Új privát üzeneted érkezett!

Adri :)
Még a hozzászólásod olvasása előtt küldtem privit....Az anyagi helyzetre remélem lesz megoldás...mindig van, csak előfordul, hogy mi nem találjuk. :roll:
Drukk!!!!

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kép

MEGVOLT AZ ELSŐ ÁTALUDT ÉJSZAKÁNK!!!
Kép
ckat
 
 


Ckat :)
Ez aranyos volt. :lol:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

Bori!!
Erről az oldalról rendeltem amit belinkeltél. Igen sima ásványboltban is lehet kapni..itt a Pólusban is és ráigazítják (méretezik) a gyerkőcre.

Ckat!!
Gratulaaaaaa az éjszakához!!
Szupör! :lol:
torolve_20131003125716
 
 


Ckat!!!! GRATULA!!!

NEKÜNK IS nagyon hosszú idő után!!!! :lol: :lol: :lol: 9től aludt fél 6ig, majd 8ig. Salalalala...

kispiskóta
 
 


Jó reggelt!

Kati! Hurrráááááááá!!!!!!! Borsunk is nagyfiú. Tudja már, hogy mire való az éjszaka. Cuppanós puszit a búbocskájára! :D (És a cicijeid reggelre nem robbanás előtti állapotban voltak? Én megint cicitartó nélkül aludtam. Cserélem, amit kell. :wink:)

Brigi!
És a te fiaid ennyiidős korban mennyire hasonló méretekkel bírtak?

Egcsi! És nálatok?

Betegecskéinknél hogyan telt az éjszaka?

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Ezek szerint van valami a levegőben? Csak ne szmog legyen, bár eső esik erre mifelénk legalábbis.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Tücsi, cickók, időzített bombák náélam, gondolom ckatnál is. :wink: Én viszont képtelen vagyok cicitartóban aludni. Csak arra kell vigyáznom, nehogy hasraforduljak. :oops:

kispiskóta
 
 


Tücsi :)
Nálunk még folyamatban...éjfél van. 8) A nagyfiam néha felkel, mert köhög és ki kell fújni az orrát, Bence 2X nyöszörgött, de visszaaludt a közbelépésem nélkül. :)
Én meg hülye vagyok, mert teniszt nézek alvás helyett. :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Ckat, óriási gratulaaaa!!! Te vagy a reményem, ha már szilárdat kap Dávid, mi is aludni fogunk, jupppijéééé!!!!! Zsú, nektek is gratula!!!!!!! Nekünk is jó éjszakánk volt, 2-5-ig végig aludt Dávid!!! :lol:

Lányok, most akkor jön egyáltalán valaki hétfőn az Örs vezér téri Ikeába??!! Nagy a hallgatás... 11 óra.

Kép
nenoke
 
 


Klári! Ha minden úgy lesz, ahogyan terveztem, mi megyünk és Zsúék is jönnek. Kérdés, hogy Kormi babái meggyógyulnak-e annyira, hogy nyugodt szívvel ő is el tudjon jönni? És kik jönnek még?
Dávidunk mit kóstolgatott eddig? Ügyes vagy, hogy nem hallgattál egyik megjegyzésre sem szopi terén. Itt sem a méret a lényeg. :D

Zsú!
Hasra fordulás valóban nem túl jó dolog teli cicikkel. De még egyhamar nem változik a helyzet. Milyen jó lesz végre egyszer hason aludni! Én is várom már nagyon. :lol:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok hogy olvasás helyett írásra vetemedem de nagyon aggódom.

Andris napok óta nem hajlandó kanállal enni. Nem tudom mi van. :cry: Eddig gyönyörűen elfogadta, most meg nem hajlandó kinyitni a száját. A kanál láttán csak rángatja a fejét. :shock: :cry:
Arra gyanakodtam hogy valami a szájával lehet, vagy a torkával. Elvittem orvoshoz, de nem talált semmit. Csak annyit mondott hogy kitartóan próbálkozzak.
Csak tápszert eszik cumisüvegből 2 napja. Se gyümölcsöt, se főzeléket (többfélét is próbáltam) se tejpépet nem hajlandó enni. :cry:

Kérlek tegyétek félre (ha van még) az irántam érzett megvetést, dühöt. Most nem rólam van szó hanem Andrisról. Ha van valami ötletek vagy valaki tapasztalt már hasonlót, kérem segítsen nekem.

Köszönöm.
Vendég
 


Ckat! Az összes ébredésetek átjött hozzánk... Óránként.

Mit csináljak máshogy? Egyre rosszabb. 2 hónapja még csak 1 ébredés volt, aztán 2, aztán jött a nátha, akkor 5, azután 3, de majd' két hete megint 5 ébredés van.
Napirend nem lehet, mert egyrészt egy ideig aludt éjszaka, másrészt elaludni, elalszik, és máshogy is viselkedik éjjel, plusz nappal egész rendszeres az életünk már. Meg ő alig ébred fel, csak nyöszörög, meg sír. De ha nem vesezm fel, üvöltésig fajul.
Hasra fektetés nem oszt, nem szoroz. Cumi nem kell.
Tegnap 2x (ebéd, vacsi) is evett ételt. Ráadásul almás csirkét, szóval elvileg jóllaktott volt.
Ja, és kicsit nehezebben, de Párommal is visszaalszik. Csak ő nem ébred fel mindig, így ritkán tudja felvenni. A következő ébredést viszont az sem befolyásolja, hogy ő rakta-e vissza.
Próbáltam fekve elaltatni, de mindig sír, és egy idő után már nem elég, ha felveszem, a karomban is sír. Ált. félóra után feladom, mert lelkifurim lesz, hogy azt érzi, megvonom a szeretetemet, a biztonságot.
Most egy kicsit én is elkenődtem. (illetve elfáradtam)
Főleg, hogy már valakinél kezd elmúlni, pedig később kezdték, mint mi. Irigy vagyok!!!! Pedig tudom, ez nem vezet sehova.
Esetleg kispárnát lehet már adni nekik? Milyen vastagot?

Talira mi szeretnénk menni. Nem tudom, mikorra érünk oda, becéloztam a 11 órát. Ugye gyűlhetünk a játszószőnyegnél? Ádámot muszáj lekarni! De gondolom, már a többieket is.
Vendég
 


Hajni! Türelem! Sztrájkol. Éhen halni nem fog. Majd eszik később. Ne parázz, mert azt átveszi, és számára (is) feszültségteremtő helyzet lesz a kaja. Kínáld meg, de ha nem kéri, ne vitatkozz vele.
Vendég
 


Bori: Köszi. Jajj, pedig nagyon szar. Tegnap már remegtem, bőgtem. Azt hittem valamit én csinálok rosszul.:( Hogy netán megsértettem a kanállal a kis szájpadlását.
Mostanában nálunk sincs alvás.:( Éjfélig szundít, de onnantól óránként ébred. Visít, sikít...:(

Gratula Főninek a 7 hónaphoz. Atyaég! Mindjárt 1 éves!:)

Köszönöm mégegyszer.
Vendég
 


Fú csajok, nagyon gáz éjszakánk volt...
Beni már 11-kor jött szopni, azt hittem, legalább 3 -ig nyugi lesz, de nem. 1-kor már megint jelentkezett, nem is tudom meddig szopott, utána úgy döntött 2 körül, hogy reggel van :shock: :shock: :shock: .
Elkezdett kurjongatni, négykézlábra állni. Próbáltam volna szopival elcsendesíteni, egy darabig szopott, aztán elkezdett kalimpálni a kezével-lábával, meg az épp szabadon lévő mellbimbómat szerette volna leszerelni... Fél 4-ig tartott a műsor, azt hittem leesi ka fejem az álmosságtól.
Akkor is csak azért lett vége, mert eluntam és begórtam a kiságyába, nem érdekelt tovább, felkölti-e Emit. .
Még párat kurjantott aztán elaludt.

Remélem a hozzátápitól jobban alszik majd, ha így folytatja, nem várom ki a 6 hót, elkezdjük hamarabb. Egy hát már nem oszt, nem szoroz.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Manó, ezt az Iwiwes üzenetet megkaptam én is, pedig itt senki nincs meg nekem ismerősként (valahogy anno lemaradtam róla), úgyhogy nem hinném, hogy csak a babaneteseknek szólt.


Bori, szerintem mindaz igaz, amit a szopiról írtál. De a tej is kicsit kevesebb volt, valami átmeneti lehetett, ma már nem éreztem.
Gratula a mászáshoz!:D

Ckat, gratula!

Adri, nem tudjátok esetleg a szocopolt felvenni valahogy?Mármint azzal nagyobb lakást venni.


Bori, asszem már senki sem emlákszik rá, de még az elején írtam, mikor olyan sok baba átaludta az éjszakát, hogy igazából nem sok jelentősége van, sajnos féléves koruk után úgyis elromlanak a fogzás miatt. Emi is így csinálta, 6 hós koráig gyönyörűen átaludta, utána már nem.



Annee, szerintem 7 hós kor körül nem baj, ha pár napig nem eszik csak tápit. Baja nem lesz tőle, de ha erőlteted a kanalat csak ronthat rajta. Esetleg ha a kanálba olyat teszel, amit szeret?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Ja, Uxi! Tegnap voltam Kenguruban, de itt a Savoya parkban nem tartanak kaját, mert nincs ,ég engedélyük. Így holle anyó rizs sem volt :( A shop stopot felhívták, ott meg elfogyott. :( Szóval, Ti nagyon jó helyre költöztetek! ;)
Vettem puffasztott rizst (illetve hamletet), azt ledarálom, és azt gyümölcsözöm. Hátha.
Bár abban van (fele) barna rizs is. Azt lehet adni?
Vendég
 


Boti, rizst én sem kaptam, pedig állítólag itt ez a Kenguru az egyik legnagyobb. Ki volt fosztva, egyetlen kölespép árválkodott a polcon, azt gyorsan megvettem.

Bioboltokban is fellelhető, régebben a Lehel piacon vettem az ottaniban.

Barna rizst nem tudom, lehet-e.
De a Mary féle rizspépet biztos.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi: Mindent kipróbáltam. a kedvenc kajára sem reagált.. :roll:

A Holle anyó rizst én itt láttam:

http://bookline.hu/control/producthome?id=53350&type=72
Vendég
 


annee írta:Jó reggelt.:)

Uxi: Elküldtem a mail címedre a mesekvízt. Bocsi, nem tudom hogy maradtál ki. :oops: :oops:

Bori: Köszönöm a telefonszámos segítséged!!!:)

Mesekvíz: Ha valamit nem vesz be, néha csak egy vessző vagy egy A betű a hiánya.
Pl: Thomas a gőzmozdony->Thomas, a gőzmozdony vagy Mézga család-> A Mézga család

Nekem már 53%-os, de még mindig van olyan amit nem vesz be. :roll:


Ezt töltsd le: http://retye3.uw.hu/mesekviz.xls
esztam
 
 


SZiasztok! Van valami a levegőben, vagy tényleg elértük a nyüglődős kort mi is? Jankó este szopi, 8 kor elaludt, aztán 9kor szopizott, elaludt, 10kor ébredt, de már nem akart szopizni, egyre jobban sírt, amíg ki nem hoztam a nagyszobába(világosba). Kis cici, duma, mosolygás, szeretgetés, aztán alvás. Ezután szopi éjfélkor, négykor, hétkor, kilenckor... persze taknyos is, de szerintem nem ez az oka. Látszik, hogy fel akar kelni az ágyából. Aztán 1 óra múlva gyügyögve visszaalszik :shock: . Aztán újra felébred :shock: . Hát, ez volt az első (ennyire) mozgalmas éjszakánk, remélem nem állandósul.
Manó Köszi szépen az infót, még küzdök a csatolmánnyal, le kell töltenem vmi programot mert nem tudom megnyitni. :evil:
Tali Hát, sajnos 90%, hogy nem tudunk menni, elég csúnyán köhög éjjel Jankó. -1 (2)fő Örs.
Mikulás nem járt nálam még, ha jobban meggondolom nekem jövő decemberig sem hiányozna :) .
Melltartót viselem hűségesen éjjel-nappal, bár inkább csak dísz, a cicik külön életet élnek....

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Naná hogy nem azt küldtem el amit akartam.. :oops: :oops:
Vendég
 


Esztam: Köszi, de nekem is ez van meg.
Vendég
 


Szóval, itt:

http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?sho ... nas_799164

A másikat épp lestem, mert azt is ajánlották... :oops:

Na, elhallgatok mert nagyon belelendültem :oops: . Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Sziasztok!:)
Vendég
 


Nos, dolog úgy fest, ha valaki megy, én ott leszek az Örs vezéri Ikeában 11-kor. Szeretnék a bótban is szétnézni, szal ha véletlen hamarabb érek oda, akkor bámászkodom.
Esetleg ha valami van, megkérek valakit csörögjön rám, én holnaptól már nem leszek net olvasás közelben (sajna húginak nincs). Számom: 0040-722.735.233

Hajni: Grétinél is volt 2 napig kiskanál sztrájk, eccerűen nem tátotta a száját, kiskanál hiába szobrozott a bejáratnál.
Ha erőlteted csak rosszat teszel, akarata ellenére úgy sem fog kajálni. S mert több napja sikertelenül próbálkozol, szerintem hagyjál ki (egyáltalán ne is próbálkozz, bármennyire is kényszert érzel magadban ehhez) legalább 3-4 napot, majd kezd türelemmel újból. Ha nem megy akkor sem 3-4 perc kitartás után hagyd ki aznapra is. Majd tátja automatice a száját.
Az alábbi sorok pedig kizárólag Annee nevű olvasónknak címzem:
Többet gondolkodtam rajta, hogy írjak-e neked. De végülis Tömzsi miatt tettem, ő nem tehet a botlásaidért, őt nem ér bűntetni.
DE arra megkérlek, nehogy ki merd használni azt, hogy tudod mi találkozni készülünk az Ikeában. Nem tuti, hogy jót állok magamért ha megjelensz. Meg aztán azt hiszem érzünk így egy páran.

Kép
kissmanó
 
 


Judit: ha véletlen nem sikerül (adobe acrobat reader kell hozzá), akkor asszem csütörtökön ismét küldhetem, kép formátumban, azzal gondolom nem lesz problémád.

Kép
kissmanó
 
 


Nagyon gratulálok az ügyes alvóbabáknak!!! Szuper!!!
Nálunk most az van, hogy éjfél körül egyszer felsír, akkor visszaalszik, 3-4 között eszik, onnantól meg sosem tudni, mi lesz... Nem ritka, hogy fél6tól fent vagyunk. Nappal sem álmosabb, mint máskor, mikor ilyen az éjszaka.... De még mindig alakul a nap, volt 3x már 2 alvás (2x másfél óra), az lesz majd, ha vége ennek az átmenetnek.

TALI
én az Örsre nem tudok menni.... legközelebb csatlakozom. Úgy is az volt a karácsonyi kívánságom - emlékeztek - hogy a Duna innenső oldalán is legyen már vmi

Anyós holnap megy. Hihetetlen jó fej volt. Mondjuk én is igyekeztem mindent tolerálni, mert óriási segítség volt, és mindent úgy és annyit csinált, amit én mondtam.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Manó: Köszönöm! Beszéltem erről már valakivel (direkt nem írok nevet) msn-en. Több hete terveztünk talit a barátnőmmel arra a napra, de mikor kiderült a talitok végleges helye és időpontja, lemondtam. Addig reméltem hogy a másikban lesz. Nem tudnék veletek talizni.:( Igy nemhogy kihasználnám, hanem inkább messziről kerülöm a helyzetet. Én közel vagyok, mehetek bármikor. Ti pedig érezzétek nagyon jól magatokat!
Vendég
 


Rendben.
Köszönöm.

Kép
kissmanó
 
 


Csajok tatatatammmm: Emi bilibe pisilt!!!! :D :D :D :D
Ez azóta nem volt, talán csak egyszer , mióta megvan az öcskös. Pedig előtte már madjnem szobatiszta volt nappalra. Lehet mégis van remény?



Tali:
most esett le, hogy hétfőn nekem menni kell a munkaügyi központba (Bp-re) a gyedhez kell egy papír. S ha már bent vagyok (Emi meg úgysem lesz velem, jön a nagynénémvigyázni rá) lehet megpróbálok eljutni. Feltéve, ha emberi időben sorra kerülök a munkaügyiben. :lol: Még úgysem voltam sosem. Mármint nem az Ikeában, hanem talin.:wink:

Na kíváncsi vagyok a mai éjszakára, kínomban cseppentettem pár csepp levendulaolajat a párásíba és jól befúvattam Beni szobáját, hátha attól jobban alszik.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


párásíba = párásítóba :oops:

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Hali!

Köszönöm a gratokat, de valószinű csak átmeneti állapot volt. Tegnap babauszi is volt és este Apa megetette almával -most először volt ilyen vacsi, kipróbáltuk, miért ne alapon-. lehet csak véletlen volt. Lesz még ennek böjtje.

Szarvasbori: mikor ez az állandó ébredés sorozat ment nálunk, én már nem ringattam meg cumi stb. egyből cici azt had szívja. Hiába egy óra telt csak el, ette és egyszercsak elaludt. Ezt is teszem ha tovább folytatódik. Doki azt mondta azért van, mert fáj az ínye és csak az anyatej nyújt vigaszt (vagy a cici?).

Tücsi: Igen, elég durranás előtti volt a hangulat :lol: melltartó nélkül nem tudok létezni, mert már akkorák, hogy kilengéseitől 6-os erősségű földrengést mérnének a richter skála szerint. Így nincs gond a tejes lepedővel :wink:. Azért van tejcsökkenés: már csak heti 2szer jönnek a tejért, fogyogat.

Nenoke: most írtó boldog vagyok, de tudom tiszavirág életű az éjjeli alvás. Azért hétfőn sírdogálhatunk még :wink: . talira jövünk.

Emma: :( és nincs valaki tündérke aki áthozzon a Duna innenső felére???

Tjudi: köhögés HUSSSS!!! Talin majd kigyógyultok :D .

Uxi: legutóbbi "mikor jöjjön a kistesó" beszélgetésen épp arra hivatkozott Apu, hogy inkább 2 évesen fejlődjön vissza Bors pár hétre, mint 5 évesen (merthogy én meg azt ecseteltem, hogy nem kell kistesó, merthát írják, hogy minden gyerek visszafejlődik olyankor) . És erre pont írod a "bilisztorit". Gratulálok a nagylánynak! :D

Akkor hétfőn a játszószőnyeg mellett az ebédlőben!

pussz
ckat
 
 


Annee: szerény egy hetes hozzátáplálási tapasztalatom leírom, hátha használható ötlet (bajunk abból nem lehet): adok egy kiskanalat az uraság kezébe is, sokszor azt beveszi és mellette próbálkozom én is (ez ha már unatkozik, akkor van). Aztán volt olyan, hogy semmi kedve nem volt a kanálhoz, beleraktam pohárba a truttyos banánt, onnan kicuppogta az egészet. ... :roll: ...hát idáig ennyi történt.
ckat
 
 


Annee :)
Pihentesd a kanalat pár napig, hátha utána megjön a kedve.Lehet, hogy megint fogacska jön. :)

Bori :)
Szerintem a gyakori ébredés időszakos rossz-főleg nekünk. Nálunk is javul a helyzet. Próbáld meg "túlélni", szerintem nem azért van mert te csinálsz vagy nem csinálsz valamit. :roll:
A mi bébikajánkban barna rizs van, szerintem okés. :)

Uxi :)
Éjszaka :roll: Így jártál. Te is.... :roll: Reméljük gyors lesz a javulás. :wink:
Pisi :D Remény mindig van! :wink:

Judit :)
Ugyanazt tudom írni, mint Uxinak. Kitartás! 8)

Emma :)
Anyós :D Na, látod! Túlélted! :D

Ckat :)
Földrengés :lol:

Manó :)
Hogy vannak a csajok?

A fiúk jobban vannak, most apa halódik, de azért megmarad. :D Bencének az orrát sem kellett ma már leszívni, a nagyfiam köhög még és folyik az orra, de láz nincs. A gyógyszert minden alkalommal úgy kell beleerőltetni. :? Antibika, nem lehet félbehagyni. :roll:
Ma vettem egy terhességi tesztet, nem mintha gondolnám, hogy pozitív lesz, de mégiscsak késik már egy hete, gondolom még össze-vissza vagyok hormonálisan. Kedden kezdjük a röntgent tanulni a suliban, biztos akarok lenni benne, hogy egyedül járok iskolába. 8)

További jó hétvégét!

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Szép jó reggelt!

Egcsi! Sztem nagy az esélye, hogy még mindig egyedül jársz suliba. :D Nekem is 10 napot késett, ami normál esetben nem jellemző. De még visszarendeződök én is úgy látszik. A nagyok után hamar nagylánykodtam és akkor nem volt ilyen kilengése a hormonjaimnak, mint most. De valószínűleg én is megcsinálnám a tesztet ebben az esetben. És apa is kész tények elé lenne állítva. De mi lenne akkor ezzel a tárggyal? Csak elméleti síkon működik a tanulás és utáa a vizsga?
Gyógyszer gyerekbe való diktálása nálunk is ismert. Én már annak is örültem, ha naponta csak 2 x kellett harcot vívnunk. Nem irigyellek benneteket. De fény az alagút végén: később már annyira lehet hatni az észérvekkel, hogy ők fognak szólni étkezés előtt, hogy be kell venni az orvosságot. És akkor már szívesen be is veszik. De nyílván az eleje mindenkinél közelharc. :wink:

Ckat!
heti 2 x "csak"? És mennyit összesen? De nem lehet, hogy Borsunk tankol fel tiszteséggel és másnak már nem hagy annyit, mint korábban? Súlyban most hol tartotok?

Tali: már nagyon várom!!!!! :D

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Hát nálunk jött és ment az alvás! :( Pedig annyira reménykedtem, hogy az almáskrumpli lesz a megmentőm!!! Ckat, nálatok, mizujs?

Egcsi nekem novemberben jött meg először, és most rá 8 hétre. Én is vettem tesztet, nega lett és rá egy napra meg is jött a kis piszok! :evil:

Én is várom a talicskát. :D

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Tali úgy néz ki nekünk is ok :lol: Ha nem fog esni az eső megyünk :lol:

Tejcsivel továbbra is küzdünk :cry: Jól kiszúrtam magammal :evil:

Annee: a lányok már mindent leírtak! Szerintem sem lessz Andrisnak semmi baja, ha néhány napig csak tápit kap!

Éjszakázóknak kitartás, én már 5éve csinálom :shock:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Tücsi :)
Gyakorlat is van, éppen azért halasztottam tavaly, mert nem akartam a pocakomat sugárnak kitenni, hiába már a 8. hónapot tapostam és kaptam volna extra védőfelszerelést, de akkor is. 8)
Fogalmam sincs, mi lenne, ha.... :roll:
Ma másfél órát könyörögtünk a gyereknek, mire legurította a gyógyszert....életem egyik leghosszabb 1O napja ez.... :roll:

Brigi :)
5 éve... :roll: A GYES-be igazán belekalkulálhatnák az éjszakai pótlékot. :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Hali!

Mégis csak az én drága fiam hoztam haza tegnapelőtt a babausziról. nevezzük a tegnap estét "egyéjszakás kalandnak". 4szer keltünk, nagyokat szopiztott. hurrááá :?

Egcsi: most úgy néz ki Rád jár a rúd: egy beteg férjnél nincs rosszabb. Szegény Egcsi, simi-simi. Teszeredményt várjuk :wink: . Meddig lehet halasztani a suliban ha + lesz a végeredmény? (off: egyszer azért nyertem fizikából 5öst a gimiben, mert a tanár azt mondta, hogy a röntgensugár nem ártalmas. Én meg vitatkoztam vele, legközelebb pedig vittem egy eü. könyvet és felolvastam a röntgen ártalmairól. Azt mondta, hogy a nagy pofámnak köszönhetem, nem a tehetségemnek. Nekem aztán tök mindegy mire kapom az 5öst)

Tücsi: már miután elküldtem a hsz-t gondolkodtam, hogy mennyiséget kellett volna írnom: eleinte havi 10-12 liter, mostanság havi 4 liter. Egyébként elég sok bosszúságot okoznak, volt már hogy 4 órát késett a sofőr és nem szóltak. Volt hogy kiakasztottam a kapura -szintén 2 órás késéskor, olyan szép idő volt, hogy ki kellett vigyem sétálni Borst- és séta közben hívtak fel, hogy miért nem vagyok otthon, a férfi sofőr nem találta a cuccost...érdekes a női sofőrök mindig megtalálják... és ez csak 2 eset. Mostmár befejezem rendesen a tejleadást, de lehet legközelebb tejtesót keresek. Más: Művészúr zongivizsgája megvolt már?
ckat
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm Mindenkinek a segítséget. A fogacska létszám ma reggelre +1-el nőtt. Kijött fölül is!:D
Egcsi: Bejött a tipped!:)

Ma megint megpróbizom a kanalat... vagy megy, vagy nem. :roll:
Vendég
 


sziasztok!!!

húúú mit látok Egcsiiii! :D :D várjuk az eredményt! :wink:

nem nagyon tudok reagálni, minden kiment a fejemből :roll:

tegnap itt voltak barátaink, mielőtt jöttek, mondtam Szilinek, tuti azért jönnek hogy bejelentsék a babát, háááát igazam lett!!!! :lol: :lol: :lol: úgy felpörögtem rajta! hirtelen minden emlék felelevenedett bennem! naggyon jó érzés! már azt tervezem, hogy majd miket veszek nekik (mindig vmi ajándékkal jöttek/jönnek) pedig még "csak" 11 hetes a babóca
szóval nagyon örülök, és annyira felspanoltam magam, hogy 21.40 felé lefeküdtem, de 00.30ig csak cikáztak a gondolataim! :lol: :lol: :lol: persze lányom ezt nem tudta és 4kor keltett, na de sebaj :D

jaaa, anyós egint a monstrum babakocsival jön elő, elkezdett huzatot varrni a bele való szivacsra, hogyha ezt kinövi az jó lesz! :shock: :shock: :shock: komolyan mondom nem komplett, nem esett még le neki, hogy csak porfogó az a sz@r??? :? na mindegy
jaaa és mondom Szilinek, felejtse el, erre miért itt lehet benne tologatni nem? kössz, szóval ennyit a mellém állásról! :? de akkor sem és punktum!!!!!!! 8)

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Na, rizs megvolt. De az éjszaka rosszabb lett. Kicsit taknyos is. Óránként nyafkázás. :( mondjuk 3-5ig sikerült 2 órát egyben aludni.

Rizs. Végül az jött be, hogy pároltam rizst (vízben, fűszerek nélkül, sütőben), azt összeturmixoltam, plusz szűrőn átpréseltem Őfensége válogatóssága végett, majd feljavítottam a kedvenc gyümölcspüréjével, alma-őszivel. Nyelte, mint kacsa a nokedlit. A passzírozás miatt nem tudtam egyszerre sokat csinálni, de az elkészült 80ml után még evett 30 ml gyümikrémet magában. Előtte-utána cici, alvás mégsem volt.
Ebédre pedig a KV darálón ledarált rizsport adtam megfőzve, anyatejjel. De az nagyon híg lett, és én feszült voltam, mikor adtam, úgyhogy az nem jött be. Majd még próbálkozom vele.
Hamlet felejtős, mellékíze van.
Szárazon darált rizs felesleges. Azt is főzni kellett, viszont a megfőtt rizst egyszerűbb turmixolni (botmixerelni), mint a száraz anyagot darálgatni.

EmiLynia! Nem lehetne a barátnőnek odaajándékozni azt a babakocsit, merthogy (pl.) "nincs pénzük venni", vagy ilyesmi?
Esetleg készíthetek egy képet Ádámról, ahogy kimászik a fekvőkocsiból, mert az alatta levő szivacs miatt nem tudom bekötni... ;) (és ez kivételesen komoly)

Ckat! Szóval trükközés nélkül átaludta az éccakát? Én is ezt látom jó megoldásnak, csak az a baj, hogy 2 hónapja egyre rosszabb és rosszabb.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors életjel. Zalán is aludt este 9től reggel 7:30-ig egyhuzamban :D !!!! csak én nem :lol: Nem vittem orrsprét magammal mamáékoz (egyébként függő vagyok hozzá sajna), és tele volt az orrom nem kaptam levegőt az orromon, többször ébredtem arra, hogy megfulladok :evil: :shock: De zalán aludt, cserébe ma napközbe egy hangot se még. Még a kocsiba se ahogy jöttünk vissza, pedig ott általában az összes bealszik :lol: No ez van :)

Hja és arra gondoltam, hogy lehet azért aludt ilyen nagyot éjjel, mert hüsi volt (kertes ház alsó szint nappal cserépkályha tüzelés, éjszakára annak a meleg--amíg tart :D ) Szal ott olyan 18-19 fok körül lehetett éjjel, itt meg írtó meleg van. Lehet itt az a baja, hogy nagyon izzad??? Ma kipróbáljuk fűtés le...csak apánk meg ne fázzon, mer ő gatyába nyomul itthon 8) (jó esetben :lol: 8) )

Megyek..... ébren az összes, uzsi aztán leviszem a csapatot legyen bennük kilóméter! 8)

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Bors újabb hangszerekkel ismerkedik, videó:
http://igy.uw.hu
:D :D :D
ckat_apa
 
 


Bors csúcsjóóóóóóóóó :lol: :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Bors kééééééééééész :D ez a pasi szuperjóóóóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Zsú, Ckat
csatlakozunk a klubhoz! Éjfélkor, 2kor, 4kor és 6 kor (ekkor már végleg) kelt az arany bogár :shock: kissé kivagyunk... ő nem :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Ckat Bors tündéri!

aki adott már Milupa fruttapurát Lurkójának mi a tapasztalat?
vettem Nyunyinak mert a Rossmanban kb 200ft-al olcsobb most (429 ft)
semmit nem eszik meg szívessen amit csinálok neki alma-krumplitól öklendezett és összerázkodott répa-krumplitól ugyanez volt.
lehet apjafia lesz ő is csak a bébiételt volt hajlandó megenni?

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


halihó

Bori, sajna nem, de sebaj, majd észbekap!

már akartam tőled kérezni, hogy azt a pólót amit matricáztál annó párodnak, vagyis Ádámnak de... érted... azt hol vetted?
mert szeretnénk csináltatni 1-2 dbot, de teljesen simát sehol nem látok, jaaa és feketét? vagy ilyen kicsi méretben ne is álmodozzak feketéről?

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: