd majd fel Zéti éneklését, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy más baba hogy csinálja ;)

Adjatok vmi ötletet, hogy mit adjak enni Bencének, mert szegénykém már állandóan cukkinit, krumplit, spenótot, almát kap :) Na jó, van még ezen kívül 1-2 dolog, de kezdek kifogyni az ötletekből... A zöldbabon már túl vagyunk, de szívesen adnék neki már pl. lencsét. Gondolom, az még korai lenne... Amúgy is gyakran fáj a pocija (bár mióta az édesköményt nem kapja, azóta meglepően keveset), lehet nem kellene még tetézni szegénynek jó kis puffasztó ételekkel a bajt...

Kép

Kép
bettica
 
 


A lencse tényleg korai még, de kelkáposzta, kelbimbó, karfiol simán jöhet. Persze azok is puffasztanak... Meg lehet brokkoli is. De ha raksz hozzá pl. köményt, kevésbé fúj fel. Nálunk ma kelkáposzta-főzelék volt az ebéd, és két pofára ette. Ez az egyik kedvence egy ideje :lol: Végülis tojásfehérje és gomba kivételével mindent ehetnek már.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Hékás: Karfiol és brokkoli már rég megvolt. Tényleg akkor abból is csinálok a fiatal úrnak pár adagot a fagyiba :) Köszi az ötletet! :D Kelkáposztát még csak egyszer kapott, akkor is inkább a krumpli dominált, de akkor sztem lassan azt is bevezetem nála. Alakul a menü :D
Még a tej, mi tiltó listás, nem? Mármint a tojásfehérjén és a gombán kívül (utóbbin jól meglepődtem, néha teszek a húslevesbe és egy kicsit raktam a gyerkőcnek is :oops: )

Kép

Kép
bettica
 
 


A tej csak úgy tiltólistás, ha inni adod neki. De pl. tejbegrízként, tejberizsként, pudingként már simán kaphat. A gombában túl sok a fehérje, azért nem ajánlják ilyen korán, de szerintem semmi baja nem lehet tőle. Marci még nem kapott belőle, mert én nem eszem meg, így nem is főztem még soha az életben :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:21-kor.
Vendég
 


kajaötleteket én is szívesen vennék! :) Állandóan bajban vagyok!

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Kriszta, ugyanúgy, mint magunknak, csak több krumplit rakok bele. És én nem leveskockával, hanem füstölt kockával, fokhagymával, majorannával, a végén meg berántva.
Tejfölös habarás is mehet már

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Én a foghagymával vigyáznék lányok. Az is szelet csinál :? Én a spenótot is úgy csinálom, hogy még mielőtt beletenném a foghagymát, kiveszem belőle Bence adagját.

Egyébként viszont amit csak lehet, a mi ebédünkből kap. Jobban megeszi, mint a bébikaját vagy a külön neki készített ételt ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


700.oldal, jól haladtok csajok!!vagy már a 701. lesz??

Kép
Kép
eyi
 
 


No, megtöltöttem a fagyit :D Még akartam tökfőzeléket csinálni külön Bencének, mert az is toplistás, de már igen kevés tárolóedény van és a hely is igen szűkös a fagyasztóban már ;)
Spárgán gondolkodom még. Azt még nem kapott, lehet lassan azt megkóstoltatom vele ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:04-kor.
barika2008
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:22-kor.
Vendég
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:05-kor.
barika2008
 
 


Kriszta, nekem is csak azért jutott eszembe, mert megláttam a piacon. De vajon hogy lehet nekik elkészíteni (én még sosem főztem itthon spárgát :oops: )
Bencém is most hihetetlen mennyiségeket eszik. Már a 320-330 simán lecsúszik ebédre, volt hogy hajnalban 370 tápit cuppantott be :lol: (Este készítem el neki a hajnali tápiját is, a vacsiból megmaradottat pedig hozzáöntöm. Akkor éppen nagyon nem akart vacsizni, így a szokásos hajnali 300 tápiból 370 lett... ;) )
Szóval lehet tényleg vmi fejlődési ugrás van megint :D

Kép

Kép
bettica
 
 


Én még az életben nem főztem spárgát. Bár azt hiszem, enni is csak kétszer ettem. Egyszer a vezetői hétvégénken volt spárgás csirke, egyszer meg a Ricky Martin koncerten tálaltak fel spárgás bárányt. Fura, hogy finom volt mindkettő, de még sosem csináltam. Na majd keresek valami jó receptet hozzá :lol:

De jó, hogy nem Dunakeszire járok suliba. Azt hiszem, kiakadna a mérleg a testzsíromtól :lol: :lol: :lol: Viszont üdvözítő ötlet, ilyen korán kell elkezdeni a formálást!

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Ez a testzsír mérés komoly? Ha igen, akkor én jó ötletnek tartom, több iskola átvehetné. Sajnálom viszont, hogy sok szülő nem partner a diétában. Reggel a gyerek kezébe nyomnak némi pénzt, amiből a gyerek azt vesz, amit akar. Na és a menzai kaja sem igazán tápláló és egészséges... :(

Kép

Kép
bettica
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.28 20:23-kor.
Vendég
 


Kriszta, mi az a B.V. intézet? :oops: bocsi, reggel van és fogalmam sincs, az oldalam meg fúrja a kíváncsiság...

Nem hiszem, hogy pénz kérdése lenne, az hogy az amúgy is megtörténő iskolai vizsgálaton a doki figyeljen erre is. Ha túlsúlyt tapasztal a gyereknél, akkor az üzenőbe ír a szülőknek... Biztosan meg lehetne oldani. A menza kérdés viszont tényleg anyagi, azon sajnos túl sokat kell spórolni és a tészta, krumpli, rizs olcsóbb, mint a zöldség... :(

Kép

Kép
bettica
 
 


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barika2008 2009.04.24 22:06-kor.
barika2008
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: