Új privát üzeneted érkezett!

Ckaték!!
Eszméletlen aranyos Bors!! Samu tátott szájjal nézte :lol: :lol:
torolve_20131003125716
 
 


Ckat!!! Szupi jó ez a videóóóóóóóóóóóóóó!!! Látom van ez is meg az is a járókában. :lol: :lol: :lol:

Bridzsi, Marcinak nagyon bejött az alma-banános Fruttapura. Egy dobozt egyszerre lenyelt. :lol:

Rita, tali az örsi Ikeában lesz 11 körül.

kispiskóta
 
 


Lynia, a sarki turkálóban vettem azt a pólót. de talán auchanban/tescoban találsz egy színűt. csak furi a méretezésük! De a feketével az a baj, hogy a fénymásolókban a matrica, amit másolnak rá, abban a fehér igazából színtelen, és azért lesz fehér, mert átlátszik alatta a póló. Szóval lehet, előbb a fénymásolóknál kellene érdeklődnöd, milyen fóliát tudnak.

Esztora! Ádám nem bírja ha csak összenyomkodva van a kaja, át kell préselnem szitán (illetve szita lyuku teaszűrőn). Őt is kirázza a hideg még mindig, ha egy nagyobb darab van a szájában. Viszont eleinte ettől is rázkódik néha, de a 6-8. falat után meg nyeli lelkesen. Szóval szokni kell a tej után ezeket a krémes állagokat.

Tali. Kérdéses lett! Határozottan taknyos lett Ádám. Nemtudom, miért, hiszen hideg nincsen. Talán vmi vírus a Ringatóról... Ha holnap is taknyos lesz, akkor nem megyünk, mert nem szeretnénk végigfertőzni a társaságot. Nagyon sajnálnám, mert várom a talit.
Vendég
 

 
 

Hát, nekünk sajnos nem jön össze a tali. Azon túl, hogy Jankó még mindig köhécsel (azért már kifelé megyünk belőle talán) ma hívott egy barátnőm akik 1 hete voltak nálunk, hogy Borika bárányhimlős lett. Úgyhogy várjuk a pöttyöket mi is. Ha esetleg kell valakinek, szervezhetünk nálunk betegító pót-talit :(
Bors babát sajnos nem tudom megnézni mert a gépünk egy kaka, de a nyitó kép sokat igérő :)
Már alig tudom kivárni hogy adhassam Jankónak a kajákat...kiváncsi vagyok....
SZiasztok, megpróbálom magam kialudni a jövő hétre!

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Bori én is teljesen turmixolva adom neki.Nem eröltetem amitől nagyon ökölödik hagyom egyenlőre (ilyen a krumpli-répa )

Zsú akkor kiprobáljuk mi is aztán ha izlik neki veszek még.mondjuk banánt még nem evett de gyümölcsben bármi jöhet nyeli lelkesen.
meg a sütőtök is nagyon csúszik.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Üdv!

Olvastalak benneteket, de fáradt voltam írni.
Az elmúlt hetünk:

Hétfő óta kap Ádám almát, elfogadta, nem köpködi :P . (A kaki állaga jócskán megváltozott.)

Fél éves lett. Köszi a gratulációkat, én is gratulálok minden már fél évesnek.

A könyöke, karja nagyon száraz lett és piros pöttyös, elocom-os-hidrofiles krémet kaptunk rá, elég hatékony (Úgy látszik, errefelé ezt a krémet preferálják a gyerekdokik.)

Voltam a régi védőnőnél (őt ugye nem lehet lecserélni), a következőket mondta hozzátápihoz: répa lereszelve, bele cukor és citromlé
:shock: :shock: Minek?? Aztán a sűrűbb kajákat hígítsam pl. forralt tejjel (tehéntejjel :?: ). Na mindegy, nem mondtam neki semmit, de szédületes :x

A tornagyakorlatokról én is írtam novemberben (lepedőben forgatás, talicska, felültetés). Most van egy új gyakorlat: 20-25 fokos lejtőt képezve próbáljam "másztatni" a babát.

Pár napja már hátról hasra is fordul a ded :P

Betegeknek gyógyulást, holnapra jó talit.


