Új privát üzeneted érkezett!

na, két óra s pici után megszánt a jányom s felébredt.
bár az is lehet, hogy csak saját fenekére vót tekintettel, kérte rá a tiszta pelust.
atyám, ha valaki aszonta vóna nekem, hogy az csak 2 órás car a seggin, szemberöhögöm. rendesből rá volt sülve. pedig tudom mikor nyomta, meg amúgy is épp nemsokkal előtte kapott tisztát.
asszem a kis hőemi segítette úgy felragadni a popóra.

Kép
kissmanó
 
 


Hát látod, ez az! Boldizsárt 8 hónaposan letettem és úgy maradt. Aztán 13 hónaposan meg szaladt. Vajon látta rajta a doki hogy nincs baja csak "lusta"(tudom van akit ez a lusta szó idegesít, de van rá jobb szó? doki szerint Boldizsár "nyugodt-elégedett-szemlélődő" baba volt), vagy csak szerencsénk volt, hogy tényleg nem volt gond? Nem akarok aggódni, de felelőtlen sem akarok lenni. Azért furcsa, hogy mindkét fiam ilyen "lusta". (Már gondolkodtam mivel "lustítom" el őket.)

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Sziasztok!

Car éjszakám volt, Samu szinte egész éjjel cicin lógott. Ha elvettem tőle ordított és a cumit sem fogadta el. Csak cici. De meg is van az oka. Most mikor az almát adtam neki megkoccant a kiskanál :lol:
Viszont azt hiszem elkiabáltam, hogy nem változott a tejcsi mennyisége a diétától :cry: Tegnap óta úgy érzem, mintha nagyon kevés lenne :cry: :cry: :cry: Nem tudom mit csináljak. Abbahagyni sem akarom a diétát, de a szoptatást méginkább nem :?
Ckat: te hogy csinálod a diétát? Mennyire tartod be?

Bori:
Főninek boldog 7hót!!! A rízspépet szerintem kipróbálhatod, de a boltiban tej van :? A 7gabonás pép az viszont tényleg jó, én is azt adtam a fiúknak!

Gurgi: hol vettél borostyánláncot? Nyugodtabb Samu azóta mióta hordja? Én is gondolkozom azon, hogy kipróbáljam :lol:

Szücsi: sajnálom az éjszakáitokat :cry: Nem próbáltál Sárának adni egy kis panadolt vagy nurofent? Nekem a dokinénink ajánlotta mikor felhívtam, hogy Samu nagyon nyugtalan és sírós. Biztosan a fogacska készülődik.

Betegeknek jobbulást!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 

 
 

Akkor én valamit félreértettem, azt hittem, a gyógytornász szerint már gyakorolniuk kellene a négykézlábat. :oops:

Zsú, lehet hogy nyomokban már kaphatnak glutént. :wink:

Fú, én már kezdfek izgulni a hozzátápi miatt, Emivel 4,5 hónap kudarc után jött az áttörés. remélem nem ismétlődik meg a dolog...

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Brigi, nekem is kevesebb a tejem, pedig nem diétázom ,csak drasztikusan csökkentettem a nassolást, meg a csokit. :shock:
Már éjszaka sem tud bezabálni, mint eddig, de én már nem szeretnék hízókúrán lenni.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Uxi: szerintem Benike más már alapból mint Emi. Hisz Emivel nem dőlt a fehér nedű, mintha írtad volt, hogy hasonlóképp szenvedtetek mint mi a tavaly Grétuval.
Szal akkor miért kéne a továbbiakban úgy tegyen mint nővére, ha már a bevezető másképp alakult?

Tejcsi csappanásra nem bíros semmit mondani, nekem annyi elméletem volt, s az egész megdőlt.
Szerintem minden pillanatban mindenki egyedi eset

Kép
kissmanó
 
 


Brigi: akkor remélem nálunk nem épp most készül még a fogacska is kijönni, mert tényleg felmondok. (hihi, amúgy tegnap épp apát fenyítettem meg, hogy felmondok a cégnél :lol: ).
Nekünk pillanatnyilag elég a takony, láz, köhögés, torokfájás (bár ez asszem mára enyhült).

Judit: most nyomatom amit ígértem (remélem kölkeim addig békén hagynak)

Kép
kissmanó
 
 


Brigi!!
Rendeltem a netről..de így sztem drágább, mint üzletben venni.
3600 Ft volt postaköltséggel, a lánc maga 2800 Ft.
Bakker, kicsi Samudnak puszika..és gratula a fogacskához!!!!!!!!!!!!!!!!
Na ez az diéta..tejcsi csappan :roll:
torolve_20131003125716
 
 


Uxi Már múltkor írtam, hogy nem kell dinnye ahhoz, hogy legyen elég tej. Lehet, hogy nincs sok, de elég kell hogy legyen, ha annyiszor adsz neki, ahányszor kér. Mikor epegörcsöm volt és 3 napig teán meg háztartási kekszen éltem, és aggódtam a tej miatt, a doki azt mondta, hogy ha eleget iszom és igény szerint szoptatok, akkor nem fogy ki a cucc(i). A nasielvonás nem okozhat tejhiányt, esetleg (?) nagyon rövid távon. Hajrá csinos anyukák!!!

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Nenőke!!
Sajnálom :(
Jaja, remélhetőleg ha már rendesen kajcsizik jobb lesz!!!!!!!!!

Zsu!
Aha, értem.

Na jah, saját készítésű rulez

Hu bakker, olyan csúnya zöldet kakilt Samu :shock: reggel szép sárgát de most..kegyetlen zöldet..
torolve_20131003125716
 
 


Gyorsan módosítok nehogy félreértés-sértődés essék: Ha eddig nem volt gond a szopival, akkor CSAK a nasielvonás nem lehet gond.

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Gurgi: mi tegnap ződültünk be, de sztem a láz vót az ok.
Most már sárgul

Kép
kissmanó
 
 


Brigi, válaszoltam privibe :D

Mütyürke: bü-bü-bűűűű priviztem én is!!!!! :lol: :lol: :lol:
ckat
 
 


Zalány délelőtt 10 től fél 2ig ordított, de mint akit ölnek :shock: :cry: . Sehol se volt jó, se ölbe, se cicin se pihiszékbe se hintába SEHOL. Aztán a nagy üvöltésbe cicin bealudt, kemény 20 perc után újra sírva ébredt, azóta nyomja...... felmodok! :(

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Ajjajjj... hát nem csodálom. :( Jankó 11től fél kettőig aludt :) igaz tegnap 23kor még bulizott. Most persze éber, Boldizsárt meg próbáljan így alvásra bírni....na próbálom!

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Hali!

Még egy eltűnt madár....pedig olvaslak, de mire írnék, máris igényel a gyerekem.

Éjszakáink csendesebbek mióta estére tejpépet adok szopi előtt.Szerintem megér egy próbát.

Sütőtök: imádja. Sütőben,lefóliázva sütöm, hamar megkészül így is, lefejt tejjel pépesítem.

6 hós adatok: 73OO g, 7O cm.

Tudom már sokat volt téma, de azóta lehet van változás: van még olyan akinek még mindig semmi Mikulás szülés óta?
Vendég
 


Sziasztok!
Ma voltunk családvédelmiseknél és a múltkor az információs p...csa rosszul adta meg a rendelési időt.... :( :twisted: :evil:
Majd csak kedden tudok legközelebb kérni időpontot... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Meg az idő,nagyon megy...... :(
Ti beadatjátok a hepatitisB oltást? Mi igen. 4hét múlva lesz az első és valami 3.500körül van....

Kép
cs.adri
 
 


Hello!

Ezt most kaptam az iwiwen... elég felháborító...

"Szia! Bocsi de...

Előszöris bocsánatot szeretnék kérni hogy így ismeretlenül írok neked, de szerintem ez téged is érdekel!
Van egy oldal ami azzal foglalkozik hogy, hogyan maradjunk névtelenek, és láthatatlanok az interneten, szörfozés közben! Na meg így nem tudnak kitiltani fórumokról, blogokról meg ilyenek...
Íme az oldal címe:

http://hidemyip.uw.hu/

Mégegyszer bocsika a zavarásért!"

Szánalmas az egész... jól visszaírtam...

Kép
zsuzsi**
 
 


De persze nem ment el, mert nem látszik az ember... éééén hülye... 8)

Kép
zsuzsi**
 
 


Gurgi: köszi :lol: a lánc infót is :lol:

Kormi: pedig simán lehet fogacska is a dologban :? Sőt az is okozhatja a lázat és taknyosságot is :cry:

Judit: tudom én, hogy a folyadék a fontos a szopihoz, iszom is rendesen, de 2napja egyszerűen nem érzem, higy lenne tejem :cry: Samu eddig 3-4órát kibírt most meg 1-1,5óra múlva már nyüszög és cicit kér :cry: Eddig elég volt neki egy cici, mostanába kettőből etetem és így sem jó :cry: Na meglátom, remélem helyreáll a dolog.

Ckat: köszi :lol:

Enikő :cry:

Zsuzsi: én is megkaptam ezt az üzit :twisted:

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Gyerekek! Szerintem valaki játszadozik velünk, személy szerint a névtelenre gondolok.
Mert nem csak Zsuzsi meg Brigi kapta meg, megkaptam én is, gyermekeim is, meg apa is (bár ő nem Babanetes). Sőt még kapta más is, írta nekem priviben.
Szal felháborító az egész.

Bori: te is kaptál?

Kép
kissmanó
 
 


Amúgy Brigi azért ennyire náthás, akarom mondani taknyos és flegmásan köhögős, meg könnycsatorna eldugulós szindrómákat nem okozhat egy fogzás. Meg nem lesz piros a torka tőle.
Szal tuti nem fog van nálunk kilátásban.

Kép
kissmanó
 
 


Gurgi: Köszi a tippet. A kérdésimet már Brigi feltette és már a választ is megkapta :lol:

Ceniko: nem írigyellek Bakker, nálunk is szokott ilyen lenni, de ennyi ideig még nem tartott :cry:

Kép
szücsi
 
 


Kormi: mit csinálsz a könnycsatorna eldugulással? Nekünk még újszülött korában kellett volna vinni kimosatni a csatornát, de nem vittem el :oops: , nem akartam még jobban kínozni szegénykét. Egész jól helyrejött a mosogatástól, de néha könnyezik illetve valamilyen nyálkás trutyi jön belőle. Ilyenkor sűrübben törlöm neki és elmúlik.

Kép
szücsi
 
 


Hát Adriennek súlyosabb volt, neki nem kellett taknyosnak lenni, hogy elduguljon.
Neki átmosták, de sokáig csak enyhülés volt érezhető, olykor az is alig. Végül az idő oldotta meg, épp kb. fél éve figyeltem fel, hogy már erőteljes takonykór esetén sem könnyezik.
Uhhó Grétinél is egyenlőre marad a légutak tisztán tartásának igyekezete. Szal orrcsepp, orrszívás szintjén valamelyest lehet enyhíteni.

Kép
kissmanó
 
 


Kormi: ok, értem én, és sajnálom pici Grétut meg téged is! Betegség mielőbb hussss Kép

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Helló Csajok!
Az iwiwes üzi féreg!! Meg ne nyissátok!!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Judit! Nem emlékszem, Te mikor csatlakoztál a fórumhoz. Talán akkor a mi gyógytorna projektünk már rutin volt, nem írtam róla.
Röviden: Ádám bekakilt szülés közben, és rajta volt a köldökzsinór 3x, Apgarja 7/9. Én ezektől tartottam, mert családból, és egyetemről tudom, hogy ezek a komplikációk sok-sok áttétel után okozhatnak tanulási nehézségeket. Így elvittem neurológushoz 2,5 hónaposan, aki szerint le volt maradva egy ici-picit, illetve ami fontosabb, a mozgásán ő látta, hogy nem egyenletes az izomtónus eloszlása. (egy példa: Dorka Balázsa 3 héttel korábban emelte a fejét, pedig fiatalabb Ádámnál 3 héttel – nekem ez volt akkor gyanús) Elkezdtünk gyógytornára járni minden nap, és a hét végére Ádám tartotta a fejét, és átfordult hasról hátra. Azóta is járunk. Inkább csak megnyugtatásképpen.
Akik aggódtak, őket mind oda irányítottam a Budaiba, ahová mi is járunk. Szívesen fogadnak, TB-re megy a vizsgálat, és szerintem értenek hozzá (más kérdés, hogy kell a fejkvóta is, ezért túlaggódják, és sokakat utalnak gyogyitornára, de az sosem árt igazából!). Szóval, ha szeretnél egy jó neurológussal konzultálni Jankó mozgásfejlődéséről, hívd fel őket: Budai Gyermek Kh., Ortopédiai Rehabilitációs Oszt. (brrr, rémes név), II. Bolyai út 5. (?), dr. Medveczky Erikához kell időpontot kérni, 345 0600 / Ort. Rehab., 10-14 között telefonálj.


http://www.borostyanlanc.hu/index.php

Uxi! Nem inkább arról van szó, hogy Beni gyorsabban kiszívja a tejet, plusz megnőtt az igénye a mozgásfejlődés megindulásával?

Zsanett! Hi! :D Nálam még nem járt mikulás. Illetve 1x egy délelőtt erejéig volt valami még szeptemberben, de azóta semmi.
Sütőtök. Kicsi (kb. 2*6 cm-s) darabokra vágva alufóliára téve sütőben jó 1 órát sütöm, aztán a belsejüket kikaparom, és mivel Ádám még csak a pépet fogadja el, szitán lenyomom.
Manó! Nekem még nem írt ismeretlen. Próbáltátok jelenteni? Vagy nem is létezik?
Vendég
 


Gurgi! Boltban hol lehet borostyánláncot kapni? Sima féldrágakő-ékszer-boltban?
Vendég
 


Ádám mászik! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Enikő
Gyermekem szerda reggeltől ma reggelig volt cvíder: hol üvöltött, hol nyögdécselt :( 48 óra után lett kisangyal. Most tudom csak igazán értékelni... +2 gyerekkel nem tudom, hogy bírtam volna

Kép
Kép
emma1976
 
 


Nagyon köszönöm a privát üzenetekben küldött adatokat!!!
Összeírom, és küldöm Borinak

Kép
Kép
emma1976
 
 


Borostyánlánc: Auchan-ban van Ásványbolt ott van!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Csajok!

Csatlakozni tudok Szivvihez!
Nyugi, ez csak sima körlevél, én már azelőtt megkaptam mielőtt az ismeretlen ide írt, sőt, tesóm is és Robi, sőt, én valamelyik nap is megkaptam az üzenet tárgya az volt, hogy tali.
Az ilyen embereket jelenteni kell, és törlik, az ilyen üziknek semmi helye.

Másrészről pedig olyan céllal is küldhetnek ilyen üzit, hogy az illetönek van egy weboldala, elküldi egy csomó embernek egy hülye szöveggel a weboldala címér, Te megkapod, kiváncsiságból rákattintasz, és máris begyűjtött egy új látogatót, tehát nő az oldala látogatottsága, így népszerűbb lesz az oldala.

Ennyi, szal nyugi!

Minden hófordulós Babának hagy GRATULA!!!
Vendég
 


Bori, köszi az infót!És gratula, nem lesz nehéz megjegyezni mikor kezdett mászni Ádám!

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Judit: most figyelem jobban a vonalzóidat, s eszembe jutott, voltt régen egy alkalmazottunk: Boldizsár János néven. :D

Kép
kissmanó
 
 


ckat: jó-jó, de kinek? :lol: :lol: :lol:

brigi, uxi: érdekes amit judit ír, én is csak csatlakozni tudok. mind2 előző gyerekem szoptatása alatt volt olyan eset, hogy hányós-fosós lettem és napokig (4-5) szinte semmit sem ettem teán kekszen kívül...
és úgy szoptattam pontra időre, mint a schaffhausen :wink: (pedig lábra állni alig bírtam..) amit még megfigyeltem: az ivás sokkal fontosabb, ha nem iszom eleget napközben du-ra két mellet nyúzatok a gyerekkel, mert pöttyedt , persze ilyenkor tankolok ezerrel és éjszakára meg szétdurranok.. :lol: !

bori: látod...csak írni kell róla és már csinálja is a gyerek! :D :D
klassz hó fordulós ajándék :wink: 8)

borostyánláncról
jutott eszembe.... egyszer vki mondta nekem, hogy anyáink-nagyanyáink aranykarkötőt adtak a gyerek kezébe fogzásra... :roll: ...már akinek tellett gondolom :lol:

KépKépKép
mütyürke
 
 


ilyet ettetek már? :lol: :lol: :lol:
a világ legjobb krémese :!: :!: :wink:

Kép ruszwurm krémes


sajna csak a ruszwurmban kapható.. :? igazi! krémes krém, nem aza puddingos-rezgős-festettsárga vacak..

KépKépKép
mütyürke
 
 


fúúú...tegnap feltaláltam a tiramisu angol verzióját, persze ezt az angolok sosem találnák fel, mert sz@r a konyhájuk és desszertjeik sincsenek :lol: :lol:
csak azért hívom angol verziónak, mert kandírozott narancshéj is van benne, na és ha valamit, hát a narancs különböző változatait, azt nagyon tudják... mást sem :lol: :lol:

KépKépKép
mütyürke
 
 


bakker....csak én írok? vagy nem frissíti a többieket.. :roll: ráadásul nekem állandóan csal az óra :!: 19:02-t mutat, pedig már 20:02 van...
:evil:

KépKépKép
mütyürke
 
 


Mindenki most fürdet-etet gondolom. Ti már túl vagytok rajta, vagy még előtte?
Egyszer középiskolában fogadtunk, hogy meg tudok-e enni 6 krémest. Hát persze, az volt a kedvencem. Simán lecsúszott 3, a 4. kicsit nehezebben, az 5. felét még lenyomtam... és annyi. Azóta is szégyenlem...és az is ez a jófajta volt, a veszprémi Mackó cukrászdában :D Hajjj, boldog idők :lol:

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Hol az a ruszwurm???

Kép
Kép
tjuditot
 
 


a várban :wink: nekem idáig 4 volt a maxi amit betömtem belőle... :oops:

mi előtte-utána.. :lol: :lol: hétvégén az a kicsi rendszer is felbomlik.. 8)

KépKépKép
mütyürke
 
 


Mütyürke
Az óra nem csal, hanem a profilodban azt állítsd be hogy +2 óra Budapest nyári időszámítás (nem értem miért a sima Budapest ami a téli időszámítás lenne akkor van az hogy egy órával kevesebbet mutat). Amúgy mi is épp fürdetünk, megyek is....

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Bori :)
Ádámnak boldog hófordulót!
Bence már eszik rizses kajákat. :)
Mászás :D Hejjjj! :D

Manó :)
Csajsziknak jobbulást! :?
Mi csak hasról hátra forgunk és oldalra. A hátról hasra forgáshoz is csak egy pici hiányzik.
Tegnap Bence is kizárólag az ölemben aludt és egész nap nem tudtam letenni, csak mikor muszáj volt.(Pisiügyek) Szerencsére estére "megjavult" és a kiságyban aludt. 8)

Mary :)
Gyere gyakrabban! :)

Szücsi :)
Kitartás! :roll:

Nadine :)
A komp tényleg lehet balesetveszélyes... :? Nekünk olyanunk van, aminek nincs kereke. Állítható magasságú, így a gyereknek nem kell lábujjazni. :)

Ckat :)
A fiatalúrnak is tudni kell, hogy mindent a kellő időben eszik-e. :lol:

Judit :)
A nagyfiam is 8 hósan kezdett forogni, senki nem aggódott miatta. Szerintem alkati dolog is... :roll:

Brigi :)
Hurrá fogacska! :D
Ha több folyadékot innál?

Enikő :)
Együttérzésem. :?

Adri :)
Lehet, hogy nem véletlen, hogy megy az idő.... 8)
Itt kötelező a HepB, BCG-t nem adnak, de a gyerek még ki se ér rendesen az anyjából a HepB-t már kapja is. :roll:

Zsuzsi :)
Ilyet én is kaptam. Nem kell olyat csinálni, hogy kitiltsanak és nem kell "piszkos" eszközökhöz nyúlni. :evil:

Zsanett :)
Nálam egyszer járt Miku, azóta nem. Egy hete kellett volna, de nem jött. Nem is hiányzik. :wink:

Emma :)
Privi megy. :wink:

Gyerekek jobban, a párásító megy éjjel-nappal. Aludni is tudtam, úgyhogy királyság! :D

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!
Ezt hogy és mire érted:Lehet, hogy nem véletlen, hogy megy az idő.... 8) ??? :)[/quote]

Kép
cs.adri
 
 


Sziasztok!

Enikő! Nagyon finomat főztél! De mivel Ti nem lesztek otthon holnap, ezért meggondoltam magam. Nem ruccanok át vendégségbe hozzátok. :lol:

Klári! Én teljesen kibékülök a sorsommal, soha rosszabb ne legyen. Ádikámnál megismertem a szippantyú művész éjszakai műsorát, amiből most inkább nem kérek. Ő ugyanis 2 éves koráig éjszakánként min. 1-szer, de inkább 2-szer felkelt. És természetesen neki csak én voltam a jó még akkor is, amikor már ő önként elválasztotta magát. Most inkább ágyneműt cserélek minden reggel -ha kel-, de éjjel inkább alszom. Egyébként a melltartó -nálam legalábbis- valóban elzárja a csapot. :lol:

Brigi!
Sztem egy kis nasika és minden a régi tejcsi terén.
És a kérdésedre most válaszolok: igen, a többiek is hasonló nagyságúak és súlyúak voltak, bár Gáborom 7 dkg-mal vezet. Peti 1 cm-rel hosszabb volt, de sztem ez egyáltalán nem mérvadó. Ahogyan Bori is írta, ez a hosszmérés eléggé szubjektív.

Adri!
Ne csodálkozz a pocakod méretén! A második babánál már hamarabb látszódik a terhesség.
És sztem sem vet meg senki Téged, Benneteket. Itt neked kell elfogadni a döntést és ezzel együtt élni. Az mindenképpen nagy vígasz, hogy Trúdi gyönyörű kisbaba és nagyon szépen fejlődik. :D

Egcsi! Bence még tartja magát, ugye? Remélhetőleg az anyatej megvédi őt a betegségtől. Örülök, hogy Berci már jobban van és pihenni is tudtok az icaka. :D

Minden kis betegünknek jobbulást kívánok!!!!!!

Jó éjszakát!

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Adri :)
Arra értem, hogy hátha apa meggondolja magát... 8)

Tücsi :)
Bence is beteg lett, de egyáltalán nem olyan gáz, mint a bátyja. Orra folyik és itt-ott lázaska, de nem 39 felett. Reméljük ennyivel megússzuk. :roll:
Tegnap apuka kiakadt, hogy mi lesz itt, amikor bölcsibe-oviba mennek....hát ez. Fel kell rá készülni :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi! Igen, ovi és bölcsi hasonló helyzetet teremt. Jobb esetben Ti nem kapjátok el a gyerekektől. :wink: De az eleje sztem mindenhol ilyen, aztán később már egyre jobban viselik a gyerekek is, nem lesznek annyira betegek és ritkábban "robbannak" le. Anya és apa pedig egyre kevesebbet hiányzik a munkából, így a főnökök is örülhetnek. :D

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Áh...tuti nem gondolja meg magát....
Iszonyú anyagi helyzetünk van,most így kicsúszott a lábunk alatt a talaj.... :S Próbálunk valami megoldást,hogy én is tudjak kicsit rakni a kasszába,de még semmi ötlet.... :S

Kép
cs.adri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?