 
 


Ckat :)
Reméljük az "egyéjszakás" kaland nem ismétlődik meg egyhamar. :D A fizikatanárodon meghökkentem. :shock: Ilyet szerintem egy átlagpolgárnak is illik tudni, nem egy fizikatanárnak. :? Az 5-ös pedig 5-ös, akárhogy szerezted. :D
Havi 12 lityi :shock: Ehhez képest a 4 télleg nem sok, de ennyi felesleget kipréselni magadból...hát nem semmi.... 8)
Bors csúcs!!!! :D

Lynia :)
Barátaidnak minden jót! Ez tényleg nagyon izgi,majd oszthatod a tanácsokat. :D
Anyós :roll: Hát nem irigyellek....

Bori :)
Éjszakákhoz kitartás! Lesz ez még jobb, meglátod! :)
Jobbulást! :?

Emma :)
Éjszaka :? Gondolom ezt a klubtagságot inkább kihagytátok volna... :wink:

Judit :)
Bárányhimlő :shock: Má csak ez hiányzott. :roll: Hátha nem.... :?

Ági :)
Védőnő :shock: Hát én sem vitatkoztam volna, de a tanácsait a "semmiképpen ne tedd" kategóriába sorolnám. :roll: Borzasztó!!!
Ádi ügyeske az almával, a kakajelleg a hozzátápival megváltozik. :)
Forduláshoz gratu!! :wink:

Írtam már, hogy a párom hazamegy Magyarországra februárban? 2 hét. :roll: Még nem 1OO%, holnap beszél a főnökével. Mindenesetre 2 gyerekes szingli anyuka leszek...hurrá! Erről álmodtam. :roll: :?

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Bori így utólag gratulálok a kis 7. hónapos Főninek!

Mindenkinek szebb éjszakákat, és kellemes nappalokat kívánok!

Talira sajnos nem tudok menni, de mindenkinek hatalmas pusza és érezzétek jól magatokat!

Andrea
Kép
kindernay
 
 


judit, ha 1 hete volt nálatok és ma lett b.himlős vagy az elmúlt napokban, akkor nem kaphattátok el, mert a pötty kijövetele előtt 2 de max. 3nappal fertőz... voltak már akkor esetleg gyenge megfázásos tünetei a kislánynak? kis orrfolyás...ilyesmi? az előjel, utána szoktak a pöttyök jönni, 2-3nap múlva :?
jah.. és min.2hét a lappangás, ezalatt nem fertőz, csak mint fentebb írtam... gyakorlatilag semmi esélye, hogy elkapta kismanód! :wink:

mindenkinek jobbulást! végül ki megy holnap talira?? ...én mennék :roll:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk Árkádban és most találtunk egy bioboltot. Lehetett kapni kölespépet 900 valamennyiért. És volt Holle nagyon sok féle bio bébikajája. Mi vettünk sárgarépásat. Na az tök drága 400 forint.

Bridzsi te írtad, hogy az Isparban kaptál bio fagyasztott sárgarépát. Mi a neve? Mert mi tegnap nem találtunk. :(


Mütyürke, ha jól tudom akkor Brigi, Nenőke, Ckat, Tücsi, én-ha valakit kifelejtettem vagy beraktam ne hari, de fejből nyomtam. :oops: Illetve volt, aki még nem tudta, pl. Bori.

kispiskóta
 
 


Zsú még nem vettem de láttam hogy van.ma megyünk és ha nem felejtem el megnézem.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Jó reggelt! Tegnap megvolt az első alma-banán. Hűűű, de becuppogta! Nagyon nyami volt. :lol: Olyan nyami, hogy anya megcsinálta magának a maradékot, és anya is becuppogta. :oops: Mit mondtatok, hányszor lehet adni banánt egy héten? Kétszer vagy négyszer?

Ági, pont a legjobbkor jöttél, NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!! AMúgy olyan reszelt répás cuccot én is szoktam csinálni, csak nem a babának, hanem magunknak. reszelt répa, citrom leve, méz, dió, hmmmmm, nyamnyam! :lol:

Zsú tali-listáját még Kormival is kiegészíteném, illetve Uxi is lehet, hogy odaér az ügyintézésből. Hirtelen nekem is ennyi jut eszembe, pedig mintha ennél többen lettünk volna.

Éjszakák nem változnak. Bori, akkor Téged is beveszünk Ckatival az egymás-vállán-sírunk-a-fáradtságtól klubba, ha eljössz az Ikeába. Az utóbbi hónapban már nem mertem kontaklencsét venni, mert a szemüveg legalább valamennyire takarja a karikákat. :lol:

Kép
nenoke
 
 


Hali!

Apu nevében is nagyon szépen köszönjük a Borsdicséretet :lol: .

készülünk a talira :lol: sajnálom, aki mégse tud jönni :( (de 11ig még sok idő van, meggondolhatjátok Magatok :wink: )

üdv.: ckat

u.i.: nincs egy rongyom se, mit vegyek fel??? 8)
ckat
 
 


Há-há, Ckat ezzel nem csak te vagy így!!! :lol: :lol: :lol:

Nenőke köszi a kiegészítést! :oops:

kispiskóta
 
 


Sziasztok! Reáélisan nézve semmi esélyünk a talira, nemsoká megyünk BP-re, Emit viszema nagynénémhez, utána megyünk a munkaügyibe, ott meg ki tudja meddig kell várni...

De ha mégis sikerülne, akkor becsúszunk. (meddig tart?)

Csak segítsen valaki, pontosan hol lesz. Az Örs vezér teri iKEÁBAN MÁR VOLTAM, DE AZON BELÜL HOL VANNAK AZOK A BIZONYOS JÁTSZÓSZŐNYEGEK?
jaj bocs, caps lock beragadt..

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi, az étteremben van a találkozó, ott van az az ominózus gyereksarok. Általában 1-2-ig maradunk. Megadom priviben a telefonszámom, ha gondolod, hívj fel, hogy még ott vagyunk-e, amikor jönnél.

Kép
nenoke
 
 


KÖszi!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Zsu!
Köszi az infot.
Kérdéses..autó szempontjából.
Ha nem mennék akkor jó murit! Nagyon szép idő van!!

Jól vagyunk. Tegnap jót sétáltunk ebben a langyos időben.
Sztem nem lehet "sajnos" egy éjszakára alapozni..nagyon változó, hogy jól vagy rosszul alszanak-e az adott éjszaka és hogy mitől függ azt a fene sem tudja :wink: Nálunk is van úgyhogy egyszer ébred, esetleg 2x de van, hogy 3x is..sebaj tóbiás.
torolve_20131003125716
 
 


NÁ!
Boldog Fél Éves Szülinapot Ádámnak!
torolve_20131003125716
 
 


Ági Nagyon Boldog Névnapot!

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


sziasztok,
szerintem mi sem indulunk el, Boti köhög és folyik az orra... ugyan éjszaka kitakarta magát... lehet hogy ez az oka... de mi van ha fertőznénk? szóval maradunk itthon, bocsánat, jobb ez így, mintha végigfertőznénk a csapatot. jó szórakozást.
sajnálom nagyon,
Ildi

Kép
lidikoka
 
 


Ági: Boldog Névnapot!

Az éjszakák nálunk is változatlanok, vagyis annyi a változás, hogy ma már 5kor úgy döntött, hogy reggel van :cry: Hulla vagyok- De azért a talira készülünk :lol: Már alig várom!

Uxi: hátha gyorsan végeztek! Én amig jártam oda mindig fél óra alatt végeztem :lol:

Ckat: Bors éééédddeeessssss! :lol: Hihetetlen kispasi :lol: Biztos, hogy zenész lesz beleőle :lol:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Hi, tuti nem megyünk a talira. Titta takony a ded. 21-8 között 9x ébredt.
egyetlen pozitívum, hogy soxor eltolta a cicit, és a vállámra mászott elaludni. hátha ennyit nyerünk rajta! talán akkor idővel kevesebb lenne az ébredés. :roll:
amúgy jókedvű, és nem lázas. csak múltkor 2 hétig nyomtuk ezt az állapotot.

Motoros orrszívója van valakinek? Hatékony?
Vendég
 


Halihó!

Kész vagyok teljesen. A hétvégén melegváltás volt a rokonoknak. Mindenki Sárát akarta az ajándékja fejében :lol: (ez csak vicc volt) Szegény gyerek meg azt sem tudta mi van :roll:

Remélem a héten kipihenjük magunkat :wink:

Egyébként jó talizást!!!
Sára most fedezte fel, hogy hason is le lehet tenni a fejünket és úgy feküdni. Írtó édes. Csak az a baj, hogy nem tud a hátára visszafordulni így egy idő után jön a sírós segítségkérés.

Kép
szücsi
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem reagálok, ezt az etetőszéket néztem ki, mi a véleményetek? ->
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Jesszus, Bori, 9×! :shock: Én nem bírnám ki. Éppen panaszkodni akartam valamelyik nap, hogy most már 4× eszik éjszaka (tényleg evett!), plusz még egyszer felkelt, cumival vissza tudtam altatni, másnap totál kivoltam. Erre ma éjjel szerencsére csak 2× evett, és nem kelt fel máskor, szupi volt. Bár azért jó lenne már végre teljesen átaludni az éjszakát, de azt hiszem erre még várni kell 17,5 évet...

Motoros = elektromos (Pesztonka) orrszívónk van, nekünk akkor hatékony, ha folyós a cucc. Ha nagyon "be van ragadva", akkor porszívós hat csak.

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Zsú Spar Natur Pur termék a bio répa.

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Dorka! Köszi az együttérzést! ;) Meg az orrszívó infot. Lehet, h veszek egyet. Elsősorban éjjelre kéne, és akkor úgyis csak akkor szívom le, ha nedves. Vagy felhigítom sterimarral.
Ja, és sajna senki nem kérdezte, hogy kibírom-e a sok ébredést :( nincs más alternatíva, így igyexem nem pörögni rajta.

A szék. Első véleményem az volt, hogy jó drága, de ez nyilván a Te dolgod.
Én nem vagyok híve a fotel kényelmességű széknek a későbbiekben. (Sztem enni széken ülve "kell", nem fotelben. ) Meg ugyebár elkötelezett 2 részes etetőszékpárti vagyok. ;)
De az nagyon jó, hogy 5 pontos az öve! Az állítható magasságot, és a kerekeket többen dícsérték. És már most is bele lehet rakni Béjbet, ami a mi székünkről nem mondható el.
ÉS: nagyon csinos darab! ;)
A legtöbben itt asszem ilyesmi széket vesznek. De majd jól hazaérnek a taliról, és elmondják, miért szeretik!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Dorka: Szék szuper, minden funkciójában, az ára sztem is húzós, de ha megtehetitek akkor hajrá. Végülis hosszú távú befektetés ha azt vesszük, tesó(k)nak is jó lesz majd :wink:

Csajok Zalán egyértelműen kúszik :D :D :D :D :D Olyan büszke vagyok rááááááá :)
Ezt most nem dicsekvésnek írom, csak információ jelleggel! :roll: Jóóól megdolgozta a gyt a múlt héten :lol:

Ágneseket isten éltesse sokáig :D

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Lehet valahol olcsóbban műanyag etetőszéket kapni? Fát nem akarok, mert még nem ül úgy, tehát a háttámlának dönthetőnek kell lenni, ezt a fa nem tudja, illetve ha nem állítható az ülésmagassága, akkor az asztalhoz sem tudom odatolni. A foteljelleg nem volt szempont, szerintem ki lehet venni a huzatot, ha keményen akarom ültetni.
Amúgy nem értem, miért van a legtöbb széken hátul a kerék. Kép Mert ha oda akarom tolni az asztalhoz, úgyis a hátulját emelem meg, nem?

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Na, ez már 8e-rel olcsóbb. Vélemény?
http://babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=214

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Sziasztok,
Dorka nekem tetszik a szék amit kinéztél az ABC Desing, nekem az a szerény véleményem, hogy NE hallgass senkire, max fogadd meg az okos tanácsokat, de az első választás mindig a jó választás.
Én is vettem széket, és hallgattam a barátnőmre és az eladóra és vissza is vittem (nem kerekeset vettem pedig azt akartam) 2 nap múlva. Én is ezt néztem ki, de végül egy peg perego mellett döntöttem kerekes, foteles, dönthető. Ha megtehetitek hajrá.

Fontos szempont volt nálam: stabil legyen, kerekes, dönthető, lemosható-könnyen tisztítható, összecsukható, és levehető tálcás.
Nekem Borival ellentétben az a véleményem, hogy azért még kicsik üljenek csak párnázottan kényelmesen, pl én sem szeretek fa széken ülni, ha nincs alatta párna, mert szétnyomja a hátam.

Ennyi, litánia az etetőszékről... :lol: TALISOK KÉPET KÉRÜNK!

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Igen-igen. Andinak teljesen igaza van, Dorka! Ne hallgass másokra, csak hallgasd meg a szempontjaikat. Azt vedd, ami NEKED tetszik! Te pénzed, Te fogod használni.
És az ára igazán nem ránk tartozik, már bánom, hogy megemlítettem. Az a Ti dolgotok! Ha az a brendonos tetszik, és futja rá, azt vedd meg!
Sztem minden tárgyban fogunk hibát találni (mintahogy pl babakocsiban sem állapodtunk meg, melyik a legtutibb), a kompromisszumokat Nekünk kell meghozni!
A két link közül egyébként nekem a brendonos tetszik jobban.

Andi! Azért a fa széken is van egy párnázott rész! ;) nem spárta van! ;) én a kagyló alakú kiképzés miatt hívom fotelnek az olyan etetőszékeket.
Vendég
 


Enikő! Gratulálok Zalánnak a szép teljesítményhez! Jupi! Első körös pakolás indulhat! ;)
Vendég
 


Megjöttünka taliról! Szuper volt! Sajnálhatjátok, akik nem tudtok eljönni ilyenekre, hogy nem jöttetek! Nem akarom fájdítani a szíveteket, de a képek semmilyenek ahhoz, hogy milyen édesek a babák. Ha látnátok Brigi Samujának és Mátéjának a szemét élőben! Valami elképesztően szépek, majdnem feketék! MInden lány odalesz tőlük! És Bors mosolya, és Gáborka huncut csücsöri szája, és Dani mandulaszemei, és Marci buksi feje, hát én eddig azt hittem, ilyen tökéletesen rajzoltat csak rajzfilmekben látni! Sajnos nekem lemerült a fényképezőm, így csak 3 képem van, de azokat azért fölrakom.
Ja, és megtartottuk a ki-alszik-a-legkevesebbet versenyt, amit MOnccs nyert meg! :lol: Ezek után befogom a szám az óránkénti ébredéssel. :wink:

Kép Samu

Kép Bors félmosoly

Kép Bros háromnegyedmosoly
(sajnos egészmosolyt nem tudtam elkapni, képzeljétek az milyen lehet!!! :lol: )

Kép
nenoke
 
 


Nenoke! De én akartam menni!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Mamikák!
Engedjétek meg, hogy így virtuálisan átnyújtsam a szórólapomat:
http://www.tiger.hu/robi/anitja.jpg
...akit érdekel kismama jóga szülés után az V. kerületben...
További jó Babázást! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
Kép
anitja
 
 


Bori, tudom, hogy jönni akartál, azért írtam, hogy nem akarom fájdítani a szíveteket, rosszul fogalmazhattam, ha nem voltam érthető, nem bántani vagy számonkérni akartam bárkit is. :oops: Pedig ráadásul eséllyel nevezhettél volna a ki-alszik-kevesebbet-versenybe is. :wink: Bár azt hiszem, akkor is Monccsé lett volna a pálma. :lol:

Kép
nenoke
 
 


Közben vissza is olvastam. Enikő, ez szuper!!!!! Óriási gratula!!! Szücsi, édes lehet a kislányod, ahogy hasonfekve pihizik! :lol: képzeljétek, én meg szemtanúja voltam, hogy Dani tud berregni!!! De egészen nagyfiúsan, mint egy igazi repülő! Mutattam Dávidnak is, de ő tüntetőleg megmaradt a mmmmmm-nél, ami most a kedvence. :lol:

Kép
nenoke
 
 


Tudom, tudom, én se jól fogalmaztam. Inkább csak irigykedem.
Manó odaért?
Vendég
 


Igen, ő is ott volt. Volt 6 Anyuka, és volt 6 Kiskölök. KOrmi nem hozta az övét, na ki fejti meg a rejtvényt, hogy miért volt mégis 6-6? :lol:

Kép
nenoke
 
 


Ja, meg én is ott voltam meg Dávid, akkor az 7-7. :oops: Ahogy összevissa számolok, még a végén kiderül, hogy 8-8. :lol: Najó, inkább abbahagyom, azt hiszem, keveset aludtam megint. :lol:

Kép
nenoke
 
 


mert Brigi 2 gyerkőccel nevezett :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Emi, bingó! Ott a pont! :lol:
nenoke
 
 


Üdv!

Köszi a névnapi és félszülinapi köszöntéseket!

Éjszakázás: Ádám egy hete egyedül alszik a szobájában. Van olyan, h felsír, olyankor valamelyikőnk átcaplat, és általában simogatás után visszaalszik :P Szerencsémre.

Ádámnak még mindig jönnek ki az arcán gennyes kis pöttyök, a doki szerint nem kell semmit csinálni velük. Engem idegesítenek. :cry:


 
 


Bori pedig jöhet egy kis spárta is, de majd csak később, kell egy kis kiképzés is majd... :wink: Az élet kemény!

Enikő ügyi kis Zalán gratula!

Irigy-irigy a találkára, hihetetlen mekkorák ezek a fiúcskák!

[/quote]

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Ná: Zalánon is voltak piros gennyes pöttyök (mint a pattanás) és 70%-os alkohollal kell(ett) kennem. Szépen elmulasztotta! Cumizik Ádám? Mert sztem Zalánnak a cumitól jönnek ki, ugye ömlik a nyála+cumi= guszta 8) :x

Samu és Bors nagyon cukkerek :D Samunak télleg meseszép bugyileolvasztó szemei vannak 8) Bors zeneművész Úr mosolya pedig nagyon ééédes :D

Bori: Első körös pakolás, még Viola óta tart 8) úgyhogy nekünk bababarát a lakásunk minden tekintetben :lol: Pörögjön csak, már nem merem az ágyon tárolni Úrfit, félek hogy lependerül. Szegény a földön van a szőnyegen. Hiába teszek alá takarót lekúszik,lepörög róla :lol:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!

És akkor képek a taliról:
Nenőke és DávidkaKép
Marci és ZsúKép
KormiKép
Monccs DanivalKép
Bors Bébi :D Kép
Borsunk teli pocakkal, kidőlveKép
Brigi SamukávalKép
Máté inkább csak a vizilovat fotóztatta :D Kép
Ismerkedünk....Kép
Szundi Mókus Gabóka Kép

Bizony-bizony, igaza volt Nenőkének. Nagyon jól sikerült ez a tali is. :wink: A babák tündériek voltak, hagytak bennünket társalogni. Én még olyan sokmindent szerettem volna mondani, de a feléig sem jutottam. Mindegy, majd legközelebb, persze ha addig el nem felejtem. És Brigi Mátéja előtt le a kalappal! Olyan jó kisfiú volt, szépen evett, nem futkosott el. Ezek után el sem hiszem, hogy rossz is tud lenni. :lol:
És Ckat! Mit vegyél fel??????! :) Még meg sem dícsértem a blúzodat! Nagyon csinos voltál benne. :wink:
Kormi pedig nagyon kizartó volt. A diétájából nem engedett, pedig mi annyi finom......inkább nem is részletezem. De már korábbról ismert Kormi álhatatossága (tejcsi), így igazából nem kellene csodálkoznom rajta most sem. :D
Szóval, minden nagyon jól sikerült. Ez a 3 óra nagyon hamar eltelt. Mikor ismétlünk? :lol:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Dorka! Sztem se hagyjad magadat lebeszélni a székről. Ez a dönthető támla és állítható magasság, valamint a kerekes megoldás szuper. És a szék tényleg biztonságos, nem fog kiesni belőle Balázska, ha be van szíjazva. Nekünk fa volt a nagyoknál, de ez a mostani szintén dönthető, gurítható szék hozzá képest csúcsszupi. Nem fogjátok megbánni, az biztos. Én is erre szavazok, de a szervízelésre (tudom, már szinte mániám) én rákérdeznék a vásárlás előtt.

Enikő!
Zalán nagyon ügyike!!!!!!! :lol: Ezek a gyógytornászok..... tudhatnak valamit, amitől a babák hirtelen megtáltosodnak. :lol:
De ti lépéselőnyben vagytok velünk szemben a pakolást illetően. Én még most gondolkodom, hogy mit hova pakolásszunk majd később, ha Gabóka elindul rendet rakni. :lol: Még nem is mondtam, hogy gurulgat a babám. Kinéz magának egy játékot és odagurul.
És sztem gyere csak és dicsekedj, mert igenis jó látni,hallani (olvasni), hogy napról napra ügyesednek, okosodnak a babáink. :D

Bori! Sajnálom én is, hogy nem tudtál jönni, de méginkább azt sajnálom, hogy Ádám betegecske lett. Hamar meggyógyul és akkor már nem lesz akadálya a talinak részetekről. Nem?

Ági!
Boldog névnapot kívánok! :D

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Enikő :)
Gratula a kúszáshoz!!! Ez igen!!! :D
Már akartam kérdezni, Violának milyen lett a vérvétel eredménye? Látsz már javulást a gyógyszerektől?

A talisképek nagyon jók!!!! Mekkorák ezek a gyerekek!!!! :D

Tesztem nega. Holnap suli... 6-kor indulnom kell itthonról a gyerekekkel, hogy beérjek. Érdekes lesz.... :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: